Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
Rewolucja! Mamy tu pierwszy milion Polaków / Top million of Poles are here now!

„zgromadzeni nie innym tchnący duchem, iako tylko gorącego żądania naydokładnieyszego ubezpieczenia i ulepszenia Oyczyzny naszey”

Who is Who w Polsce: współczesne osoby z bazy Potomków Sejmu Wielkiego

Osoby mające biogram w (Hübner's) Who is Who w Polsce, wydanie 2008 (papierowe i CD): www.whoiswho.com.pl.

  1. Abakanowicz Magdalena
  2. Abgarowicz Łukasz Maria mgr inż. zootechn. - menedżer, poseł na Sejm RP.
  3. Adamczyk Andrzej - radny Rady Powiatu Krakowskiego, technik budowlany, poseł na Sejm RP.
  4. Adamiak Jan Kazimierz prof. dr hab. - nauczyciel akademicki.
  5. Adamik Laco wł. Ladislav mgr - reżyser teatralny, operowy, telewizyjny, filmowy.
  6. Adamowicz Andrzej Stanisław inż. roln. - zastępca dyrektora Zespołu Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy.
  7. Adamowicz Paweł mgr prawa - prezydent miasta Gdańska.
  8. Adamowicz Piotr - dziennikarz, korespondent gdański.
  9. Adamski Janusz mgr prawa - kierownik.
  10. Adamski Jerzy mgr - ekonomista, senator RP.
  11. Ajdukiewicz Andrzej Bronisław prof. dr - inżynier budownictwa, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  12. Ajewski Marcin Józef dr n. med. - dyrektor medyczny.
  13. Albrzykowski Grzegorz - speleolog, ratownik TOPR, farmaceuta, prezes.
  14. Aleksandrzak Leszek Grzegorz - mgr historii, starosta.
  15. Althamer Paweł Piotr mgr szt. - rzeźbiarz, nauczyciel.
  16. Ambroziak Jarosław mgr prawa - prezes zarządu.
  17. Ambroziak Mariusz Tomasz - prezes zarządu, broker ubezpieczeniowy.
  18. Andrykiewicz Jan dr n. polit. - polityk, członek komitetu.
  19. Andrzejewski Piotr Łukasz Juliusz mgr prawa - prawnik, adwokat.
  20. Andzel Waldemar mgr polit. - specjalista pracy socjalnej, poseł na Sejm RP.
  21. Anklewicz Andrzej mgr n. politycznych - generał brygady straży granicznej w stanie spoczynku; doradca prezesa zarządu ds. bezpieczeństwa.
  22. Antczak Barbara Olga mgr ekonomii - dyrektor, ekonomista.
  23. Antczak Rafał mgr ekon. - ekspert, szef zespołu makroekonomicznego, ekonomista.
  24. Antochowski Jan Józef inż. - poseł na Sejm RP IV Kadencji, Klub Parlamentarny SLD.
  25. Antolski Zdzisław Henryk mgr - poeta, prozaik, wydawca.
  26. Antoszewski Bogusław dr - lekarz medycyny, chirurg, farmaceuta, adiunk.
  27. Antoszewski Zbigniew Edward dr hab. filol. ros. - senator, nauczyciel.
  28. Antoszkiewicz Jan Daniel prof. zw. dr hab. - nauczyciel akademicki, profesor zw. zarządzania, współwłaściciel, prezes.
  29. Anusz Andrzej Karol mgr - polityk.
  30. Arciszewska-Mielewczyk Dorota mgr zarządz. i ekon. - ekonomista.
  31. Ardanowski Jan Krzysztof mgr inż. roln. - właściciel.
  32. Arendarski Andrzej dr n. humanist. - Prezes.
  33. Arent Iwona mgr - poseł na Sejm RP V kadencji, politolog.
  34. Arkit Tadeusz mgr inż. - inżynier górnik, działacz samorządowy, burmistrz.
  35. Arkuszewski Wojciech mgr - fizyk, polityk.
  36. Arłukowicz Bartosz lek. med. - lekarz pediatra.
  37. Arndt Paweł mgr inż. - dyrektor, inżynier budownictwa lądowego.
  38. Ast Robert dr hab. inż. arch. - dziekan.
  39. Aszkiełowicz Mieczysław - rolnik, poseł na Sejm RP.
  40. Augustyn Mieczysław mgr filol. - dyrektor DPS, prezes Banków Żywności w Poznaniu i Pile, organizator pomocy społecznej.
  41. Augustynowicz Jan dr n. techn. - starszy specjalista, inż. mechanik.
  42. Aumiller Andrzej mgr inż. ogrodn. - etatowy poseł.
  43. Aziewicz Tadeusz mgr - działacz polityczny i gospodarczy, ekonomista, od 2005 poseł na Sejm RP.
  44. Babinetz Piotr - poseł na Sejm RP, historyk.
  45. Babut Roman dr n. techn - inżynier budownictwa, nauczyciel akademicki, manager, dyrektor.
  46. Bacciarelli Ryszard mgr szt. - aktor.
  47. Bachalski Dariusz Jacek - przedsiębiorca, współwłaściciel grupy firm, dyrektor generalny JDJ Bachalski Sp. z o.o., Zielony Horyzont Sp. z o.o., Jarbud Sp. z o.o.
  48. Bachleda-Curuś Adam mgr inż. ogrodn. - prywatny przedsiębiorca, działacz samorządowy.
  49. Badeni Joachim, hrabia, mgr prawa - ojciec Dominikanin.
  50. Badowski Leszek mgr - ekonomista, manager, dyrektor sprzedaży.
  51. Bafia Paweł mgr prawa - adwokat prowadzący indyw. kancelarię.
  52. Bafia Stanisław CSSR dr hab. - duchowny Kościoła Rzymskokatolickiego, filozof, nauczyciel akademicki, kierownik katedry uczelni wyższej.
  53. Bagiński Adam mgr - artysta malarz.
  54. Bagrowski Jan lek. - lekarz weterynarii.
  55. Bajer Jerzy mgr inż. - prezes zarządu.
  56. Bajon Filip - reżyser filmowy, pisarz.
  57. Baka Władysław prof. zw. - profesor.
  58. Balazs Artur mgr inż. roln. - polityk, właściciel gospodarstwa rolnego.
  59. Balcerowicz Leszek prof. dr hab. MBA
  60. Balcerowski Tadeusz - prezes zarządu.
  61. Balicki Marek - lekarz, polityk, poseł na Sejm VI kadencji.
  62. Balicki Szczepan Stanisław dr - radca prawny.
  63. Banach Jolanta Maria mgr filol. pol. - poseł na Sejm RP, przewodnicząca Klubu Parlamentarnego Socjaldemokracji Polskiej.
  64. Banaś Grzegorz mgr inż. - wojewoda świętokrzyski.
  65. Bar Ewa Anna - technik elektryk, dyrektor.
  66. Barańska Liliana mgr politol. - dyr., organ. szkoleń.
  67. Barański Marek dr hab. n. hist. - adiunkt, historyk.
  68. Barański Ziemowit Leopold mgr - jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, instruktor żeglarstwa.
  69. Barcikowski Andrzej dr - politolog, manager, dyrektor biura.
  70. Barcikowski Kazimierz dr
  71. Barczyk Kazimierz mgr prawa - przewodniczący.
  72. Barecka Maria - bioenergoterapeuta.
  73. Bargieł Janusz Lucjan mgr - działacz polityczny, senator RP, sekretarz.
  74. Bartel Barbara - psycholog, psychoanalityk, seksuolog, dziennikarz, korespondent Radio Chicago.
  75. Bartkiewicz Piotr Leszek mgr ekonomii - ekonomista, dyrektor.
  76. Bartmańska Jolanta dr n. przyrodniczych - adiunkt, nauczyciel akademicki.
  77. Bartnicki Jerzy mgr inż. - dyrektor.
  78. Bartodziej Gerhardt prof. dr hab. inż. - prezes, nauczyciel akademicki.
  79. Bartos Tadeusz mgr - senator.
  80. Bartosik Marek prof. dr hab. - inż. elektryk, nauczyciel akademicki, dyr. instytutu.
  81. Bartosik Zbigniew inż. - właściciel, hydrolog.
  82. Bartosz Waldemar Józef mgr - przew.
  83. Bartoś Jacek Bogumił mgr inż. mech. - sędzia Formuły I, właściciel.
  84. Bartyzel Jacek dr hab. n. humanist. - teatrolog, historyk idei, publicysta.
  85. Bartyzel Małgorzata dr n. humanist. - dziennikarz, krytyk teatralny, nauczyciel akademicki, poseł na Sejm RP V kadencji.
  86. Barwik-Schramm Alicja dr hab. n. med. - lekarz, ordynator, kier.
  87. Barzowski Jerzy - zastępca burmistrza.
  88. Barzykowski Jerzy Marian prof. dr hab. inż. - pracownik naukowy.
  89. Basta Józef Jan mgr filologii - emeryt, nauczyciel.
  90. Basta Renata Walentyna - animator kultury, dyrektor, poseł.
  91. Baszczyński Krzysztof Andrzej - poseł.
  92. Batóg Tadeusz prof. dr hab. - logik.
  93. Bauc Jarosław dr - ekonomista, pracownik naukowy, urzędnik państwowy.
  94. Baum Jan Tadeusz - ogrodnik, właściciel.
  95. Baum Szczepan Karol prof. dr - architekt, profesor.
  96. Bazała Teresa mgr hist. - redaktor naczelny, nauczyciel, przewodniczący komisji.
  97. Bednarkiewicz Maciej Józef mgr prawa - adwokat.
  98. Behrendt Jerzy Henryk - prezes.
  99. Beksiak Janusz Michał prof. dr hab.
  100. Belka Marek prof. n. ekon. - premier RP w latach 2004-2005.
  101. Belok-Konior Angelika Magdalena - lekarz stomatolog.
  102. Bełza Krzysztof - przedsiębiorca.
  103. Bem Henryk prof. dr hab.
  104. Bender Ryszard Janusz prof. - historyk, polityk.
  105. Bentkowski Aleksander mgr - adwokat, poseł.
  106. Bentkowski Wacław lek. - lekarz, specjalista chorób wewnętrznych i nefrologii, ordynator, prezes.
  107. Berent Przemysław mgr filol. germ. - prezes zarządu.
  108. Bereś Stanisław prof. dr hab. - filolog polski, nauczyciel akademicki, medioznawca.
  109. Berezowski Maria Adam mgr - wiceprezes zarządu ds. operacyjno-technicznych.
  110. Bereźnicki Kiejstut prof. - emeryt, malarz artysta.
  111. Bergier Józef dr hab. n. o kult. fiz. - rektor, nauczyciel akademicki.
  112. Berkowski Leopold prof. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki.
  113. Bernacki Włodzimierz dr n. humanist. - adiunkt, nauczyciel akademicki, politolog, historyk doktryn politycznych.
  114. Berwertz-Smolana Izabella mgr - artysta rzeźbiarz.
  115. Będkowska Barbara mgr naucz. początk. - dyr.
  116. Biedroń Robert mgr - politolog, działacz społeczny, prezes.
  117. Biela Adam prof. dr hab. - kierownik katedry, nauczyciel akademicki.
  118. Bielak Izabella Katarzyna - stomatolog, specjalista protetyki stomatologicznej, właściciel.
  119. Bielański Adam prof. dr - chemik, pracownik naukowy, profesor.
  120. Bielawski Janusz Stefan prof. nadzw. dr hab. n. med. - senator RP 4 i 5 kadencji, chirurg, ortopeda, emerytowany nauczyciel akademicki.
  121. Bielecki Czesław dr - architekt, polityk, publicysta.
  122. Bielewicz Antoni mgr - prezes, socjolog.
  123. Bieniasz Andrzej Wiesław mgr rehab. - specjalista z dziedziny rehabilitacji, tekściarz i kompozytor, lider zespołu.
  124. Bień Andrzej mgr inż. - kierownik biura, inżynier mechanik.
  125. Bień Jarosław mgr inż. bud. - prezes zarządu, dyr.
  126. Bień Mirosław mgr - dyrektor, emeryt.
  127. Bień Tadeusz Włodzimierz inż. - mgr inż. mechanik.
  128. Bieńkowska Elżbieta mgr - filolog orientalny, specjalista od administracji i zarządzania, dyrektor biura, minister rozwoju regionalnego.
  129. Bieńkowski Lech dr n. techn., inż. - dyrektor ds. rozwoju.
  130. Biernacki Marek mgr - wicemarszałek województwa pomorskiego, prawnik, urzędnik samorządowy, b. minister MSWiA, poseł na Sejm RP.
  131. Biernat Andrzej Zbigniew mgr - pedagog, dyrektor.
  132. Biernat Jadwiga - inżynier zootechnik, wiceprezes.
  133. Biesiadka Eugeniusz prof. n. przyr. - nauczyciel akademicki, profesor zwyczajny.
  134. Biesiekierski Tadeusz doc. dr inż. - architekt.
  135. Biesok Franciszek Ezdrasz OFM dr - minister prowincjalny.
  136. Bietkowski Marian dr inż. - właściciel, inżynier budownictwa, architekt wnętrz, plastyk.
  137. Bijak Jerzy Józef mgr inż. - prezes zarządu.
  138. Bikont Anna mgr - publicysta, psycholog.
  139. Bilicki Edmund Jan inż. elektryk
  140. Biliński Jacek Marian - wójt gminy Bojadła.
  141. Biliński Piotr - architekt, właściciel.
  142. Biliński Tadeusz prof. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki, kierownik Zakładu Budownictwa.
  143. Birkenmajer Iwo Maria - malarz, renowator dzieł sztuki.
  144. Birkenmajer Krzysztof Ludwik prof. dr - geolog, badacz polarny, emerytowany pracownik nauk., prof. zw.
  145. Bisping Barbara mgr - adwokat, właściciel.
  146. Bisztyga Jan mgr - biochemik, dyplomata, polityk.
  147. Blajerski Włodzimierz Jan mgr prawa - prokurator.
  148. Blanik Leszek - gimnastyk, zawodnik.
  149. Blikle Andrzej Jacek prof. dr hab. n. mat. - matematyk, przedsiębiorca, prezes, główny informatyk firmy Blikle.
  150. Blikle Łukasz mgr prawa - prawnik, marketing manager.
  151. Bluma Klaus mgr - gł. specjalista, zarządca nieruchomości.
  152. Błachnio Jan Ryszard dr hab. - profesor, filozof, wykładowca, kierownik katedry.
  153. Błaszczyk Bernard mgr - prawnik, adwokat, polityk, urzędnik państwowy, dyplomata.
  154. Błaszczyk Janusz mgr inż. budownictwa - przewodniczący Rady Gminy.
  155. Błaszczyk Józef - technik budowlany, poseł.
  156. Błoch Andrzej mgr inż. - inżynier mechanik, menedżer, współwłaściciel i prezes.
  157. Błoch Jadwiga Grażyna mgr mat. - matematyk, pełnomocnik marszałka województwa ds. turystyki, kierownik oddziału.
  158. Błochowiak Jerzy Stanisław mgr adm. - prezes zarządu.
  159. Błociszewska-Jankowska Grażyna mgr - radca prawny, Wicedziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych.
  160. Boba Bogumiła Maria lek. med.
  161. Bobak Zbigniew Bronisław mgr - emeryt, informatyk.
  162. Bober Andrzej - dziennikarz, właściciel firmy konsultingowej.
  163. Bober Andrzej inż. zootechn. - dyrektor.
  164. Bobiński Krzysztof inż. technol. drewna - inż. technologii drewna, prezes rady nadzorczej.
  165. Bobkowski Grzegorz dr inż. - współwłaściciel, adiunkt, mechanik.
  166. Bobrowski Franciszek - senator RP, technik mechanik.
  167. Bobrowski Michał (Michał Maciej Jastrzębiec Bobrowski) - literat, redaktor, reżyser.
  168. Bobrzyński Michał Justyn mgr hist. - dyr., nauczyciel.
  169. Bobusia Bogusław - dyrektor archiwum, etnograf, archiwista, historyk.
  170. Bochenek Andrzej prof. zw. - kierownik Kliniki, lekarz medycyny.
  171. Bochenek Krystyna mgr filol. pol. - dziennikarz.
  172. Bocheński Adolf - biznesmen.
  173. Bocheński Jacek - pisarz.
  174. Bocheński Józef inż. elektr. - dyrektor.
  175. Bochniarz Henryka Teodora dr ekon. - prezes.
  176. Bochwic Teresa Maria - starszy asystent, nauczyciel akademicki.
  177. Bocian Ewa Barbara prof. dr hab. - zastępca kierownika ds. cytogenetyki.
  178. Bogdani-Czepita Maria mgr inż. - rzeczoznawca majątkowy, doradca inwestycyjny, właściciel.
  179. Bogdanowicz Piotr Maria mgr - dyrektor, artysta malarz, nauczyciel.
  180. Bogucka Ewa Maria mgr sztuki - dyrektor szkoły, muzyk, pianistka, pedagog.
  181. Bogucka-Skowrońska Anna mgr prawa - adwokat.
  182. Bogucki Andrzej Leonard dr n. humanist. - były nauczyciel, działacz publiczny, prezes honorowy związku.
  183. Bogucki Jacek mgr - inż. mechanik, poseł.
  184. Bogusławski Janusz doc. dr inż. - emeryt.
  185. Bogusławski Jerzy Witold mgr inż. - prezes, architekt.
  186. Bogusławski Lech Włodzimierz mgr inż. chem. - inżynier papiernik.
  187. Bogusławski Piotr dr hab. - docent, fizyk.
  188. Bogusławski Rafał mgr - mgr sztuki, artysta plastyk, dyrektor.
  189. Bojanowska Agnieszka - reż. montażu filmowego.
  190. Bojanowska Anna - współwłaściciel, inżynier architekt.
  191. Bojanowski Andrzej mgr inż. - menedżer, prezes, współwłaściciel.
  192. Bojanowski Antoni Edmund - prezes zarządu.
  193. Bojanowski Jacek mgr prawa - adwokat.
  194. Bojanowski Łukasz - współwłaściciel.
  195. Bojko Bogdan - poseł zawodowy do Sejmu RP V i VI kadencji.
  196. Bojko Danuta Emilia - właścicielka.
  197. Bolek Elżbieta mgr pedag. - poseł RP.
  198. Bolewski Jacek ks. prof. dr hab. - ksiądz-jezuita, teolog.
  199. Bołoz Tadeusz mgr inż. budownictwa lądowego - przedsiębiorca, prezes spółki.
  200. Boniecki Adam MIC mgr filoz. - kapłan Zgromadzenia Księży Marianów (marianin), redaktor naczelny.
  201. Boniecki Janusz Aleksander mgr inż. - dyrektor.
  202. Bonisławski Ryszard mgr - filolog, menedżer turystyki, dyrektor.
  203. Boral Marek mgr inż. - zastępca dyrektora, radny miasta.
  204. Borawski Jakub Ludwik mgr hist. - dyrektor.
  205. Borcz Jerzy mgr - matematyk, wykładowca.
  206. Borelowski Marcin dr inż. - nauczyciel akademicki, inżynier elektryk.
  207. Borkowski Adam prof. dr hab. - kierownik Zespołu Badawczego Systemów Inteligentnych w Zakł. Dynamiki i Sterowania Systemów; Kancelaria PAN, z-ca przew. IV Wydz. Nauk Technicznych.
  208. Borkowski Jan - pracownik naukowy.
  209. Bornus-Szczyciński Marcin mgr - muzyk.
  210. Boroń Piotr mgr hist. - historyk, nauczyciel, senator RP.
  211. Borowczak Jerzy Stanisław - poseł, wiceprzewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność.
  212. Borowiec Bogusława Kazimiera mgr inż. - zastępca dyrektora, architekt.
  213. Borowik Wojciech Jan - wiceprezes, prawnik.
  214. Borowski Jan mgr inż. - właściciel.
  215. Borsuk Stanisław Jerzy prof. nadzw. ATR, dr n. przyrodniczych - kierownik katedry, prezes, pracownik naukowy, międzynarodowy instruktor nurkowania swobodnego.
  216. Borusewicz Bogdan mgr - marszałek.
  217. Boruszewska Ina mgr filol. pol. - dziennikarz polityczny i ekonomiczny, specjalista ds. public relations, właściciel i dyr. generalny.
  218. Borys-Damięcka Barbara - reżyser telewizyjny i teatralny, dyrektor naczelny i artystyczny.
  219. Borzuchowska Agnieszka prof. dr hab. n. med. - kier. Zakł. Medycyny Rodzinnej i Pielęgniarstwa Środowiskowego.
  220. Borzymowski Andrzej Marek prof. dr hab. n. matematycznych - prof., matematyk.
  221. Borzyszkowski Józef prof. dr hab. - prof. historii, działacz społeczny.
  222. Bosak Krzysztof - polityk.
  223. Brachmański Andrzej mgr n. polit. - polityk, poseł na Sejm RP.
  224. Bral Grzegorz - pedagog, dyrektor.
  225. Brandt Andrzej M. prof. dr hab. inż. dr h.c. - pracownik naukowy.
  226. Bratkowski Andrzej dr - v-ce prezes.
  227. Bratkowski Andrzej Wojciech dr inż. bud.
  228. Bratkowski Stefan Tadeusz Aleksander mgr prawa - dziennikarz.
  229. Braun Andrzej Marian mgr - pisarz.
  230. Braun Ewa mgr - scenograf.
  231. Braun Juliusz Jan mgr geologii - dziennikarz.
  232. Braunek Małgorzata Krystyna - aktorka.
  233. Brąglewicz Elżbieta mgr - właściciel, handlowiec.
  234. Brendel János mgr - historyk sztuki, kierownik.
  235. Brochwicz Wojciech - radca prawny.
  236. Brodowski Leon dr prawa - przewodniczący, działacz społeczny.
  237. Brodowski Paweł mgr lingwistyki stos. - redaktor naczelny, krytyk muzyczny, publicysta, prezenter radiowy.
  238. Brodzińska Grażyna - śpiewaczka (sopran).
  239. Bromowicz Jan dr hab. inż. - profesor nadzwyczajny, nauczyciel akademicki.
  240. Bronarski Janusz dr hab. n. med. - ordynator Oddz. Ortopedycznego, specjalista chirurg ortopeda - traumatolog.
  241. Broszkowski Paweł h.Brochwicz mgr inż. - prezes.
  242. Brózda Damian mgr inż. - prezes zarządu.
  243. Brych Janusz inż. lotnictwa - emeryt.
  244. Bryk Jarosław mgr - kierownik.
  245. Brykczyński Jerzy inż. - specjalista w zakresie automatyki, przedsiębiorca, właściciel, manager.
  246. Brykczyński Marcin Antoni - poeta, pisarz, copywriter.
  247. Brykczyński Mirosław dr hab. - kierownik kliniki, lekarz kardiochirurg.
  248. Bryłowski Paweł mgr prawa - Poseł Ziemi Lubelskiej Klub Parlamentarny Unii Wolności.
  249. Brynkus Józef dr - adiunkt, nauczyciel akademicki.
  250. Brzezinka Jacek mgr inż. - wiceprzewodniczący.
  251. Brzeziński Maciej dr inż. - inżynier odlewnictwa, przedsiębiorca, prezes zarządu.
  252. Brzeziński Robert mgr - magister wf, licencjonowany kaskader, koordynator scen kaskaderskich.
  253. Brzostowski Edward mgr ekonomii - burmistrz miasta Dębicy, ekonomista.
  254. Brzózka Andrzej Romuald - emeryt, lekarz weterynarii.
  255. Brzuzy Ryszard - przewodniczący związku, technik elektromonter.
  256. Bubel Leszek - wydawca, złotnik.
  257. Buchacz Jacek mgr ekonomii - ekonomista, prezes zarządu.
  258. Buchała Krzysztof mgr inż. - właściciel, magister inżynier informatyk.
  259. Buchner Andrzej dr hab. - architekt, prof.
  260. Buchner Zbigniew mgr inż. - architekt, właściciel.
  261. Buchowska-Ruszkowska Maria dr hab. n. agronomicznych - docent.
  262. Buchwald Jan - reżyser, dyrektor teatru.
  263. Buczkowska-Szlenkier Małgorzata - aktorka.
  264. Budkiewicz Jan Edward mgr - reżyser filmowy i teatralny, dziennikarz.
  265. Budnik Jerzy mgr prawa - poseł na sejm RP.
  266. Budny Jerzy Władysław mgr inż. zootechnik - prezes.
  267. Budyta-Czerwińska Anna Małgorzata - właściciel, przedsiębiorca.
  268. Budzanowska Elżbieta mgr hist. - dyr.
  269. Budzyński Wojciech mgr inż. - przedsiębiorca, właściciel, manager, prezes zarządu.
  270. Bugaj Ryszard dr n. ekon. - ekonomista, doc., nauczyciel akad.
  271. Bugajski Andrzej dr - lekarz medycyny, chirurg, specjalista od medycyny sportowej, nauczyciel akademicki, rektor.
  272. Bujak Bogdan mgr inż. - inż. mechanik, polityk, poseł na sejm.
  273. Bujak Małgorzata - psycholog kliniczny.
  274. Bukiewicz Bożenna mgr inż. mech. - poseł na Sejm RP V i VI kadencji.
  275. Bukowczyk Paweł lek. med. - dyrektor.
  276. Bukowska-Floreńska Irena prof. dr hab. - etnolog i antropolog kulturowy.
  277. Buks Florian S. - dyrektor.
  278. Bulski Wojciech dr n. medycznych - kierownik Zakładu Fizyki Medycznej.
  279. Bułka Władysław mgr pedag. - senator RP, pedagog, literat.
  280. Burian Tomasz mgr inż. inżynierii środ. - dyrektor handlowy.
  281. Burski Andrzej dr n. medycznych - specjalista chorób wewnętrznych, ordynator.
  282. Bury Jan mgr prawa - poseł, prezes zarządu Agrotechnika Leasing Sp. z o.o., prezes zarządu wojewódzkiego PSL.
  283. Butkiewicz Karol Maciej prof. dr hab. - wiceprezes zarządu.
  284. Buyko Piotr Krzysztof mgr - ekonomista, pośrednik w obrocie nieruchomościami, doradca ds. inwestycji w nieruchomości.
  285. Buzek Jerzy Karol prof. - prorektor ds. nauczania.
  286. Buzek Ludgarda Maria dr hab. inż. - chemiczka, pracowniczka naukowa, docent.
  287. Bylicki Maksymilian mgr - manager, wiceprezes zarządu.
  288. Byliński Janusz Józef
  289. Byszewska Erika mgr - nauczyciel historii, dyrektor.
  290. Byszewski Roman mgr - prawnik, nauczyciel dyplomowany, dyrektor.
  291. Byszewski Władysław mgr inż. roln. - główny specjalista ds. hodowli koni.
  292. Cebula Jan Kleofas lek. - specjalista położnictwa i chorób kobiecych, cytolog, emeryt.
  293. Cebula Marek Jerzy mgr inż - prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych Skarpa, właściciel.
  294. Cekiera Krzysztof mgr inż. inżynierii oprogram. - menedżer, właściciel.
  295. Celiński Andrzej mgr - polityk, publicysta, socjolog.
  296. Celiński Wojciech Andrzeji lek. med. - lekarz, prezes zarządu.
  297. Cena-Soroko Agnieszka dr - współwłaściciel firmy.
  298. Cencek Krystyna - technik mechanik, technik BHP.
  299. Cepil Józef inż. roln. - poseł na Sejm RP.
  300. Cęckiewicz Witold Aleksander prof. - architekt, urbanista, prof. zw. Politechniki Krakowskiej.
  301. Chabiera Anna Gabriela - dyrektor.
  302. Chajduga Kazimierz inż. techniki rolniczej i leśnej - komendant.
  303. Chaładaj Jan mgr - poseł na Sejm, zastępca Dyrektora Generalnego.
  304. Chałasińska-Macukow Katarzyna prof. dr hab. - fizyk, nauczyciel akademicki, profesor zwyczajny.
  305. Chałasiński Grzegorz prof. nadzw. dr hab. - chemik, dziekan, kierownik.
  306. Chałoński Marcin Michał mgr prawa - sędzia.
  307. Chałoński Michał Hubert mgr - wicekanclerz.
  308. Chałoński Rafał Łukasz mgr historii - archiwista, kierownik oddziału opracowania akt współczesnych.
  309. Chądzyński Piotr Marian mgr elektr., mgr meteorol. - prezes zarządu, społecznie.
  310. Chełkowska Grażyna Krystyna z d. Wnętrzak dr hab. - fizyk, profesor UŚl w Katowicach.
  311. Chełkowska-Wolczyńska Maria Izabela mgr sztuki - scenograf i kostiumograf teatralno-filmowy, operowy.
  312. Chełkowski Jerzy Michał prof. dr hab. n. roln. - dyrektor.
  313. Chełmicki Wojciech prof. dr hab. - geograf, nauczyciel akademicki, kier. Zakładu Hydrologii.
  314. Chełmicki-Tyszkiewicz Leon prof. dr hab. - prawnik, specjalista prawa karnego i kryminologii, nauczyciel akademicki.
  315. Chłapowski Antoni - właściciel.
  316. Chłapowski Franciszek - przedsiębiorca, właściciel firmy.
  317. Chłapowski Stanisław mgr inż. - prywatny przedsiębiorca.
  318. Chłopicka Regina prof. AM - teoretyk muzyki, nauczyciel akademicki, b. dziekan Wydziału Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki.
  319. Chłopicki Władysław Grzegorz dr - filolog angielski, adiunkt.
  320. Chmiel Beata
  321. Chmielak Henryk Zbigniew dr n. ekon. - prezes zarządu.
  322. Chmielewski Henryk Mikołaj prof. zw. dr hab. n. med. - generał brygady.
  323. Chmielewski Jan Roman mgr - fizyk, działacz społeczny i polityczny, poseł do parlamentu, radny, specjalista.
  324. Chmielewski Stanisław Marcin mgr - poseł na Sejm V kadencji, radca prawny.
  325. Chmielowski Piotr mgr inż. - właściciel.
  326. Chmura Jerzy mgr - adwokat, prywatny przedsiębiorca.
  327. Chojecki Andrzej prof. dr hab. inż. - prof. nadzw., nauczyciel akademicki.
  328. Chojecki Lucjan Feliks mgr inż. - nadleśniczy.
  329. Chojka Joanna dr - teatrolog, nauczyciel akademicki.
  330. Chojnacki Jan inż. - poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.
  331. Chojnacki Janusz Zdzisław inż. - inżynier architekt, b. wieloletni dyrektor i nauczyciel szkół średnich w Olsztynie.
  332. Chojnacki Jerzy Wojciech inż. - konstruktor lotniczy, artysta fotografik.
  333. Chojnacki Piotr Antoni mgr - mgr prawa, notariusz, prawnik.
  334. Chomiczewska Wanda Maria mgr inż. rolnik - z-ca wójta, agronom.
  335. Chramiec Jerzy Andrzej prof. nadzw. - pracownik nauk.-dydaktyczny.
  336. Chrapkiewicz Daniela lek. med. - poseł na Sejm RP V kadencji, lekarz anestezjolog i pediatra.
  337. Christowa Czesława dr hab. - nauczyciel akademicki, prof. ndzw. Akademii Morskiej w Szczecinie, Kierownik Zakładu Organizacji i Zarządzania, prof. ndzw. Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie.
  338. Chromy Bronisław prof. zw. dr hab. - artysta rzeźbiarz, medalier, rysownik, malarz.
  339. Chromy Kinga mgr - artysta malarz.
  340. Chrzanowski Jerzy mgr prawa - prawnik, rzecznik patentowy.
  341. Chrzanowski Kazimierz mgr n. polit. - poseł zawodowy.
  342. Chrzanowski Wiesław prof. dr hab. - prawnik, polityk, działacz niepodległościowy.
  343. Chrzanowski Zbigniew - wiceminister, sekretarz stanu, poseł.
  344. Chwalibóg Maria Teresa mgr szt. herbu Strzemie - aktorka teatralna i filmowa.
  345. Chwat Leszek Piotr mgr - fizyk, wiceprezydent Szczecina.
  346. Chwierut Janusz mgr - ekonomista, menedżer, etatowy członek zarządu miasta, poseł na Sejm RP.
  347. Chybicka Alicja Paulina prof. dr hab. n. med. - nauczyciel akademicki, lekarz, kierownik Kliniki Onkologii i Hematologii.
  348. Chyc-Magdzin Edward - technik mechanik samochodowy, właściciel.
  349. Ciacek Stefan mgr - dyplomata, funkcjonariusz organizacji międzynarodowych.
  350. Ciborowska Danuta mgr - nauczycielka, polityk.
  351. Cichalewski Jerzy mgr - pracownik ochrony, nauczyciel - instruktor, naturoterapeuta.
  352. Cichoń Zbigniew mgr - mgr prawa i administracji, adwokat.
  353. Ciechanowicz Anna Maria dr psychol. - dyrektor.
  354. Cielecki Jerzy Józef - plastyk, projektant biżuterii.
  355. Ciemniak Grażyna Jolanta dr - chemik, poseł na Sejm RP.
  356. Ciemniewski Jerzy dr hab. - prawnik, konstytucjonalista, pracownik naukowy, sędzia Trybunału Konstytucyjnego.
  357. Ciemniewski Zbigniew dr hab. - lekarz medycyny, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog, adiunkt.
  358. Cieński Andrzej prof. dr hab. - filolog polski, pracownik naukowy, emeryt.
  359. Cieński Jan Stanisław Wawrzyniec bachelor - szef biura warszawskiego, dziennikarz.
  360. Ciepiela Andrzej mgr inż. mech. - przedsiębiorca, manager, dyrektor.
  361. Ciesielski Wiesław dr ekonomii - sekretarz stanu, generalny inspektor Kontroli Skarbowej.
  362. Cieszyński Andrzej - artysta plastyk.
  363. Cieśla Stefan mgr - prawnik, menadżer, wiceprezes zarządu, I zastępca prezesa.
  364. Cieślak Czesław - poseł na Sejm RP, prezes.
  365. Cieślak Jerzy Edmund - senator, lekarz.
  366. Cieślik Leszek Stanisław mgr prawa - burmistrz miasta, radca prawny.
  367. Cieślik Maria Jolanta mgr - dyrektor, nauczyciel dyplomowany.
  368. Cioch Henryk, prof. dr hab. - adwokat.
  369. Ciosek Stanisław - sekretarz generalny Stowarzyszenia Wspierania Współpracy Gospodarczej ze Wschodem Klub Wschodni.
  370. Costa Hubert Ranjan lek. med. - poseł na Sejm RP V kadencji, chirurg.
  371. Cugowski Krzysztof - piosenkarz, wokalista zespołu Budka Suflera.
  372. Cup Mariusz mgr inż. arch. - naczelnik.
  373. Cwojdziński Andrzej prof. n. muz. - kompozytor, dyrygent, pedagog.
  374. Cybulka Anna z d. Chrzanowska mgr - rzecznik patentowy, trener edukacji międzykulturowej.
  375. Cybulski Piotr inż. - leśnik, nadleśniczy.
  376. Cybulski Zygmunt Alojzy - nauczyciel akademicki.
  377. Cycoń Marian mgr - burmistrz, pedagog.
  378. Cywińska Izabella - reżyser teatralny, filmowy, TV.
  379. Cywiński Piotr dr - prezes, historyk, mediewista.
  380. Cywka Mariusz dr - teolog, minister Domów w Polsce, przełożony Zakonu w Polsce.
  381. Czajka Andrzej mgr inż. - inżynier rolnik, menedżer, prezes zarządu.
  382. Czaplicka Barbara lek. - lekarz pediatra, kierownik.
  383. Czapski Andrzej Antoni mgr ekon. - prezydent miasta.
  384. Czaputowicz Jacek dr n. polit. - z-ca szefa służby cywilnej.
  385. Czarakcziew Borysław mgr inż. - architekt, prezes zarządu.
  386. Czarkwiani-Woźniakowska Ludmiła dr n. med. - kierownik.
  387. Czarnecka-Dąbek Maria, mgr - bibliotekarz, dyrektor.
  388. Czarnecki Janusz - artysta fotografik, czł. Szarych Szeregów, AK, uczestnik Powst. Warszawskiego.
  389. Czarnecki Kazimierz - emeryt, przewodniczący.
  390. Czarnecki Krzysztof Władysław - poseł na Sejm V kadencji.
  391. Czarnecki Piotr Paweł - działacz związkowy i polityczny, menedżer, prezes zarządu.
  392. Czarnecki Ryszard - historyk, wiceprezes.
  393. Czarnobaj Leszek mgr inż. - inżynier technologii drewna, wicemarszałek woj. pomorskiego.
  394. Czarny Leszek Maciej mgr prawa - radca prawny.
  395. Czarny Ryszard Michał prof. dr hab. - skandynawista, politolog, prawnik, Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny RP w Królestwie Szwecji.
  396. Czartoryska Barbara - stylistka.
  397. Czartoryski Arkadiusz - Prezydent Miasta Ostrołęka, od 2005 poseł na Sejm RP.
  398. Czartoryski Kazimierz Jerzy h. Pogoń Litewska - współwłaściciel ośrodka.
  399. Czartoryski Stanisław Jan mgr prawa - dyplomata.
  400. Czartoryski Tytus Henryk mgr inż. - radny, działacz AWS, leśnik.
  401. Czech Jerzy - kustosz, tłumacz, poeta, publicysta.
  402. Czech Mirosław mgr historii - sekretarz generalny.
  403. Czechmeszyńska-Skowron Barbara mgr inż. ochr. środ. - dyrektor marketingu i komunikacji, dziennikarz, specjalista ds. public relations.
  404. Czechowski Włodzimierz mgr inż. - poseł na Sejm RP.
  405. Czechyra Czesław lek. - pediatra, ordynator Oddziału Pediatrycznego.
  406. Czekaj Jacek mgr inż. - architekt, współwłaściciel, członek zarządu i dyrektor studia.
  407. Czekalski Stanisław prof. dr hab. n. med. - lekarz, kierownik Katedry i Kliniki Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych.
  408. Czelej Grzegorz dr n. med. - prezes zarządu, lekarz stomatolog, wydawca.
  409. Czemplik Marek Jan mgr prawa - adwokat.
  410. Czerkawski Maciej mgr inż. - dyrektor, wiceprezes.
  411. Czernek Joachim mgr inż. - inżynier energetyk, starosta.
  412. Czerniak Hubert Stanisław lek. - kierownik.
  413. Czerniak Jacek mgr politol. - dyrektor, polityk.
  414. Czerniawski Mieczysław - polityk, menadżer.
  415. Czernicka-Kupras Barbara lek. med. - lekarz medycyny.
  416. Czernow Zofia mgr - dyrektor.
  417. Czerwiński Aleksander mgr szt. - konserwator militariów, kpt. rezerwy WP.
  418. Czerwiński Andrzej mgr inż. - inżynier elektryk, zawodowy poseł do parlamentu.
  419. Czerwiński Leszek dr n. med. - ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej.
  420. Czetwertyński Albert mgr biochem. - dyrektor, współwłaściciel.
  421. Członkowska Bożena mgr inż. arch. - architekt, właściciel.
  422. Czosnowska Anna mgr - adwokat.
  423. Czubiński Lucjan gen. dyw. - prawnik, wojskowy.
  424. Czucha Zdzisław mgr inż. - burmistrz, inż. budownictwa.
  425. Czudowska Dorota mgr - lekarz medycyny, internista, onkolog, dyrektor.
  426. Czuma Andrzej mgr - prawnik, dziennikarz, poseł na Sejm.
  427. Czuma Beata mgr - z-ca redaktora naczelnego.
  428. Ćwiąkalski Zbigniew prof. UJ, prof. UR, dr hab. - adwokat, partner spółki prawniczej, nauczyciel akademicki, minister sprawiedliwości.
  429. Ćwierz Andrzej Bogusław dr - poseł na Sejm RP.
  430. Dajek Dariusz mgr - dyrektor, menedżer wydawca.
  431. Dalgiewicz Jan Zdzisław mgr inż. - prezes holdingu, dyr. generalny, inż. mechanik.
  432. Damięcki Damian Maria - aktor teatralny i filmowy.
  433. Damięcki Maciej - aktor filmowy, teatralny i estradowy.
  434. Dancewicz Dorota mgr - nauczyciel wychowania fizycznego.
  435. Danielak Jolanta mgr - senator RP, psycholog, polityk.
  436. Daniłowicz Witold Adam mgr prawa - partner zarządzający.
  437. Dankowska Adela mgr inż. - emerytka.
  438. Dankowski Bronisław - przedsiębiorca, poseł na Sejm RP.
  439. Daszewski Adam - dziennikarz.
  440. Dąbek Zbigniew dr hab. inż. - nauczyciel akademicki, prof. nadzw. ATR w Bydgoszczy.
  441. Dąbrowa-Kostka Bogusław - operator filmowy, reżyser filmów dokumentalnych, realizator tv.
  442. Dąbrowska Zuzanna - pełnomocnik rządu.
  443. Dąbrowski Marcin Jan mgr filol. ang. - prezes zarządu.
  444. Dąbrowski Mariusz Jerzy mgr inż. - inżynier mechanik, prezes.
  445. Dąbrowski Stanisław - przewodniczący, sędzia.
  446. Dąmbska-Śmiałowska Elżbieta Maria dr hab. inż. architekt - architekt, nauczyciel akademicki.
  447. de Mezer Witold - ekonomista, dziennikarz.
  448. de Virion Tadeusz mgr - sędzia, adwokat.
  449. de Werszowiec Rey Krzysztof prof. dr hab.
  450. Dembiński Michał dr n. techn. - prezes zarządu.
  451. Dembiński Piotr prof. - pracownik naukowy, dyrektor.
  452. Dembowski Bronisław Jan Maria h. Jelita bp prof. dr hab. - biskup diecezji włocławskiej.
  453. Deptuła Leszek lek. wet. - marszałek województwa.
  454. Derech-Krzycki Jakub mgr - ekonomista, poseł na sejm RP.
  455. Dernałowicz Maria dr filol. pol. - historyk literatury, edytor.
  456. Derwich Bogdan Adam mgr inż. mechanik - poseł na Sejm RP.
  457. Deskur Zbigniew Krzysztof prof. US dr hab. n. med. - kierownik Zakładu Rehabilitacji i Traumatologii Sportowej USz.
  458. Deskur-Komorowska Maria - Wiceprezes Zarządu, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.
  459. Dębicki Piotr Stanisław dr hab.inż. - prof.nadzw.
  460. Dębicki Tadeusz - wiceprzewodniczący, przewodniczący zarządu wojewódzkiego.
  461. Dębowska-Jarzębska Ewa dr n. med. - kierownik, lekarz specjalista laryngolog, foniatra.
  462. Dietl Jerzy prof. zw. - prezes fundacji.
  463. Długoborski Wojciech mgr - od 2001 Poseł na Sejm RP (SLD).
  464. Długońska Henryka prof. dr hab. - mikrobiolog, immunolog, nauczyciel akademicki, kierownik zakładu.
  465. Długoński Jerzy Aleksy prof. dr hab. - mikrobiolog, biotechnolog, nauczyciel akademicki, kierownik katedry i dyrektor instytutu.
  466. Długosz Henryk - polityk, poseł.
  467. Długosz Stanisław Józef dr n. ekonomicznych - ekonomista.
  468. Dmochowska Maria dr n. med. - lekarz, specj. w zakresie chorób wewn. i org. ochrony zdrowia, działacz społeczny, były opozycjonista, wiceprezes instytutu.
  469. Dmochowski Artur mgr - historyk, dziennikarz, manager, pełnomocnik zarządu.
  470. Dobielińska-Eliszewska Teresa Katarzyna lek. - specjalista położnictwa i ginekologii, radioterapii i chemioterapii, onkologii klinicznej oraz medycyny społecznej.
  471. Dobrosz Janusz Konrad - prawnik.
  472. Dobrowolski Jan Wincenty prof. zw. dr hab. - kier. katedry, nauczyciel akademicki.
  473. Dobrowolski Krzysztof dr - ekonomista.
  474. Dobrowolski Tomasz Adam mgr - operator filmowy, reżyser.
  475. Dobrzeniecki Józef inż. mech. - specjalista technologii budowy maszyn.
  476. Dochniak Paweł - dyrektor, aktor, menager.
  477. Doerffer Karol dr - prezes zarządu.
  478. Dojka Marian dr inż. - chemik.
  479. Dojka Stanisław - technik mechanik.
  480. Doktorowicz Krystyna dr n. polit. - kierownik Zakładu Zarządzania Mediami i Organizacji Produkcji Telewizyjno-Filmowej.
  481. Doleżal Marian Antoni prof. dr hab. - lekarz medycyny, mikrobiolog, emerytowany nauczyciel akademicki.
  482. Doleżal Urszula Marta prof. dr hab. - mikrobiolog, emerytowany nauczyciel akademicki, profesor.
  483. Dolniak Grzegorz Maciej mgr - ekonomista, poseł zawodowy.
  484. Dołowy Krzysztof prof. dr hab. - kierownik Katedry.
  485. Domagalski Alfred - ekonomista dyplomowany, przewodniczący, działacz polityczny.
  486. Domańska-Maćkowiak Krystyna prof. - muzyk, pedagog, kierownik zakładu muzyki kościelnej.
  487. Domański Maciej - reżyser, dramaturg.
  488. Domżał Tomasz Tadeusz mgr inż. - informatyk, dyr.
  489. Donimirski Stanisław Paweł h. Brochwicz odm., dr inż. - chemik, nauczyciel akademicki, emeryt.
  490. Dorn Ludwik Stanisław mgr - poseł na Sejm RP, wiceprezes Rady Ministrów.
  491. Dorosz Andrzej Stanisław dr hab. n. ekon. - ekonomista, menadżer, nauczyciel akademicki.
  492. Dorosz Stanisław dr inż. - dyrektor, współwłaściciel firmy.
  493. Doroszewski Jan Witold prof. dr hab. - emeryt.
  494. Dowbor Katarzyna mgr pedag. specj. - publicysta, dziennikarz.
  495. Dowgiałło Jan Roman prof. - geolog, emeryt, kierownik Samodzielnej Pracowni Hydrogeologii.
  496. Dowgiałło Krzysztof Maria mgr inż. - architekt.
  497. Drabek Halina - przewodnicząca.
  498. Drapella Andrzej - emerytowany kapitan żeglugi wielkiej.
  499. Dreszer Edward Paweł mgr inż. - prezes zarządu, mgr inżynier poligraf.
  500. Drewniak Łukasz mgr - krytyk teatralny, eseista.
  501. Drews Krzysztof dr hab. med. - lekarz, specjalista w położnictwie i ginekologii.
  502. Drews Michał prof. dr hab. n. med. - lekarz, kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej.
  503. Drozd Ewa mgr - dyrektor.
  504. Drozdowski Sławomir prof. dr hab. - kierownik.
  505. Drozdowski Stanisław mgr inż. - inżynier górnictwa odkrywkowego, menedżer, wicestarosta.
  506. Droździuk Waldemar mgr - wójt, prawnik.
  507. Drożański Wincenty Jan prof. dr hab. - nauczyciel akademicki.
  508. Drożdżyński Lech mgr - wiceprezes, wicedyrektor.
  509. Drygalski Jerzy dr - ekonomista, przedsiębiorca.
  510. Drygas Andrzej dr n. med. - kierownik studium wychowania fizycznego, nauczyciel akademicki.
  511. Drzewiecki Maciej dr hab. - nauczyciel akademicki, specjalista z zakresu gospodarki przestrzennej zwłaszcza w turystyce.
  512. Drzewiecki Mirosław mgr prawa i adm. - prywatny przedsiębiorca, minister sportu i turystyki.
  513. Dubiella Zdzisław dr - nauczyciel akademicki, rektor.
  514. Dubieniecki Marek Staniwsław mgr - adwokat, administratywista.
  515. Dubois Jacek Jakub mgr prawa - adwokat.
  516. Dubois Maciej Jerzy mgr prawa - adwokat.
  517. Duda Jan Tadeusz dr hab. - profesor AGH.
  518. Dudkiewicz Jan prof. dr hab. - lekarz medycyny, ginekolog i położnik, emerytowany nauczyciel akademicki, właściciel gabinetu.
  519. Dulias Stanisław - poseł na Sejm RP, ekonomista.
  520. Dulińska Iwona mgr inż. - prezes.
  521. Duliński Jerzy dr - prezes.
  522. Dunin-Karwicka Teresa dr hab. - emerytowany prof.
  523. Dunin-Kwinta Izabela Alina prof. dr hab. n. przyr.
  524. Dunin-Suligostowski Piotr - zastępca dyrektora, główny księgowy.
  525. Dunin-Wąsowicz Krzysztof prof. dr hab. - historyk.
  526. Dunin-Wąsowicz Paweł mgr - dziennikarz, wydawca.
  527. Dunin-Wąsowicz Stefan mgr ekonomii - prezes zarządu.
  528. Durczak Mirosław - dziennikarz, wydawca, właściciel.
  529. Durski Jacek Mirosław - pisarz, artysta malarz, rzeźbiarz, grafik.
  530. Dutka Bronisław mgr inż. - ekonomista, rolnik, poseł na Sejm RP.
  531. Dutkiewicz Maria Teresa - poseł na Sejm X i I kadencji.
  532. Dvorak-Gryglaszewska Halina - aktorka, reżyserka.
  533. Dwernicki Stanislaw mgr - prawnik, prezes zarządu.
  534. Dybowska-Dubois Marita mgr prawa - master of european studies, adwokat.
  535. Dyduch Marek mgr prawa - prawnik, polityk, poseł.
  536. Dyga Bogna Helena mgr - inż. architekt.
  537. Dylągowa Hanna prof. dr hab. - historyk.
  538. Dylewski Wojciech Henryk mgr prawa - wiktymolog, wiceprezes, członek zarządu, dyrektor ds. strategii i rozwoju.
  539. Dynowski Antoni mgr prawa - adwokat.
  540. Działocha Kazimierz Jan prof. dr hab. - prawnik, konstytucjonalista, polityk, nauczyciel akademicki, emerytowany profesor zw.
  541. Działoszyński Karol mgr ekon. - właściciel firmy, działacz gospodarczy.
  542. Dzieciuchowicz Bohdan Grzegorz dr n. społ. - specjalista w dziedzinie marketingu i public relations, wykładowca.
  543. Dzieciuchowicz Łukasz dr n. medycznych - adiunkt.
  544. Dzieciuchowicz Stanisław Maciej dr n. med. - lekarz prowadzący prywatną praktykę.
  545. Dzieduszycka Izabela mgr - ekonomista, społecznik.
  546. Dzieduszycka Joanna Maria Rose herbu Róże - właściciel, tłumacz.
  547. Dzieduszycka Natalia mgr biol.
  548. Dzieduszycka-Jędrach Justyna Elżbieta mgr - właściciel, animator kultury, specjalista PR.
  549. Dzieduszycka-Rycerska Krystyna Maria mgr - historyk sztuki, specjalista ds. promocji i public relations.
  550. Dzieduszycki Alexander Maria h. Sas, lek. wet. - prezes Zarządu.
  551. Dzieduszycki Mateusz mgr - dziennikarz.
  552. Dzieduszycki Piotr Andrzej Maria mgr - prezes zarządu.
  553. Dzieduszycki Wojciech - inżynier rolnictwa i budowy maszyn rolniczych i młyńskich, mgr sztuki, krytyk muzyczny.
  554. Dziedzic Stanisław Zbigniew dr filozofii - dyrektor ds. rozwoju inwestycji, członek zarządu.
  555. Dziekońska Ewa z d. Sędzikowska mgr inż. architekt - prezes Koła Tychy.
  556. Dziekoński Bohdan mgr inż. - architekt, właściciel biura.
  557. Dziekoński Olgierd Roman mgr inż. architekt - dyrektor ds. rozwoju.
  558. Dzielska Maria prof. dr hab. n. humanist. - historyk, filolog klasyczny, nauczyciel akademicki, profesor zwyczajny.
  559. Dziemdziela Józef mgr - senator RP.
  560. Dzierżanowski Jerzy ks. dr - ksiądz katolicki, doktor n. teologicznych, diecezjalny duszpasterz rodzin, adiunkt, dyrektor.
  561. Dzierżanowski Leszek Marian h. Grzymała mgr - ekonomista, księgowy rewident, działacz społeczny, emeryt, główny księgowy.
  562. Dzierżawska-Bukowska Urszula Teresa mgr - filolog słowiański i polski, dziennikarz, tłumacz, dyplomata.
  563. Dzierżykraj-Lipowicz Anna - ekonomistka.
  564. Dzierżykraj-Lipowicz Tomasz - działacz związkowy.
  565. Dzierżykraj-Lipowicz Witold mgr - tłumacz jęz. niem.
  566. Dziewanowski Stanisław mgr inż. - dyrektor ds. technicznych i członek Zarządu.
  567. Dziewoński Roman - architekt, reżyser.
  568. Dziewulski Jerzy mgr - specjalista taktyki i techniki walki z terroryzmem i bandytyzmem, b. poseł na Sejm RP.
  569. Dzięgielewski Stanisław prof. - nauczyciel akademicki.
  570. Dzikowska Elżbieta mgr historii szt. i filol. chin. - dziennikarka, historyk i krytyk sztuki, podróżnik, reżyser reportaży filmowych i filmów dokumentalnych.
  571. Dzikowski Waldy mgr inż. chem. - wójt gminy, chemik.
  572. Dziubalska-Kołaczyk Katarzyna prof. dr hab. - profesor tytularny, filolog angielski, dyrektor instytutu.
  573. Eichelberger Wojciech mgr psychol. - psycholog, psychoterapeuta.
  574. Eisler Jerzy Krzysztof dr hab. - historyk, dyrektor Oddziału IPN w Warszawie.
  575. Elminowska-Wenda Gabriela Maria dr inż. - nauczyciel akademicki, naukowiec, kierownik Zakładu Histologii Zwierząt.
  576. Eminowicz Marek h. Dołęga - historyk.
  577. Eminowicz-Jaśkowska Teresa dr hab. - dyrektor, literaturoznawca hispanista.
  578. Englert Tomasz - Dyrektor zarządzający.
  579. Engling Bodo Jan mgr inż. - prezes.
  580. Erhardt Ludwik - redaktor naczelny.
  581. Etemadi Farid Piotr - właściciel.
  582. Fabian Jan Willibald - przewodniczący zarządu.
  583. Falfus Jacek mgr inż. - polityk, samorządowiec, poseł.
  584. Falkiewicz Andrzej - pisarz, eseista, krytyk.
  585. Falkowska Teresa lek. med. - lekarz, specjalista pediatrii i anestezjologii.
  586. Falkowski Tomasz Maria - lek. stomatolog, właściciel.
  587. Fangor Aleksander mgr - prezes.
  588. Fangor Jolanta z d. Deszert-Kłosowska lek. stom. - właściciel, stomatolog.
  589. Faryna Jan Józef dr n. med. - z-ca kier. Zakładu Patomorfologii.
  590. Fąfrowicz Anna lek. stom. - współwłaściciel.
  591. Fedak Oktawian - filmowiec, fotograf, czł. zarządu.
  592. Fedorowicz Andrzej - poseł, technik weterynarii.
  593. Fedorowicz Filip mgr prawa - adwokat.
  594. Fedorowicz Jerzy Feliks mgr - aktor, reżyser, pedagog, dyrektor naczelny i artystyczny.
  595. Fedorowicz-Jackowski Witold dr - prezes zarządu, współwłaściciel, geograf.
  596. Fedorowski Jerzy Andrzej prof.
  597. Felicki Jan prof. kontraktowy dr - emeryt.
  598. Fenrych Przemysław mgr hist. - z-ca dyrektora ds. szkoleń.
  599. Ferenc Genowefa mgr ekon. - Senator RP.
  600. Ferenc Kazimierz Zygmunt mgr inż. arch. - prezes.
  601. Ferenc Tadeusz mgr - Prezydent Miasta Rzeszowa, ekonomista.
  602. Ferency Adam mgr - aktor, reżyser.
  603. Ferster Piotr Andrzej - dyrektor, mendżer.
  604. Fiałkowski Krzysztof prof. dr hab. - fizyk, nauczyciel akademicki, kierownik zespołu zakładów.
  605. Fiałkowski Tomasz Karol mgr - prawnik, dziennikarz, zastępca redaktora naczelnego.
  606. Fiedler Arkady Radosław - dziennikarz, podróżnik.
  607. Fiedler Marek - podróżnik, prawnik, dyrektor.
  608. Fiedorowicz Czesław inż. - urzędnik administracji rządowej i samorządowej, prezes konwentu stowarzyszenia.
  609. Figiel Henryk prof. dr hab. - fizyk, profesor zwyczajny.
  610. Figura Grzegorz mgr inż. mech. roln. - działacz samorządowy, członek zarządu powiatu.
  611. Fikus Magdalena prof. zw. - biochemik, profesor zwyczajny.
  612. Filar Marian prof. - kierownik Katedry Prawa Karnego i Polityki Kryminalnej.
  613. Filek Anna Maria mgr inż. - inżynier mechanik, działacz społeczny i polityczny, poseł na Sejm.
  614. Filek Janina dr hab. - profesor filozofii, prodziekan Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych.
  615. Filipkowski Zbigniew Jan
  616. Filipowicz Paweł Tadeusz mgr inż. arch. - architekt.
  617. Findeisen Władysław prof. - nauczyciel akademicki.
  618. Firak Witold - poseł na Sejm RP IV kadencji.
  619. Firlej-Jackowska Hanna - prezes, lekarz weterynarii.
  620. Firlit Maciej mgr - prezes Zarządu i właściciel firmy.
  621. First Jan - właściciel elektryk.
  622. Flak Edward adwokat - burmistrz.
  623. Fleszar Bolesław prof. dr hab. - kierownik Katedry Chemii, nauczyciel akademicki.
  624. Florek Sebastian Andrzej mgr inż. - poseł na Sejm RP IV kadencji, mgr rolnik.
  625. Florek Stefan Henryk prof. dr hab. - kierownik Zakładu Gospodarki Paszowej, mgr inż. hodowli zwierząt.
  626. Fogler Marta - filolog angielski, polityk, wydawca.
  627. Fogler Piotr mgr filoz. i dziennik. - przewodniczący Sejmiku Mazowieckiego.
  628. Forlicz Stefan prof. dr hab. n. ekon. - rektor.
  629. Fortecka Zofia inż. - właściciel, artysta malarz, plastyk.
  630. Fortecki Janusz mgr - były trener mistrza olimpijskiego, trener.
  631. Forycka Anna mgr szt. - artysta plastyk, właścicielka galerii sztuki.
  632. Frank Wojciech Włodzimierz - dyrektor ds. inwestycji, czł. zarządu.
  633. Frank-Niemczycka Katarzyna mgr psychol. - psycholog, społecznik, prezes, współwłaściciel.
  634. Frankiewicz Ewa mgr inż. arch. - właściciel, mgr inż. arch.
  635. Frankiewicz Ryszard prof. - matematyk.
  636. Frankiewicz Zygmunt dr hab. inż. - inżynier elektronik, nauczyciel akademicki, prezydent miasta.
  637. Frasyniuk Władysław - technik samochodowy, przedsiębiorca, polityk, przewodniczący.
  638. Frącki Mieczysław Eugeniusz dr inż. - inżynier elektronik, prezes.
  639. Frączek Piotr Józef mgr inż. - architekt, współwłaściciel.
  640. Fredro-Boniecki Tadeusz mgr - filolog, dziennikarz, publicysta, doradca zarządu.
  641. Frelek Ryszard Jan prof. nadzw. dr n. politycznych - wykładowca.
  642. Freyberg Ewa dr hab. - podsekretarz Stanu, ekonomista, pracownik naukowy, pracownik administracji publicznej.
  643. Freyberg Piotr Jerzy dr - dyrektor generalny, ekonomista.
  644. Fryczkowski Andrzej Witold prof. dr hab. n. med. - specjalista chorób oczu, profesor, kierownik.
  645. Fudakowski Stanisław Jan mgr - psycholog, współwłaściciel.
  646. Fuglewicz Piotr W. mgr inż. - informatyk, prezes.
  647. Fundament-Karśnicka Ewa mgr inż. - dziennikarz, starszy redaktor.
  648. Fundowicz Stefan lek. med. - pediatra, kierownik, wiceprezes.
  649. Gabała Jadwiga mgr - konsultant, psychoterapeuta, nauczyciel.
  650. Gabryjelska Renata mgr prawa - modelka, aktorka, specjalistka PR, media relations manager.
  651. Gaca Michał lek. med. - anestezjolog, kierownik Zakładu Medycyny Ratunkowej AM.
  652. Gadowski Krzysztof mgr inż. - wiceprezydent miasta Jastrzębie Zdrój.
  653. Gadzinowski Piotr - dziennikarz, poseł na sejm RP, delegat Sejmu RP do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.
  654. Gaik Franciszek Janusz dr n. ekon. - prezes zarządu.
  655. Gaj Jacek Konrad prof. - grafik, profesor zwyczajny.
  656. Gajda Tadeusz Stanisław - technik rolnik, poseł na Sejm RP.
  657. Gajecka-Bożek Maria dr n. med. - ordynator szpitala Zawiercie, poseł na Sejm RP.
  658. Gajewicz Józef Wojciech dr inż. bud. ląd. - inż. budownictwa lądowego, instruktor wykładowca narciarstwa, prezes stowarzyszenia sportowego.
  659. Gajl Tadeusz mgr sztuki - artysta plastyk, heraldyk.
  660. Gałaj Marek mgr socjologii - specjalista do projektów unijnych, enolog.
  661. Gałażewski Andrzej Józef mgr inż. - menadżer, poseł.
  662. Gałkowski Janusz mgr - prawnik, adwokat, działacz samorządu terytorialnego i adwokackiego, właściciel kancelarii.
  663. Ganowicz Grzegorz - współwłaściciel firmy PERFEKT, mgr inż. budownictwa lądowego.
  664. Garapich Andrzej Michał dr - prezes zarządu, menedżer.
  665. Garbaj Wacław - dyrektor oddziału, ekonomista.
  666. Garbowski Tomasz mgr - poseł na Sejm RP.
  667. Garztecki Marek mgr - dziennikarz, socjolog, afrykanista.
  668. Gawęcki Marek prof. dr - etnolog, profesor.
  669. Gawęda Adam mgr inż. górnictwa i geologii - kierownik.
  670. Gawin Tadeusz inż. - przewodniczący.
  671. Gawiński Tomasz - dziennikarz, reporter, publicysta.
  672. Gawlicki Piotr mgr inż. - dyrektor, współwłaściciel.
  673. Gawlik Radosław mgr inż. - ekonomista, ekolog, działacz społeczny, prezes.
  674. Gawłowski Andrzej - poseł, ekonomista, administratywista.
  675. Gawrońska Agata z d. Zarzycka mgr ekonomii - ekonomista, właściciel.
  676. Gawrońska Henryka mgr inż. - dyrektor.
  677. Gawski Ziemowit Bartłomiej Dionizy mgr - przew.
  678. Gayny Piotr mgr - tłumacz przysięgły przy Sądzie Okręgowym w Warszawie oraz Sądzie Krajowym w Lubece (Niemcy), lektor języka niemieckiego, licencjonowany przewodnik po Warszawie, pilot wycieczek.
  679. Gądek Lidia lek. med. - dyrektor.
  680. Gąsienica Makowski Andrzej mgr inż. - polityk, starosta.
  681. Gąsienica-Gładczan Maria - współwłaściciel, twórca ludowy, technik budowlany.
  682. Gąsienica-Wawrytko Stanisław - kuśnierz, właściciel.
  683. Gąsiennica-Walczak Jan inż. - wiceburmistrz, inż. mechanik.
  684. Gąsiorowski Piotr - przedsiębiorca, właściciel firmy.
  685. Gąssowski Wojciech Krzysztof - prezenter radiowy, prawnik, lektor, spiker, dziennikarz, pełnomocnik Zarządu PR ds. Karty Mikrofonowej.
  686. Gburek Tadeusz dr n. med. - ordynator, kardiochirurg.
  687. Gburek Zbigniew Ryszard prof. dr hab. n. med. - specjalista chorób wewnętrznych, reumatolog, emerytowany nauczyciel akademicki oraz kierownik katedry i kliniki.
  688. Gebert Konstanty - dziennikarz, psycholog.
  689. Gebethner Robert - artysta malarz.
  690. Gebethner Stanisław prof. n. humanist. - prof.
  691. Gebethner Zygmunt
  692. Gedliczka Adam prof. - emerytowany kierownik katedry, projektant wzornictwa przemysłowego, specjalność: projektowanie ergonomiczne.
  693. Gelert Elżbieta mgr - pielęgniarka, dyrektor szpitala.
  694. Geringer d'Oedenberg Lidia - dyrektor generalny.
  695. Geringer de Oedenberg Henryk prof. dr hab. - genetyk, zootechnik, kierownik.
  696. Gerlicz Anna dr n. techn. - wiceprezes, dyrektor ds. marketingu i jakości.
  697. Gerlicz Witold Wojciech dr inż. arch. - inż. aparatury przemysłowej, dyrektor.
  698. Gerlicz-Pruszyńska Zofia - lekarz medycyny, dermatolog, społecznik.
  699. Gertych Zbigniew Stanisław prof. - przew. Rady Fundacji, przyrodnik, biolog.
  700. Gessler Magda dr n. plast. - właścicielka.
  701. Gęsicka Grażyna dr - minister rozwoju regionalnego.
  702. Gibas Tadeusz Mieczysław prof. dr inż. hutnik - profesor, wykładowca na Politechnice Krakowskiej w Instytucie Inżynierii Materiałowej oraz konsultant w Instytucie Obróbki Skrawaniem.
  703. Giełwanowski Wojciech dr n. medycznych - ginekolog-położnik.
  704. Gierada Artur mgr - radny.
  705. Gierczak Jarosław Wiesław inż. automatyk - dyrektor.
  706. Gierek Adam prof. dr hab. - inżynier materiałoznawca, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  707. Gierko Teresa Maria lek. - lekarz psychiatra, emeryt.
  708. Gierowski Józef Andrzej prof. zw. dr - historyk, doktor honoris causa, emerytowany nauczyciel akademicki.
  709. Giertych Maciej Marian prof. dr hab. - leśnik, pracownik naukowy.
  710. Giertych Roman mgr - wicepremier i minister edukacji narodowej, poseł na Sejm RP.
  711. Gieryn-Ignatowicz Zofia dr. n. hum. - psycholog, działacz społeczny, wiceprezes.
  712. Gieysztor Jerzy, mgr inż. - senior, inżynier.
  713. Gil Mieczysław - działacz związkowy, rzecznik prasowy, szef działu informacji.
  714. Gilowska Zyta prof. n. ekon. - ekonomistka, poseł, wiceprezes Rady Ministrów, minister finansów.
  715. Ginko Tadeusz mgr - artysta grafik, wydawca, właściciel firmy.
  716. Ginter Maria mgr sztuki, Master of Arts. - malarka, pisarka.
  717. Gintowt-Dziewałtowski Witold mgr - poseł.
  718. Girtler Ryszard mgr inż. architekt, mgr sztuki - architekt, właściciel.
  719. Girzyński Zbigniew dr n. humanistycznych, historyk - adiunkt, poseł na Sejm RP.
  720. Giza Andrzej mgr prawa - adwokat.
  721. Glińska Maria - starszy wykładowca historii sztuki, emerytka.
  722. Gliński Piotr prof. dr hab. - kierownik.
  723. Gliński Robert dr szt. film. - reżyser, scenarzysta, wykładowca.
  724. Gliński Wieńczysław - aktor, reżyser.
  725. Gładysz Andrzej Paweł Roman mgr - sędzia sądów powszechnych w stanie spoczynku, prawnik.
  726. Głębocki Robert prof. dr hab. - profesor, nauczyciel akademicki.
  727. Głogowski Tomasz mgr - filolog polski, działacz społeczny i samorządowy, wiceprzewodniczący.
  728. Głowa Józef - przedsiębiorca, poseł na Sejm RP.
  729. Gmoch Jacek Wojciech mgr inż. budowy dróg i mostów - trener piłki nożnej, menedżer.
  730. Gmoch Paweł Jacek - prezes, właściciel.
  731. Goczoł Jan Ignacy mgr - poeta, prozaik.
  732. Godzik Jerzy Stanisław mgr inż. - chemik, starosta powiatu kwidzyńskiego.
  733. Goetzendorf-Grabowska Monika mgr sztuki - asystent.
  734. Goetzendorf-Grabowski Janusz mgr sztuki - projektant-plastyk.
  735. Gogolewska Erazma Janina lek. med. - dermatolog wenerolog.
  736. Gogoliński Wojciech mgr - redaktor naczelny, dziennikarz, tłumacz, konsultant ds. wina.
  737. Goik Henryk Jan prof. dr hab. - prawnik, nauczyciel akademicki.
  738. Golba Mieczysław - technik budowlany.
  739. Goldmann Andrzej dr nauk ekon. - skarbnik, finansista.
  740. Golec Wiesław Włodzimierz - inżynier elektronik, właściciel firmy.
  741. Goliński Marian Tomasz mgr inż. - burmistrz miasta, poseł na Sejm RP.
  742. Golis Jerzy Włodzimierz mgr ekonomii - członek zarządu.
  743. Gołaski Janusz prof. dr hab. - geodeta, kartograf, emerytowany nauczyciel akademicki.
  744. Gołaś Andrzej Ignacy - członek zarządu.
  745. Gołaś Andrzej prof. dr hab. inż. - prezydent Krakowa, inż. technik sterowniczy.
  746. Gołdynia Janusz - z-ca komendanta.
  747. Gołębiewski Maciej mgr - ekonomista, doradca-konsultant, dyrektor i szef.
  748. Gorczyca Stanisław Andrzej mgr ekon. - poseł na Sejm RP.
  749. Gorecki Jarosław mgr inż. naw. mors., mgr prawa - dyrektor, menadżer.
  750. Gorski Marek Hubert mgr praw - sędzia NSA, prawnik.
  751. Gorski Stanisław - emeryt, kpt. w stanie spoczynku.
  752. Gorywoda Manfred dr n. ekonomicznych - dyrektor.
  753. Gos Marek mgr inż. - członek zarządu powiatu.
  754. Gosiewska Małgorzata Maria - poseł RP V kadencji.
  755. Gosiewski Przemysław Edgar mgr - poseł na Sejm RP, minister - członek Rady Ministrów.
  756. Gostkowski Aleksander Michał lek. med. - neurolog, asystent.
  757. Gościej Janina mgr - właściciel, dyrektor, nauczyciel.
  758. Goździewski Stanisław dr hab. n. przyr. prof. n. med. - neurolog, anatom, antropolog na emeryturze.
  759. Góralczyk Zdzisław Franciszek dr n. humanist. - doradca Prezesa Rady Ministrów.
  760. Góralska Ewa mgr pedagogiki specjalnej - dyrektor.
  761. Górecki Adrian Wojciech mgr inż. - artysta plastyk, prezes zarządu, architekt, plastyk, menedżer.
  762. Górecki Dariusz prof. dr hab. - kierownik katedry, prawnik, senator RP.
  763. Górecki Ryszard Józef prof. - rektor.
  764. Górska Ewa dr inż. org. przem. - profesor WSEiZ, WSE, PW, adiunkt.
  765. Górska Gabriela h. Boża Wola mgr prawa - literat.
  766. Górska Marzena - technik dentystyczny, właściciel.
  767. Górska Monika mgr - dziennikarz, reżyser.
  768. Górski Artur dr n. humanist. - pracownik administracji publicznej, dziennikarz, publicysta, wykładowca akademicki.
  769. Górski Dominik mgr inż. - przewodniczący.
  770. Górzyński Sławomir - historyk, wydawca, red. nacz.
  771. Góźdź Andrzej prof. dr hab.
  772. Grabałowski Wojciech Józef dr n. ekon. - dyrektor, ekonomista.
  773. Grabczan Zofia Anna - dyrektor biura poselskiego, polityk.
  774. Grabkowski Jan inż. - wicestarosta poznański.
  775. Graboś Witold mgr - dziennikarz.
  776. Grabowiecki Krzysztof dr inż. mechanik - prezes zarządu.
  777. Grabowska Danuta z d. Konopka mgr pedagogiki - poseł.
  778. Grabowski Mikołaj prof. szt. teatr. - aktor, reżyser, dyrektor.
  779. Grabowski Wojciech - właściciel.
  780. Grabska Stanisława Halina dr teol. - emerytka, teolog artysta plastyk.
  781. Grabska-Liberek Iwona dr n. med. - specjalista chorób oczu, dyrektor medyczny.
  782. Grabski Maciej prof. - prezes.
  783. Gradowski Michał Stanisław mgr historii sztuki - historyk sztuki.
  784. Graham Margot - socjolog, filozof, astrolog, popularyzatorka ezoteryki.
  785. Gramała Aleksandra mgr prawa - poseł RP, radca prawny.
  786. Graś Paweł mgr - poseł na Sejm, politolog, przedsiębiorca.
  787. Gregoraszczuk Ewa Łucja prof. dr hab. - profesor zwyczajny, endokrynolog, kierownik.
  788. Grela Leon dr - politolog, nauczyciel akademicki, adiunkt.
  789. Greniewski Marek Józef dr hab. - profesor, dziekan, nauczyciel akademicki, informatyk.
  790. Greń Krzysztof - prezes.
  791. Grochala Lech - muzyk, perkusista.
  792. Grodek Marek mgr prawa - adwokat, partner.
  793. Grodzicki Andrzej Filip prof. dr hab. - kierownik.
  794. Grodzicki Antoni prof. - profesor nadzwyczajny, chemik.
  795. Grodzicki Józef mgr - emeryt, radca prawny.
  796. Grodzicki Tadeusz mgr - notariusz.
  797. Grodzińska Krystyna prof. dr hab. - prof., biolog.
  798. Grossek Janina - sekretarz powiatu.
  799. Grotowski Kazimierz prof. dr hab. - emerytowany pracownik naukowy.
  800. Grottel Tomasz - lekarz medycyny.
  801. Groyecka-Wierzchowska Maria mgr - właściciel.
  802. Groyecki Tomasz mgr inż. - właściciel.
  803. Gruber Iwona lek. med. - ordynator Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
  804. Grupiński Rafał - prezes zarządu Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych.
  805. Gruszczyńska Renata Maria - księgowa, działaczka polityczna, kasjerka.
  806. Gruszczyński Leszek dr n. medycznych - specjalista medycyny pracy i medycyny przemysłowej oraz ratownictwa medycznego, kierownik.
  807. Gruszka Adam mgr inż. - senator RP.
  808. Gruszka Grzegorz Stefan mgr - poseł.
  809. Grygorowicz Aleksander Aleksy prof. dr hab. n. techn., inż. -arch. - nauczyciel akademicki.
  810. Grynia Maria Anna prof. dr hab. - profesor zwyczajny.
  811. Grzbiela Czesław Andrzej dr inż. - nauczyciel akademicki.
  812. Grzebisz-Nowicka Zofia mgr - ekonomistka, posłanka III, IV, VIII kadencji Sejm PRL (w 1961 r. najmłodszy poseł na świecie), II, III, IV kadencji Sejmu RP.
  813. Grzegorczyk Andrzej prof. - filozof, logik.
  814. Grzegorczyk Krzysztof mgr inż. - radca ministra.
  815. Grzegorski Stanisław mgr - prawnik, specjalista organizacji pomocy społecznej, prezes.
  816. Grzegorski Tadeusz - przedsiębiorca, właściciel firmy.
  817. Grzelakowska-Sztabert Barbara prof. dr hab. - biochemik, kierownik pracowni.
  818. Grzesiak Kazimierz - prezes zarządu.
  819. Grzesik Andrzej - poseł RP.
  820. Grzeszkowiak Jan dr n. med. - okulista chirurg.
  821. Grzyb Andrzej - Starosta Starogardzki.
  822. Grzyb Andrzej mgr inż. - poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.
  823. Grzyb-Jarodzka Bożena Ewa mgr - artysta malarz.
  824. Grzybkowski Tomasz mgr - prawnik, adwokat, współwłaściciel.
  825. Grzybowski Stanisław Aleksander Ambroży prof. dr hab. - historyk, pisarz, poeta, nauczyciel akademicki, profesor.
  826. Grzywa Edward Jan prof. dr inż. - prof. zw. PW, prof. zw. Inst. Chemii Przemysłowej.
  827. Grzywacz Andrzej prof. dr hab. - leśnik.
  828. Grzywacz Waldemar Henryk prof. zw. dr hab. - kier. Katedry Ekonomii i Polityki Gospodarczej.
  829. Grzywiński Konrad mgr - historyk sztuki, antropolog kultury, specjalista od reklamy i wizerunku osobistego, konsultant.
  830. Gucwińska Hanna mgr inż. - zootechnik, główny specjalista ds. hodowli.
  831. Gucwiński Antoni dr - lekarz weterynarii, dyrektor.
  832. Gudzowski Stanisław - polityk, poseł na Sejm RP.
  833. Guillet Magdalena mgr filol. pol. - prezes zarządu.
  834. Gulbinowicz Henryk Roman abp dr teol. - arcybiskup metropolita wrocławski, kardynał.
  835. Gumowski Bohdan - kierownik redakcji literackiej, filologia polska.
  836. Gut-Mostowy Andrzej mgr - ekonomista, przedsiębiorca, właściciel.
  837. Gutkowski Witold prof. dr hab. n. techn. - profesor w IPPT i w IMBiGS, mgr inż. mechanik.
  838. Gutowski Michał Mieczysław - generał brygady w stanie spoczynku.
  839. Guttnerówna-Pręgowska Janina Anna mgr pedag. - śpiewaczka, aktorka, primadonna operetki.
  840. Guzowska Iwona - sportsmenka, pierwsza polska MŚ w kickboxingu i boksie zawodowym.
  841. Guzy Jarosław - doradca ds. rynków Europy Środkowo - Wschodniej.
  842. Gwincińska Felicja mgr - nauczycielka, przewodnicząca Rady Miasta.
  843. Gwinciński Tomasz - kompozytor, wykonawca, instrumentalista, wydawca, prezes fundacji.
  844. Gwiżdż Jerzy mgr prawa - adwokat, polityk.
  845. Gwiżdż Wiesław - prezes.
  846. Gzowski Jacek mgr inż. arch. - architekt, projektant, właściciel firmy.
  847. Hackemer Jan Krzysztof mgr inż. - architekt, właściciel.
  848. Hagemejer Mirosław Wacław mgr inż. arch. - architekt.
  849. Hager-Małecka Bożena Maria prof. dr hab. - lekarz, pediatra, nauczyciel akademicki, dyrektor.
  850. Hajduk Henryk Paweł mgr inż. górnik - nadsztygar.
  851. Halber Adam inż. mech. - czł. Rady Krajowej, inż. mechanik.
  852. Halicki Andrzej - dyrektor zarządu, współwłaściciel.
  853. Hall Aleksander mgr - historyk, polityk.
  854. Hall Katarzyna mgr - pełnomocnik zarządu, nauczyciel, minister edukacji narodowej.
  855. Haller de Hallenburg Adam - trener, terapeuta, dyrektor.
  856. Haller de Hallenburg Ewa Janina h. Łodzia inż. rolnictwa - działacz kulturalny, popularyzator historii rodu gen. J. Hallera.
  857. Haller de Hallenburg Maria Barbara - filolog, właściciel.
  858. Haładyj Michał Antoni mgr inż., lek. med. - starszy asystent.
  859. Hałasa Józef Marian prof. dr hab.
  860. Hałasa Maciej dr n. med. - adiunkt w Zakładzie Patologii Ogólnej PAM.
  861. Hanczakowski Marcin - współwłaściciel kancelarii, radca prawny.
  862. Hanczakowski Piotr prof. - biolog.
  863. Handke Mirosław Józef prof. dr hab. - chemik, były minister, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  864. Handschuh Roman - lekarz medycyny, ginekolog, położnik, działacz samorządowy, burmistrz.
  865. Handzlik Stanisław - przewodniczący.
  866. Hanuszkiewicz Adam dr - aktor, reżyser.
  867. Harasymowicz Jan prof. zw. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki.
  868. Hartman Jan dr hab. - wykładowca filozofii, wydawca.
  869. Hatka Helena Halina mgr - dyrektor.
  870. Hauke-Ligowski Kornel Aleksander mgr - zakonnik.
  871. Hausner Jerzy prof. dr hab. - profesor zwyczajny, kierownik katedry.
  872. Hausner Włodzimierz Kazimierz mgr ekonomii - z-ca sekretarza generalnego FSNT-NOT - dyrektor Centrum Innowacji NOT.
  873. Hayn Ryszard dr n. humanist. - poseł RP.
  874. Hebanowski Witold Stanisław - socjolog, właściciel firmy.
  875. Heine Adam Karol mgr inż. - inżynier-konsultant, specjalność kontrakty budowlane i przetargi, rozstrzyganie sporów.
  876. Hejmanowska Stefania - kierownik, działacz społeczny.
  877. Hejno Wiesław prof. szt. teatralnej - dyrektor naczelny, artystyczny, reżyser, nauczyciel akademicki.
  878. Helak Henryk mgr n. agrotechn. - specjalista w zakresie hodowli zwierząt.
  879. Hellmann Andrzej Włodzimierz prof. dr hab. med. - lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, hematologii i transplantologii klinicznej, kierownik Kliniki Hematologii.
  880. Hellwig Zdzisław prof. dr hab. - ekonomista, nauczyciel akademicki, emeryt, wykładowca.
  881. Helsztyński Przemysław mgr prawa - adwokat, wspólnik, prezes zarządu.
  882. Henclewska Barbara lek. med. - specjalista chorób kobiecych i położnictwa, właściciel.
  883. Hennel Jacek Witold prof. dr hab. - profesor emerytowany, doradca.
  884. Hennelowa Józefa Maria mgr - polonistka, dziennikarka, redaktorka.
  885. Hensel Zdzisław Andrzej dr inż. - szef Kancelarii PAN, kier. Zakł. Nauk Pomocniczych Inst. Archeologii i Etnologii.
  886. Herman Krystyna Janina - posłanka na Sejm RP, czł. Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej, Komisji Zdrowia, czł. Parlamentarnej Grupy Kobiet.
  887. Hermaszewski Mirosław gen. - generał, pilot.
  888. Herniczek Ewa Zofia dr - historyk sztuki, adiunkt.
  889. Herniczek Grzegorz mgr inż. bud. ląd. - prezes zarządu.
  890. Herudziński Bolesław mgr inż. mechanik - sekretarz Rady Nadzorczej, inżynier.
  891. Heydel Maciej mgr inż. - inżynier, menedżer, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.
  892. Heydel Magda dr n. humanistycznych - filolog, adiunkt.
  893. Hibner Jolanta Emilia mgr inż. - dyr.
  894. Hinz Łucja Teresa - ogrodnik, współwłaściciel gospodarstwa.
  895. Hoc Czesław lek. med. - specjalista chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej i endokrynologii, poseł na Sejm RP.
  896. Hodorowicz Stanisław prof. - profesor zwyczajny, nauczyciel akademicki.
  897. Hojarska Danuta - poseł, rolnik.
  898. Holc Roman mgr - aktor.
  899. Holland-Łazarkiewicz Magdalena mgr kulturozn. - reżyser filmowy, telewizyjny i teatralny.
  900. Holnicki-Szulc Jan Karol prof. dr hab. inż. - kierownik pracowni, inż. matematyk, pracownik naukowy.
  901. Holuk Janusz mgr inż - leśnik, dyrektor, menedżer ochrony przyrody, animator środowiskowy.
  902. Hopfer Jerzy - kierownik Nadzoru Wodnego, prawnik.
  903. Hoppe Teresa mgr - współwłaściciel, dyrektor.
  904. Horoch-Hackemer Zofia lek. med. - specjalista neurolog, konsultant.
  905. Hoser Piotr Jacek lek. wet. - powiatowy lekarz weterynarii, kierownik.
  906. Hrybacz Jerzy dr n. ekon. - ekonomista, dyrektor.
  907. Hrynkiewicz-Struss Zdzisław inż. elektronik - właściciel.
  908. Hulimka Jacek dr inż. - adiunkt.
  909. Humnicki Chris mgr inż. arch. (Ingenieur Civil Architecte) - dyrektor ds. budowy i projektu.
  910. Hüpsch-Marzec Hanna dr - stomatolog, naukowiec.
  911. Ikonowicz Mirosław Kazimierz mgr - publicysta.
  912. Ikonowicz Piotr Igor mgr - dziennikarz, tłumacz i wykładowca.
  913. Iłowiecki Maciej - dziennikarz, biochemik.
  914. Imiela Jacek Rafał dr n. med.
  915. Imiołczyk Barbara Maria mgr filologii romańskiej - prezes zarządu, romanistka.
  916. Infeld Eryk prof. dr hab. - prof. fizyki teoretycznej.
  917. Ingarden Jacek dr n. wet. - lekarz weterynarii, nauczyciel akademicki, adiunkt.
  918. Ingarden Janusz mgr inż. arch. - projektant.
  919. Ingarden Krzysztof prof. KSW dr inż. arch. - architekt, prezes.
  920. Ingarden Roman Stanisław prof. dr hab. - emerytowany prof. zw.
  921. Issel Małgorzata Barbara mgr - nauczycielka dyplomowana, członek Zarządu Powiatu Żarskiego.
  922. Iwan Stanisław Antoni dr inż. - manager.
  923. Iwanicki Jarosław Marcin mgr prawa - partner, adwokat.
  924. Iwaniszewski Jan dr n. fizycznych - st. wykładowca.
  925. Iwanowski Lech płk, dr hab. n. med. - lekarz neurolog, neuropatolog.
  926. Iwańczak Stanisław - prawnik, menadżer, działacz polityczny.
  927. Iwaszkiewicz-Wojdowska Maria Anna
  928. Jabłecki Jerzy dr n. med. - asystent chirurg.
  929. Jabłońska-Deptuła Ewa Maria prof. dr hab. - profesor historyk.
  930. Jach Michał mgr, MBA - poseł na Sejm RP V kadencji, ekonomista.
  931. Jackiewicz Dawid mgr - poseł, wiceprzewodniczący Komisji Skarbu Państwa.
  932. Jackowski Antoni h. Gozdawa prof. zw. dr hab. - geograf turyzmu i religii, profesor tytularny, dyrektor.
  933. Jackowski Jan Maria mgr - polityk, pisarz, dziennikarz.
  934. Jackowski Przemysław dr nauk humanistycznych - nauczyciel akademicki, wicedyrektor.
  935. Jackowski Tadeusz Maksymilian - artysta grafik, kierownik pracowni.
  936. Jackowski Tomasz mgr inż.
  937. Jacków Mieczysław mgr fiz. - burmistrz, poseł na Sejm RP.
  938. Jacobson Stanisław Krzysztof - ekspert diamentów, pereł, kamieni kolorowych, substancji organicznych, bursztynu i monet.
  939. Jacobson Wojciech Krzysztof mgr inż. - chemik.
  940. Jacyna-Onyszkiewicz Zbigniew prof. dr hab. - profesor zw., b. poseł na Sejm RP.
  941. Jaeschke Andrzej Paweł prof. dr hab. - senator, prawnik, politolog.
  942. Jagieliński Roman inż. ogr. - poseł na Sejm RP.
  943. Jagiełło Andrzej Idzi mgr - poseł na Sejm RP, Komisja Spraw Społecznych i Rodziny, Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka, Komisja Zdrowia, Podkomisja ds. Osób Niepełnosprawnych.
  944. Jagiełło Michał - polonista, dyrektor.
  945. Jagodziński Tomasz mgr - wiceprezes zarządu, dziennikarz.
  946. Jakimiec Jerzy prof. dr hab. - fizyk, astronom, nauczyciel akademicki, kierownik zakładu.
  947. Jakimiec Maria Beata z dr hab. - prof. UWr, nauczyciel akademicki.
  948. Jakób Lech M. - poeta, powieściopisarz, aforysta.
  949. Jakóbczak-Zathey Barbara Maria - dyrygent chóralny.
  950. Jakubiak Bolesław Józef mgr mat. - kierownik przychodni, matematyk, przedsiębiorca.
  951. Jamróz Adam prof.dr hab. - nauczyciel akademicki, prawnik, rektor.
  952. Janas Andrzej dr
  953. Janas Stanisław mgr inż. - przewodniczący Federacji, działacz związkowy, polityk.
  954. Janczewska Radwan Anna - ekonomista, menedżer, specjalista ds. techniki medycznej.
  955. Janczewski Szymon mgr inż. - dyrektor zarządu.
  956. Janicka-Smajkiewicz Anna mgr inż. - zootechnik, menedżer, kierownik administracyjno-handlowy.
  957. Janicki Czesław - prezes zarządu.
  958. Janicki Czesław prof. dr hab. - inżynier rolnik, działacz polityczny, pracownik naukowy, emeryt, pełnomocnik zarządu.
  959. Janicki Marian mgr ekon. - poseł na Sejm RP.
  960. Janik Grzegorz Piotr mgr - dyrektor, nauczyciel dyplomowany.
  961. Janik Jerzy prof. zw. dr - fizyk, konsultant.
  962. Janin Zuzanna z d. Antoszkiewicz mgr sztuki - artysta, rzeźbiarka.
  963. Janiszewski Jacek
  964. Janiszewski Wacław mgr szt. - instruktor muzyczny.
  965. Jankiewicz Paweł - prawnik, polityk, poseł na Sejm.
  966. Jankowska Elżbieta mgr pedag. - poseł na Sejm RP.
  967. Jankowski Henryk Ks. Prałat - proboszcz, kanonik honorowy Kapituły Gdańskiej, kapelan Jego Świątobliwości.
  968. Jankowski Jerzy dr ekonomii - przewodniczący.
  969. Jankowski Maciej - działacz związkowy.
  970. Jankowski Witold Szczepan - dyrektor, menedżer.
  971. Janowska Zdzisława prof. nadzw. - kierownik Zakładu Zarządzania Personelem.
  972. Janowska-Zabłocka Alina - aktorka.
  973. Janowski Alfred Andrzej prof. - nauczyciel akademicki, pedagog.
  974. Janowski Piotr Aleksander mgr inż. mech. - przedsiębiorca, współwłaściciel.
  975. Janowski Zbigniew Tadeusz mgr inż. elektr. - poseł na Sejm RP.
  976. Januła Eugeniusz - nauczyciel akademicki, poseł na Sejm RP, pułkownik rezerwy WP.
  977. Jaraczewski Krzysztof mgr szt. - architekt, właściciel.
  978. Jarczewska Dorota lek. med. - psychiatra, dyrektor, właściciel.
  979. Jarmuziewicz Tadeusz mgr inż. elektr. - poseł na Sejm RP.
  980. Jarnuszkiewicz Marcin - scenograf, reżyser, adiunkt II stopnia.
  981. Jarodzki Paweł - malarz, grafik, performer, scenograf.
  982. Jaromski Marek mgr sztuki - grafik.
  983. Jaros Paweł dr nauk prawnych - sędzia, prawnik, rzecznik praw dziecka.
  984. Jaroszewicz Andrzej mgr - prezes zarządu, prawnik.
  985. Jaroszewicz Barbara Katarzyna mgr - nauczyciel dyplomowany, wicedyrektor.
  986. Jaroszewska Teresa, dr hab. - nauczyciel akademicki.
  987. Jaroszyński Adam prof. dr hab. n. prawnych - adwokat.
  988. Jaroszyński Andrzej Bronisław mgr - dyplomata, dyrektor Departamentu Amerykańskiego.
  989. Jarota Jan mgr - poseł na Sejm RP V kadencji, lekarz weterynarii.
  990. Jaruga-Nowacka Izabela mgr - polityk.
  991. Jaruzelska Ewa mgr - dyrektor, organizator struktur pomocowych i wyznaniowych, pedagog.
  992. Jaruzelska Monika Anna mgr - filolog polski, stylistka, menedżer, dyrektor kreatywny i wiceprezes zarządu.
  993. Jaruzelski Jacek Wacław h. Ślepowron mgr inż. - prezes zarządu.
  994. Jaruzelski Jerzy Maria dr - dziennikarz, historyk.
  995. Jaruzelski Wojciech oficer dyplomowany - wojskowy.
  996. Jarzembowski Ryszard mgr dziennikarstwa - wicemarszałek Senatu RP.
  997. Jarzębiak Luba lek. - emerytowany chirurg, anestezjolog.
  998. Jarzębowski Lesław Adam mgr inż. mechanizacji roln. - starosta.
  999. Jarzębski Andrzej B. prof. dr hab. - inżynier chemik, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  1000. Jasieński Ksawery - spiker i lektor Polskiego Radia.
  1001. Jasiński Stanisław mgr ekonomii - wójt.
  1002. Jaskuła Andrzej mgr inż. - redaktor naczelny, nauczyciel, dziennikarz.
  1003. Jastrzębski Sławomir Jerzy herbu Ślepowron dr n. med. - lekarz chirurgii stomatologicznej.
  1004. Jaszczak Andrzej - jubiler, właściciel, manager.
  1005. Jaszewski Marian lek. med. - specjalista chirurg, dyrektor.
  1006. Jasztal Teresa mgr historii - poseł na Sejm RP.
  1007. Jaworowski Henryk dr inż. arch. - architekt, nauczyciel akademicki.
  1008. Jaworski Kazimierz - żeglarz o międzynarodowej sławie, dyrektor.
  1009. Jaworski Kazimierz Wiesław mgr filozofii - przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Kujawsko-Pomorskiego Oddziału w Toruniu, dyrektor.
  1010. Jazłowiecka Danuta inż. - poseł na Sejm V kadencji, urzędnik administracji samorządowej.
  1011. Jednaszewski Piotr Przemysław dr - menedżer, prezes.
  1012. Jedoń Mieczysław mgr ekon. - poseł.
  1013. Jeleńska-Hombek Wiesława Czesława mgr hist. - redaktor, wydawca.
  1014. Jeleński Andrzej prof. dr hab. inż. - fizyk, inż. łączności, pracownik naukowo-badawczy, dyr. naukowy.
  1015. Jełowicki Karol mgr prawa - adwokat, właściciel.
  1016. Jendrośka Jan prof. - prawnik, pracownik naukowo-dydaktyczny.
  1017. Jendrośka Jerzy dr - prawnik, nauczyciel akademicki, współwłaściciel kancelarii.
  1018. Jerschina Joanna Elżbieta mgr - nauczyciel języków obcych, tłumaczka, wicedyrektor ds. matury międzynarodowej.
  1019. Jerzak Michał Andrzej prof. dr hab. - pracownik nauki, menedżer.
  1020. Jeske Hanna mgr inż. - dyrektor, manager, specj. w zakr. marketingu.
  1021. Jeszka Jeremiasz Krzysztof dr hab. - profesor, fizyk.
  1022. Jezierski Jacek Paweł mgr - biolog, urzędnik państwowy, prezes.
  1023. Jeżak Tadeusz mgr - operator.
  1024. Jeżowski Wojciech Marceli mgr inż. - właściciel, rzeczoznawca, biegły sądowy.
  1025. Jędrusik Wiesław Leszek - poseł na Sejm RP.
  1026. Jędrysek Mariusz-Orion prof. zw. dr hab. - geolog, geochemik, geoekolog, nauczyciel akademicki, kierownik pracowni i zakładu, organizator i kierownik Studium Doktoranckiego Ochrony Środowiska na Uniwersytecie Wrocłwaskim.
  1027. Jędrzejczak Tadeusz - prezydent miasta Gorzowa, nauczyciel.
  1028. Jędrzejowicz Piotr Tomisław prof. zw. dr hab. - dziekan Wydz. Administracyjnego, kier. Katedry Systemów Informacyjnych.
  1029. Jordan Paweł
  1030. Jossé Andrzej Alfred mgr prawa - prezes ZPP, radca prawny, adwokat.
  1031. Józefczuk Mikołaj mgr inż. - rzeczoznawca majątkowy.
  1032. Józefiak Cezary
  1033. Jóźwiak Janusz dr - konsultant, lekarz.
  1034. Jucha Lesław dr - ordynator, lekarz-neurolog.
  1035. Jujka Zbigniew - dziennikarz, karykaturzysta.
  1036. Junk Jan mgr prawa - adwokat.
  1037. Jurcewicz Stanisław mgr inż. telekomunikacji - dyrektor sprzedaży, wiceprzew. Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.
  1038. Jurczyk Marian
  1039. Jurek Janusz mgr pedagogiki specjalnej - dyrektor.
  1040. Jurgiel Krzysztof inż. - geodeta, poseł.
  1041. Jurgielaniec Seweryn - lekarz medycyny, zastępca głównego inspektora sanitarnego.
  1042. Jurkowlaniec Ewa Barbara mgr - lekarz stomatolog, protetyk II st.
  1043. Jurkowlaniec Przemysław mgr inż. elektryk - właściciel.
  1044. Juszkiewicz Ryszard prof. dr hab. - prorektor.
  1045. Jutrzenka-Trzebiatowski Antoni prof. - profesor nadzwyczajny, ekolog, fitosocjolog, geobotanik.
  1046. Kabacińska-Knapik Danuta prof. dr hab. - lekarz specjalista II st. chorób wewn., nauczyciel akademicki, profesor.
  1047. Kaczanowski Andrzej prof. - cytobiolog, nauczyciel akademicki.
  1048. Kaczmarek Bogusław mgr administracji - dyrektor, członek zarządu.
  1049. Kaczmarek Filip mgr hist. - poseł do Parlamenu Europejskiego, kadencja 2004-09.
  1050. Kaczmarek Henryk Jan mgr inż. - dyrektor, prezes zarządu.
  1051. Kaczmarek Jan Marian prof. zw.
  1052. Kaczmarek Seweryn - Główny Inspektor Transportu Drogowego, inż. budownictwa lądowego.
  1053. Kaczmarek Tadeusz Wojciech mgr ekonomii - wydawca.
  1054. Kaczmarski Krzysztof Konstanty mgr inż. - czł. zarządu, dyrektor ds. technologii i rozwoju.
  1055. Kaczyński Adam prof. nadzw. - profesor nadzwyczajny, kierownik katedry, wykładowca, dyrektor Ensamble MW2, pianista, kompozytor.
  1056. Kaczyński Jarosław Aleksander dr - poseł na Sejm RP, 2006-07 prezes Rady Ministrów.
  1057. Kaczyński Lech Aleksander dr hab. - Prezydent RP.
  1058. Kadłubowski Lech Dymitr prof. - architekt.
  1059. Kadow Marian - prezes.
  1060. Kaiser Jolanta Anna mgr inż. - inżynier sanitarny, dyrektor.
  1061. Kaiser-Ziorkiewicz Beata dr n. med. - stomatolog, specjalista ortodonta, właściciel.
  1062. Kaj Stanisław Hubert mgr - socjolog, politolog.
  1063. Kalemba Stanisław inż. rolnik - prezes Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego, poseł na Sejm RP.
  1064. Kaleniecki Tadeusz - przewodniczący.
  1065. Kalinowski Jarosław inż. - poseł na Sejm RP.
  1066. Kalinowski Stanisław Bernard - poseł na Sejm RP, rolnik, technik budowlany.
  1067. Kalisz Ryszard Roman mgr - prawnik, adwokat, poseł na Sejm, polityk.
  1068. Kaliszewska Elżbieta dr n. techn. - współwłaściciel wydawnictwa i drukarni, biolog.
  1069. Kaliszewska-Drozdowska Maria Danuta prof. - nauczyciel akademicki.
  1070. Kaliszewski Andrzej Antoni mgr inż. - prezes zarządu.
  1071. Kalwaryjski Erazm mgr sztuki - malarz artysta.
  1072. Kalwas Andrzej mgr prawa - radca prawny.
  1073. Kałamaga Grażyna mgr - nauczyciel, dyrektor.
  1074. Kałasa Aleksander Jan mgr inż. architekt - współwłaściciel.
  1075. Kamela-Sowińska Aldona prof. zw. - ekonomista, prawnik.
  1076. Kamieńska-Żyła Maria dr hab. - profesor AGH.
  1077. Kamińska Krystyna lek. med. - okulista, ordynator.
  1078. Kamińska Teresa mgr inż. biologicznej ochrony wód - doradca ds. programów europejskich.
  1079. Kamińska-Mitkiewicz Maria lek. - emerytowany ordynator zakopiańskiego szpitala, alpinistka, lekarz.
  1080. Kamiński Adam - manager, ekonomista, przedsiębiorca, właściciel.
  1081. Kamiński Bronisław dr inż. n. techn. - prezes Zarządu.
  1082. Kamiński Jerzy Jan mgr inż. - prezes zarządu, dyrektor generalny.
  1083. Kania Stanisław - polityk, ekonomista, emeryt, w czasie okupacji uczestnik ruchu oporu w BCh (łącznik) na Podkarpaciu, po wojnie działacz młodzieżowy ZWM (1945-48) i ZMP (1948-57) oraz działacz partyjny PPR (1945-48) i PZPR (1948-90).
  1084. Kapera Kazimierz dr n. med. - adiunkt, lekarz.
  1085. Kapiszewski Andrzej prof. dr hab. - rektor Krakowskiej Szkoły Wyższej im. A. Frycza Modrzewskiego (2000-2002), kierownik Katedry Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.
  1086. Karalus Michał Roman mgr - starosta pleszewski.
  1087. Karasiewicz Lucjan Dominik mgr - poseł na Sejm VI i V kadencji, politolog, prawnik.
  1088. Karbowiak Małgorzata mgr - dziennikarka, redaktor naczelny.
  1089. Karczewski Paweł Stanisław mgr - adwokat.
  1090. Kardaszewicz Ewa Elżbieta prof. nadzw. - specjalista chorób wewnętrznych w zakresie hematologii; immunohematologii.
  1091. Karłowska Sylwia - prezes.
  1092. Karnicka-Młodkowska Hanna Maria dr n. med. - specjalista onkolog, radioterapeuta, chemioterapeuta.
  1093. Karnicki Zbigniew Stefan dr inż. - zastępca dyrektora do spraw naukowych.
  1094. Karocki Andrzej mgr - fizykochemik.
  1095. Karolak Tomasz mgr inż. - prezes, menedżer.
  1096. Karpiel-Bułecka Bolesław Stanisław
  1097. Karpiel-Bułecka Jan - architekt, muzyk, współwłaściciel firmy.
  1098. Karpiel-Bułecka Zofia - animator kultury, ekonomista, właściciel.
  1099. Karpiński Maciej mgr - historyk sztuki, literat, scenarzysta, zastępca dyrektora.
  1100. Karpiński Włodzimierz mgr inż. - wiceprezydent miasta.
  1101. Karpowicz Andrzej Józef mgr - historyk, bibliotekarz, starszy kustosz dyplomowany.
  1102. Karski Juliusz mgr - geolog.
  1103. Karwowski Andrzej Maria prof. dr hab. n. med. - lekarz, specjalista radiolog, kierownik.
  1104. Kasprzak Mieczysław - poseł, wiceprezes zarządu.
  1105. Kasprzyk Jacek mgr - poseł.
  1106. Kasprzyk Leszek prof. dr hab. - ekonomista.
  1107. Kastory Andrzej prof. dr hab. - prof., kier. Katedry Najnowszej Historii Powszechnej, nauczyciel akademicki.
  1108. Kastory Paweł mgr - przedsiębiorca, prezes zarządu Grupy Corporate Profiles DDB.
  1109. Kasznia Arkadiusz mgr - politolog, poseł na Sejm IV kadencji, rzecznik prasowy SDLP.
  1110. Kasztańska-Komorowska Ełła mgr prawa - adwokat.
  1111. Kawa Marek dr - poseł na Sejm RP, nauczyciel.
  1112. Kawa Marian - pedagog, przewodniczący, poseł.
  1113. Kawecki Czesław - dyrektor, lekarz.
  1114. Kawęcki Krzysztof dr n. humanistycznych - dziekan, humanista, nauczyciel pedagogiki.
  1115. Kawiak Jerzy prof. dr hab. n. medy. - pracownik naukowo-dydaktyczny.
  1116. Kawiński Andrzej - prezes.
  1117. Kazimierska Beata - właściciel.
  1118. Kazimierski Grzegorz Marek mgr prawa - członek zarządu.
  1119. Kazimierski Leszek - prezes.
  1120. Kaźmierczak Andrzej - kierownik, technik budowlany.
  1121. Kątna Mirosława mgr psychologii - poseł zawodowy.
  1122. Keller Maria mgr prawa - adwokat, właściciel kancelarii, konsul honorowy Królestwa Danii.
  1123. Kelles-Krauz Michał Jerzy prof. dr hab. - dziekan.
  1124. Kempka Dorota Maria mgr - Senator RP, pedagog.
  1125. Kędzierski Zbigniew Bogusław prof. dr hab. - profesor, kierownik.
  1126. Kędziorek Kamil Henryk lek. wet. - weterynarz, instruktor szkolenia psów, właściciel.
  1127. Kęszycki Wojciech - ekonomista, prezes.
  1128. Kidawa-Błońska Małgorzata mgr - socjolog, społecznik, samorządowiec, poseł na Sejm.
  1129. Kidawa-Błoński Jan - prezes zarządu, reżyser, scenarzysta, producent.
  1130. Kiedroń Stefan prof. dr hab. - filolog niderlandzki, nauczyciel akademicki, kierownik katedry i pracowni.
  1131. Kielar Jerzy mgr - wykładowca.
  1132. Kielian Władysław - przewodniczący.
  1133. Kiełczewski Stanisław Antoni prof. zw. dr hab. n. ekonomicznych - ekonomista, nauczyciel akademicki, kierownik.
  1134. Kieniewicz Jan prof. dr hab. - historyk dziejów nowożytnych i najnowszych.
  1135. Kieniewicz Piotr Hieronim dr - kapłan w zgromadzeniu księży Marianów, adiunkt, teolog moralista, dziennikarz.
  1136. Kieres Leon prof. zw. dr hab. - prezes, nauczyciel akademicki.
  1137. Kiermaszek Leszek mgr - wiceprezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, sędzia NSA.
  1138. Kierwiński Andrzej mgr inż. bud. - manager, czł. zarządu.
  1139. Kierwiński Marcin mgr inż. - IT Manager, czł. zarządu włądz warszawskich PO, inż. elektronik, inż. zarządzania produkcją, manager.
  1140. Kiestrzyn Wojciech Mateusz mgr - dyrektor ds. sprzedaży na rynkach zagranicznych, mgr filozofii.
  1141. Kiestrzyń Małgorzata mgr inż. architekt - prezes zarządu, właściciel.
  1142. Kieszkowski Zdzisław inż. rolnik - starosta radomski.
  1143. Kieżun Witold prof. zw dr hab. - profesor teorii organizacji.
  1144. Kijowski Janusz mgr - dyrektor, producent filmowy, autor licznych scenariuszy, publicysta.
  1145. Kijowski Jerzy Juliusz prof. dr
  1146. Kilian Adam - artysta plastyk, scenograf, grafik, ilustrator.
  1147. Kilian Jarosław dr - reżyser, dyrektor artystyczny.
  1148. Kilian Tadeusz mgr prawa - adwokat.
  1149. Kilian Wiesław mgr - prawnik, członek Zarządu Miasta.
  1150. Kilian-Micheletti Joanna mgr - kustosz malarstwa włoskiego.
  1151. Kindler Janusz prof. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki.
  1152. Kisielewski Henryk inż. - wójt.
  1153. Kisieliński Jan - górnik, związkowiec, poseł na Sejm.
  1154. Kisielnicki Józef - oficer mechanik PMH, przedsiębiorca w branży chłodniczo-klimatyzacyjnej.
  1155. Kisiliczyk Jan Wacław mgr inż. - geodeta, naczelnik Wydziału Mienia i Gospodarki Przestrzennej, b. poseł na Sejm RP I i X kadencji.
  1156. Kiszczak Czesław - emerytowany generał broni.
  1157. Kizińska Bożena mgr - poseł na Sejm RP.
  1158. Klawe Stanisław - autor małych form literackich.
  1159. Kleiber Michał prof. dr hab. - doradca społeczny prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
  1160. Kleina Kazimierz mgr - poseł, dyrektor, ekonomista, historyk.
  1161. Kleiner Witold dr hab. - matematyk, emerytowany profesor nadzwyczajny.
  1162. Klemp Andrzej ks. mgr prawa kanonicznego - dziekan Dekanatu Toruń 3, proboszcz Parafii Św. Maksymiliana.
  1163. Klepacka Anna mgr - nauczyciel, właściciel.
  1164. Klepacka Krystyna dr inż. - adiunkt.
  1165. Klepacki Bogdan mgr inż. - współwłaściciel.
  1166. Klepacki Ryszard dr n. med. - ordynator Oddziału Okulistycznego.
  1167. Klepacz Apolonia dr n. techn. - senator, inżynier.
  1168. Klich Adam prof. zw. dr hab. inż. - pracownik naukowy.
  1169. Klich Bogdan - minister obrony narodowej RP, b. poseł do Parlamentu Europejskiego, b. poseł na Sejm RP, b. wiceminister obrony narodowej, założyciel Instytutu Studiów Strategicznych, wykładowca w Instytucie Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  1170. Klima Maciej - lekarz medycyny, senator RP.
  1171. Klimczak Feliks - dyplomowany ekonomista, prezes, polityk.
  1172. Klimek Jan dr n. ekon. - prezes, poseł.
  1173. Klimek Kazimierz prof. dr hab. - profesor zw., nauczyciel akademicki.
  1174. Kloc Izabela mgr pedag. - konsultant ds. edukacji regionalnej, europejskiej i przedsiębiorczości, poseł na Sejm RP.
  1175. Klukowski Wacław - poseł na Sejm RP, zastępca przewodniczącego Komisji Europejskiej, członek Komisji Ustawodawczej.
  1176. Kluska Adam - dyrektor, bibliotekarz, animator kultury.
  1177. Kłoczko Marek mgr inż. elektronik - manager, elektronik, ekonomista, tłumacz, polityk, Sekretarz Generalny KIG.
  1178. Kłoczowski Jan Andrzej prof. dr hab. - zakonnik, dominikanin, regens prowincji, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  1179. Kłoczowski Jerzy Kazimierz prof. dr hab. - dyrektor, prof. zwyczajny, nauczyciel akademicki.
  1180. Kłopotek Eugeniusz - zootechnik, poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.
  1181. Kłosińska Jadwiga - przewodniczący, artysta malarz, poetka, budowlaniec.
  1182. Kłosiński Andrzej Janusz h. Lubicz - działacz społeczny, technik handlowy, budowlaniec.
  1183. Kłosiński Edward - operator filmowy.
  1184. Kłosowski Sławomir mgr hist. - nauczyciel.
  1185. Knapowski Jan prof. dr hab. - lekarz medycyny.
  1186. Knosala Ryszard Antoni prof. dr hab. inż. n. techn. - senator RP VII kadencji, rektor, wykładowca akademicki.
  1187. Knysok Anna mgr psych. - dyrektor.
  1188. Kobiak Andrzej inż. mechanik - prezes zarządu.
  1189. Kobielusz Antoni dr n. humanist. - poseł na Sejm RP.
  1190. Kobos Józef Wieńczysław dr hab. n. med. - adiunkt z tytułem dr hab., kierownik Pracowni Diagnostyki Patomorfologicznej.
  1191. Kobusiewicz Michał prof. - archeolog, kierownik Poznańskiego Oddziału Instytutu Archeologii i Etnologii PAN.
  1192. Kobuszewska - Faryna Maria Aleksandra prof. dr hab. medycyny - patomorfolog.
  1193. Kobuszewski Jan mgr sztuki - aktor.
  1194. Kobylińska Zdzisława dr n. humanist. - poseł RP, adiunkt.
  1195. Kobyliński Lech Konrad prof. zw. - instruktor, przew. Rady, organizator Ośrodka Manewrowania Statkami w Iławie.
  1196. Kobyliński Zbigniew Kazimierz mgr prawa - adwokat, właściciel.
  1197. Kochan Halina mgr - pianistka, pedagog.
  1198. Kochan Witold mgr - wicestarosta, były wojewoda, socjolog.
  1199. Kochanowski Jan mgr - politolog, poseł na sejm RP.
  1200. Kochanowski Stanisław mgr - wójt, mgr administracji.
  1201. Kocik Renata mgr - dyrektor oddziału ds. bankowości standardowej.
  1202. Kocjan Jacek mgr inż. hut. - prezes zarządu, dyrektor spółki.
  1203. Kocjan Stanisław inż. - emeryt.
  1204. Kogut Stanisław - przew. sekcji krajowej kolejarzy.
  1205. Kolanowski Jan Stanisław mgr - projektant wzornictwa przemysłowego.
  1206. Kolasa Jan prof. zw. dr hab. n. prawnych - nauczyciel akademicki.
  1207. Kolasiński Sebastian Karol - łyżwiarz figurowy, reprezentant Polski w tańcach na lodzie.
  1208. Kolenda-Łabuś Brygida mgr - zastępca prezydenta miasta.
  1209. Kołacz-Leszczyńska Agnieszka mgr - radna Rady Miejskiej.
  1210. Kołaczkiewicz Elżbieta Małgorzata z d. Zakrzewska dr - kierownik pracowni.
  1211. Kołodziejczyk Piotr - wiceadmirał, przewodniczący.
  1212. Komeda Zofia
  1213. Komender Janusz prof. dr hab. - lekarz, transplantolog, przewodniczący wydziału.
  1214. Komołowski Longin inż. - właściciel, doradztwo gospodarcze.
  1215. Komornicki Piotr mgr - zootechnik, burmistrz.
  1216. Komornicki Tomasz dr hab. - kierownik Zakładu Przestrzennego Zagospodarowania i Badań Regionalnych, geograf, pracownik naukowo-badawczy, nauczyciel akademicki.
  1217. Komorowska Agnieszka - projektant wnętrz, współwłaściciel.
  1218. Komorowska-Sławiec Anna mgr sztuki - konserwator dzieł sztuki.
  1219. Komorowska-Tyszkiewicz Maja prof. - aktorka.
  1220. Komorowski Bronisław h. Korczak mgr - historyk, polityk, poseł.
  1221. Komorowski Stanisław Jerzy dr - dyplomata, ambasador.
  1222. Komorowski Szymon mgr - konsultant, właściciel.
  1223. Konarska Agata mgr ekon., master HEC - dziennikarka, ekonomistka.
  1224. Konarska Alexandra - historyk sztuki, business manager.
  1225. Konarska Maria Ludwika - właściciel, hodowca koni pełnej krwi angielskiej, prezes.
  1226. Konarski Grzegorz Jacek mgr inż. - właściciel, hodowca koni pełnej krwi angielskiej, prezes.
  1227. Konarski Henryk Stanisław dr ekon. - socjolog, rolnik, przewodnik miejski.
  1228. Konarski Jan Michał mgr teol. - wykładowca Papieskiego Wydz. Teologicznego w W-wie.
  1229. Konarski Tomasz mgr sztuki - artysta plastyk, malarz, przedsiębiorca, współwłaściciel.
  1230. Konarski Włodzimierz mgr - zawodowy dyplomata.
  1231. Konarski Xawery mgr - adwokat, wspólnik.
  1232. Konic Andrzej Dominik - aktor.
  1233. Konieczka Ryszard mgr inż. - właściciel, projektant.
  1234. Konieczny Marian prof. szt. pięknych - artysta rzeźbiarz.
  1235. Konior Aleksandra z d. Korzeniowska artysta grafik
  1236. Konopka Leszek Wojciech h. Nowina - prezes zarządu, manager, broker.
  1237. Konopka Piotr Krzysztof mgr - przewodnik wysokogórski.
  1238. Konopka Przemysław Maciej mgr inż. - inżynier budowlany, broker, menadżer.
  1239. Konwiński Zbigniew Marek mgr - przewodniczący Rady Miejskiej w Słupsku, historyk, menedżer.
  1240. Kończal Antoni mgr - dyrektor naczelny.
  1241. Koński Robert Leszek MPA - country manager.
  1242. Kopacz Ewa lek. med. - minister zdrowia.
  1243. Kopaczewski Jerzy Franciszek dr n. med. - ordynator.
  1244. Kopczyk Jan lek. med. - wicemarszałek województwa wielkopolskiego.
  1245. Kopeć Aleksander dr n. ekon. - przewodniczący rady.
  1246. Kopeć Stanisław mgr techn. - poseł na Sejm RP.
  1247. Kopeć Tadeusz mgr inż. - górnik, samorządowiec.
  1248. Kopińska Grażyna mgr - dyrektor programu.
  1249. Kopyciński Jan dr - nauczyciel, pedagog, emeryt.
  1250. Korba Waldemar OFMCap mgr - minister prowincjonalny.
  1251. Korfanty Bronisław mgr - senator, wiceprezes, dyrektor, prezes, ekonomista.
  1252. Korliński Władysław prof. dr hab. inż. - profesor nadzwyczajny, nauczyciel akademicki.
  1253. Kornasiewicz Alicja dr n. ekon. - bankier, finansista.
  1254. Kornecka Ewa - dyrektor muzyczny, kompozytor, pedagog.
  1255. Kornecka Halina mgr - nauczyciel, przedsiębiorca i menedżer, prezes zarządu.
  1256. Korniewicz Janusz Andrzej inż. - prezes.
  1257. Korniłowicz Jan dr - pracownik naukowo-badawczy, kierownik programu.
  1258. Korowicz-Bilińska Agata Hanna dr - lekarz medycyny, ginekolog i położnik, nauczyciel akademicki, kierownik Zakladu Fizjopatologii Narzadu Rodnego,zastępca ordynatora w klinice.
  1259. Korpak Józef mgr inż. - starosta.
  1260. Korpal Aleksandra mgr inż. - nauczyciel, rolnik.
  1261. Kortz Jerzy prof. n. roln.
  1262. Korus Andrzej mgr inż. - inżynier mechanik, właściciel, radny.
  1263. Korwin-Kochanowski Piotr Tadeusz - technik mechanik, działacz polityczny i samorządowy, właściciel gospodarstwa rolnego i firmy przetwórstwa mięsnego.
  1264. Korwin-Mikke Janusz Ryszard mgr filoz.
  1265. Korzonek Sławomir mgr inż. - dyrektor.
  1266. Kosecki Roman Jacek - sportowiec, właściciel, szkoleniowiec, poseł na Sejm RP.
  1267. Kosiniak Kamysz Zenon Henryk mgr inż. - ekonomista, podsekretarz stanu.
  1268. Kosiniak-Kamysz Andrzej dr n. med. - dyrektor, ordynator, lekarz medycyny.
  1269. Koskowski Jacek - dyrektor.
  1270. Kossakowski Dariusz dr n. prawnych - właściciel.
  1271. Kossecki Józef doc. dr - emerytowany docent na Wydziale Zarządzania i Administracji.
  1272. Kossowski Marek Zygmunt h. Dołęga, mgr - artysta plastyk.
  1273. Kostro Robert mgr - zastępca dyrektora Instytutu, dziennikarz, manager.
  1274. Koszada Aleksandra - senator RP, fizyk.
  1275. Koszada Karol Sławomir - lekarz, ordynator.
  1276. Koszutski Oskar mgr historii - starszy kustosz, dyrektor.
  1277. Kościelniak Jacek mgr - właściciel, ekonomista, doradca podatkowy.
  1278. Kośmider Joanna Maria prof. dr hab. n. techn. inż. - chemik, nauczyciel akademicki, kierownik Zakładu Ekologicznych Podstaw Inżynierii Środowiska.
  1279. Kotarbiński Adam dr hab. - architekt.
  1280. Kotarbiński Jan - adiunkt II st., plastyk.
  1281. Koter-Michalak Maria prof. dr hab. n. przyr. - biofizyk, membranolog, profesor.
  1282. Kotkowska Bożena mgr - resocjalizator, nauczyciel.
  1283. Kotlarski Paweł Jerzy lek. med. - prezes zarządu.
  1284. Kotliński Roman mgr prawa kanon. - lider ruchu antyklerykalnego w Polsce, prezes zarządu, redaktor naczelny.
  1285. Kotula Tadeusz prof. dr hab. - historyk, emerytowany nauczyciel akademicki.
  1286. Kotwica Kazimierz dr inż. - dyrektor, radny wojewódzki.
  1287. Kotyński Juliusz prof. dr hab. - nauczyciel akademicki, ekspert w dziedzinie międzynarodowych finansów i stosunków gospodarczych, prof. zw., dyrektor instytutu.
  1288. Kowal Paweł mgr - historyk, manager, dyrektor.
  1289. Kowalak Bronisława Barbara dr n. ekon. - dyrektor.
  1290. Kowalczuk Zdzisław prof. dr hab. inż. - profesor, wykładowca, pracownik naukowo-dydaktyczny, automatyk.
  1291. Kowalczyk Henryk mgr - wójt, matematyk.
  1292. Kowalczyk Krystyna mgr sztuki - dziennikarz.
  1293. Kowalska Bożena dr n. humanist. - krytyk i teoretyk sztuki.
  1294. Kowalski Bogusław mgr historii - historyk, dziennikarz, wydawca.
  1295. Kowalski Jerzy mgr - adwokat, radca prawny, emeryt.
  1296. Kowalski Kacper Jan mgr inż. architekt - współwłaściciel, asystent, architekt, paralotniarz, fotografik.
  1297. Kowalski Paweł Wład mgr inż. - architekt, projektant systemów CAD, menadżer, prezes zarządu.
  1298. Kowalski Tadeusz dr inż. - dyr., inż. mechanik.
  1299. Kowalski Wiesław J. K. mgr inż. - emeryt, inżynier budowlany, geolog.
  1300. Kowalski Wojciech Wiktor prof. dr hab. n. prawn. - profesor tytularny, prawnik, nauczyciel akademicki, dyplomata, ambasador tytularny.
  1301. Kowalski Zbigniew mgr inż. - inżynier leśnictwa, nadleśniczy.
  1302. Kownacki Andrzej dr. n. biol. - pracownik naukowy.
  1303. Kowolik Stanisław mgr - samorządowiec, polityk, z-ca dyrektora.
  1304. Kozak Julia mgr - dyrektor zarządzający, teatrolog, indolog.
  1305. Kozak Wojciech mgr inż. - prezydent.
  1306. Kozak Zbigniew mgr inż. - menedżer serwisu, Systems Engineer, elektryk.
  1307. Kozakiewicz Andrzej mgr inż. - inżynier budownictwa, przedsiębiorca.
  1308. Kozakowska Stefania h. Donabiet dr - historyk sztuki, muzealnik, kustosz.
  1309. Kozdroń Barbara mgr - notariusz, prawnik.
  1310. Kozdroń Jerzy mgr - radca prawny, poseł na Sejm RP V i VI kadencji.
  1311. Kozioł Andrzej mgr - prawnik.
  1312. Kozioł Dorota mgr - filolog polski, poeta.
  1313. Kozioł Józef dr n. ekonomicznych - prezes zarządu, nauczyciel akademicki.
  1314. Kozłowska-Rajewicz Agnieszka dr - adiunkt, pracownik naukowo-dydaktyczny; od. 11. 2007 urlopowana w celu wypełnienia mandatu poselskiego; poseł na Sejm RP VI kadencji.
  1315. Kozłowski Jacek dr psychologii - adiunkt, członek zarządu, psycholog.
  1316. Kozłowski Jerzy Marek mgr - antykwariusz, właściciel antykwariatu.
  1317. Kozłowski Krzysztof dr filoz. - filozof, dziennikarz, były minister spraw wewnętrznych RP i szef UOP.
  1318. Kozłowski Stefan prof. dr hab. inż. - geolog.
  1319. Kozłowski Zbigniew Stanisław prof. dr inż. - wykładowca, projektant kopalń odkrywkowych.
  1320. Koźlakiewicz Mirosław mgr ekon.
  1321. Kóčka-Krenz Hanna prof. - archeolog.
  1322. Kracik Stanisław mgr inż. - burmistrz miasta, polityk.
  1323. Kraczkowski Maks mgr prawa - sekretarz Zarządu Głównego PiS.
  1324. Kraińska Anna Katarzyna mgr - prezes zarządu, dyrektor generalny.
  1325. Kraiński Maciej mgr - restaurator.
  1326. Krajczy Norbert dr - dyrektor, lekarz, senator RP.
  1327. Krajewska Ligia mgr - pedagog, psycholog, działacz samorządowy, wiceprzew. Rady Miasta Stołecznego warszawy.
  1328. Krajewski Andrzej mgr ekon. - dziennikarz, freelancer, b. dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP.
  1329. Krajewski Mirosław prof. zw. dr hab. - historyk XIX i XX w., biograf, politolog - europeista, polityk społ. i dydaktyk, nauczyciel akademicki, prof. zw. UKW w Bydgoszczy, prof. zw. Szkoły Wyższej P. Włodkowica w Płocku.
  1330. Krajewski Stanisław dr hab. - pracownik naukowy.
  1331. Krajewski Władysław prof. zw. - emeryt, profesor.
  1332. Krajewski Włodzimierz mgr inż. - spółdzielca, działacz społeczny i polityczny, manager.
  1333. Krasicka Delfina Maria - właściciel galerii, artysta plastyk (tkactwo i haft).
  1334. Krasicki Kacper Konsyliusz - dyr. ds. koordynacyjnych, manager.
  1335. Krasicki Szymon dr hab. n. o kult. fiz. - profesor nadzwyczajny.
  1336. Krasowski Edmund mgr - dyrektor, astronom.
  1337. Krawczak Krzysztof - adwokat, wolny zawód.
  1338. Krawczyc Tytus gen. dyw. - pilot wojskowy w stanie spoczynku.
  1339. Krawczyk Dariusz - nadkomisarz, rzecznik prasowy.
  1340. Krawczyk Kazimierz - prezes.
  1341. Krawczyk Piotr Tadeusz Tytus mgr - filolog, literat, menedżer, dyrektor.
  1342. Krawczyński Marcin - lekarz SPZOZ w Kalwarii Zebrzydowskiej; kierownik WOZ Leńcze, radny.
  1343. Kropiwnicki Jerzy dr - prezydent, ekonomista.
  1344. Krotkiewski Marcin Jerzy herbu Radwan, prof. dr n. med. - profesor, przedsiębiorca, lekarz medycyny.
  1345. Król Jan Władysław mgr - ekonomista, polityk.
  1346. Król Krzysztof Jakub - dziennikarz, kier. działu intermedia.
  1347. Król Marcin prof. dr hab.
  1348. Król Marek - dziennikarz, redaktor naczelny, prezes zarządu.
  1349. Król Marian dr n. roln. - prezydent Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego.
  1350. Król Stanisław mgr - mgr sztuki, artysta lutnik.
  1351. Królewski Bogdan Józef dr inż. n. roln. - wiceprezes zarządu, inżynier rolnik, menadżer.
  1352. Królikowski Wojciech prof. dr hab. - profesor fizyki teoretycznej.
  1353. Kruk Erwin mgr filol. pol. - poeta, prozaik, publicysta.
  1354. Kruk Wojciech mgr - przedsiębiorca, właściciel firmy, senator.
  1355. Krupa-Szafran Barbara Maria dr - lekarz okulista, ordynator.
  1356. Krupski Janusz mgr hist. - zastępca prezesa.
  1357. Kruś Paweł mgr - właściciel.
  1358. Krutczenko Zbigniew mgr administracji - prezes, poseł na Sejm RP.
  1359. Krużewski Bartosz Marek mgr prawa - adwokat.
  1360. Krysiak Sławomir mgr - radny, przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów, ekonomista, trener l.a., nauczyciel, samorządowiec.
  1361. Krysiewicz Adam Karol mgr inż. nawigacji - komandor podporucznik, rzecznik prasowy dowódcy Marynarki Wojennej RP.
  1362. Kryszewski Andrzej Józef prof. - kierownik Kliniki Gastroenterologii, nauczyciel akademicki.
  1363. Krzak Andrzej Stanisław dr n. med. - dyrektor.
  1364. Krzaklewski Marian dr - przewodniczący, inż. automatyk, adiunkt Politechniki Śląskiej.
  1365. Krzanowski Maciej Wacław dr - doktor n. medycznych.
  1366. Krząkała Marek mgr - przewodniczący.
  1367. Krzeptowski Andrzej - emerytowany kierownik schroniska, hotelarz, ratownik GOPR.
  1368. Krzych Robert mgr - referent prawny.
  1369. Krzymuska-Fafius Zofia mgr filoz. - emerytka, były kustosz działu sztuki dawnej.
  1370. Krzysztoforski Marcin Adam mgr - prezes zarządu, prawnik.
  1371. Krzywicki Bohdan Karol - aktor, marszand, właściciel.
  1372. Krzyworzeka Józef inż. - inżynier zootechnik, starosta krakowski, działacz społeczny i samorządowy.
  1373. Krzyżanowska Elżbieta - dziennikarz, sekretarz redakcji.
  1374. Krzyżanowska Olga Teresa lekarz medycyny - senator RP, lekarz.
  1375. Krzyżanowski Andrzej Jan - właściciel.
  1376. Krzyżanowski Henryk dr - filolog, nauczyciel akademicki, publicysta.
  1377. Krzyżanowski Jerzy Andrzej prof. dr hab. inż. - pracownik naukowy, emeryt.
  1378. Krzyżanowski Jóżef mgr - filolog, emerytowany dyrektor.
  1379. Kuberski Jerzy prof. nadzw. dr n. humanistycznych - profesor, rektor, pracownik naukowy.
  1380. Kubiak Henryk Marcin prof. dr hab. - paleontolog.
  1381. Kubiak Marcin Antoni prof. - prof. zw., dyr. Inst., astronom.
  1382. Kubiak Róża Maria dr n. przyr. - pracownik naukowo-dydaktyczny.
  1383. Kubicka Jolanta - piosenkarka.
  1384. Kubicka-Kluczny Barbara mgr - prezes, psycholog.
  1385. Kubik Jan mgr - ekonomista, poseł na Sejm RP.
  1386. Kucharski Cezary - piłkarz.
  1387. Kucharski Stanisław lek. medycyny - senator RP, obecnie emeryt.
  1388. Kuchciński Marek - poseł na Sejm RP.
  1389. Kucińska Mariola mgr - adwokat, radca prawny.
  1390. Kuczmowski Jacek Mirosław mgr inż. budownictwa lądowego - prezes zarządu.
  1391. Kuczyńska Irena dr hab. - nauczyciel.
  1392. Kuczyńska Katarzyna mgr - rzecznik prasowy, kierownik Biura Prasowego, dziennikarka.
  1393. Kuczyńska Teresa Halina - lekarz dermatolog, wenerolog.
  1394. Kuczyński Paweł dr n. humanist. - dyrektor.
  1395. Kudelski Stanisław - emerytowany ksiądz.
  1396. Kufel Zenon Stanisław dr - prorektor — prof. Grudziądzkiej Szkoły Wyższej.
  1397. Kujawski Maciej h. Rawicz - architekt.
  1398. Kuklińska Ewa Elżbieta - tancerka, piosenkarka, aktorka, choreograf.
  1399. Kula Jan Marcin prof. dr hab. - historyk.
  1400. Kulak Wojciech mgr inż. - inżynier ogrodnictwa, menedżer, dyrektor.
  1401. Kulak Zbigniew dr n. med. - specjalista chirurg, senator RP III, IV, V kadencji.
  1402. Kulas Jan Edward mgr hist. - samodzielny pracownik NSZZ Solidarność.
  1403. Kulig Jan prof. dr hab. n. med. - chirurg, gastroenterolog.
  1404. Kuligowski Jan dr nauk ekonomicznych - sekretarz programu współpracy VASAB 2010, ekonomista.
  1405. Kuliński Bogdan Eugeniusz mgr inż. rolnictwa - prezes zarządu, dyrektor.
  1406. Kunce Piotr Jerzy prof. - grafik, projektant, profesor zw. ASP.
  1407. Kurczewski Jacek Maria Antoni prof. zw. - socjolog, publicysta.
  1408. Kurczuk Grzegorz dr nauk prawnych - poseł na Sejm RP.
  1409. Kurkowiak-Grocholska Barbara herbu Syrokomla - była olimpijka, była mistrzyni Polski, trener.
  1410. Kurnatowska (Hilczer) Zofia prof. dr hab. - archeolog, emerytowany profesor Instytutu Archeologii i Etnologii PAN.
  1411. Kurnatowski Jacek Adam dr inż. - nauczyciel akademicki, prodziekan.
  1412. Kurnatowski Stanisław prof. dr hab. - archeolog, prahistoryk, emerytowany profesor Instytutu Archeologii i Etnologii PAN.
  1413. Kuroń Maciej - dyr.
  1414. Kuropatwiński Lech Stefan - poseł na Sejm RP.
  1415. Kuropatwiński Piotr - dr nauk ekonomicznych.
  1416. Kurowski Andrzej Stefan mgr prawa - wojewoda lubelski, prawnik.
  1417. Kurowski Bernard (imię zakonne Błażej) dr n. teologicznych - teolog, zakonnik.
  1418. Kurska Anna mgr - senator RP, sędzia.
  1419. Kurski Jacek mgr ekonomii - dziennikarz, polityk, wicemarszałek Województwa Pomorskiego.
  1420. Kurski Jarosław mgr - dziennikarz, z-ca red. naczelnego.
  1421. Kurtis Milo - muzyk, multiinstrumentalista, wydawca płytowy muzyki niekomercyjnej; uprawia jazz, punk, rock, folk.
  1422. Kuryłowicz Ewa prof. nadzw. dr hab. inż. Architekt - architekt, nauczyciel akademicki.
  1423. Kurzawa Jarosław mgr inż. - zootechnik, działacz polityczny i samorządowy, przewodniczący.
  1424. Kurzbauer Roman prof. AWF - profesor, kierownik Zakładu Medycyny Sportowej, lekarz.
  1425. Kus Bernard - przewodniczący.
  1426. Kusior Stanisław mgr - burmistrz, geodeta.
  1427. Kuś Marek Marcin prof. dr hab. - prof.
  1428. Kuty Piotr Krzysztof - dziennikarz, historyk.
  1429. Kutz Kazimierz - senator, reżyser.
  1430. Kuzdrowski Dariusz Antoni mgr inż. - leśniczy, adiunkt III stopnia, leśnik.
  1431. Kuziński Stanisław Henryk prof. - profesor.
  1432. Kuźmiuk Zbigniew dr - europarlamentarzysta, nauczyciel akademicki.
  1433. Kuźniar Jerzy dr - lekarz medycyny, ordynator.
  1434. Kwaśniewski Aleksander - Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1995-2005.
  1435. Kwiatek Leszek Adam mgr filologii romańskiej - dyr. generalny.
  1436. Kwiatkowski Bartłomiej Bernard mgr psych., dr filoz. - handlowiec, dyrektor handlowy.
  1437. Kwiatkowski Krzysztof mgr prawa - zastępca prezydenta miasta.
  1438. Kwiatkowski Marek Zdzisław mgr - współwłaściciel, finansista.
  1439. Kwiatkowski Marian - poseł.
  1440. Kwiatkowski Paweł mgr - filolog, manager, dyrektor.
  1441. Kwieciński Tomasz Jerzy dr n. prawnych - radca prawny.
  1442. Kwilecka Irena prof. - filolog, edytorstwo, biblistyka.
  1443. Kwilecki Andrzej prof. - socjolog struktury społecznej.
  1444. Kwitowski Tadeusz - laborant chemiczny, ratownik wodny i działacz sportowy, emeryt.
  1445. Labuda Aleksander Wit prof. dr hab. - filolog polski i romański, nauczyciel akademicki, dyrektor instytutu.
  1446. Labuda Gerard prof. dr hab. - historyk, emeryt.
  1447. Lachiewicz-Złotowska Agata dr inż. - inżynier budowlany, nauczyciel akademicki.
  1448. Laga Krzysztof Piotr mgr - członek zarządu powiatu PO, poseł na Sejm RP II kadencji.
  1449. Laidler Piotr Maria prof. dr hab. - biochemik, nauczyciel akademicki, prodziekan Wydziału Lekarskiego, kierownik katedry i zakładu.
  1450. Lamentowicz Wojciech dr hab. - profesor nadzwyczajny, rektor.
  1451. Landau Zbigniew Władysław prof. zw. - profesor, prorektor Uczelni Warszawskiej im. M. Skłodowskiej-Curie.
  1452. Langowska Grażyna mgr - poseł.
  1453. Lassota Józef mgr inż. - inżynier mechanik.
  1454. Latała Krzysztof dr hab. - artysta muzyk - organista, pedagog.
  1455. Latała Zbigniew dr inż. - nauczyciel akademicki, dziennikarz, fotoreporter, dyrektor.
  1456. Lato Grzegorz - technik mechanik, trener piłki nożnej, senator RP, wiceprezes klubu.
  1457. Latos Tomasz lekarz med. - st. asystent.
  1458. Lazar Wojciech mgr - prezes zarządu, prawnik.
  1459. Lebet-Minakowska Anna mgr - kustosz.
  1460. Lech Lesław mgr - przewodniczący.
  1461. Ledóchowska Eleonora dr - chemik, nauczyciel akademicki, adiunkt.
  1462. Ledóchowski Henryk mgr inż. - chemik, prezes, urzędnik państwowy.
  1463. Ledóchowski Stanisław hr. - dziennikarz, publicysta kulturalny, krytyk.
  1464. Ledóchowski Wincenty - kapitan.
  1465. Lefeld Jerzy Ludwik prof. dr hab. - geolog, emerytowany pracownik naukowy, profesor.
  1466. Legutko Janusz dr - lekarz medycyny, chirurg, nauczyciel akademicki, starszy wykładowca.
  1467. Legutko Ryszard Antoni prof. dr hab. - wicemarszałek Senatu, senator VI kadencji, profesor UJ, filozof, nauczyciel akademicki.
  1468. Leitgeber Sławomir Maria mgr - prawnik, ekonomista, pisarz, publicysta.
  1469. Lemański Janusz - przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Polskich Hut Stali S.A.
  1470. Lenz Tomasz - współwłaściciel.
  1471. Leopold Antoni Adam dr - emerytowany docent.
  1472. Leraczyk Andrzej Jan - projektant komunikacji wizualnej.
  1473. Leraczyk Zbigniew mgr inż. - inżynier chemik, menedżer, działacz samorządowy, polityk, członek rady krajowej partii.
  1474. Leszczyc Grabianka Stanisław Grzegorz inż. - inż. elektronik.
  1475. Leszczyc-Zielonacki Janusz mgr - właściciel, redaktor naczelny, dziennikarz.
  1476. Leszczyłowski Bazyli dr hab. n. farmaceut. - farmaceuta.
  1477. Leszczyńska Zofia - malarka na szkle, dyplomowane zielarka.
  1478. Leśnodorski Krzysztof dr inż. arch. - architekt, współwłaściciel biura projektów.
  1479. Lewandowska Lidia lek. weterynarii - współwłaściciel, kierownik.
  1480. Lewandowska Mirella Anna - menedżer, dekoratorka, właścicielka.
  1481. Lewandowska-Grabowska Krystyna mgr inż. - chemik, radna, działacz społeczny.
  1482. Lewandowska-Harasimowicz Marta mgr inż. - właściciel, artysta fotograf.
  1483. Lewandowski Marek - prawnik, poseł.
  1484. Lewandowski Bogdan Andrzej dr n. polit. - poseł na Sejm RP.
  1485. Lewandowski Janusz dr ekon. - deputowany do Parlamentu Europejskiego.
  1486. Lewandowski Józef Bogumił dr hab. inż. - emerytowany prof. nadzwyczajny.
  1487. Lewandowski Piotr Adam dr inż. - kpt. żeglugi wielkiej, nauczyciel akademicki, adiunkt, prezes.
  1488. Lewandowski Tadeusz inż. Elektronik - poseł RP.
  1489. Lewenstam Wojciech Kazimierz lek. med. - współudziałowiec, prezes, lekarz chorób wewnętrznych.
  1490. Libera Antoni - pisarz, tłumacz, reżyser.
  1491. Liberadzki Bogusław prof. dr hab. - kierownik katedry, polityk, nauczyciel akademicki.
  1492. Libicki Jacek dr n. techn. - Konsul Honorowy Francji.
  1493. Libicki Marcin mgr - historyk sztuki, biznesmen, poseł.
  1494. Libicki Piotr mgr - historyk sztuki, publicysta.
  1495. Lichniak Zygmunt - krytyk filmowy i literacki, publicysta.
  1496. Lipczyńska Barbara Maria mgr - właścicielka gospodarstwa agroturystycznego, mgr filologii romańskiej.
  1497. Lipczyński Jan inż. - inżynier zootechnik, trener jeździectwa II klasy, właściciel ośrodka jeździeckiego.
  1498. Lipiec Edward mgr inż. - działacz samorządowy, radny.
  1499. Lipiec Krzysztof mgr - poseł na Sejm RP V kadencji, nauczyciel.
  1500. Lipińska Jadwiga prof. dr hab. - emerytowany archeolog, kierownik zbiorów sztuki starożytnej.
  1501. Lipiński Adam mgr ekon. - poseł na Sejm RP.
  1502. Lipiński Dariusz dr - fizyk, przewodniczący Rady Miasta Poznania.
  1503. Lipiński Jerzy prof. dr hab. n. med. - lekarz, specjalista chirurg, nauczyciel akademicki.
  1504. Lipiński Rafał mgr inż. - przedsiębiorca, właściciel, prezes zarządu.
  1505. Lipowicz Włodzimierz inż. - konstruktor.
  1506. Lipowicz Wojciech mgr hist. szt. - specjalista w zakresie mebli i wnętrz zabytkowych, kustosz w Dziale Mebli.
  1507. Lipowski Grzegorz Marek mgr inż. włók. - senator RP.
  1508. Lipski Stanisław mgr inż. mech. - dyr.
  1509. Lis Bogdan Jerzy - właściciel firmy, przedsiębiorca.
  1510. Lisak Janusz dr inż. - adiunkt, nauczyciel akademicki.
  1511. Lisicki Paweł mgr prawa - kierownik Działu Opinii.
  1512. Lisowska Hanna - śpiewaczka operowa, sopran dramatyczny, specjalizacja: repertuar wagnerowski.
  1513. Lisowski Jerzy Konstanty doc. dr n. techn., inż. - inżynier mechanik, docent, sekretarz naukowy, zastępca dyrektora, członek rady Naukowej.
  1514. Liszcz Teresa dr hab. - prawnik, nauczyciel akademicki.
  1515. Litwiniec Bogusław Bogdan mgr fiz. teoret., dypl. reż. - animator kultury, b. senator RP oraz deputowany do Parlamentu Europejskiego, szef.
  1516. Litwiński Arkadiusz mgr prawa - Dyrektor.
  1517. Lityński Jan - matematyk, polityk.
  1518. Loebl Bogdan Józef - poeta, prozaik, autor słuchowisk radiowych, reportaży i tekstó publicystycznych.
  1519. Lohmann Kinga mgr - historyczka, działaczka organizacji pozarządowych, koordynatorka programów, dyrektorka Koalicji Karat.
  1520. Longchamps de Berier-Walewska Katarzyna dr psych. - psychoanalityk, prezes Instytutu Psychoanalizy i Psychoterapii, kierownik ambulatorium Psychoanalitycznego.
  1521. Lorenz Janusz Józef dr inż. - Senator RP, manager, polityk.
  1522. Loroch Kazimierz (Kim) J. dr - dr nauk ekonomicznych.
  1523. Lothe Jolanta mgr szt.
  1524. Lubczyński Maciej Grzegorz doc dr inż., dr n. technicznych - dziekan Wydziału Zarządzania Inform. Stosow. Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach, adiunkt na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach, Katedra Pojazdów i Sprzętu Mechanicznego.
  1525. Lubicz-Łapiński Łukasz mgr historii - archiwista.
  1526. Lubiński Mirosław lek. med. - senator RP.
  1527. Lubowska Iwona Barbara mgr - dyrektor, nauczyciel, filolog klasyczny.
  1528. Ludwiczuk Roman Edward - z-ca prezydenta Wałbrzycha.
  1529. Luft Krzysztof mgr szt. - rzecznik prasowy rządu.
  1530. Luft Monika mgr - dziennikarka.
  1531. Luft Stanisław Leon prof. dr hab. med. - lekarz reumatolog, konsultant.
  1532. Lukas Katarzyna Maria dr - tłumacz przysięgły j. niemieckiego.
  1533. Luks Krzysztof prof. - nauczyciel akademicki.
  1534. Lutomski Jerzy prof. dr hab. dr h.c. - zastępca dyrektora ds. naukowo - badawczych.
  1535. Ładoś Antoni mgr inż. - inżynier urządzeń sanitarnych, biznesmen, wiceprezes zarządu.
  1536. Łangowska-Szczęśniak Urszula dr hab. - profesor, dziekan Wydziału Ekonomicznego.
  1537. Łapicki Andrzej prof. - aktor, reżyser, wykładowca.
  1538. Łapicz Czesław prof. - prorektor ds. kształcenia, filolog slawista.
  1539. Łapiński Mariusz prof. - dyrektor.
  1540. Łaszkiewicz Krzysztof Hubert dr prawa - konsultant prawny.
  1541. Łatas Marek Jerzy mgr - poseł na Sejm RP V kadencji, nauczyciel.
  1542. Ławniczakowa Agnieszka - historyk sztuki, kurator Galerii Sztuki Polskiej, zastępca dyrektora.
  1543. Ławrynowicz Zofia mgr - wicedyrektor, pedagog, animator kultury.
  1544. Łazarska Helena prof. zw. - śpiewaczka, prof. śpiewu solowego.
  1545. Łączkowski Paweł dr - socjolog, polityk, profesor kontraktowy.
  1546. Łączkowski Wojciech prof. dr hab. n. praw. - prawnik, sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, były członek Rady Polityki Pieniężnej, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  1547. Łączny Jan - technik mechanik, ogrodnik, poseł Samoobrony RP IV kadencji sejmu.
  1548. Łebkowski Andrzej h. Dąbrowa mgr inż. - bioenergoterapeuta.
  1549. Łenyk Zygmunt mgr - dyrektor, właściciel.
  1550. Łepkowski Andrzej h. Dąbrowa - artysta plastyk.
  1551. Łęcki Włodzimierz dr inż. n. techn. - dr inż. nauk technicznych, senator RP V kadencji.
  1552. Łętowska Ewa prof. zw. n. praw. - prawnik.
  1553. Łoch Eugenia prof. dr hab. - pracownik naukowo-dydaktyczny, profesor doktor habilitowany, historyk literatury polskiej.
  1554. Łodziana Tadeusz prof. - rzeźbiarz.
  1555. Łopata Jan mgr inż. mech. - wicewojewoda lubelski.
  1556. Łopatkowa Maria - nauczycielka, pisarz, pedagog, polityk.
  1557. Łopiński Maciej Jan mgr polonistyki - prezes, manager, dziennikarz.
  1558. Łopuch Ryszard Stanisław - lekarz, członek Naczelnej Rady Lekarskiej, kierownik.
  1559. Łopuski Jan Zygmunt prof. zw. dr hab. prawa cyw. - em. nauczyciel akademicki, konsultant ubezpieczeniowy.
  1560. Łopuszański Jan Tadeusz prof. dr - fizyk.
  1561. Łoskot Krzysztof mgr inż. urz. sanit. - prezes zarządu.
  1562. Łossan Adam Zdzisław mgr ekon. - burmistrz.
  1563. Łoś Andrzej Antoni dr hab. - historyk, nauczyciel, urzędnik samorządowy.
  1564. Łoś Marek Jarosław dr inż. - hydrotechnik, projektant, współwłaściciel.
  1565. Łoziński Adam - przewodniczący Rady Miasta.
  1566. Łoziński Jan mgr prawa - dziekan Izby Radców Prawnych, prawnik, radca prawny.
  1567. Łoziński Zygmunt Jerzy mgr prawa - właściciel, adwokat.
  1568. Łubieński Tomasz mgr - dziennikarz, pisarz, publicysta, redaktor naczelny, filolog.
  1569. Łuczak Aleksander Piotr prof. dr hab. - pracownik naukowy.
  1570. Łuczak Krystian Walery mgr politol. - poseł.
  1571. Łuczak Mieczysław Marcin - administratywista, starosta.
  1572. Łuczkiewicz Tadeusz prof. dr hab. - pracownik naukowo-dydaktyczny, kierownik.
  1573. Łuczycki Andrzej mgr prawa - senator.
  1574. Łukaciejewska Elżbieta mgr - przewodnicząca, ekonomistka.
  1575. Łukasiewicz Ryszard mgr filol. pol. - prezes zarządu.
  1576. Łukaszczyk Władysław - technik mechanik, nauczyciel, radny.
  1577. Łukaszewicz Józef, prof.nadzw., dr hab. - emerytowany prof. UWr., naucz. akadem., matematyk.
  1578. Łukaszewicz Justyna dr hab. - adiunkt, romanista, tłumacz.
  1579. Łukaszewicz Kazimierz prof. dr hab. - prof. dr. hab. nauk fizycznych w zakr. krystalografii.
  1580. Łukaszewicz Marcin Ziemowita dr inż. - kierownik.
  1581. Łukaszewicz Marian Andrzej dr - inżynier elektronik, emerytowany pracownik naukowo-dydaktyczny.
  1582. Łukaszewicz Piotr Feliks Karol dr n. humanist. - historyk sztuki, kurator galerii.
  1583. Łukomska Izabella - modelka.
  1584. Łukomski Jerzy mgr inż. - zootechnik, przedsiębiorca, właściciel firmy.
  1585. Łużniak Karol Antoni - górnik, poseł na Sejm RP III kadencji.
  1586. Łybacka Krystyna dr n. mat. - pracownik nauk. Instytutu Matematyki Politechniki Poznańskiej, poseł na Sejm RP.
  1587. Łyczywek Krystyna - romanistka, tłumacz przysięgły j. francuskiego, artysta fotografik, dziennikarz.
  1588. Łyczywek Włodzimierz mgr - adwokat, Senator VI kadencji Senatu RP.
  1589. Łysak Paweł - reżyser teatralny, wicedyrektor.
  1590. Machałek Marzena mgr - poseł na Sejm RP V i VI kadencji.
  1591. Macharski Franciszek ks. kard. dr - teolog, ksiądz katolicki, kardynał, emerytowany arcybiskup krakowski.
  1592. Machnik Zygmunt mgr inż. - polityk, społecznik.
  1593. Machnik-Słomka Joanna dr inż. - dyrektor Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii, nauczyciel akademicki.
  1594. Machowska-Kaczmarek Beata mgr - dziennikarz.
  1595. Maciejewicz Janusz Tomasz inż. mechaniz. górn. - emeryt.
  1596. Maciejewski Krzysztof mgr inż. - poseł na Sejm RP V kadencji, przedsiębiorca.
  1597. Maciejewski Witold prof. dr hab. - kierownik zakładu języków skandynawskich.
  1598. Maciejowski Jan prof. - reżyser, profesor na Wydziale Reżyserii.
  1599. Macierewicz Antoni mgr - były poseł na Sejm RP, historyk.
  1600. Maciszewski Jarema prof. dr hab. - historyk, nauczyciel akademicki, prof.
  1601. Maciszewski Rafał Jarema mgr archeologii - zastępca dyrektora.
  1602. Maćkała Tadeusz mgr prawa - radca prawny, poseł.
  1603. Maćkowiak Bolesław Jan mgr inż. rol. - zastępca dyrektora Departamentu Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej.
  1604. Maćkowiak Krzysztof mgr - prezes zarządu.
  1605. Madej Gerard Dominik mgr - zastępca prezydenta miasta, prawnik.
  1606. Madej Jerzy Stanisław dr hab. inż. - nauczyciel akademicki, profesor nadzwyczajny.
  1607. Madeyska-Pilchowa Anna mgr filol. pol. - muzyk-lutnistka, wokalistka, wiceprezes fundacji artystycznej.
  1608. Madeyski Jerzy - historyk i krytyk sztuki.
  1609. Madyda-Legutko Renata dr hab. - archeolog, nauczyciel akademicki, adiunkt.
  1610. Majcher-Witczak Grażyna dr n. med. - lekarz medycyny, kierownik.
  1611. Majcherek Mirosław Kazimierz - aktor, pszczelarz, właściciel.
  1612. Majerczyk-Owczarek Zofia
  1613. Majewski Andrzej Piotr mgr prawa - adwokat, radca prawny.
  1614. Majewski Jan prof. dr hab. - ekonomista.
  1615. Majewski Maciej mgr - prawnik, manager, wiceprezes, czł. zarządu.
  1616. Majewski Tomasz prof. dr hab. - botanik, nauczyciel akademicki, profesor zwyczajny.
  1617. Makowiecki Jan Marcin mgr - filolog polski, dziennikarz, zastępca redaktora naczelnego.
  1618. Makowski Edward Władysław - technik odzieżowy, właściciel.
  1619. Makowski Tomasz lek. med. - specjalista ginekolog-położnik, ordynator Oddziału Położniczo-Ginekologiczno-Noworodkowego.
  1620. Maksymowicz Stanisław dr - instruktor I klasy sportów lotniczych, nauczyciel akademicki, kierownik zespołu.
  1621. Malak Tadeusz prof. - aktor, reżyser, nauczyciel akademicki, profesor.
  1622. Malanowski Robert mgr prawa - płk, wojskowy prokurator garnizonowy, prawnik.
  1623. Malecki Ignacy prof. dr hab. - emeryt, prof. Akustyki, naukoznawca.
  1624. Malik Ewa z d. Marszałek mgr inż. metalurg - pełnomocnik partii Prawo i Sprawiedliwość.
  1625. Malinowska-Petelenz Beata mgr - architekt, artysta malarz, pracownik naukowo-dydaktyczny.
  1626. Malinowski Andrzej dr - manager, ekonomista.
  1627. Malinowski Eugeniusz dr inż. n. roln. - prezes zarządu.
  1628. Malinowski Janusz - publicysta.
  1629. Malinowski Roman dr n. ekon. - emerytowany ekonomista.
  1630. Malinowski Ryszard Józef mgr inż. mechanik - przedsiębiorca, właściciel, prezes.
  1631. Malko Jacek Maria prof. dr hab. n. techn. - prof. zwyczajny.
  1632. Małecka Libera Beata dr - lekarz medycyny, laryngolog, p.o. dyrektora naczelnego.
  1633. Małecka-Panas Ewa dr hab. n. med. - lekarz, pracownik naukowo-dydaktyczny.
  1634. Małłek Janusz M.M. prof. - historyk.
  1635. Mamiński Marcin Maria mgr prawa - adwokat.
  1636. Mamoń Marcin mgr - historyk, reżyser filmów dokumentalnych, właściciel firmy.
  1637. Maniura Edward Makary mgr - mgr techniki, poseł RP.
  1638. Mann Wojciech mgr - dziennikarz, aktor, tłumacz.
  1639. Manturzewska Maria prof. dr hab. - psycholog muzyki.
  1640. Mańkiewicz-Cudny Ewa mgr fiz. - dziennikarz, wiceprezes FSNT NOT, redaktor naczelna Przeglądu Technicznego.
  1641. Mańko Janina mgr farm. - farmaceuta, wiceprezes zarządu.
  1642. Mańkowska Ewa Maria dr inż. n. rolniczych - dyrektor.
  1643. Mańkowski Andrzej Marian mgr socjol. - dyrektor, socjolog.
  1644. Mańkowski Jerzy Maria Andrzej Marek hr. mgr ekonomii i n. społecznych - zarządca, właściciel Pałacu w Brodnicy, konsultant w dziedzinie środowiska i energetyki.
  1645. Mańkowski Stanisław prof.dr hab.inż. - nauczyciel akademicki, inż. środowiska.
  1646. Mańkut Władysław mgr - dyrektor, ekonomista, manager.
  1647. Marasek Mariusz mgr - elektroenergetyk, historyk, socjolog, polityk, działacz samorządowy, prorektor.
  1648. Marcinek Jerzy prof. - emerytowany kierownik.
  1649. Marciniak Roman prof. dr hab. - stały członek doradczy.
  1650. Marcinkiewicz Kazimierz mgr - b. prezes Rady Ministrów i poseł na Sejm RP, fizyk, dyrektor w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju w Londynie.
  1651. Marcinkowska Beata - wróżka.
  1652. Marcyniuk Janusz - prezes zarządu.
  1653. Marczewski Marian Mirosław mgr - poseł RP.
  1654. Marczułajtis Jagna Kinga - snowbordzistka.
  1655. Marczyńska Janina lek. - emeryt, lekarz.
  1656. Marecki Jacek prof. - profesor, nauczyciel akademicki.
  1657. Marek Kazimierz prof. zw. dr hab. med. - lekarz, internista i toksykolog, emerytowany pracownik naukowy.
  1658. Marianowska Barbara mgr - poseł na Sejm RP IV i V kadencji, ekonomistka, pracownik Naczelnej Izby Kontroli.
  1659. Markiewicz Marek mgr prawa - dziennikarz, adwokat.
  1660. Markowiak Andrzej inż. mech. - inżynier mechanik, poseł na Sejm RP.
  1661. Markowski Andrzej mgr - psycholog, właściciel poradni.
  1662. Markowski Jerzy dr n. techn. - inż. górnik.
  1663. Markowski Stanisław lek. med. - ordynator, kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych.
  1664. Markowski Tomasz Maciej mgr - poseł Rzeczpospolitej.
  1665. Martusewicz Jacek dr - artysta plastyk, nauczyciel akademicki, adiunkt, prodziekan.
  1666. Marusarz-Gądek Magdalena - specjalistka od rehabilitacji i narciarstwa, malarka.
  1667. Marzec Paweł mgr inż. - inżynier budownictwa drogowego, projektant.
  1668. Masłowska Ewa Jadwiga dr n. humanistycznych - właściciel.
  1669. Masłowski Jerzy Marian mgr hist. - senator RP.
  1670. Massalski Adam prof. dr hab. - rektor, nauczyciel akademicki, historyk.
  1671. Maszkiewicz Zdzisław - przewodniczący.
  1672. Mateja-Torbiarz Maria mgr - radna, publicystka, poetka, malarka na szkle, pedagog kultury;
  1673. Materna Jerzy Marian mgr inż. budownictwa lądowego - poseł na Sejm RP, menedżer.
  1674. Matusiak Grzegorz inż. - przewodniczący Zarządu Osiedla Zofiówka.
  1675. Matuszak Grzegorz dr hab. n. humanistycznych - socjolog, nauczyciel akademicki, senator RP.
  1676. Matuszewski Krzysztof mgr inż. - prezes zarządu.
  1677. Matuszkiewicz Jan Marek dr hab. - geobotanik.
  1678. Matuszny Kazimierz mgr inż. - poseł na Sejm RP.
  1679. Matuszyńska Barbara Maria mgr - filolog, tłumacz.
  1680. Mauberg Marta mgr - politolog, manager.
  1681. Mazan Andrzej Zenon mgr fiz. - przewodniczący.
  1682. Mazurek Beata mgr - poseł na Sejm RP, członek PiS, menedżer administracji i rynku pracy.
  1683. Mazurek Janusz Andrzej dr n. prawnych - z-ca prezydenta, nauczyciel akad., prawnik.
  1684. Mazurkiewicz Marek Karol dr hab. - profesor nadzwyczajny.
  1685. Mączka Zbigniew Jan - naczelnik Delegatury Pd-Wsch. Urzędu Lotnictwa Cywilnego.
  1686. Mączyński Andrzej prof. dr hab. - prawnik, profesor zwyczajny UJ, sędzia.
  1687. Mądzik Leszek - reżyser, scenograf, malarz, dyrektor artystyczny.
  1688. Mąsior Bogusław mgr - chemik, menedżer, polityk, senator.
  1689. Meisenr Jan Krzysztof prof. dr hab. - emeryt prof., artysta plastyk, inż. mechanik, wykładowca akademicki.
  1690. Meissner Jakub - organizator imprez, były właściciel firmy.
  1691. Meissner Krystyna mgr - filolog polski, reżyser, dyrektor naczelny i artystyczny.
  1692. Meizel Józef lek. med. - emerytowany specjalista chorób wewnętrznych.
  1693. Mencina Jacek Witold mgr inż. budownictwa - prezes zarządu.
  1694. Mendys Wacław dr prawa - adwokat, pracownik naukowo-dydaktyczny.
  1695. Meres Zbigniew gen. brygadier - zastępca prezydenta miasta.
  1696. Merkel Jacek - przedsiębiorca.
  1697. Messner Zbigniew prof. dr hab. - ekonomista, naukowiec, nauczyciel akademicki, działacz społeczny i polityczny, kierownik.
  1698. Meysztowicz Jerzy - przedsiębiorca, polityk, członek Zarządu Krajowego UW, przewodniczący Regionu Małopolskiego.
  1699. Mężydło Antoni mgr inż. - Poseł RP.
  1700. Mężyk Ewa Maria lek. med. - specjalista neurolog.
  1701. Michalec Iwonna Wiesława mgr - ekonomistka, właścicielka.
  1702. Michalewicz Janusz Ireneusz mgr ekonomii - przedsiębiorca, właściciel.
  1703. Michalik Marek mgr historii - historyk, przewodniczący, członek rady nadzorczej.
  1704. Michalska-Dembińska Barbara mgr prawa - producent filmowy.
  1705. Michalska-Szaybo Alicja mgr - producent TV.
  1706. Michalski Eugeniusz inż. - rolnik, właściciel gospodarstwa rolnego, większościowy współwłaściciel gospodarstwa Witkowice k. Poznania.
  1707. Michalski Jan mgr inż. - inżynier elektronik, działacz sportowy i samorządowy, właściciel firmy.
  1708. Michałek Jan Jakub prof. dr hab. n ekonomicznych - profesor, kierownik Katedry Makroekonomii i Teorii Handlu Zagranicznego.
  1709. Michałek Rudolf prof. dr hab. - inżynier rolnictwa, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  1710. Michałowska-Gorywoda Krystyna prof.zw. - kierownik Katedry Międzynarodowych Organizacji Gospodarczych.
  1711. Michałowski Jacek mgr psychologii - psycholog, manager, urzędnik.
  1712. Michałowski Janusz mgr - aktor.
  1713. Michałowski Tomasz mgr filol. pol. - Senator Ziemi Częstochowskiej IV Kadencji, 1997-2001.
  1714. Michna Waldemar prof. dr hab. inż. - prezes, profesor nauk ekonomicznych.
  1715. Michniewicz Jolanta Katarzyna mgr - dziennikarka, publicystka polityczna.
  1716. Michniewicz Marian prof. - emeryt.
  1717. Michniewicz Zbigniew Sławomir dr n. medycznych - z-ca ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej.
  1718. Mieczkowski Jerzy mgr prawa
  1719. Mielcarek Ewa - ekonomista, prezes zarządu i dyrektor.
  1720. Mielewczyk Krzysztof - prezes zarządu.
  1721. Mier-Jędrzejowicz Edward mgr inż., MBA - prezes zarządu.
  1722. Mierzejewski Jerzy prof. - artysta malarz.
  1723. Mierzejewski Michał Paweł prof. dr hab. - kierownik.
  1724. Mierzwa Zbigniew mgr - Starosta Powiatu Przeworskiego, inżynier mechanizacji rolnictwa.
  1725. Migdalski Stefan lek. med. - główny specjalista ds. marketingu.
  1726. Mika Stanisław prof. - emerytowany profesor UW, dziekan, psycholog.
  1727. Miklasiński Zenobiusz dr - zastępca prezesa.
  1728. Mikucka-Oramus Marta Jadwiga mgr - dyrektor, nauczyciel.
  1729. Mikucki Jan - dyrektor, organizator turystyki.
  1730. Mikucki Jerzy prof. dr. hab. - lekarz medycyny, mikrobiolog, nauczyciel akademicki, profesor i pełnomocnik rektora.
  1731. Mikuła Krzysztof mgr - prawnik, działacz społeczny i polityczny, asystent wicemarszałka.
  1732. Mikułowski Pomorski Jerzy prof. dr hab. - socjolog, prof. emerytowany.
  1733. Milcarz Henryk mgr - wiceprezes.
  1734. Milczanowski Andrzej mgr prawa - notariusz.
  1735. Milewska-Duda Janina prof. dr hab. - inżynier chemik, nauczyciel akademicki, dziekan i kierownik zakładu.
  1736. Milewska-Zawada Anna - aktorka.
  1737. Milewski Zdobysław mgr - dyplomata.
  1738. Miller Leszek mgr n. polit. - polityk, b. premier RP.
  1739. Milner Danuta z d. Helbin - dyrektor.
  1740. Milowicz Elżbieta mgr - artysta plastyk, architekt wnętrz.
  1741. Miłek Marian prof. dr hab. inż. n. techn. - nauczyciel akademicki, rektor.
  1742. Miłobędzki Maciej mgr inż. architekt - współwłaściciel i partner.
  1743. Minakowski Dariusz Stefan dr - Nauczyciel akademicki.
  1744. Minakowski Jerzy Ryszard mgr - bibliotekarz.
  1745. Minakowski Marek Jerzy dr - filozof, historyk, genealog, dyrektor działu.
  1746. Minkiewicz Konrad Antoni mgr - sędzia, prezes oddziału.
  1747. Miodek Jan prof. dr hab. - polonista, nauczyciel akademicki, dyrektor instytutu.
  1748. Miodońska-Brookes Ewa Janina prof. - filolog, prof. nadzw.
  1749. Miodoński Adam Jan prof. dr hab. - kierownik Pracowni Mikroskopii Skaningowej (1993-2005; emerytowany we wrześniu 2005).
  1750. Miodowicz Konstanty Bronisław mgr etnografii - poseł.
  1751. Mioduszewski Józef herbu Ostoja mgr inż. ekonomiki rolnictwa - poseł na Sejm RP.
  1752. Mironowicz Krzysztof mgr - dziennikarz, trener i konsultant public relations, redaktor.
  1753. Misiak Tomasz mgr - ekonomista, wiceprezes zarządu, menedżer.
  1754. Misiołek Andrzej dr chemii - nauczyciel akademicki, chemik, filozof.
  1755. Misiołek Kazimierz mgr chemii - dyrektor administracyjny, kierownik Zakładu Praktyk Pedagogicznych.
  1756. Misior-Molicka Anna Maria - właściciel firmy.
  1757. Mistewicz Eryk mgr - doradca Przewodniczącego Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska, dziennikarz, publicysta.
  1758. Miszczak Ewa mgr - dyrektor Anteny.
  1759. Miszczuk Piotr mgr filol. pol. - dyrektor Biura Prac Senackich.
  1760. Misztal Piotr - biznesmen, właściciel.
  1761. Miśkiewicz Stanisław - prezes.
  1762. Mitręga Jan mgr inż. - były wicepremier, długoletni Minister Górnictwa.
  1763. Mitura Stanisław Feliks prof. dr hab., prof. zw. - fizyk, specjalista w dziedzinie inżynierii materiałowej, nauczyciel akademicki, prorektor Politechniki Łódzkiej, zastępca dyrektora instytutu, kierownik zakładu.
  1764. Mitzner Piotr dr hab. - teatrolog, historyk literatury, nauczyciel akademicki, pisarz, dziennikarz.
  1765. Młokosiewicz Grzegorz - dziennikarz.
  1766. Młynarczyk Jerzy prof. dr hab. - profesor tytularny, kierownik.
  1767. Młynarski Wojciech Marian mgr filol. pol. - literat, reżyser, wykonawca estradowy.
  1768. Młyńczak Aldona Janina mgr inż. - architekt.
  1769. Modliński Zdzisław dr hab. - geolog, pracownik naukowy, docent.
  1770. Modzelewski Karol prof. - historyk.
  1771. Modzelewski Kazimierz Edward inż. - prezes.
  1772. Mogiła Lisowski Zygmunt mgr inż. - inż. chemik, działacz polityczno-społeczny.
  1773. Mokry Włodzimierz prof. n. humanist. - ukrainista, prezes.
  1774. Mokrzycki Jerzy Władysław mgr prawa - doradca Wojewody Zachodniopomorskiego.
  1775. Molenda Jerzy mgr farm. - aptekarz, emeryt, właściciel.
  1776. Molicki Zbigniew Andrzej - technik poligraf, właściciel firmy.
  1777. Moll Jacek J. dr hab. n. med. - lekarz kardiochirurg, kierownik kliniki.
  1778. Moll Jadwiga dr hab. n. med. - lekarz, kier. pracowni echokardiografii, z-ca kier. kliniki.
  1779. Mondeschein-Komornicka Małgorzata - szefowa, agent.
  1780. Moraczewski Wojciech inż. - prezes.
  1781. Morawiec Magdalena - manager, dyrektor.
  1782. Morawiecki Kornel dr - fizyk, polityk, nauczyciel matematyki, st. wykładowca.
  1783. Morawińska Agnieszka dr hist. szt. - dyrektor.
  1784. Morawska-Nowak Barbara mgr biol. - redaktor naczelna Informatora Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego Co słychać.
  1785. Morawski Jerzy - muzykolog.
  1786. Morawski Kazimierz herbu Nałęcz - działacz społeczny, polityk, prezes.
  1787. Morawski-Osóbka Witold, lek. ginekol. - lekarz ginekolog, właściciel.
  1788. Moskal Kazimierz mgr - poseł na Sejm RP, historyk, polityk, pedagog, urzędnik samorządowy.
  1789. Mossakowska Bibiana prof. dr hab. med. - emer. ordynator, chirurg dziecięcy.
  1790. Mossakowski Stanisław Maria prof. dr hab. - kierownik Zakładu Historii Sztuk Plastycznych Instytutu Sztuki Polskiej Akademii Nauk, przewodniczący Wydziału I Nauk Społecznych PAN.
  1791. Mostowski Jan prof. dr hab. - kierownik zakładu, fizyk.
  1792. Moszyński Leszek prof. zw. - emeryt, nauczyciel akademicki.
  1793. Motowidło Tadeusz - poseł na Sejm RP.
  1794. Motyka Jacek L. prof. dr hab. inż. - profesor nadzwyczajny, nauczyciel akademicki, hydrogeolog.
  1795. Motyka Lucjan - emeryt.
  1796. Mroczkowski Maciej płk dr inż. - adiunkt, kierownik Zakładu Systemów Optoelektronicznych, oficer WP, pracownik naukowo-dydaktyczny.
  1797. Mrozowicki Michał Piotr prof. - prof. nadzw., prodziekan, kier.
  1798. Mrożek Andrzej mgr - fizyk, właściciel.
  1799. Muchacki Rafał lek. med. - dyrektor.
  1800. Mueller-Malesińska Małgorzata dr n. med. - kier. Kliniki, otolaryngolog, spec. audiolog.
  1801. Mularczyk Andrzej mgr - prozaik, autor literatury faktu, scenarzysta filmowy i TV, dramaturg radiowo-tv.
  1802. Munyama Killion Munzele dr - adiunkt.
  1803. Murawska Beata mgr malar. - artysta malarz.
  1804. Murawska Elżbieta mgr szt. - artysta plastyk.
  1805. Murawski Marian mgr szt. - artysta plastyka.
  1806. Murias Halina mgr ekon. - ekonomistka, radna miejska, menedżer.
  1807. Murynowicz Alicja - poseł na Sejm RP II kadencji, nauczycielka języka rosyjskiego.
  1808. Murynowicz Janusz - dziennikarz, dyrektor oddziału, kierownik redakcji rejonowej.
  1809. Musiał Jan mgr - kanclerz.
  1810. Musiał Zbigniew Andrzej - poseł.
  1811. Musioł Karol prof. dr hab. - dziekan Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UJ, prof. zwyczajny UJ.
  1812. Muszyński Marek mgr - poseł na Sejm RP IV kadencji.
  1813. Mycielska-Dowgiałło Elżbieta prof. dr hab. - geograf, nauczyciel akademicki, rektor.
  1814. Mycielski Andrzej prof. - prof., fizyk.
  1815. Mycielski Roman Edward prof. - prof., nauczyciel akademicki.
  1816. Myczkowski Tadeusz Kalikst dr n. med. - lekarz, ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej.
  1817. Myjak Jarosław, mgr - adwokat, radca prawny, prezes zarządu spółki.
  1818. Myler Tadeusz Józef - poseł na Sejm RP, właściciel firmy, mechanik.
  1819. Myszkowski Grzegorz mgr - trener żeglarstwa, przedsiębiorca, właściciel firmy.
  1820. Myszkowski Teodor - mistrz Polski i Europy Centralnej w klasie Superbike.
  1821. Myślik Konrad mgr - dziennikarz, publicysta, scenarzysta, specjalista PR, kierownik projektów.
  1822. Naganowski Tomasz prof. dr n. humanist. - prof. WSUS, nauczyciel akademicki, arbiter, eseista.
  1823. Naglewski Marek Wojciech dr n. techn. - starosta.
  1824. Naimski Piotr dr - nauczyciel akademicki, polityk.
  1825. Najder Zdzisław prof. dr hab. - historyk literatury, filozof, publicysta, polityk, emerytowany nauczyciel akademicki.
  1826. Nałęcz Maciej prof. zw. dr inż. - dyrektor Międzynarodowego Centrum Biocybernetyki.
  1827. Nałęcz Tomasz prof. dr hab. - historyk, nauczyciel akademicki, pracownik naukowy.
  1828. Nałęcz-Komornicki Stanisław - gen. brygady.
  1829. Namysłowski Zbigniew - kompozytor, solista jazzowy.
  1830. Namyślak Witold mgr - burmistrz Lęborka, ekonomista.
  1831. Napieracz Tadeusz Józef mgr inż. górnik - przewodniczący Rady Nadzorczej.
  1832. Napieralski Grzegorz mgr politol. - sekretarz.
  1833. Napierała Konrad mgr - dziennikarz, menadżer.
  1834. Narkiewicz Jodko herbu Lis Jerzy dr n. techn. - adiunkt, elektronik, elektroakustyk.
  1835. Naskalski Jerzy prof. dr hab. - biochemik, nauczyciel akademicki, kierownik katedry i zakładu.
  1836. Nawara Marek mgr inż. - inż. hutnik, działacz samorządowy i polityczny, marszałek.
  1837. Nekanda-Trepka Włodzimierz Maria h. Topór - właściciel firmy, inż. chłodnik.
  1838. Nemś Anna mgr - ekonomistka, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej.
  1839. Neumann Sławomir mgr - starosta, ekonomista.
  1840. Ney Roman prof. - dyrektor.
  1841. Nicieja Stanisław Sławomir prof. dr hab. n. humanist. - rektor, senator RP.
  1842. Niciński Kazimierz Eugeniusz płk mgr - oficer WP, dziennikarz, urzędnik państwowy, główny specjalista.
  1843. Niebrój Lesław dr n. humanistycznych - kierownik zakładu.
  1844. Nieć Marek prof. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki.
  1845. Niemcewicz Janusz Marian mgr prawa - sędzia, wiceprezes Trybunału.
  1846. Niemczewski Stanisław inż. - właściciel, inż.elektryk, biznesmen.
  1847. Niemiec Szymon dr n. med. - chirurg, ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle.
  1848. Niemirowicz-Szczytt Katarzyna prof. dr hab. - prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą, nauczyciel akademicki.
  1849. Niemirycz Aleksandra Magdalena mgr - polonista, filozof, tłumacz konferencyjny.
  1850. Niemkiewicz Adam lek. med. - lekarz, członek zarządu.
  1851. Niepokulczycka Małgorzata dr n. ekon. - prezes Rady Krajowej.
  1852. Nieporęt Włodzimierz mgr inż. - ppłk rezerwy, nauczyciel, przewodniczący.
  1853. Niesiołowski Maciej mgr szt. - muzyk, dyrygent.
  1854. Niewiadomski Mariusz dr n. med. - lekarz specjalista ginekologii i położnictwa, onkolog.
  1855. Niewiadomski Wojciech Maria mgr - ekonomista, prezes zarządu.
  1856. Niewiarowski Ireneusz - poseł na Sejm RP.
  1857. Niewodniczański Jerzy Wiktor prof. zw. - prezes Państwowej Agencji Atomistyki, nauczyciel akademicki Akademii Górniczej.
  1858. Niezabitowski Michał mgr - dyrektor.
  1859. Nieżychowski Tomasz Kazimierz h. Pomian mgr inż. elektryk - właściciel.
  1860. Nikolski Lech Stanisław mgr hist. - historyk, polityk, sekretarz.
  1861. Nocznicki Tomasz Lech mgr prawa - właściciel.
  1862. Noga Beniamin dr n. ekonomicznych - wiceprezes zarządu.
  1863. Noga Marian prof. dr hab. n. ekon. - rektor, kierownik Katedry Makroekonomii.
  1864. Novak Zbigniew Tadeusz mgr inż. - artysta rzeźbiarz, chemik.
  1865. Nowacka Zofia Romana z d. Lewicka mgr inż. zootechnik
  1866. Nowaczyk Wojciech mgr - prawnik, burmistrz.
  1867. Nowak Andrzej dr - redaktor naczelny, historyk.
  1868. Nowak Czesław - dyrektor.
  1869. Nowak Edward Edmund inż. - wiceprezes zarządu ds. strategii i rozwoju, dyrektor strategii, inż. elektryk, manager.
  1870. Nowak Jacek Przemysław ks. dr hab. - prof. nadzw., teolog liturgii.
  1871. Nowak Maria mgr - poseł RP.
  1872. Nowak Tadeusz mgr inż. - dyrektor, nauczyciel.
  1873. Nowak Tomasz Piotr mgr - poseł na Sejm V kadencji.
  1874. Nowakowski Sławomir mgr prawa - prezes.
  1875. Nowakowski Waldemar mgr inż. - poseł na Sejm RP V kadencji.
  1876. Nowiak Joanna dr politol. - zawodowy poseł, politolog.
  1877. Nowicka-Grochal Hanna - nauczyciel akademicki, artystka malarka.
  1878. Nowicki Andrzej Rusław prof. - filozof kultury, twórca systemu filozofii spotkań w rzeczach, historyk filozofii, italianista, religioznawca.
  1879. Nowicki Janusz Zygmunt mgr - pedagog, wydawca, dyrektor.
  1880. Nowicki Maciej Władysław prof. dr hab. inż. - prezes, minister środowiska.
  1881. Nowicki Marek Maciej prof. - reżyser filmowy, operator, scenarzysta, kierownik.
  1882. Nowińska Ewa prof. dr hab. - prof. nadzwyczajny, nauczyciel akademicki, prawnik, radca prawny.
  1883. Nowocień Eugeniusz dr inż. - adiunkt, ekspert w dziedzinie kształtowania sieci dróg i przeciwerozyjnego umacniania, prezes fundacji.
  1884. Nowocień Jerzy dr hab. prof. AWF - dziekan Wydz. Wychowania Fizycznego, kierownik Katedry Nauk Humanistycznych, nauczyciel akademicki.
  1885. Nowodworska-Grohmann Hanna Maria mgr prawa - adwokat.
  1886. Nowosad-Litwin Eleonora Danuta lek. med. - specjalista medycyny przemysłowej, lekarz optymalny, lekarz chorób wewnętrznych.
  1887. Nurowski Marcin mgr
  1888. Nykiel Mirosława mgr - poseł na Sejm RP.
  1889. Obertyński Edward kmdr mgr - emeryt, makler giełdowy.
  1890. Oborska-Malinowska Helena mgr inż. arch. - projektant.
  1891. Obrycki Norbert Piotr mgr - filolog, marszałek województwa zachodniopomorskiego.
  1892. Obszyńska Irena mgr ekonomii - dyrektor, nauczycielka.
  1893. Ochendowski Eugeniusz Hubert prof. - prof. zw., prawnik, nauczyciel akademicki.
  1894. Odlanicka-Poczobutt Teresa herbu Bożezdarz mgr - właściciel, filolog.
  1895. Odrowąż-Pieniążek Janusz - pisarz, historyk literatury, muzeolog.
  1896. Ogrodowicz Anna mgr - emerytowana nauczycielka, prezes.
  1897. Ojrzyński Wiktor ks. kanonik mgr teologii - proboszcz Parafii p.w. św. Huberta.
  1898. Okińczyc Andrzej - malarz.
  1899. Okińczyc-Rzepka Maria mgr - właściciel, adwokat.
  1900. Okła Michał lek. med. - dyr.
  1901. Okoński Jan Józef - prywatny przedsiębiorca, prawnik.
  1902. Okoński Wiesław inż. bud. ląd. - poseł na Sejm RP.
  1903. Okrasa Witold dr - proboszcz, duchowny.
  1904. Okrzesik Janusz mgr - dziennikarz, polityk, nauczyciel akademicki, prodziekan.
  1905. Oksiuta Krzysztof mgr n. polit. - poseł.
  1906. Oktawiec Krzysztof Damian mgr - politolog, działacz samorządowy, przewodniczący.
  1907. Okularczyk Stanisława prof. dr hab. - poseł na Sejm RP, sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ekonomista, pracownik naukowy, kierownik zakładu.
  1908. Okulicz-Sługocka Barbara Maria h. Oksza mgr filol. pol. - dziennikarka, prezydent.
  1909. Olas Stanisław - wicemarszałek.
  1910. Olczak-Roniker Joanna - literat.
  1911. Olejniczak Cezary mgr ekonomii - dyrektor, ekonomista, rolnik.
  1912. Oleksy Józef dr n. ekon. - polityk, członek SLD.
  1913. Oleksy Maria mgr - politolog, wiceprezes Zarządu Głównego.
  1914. Olesiak Kazimierz Piotr prof. nadzw. dr hab. - prorektor ds. naukowo-badawczych, inż. rolnik, ekonomista.
  1915. Olesińska-Truszczyńska Barbara Maria mgr prawa - adwokat.
  1916. Oleś Marek mgr inż. - inżynier elektryk, prezes zarządu.
  1917. Olex Tomasz mgr inż. - właściciel.
  1918. Olędzka-Frybesowa Aleksandra mgr
  1919. Ollick Maria Helena mgr pedagogiki - prezes.
  1920. Olszewska Maria Joanna prof. dr hab. - biolog, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  1921. Olszewski Andrzej Kazimierz prof. dr hab. - historyk sztuki, profesor zwyczajny (emerytowany).
  1922. Olszewski Jan mgr prawa - polityk, przewodniczący ROP.
  1923. Olszewski Mariusz Jacek - czł. zarządu.
  1924. Olszewski Paweł mgr - poseł na Sejm V kadencji, ekonomista.
  1925. Olszewski Ryszard - administrator.
  1926. Olszewski Ryszard Jan mgr geografii - Radny Rady Miasta w Toruniu.
  1927. Olszewski Wiesław dr inż. - dyrektor firmy.
  1928. Olszowska Martyna mgr - współwłaściciel.
  1929. Olszowski Rafał Maciej mgr - przedsiębiorca.
  1930. Ołdakowski Adam inż. - poseł na Sejm RP.
  1931. Ołdakowski Jan Łukasz mgr filologii polskiej - dyrektor.
  1932. Onyszkiewicz Janusz mgr dr - matematyk.
  1933. Opacki Władysław Jan dr n. med. - zastępca ordynatora.
  1934. Opala Grzegorz Maciej dr hab. n. med. - prof. nadzw. Śląskiej AM, kier. Katedry i Kliniki Neurologii Wieku Podeszłego, lek. med.
  1935. Opaliński Krzysztof mgr filoz. - fotografik.
  1936. Opara Ryszard Zbigniew
  1937. Opawski Krzysztof Marek dr n. ekon. - ekonomista, polityk.
  1938. Opoczyński Aleksander mgr inż. - inżynier mechanik, general manager.
  1939. Opolski Adam Romuald dr hab. - docent, kierownik Zakładu Onkologii Doświadczalnej.
  1940. Orgelbrand Jan dr n. prawnych - wydawca, publicysta, działacz chrześcijańsko-społeczny, sekretarz generalny.
  1941. Orkisz Andrzej prof. - wiolonczelista, prof. nadzw.
  1942. Orkisz Jacek mgr inż.
  1943. Orkisz Janusz prof. dr hab. inż. - pracownik naukowo-dydaktyczny, kierownik.
  1944. Orkusz Jerzy mgr prawa - dyrektor banku.
  1945. Orłoś Andrzej inż. - trener, hodowca.
  1946. Orłoś Maciej Henryk mgr - prezenter, aktor filmowy i teatralny, prezes zarządu, udziałowiec Niezależnej Oficyny Wydawniczej Nowa.
  1947. Orłowski Jan dr hab. - specjalista chirurg-ortopeda, specjalista medycyny sportowej, prof. nadzw., kier. kliniki.
  1948. Orłowski Tadeusz prof. n. med. - profesor, lekarz, nauczyciel akademicki.
  1949. Orsetti Wilhelm Mieczysław Henryk dr inż. - inż. mechanik, adiunkt.
  1950. Oryński Franciszek dr hab. inż. - profesor nadzwyczajny, nauczyciel akademicki.
  1951. Orzeł Jerzy mgr inż. - właściciel.
  1952. Osęka Andrzej Konrad mgr - krytyk sztuki, publicysta.
  1953. Osiatyński Epaminondas Jerzy prof. dr hab. - profesor PAN, ekonomista.
  1954. Osik Wiktor Jerzy mgr adm. - poseł, polityk.
  1955. Osika Mieczysław - radny.
  1956. Ossowski Jacek dr n. technicznych - hydrogeolog.
  1957. Osterwa-Czekaj Maria mgr - niezależny dziennikarz.
  1958. Ostoja-Owsiany Andrzej mgr prawa - prawnik, literat.
  1959. Ostrowska Małgorzata mgr politol. - poseł.
  1960. Ostrowski Artur - politolog, nauczyciel, działacz samorządowy i polityczny, przewodniczący rady.
  1961. Ostrowski Henryk - rolnik, poseł na Sejm RP.
  1962. Ostrowski Ryszard - przewodniczący, poseł.
  1963. Osuchowski Juliusz Gustaw herbu Gozdawa
  1964. Ośko Edward mgr - poseł na Sejm RP V kadencji, prawnik, adwokat.
  1965. Oświęcimski Konstanty Tomasz, mgr admin. - Wójt Gminy Rewal.
  1966. Oświęcimski Włodzimierz dr n. rolniczych - doradca techniczny, inżynier ogrodnik.
  1967. Otmianowski Tomasz prof. - nauczyciel akademicki, prof.
  1968. Otrębski Wojciech Stanisław dr n. med. - emerytowany lekarz pułkownik.
  1969. Owczarek Andrzej mgr - historyk, nauczyciel, polityk, senator RP.
  1970. Owoc Alfred dr hab. - lekarz medycyny, anastezjolog, menedżer służby zdrowia, prawnik, nauczyciel akademicki, działacz związkowy i polityczny, poseł na Sejm RP.
  1971. Owsiak Jerzy - witrażysta, psychoterapeuta, producent telewizyjny.
  1972. Owsianik Bogusław mgr prawa - adwokat.
  1973. Owsianowski Krzysztof - rzeczoznawca majątkowy.
  1974. Owsiński Jan Wojciech dr - adiunkt, kierownik pracowni, informatyk, nauczyciel akademicki.
  1975. Ożegalska Izabela mgr - ekonomista, prezes.
  1976. Ożegalski Jerzy mgr inż. - inżynier automatyki i informatyki, prezes zarządu.
  1977. Ożóg Irena dr n. ekonomicznych - doradca podatkowy, przedsiębiorca, większościowy udziałowiec, prezes zarządu.
  1978. Ożóg Stanisław mgr inż. - poseł na Sejm RP VI kadencji, geodeta.
  1979. Pac Pomarnacki Mikołaj mgr inż. - trener szermierki, olimpijczyk.
  1980. Pacelt Zbigniew mgr - wiceprezes, trener klasy mistrzowskiej.
  1981. Pacewicz Piotr dr - z-ca red. nacz., dziennikarz, psycholog.
  1982. Paczkowski Andrzej prof. dr hab. - historyk.
  1983. Pająk Andrzej mgr inż. - urzędnik struktur samorządowych, starosta powiatowy.
  1984. Palowski Jacek mgr inż. - przedsiębiorca, współwłaściciel, prezes zarządu.
  1985. Pałubicki Janusz - historyk sztuki, działacz związkowy.
  1986. Pałys Andrzej inż. ogrodnictwa, mgr inż. środowiska - wójt.
  1987. Pałys Marek prof. nadzw. dr hab. n. telekom. - kier. Zakładu, geofizyk.
  1988. Pańczyk-Pozdziej Maria mgr filol. pol. - dziennikarz.
  1989. Papée Marek mgr inż. - informatyk, prezes zarządu, wiceprezes.
  1990. Paprzycki Lech dr - sędzia, prezes SN.
  1991. Papużyński Władysław - senator pierwszej kadencji.
  1992. Parandowski Zbigniew prof. - architekt.
  1993. Parda Radosław mgr prawa - przewodniczący, prezes.
  1994. Pasoń Jolanta lek. stom. - stomatolog, właściciel.
  1995. Passini Barbara dr - dyrektor, pedagog, pracownik naukowy.
  1996. Pasternak Agnieszka mgr - radca prawny, przewodniczący, poseł na Sejm RP.
  1997. Pastuszewski Stefan mgr - pisarz, publicysta, pedagog, polityk.
  1998. Paszczyk Stanisław Stefan dr n. wych. fiz. - trener, działacz sportowy, nauczyciel, doradca Prezydenta RP, prezes.
  1999. Paszkiewicz Tadeusz prof. dr hab. - kierownik, dziekan, fizyk.
  2000. Paszkowski Mariusz dr - adiunkt, geolog.
  2001. Paszkowski Stanisław prof. dr hab. - rektor, pułkownik WP.
  2002. Patrzałek Dariusz Józef dr hab. n. med. - lekarz, chirurg, koordynator regionalny dla Dolnego Śląska i Opolszczyzny.
  2003. Paturalska Grażyna - współwłaściciel.
  2004. Paturalski Janusz inż. - właściciel.
  2005. Patyk Eugeniusz mgr historii - przewodniczący Rady Miejskiej, historyk, nauczyciel.
  2006. Pawelski Włodzimierz Jacek dr - lekarz medycyny, internista, kardiolog, zastępca ordynatora.
  2007. Pawlak Andrzej prof. dr hab. n. med. - kier Laboratorium Patologii Polimorfizmów Genetycznych.
  2008. Pawlak Jacek dr hab. - chirurg, docent.
  2009. Pawlak Józef mgr - ekonomista, wiceprezes.
  2010. Pawlik Witold - przewodniczący.
  2011. Pawlina-Meducka Marta Otolia prof. dr hab.
  2012. Pawłowicz Zbigniew dr n. med. - dyr. naczelny.
  2013. Pawłowiec Daniel mgr - poseł na Sejm RP, sekretarz stanu w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej.
  2014. Pawłowska Regina - działacz społeczny.
  2015. Pawłowski Krzysztof dr - fizyk, nauczyciel akademicki, rektor.
  2016. Pawłowski Krzysztof Kazimierz prof. dr hab. inż. arch. - architekt, urbanista, konserwator zabytków, dyrektor.
  2017. Pawłowski Zbigniew Stanisław prof. dr hab. n. med. - nauczyciel akademicki, lekarz medycyny.
  2018. Paździor Helmut - poseł RP.
  2019. Pągowska-Tomaszewska Teresa prof. - artysta malarz.
  2020. Pągowski Andrzej - dyr. generalny, artysta grafik.
  2021. Pedziński Marcin - bankowiec inwestycyjny, dyrektor departamentu.
  2022. Pelczar Andrzej prof. n. mat. - profesor zwyczajny, nauczyciel akademicki.
  2023. Pelczar Maria Rita dr n. przyr. - dyrektor, kartograf.
  2024. Pełczyński Zbigniew mgr inż. elektronik - właściciel firmy.
  2025. Perepeczko Andrzej Wincenty dr mgr inż. - st. wykładowca.
  2026. Person Andrzej mgr - prawnik, dziennikarz, prezes.
  2027. Pestka Leszek Jan SJ mgr teol. - kapłan Towarzystwa Jezusowego (jezuita), proboszcz.
  2028. Petelenz Jerzy dr - architekt (status twórcy).
  2029. Petelenz Marcin dr inż. arch. - architekt, nauczyciel akademicki, adiunkt.
  2030. Petelenz Michał Ignacy dr n. med. - wykładowca, specjalista chorób wewnętrznych.
  2031. Petelenz Piotr prof. dr hab. - chemik teoretyk, badacz, nauczyciel akademicki.
  2032. Petelenz Tadeusz prof. dr hab. - lekarz medycyny, internista, kardiolog, emerytowany nauczyciel akademicki, prezes zarządu.
  2033. Petelenz-Łukasiewicz Jacek prof. dr hab. - historyk literatury, b. nauczyciel akademicki, kierownik zakładu.
  2034. Petru Ryszard Jerzy mgr - główny ekonomista.
  2035. Petrusewicz Aleksandra Anna z Robakowskich - pisarka.
  2036. Petryna Irena mgr inż. - dyrektor, nauczyciel, rolnik.
  2037. Pęciak Halina mgr inż. organizacji i zarządzania - dyrektor, właściciel.
  2038. Pęczak Andrzej dr ekon. - poseł.
  2039. Pędziński Zdzisław Jan doc. dr
  2040. Pęk Bogdan Marek - polityk, poseł na Sejm RP.
  2041. Pękalski Andrzej Jan prof. dr hab. - fizyk, nauczyciel akademicki, kierownik zakładu.
  2042. Pfeiffer Andrzej mgr - dyr., nauczyciel.
  2043. Piasecki Krzysztof - satyryk.
  2044. Piątkiewicz Jacek Antoni dr - lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, manager, ekspert w zakresie prawa medycznego i bioetyki, dyrektor.
  2045. Piątkowski Jerzy mgr inż. leśn. - dyrektor.
  2046. Piątkowski Wiesław prof. zw. dr hab. - historyk, ekonomista, kierownik Katedry Historii Myśli Ekonomicznej i Historii Gospodarczej.
  2047. Piątkowski Włodzimierz dr n. humanist. - kierownik pracowni.
  2048. Picheta Wojciech lek. - lekarz.
  2049. Piecha Bolesław lek. med. - poseł.
  2050. Piechniczek Antoni Krzysztof mgr wf - szef Rady Trenerów PZPN, wiceprezes ds. szkolenia, piłkarz, trener.
  2051. Piechociński Janusz - ekonomista, poseł na Sejm, prezes WFOŚiGW.
  2052. Piechota Jacek Jan mgr inż. - wieloletni poseł na Sejm.
  2053. Piechotka Kazimierz Maciej - architekt.
  2054. Piechotka Maria - architekt.
  2055. Pieczkowska Zofia mgr inż. - zastępca prezydenta Nowego Sącza.
  2056. Pieczykolan Zbigniew prof. zw. - wykładowca.
  2057. Piekara Andrzej Przemysław prof. zw. dr hab.
  2058. Piekarska Katarzyna Maria mgr - poseł, prawnik, radca prawny.
  2059. Piekarski Jan Piotr mgr inż. budownictwa lądowego - prezes zarządu, dyrektor.
  2060. Piekarski Jerzy - stomatolog, lekarz kontraktowy, dyrektor.
  2061. Piela-Mielczarek Elżbieta mgr - poseł.
  2062. Pieniądz Jan inż. - inżynier rolnictwa, działacz społeczny, polityk, samorządowiec, radny sejmiku.
  2063. Pieniążek Antoni prof. ndzw. dr hab. - nauczyciel akademicki, profesor prawa.
  2064. Pieniążek Jerzy mgr - senator.
  2065. Piesiewicz Krzysztof Marek - senator RP, adwokat, scenarzysta, publicysta.
  2066. Pietkiewicz Stefan Krzysztof dr hab. n. rolniczych - adiunkt.
  2067. Pietrasiewicz Adam mgr dziennikarstwa - właściciel firmy informatycznej.
  2068. Pietraszewska Danuta Róża mgr - wiceprezydent, nauczyciel.
  2069. Pietrewicz Mirosław prof. - prezes.
  2070. Pietrzak Tadeusz gen. bryg. prof. - wojskowy, profesor akademicki.
  2071. Pietrzak Wiesław Michał płk dypl. - senator RP.
  2072. Pietrzyk Kazimierz mgr inż. - mechanik-energetyk, poseł.
  2073. Pietrzykowski Zbigniew - sportowiec, bokser, emeryt.
  2074. Pięta Jarosław mgr - radca prawny, st. inspektor pracy.
  2075. Pięta Stanisław mgr - prawnik, poseł na Sejm RP.
  2076. Pihan Marian mgr inż. - dyrektor Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach.
  2077. Pijanowska Grażyna - poseł na Sejm RP.
  2078. Pijanowski Tomasz - operator filmowy, producent filmowo-telewizyjny, współwłaściciel, prezes zarządu.
  2079. Pijarowski Marek Michał prof. - dyrygent, dyrektor.
  2080. Pilarczyk Adam Jerzy mgr inż. elektr. - kierownik działu.
  2081. Pilarczyk Jan prof. dr hab. inż. - dyrektor.
  2082. Pilarczyk Michał Piotr dr hab. inż. - prodziekan, prof. nadzw. PG, przewodniczący uczelnianej komisji rekrutacyjnej.
  2083. Pilawski Lech Józef mgr fizyki - I zastępca dyrektora generalnego.
  2084. Pilch Jacek mgr - dyrektor, radny.
  2085. Pilniakowski Stanisław mgr - prawnik, polityk.
  2086. Piłat Andrzej mgr - prezes zarządu, ekonomista.
  2087. Pintowski Krzysztof Piotr lek. - lekarz, dyrektor, menedżer.
  2088. Piosik Stanisław mgr - nauczyciel, poseł na Sejm RP.
  2089. Piotrowicz Joanna mgr inż. arch. - przedsiębiorca, właściciel pracowni projektowej.
  2090. Piotrowska Maria dr hab. - ekonomista, nauczyciel akademicki.
  2091. Piotrowska Teresa mgr hist. - urzędnik, historyk.
  2092. Piotrowski Jarosław Włodzimierz mgr - kierownik Działu Sprzedaży.
  2093. Piotrowski Leszek mgr prawa - adwokat.
  2094. Piotrowski Walerian mgr - adwokat prowadzący własną kancelarię.
  2095. Piskorski Jan mgr - adwokat, właściciel.
  2096. Piskorski Mateusz Andrzej mgr politologii i nauk społecznych - poseł do Sejmu V kadencji.
  2097. Piskorz-Nałęcki Jerzy Wojciech dr n. techn.
  2098. Piszel Andrzej Justyn inż. - prywatny przedsiębiorca, informatyk.
  2099. Piśniak Zbigniew mgr inż. - inż. architekt, współwłaściciel.
  2100. Pitera Julia mgr - prezes, radna.
  2101. Piwoński Zbyszko mgr - senator RP.
  2102. Plater-Zyberk Anna mgr biologii - inspektor.
  2103. Plech Andrzej Jerzy prof. dr hab. n. med. - profesor ŚAM, lekarz.
  2104. Pleśniarowicz Krzysztof prof. dr hab. - prof. nadzwyczajny, teatrolog, kulturoznawca.
  2105. Plewako Stanisław Gustaw lek. med. - lekarz, prezes spółki, dyrektor szpitala, ordynator Oddziału Wewnętrznego.
  2106. Plezia Bogusław - lekarz medycyny, ordynator.
  2107. Plocek Gabriel mgr inż. - rolnik, prezes.
  2108. Plocke Kazimierz Florian dr n. rolniczych - inżynier rolnik, poseł Platformy Obywatelskiej.
  2109. Plura Marek mgr pedagogiki społecznej - prezes.
  2110. Pluta Bożena mgr - dyrektor, nauczyciel dyplomowany.
  2111. Pluta Mirosław mgr - burmistrz, nauczyciel.
  2112. Płaneta-Małecka Izabela prof. dr hab. - lekarz, nauczyciel akademicki, organizator służby zdrowia.
  2113. Płonka Elżbieta Teresa lek. - lekarz, wicemarszałek województwa lubuskiego, b. senator RP.
  2114. Płoskonka Józef dr fiz. - ekspert w obszarze administracji publicznej, doradca prezesa NIK.
  2115. Płotkowiak Piotr Michał mgr - artysta plastyk, grafik.
  2116. Pociej Aleksander mgr prawa - adwokat, felietonista.
  2117. Podemski Krzysztof dr - socjolog, adiunkt.
  2118. Podemski Stanisław mgr prawa - dzienikarz.
  2119. Podgórski Jan Krzysztof prof. dr hab. n. med., płk. W.P. - lekarz neurochirurg, kier., naczelny chirurg.
  2120. Podkański Krzysztof Piotr mgr - historyk, kierownik Biura Kontroli, radny Miasta Lublin.
  2121. Podoska-Filipowicz Elżbieta dr n. humanist. - nauczyciel akademicki.
  2122. Podraza Zbigniew - lekarz, poseł na Sejm RP, członek Komisji Zdrowia.
  2123. Podsiadło Paweł mgr inż. - inżynier elektronik, dyrektor.
  2124. Pogoda Czesław mgr - politolog, poseł na Sejm RP.
  2125. Pogonowski Andrzej Maria mgr - emeryt, szef eksportu i importu.
  2126. Pojda Ryszard mgr inż. - inż. górnik, poseł.
  2127. Polaczek Jerzy Jan mgr - radca prawny, poseł na Sejm, minister transportu i budownictwa.
  2128. Polaczek Marek mgr inż. - właściciel.
  2129. Polańska Aurelia prof. dr hab. - emerytowany prof., nauczyciel akademicki, ekonomista.
  2130. Polańska Małgorzata - reżyser dźwięku, współwłaściciel wydawnictwa płytowego.
  2131. Polewka Jan mgr szt. - malarz, scenograf, reżyser, kierownik literacki teatru.
  2132. Polkowski Andrzej mgr filoz. - tłumacz.
  2133. Polnar Józef dr inż. - specjalista eksploatacji pojazdów samochodowych, adiunkt.
  2134. Połomski Franciszek prof. dr hab. - kierownik Katedry Historii Państwa i Prawa Polski.
  2135. Pomarnacka Elżbieta prof. nadzw. dr hab. - profesor AMG, chemik.
  2136. Pomaska Agnieszka Dominika - wiceprzewodnicząca, przewodnicząca.
  2137. Poncyljusz Paweł - poseł, doradca wojewody.
  2138. Ponikiewska Anna mgr chemii - współwłaściciel firmy.
  2139. Ponikiewski Augustyn prof. n. roln. i leśn.
  2140. Ponikowski Wiesław mgr prawa - radca prawny.
  2141. Ponińska Irmina Hanna mgr filol. pol. - właściciel.
  2142. Poppe Czesław Paweł mgr inż. elektr. - wiceprezes, producent filmowy.
  2143. Potępa Maria dr n. med. - poseł RP.
  2144. Potocka Maria Anna mgr filol. pol. - dyrektor, właściciel.
  2145. Potocka Natalia - technik muzyk, właścicielka.
  2146. Potocki Adam Ignacy mgr ekon. - dyrektor marketingu, ekonomista, manager.
  2147. Potocki Jerzy Władysław mgr inż. inform. - partner, inżynier informatyki, doradca, top manager.
  2148. Potocki Krzysztof - bankowiec, top management.
  2149. Potocki Stefan Aleksander hr. herbu Złota Pilawa inż. mechanik-automatyk - właściciel.
  2150. Potocki Władysław Maria mgr inż. - inżynier mechanik, ekspert, sekretarz generalny.
  2151. Powalisz-Bardońska Maria mgr - artysta plastyk, witrażysta.
  2152. Półtawska Wanda dr med. - wykładowca.
  2153. Preiss Sławomir mgr - mgr sztuki, dyrektor, projektant wzornictwa przemysłowego.
  2154. Prokop Bernard Andrzej mgr inż. ogrodnik - emeryt.
  2155. Prokop Jan Maria prof. dr hab. - polonista, romanista, nauczyciel akademicki, profesor.
  2156. Prokop Maria mgr - pedagog, dyrektor.
  2157. Prokopiak Janusz Maciej mgr inż. - prezes zarządu.
  2158. Prokopowicz-Tokarska Krystyna Bogumiła lek. wet. - lekarz weterynarii.
  2159. Pronicka Ewa prof. dr hab. - kier. Kliniki Chorób Metabolicznych.
  2160. Proszkowska Anna - aktorka-lalkarz, reżyser, nauczyciel akademicki.
  2161. Proszkowski Andrzej - wójt.
  2162. Protasowicki Mieczyslaw lek., mgr inż. - lekarz weterynarii, mgr inż. rybactwa, emeryt, senator RP III kadencji, wiceprezes Okregowej Rady Łowieckiej, prezes Gorzowskiego Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej im. W. Korsaka.
  2163. Protasowicki Mikołaj prof. dr hab. inż. - profesor zwyczajny.
  2164. Pruszkowski Krzysztof Tadeusz inż. arch. - architekt urbanista.
  2165. Pruszyńska Anna mgr - emerytowany ekonomista, radosny chrześcijanin, działacz katolicki.
  2166. Pruszyńska-Witkowska Joanna - prezes, dyrektor generalny.
  2167. Pruszyński Stanisław - współwłaściciel, przedsiębiorca.
  2168. Przeciszewski Marcin Michał mgr hist. - dziennikarz, prezes.
  2169. Przecławska Anna prof. dr hab. - nauczyciel akademicki, prof. zwyczajny.
  2170. Przeczek Bogusław mgr inż. - mgr inż. górnik, mgr ekonomii, członek stowarzyszenia.
  2171. Przeworska-Rolewicz Danuta prof. dr hab. - matematyk.
  2172. Przybylski Jerzy Antoni prof. dr hab. n. med. - specjalista z zakresu ortopedii, traumatologii i rehabilitacji.
  2173. Przypkowski Piotr Maciej mgr hist. szt. - dyrektor, historyk sztuki.
  2174. Ptak Bernard Adam - poseł na Sejm RP V kadencji, technik rolnik, technik prawa i administracji.
  2175. Ptaszycka-Jackowska Danuta prof. dr hab. - architekt krajobrazu - ochrona i kształtowanie przyrodniczych obszarów chronionych i turystycznych, regionów transgranicznych; planowanie i zagospodarowanie przestrzenne.
  2176. Pucek Zbigniew Maria dr hab. - socjolog, antropolog kultury, nauczyciel akademicki, kierownik zakładu naukowego uczelni wyższej.
  2177. Puciata Jerzy mgr - artysta malarz, intelektualista, działacz społeczny, animator życia kulturalnego Bydgoszczy.
  2178. Pułaski Michał prof. dr hab. - historyk, nauczyciel akademicki, kierownik zakładu.
  2179. Purski Karol dr n. medycznych - adiunkt.
  2180. Pusz Sylwia mgr prawa - poseł, prawnik.
  2181. Pusz Zbigniew Antoni mgr mat. - prezes zarządu.
  2182. Putowska-Tomaszewska Agnieszka mgr - architekt wnętrz, projektant, emeryt.
  2183. Puza Adam Jan mgr inż. - starosta Ełcki, inż. środowiska.
  2184. Puzyna Włodzimierz dr - rektor, poseł na Sejm.
  2185. Puzyna Wojciech dr n. medycznych - dyr. szpitala, lekarz, manager, trener.
  2186. Pyka Krystian Paweł dr - geodeta województwa marszałkowskiego.
  2187. Pytel Maciej Wojciech - właściciel.
  2188. Pytel-Nawalany Magdalena Joanna - restaurator, właściciel, licencjat zarządzania i marketingu.
  2189. Pyzel Joanna Grażyna mgr inż. architekt - architekt, właściciel i prezes firmy, MBA.
  2190. Rachel Tadeusz lek. med. - otolaryngolog, prezes.
  2191. Rachoń Janusz prof. dr hab. inż. - rektor Politechniki Gdańskiej.
  2192. Racki Józef mgr inż. geod. - wicemarszałek.
  2193. Raczkowska Maria Mirosława lek. med. - pediatra.
  2194. Raczkowski Jan W. dr n. med. - lekarz specjalista rehabilitacji medycznej, ortopedii i traumatologii.
  2195. Radomska-Deutsch Ewa mgr germ. - właściciel, nauczyciel, menadżer.
  2196. Radomski Wojciech Antoni prof. dr hab. inż. - prof. zwyczajny, inż. budownictwa lądowego, nauczyciel akademicki, dyrektor Instytutu Dróg i Mostów PW, przewodniczący Związku Mostowców RP.
  2197. Radwan Andrzej dr hab. - adiunkt, z-ca prezesa zarządu, nauczyciel akademicki, specjalista w zakr. ekonomiki i ekonomiki leśnictwa, ochrony środowiska i usług.
  2198. Radwan Krzysztof Jan - właściciel firmy, manager.
  2199. Radwan Leszek mgr inż. geod. - właściciel.
  2200. Radziewicz Edward - prezes, dyrektor naczelny.
  2201. Radziwiłł Anna Maria dr - historyk, nauczyciel, emeryt.
  2202. Radziwiłł Joanna mgr inż. arch. - prezes.
  2203. Radziwiłł Konstanty - lekarz medycyny.
  2204. Radziwiłł Krzysztof Konstanty - dyr. ds. marketingu, doradca finansowy.
  2205. Radziwiłł Krzysztof mgr - dyrektor.
  2206. Rafik Zemaryalai mgr inż. - architekt, właściciel pracowni.
  2207. Raj Andrzej mgr inż. chem. - menażer, przedsiębiorca, prezes zarządu.
  2208. Rak Władysław Jan mgr ekon. - poseł na Sejm RP.
  2209. Rakoczy Stanisław mgr inż. - starosta powiatowy.
  2210. Rakowiecki Jacek - dziennikarz, redaktor naczelny Przekroju.
  2211. Rakowski Gustaw Tadeusz prof. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki, prodziekan ds. naukowych, kierownik katedry.
  2212. Rakowski Mieczysław dr - dziennikarz, polityk.
  2213. Rapacki Zdzisław dr n. ekon. - ambasador, stały przedstawiciel RP przy biurze ONZ i Konferencji Rozbrojeniowej w Genewie, ekonomista.
  2214. Rappe Jadwiga prof. nadzw. - śpiewaczka oratoryjno-kantatowa.
  2215. Raś Ireneusz mgr hist. - historyk, przewodniczący.
  2216. Ratajczak Elżbieta Teresa mgr - poseł na Sejm RP.
  2217. Ratman Zygmunt mgr prawa i adm. - poseł na Sejm RP.
  2218. Rau Zbigniew dr hab. - profesor.
  2219. Rawski Tadeusz prof. dr hab. - naukowiec, wykładowca, pułkownik dyplomowany w stanie spoczynku.
  2220. Reczek Helena Hanna mgr bibliotekozn. i inform. nauk., kpt służby więziennej - kierownik domu, rzecznik prasowy zakładu karnego.
  2221. Regulski Jerzy prof. zw. - profesor nauk ekonomicznych, prezes.
  2222. Reiff Ryszard - działacz polityczny, publicysta, prezes.
  2223. Rejczak Jan dr inż. - radny Rady Miejskiej w Radomiu, inż., nauczyciel akademicki.
  2224. Reklewski Zygmunt prof. dr hab. - dyrektor.
  2225. Religa Zbigniew prof. dr hab. n. med. - minister zdrowia.
  2226. Remiszewski Marian dr inż. - pracownik naukowy. Dyrektor Oddziału Koncentratów Spożywczych.
  2227. Reszke Radomir prof. - dziekan, muzyk artysta.
  2228. Rewaj Tadeusz
  2229. Rey Jerzy mgr socjol. - prezes zarządu.
  2230. Rey Maria z d. Uranowicz mgr matematyki
  2231. Rey Mikołaj Andrzej mgr inż. zootechniki - prezes zarządu, inż. zootechniki.
  2232. Rey Paweł mgr inż. - prezes zarządu.
  2233. Robiński Wojciech mgr inż. - elektronik, właściciel.
  2234. Robotycki Czesław prof. dr hab. - etnolog, nauczyciel akademicki, dyrektor instytutu.
  2235. Robowski Jerzy Wojciech mgr prawa - adwokat.
  2236. Rocki Marek Dariusz dr hab. - profesor nadzwyczajny, dziekan kolegium, nauczyciel akademicki, ekonomista, dyrektor handlowy.
  2237. Rodacki Tadeusz prof. dr hab. - inżynier elektryk, nauczyciel akademicki, profesor i wicedyrektor instytutu.
  2238. Rodowicz Piotr Kazimierz - muzyk, kompozytor, nauczyciel.
  2239. Rodowicz Wanda mgr szt. - artysta plastyk, poetka, nauczyciel TAI-KI-KUNG stylu San Feng.
  2240. Rodowicz Władysław - emeryt, wykładowca organizacji i zarządzania.
  2241. Rodziewicz Dobrosław Tadeusz - dziennikarz, tłumacz.
  2242. Rogal Włodzimierz - właściciel.
  2243. Rogalińska Lidia Bronisława mgr - artysta fotografik, geograf, właściciel.
  2244. Rogaliński Tomasz mgr inż. - analityk zarządzania, inż. zootechnik, wykładowca akademicki, prezes.
  2245. Rogatko Bogdan - wydawca, krytyk literacki, dyrektor zarządzający Krakowskiego Instytutu Nieruchomości, prezes Krakowskiej Fundacji Kultury.
  2246. Rogowski Jerzy Bolesław prof. dr hab. - prodziekan ds. dydaktycznych.
  2247. Rogowski Stanisław Antoni dr prawa - prawnik, rzecznik ubezpieczonych.
  2248. Rogoziński Wojciech Marek mgr prawa - adwokat.
  2249. Roguski Eugeniusz Wojciech dr inż. - specj. bezpieczeństwa publicznego, nauczyciel akademicki, z-ca komendanta ds. naukowych, prorektor.
  2250. Rojek Józef mgr inż. - inżynier mechanik, specjalista od zarządzania i marketingu, prezydent.
  2251. Rojszyk Marek - prezes.
  2252. Rokita Jan Maria mgr - polityk, poseł na Sejm, przewodniczący Klubu Parlamentarnego PO, mgr prawa.
  2253. Rokosz-Kuczyński Gniewomir Gwidon Ireneusz Juda-Tadeusz mgr - filolog polski, dziennikarz, działacz publiczny, prezes.
  2254. Rolewicz Stefan Henryk prof. dr hab. - matematyk, pracownik naukowy.
  2255. Roman Marek dr fiz. - fizyk, menedżer, doradca w zakresie zarządzania strategicznego i corporate finance.
  2256. Romanek Andrzej mgr - prawnik, pedagog, wicemarszałek, radca prawny.
  2257. Romanowska Bank Marta mgr - historyk sztuki, muzealnik, kierownik.
  2258. Romanowski Leszek dr hab. n. med. - lekarz ortopeda, zastępca kierownika Kliniki Chirurgii Ręki.
  2259. Romanowski Wiesław dr n. med. - dyrektor.
  2260. Romanowski Wojciech dr n. med. - dyrektor, lekarz medycyny, reumatolog.
  2261. Romański Krzysztof Waldemar prof. - profesor.
  2262. Romaszewski Zbigniew - senator, fizyk.
  2263. Romaszkan Anna Maria lek. med. - specjalista chorób dziecięcych, starszy asystent w Przychodni Dziecięcej.
  2264. Romaszkan Lesław lek. med. - specjalista w zakresie pediatrii i diagnostyki laboratoryjnej, z-ca dyrektora ds. medycznych.
  2265. Romer Adam Andrzej - red. naczelny, dziennikarz, historyk.
  2266. Romer Anna Maria mgr inż. - architekt.
  2267. Ronikier Aleksander Jan prof. dr hab. rehab. - pracownik naukowo-dydaktyczny.
  2268. Ronikier Jadwiga mgr inż. inżynierii środ. - kierownik Oddziału Gliwice.
  2269. Ronikier Jerzy dr - historyk, działacz społeczny, nauczyciel akademicki.
  2270. Roqueplo-Swieżawska Maria - artysta plastyk.
  2271. Rosati Dariusz Kajetan dr hab. - prof.
  2272. Rosiewicz Andrzej Wacław mgr inż. melior. wodn. - meliorant, piosenkarz.
  2273. Rosner Katarzyna prof. dr hab. filoz. kult. - profesor, kierownik Zespołu Filozofii Kultury.
  2274. Ross Tadeusz mgr - aktor, satyryk, scenarzysta, kierownik literacki.
  2275. Rostworowski Andrzej inż. - ogrodnik, prezes.
  2276. Rostworowski Ludwik Stanisław mgr prawa - adwokat.
  2277. Rostworowski Stanisław Jan h. Nałęcz mgr
  2278. Rostworowski Wojciech mgr inż. mechanik, MBA - dyrektor ds. inwestycji, czł. zarządu.
  2279. Roszak Grzegorz Michał mgr historii - dyrektor.
  2280. Roszkowska Elżbieta Maria mgr - architekt wnętrz.
  2281. Roszkowski Maciej Władysław mgr - prezes zarządu, Towarzystwo Oświatowe im. C. Plater-Zyberkówny, socjolog, kierownik Działu Obsługi Ekspozycji.
  2282. Roszkowski Piotr Ireneusz dr hab. - specjalista chorób kobiecych i położniczych.
  2283. Roszkowski Wojciech prof. - kierownik Zakładu Europy Środkowo Wschodniej.
  2284. Rościszewska Maria Teresa prof. dr hab. - zoolog, nauczyciel akademicki.
  2285. Rościszewski Krzysztof Ludwik mgr szt. - reżyser dramatu.
  2286. Rotnicka Jadwiga dr hab. n. przyr. - profesor, dyrektor oddziału.
  2287. Rotnicki Karol prof. zw. dr hab. n. przyrodniczych - nauczyciel akademicki, kierownik.
  2288. Rotter Tadeusz dr hab. - psycholog, nauczyciel akademicki, kierownik zakładu i pracowni.
  2289. Rottermund Andrzej prof. dr hab. - historyk sztuki, dyrektor Królewskiego Zamku w Warszawie.
  2290. Rowiński Olgierd Ksawery dr hab. n. medycznych - kierownik zakładu.
  2291. Rowiński Wojciech prof. dr hab.
  2292. Rozciszewski Jan Emeryk MA, IEP de Paris - prezes Zarządu.
  2293. Rozhin Andrzej mgr filol. pol. - reżyser, aktor.
  2294. Rozpondek Halina Leokadia mgr bibliotekozn. - wiceprezes, radna.
  2295. Rozwadowski Antoni mgr zarządz. - dyrektor zarządzający na centralną i wschodnią Europę.
  2296. Rozwadowski Piotr mgr inż. - inżynier elektryk, menedżer, członek zarządu i dyrektor handlowy.
  2297. Różański Andrzej mgr inż. - elektronik, zarządca nieruchomości.
  2298. Różkowski Andrzej prof. zw. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki.
  2299. Rubach Maryna dr n. med. - specj. chemioterapeuta, onkolog kliniczny, adiunkt i kier. Oddziału Chemioterapii Dziennej.
  2300. Rudnicka Jadwiga Julia mgr inż. - wiceprezes zarządu.
  2301. Rudnicki Konrad Maria Paweł prof. dr hab. - astronom, teolog.
  2302. Rudnicki Maciej dr n. prawn. - radca prawny.
  2303. Rudowski Marek - instruktor pilotażu, instruktor motolotniowy I klasy, technolog poligrafii.
  2304. Rulewski Jan - inżynier mechanik, działacz związkowy, polityk.
  2305. Rusecki Jerzy Andrzej mgr - adwokat, radca prawny.
  2306. Rusiecki Jarosław mgr - poseł na Sejm RP V kadencji, socjolog.
  2307. Rustanowicz Andrzej mgr prawa - prawnik, dyrektor ds. eksportu.
  2308. Rusznica Stanisław mgr fiz. - podkarpacki kurator oświaty, nauczyciel.
  2309. Rutkowska Dorota - dziennikarz, redaktor naczelny.
  2310. Rutkowska Elżbieta mgr inż. - wojewoda, chemik.
  2311. Rutkowski Andrzej prof. dr hab. - inż. zootechnik, nauczyciel akademicki, kier. katedry, prof. nadzw.
  2312. Rutkowski Jerzy Romuald mgr prawa - adwokat.
  2313. Rutkowski Krzysztof - Poseł na Sejm RP, czł. Komisji Administracji i Spraw Wewnetrznych, czł. Komisji Kultury i Środków Przekazu, Przew. Polsko - Austriackiej Grupy Parlamentarnej, czł. Grupy Parlamentarnej Polska - Azja Płd-Wsch., detektyw.
  2314. Rutkowski Roman mgr inż. chem. - przewodniczący.
  2315. Rybicki Arkadiusz - historyk, polityk.
  2316. Rybicki Jacek poseł - poseł RS AWS.
  2317. Rybicki Sławomir Piotr mgr prawa - poseł na Sejm RP.
  2318. Rybiński Adam Krzysztof h. Radwan dr n. humanist. - adiunkt, etnolog, specjalista od kultur ludów afrykańskich, szczególnie od kultur ludów saharyjskich.
  2319. Rychliczek Adam mgr inż. - senator RP.
  2320. Rychlik Andrzej dr inż. - adiunkt, nauczyciel akademicki.
  2321. Ryczer Andrzej dr inż. - nauczyciel akademicki, rzeczoznawca z zakresu ochrony osób i mienia systemami alarmowymi, wiceprezes zarządu.
  2322. Rydzoń Stanisław mgr prawa - poseł, prawnik.
  2323. Rymar Stanisław - adwokat.
  2324. Rymkiewicz Jarosław Marek prof. - profesor, poeta, prozaik, dramaturg, eseista, historyk literatury, krytyk literacki.
  2325. Rynkowski Jacek prof. dr hab. - inżynier chemik, nauczyciel akademicki, dyrektor instytutu.
  2326. Ryszka Andrzej - członek zarządu, inż. mechanik.
  2327. Ryszka Czesław - dziennikarz, teolog, pisarz.
  2328. Rzepka Edward mgr prawa - adwokat.
  2329. Rzeszutko Włodzimierz Jakub prof. dr hab. - prof. nadzwyczajny, kierownik katedry.
  2330. Rzeźnik Stanisław mgr inż. mechanik - prezes, specjalista w zakresie klimatyzacji.
  2331. Rzymełka Jan dr - poseł od 1989, ekodoradca, gemmolog.
  2332. Sabat Tadeusz - prezes PZP, pszczelarz.
  2333. Sadowski Marek mgr ekon. - dyrektor zarządzający.
  2334. Sadowski Roman lek., lek dent. - specjalista chirurgii szczękowo - twarzowej, ordynator.
  2335. Sadowski Sławomir mgr - senator RP, historyk, nauczyciel.
  2336. Sadowski Zdzisław Lech prof. dr hab. - ekonomista.
  2337. Salamon Zbigniew Witold dr n. med. - asystent.
  2338. Salcewicz Bruno - kapitan.
  2339. Saletra Wojciech Jarosław dr - pracownik naukowo - dydaktyczny.
  2340. Salij Jacek prof. dr hab. - członek zakonu, wykładowca.
  2341. Salmonowicz Stanisław Antoni prof. dr hab. - profesor.
  2342. Sambor Zbigniew Włodzimierz - przedsiębiorca, właściciel.
  2343. Samborski Antoni mgr inż. - rolnik, radny powiatowy.
  2344. Samborski Leszek Piotr mgr pedagogiki - poseł, wiceprezes.
  2345. Samborski Tadeusz dr n. hist. - poseł na sejm II i IV kadencji, nauczyciel, historyk.
  2346. Samecki Paweł Cezary dr - ekonomista, koordynator badań.
  2347. Samek Andrzej prof. dr hab. inż. - pracownik naukowo-techniczny.
  2348. Samsonowicz Henryk prof. dr hab. - historyk.
  2349. Sanakiewicz Marcin - lektor radia i telewizji, pianista, artysta Piwnicy pod Baranami.
  2350. Sanakiewicz Paweł Maria mgr szt. - aktor.
  2351. Sandauer Adam dr - prezes stowarzyszenia.
  2352. Sandorski Jan prof. dr hab. n. prawn. - prawnik, profesor Wydziału Prawa.
  2353. Sankowski Adam mgr filol. rom., master HEC/SGH - wiceprezes zarządu, partner, romanista, menedżer, doradca.
  2354. Sapetto Marek prof. - artysta malarz, grafik, nauczyciel akademicki, profesor.
  2355. Sapiejka Grzegorz Stanisław - właściciel.
  2356. Sapiejka Tomasz Antoni mgr - administratywista, działacz i urzędnik samorządowy, dyrektor.
  2357. Sarankiewicz-Konopka Barbara dr n. med. - lekarz medycyny, wiceprzewodnicząca.
  2358. Sawaszyńska-Ignatjew Izabella Maria lek. med. - radiolog.
  2359. Sawczuk Włodzimierz Tadeusz mgr ekonomii - księgowy, prezes i wiceprezes zarządu firm.
  2360. Sawicka Ewa dr hab. - specj. II st.w zakresie chirurgii dzieci, docent, z-ca kier. Kliniki.
  2361. Sawicki Marek Wacław mgr inż. - inż. rolnik, minister rolnictwa i rozwoju wsi.
  2362. Sąsiadek Eugeniusz prof. zw. - emerytowany nauczyciel akademicki, artysta muzyk.
  2363. Sąsiadek Marek dr hab. n. med., prof. nadzw. - lekarz, nauczyciel akademicki, kierownik Zakładu.
  2364. Sąsiadek Maria Małgorzata prof. dr hab. - lekarz medycyny, kierownik zakładu.
  2365. Schetyna Grzegorz Juliusz mgr - historyk, polityk, wiceprezes Rady Ministrów, minister spraw wewnętrznych i administracji.
  2366. Schild Romuald prof. dr hab. - dyr. Inst.
  2367. Schneider Piotr mgr szt. - artysta grafik, malarz, fotografik.
  2368. Schoen Henryk Jacek mgr inż. - reżyser, scenarzysta, aktor, dyrektor.
  2369. Schoen Tomasz mgr socjol. - prezes zarządu.
  2370. Schramm Ryszard Wiktor prof. dr hab. - emerytowany profesor UAM, biochemik.
  2371. Schramm Tomasz prof. dr hab. n. hist. - historyk.
  2372. Schreiber Grzegorz mgr - polityk.
  2373. Scott Brian mgr - niezależny dziennikarz, producent, aktor, prezenter, nauczyciel.
  2374. Sedlaczek Andrzej prof. dr hab. - kierownik Katedry Pneumonologii.
  2375. Sellin Jarosław Daniel mgr hist. - czł. Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, historyk, dzienikarz, polityk.
  2376. Semeniuk Daniel - technik żywienia zbiorowego, właściciel.
  2377. Semetkowska-Jurkiewicz Ewa dr med. - lekarz medycyny.
  2378. Sempoliński Jacek prof.zw - artysta malarz.
  2379. Senator Marek Krzysztof dr n. med. - właściciel, periodontolog.
  2380. Senyszyn Bolesław mgr prawa - adwokat.
  2381. Senyszyn Joanna prof. - profesor zwyczajny, ekonomista.
  2382. Sepioł Janusz mgr inż. arch. - wicemarszałek województwa małopolskiego.
  2383. Serafin Władysław - prezes, rolnik.
  2384. Serocka Ewa Aleksandra mgr prawa - senator, prawnik.
  2385. Seroczyński Jerzy Tadeusz mgr inż. - mgr inż. budownictwa, przedsiębiorca budowlany.
  2386. Setnik Ryszard dr nauk humanist., filoz. i socjol. - wykładowca, nauczyciel akademicki.
  2387. Seweryn Maria mgr szt. - aktorka.
  2388. Sędziwy Ludwik prof. dr hab. - kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych.
  2389. Sękowski Andrzej Edward prof. dr hab. - prof. zw.
  2390. Sękowski Stefan mgr chem. - doradca, pomiarowiec, konserwator, popularyzator chemii, redaktor działu chemia.
  2391. Siarka Edward mgr - poseł na Sejm RP, nauczyciel.
  2392. Siciński Andrzej Antoni prof. - pracownik naukowy, socjolog.
  2393. Sidorowicz Władysław - dyrektor Wydziału Zdrowia, lekarz miejski.
  2394. Siedlaczek Henryk Piotr mgr - starosta raciborski, nauczyciel historii i katechezy.
  2395. Siedlecki Piotr T. dr n. med. - onkolog, z-ca dyrektora ds. klinicznych.
  2396. Siekierski Czesław Adam dr n. ekon.-roln. - adiunkt, nauczyciel akademicki.
  2397. Siemek Marek Jan prof.dr hab. - kierownik Zakładu Filozofii Społecznej w Instytucie Filozofii.
  2398. Sienkiewicz Anna h. De Julli - lekarz, kierownik.
  2399. Sienkiewicz Bartłomiej Henryk mgr hist. - właściciel.
  2400. Sienkiewicz Juliusz Maria mgr etnogr. - emeryt.
  2401. Sienkiewicz-Bitka Joanna mgr prawa - wiceprezes, prawnik.
  2402. Sienkiewicz-Zielińska Teresa Maria z d. Mroczkowska lek. med. - lekarz, specjalista II st., ginekolog-położnik.
  2403. Sieńko Jan dr n. humanist. - poseł na Sejm RP.
  2404. Sieńkowska-Zyskowska Ewa dr - emeryt, nauczyciel.
  2405. Sierakowska-Tomaszewska Izabela Maria
  2406. Sierotwińska-Rewicka Maria Muzia - rzecznik prasowy, prof. literatury w liceum.
  2407. Sikora Andrzej mgr prawa - dyrektor.
  2408. Sikorska Magdalena doc. dr hab. - docent.
  2409. Sikorski Andrzej Brunon mgr fiz. - prezes zarządu.
  2410. Sikorski Radosław - minister spraw zagranicznych.
  2411. Sikorski Ryszard Tadeusz prof. dr hab. - chemik, nauczyciel akademicki, profesor.
  2412. Sikorski Witold dr - adiunkt, inżynier elektronik, informatyk, nauczyciel akademicki.
  2413. Simon Krzysztof Adam Jerzy prof. dr hab. n. medycznych - profesor.
  2414. Simonides Dorota prof. dr hab. - profesor zwyczajny etnologii, filologii polskiej i folklorystyki, polityk, senator RP przez pięć kolejnych kadencji (1990-2005).
  2415. Sitarska Ewa prof. dr hab. - prof. zw.
  2416. Sitek Włodzimierz dr n. techn. - wiceprezydent miasta Łodzi.
  2417. Siuta Jan prof. dr hab. - kierownik, prezes.
  2418. Siwek Andrzej dr inż. - pracownik naukowo-dydaktyczny.
  2419. Siwek Sławomir mgr ekon. - prezes, dziennikarz.
  2420. Siwka Jerzy dr hab. inż. - kierownik Katedry Ekstrakcji i Recyrkulacji Metali.
  2421. Skalski Krzysztof dr hab. arch. - adiunkt, urbanista.
  2422. Skalski Władysław mgr inż. - inż. mechanik, publicysta, działacz związkowy.
  2423. Skarbek Borowski Józef Edward mgr inż. ceramik - prezes.
  2424. Skarga Barbara Krystyna prof. zw. - nauczycielka akademicka.
  2425. Skarżanka Ewa mgr sztuki - aktorka.
  2426. Skarżyński Jerzy prof. - artysta malarz, scenograf, prof. ASP.
  2427. Skarżyński Łukasz Leszek mgr inż. zootechnik - nauczyciel, pośrednik w obrocie nieruchomościami, właściciel.
  2428. Skarżyński Marek inż. elektr. - dyr. generalny.
  2429. Skarżyński Mirosław prof. dr hab. - prof. n. humanist.
  2430. Skarżyński Wojciech - właściciel.
  2431. Skąpski Rafał Grzegorz mgr - prawnik, dyrektor.
  2432. Skłodowska Aleksandra Danuta dr hab. - profesor UW, nauczyciel akademicki.
  2433. Skoczylas Anna - poetka, prozaik, fotograf, podróżnik.
  2434. Skoczylas Zbigniew - emeryt, oficer Wojska Polskiego.
  2435. Skołyszewski Jan Franciszek prof. dr hab. - lekarz medycyny, onkolog, konsultant medyczny.
  2436. Skorupa Aleksander Marek mgr inż. - burmistrz, polityk.
  2437. Skorupa Tadeusz h. Leliwa - technik mechanik, współwłaściciel, pełnomocnik powiatowy PiS.
  2438. Skorupska-Górska Joanna mgr psychol. - menedżer ds. doradztwa personalnego.
  2439. Skoryna-Żukowska Helena mgr inż. - architekt, rzeczoznawca.
  2440. Skotnicki Aleksander prof. dr hab. n. med. - kierownik Katedry i Kliniki Hematologii Centrum Medycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, doktor hab. medycyny.
  2441. Skowronek Czesław prof. dr hab. n. ekon. - prezes, profesor zwyczajny UMCS w Lublinie.
  2442. Skórka-Nowicka Anna Ewa mgr - biolog, dyrektor.
  2443. Skórzańska Katarzyna
  2444. Skórzewska-Amberg Małgorzata Beata dr inż. - wykładowca.
  2445. Skręta Bogusław mgr - właściciel kancelarii radcowskiej, radca prawny.
  2446. Skrzyńska Maria mgr szt. - artysta rzeźbiarz.
  2447. Skrzyński Andrzej Ludwik mgr - współwłaściciel, ekonomista.
  2448. Skrzyński Miłosz Aleksander - dyrektor, właściciel, doradca, negocjator.
  2449. Skrzyński Władysław - technik budowlany, właściciel firmy, prezes, zarządca nieruchomości.
  2450. Skrzypczak Michał mgr - ekonomista.
  2451. Skubalanka Teresa Maria prof. zw dr hab. - profesor zwyczajny.
  2452. Skubiszewski Michał Franciszek - mistrz cukiernictwa i piekarnictwa, prezes, starszy cechu, właściciel cukierni.
  2453. Skudniewska Teresa Alicja mgr - wychowawca, dyrektor, menedżer, wiceprzewodnicząca fundacji.
  2454. Skulmowski Jan Paweł dr - burmistrz miasta.
  2455. Skulski Lech prof. dr hab. inż. chem. - nauczyciel akademicki od 2003 emerytowany profesor zwyczajny, chemik organik, fizykochemik organik.
  2456. Skupiński Wincenty Antoni prof. dr hab. - docent: Zakład Materiałów Wysokoenergetycznych, Wydział Chemiczny, Politechnika Warszawska; profesor: kierownik Zespołu Polimeryzacji Katalicznej, Zakład Polimerów Konstrukcyjnych i Specjalnych, Instytut Chemii Przemysłowej.
  2457. Skutecki Józef - Poseł RP.
  2458. Skwierczyński Grzegorz Krzysztof - redaktor naczelny miesięcznika Samoobrona na Mazowszu.
  2459. Skwirczyński Przemysław Artur - operator filmowy.
  2460. Sławecki Tadeusz mgr inż. mechanizacji rolnictwa - podsekretarz stanu, nauczyciel.
  2461. Sławiński Ryszard Józef mgr - Senator RP, dziennikarz.
  2462. Sławiński Tomasz dr - urbanista, mgr inż. architekt, mgr inż. bud. lądowego, historyk, z-ca dyrektora.
  2463. Słomiński Tadeusz Antoni - zasłużony obywatel Krosna Odrzańskiego, emeryt.
  2464. Słomka Adam Andrzej mgr pedag. - mgr pedagogiki.
  2465. Słoniewski Michał Artur dr n. o kult. fiz. - prezes zarządu, dyrektor generalny, dyplomata, nauczyciel akademicki, menedżer, historyk kultury fizycznej.
  2466. Słowikowski Jan prof. dr hab. n. med. dr h.c. - lekarz medycyny, chirurg ogólny, chirurg dziecięcy, urolog i onkolog dziecięcy, emerytowany nauczyciel akademicki.
  2467. Słowiński Andrzej mgr - mgr turystyki, prezes.
  2468. Słowiński Mirosław dr n. humanist. - prezes zarządu, filolog.
  2469. Sługocki Ryszard dr n. polit. - dziennikarz, politolog, dyplomata, nauczyciel akademicki.
  2470. Służewski Tomasz mgr sztuki - dyrektor.
  2471. Smakowski Tadeusz Jerzy mgr inż. - kierownik zakładu, radca ministra w Ministerstwie Skarbu Państwa, koordynator Zespołu ds. Udostępniania Informacji Gospodarczej, geolog górniczy.
  2472. Smereczyńska Maria W. - lekarz internista, działaczka polityczna.
  2473. Smereczyński Jan mgr inż. arch. - inż. architekt, restaurator, przedsiębiorca.
  2474. Smirnow Piotr mgr inż. elektr. - prezes zarządu.
  2475. Smoczyński Andrzej Mieczysław prof. - dyrektor Centrum Sitodruku, kierownik, malarz, grafik, fotograf, rysownik.
  2476. Smoczyński Mikołaj artysta, prof. - artysta malarz, nauczyciel akademicki.
  2477. Smoktunowicz Robert mgr prawa - adwokat.
  2478. Smolar Eugeniusz - członek zarządu, dziennikarz.
  2479. Smolarz Henryk Józef dr inż. - wójt.
  2480. Smoleń Bronisław - technik hotelarz, właściciel.
  2481. Smoleń Robert mgr politol. - politolog, poseł na Sejm RP.
  2482. Smoliński Andrzej - poseł.
  2483. Smolorz Józef - dyrektor, właściciel.
  2484. Sobański Henryk dr farm. - właściciel firmy, farmaceuta.
  2485. Sobczak Andrzej mgr inż. bud. wodnego - wiceprezes.
  2486. Sobczak Bogusław Stanisław mgr - pracownik administracyjny, ekonomista, elektronik.
  2487. Sobczyk Lucjan prof. dr hab. - chemik, emerytowany profesor.
  2488. Sobiech Krzysztof Andrzej prof. dr hab. - prof. dr hab. nauk przyrodniczych z zakresu biochemii, lekarz weterynarii, nauczyciel akademicki.
  2489. Sobiecki Zenon - właściciel.
  2490. Sobieszczański Stanisław Wojciech mgr - adwokat, wicedziekan.
  2491. Sobieszczuk Grażyna Halina mgr hist. szt. - właściciel.
  2492. Sobolewski Piotr Kazimierz dr - lekarz neurolog.
  2493. Sobucki Antoni mgr - reżyser dźwięku, dyrektor organizacyjny, manager.
  2494. Socha Jacek Franciszek mgr n. ekon. - ekonomista, przew.
  2495. Sochor Andrzej - inż. mechanik, właściciel firmy.
  2496. Soczyńska Mirosława mgr - filolog polski, dyrektor, nauczyciel dyplomowany.
  2497. Sokalski Krzysztof prof. dr hab. n. fiz. - profesor zwyczajny.
  2498. Sokołowska Teresa z d. Majlert prof. - emerytowany prof., nauczyciel akademicki.
  2499. Sokołowska-Żuk Halina Maria mgr - współwłaściciel, ekonomista.
  2500. Sokołowski Krzysztof mgr - tłumacz literatury anglojęzycznej.
  2501. Solarz Janusz mgr - prawnik, dyrektor.
  2502. Solerewicz Wojciech mgr prawa - adwokat, właściciel.
  2503. Sołdaczuk Jan - ekonomista, prezes zarządu.
  2504. Sołdaczuk Józef - profesor emerytowany.
  2505. Sołtan Adam dr - fizyk, dyrektor departamentu.
  2506. Sołtan Andrzej Maria prof. dr hab. - astronom.
  2507. Sołtysiewicz Marian A. mgr socjologii - dyrektor, socjolog.
  2508. Sondel Janusz prof. dr hab. - prawnik, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  2509. Sonik Bogusław mgr - prawnik, poseł.
  2510. Sopicka-Lizer Małgorzata Maria dr hab. inż. - naukowiec.
  2511. Sopliński Aleksander lek. med. - ginekolog-położnik, ordynator.
  2512. Soska Jacek mgr inż. - polityk, działacz chłopski, prezes.
  2513. Sosnowska Honorata prof. - nauczyciel akademicki, kierownik.
  2514. Sosnowski Bogusław Piotr dr n. ekon. - prezes zarządu, ekonomista, specjalista ds. handlu zagranicznego, marketingu, ubezpieczeń i zarządzania.
  2515. Sosnowski Mirosław Gabriel dr - dyrektor, nauczyciel j. polskiego, komparatysta literatury.
  2516. Sosnowski Ryszard prof. dr hab. - fizyk.
  2517. Sosnowski Stefan mgr prawa - adwokat, wcześniej sędzia i radca prawny.
  2518. Sosnowski Zbigniew mgr historii - poseł na Sejm RP.
  2519. Soszka Grzegorz dr n.biol. - wiceprezes, biolog.
  2520. Sośnierz Andrzej lek. med. - dyrektor naczelny, specj. neurolog.
  2521. Sowiński Jerzy Tadeusz - lekarz medycyny, kierownik przychodni specjalistycznej.
  2522. Sowiński Paweł dr - kier. laboratorium, inż. chemik.
  2523. Sowiński Roman mgr inż. - architekt, były sportowiec, trener, właściciel i prezes klubu.
  2524. Sójka Konrad Dariusz - architekt wnętrz.
  2525. Sprawka Lech Stanisław mgr inż. mechanik - dyr., naczelnik.
  2526. Spychalski Andrzej Kazimierz mgr - senator RP.
  2527. Spychała Małgorzata dr - doktor n. humanistycznych, wykładowca, właściciel Agencji Public Relations.
  2528. Srebro Maciej mgr prawa - businessman.
  2529. Sroczyński Roman dr n. humanistycznych - filolog, ekonomista, prezes zarządu.
  2530. Sroka Edmund Karol mgr inż. - inżynier koksochemik, były prezydent miasta, pracownik administracji państwowej.
  2531. Sroka Grażyna Barbara mgr inż. - inżynier metalurg, właściciel.
  2532. Stachowicz Edmund Kazimierz mgr politologii - prezydent miasta.
  2533. Stadtmüller Ryszard Andrzej mgr ekonomii - właściciel.
  2534. Staniewicz Marek mgr - polonista, dziennikarz, zastępca redaktora naczelnego.
  2535. Stanisławski Jan Tadeusz - aktor, satyryk.
  2536. Stanisz Tadeusz prof. dr hab. - matematyk, ekonomista, nauczyciel akademicki, kierownik katedry i zakładu.
  2537. Staniszewska Anna mgr - artystka malarz.
  2538. Staniszkis Andrzej mgr inż. zootechnik - dyrektor.
  2539. Staniszkis Jadwiga Maria prof. - socjolog.
  2540. Staniszkis Jerzy mgr n. techn., inż. arch. - architekt.
  2541. Staniszkis Witold Kazimierz dr n. ekon. - prezes zarządu.
  2542. Stankowski Jan prof. zw. - fizyk.
  2543. Stanowski Krzysztof mgr hist. - prezes.
  2544. Staręga-Piasek Joanna Małgorzata dr - dyr.. Inst. Rozwoju Służb Społecznych, red. nacz.
  2545. Starmach Janusz prof. dr hab. - inżynier rolnik, hydrobiolog, ichtiolog, pracownik naukowy, dyrektor.
  2546. Starnawski Jerzy prof. dr - filolog polski, literaturoznawca, nauczyciel akademicki, emeryt.
  2547. Starosta Waldemar mgr inż. technolog żywności - poseł na Sejm RP.
  2548. Starowieyski Kazimierz prof. dr hab. - profesor, inż. chemik, prac. naukowo-badawczy, nauczyciel akademicki.
  2549. Starowieyski Marek ks. prof. dr hab. - ksiądz, filolog klasyczny, wykładowca akademicki.
  2550. Starowieyski von Bieberstein Franciszek mgr szt. - artysta malarz, rysownik, plakacista, wykładowca EAS.
  2551. Starownik Marian Roman mgr inż. roln., mgr wych. fiz. - Starosta Lubartowski, polityk.
  2552. Starzyk Jerzy prof. dr hab. - entomolog, kierownik Katedry Entomologii Leśnej.
  2553. Stasiński Ryszard Maciej dr hab. inż. - inżynier elektryk, nauczyciel akademicki, profesor nadzwyczajny.
  2554. Stawikowski Antoni dr. hab. - astrofizyk.
  2555. Stawiński Piotr - artysta plastyk.
  2556. Stawujak Maciej Piotr mgr szt. - dyrygent, kompozytor.
  2557. Stawujak Marek mgr - wiceprezes zarządu.
  2558. Stec Mirosław prof. dr hab. - prawnik, profesor w Katedrze Prawa Gospodarczego Prywatnego.
  2559. Stec Stanisław - były poseł na Sejm RP, Klub Parlamentarny SLD.
  2560. Steca Janusz inż. - właściciel, manager, przedsiębiorca.
  2561. Stecewicz Andrzej dr - pedagog.
  2562. Stecki Adam Piotr mgr fizyki - prezes.
  2563. Stecki Wojciech inż. - technolog przemysłu spożywczego, kierownik Grupy Rzeczoznawców w Poznaniu, biegły skarbowy.
  2564. Steczyński Andrzej - lekarz stomatolog.
  2565. Stefaniuk Franciszek Jerzy - poseł, polityk.
  2566. Stefańska Elżbieta prof. zw. - muzyk, prof. zw., kier. katedry.
  2567. Steffen Jan Andrzej prof. dr hab. med. - kierownik Zakładu Immunologii, pełnomocnik dyrektora Centrum Onkologii ds. badań podstawowych; specjalność: genetyka, immunologia, onkologia.
  2568. Steffen-Batogowa Maria prof. dr hab. n. humanist. - językoznawca, nauczyciel akademicki, kierownik zakładu.
  2569. Steifer Tomasz mgr - magister historii i magister sztuki, artysta plastyk, konserwator dzieł sztuki, własna działalność twórcza.
  2570. Steindel Marek dr inż. - inżynier mechanik, pracownik naukowy, dyrektor.
  2571. Steinhagen Czeladzka Maria Eliza mgr geol.
  2572. Steinhof Marek mgr inż. - inż. mechanik, prezes.
  2573. Steinhoff Janusz Wojciech dr inż. - przewodniczący.
  2574. Stella-Sawicki Tomasz mgr inż. - prezes zarządu, dyrektor, projektant.
  2575. Stelmachowski Andrzej prof. zw. dr hab. prawa - prezes Zarządu Krajowego.
  2576. Stelmasiak Zbigniew prof. dr hab. n. med. - profesor zwyczyjny, kierownik Katedry i Kliniki, lekarz.
  2577. Stelmaszak Marek Kazimierz - współwłaściciel, manager, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami.
  2578. Stemplowski Ryszard Marian dr hab. n. hist. - prawnik i historyk, prof. nadzw. w UJ.
  2579. Stengert Piotr Krzysztof lek. med. - lekarz medycyny, mgr filozofii, starszy asystent OITiA, dyrektor hospicjum.
  2580. Stępień Jerzy mgr prawa - sędzia, prezes Trybunału.
  2581. Stępień Marian Stanisław - poseł na Sejm RP.
  2582. Stępień Piotr Paweł prof. dr hab. - profesor zwyczajny, biochemik, biolog molekularny.
  2583. Stęszewski Jan Maria prof. nadzw. - prof. muzykologii UAM, muzykolog.
  2584. Stobiecki Janusz mgr - mgr sztuki, projektant wzornictwa przemysłowego i grafiki użytkowej, wolny zawód.
  2585. Stobiecki Stanisław mgr chemii - kierownik oddziału.
  2586. Stobierski Ludosław dr hab. inż. - profesor AGH, nauczyciel akademicki.
  2587. Stockinger Tomasz - aktor, mgr sztuki.
  2588. Stoczyński Sławomir Stanisław mgr pedagogiki - zastępca burmistrza.
  2589. Stojałowski Stefan Andrzej dr - adiunkt, nauczyciel akademicki.
  2590. Stokłosa Henryk Tadeusz mgr inż. - właściciel kompleksu firm rolno-spożywczych, przedsiębiorca.
  2591. Stokowska Joanna mgr - artysta plastyk.
  2592. Stokowski Jerzy mgr inż. - inżynier elektryk, prawnik, właściciel.
  2593. Stolzman Maria Jolanta dr n. rolniczych
  2594. Stopka-Słowińska Anna - hotelarz, właściciel, twórca ludowy, malarka na szkle.
  2595. Strażewicz Wacław Jan mgr
  2596. Strąk Robert mgr prawa - poseł, inspektor pracy.
  2597. Stroba Marek lek. weterynarii - właściciel.
  2598. Stróżewski Władysław prof. dr hab. n. humanist. - filozof, kierownik Zakładu Ontologii.
  2599. Stryjak Cezary - muzyk i menedżer zespołów muzycznych, mechanik pojazdów samochodowych, działacz polityczny, poseł.
  2600. Stryjewski Antoni Stanisław mgr - geolog, pracownik muzeum, działacz społeczny i polityczny, poseł RP.
  2601. Stryjska Małgorzata lek. med. - polityk, lekarz interista, specj. medycyny pracy, poseł do Sejmu RP.
  2602. Strzałkowski Piotr mgr - socjolog, manager, prezes zarządu.
  2603. Strzelecki Tomasz lekarz medycyny - lekarz pediatra, neonatolog, ordynator.
  2604. Strzembosz Adam profesor - sędzia, nauczyciel akademicki.
  2605. Strzyżewski Krzysztof Andrzej mgr prawa - radca prawny.
  2606. Styczeń Mirosław - polityk, działacz samorządowy, społeczny doradca partii.
  2607. Styrczula-Maśniak Edward mgr - etnolog, radny.
  2608. Suchański Jerzy Zdzisław dr inż. - senator RP, nauczyciel akademicki, polityk, przewodn. Parlamentarnego Zespołu ds. Restrukturyzacji Energetyki, przewodn. Komisji Skarbu Państwa i Infrastruktury.
  2609. Suchar Elżbieta dr - prezes, doradca personalny.
  2610. Suchar Jolanta Teresa mgr szt. - specjalista projektnat architektury wnętrz, właściciel.
  2611. Suchar Marek dr - psycholog.
  2612. Suchocka-Gajewska Elżbieta mgr prawa - właściciel, urzędnik.
  2613. Suchorzewska Janina dr hab. - prof. nadzw., lekarz, nauczyciel akademicki.
  2614. Sudoł Adam ks. prałat - ksiądz.
  2615. Sujkowski Ziemowid prof. dr hab. inż. - dyrektor generalny, fizyk.
  2616. Suliga Jan Witold dr n. hum. - etnograf, antropolog kultury, znawca tarota, kabały.
  2617. Sulik Bolesław Andrzej - starszy redaktor prowadzący.
  2618. Sulikowski Jerzy prof. zw. - kierownik katedry, muzyk-pianista.
  2619. Sulimierski Włodzimierz - prezes.
  2620. Sułek Jerzy dr hab. n. hum., prof. SGGH - dyplomata, nauczyciel akademicki, działacz społeczny, przew. zarządu.
  2621. Sułek-Kowalska Barbara mgr - wykładowca, dziennikarka.
  2622. Sułkowski Andrzej mgr inż. - dyrektor.
  2623. Sumiński Michał dr - dziennikarz, literat.
  2624. Surowiec Jerzy mgr inż. - dyrektor.
  2625. Suski Marek Witold - Poseł na Sejm RP z ramienia Partii Prawo i Sprawiedliwość.
  2626. Suski Wojciech Michał prof. dr hab. - chemik.
  2627. Suszczewicz Zygmunt - poseł na Sejm RP II kadencji, kierownik adm.-gosp.
  2628. Sutkowski Stefan mgr - muzykolog, dyrektor naczelny i artystyczny.
  2629. Suzin Piotr - aktor pantonimy, reżyser, choreograf.
  2630. Swatoń Jerzy mgr inż. automatyk - ekspert, ekolog.
  2631. Swolkień Olaf - publicysta, kampanier, tłumacz j. angielskiego.
  2632. Swoszowski Mirosław mgr - nauczyciel, b. poseł.
  2633. Sycz Miron mgr - matematyk, nauczyciel, dyrektor Zespołu Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania, przewodniczący Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
  2634. Syczewski Jan - nauczyciel, poseł.
  2635. Syczyło Andrzej Witold mgr inż. mechanik - b. dyrektor, rencista.
  2636. Syczyło Tadeusz inż. roln. - współwłaściciel firmy, prezes.
  2637. Sygitowicz Ryszard Maria - muzyk, gitarzysta, kompozytor, aranżer.
  2638. Sypniewski Jerzy Mieczysław prof. zw., prof. dr n. roln. - profesor, nauczyciel akademicki, emeryt.
  2639. Syryjczyk Tadeusz dr - informatyk, polityk, prezes, dyrektor.
  2640. Szaban Elżbieta Irena - nauczyciel historii, dyrektor.
  2641. Szablewski Alojzy mgr inż. - emeryt.
  2642. Szadkowski Andrzej - prawnik, prezes.
  2643. Szafer Tadeusz Przemysław prof. dr hab. arch. - architekt.
  2644. Szafran Zdzisław prof. dr hab. - biochemik, nauczyciel akademicki, emerytowany profesor, p.o. kierownika zakładu.
  2645. Szafraniec Jan dr n. med. - lekarz psychiatra, działacz społeczny, senator.
  2646. Szafrański Ferdynand dr n. przyrod. - Wojewódzki Konserwator Przyrody, biolog, botanik.
  2647. Szajna Józef prof. - malarz, reżyser, autor scenariuszy teatralnych, scenograf.
  2648. Szajnocha-Kokocińska Otylia - prezes, nauczyciel.
  2649. Szaleniec Zbigniew mgr sportu - zastępca burmistrza miasta.
  2650. Szałkowska Anna - redaktor naczelny.
  2651. Szaniawski Ryszard K. dr - biolog, prezes zarządu.
  2652. Szańkowski Stefan Tadeusz mgr inż. chemii - inż. chemik, nauczyciel, dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Siedlcach.
  2653. Szarejko Piotr Wojciech mgr inż. - architekt.
  2654. Szarleja Radosław mgr - ekonomista, wiceprezes.
  2655. Szarota Tomasz Marceli prof. hist. - historyk.
  2656. Szaszkiewicz Maciej dr - psycholog sądowy, specjalista od profilowania sylwetek psychologicznych nieznanych sprawców zabójstw, adiunkt.
  2657. Szaszkiewicz Wanda mgr - psycholog kliniczny, psychoterapeuta rodzinny, indywidualny młodzieży i dorosłych, nauczyciel akademicki, kierownik.
  2658. Szatkowska Maria - emeryt, trener narciarstwa.
  2659. Szatkowski Radosław Jan mgr - rolnik, dyrektor.
  2660. Szatkowski Sławomir Kazimierz - prezes, technik ogrodnik.
  2661. Szatkowski Wojciech mgr - historyk, publicysta, kierownik, dziennikarz sportowy.
  2662. Szczeklik Andrzej prof. dr hab. - profesor zwyczajny UJ, kierownik.
  2663. Szczepańczyk Józef mgr - poseł.
  2664. Szczepański Marian Stanisław - lekarz dentysta, specjalista protetyk.
  2665. Szczepański Piotr mgr inż. - prezes.
  2666. Szczepański Wiesław mgr ekon. - ekonomista.
  2667. Szczepkowska Joanna mgr szt. - aktorka, pisarka, scenarzystka.
  2668. Szczerski Andrzej dr n. humanist. - historyk sztuki.
  2669. Szczerski Krzysztof dr n. polit. - politolog, adiunkt.
  2670. Szczot Jacek prawnik - prawnik, nauczyciel akademicki.
  2671. Szczuka Kazimiera dr n. społ. - historyk, krytyk literatury.
  2672. Szczuka Stanisław Andrzej mgr prawa - adwokat.
  2673. Szczygielski Jan mgr historii - starosta, urzędnik samorządowy.
  2674. Szczygielski Kazimierz dr geogr. - nauczyciel akademicki.
  2675. Szczygielski Wojciech prof. zw. dr hab. - nauczyciel akademicki.
  2676. Szczygieł Krzysztof prof. dr hab. - lekarz medycyny-chirurg, teolog, ksiądz katolicki, Kapelan Ojca Św., emerytowany pracownik naukowy, instruktor harcerski.
  2677. Szczygieł Mieczysław - specjalista ds. sprzedaży, mechanik.
  2678. Szczygieł Stefan - właściciel, artysta fotografik.
  2679. Szczygieł Wiesław Zygmunt lek. - lekarz, specjalista chirurgii dziecięcej, zastępca ordynatora, przewodniczący Rady Powiatu.
  2680. Szczypiński Tomasz dr n. mat. - matematyk, poseł na Sejm RP.
  2681. Szempliński Adam mgr inż. leśn. - dyr. nacz.,mgr inż. leśnik.
  2682. Szeptycki Andrzej prof. dr hab. - pracownik naukowy.
  2683. Szeremietiew Romuald dr hab. - polityk, prawnik, publicysta, pracownik naukowy, oficer rezerwy WP.
  2684. Szewczyk Grażyna Barbara prof. dr hab. - profesor n.
  2685. Szkarłat Jacek - właściciel, technik leśnictwa, handlowiec.
  2686. Szkop Władysław Eugeniusz dr n. med. - lekarz, poseł na Sejm RP IV kadencji.
  2687. Szlachta Andrzej dr n. techn. - prezydent miasta.
  2688. Szłapka Konrad mgr inż. - przedsiębiorca, prezes zarządu, właściciel firmy.
  2689. Szmigielski Wojciech Jan dr hab. - konsultant Al Amal Oncology Hospital.
  2690. Szmit Jerzy mgr inż. - prezes.
  2691. Szostek Andrzej Ryszard Maria MIC prof. dr hab. n. humanistycznych - duchowny katolicki Zgromadzenia Księży Marianów, nauczyciel akademicki.
  2692. Szostek Mieczysław prof. dr hab. n. medycznych - specjalista chirurg, konsultant krajowy ds. chirurgii naczyniowej, kierownik kliniki.
  2693. Szostek Teresa prof. dr hab. n. humanist. - profesor nadzwyczajny, nauczyciel akademicki, kierownik.
  2694. Szóstek Andrzej mgr inż. - dyrektor.
  2695. Szprynger Elżbieta Mieczysława - lekarz stomatolog, specjalista stomatologii ogólnej i protetyki.
  2696. Szteliga Jerzy mgr filoz. - poseł.
  2697. Sztorc Józef mgr inż. elektr. - senator RP, prezes, właściciel.
  2698. Sztwiertnia Jan mgr inż. - samorządowiec, polityk, przewodniczący Rady Powiatu.
  2699. Szudejko Bolesław lek. med. - chirurg ortopeda, ordynator Oddziału Urazowo-Ortopedycznego.
  2700. Szulc Wojciech Jan mgr inż. elektr. - właściciel przedsiębiorstwa, technik farmacji.
  2701. Szułdrzyński Andrzej mgr - wice prezes, ekonomista.
  2702. Szułdrzyński Michał mgr - filozof, nauczyciel akademicki, wykładowca.
  2703. Szuman Krzych Dorota mgr prawa - radca prawny.
  2704. Szura Mirosław dr - lekarz medycyny, chirurg, nauczyciel akademicki.
  2705. Szurkowski Ryszard Jan - przedsiębiorca, trener kolarstwa.
  2706. Szurmiej Szymon - reżyser, dyrektor naczelny i kierownik artystyczny.
  2707. Szwarc Jan mgr - poseł na Sejm RP.
  2708. Szwed Ryszard prof. dr hab. n. humanist. - nauczyciel akademicki.
  2709. Szwed Stanisław - wiceprzewodniczący Zarządu Regionu Podbeskidzie; technik elektryk, działacz związkowy.
  2710. Szweykowski Zygmunt Marian prof. dr hab. - muzykolog, emeryt.
  2711. Szyc Hans - wieloletni pracownik i dyrektor generalny Stoczni Gdańskiej, prezes Zarządu Wojewódzkiego.
  2712. Szydło Beata mgr - burmistrz, etnograf.
  2713. Szydło Edward mgr hist. - dyrektor, pedagog.
  2714. Szydłowska Bożena mgr - ekonomista, właściciel.
  2715. Szydłowski Krzysztof mgr - działacz gospodarczy polityk, działacz samorządowy, senator.
  2716. Szyga Krzysztof mgr inż. mechanik - zastępca prezydenta.
  2717. Szyke Bartosz mgr - ekonomista, przedsiębiorca, współwłaściciel i prezes zarządu.
  2718. Szyke Grażyna mgr filologii angielskiej - właściciel, dyrektor, tłumacz przysięgły.
  2719. Szyke Jacek Henryk - prezes.
  2720. Szymanderski Jacek - socjolog, dyrektor.
  2721. Szymanek Andrzej Władysław mgr inż. - mgr inż. mechanizacji rolnictwa, wicestarosta.
  2722. Szymanowski Teodor prof. dr hab. - prof.
  2723. Szymańczak Tadeusz inż. - inżynier rolnik, właściciel gospodarstwa rolnego.
  2724. Szymańska-Klich Anna Monika mgr - politolog, dziennikarz, dyrektor.
  2725. Szymański Antoni mgr - czł. zarządu.
  2726. Szymański Jan mgr ekon. - ekonomista, działacz związkowy.
  2727. Szymański Janusz Henryk dr n. prawnych - prezes, nauczyciel akademicki, prawnik.
  2728. Szymański Józef prof. dr hab. nauk hist. - profesor, nauczyciel akademicki.
  2729. Szymański Kazimierz - prezes.
  2730. Szymański Leonard mgr inż. - doradca zarządu, inż.mechanik.
  2731. Szymański Paweł mgr - dyrektor, inspektor pracy.
  2732. Szymański Przemysław Franciszek - mgr inż. elektryk, mgr teologii, współwłaściciel.
  2733. Szymański Zbigniew inż. - architekt, poeta.
  2734. Szymański Zygmunt Jerzy mgr - poseł na Sejm RP, właściciel.
  2735. Szymborski Wojciech Józef mgr inż. - architekt.
  2736. Szymiec-Raczyńska Halina Jadawiga lek. med. - lekarz ginekolog-położnik.
  2737. Szymkiewicz Czesław Józef prof. dr hab.
  2738. Szymura Jerzy mgr inż. - informatyk, prezes zarządu.
  2739. Szyszko Andrzej Henryk mgr - ekonomista, polityk samorządowiec, radny, trener klasy mistrzowskiej, przewodniczący Rady m. st. Warszawy, prezes.
  2740. Szyszko Feliks Jan prof. dr hab. n. leśnych - minister środowiska.
  2741. Szyszko Wojciech Jerzy mgr inż. mechanik - dyrektor zarządzający.
  2742. Szyszto Tomasz mgr - manager, indywidualna działalność gospodarcza.
  2743. Ściborowski Ryszard inż. - prezes.
  2744. Ścierska Renata mgr hist. - kierownik.
  2745. Ścierski Klemens mgr inż. energetyk - dyrektor, inżynier.
  2746. Ślaski Krzysztof dr - lek. dent., specjalista chirurgii szczękowej i chirurgii stomatologicznej, ordynator.
  2747. Ślawska-Szalewicz Jadwiga mgr - prezes, top manager sportu.
  2748. Śledzińska-Katarasińska Iwona mgr - posłanka Platformy Obywatelskiej.
  2749. Śleziak Czesław mgr hist. - historyk, nauczyciel akad., poseł na sejm RP.
  2750. Śliwiński Marek dr hab. - socjolog, politolog.
  2751. Śliwiński Marian Zdzisław prof. dr hab. n. med. - kardiochirurg.
  2752. Śniadek Janusz mgr inż. mech. - przewodniczący Komisji Krajowej.
  2753. Śniegula Krzysztof mgr inż. - dyrektor.
  2754. Śpiewak Jakub - prezes, przedsiębiorca społeczny.
  2755. Śpiewak Paweł dr hab. - adiunkt, socjolog, historyk idei.
  2756. Świat Jacek - rzecznik prasowy, dziennikarz.
  2757. Świątkowski Maciej dr hab. n. med. prof.nadzw. - lekarz medycyny, Kierownik Katedry, polityk, senator RP IV Kadencji.
  2758. Świątkowski Piotr Jan mgr prawa - adwokat.
  2759. Świderski Gerwazy ppłk. WP prof. dr hab. - chirurg kręgosłupa i filozof.
  2760. Świdziński Jan prof. dr hab. - artysta malarz, performer, twórca kontekstualizmu.
  2761. Świeykowski Aleksander mgr inż. - dziennikarz, przedsiębiorca, właściciel.
  2762. Świeżyńska Renata Elżbieta lek. med. - ordynator, lek. med. specj. pediatrii i neonatologii.
  2763. Święcicki Marcin dr - przewodniczący Komitetu, ekonomista, polityk, działacz społeczny.
  2764. Świętochowska Ewa Waleria mgr socjologii - przewodnicząca rady.
  2765. Świętochowski Leszek Jan mgr inż. ekon. roln. - poseł, polityk.
  2766. Świętosławski Jacek - handlowiec, menedżer, współwłaściciel firmy.
  2767. Świtakowski Robert - właściciel, przedsiębiorca.
  2768. Świteńki Jerzy mgr prawa - adwokat, współwłaściciel.
  2769. Świtka Jan Eugeniusz prof.dr hab. - dziekan Wydziału Zamiejscowego Nauk Prawnych i Ekonomicznych w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel akademicki.
  2770. Świtoń Kazimierz - działacz polityczny i związkowy.
  2771. Taborska Hanna Ewa prof. dr hab.
  2772. Tacakiewicz-Lipińska Jolanta - artysta malarz.
  2773. Taczanowski Antoni - bibliotekarz, działacz społeczny i kulturalny, dyrektor.
  2774. Taczanowski Tomasz - przedsiębiorca, mgr inż. ogrodnik ekonomista.
  2775. Tanaś Maciej R. dr hab. - pedagog, nauczyciel akademicki, prof. nadzw.
  2776. Tański Adam Jerzy mgr inż. ekon. roln. - prezes.
  2777. Taranczewski Mateusz Maciej mgr inż. - architekt, właściciel.
  2778. Taranczewski Paweł prof. dr hab. - artysta malarz, nauczyciel akademicki, kierownik.
  2779. Tarnowski Aleksander dr inż. - pracownik nauk., emeryt.
  2780. Tarnowski Grzegorz Tomasz - kaletnik, właściciel firmy.
  2781. Tarnowski Jacek mgr - ekonomista, dyrektor ekonomiczny.
  2782. Tarnowski Tomasz mgr oceanogr. biol. - dyrektor.
  2783. Taylor Jacek mgr prawa - adwokat.
  2784. Taylor Zbigniew dr hab. - docent, geograf.
  2785. Tchórzewski Krzysztof Józef mgr inż. elektryk - czł. zarządu, dyr. ds. ekonomiczno-finansowych, menadżer.
  2786. Tejchma Józef mgr
  2787. Telus Robert inż. - inż. środowiska, prezes.
  2788. Terlecki Andrzej mgr - filolog polski, dziennikarz, restaurator, działacz opozycyjny lat 80., przewodniczący Rady Krajowej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Bezrobotnych, właściciel restauracji.
  2789. Terlecki Ryszard prof. dr hab. - historyk, publicysta, poseł na sejm RP.
  2790. Thiel Kazimierz prof. dr hab. inż. - inżynier budownictwa.
  2791. Thun Barbara mgr filologii angielskiej - tłumacz przysięgły, nauczycielka, przewodniczka.
  2792. Tkaczow Jan - lekarz medycyny, członek Rady Nadzorczej.
  2793. Tobolewski Jarosław Kazimierz lek. wet. - lekarz, właściciel firmy.
  2794. Tobolewski Wojciech - dziennikarz.
  2795. Toczek Edward płk. kmdr - emerytowany oficer WP i MW, płk w stanie spoczynku, komandor.
  2796. Toczek Józef Mieczysław dr n. ekonomicznych - właściciel i dyrektor firmy doradczej Exportal, członek Rady Nadzorczej Kredyt Bank S.A.
  2797. Toeplitz Jerzy Leopold Teodor dr - teolog, dziennikarz, tłumacz.
  2798. Toeplitz Krzysztof Teodor mgr - historyk, scenarzysta, publicysta, krytyk.
  2799. Tokarski Jan Christian lek. wet. - lekarz weterynarz, właściciel.
  2800. Tokarski Sławomir Roman dr n. humanistycznych - socjolog, urzędnik, dyr. Depart. Analiz Ekonom. i Społ.
  2801. Tołkacz Konrad dr - prezes.
  2802. Tomaka Jan Walenty mgr inż. - poseł na Sejm RP.
  2803. Tomaszewicz Andrzej Konstanty dr n. humanistycznych - historyk.
  2804. Tomaszewska Ewa mgr fizyki - fizyk, informatyk, menedżer, działacz związkowy, czł. prezydium.
  2805. Tomaszewski Bohdan - dziennikarz sportowy, publicysta, pisarz.
  2806. Tomaszewski Jan - komentator sportowy, trener dyplomowany.
  2807. Tomaszewski Janusz Teofil - doradca.
  2808. Tomaszewski Krzysztof mgr inż. zootech. - prezes.
  2809. Tomaszewski Mieczysław prof. dr hab. - muzykolog, edytor muzyczny, teoretyk muzyki.
  2810. Tomaszewski Tomasz - komentator sportowy, aktor, właściciel ekskluzywnego sklepu ubrań męskich Twins w hotelu Bristol.
  2811. Tomaszewski Tomasz - artysta fotografik.
  2812. Tomaszewski Władysław - radny rady powiatu, przewodniczący komisji.
  2813. Tomaszewski Włodzimierz - wiceprezydent miasta Łodzi.
  2814. Tomawska Daromiła lek. medycyny - stomatolog, prezes.
  2815. Tomawski Lech dr hab. inż. - profesor Uniwersytetu Śląskiego, pełnomocnik rektora, nauczyciel akademicki.
  2816. Tomczak Grzegorz Jan mgr filologii polskiej - autor tekstów piosenek, kompozytor.
  2817. Tomczak Ryszard Andrzej - artysta plastyk.
  2818. Tomczewski Ryszard mgr prawa - właściciel.
  2819. Tomczyk Wojciech mgr prawa - adwokat, właściciel, od 2001 członek Trybunału Międzynarodowej Federacji Motocyklowej.
  2820. Tomski Lech Tadeusz prof. dr hab. inż. - dyrektor Instytutu Mechaniki i Podstaw Maszyn.
  2821. Toth Krzysztof dr n.med - kierownik.
  2822. Tracz Igor - trener sportów ekstremalnych, pedagog, właściciel.
  2823. Trafas Kazimierz Józef dr hab. - geograf, kartograf, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  2824. Trautman Andrzej Mariusz prof. dr hab. - fizyk, nauczyciel akademicki, profesor zwyczajny.
  2825. Trawicki Krzysztof Gabriel lek. wet. - wójt gminy.
  2826. Trela Jerzy prof. zw. - prof. PWST w Krakowie, aktor.
  2827. Troński Marcin mgr - aktor.
  2828. Truskolaski Zbigniew Lech mgr inż. - prezes.
  2829. Trzaskowski rafał mgr stosunków międzynarodowych - analityk.
  2830. Trzcińska-Tacik Helena prof. dr hab. - botanik, ekolog roślin.
  2831. Trzciński Janusz Stanisław prof. - prawnik, przew. Rady Legislacyjnej, prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego.
  2832. Trzciński Maciej Marcin dr - zastępca dyrektora.
  2833. Trzciński Marek dr inż. elektr. - właściciel firmy, prezes spółki, radny Rady Miasta.
  2834. Trzeciak Franciszek - aktor, reżyser, scenarzysta, producent.
  2835. Trzeciak Teresa mgr - przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Ogólnopolskiego Forum Ruchu Hospicyjnego.
  2836. Trzeciakowski Andrzej - dyrektor generalny, prezes zarządu.
  2837. Trzepla Ewa dr n. medycznych - dyrektor.
  2838. Trznadel Marek Tadeusz dr inż. - inżynier, specjalność fizyka techniczna.
  2839. Trzynadlowski Jan Jerzy mgr hist. szt. - kierownik Oddziału Muzeum Miejskiego Wrocławia.
  2840. Trzynadlowski Przemysław Atanazy mgr inż. - automatyk, właściciel firmy.
  2841. Tuchalska Hanna Bożena mgr - pedagog, wiceprezes.
  2842. Tuczapski Krzysztof Józef lek. med. - laryngolog, specjalista ds. lecznictwa specjalistycznego.
  2843. Tuderek Grzegorz inż.
  2844. Tukałło Konstanty prof. dr hab.
  2845. Turczyński Jacek mgr prawa - prawnik, manager.
  2846. Turek Krzysztof Jan dr - dr fizyki, dr filozofii, właściciel, prezes zarządu.
  2847. Turkowska Anna mgr - artysta plastyk.
  2848. Turkowski Tadeusz Marian mgr - artysta plastyk.
  2849. Turnau Grzegorz - kompozytor, piosenkarz, artysta, poeta.
  2850. Turnau Jan Henryk - dziennikarz.
  2851. Turnau Stanisław Tomasz mgr - wydawca.
  2852. Turnau Stefan prof. dr hab. - pracownik naukowo-dydaktyczny.
  2853. Turno Monika Anna lek. - lekarz psychiatra, psychoterapeuta.
  2854. Turno Paweł mgr socjologii - prezes zarządu.
  2855. Turos Andrzej prof. dr hab. inż. - fizyk, kierownik Zakładu Badań Mikrostrukturalnych.
  2856. Turski Jan Edward mgr filozofii - sekretarz stanu, kier. Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych, filozof, dyplomata.
  2857. Turski Janusz Andrzej - inż., dyr.
  2858. Tusk Donald mgr - prezes Rady Ministrów.
  2859. Tuszyński Zdzisław - przewodniczący, b. wieloletni poseł.
  2860. Twardowski Jan Dobrogost inż. - rolnik, założyciel.
  2861. Tworkowski Jacek mgr inż. hutn. - Główny Specjalista Kontroli Państwowej NIK.
  2862. Tyc Andrzej prof. n. matematycznych - profesor nadzwyczajny.
  2863. Tyczka Antoni Krzysztof - doradca zarządu.
  2864. Tymowski Maciej - prezes zarządu, ekonomista.
  2865. Tynel Andrzej Ludwik dr n. prawnych - radca prawny.
  2866. Tyrna Marcin - frezer, działacz związkowy, przewodniczący.
  2867. Tyszkiewicz Beata Maria Helena - aktorka.
  2868. Tyszkiewicz Danuta Alicja mgr prawa - radca prawny, urzędnik mianowany korpusu Służby Cywilnej, dyrektor Departamentu Prawno-Legislacyjnego.
  2869. Tyszkiewicz Janusz Antoni h. Leliwa inż. rolnictwa - właściciel.
  2870. Tyszkiewicz Krzysztof - działacz samorządowy, polityk, przedsiębiorca, radny.
  2871. Tyszkiewicz Paweł mgr filoz. - menedżer, dyrektor generalny.
  2872. Tyszkiewicz Stanisław Michał prof. dr hab. n. techn. - technolog żywności.
  2873. Tyszkiewicz Zbigniew Janusz herbu Leliwa mgr fizyki - dyrektor generalny.
  2874. Tyszkiewicz-Łącka-Chedeau Janina mgr - specjalista ds. stosunków międzynarodowych wschodnich.
  2875. Uczkiewicz Jacek Mirosław dr n. techn. - członek Europejskiego Trybunału Obrachunkowego w Luksemburgu, inż. elektryk, urzędnik.
  2876. Ujazdowski Kazimierz Michał dr n. prawnych - prawnik, polityk, minister kultury i dziedzictwa narodowego, b. wicemarszałek Sejmu, współzałożyciel Prawa i Sprawiedliwości.
  2877. Ulicki Ryszard Jan mgr - poseł na sejm RP, wiceprzewodniczący Komisji ds. Kontroli Państwowej, polityk, dziennikarz.
  2878. Umer Magda (Małgorzata) mgr - reżyser, scenarzystka, piosenkarka.
  2879. Umiastowski Andrzej - artysta malarz.
  2880. Umiastowski Jerzy dr med. - lekarz internista.
  2881. Umiński Marek dr med. - ordynator.
  2882. Uniechowska-Dembińska Krystyna - tłumaczka, dialogistka.
  2883. Urban Cezary mgr mat. - dyrektor.
  2884. Urban Roman dr hab. - ekonomista, pracownik naukowy, profesor, kierownik zakładu.
  2885. Urban Stanisław Ludwik prof. dr hab. - kierownik katedry, dyrektor instytutu.
  2886. Urbanek Henryk prof. dr hab. n. biol. - biochemik, nauczyciel akademicki, kierownik.
  2887. Urbaniak Andrzej prof. dr hab. inż.
  2888. Urbańska Bożenna mgr - filolog polski, działacz społeczny, prezes zarządu.
  2889. Urbański Andrzej Janusz mgr - członek Rady Krajowej Stronnictwa Konserwatywno - Ludowego, socjolog.
  2890. Uruska-Sobkowicz Izabela mgr polonistyki - radiowiec, dziennikarz radiowy.
  2891. Ustasiak Mieczysław Andrzej dr n. techn.
  2892. Vetulani Grażyna prof. nadzw. dr hab. - filolog, nauczyciel akademicki.
  2893. Vetulani Zygmunt prof. nadzw. dr hab. - nauczyciel akademicki, kierownik Zakładu Lingwistyki Informatycznej i Sztucznej Inteligencji.
  2894. Vogt Andrzej dr chem. - chemik, adiunkt.
  2895. von Mauberg Wacław mgr inż. chemik - inżynier.
  2896. Wach Piotr prof. dr hab. inż. - rektor, senator RP VI kadencji.
  2897. Wachowski Mieczysław Adam - doradca, przedsiębiorca, mechanik.
  2898. Wagner Marek prof. dr hab. - historyk.
  2899. Wais Andrzej - prezes Związku Zawodowego Górników Naftowców w ZUN Naftomet, technik, wiceprezes Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.
  2900. Wajda Karolina
  2901. Walczuk Piotr Krzysztof dr n. prawnych - prawnik, adwokat.
  2902. Walecki Wacław Józef prof. dr hab. - kierownik Centrum Badawczego, historyk literatury, edytor tekstów, nauczyciel akademicki.
  2903. Walendziak Wiesław Waldemar mgr - Poseł na Sejm RP.
  2904. Walendzik Grzegorz Marcin doktor n. techn. - doradca ekonomiczny.
  2905. Walentynowicz Sławomir Lech mgr inż. - przedsiębiorca.
  2906. Waligórski Ewaryst mgr inż. ekonomii - radca Ministerstwa Infrastruktury w Ambasadzie RP na Słowacji, b. minister transportu i gospodarki morskiej.
  2907. Walkowiak Andrzej mgr wych. fiz., dziennikarstwa - pełnomocnik prezydenta ds. walki z korupcją.
  2908. Walkowiak Władysław prof. dr hab. inż. - profesor zw., nauczyciel akademicki.
  2909. Wałęsa Lech - działacz związkowy, polityk, Prezydent RP w latach 1990-95, noblista.
  2910. Wałkówska Hanna Maria prof. dr hab. - orientalistyka ze specjalnością indologia.
  2911. Wańkowicz-Marczak Agnieszka mgr - artysta malarz, plastyk.
  2912. Warchałowski Andrzej prof. dr hab. - entomolog.
  2913. Wargocka Teresa mgr - dyrektor, socjolog, pedagog.
  2914. Warszawski Henryk Jan - mgr inż., prezes zarządu, dyrektor spółki.
  2915. Wartak Jarosław mgr - dyrektor.
  2916. Wasiak Marek mgr socjol. - kierownik Oddziału Prezydialnego.
  2917. Wasilewska-Kita Regina lek. med. - poseł, lekarz.
  2918. Wasilewski Tadeusz Ludwik prof. dr - kierownik Katedry Średniowiecza.
  2919. Wasiutyński Aleksander prof. dr hab. - kier.
  2920. Wassermann Zbigniew Franciszek mgr - prawnik, polityk, poseł RP, minister koordynator ds. służb specjalnych, członek Rady Ministrów.
  2921. Wasylikowa Krystyna prof. dr hab. - paleobotanik, emerytowany profesor.
  2922. Waszak Mariusz - właściciel firmy, kupiec, podróżnik, felietonista.
  2923. Waszkiewicz Krzysztof mgr hist. - historyk, nauczyciel, burmistrz.
  2924. Waszkowiak Marek Henryk dr n. roln. - wykładowca.
  2925. Wawryniewicz Ryszard Jan mgr hist. - z-ca prezydenta miasta Świdnicy.
  2926. Wawrzecki Paweł mgr szt. teatralnej - aktor.
  2927. Wawrzyniak Andrzej Michał - marynarz, dyplomata, muzeolog.
  2928. Wawrzyniak Zbigniew - mgr prawa, wykładowca.
  2929. Wawrzynowicz Krystyna Maria mgr inż. - emeryt, działaczka społeczna.
  2930. Wądołowski Stanisław - specjalista spawalnik.
  2931. Wągrowska Maria mgr - publicystka, filolog, wicedyrektorka.
  2932. Wąsacz Emil mgr inż. - automatyk, były minister, prezes zarządu i dyrektor generalny.
  2933. Wąsicki Jan Wojciech prof. dr hab. - fizyk.
  2934. Weber Jerzy prof. dr hab. - pracownik naukowo-dydaktyczny.
  2935. Wedler Stanisław mgr - prezes zarządu, menedżer, przedsiębiorca.
  2936. Weidner Stanisław prof. dr hab. - profesor nadzwyczajny, profesor nauk biologicznych.
  2937. Wejchert Jan - przedsiębiorca, menadżer.
  2938. Welfe Aleksander prof. dr hab. n. ekon. - pracownik naukowy, profesor zwyczajny.
  2939. Welfe Władysław Krzysztof prof. dr hab. n. ekon. - profesor, ekonomista.
  2940. Wenderlich Jerzy Jan mgr - dziennikarz, polityk.
  2941. Werblan Andrzej prof. - prof.
  2942. Werblan-Jakubiec Hanna dr n. biol. - dyrektor.
  2943. Werner Jerzy dr inż. mech. - b. nauczyciel akademicki, b. st, wykładowca w Instytucie Pojazdów, emeryt.
  2944. Werner Mariusz mgr - em. ksiądz ewangelicki.
  2945. Werner Zbigniew dr hab. - fizyk, pracownik naukowo-badawczy, docent, kier. zakładu.
  2946. Wesołowski Antoni mgr prawa - działacz społeczno-polityczny, emeryt.
  2947. Wesołowski Marian prof. dr hab. n. rolniczych - prof. zw., nauczyciel akad.
  2948. Weyssenhoff Antoni dr - pedagog, nauczyciel akademicki, dyrektor.
  2949. Wędrychowicz Adam dr n. med. - lek. naczelny, ordynator.
  2950. Wędrychowicz Lech - lekarz medycyny, internista, zastępca dyrektora ds. organizacyjnych.
  2951. Węgleński Jan dr hab. - dziekan Wydziału Filozofii i Socjologii, profesor nazwyczajny.
  2952. Węgleński Piotr prof. zw. dr hab. - genetyk.
  2953. Węgrzyn Krzysztof mgr inż. - prezes zarządu, dyr. generalny, manager.
  2954. Wężyk Władysław dr inż. - dyrektor, metalurg.
  2955. Wiatr Antoni - dyrektor.
  2956. Wiatr Jerzy Józef prof. dr hab. - socjolog.
  2957. Wiatr Kazimierz prof. zw. dr hab. - profesor zwyczajny, pracownik naukowo-dydaktyczny.
  2958. Wiąckowski Stanisław Kazimierz prof.zw.dr.hab. - profesor.
  2959. Wiązowski Waldemar mgr inż. - burmistrz, od 2005 poseł na Sejm RP.
  2960. Wicherek Antoni - dyrygent, dyrektor teatrów operowych w kraju i za granicą, współtwórca licznych wydarzeń artystycznych.
  2961. Widomski Michał mgr prawa - prezes zarządu.
  2962. Widuch Marek mgr - specjalista ds. zarządzania i marketingu, polityk, poseł.
  2963. Widzyk Jerzy Jacek mgr inż. elektr. automatyki
  2964. Wiechecki Rafał Sylwester - poseł na Sejm RP V kadencji, adwokat.
  2965. Wiecheć Krzysztof mgr inż. mech. - wiceprzewodniczący Rady Miasta.
  2966. Wieczorek Zbigniew Marian mgr - politolog, wiceprezes.
  2967. Wieczorkiewicz Andrzej Stanisław prof. dr hab. n. ekon. - prof. ekonomista.
  2968. Wielądek Adam dr n. ekon. - menadżer, przew. Rady Nadzorczej.
  2969. Wielopolska Ewa mgr - prezes zarządu, fizyk.
  2970. Wielopolski Wojciech dr n. humanist. - filolog polski w zakresie literaturoznawstwa, hrabia, herbu Stary Koń.
  2971. Wielowieyska Dominika Maria mgr - dziennikarz.
  2972. Wielowieyski Andrzej Jan prawnik - działacz społeczny i polityczny, senator RP.
  2973. Wielowieyski Stanisław Jan inż. - wiceprezes, inż. mechanik.
  2974. Wierciński Andrzej Michał dr hab. n. prawnych - adwokat, współwłaściciel kancelarii.
  2975. Wierzbicki Andrzej Piotr prof. dr hab. inż. - dyr., prof.
  2976. Wierzbicki herbu Jastrzębiec Wiktor Jan - prezes Zarządu, właściciel firmy.
  2977. Wierzejski Tomasz Antoni mgr - fotograf, fotoedytor.
  2978. Wierzejski Wojciech mgr fil. - wicemarszałek, dziennikarz.
  2979. Wierzyński Maciej Roman - dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny, redaktor naczelny największej polskojęzycznej gazety wydawanej zagranicą.
  2980. Więckowska Ewa dr n. med. - kierownik, współwłaściciel.
  2981. Więckowski Remigiusz dr n. przyrodniczych - geolog, prezes.
  2982. Więcław Józef mgr inż. - dyrektor.
  2983. Więcławska Elżbieta mgr - dziennikarka TV.
  2984. Wiktor Andrzej Hubert prof. dr hab. - biolog, pracownik naukowy.
  2985. Wilczur-Garztecki Juliusz - dziennikarz, tłumacz, literat, artysta fotografik i historyk fotografii, Prezydent Kapituły.
  2986. Wildstein Bronisław - komentator.
  2987. Wilkanowicz Stefan mgr inż. - inżynier mechanik, magister filozofii, nauczyciel, dziennikarz, wydawca, prezes zarządu.
  2988. Wilkanowicz-Devoud Marzena - romanista, iberysta, dziennikarz, redaktor naczelny.
  2989. Wilkowski Eugeniusz dr - nauczyciel, dziekan Szkoły Wyższej im. B. Jańskiego w Chełmie.
  2990. Wilska-Jeszka Jadwiga prof. - profesor, chemik.
  2991. Wilski Ignacy Hubert mgr inż. - inżynier konstrukcji budowlanych, prezes zarządu.
  2992. Winiarska Ewa Bożena mgr - pedagog szkolny, terapeuta biofeedback.
  2993. Winiarska Halina - aktorka.
  2994. Winiarska-Gotowska Maria Magdalena mgr - rzeźbiarka, ceramik.
  2995. Winiarski Bolesław Marian prof. - ekonomista, profesor.
  2996. Winiowska Grażyna mgr inż. - inżynier organizacji produkcji, prezes zarządu.
  2997. Winkowski Tadeusz Jan - prezes zarządu.
  2998. Wipler Przemysław mgr - doradca, prezes.
  2999. Wiszniewski Andrzej prof. zw. dr hab. - inż. elektryk, nauczyciel akademicki, urzędnik państwowy.
  3000. Wiśliński Michał mgr inż. - właściciel firmy, projektant i rzeczoznawca budowlany.
  3001. Wiśniewska Maria mgr ekon. - prezes zarządu.
  3002. Wiśniewski Jerzy mgr inż. - burmistrz miasta i gminy Oborniki Śląskie, ekonomista.
  3003. Wiśniowiecka Maria - poseł na Sejm RP.
  3004. Wiśniowska Genowefa - poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.
  3005. Wita Tadeusz mgr inż. bud. - inspektor ds. inwestycji, przewodniczący Rady Miejskiej, od 2005 poseł na Sejm RP.
  3006. Witek Elżbieta mgr - dyrektor, nauczyciel.
  3007. Witkiewicz Maciej prof. dr hab. - śpiewak (bas, baryton), nauczyciel akademicki.
  3008. Witkowska Hanna lek. med. - emerytowany lekarz pediatra.
  3009. Witkowska Małgorzata Maria dr teologii, mgr pedagogiki - z-ca przewodniczącego Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zielonej Górze.
  3010. Wittbrodt Edmund prof. dr hab. - senator RP, kierownik.
  3011. Włodek Jan Marian prof. dr hab. - emerytowany pracownik naukowo-dydaktyczny.
  3012. Włodek Zofia prof. dr hab. - historyk filozofii, prof. emerytowany.
  3013. Włosowicz Jacek Władysław mgr inż. inżynierii sanitarnej i wodnej, mgr ekonomii - radny miejski, przewodniczący kluby, przedsiębiorca.
  3014. Wnuk Jan prof. dr hab. - konsultant ds. badań i rozwoju, emeryt.
  3015. Wnuk Marcin mgr prawa - poseł na sejm.
  3016. Wocka-Marek Teresa dr n. med. - b. kierownik Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej, dr med., specjalista diagnostyki laboratoryjnej.
  3017. Wodyńska Stanisława Irena - pielęgniarka dyplomowana, oddziałowa, wiceprzew. Rady Miejskiej.
  3018. Wodzicka Teresa Katarzyna mgr - dyrektor, polonistka, pedagog, animator kultury, reżyser widowisk estradowych i teatralnych.
  3019. Wodziński Andrzej - prezes zarządu, przedsiębiorca.
  3020. Wojciak Jerzy dr n. humanist. - nauczyciel.
  3021. Wojciechowicz Jacek mgr - burmistrz.
  3022. Wojciechowski Marian prof. dr hab. - nauczyciel akademicki, emeryt.
  3023. Wojciechowski Piotr Konstanty mgr hist. - historyk w czwartym pokoleniu, archiwista.
  3024. Wojcieszczuk Jan Edward dr n. prawnych - notariusz.
  3025. Wojnarowski Michał Lucjan mgr inż. - hodowca koni, prezes zarządu, dyrektor.
  3026. Wojtalik Michał Antoni prof. dr hab. - kierownik Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej.
  3027. Wojtanowski Maciej dr n. med. - chirurg, ordynator.
  3028. Wojtas Edward mgr ekon. - członek Zarządu, ekonomista.
  3029. Wojtaszek Edward dr - dziekan, reżyser, pedagog, tłumacz, adiunkt.
  3030. Wojtczak Józef Michał mgr pedag.
  3031. Wojtczak Michał - przedsiębiorca, właściciel firmy.
  3032. Wojtkiewicz Michał dr inż. - poseł na Sejm RP, geodeta.
  3033. Wojtkowiak Tadeusz Józef - poseł na Sejm RP.
  3034. Wojtkowski Jerzy mgr inż. - mgr inż. włókiennik, prezes.
  3035. Wojtuń Dariusz Andrzej lek. med. - st. asystent, p.o. ordynatora Oddz. Internistyczno - Kardiologicznego, lekarz.
  3036. Wojtyła Andrzej Franciszek lek. med. - poseł na Sejm RP.
  3037. Wolak Ewa Wanda mgr - geolog, nauczyciel, zastępca dyrektora.
  3038. Wolfram Krzysztof inż. - dyrektor, ekolog.
  3039. Wolnik Wilhelm - wójt gminy, nauczyciel.
  3040. Wolski Bolesław Józef mgr inż. - plastyk, architekt wnętrz, właściciel pracowni.
  3041. Wołek Jan - przewodniczący rady.
  3042. Wołk-Jezierska Witomiła Maria mgr szt. - artysta plastyk, konserwator dzieł sztuki.
  3043. Wołowicz Franciszek mgr - polityk, poseł na Sejm RP.
  3044. Wontor Adam Sylwester mgr inż. - specjalista w zakresie metaloznawstwa i obróbki cieplnej, mgr inż. metalurg, dyrektor.
  3045. Wontor Bogusław mgr inż. - manager, poseł na Sejm RP.
  3046. Wontor Tomasz mgr - naczelnik.
  3047. Woszczerowicz Lech mgr - poseł na Sejm RP, ekonomista.
  3048. Woszczyk Andrzej Stefan prof. - astrofizyk, prezes.
  3049. Woynarowska Barbara prof. dr hab. med. - kier. Katedry, prof. zw.
  3050. Woźniak Jacek Krzysztof dr - konsultant, trener.
  3051. Woźniak Jerzy - lekarz medycyny, specjalista chorób płuc i medycyny społecznej, kombatant, działacz społeczny, prezes.
  3052. Woźniak Maria mgr - dyrektor, nauczyciel.
  3053. Woźniak Tadeusz Jacek mgr - wójt.
  3054. Woźniakowski Jacek prof. dr hab. - historyk sztuki, eseista.
  3055. Woźnicki Andrzej Maciej mgr - mgr chemii, mgr fizyki, parlamentarzysta.
  3056. Woźny Grzegorz Marian mgr inż. mech. - poseł na Sejm RP.
  3057. Wódka Bogusław - pianista, profesor AM w Łodzi.
  3058. Wójcik Dariusz Aleksander - konsultant, menedżer.
  3059. Wójcik Kazimierz - poseł na Sejm, przewodniczący Związku Zawodowego Rolnictwa Samoobrona Województwa Małopolskiego, przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego partii Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej, polityk.
  3060. Wójcik Michał mgr - prawnik, organizator działalności politycznej, dziennikarz, dyrektor naczelny.
  3061. Wójcik Tomasz dr n. chem. - adiunkt, pracownik naukowo-dydaktyczny, specjalista międzynarodowych standardów pracy, polityk.
  3062. Wójcik-Olszewska Grażyna mgr psychologii - psycholog kliniczny, seksuolog.
  3063. Wójtowicz Jan mgr - nauczyciel, artysta rzeźbiarz, radny.
  3064. Wóycicki Kazimierz Tadeusz dr - publicysta, historyk.
  3065. Wrabec Filip mgr prawa - adwokat, właściciel.
  3066. Wrabec Jan Dominik prof. dr hab. - historyk sztuki, nauczyciel akademicki, dyrektor instytutu.
  3067. Wrabec Krzysztof Władysław prof. dr hab. - lekarz, nauczyciel akademicki.
  3068. Wrona Tadeusz dr - polityk, prezydent miasta.
  3069. Wroniszewska Maria Marta z d. Bornus mgr - koordynator programu.
  3070. Wroniszewski Michał lek. med. - trener, psychoterapeuta.
  3071. Wróbel Jan Józef dr n. leśn. - dyr. Depart. Ochrony Przyrody.
  3072. Wróbel Jerzy Antoni mgr inż. architekt - właściciel.
  3073. Wróblewska-Blikle Małgorzata mgr sztuki - artysta plastyk, manager.
  3074. Wróblewski Bohdan - malarz, grafik.
  3075. Wujec Henryk - fizyk, polityk.
  3076. Wuttke Jerzy Józef mgr - prof. ASP, kierownik Katedry Wzornictwa Przemysłowego.
  3077. Wybrański Andrzej Wiesław mgr matematyki - doradca ekonomiczny.
  3078. Wycisło Eugeniusz mgr inż. mech.-energ. - poseł.
  3079. Wyczański Andrzej prof. zw. - historyk, emerytowany prof., czł. Prezydium PAN.
  3080. Wyganowski Stanisław dr - urbanista.
  3081. Wyględowski Mieczysław lek. med. - chirurg, senator RP.
  3082. Wyka Marta prof. zw. - profesor.
  3083. Wyrowiński Jan mgr inż. elektr. automatyki - doradca, negocjator.
  3084. Wyrzykowski Jerzy mgr inż. mech. - czł. zarządu, dyr. współpracy zewnętrznej.
  3085. Wyrzykowski Krzysztof dr n. fiz. - przedsiębiorca, właściciel, dyrektor.
  3086. Wysłouch Seweryna prof. - kierownik.
  3087. Wysłouch Zenon Wiktor Antoni inż. - emeryt.
  3088. Wysocki Mirosław Jan prof. dr hab. med. - profesor, kierownik.
  3089. Wysocki Wiesław Jan prof. - prodziekan, prof.
  3090. Wysoczański Jan mgr prawa administracyjnego - burmistrz.
  3091. Wziątek Mirosław - kierownik.
  3092. Wziątek Stanisław mgr - poseł na Sejm, samorządowiec, polityk.
  3093. Zabielska-Cieciuch Joanna lek. Med. - lekarz rodzinny, kierownik.
  3094. Zabłocki Janusz Zbigniew mgr - dziennikarz - publicysta, emeryt.
  3095. Zabłocki Michał mgr - poeta, reżyser.
  3096. Zabłocki Wojciech Mikołaj prof. dr hab. - profesor, właściciel, prezes, inż. architekt, nauczyciel akademicki.
  3097. Zaborowski Paweł Tadeusz Jerzy mgr transportu - właściciel.
  3098. Zaborowski Zbyszek mgr politol. - poseł.
  3099. Zacharewicz Jacek Paweł mgr - ekonomista, prezes zarządu.
  3100. Zachorowska Maria mgr - etnograf, dyrektor.
  3101. Zachorowski Jerzy dr fiz. - fizyk, nauczyciel akademicki.
  3102. Zachwatowicz-Jasieńska Katarzyna mgr - artysta muzyk.
  3103. Zachwieja Zofia prof. - pracownik naukowy.
  3104. Zagórny Rafał mgr prawa - poseł na sejm RP.
  3105. Zając Andrzej mgr - ekonomista, poseł na Sejm RP.
  3106. Zajączek Stanisław dr hab. n. med. - adiunkt, genetyk, anestezjolog.
  3107. Zajączkowska Maria mgr inż. chem. - emeryt.
  3108. Zakrzewska-Czerwińska Jolanta prof. dr hab. - profesor.
  3109. Zakrzewski Andrzej Mieczysław mgr inż. chemik - prezes zarządu.
  3110. Zakrzewski Jakub prof. dr hab. - fizyk teoretyk, nauczyciel akademicki.
  3111. Zakrzewski Krzysztof Aleksander - radca prawny, wspólnik zarządzający.
  3112. Zalewska Agnieszka prof. dr hab. - kierownik zakładu, fizyk eksperymentator, specjalista w zakresie fizyki cząstek eksperymentalnych.
  3113. Zalewska Teresa Anna mgr - starszy kustosz.
  3114. Zamachowski Zbigniew mgr - aktor.
  3115. Zamorski Wojciech Jerzy mgr - iberysta, dziennikarz, znawca muzyki.
  3116. Zamoyski Jan - ekonomista.
  3117. Zamoyski Marcin - własna działalność gospodarcza.
  3118. Zaorski Andrzej Adam mgr - aktor, reżyser, satyryk.
  3119. Zaorski Janusz mgr - reżyser filmowy, teatralny i TV, scenarzysta, aktor, producent, działacz społeczny.
  3120. Zapałowski Andrzej mgr - poseł do Parlamentu Europejskiego (od 2005) Grupa Niepodległość i Demokracja, wykładowca akademicki i nauczyciel szkół niższego szczebla.
  3121. Zapart Zbigniew - technik chemik, prezydent miasta.
  3122. Zarańska-Jackowska Joanna. - pedagog.
  3123. Zaremba Piotr mgr - niezależny publicysta.
  3124. Zaremba Renata mgr - politolog, radna, właścicielka.
  3125. Zarębski Andrzej mgr filol. - publicysta, polityk.
  3126. Zarzycki Kazimierz mgr ekon. - dziennikarz, poseł.
  3127. Zarzycki Paweł Andrzej mgr filologii klasycznej - prezes zarządu, przedsiębiorca, naczelnik ZHP.
  3128. Zarzycki Wojciech Szczęsny inż. roln. - poseł na Sejm RP.
  3129. Zasztowt Leszek Olgierd dr hab. - profesor UW, docent PAN, kierownik.
  3130. Zathey Bronisław Jan mgr - geograf, nauczyciel, prezes oddziału.
  3131. Zathey Tadeusz Stefan prof. - dyrygent, klawesynista.
  3132. Zathey-Tom Irena Maria mgr - starszy wykładowca, muzyk, pedagog, muzykoterapeuta.
  3133. Zawadzki Juliusz Ludwik mgr inż. - inżynier melioracji wodnych, rzeczoznawca, kierownik.
  3134. Zawadzki Leon mgr ekon. - profesjonalny astrolog, nauczyciel jogi klasycznej, publicysta, wykładowca, mgr ekonomii i ekonometrii.
  3135. Zawadzki Ryszard mgr - dyrektor.
  3136. Zawisza Artur Wojciech mgr - poseł, polityk, polonista.
  3137. Zbiegieni Adam - architekt - artysta plastyk, prezes.
  3138. Zborowski Wiktor - aktor.
  3139. Zbrzyzny Ryszard mgr inż. - inżynier górnik, ekonomista, poseł zawodowy, działacz związkowy.
  3140. Zdankiewicz Piotr mgr inż. mech. - prezes zarządu, kierownik ogólny.
  3141. Zdanowska Hanna mgr inż. - inżynier środowiska, dyrektor biura.
  3142. Zdeb Andrzej mgr prawa - dyrektor.
  3143. Zdebski Andrzej mgr - podsekretarz stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, prezydent IPH.
  3144. Zdrada Jerzy prof. dr hab. - profesor nadzwyczajny, historyk.
  3145. Zdrojewski Bogdan Andrzej mgr - minister kultury i dziedzictwa narodowego.
  3146. Zdrojewski Jacek - ekonomista, wiceprezes Miasta St. Warszawy.
  3147. Zdziebło Adam mgr - prawnik, dyrektor, radny Sejmiku.
  3148. Zdzitowiecki Krzysztof Stanisław prof. dr hab. n. biologicznych - prof., kierownik Zakładu Różnorodności Biologicznej.
  3149. Zechenter-Spławińska Elżbieta dr n. humanist. - poeta, pisarz, tłumacz, autor tekstów piosenek.
  3150. Zegar Józef S. prof. dr hab. n. ekonomicznych - ekonomista, kierownik zakładu.
  3151. Zeliaś Aleksander prof. zw. dr hab. n. ekon. - kierownik katedry i zakładu.
  3152. Zemke Janusz Władysław dr n. polit. - Sekretarz Stanu, I Zastępca Ministra Obrony Narodowej.
  3153. Ziejka Franciszek prof. dr hab. - rektor.
  3154. Zielińska Lidia dr - kompozytor, nauczyciel akademicki.
  3155. Zielińska Monika Maria mgr - tłumacz.
  3156. Zielińska-Głębocka Anna prof. zw. - kier. Katedry Ekonomiki i Integracji Europejskiej na Wydz. Ekonomicznym.
  3157. Zieliński Juliusz Zygmunt mgr inż. elektron. - specjalista akustyk; dyrektor techniczny.
  3158. Zieliński Krzysztof W. prof. dr hab. n. med. - pułkownik WP, kierownik, naczelny patolog WP.
  3159. Zieliński Leszek - poseł na Sejm RP, członek Klubu Parlamentarnego PSL, przedstawiciel Sejmu do Zgromadzenia Parlamentarnego Europy, członek Sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Europejskiej.
  3160. Zieliński Maciej - przewodniczący Komisji Sportu i Rekreacji, właściciel pubu, koszykarz.
  3161. Zieliński Wojciech prof. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki, prorektor ds. dydaktyki.
  3162. Zielonka Andrzej Leon mgr inż. - radny sejmiku, inżynier budownictwa wodnego.
  3163. Zielonka Lech Stefan - poseł, rolnik.
  3164. Zielonka Teresa Zuzanna mgr - przewodnicząca, polonistka, od 2005 poseł na Sejm RP.
  3165. Ziemiański Wojciech mgr - aktor, reżyser.
  3166. Ziemniak Wojciech Stanisław mgr - poseł na Sejm RP, nauczyciel wychowania fizycznego, dyrektor gimnazjum.
  3167. Ziemniewicz Adam Michał - dyrektor, kreator mody.
  3168. Zięba Dionizy prof. dr hab. - lekarz weterynarii, nauczyciel akademicki, profesor zwyczajny.
  3169. Zięba Jan mgr - dyrektor, projektant systemów informatycznych.
  3170. Ziębiński Marcin Piotr - reżyser filmowy.
  3171. Ziobro Kazimierz mgr - dyrektor, teolog, pracownik administracji publicznej.
  3172. Ziobro Zbigniew mgr - prawnik, działacz społeczny, poseł, minister sprawiedliwości.
  3173. Ziołkowski Krzysztof dr - sekretarz naukowy Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk, astronom.
  3174. Ziółkowska Wiesława dr hab. - ekonomista, nauczyciel akademicki, członek rady.
  3175. Złakowski Zenon mgr filol. pol. - pisarz, działacz społeczny i polityczny, dziennikarz.
  3176. Złotowski Kosma mgr - polonista, polityk.
  3177. Zoll Anrzej prof. dr hab. - prawnik, profesor zwyczajny UJ, rzecznik praw obywatelskich.
  3178. Zoll Fryderyk Andrzej dr hab. - kierownik Ośrodka Koordynacyjnego Szkół Praw Obcych.
  3179. Zoll Wiesława - adwokat.
  3180. Zommer Jolanta z d. Kadziak mgr farmacji - harcmistrzyni.
  3181. Zommer Rafał Paweł - nauczyciel historii.
  3182. Zuba Maria inż. - poseł na Sejm RP VI kadencji.
  3183. Zubowski Jan mgr - polityk, nauczyciel, bibliotekarz, poseł na Sejm RP.
  3184. Zubrzycka Anna mgr - etnograf, nauczyciel akademicki, aktorka.
  3185. Zwierzchowska Katarzyna Aniela, mgr zarządzania - prezes zarządu.
  3186. Zwierzchowski Andrzej Adam mgr inż. arch. - architekt, projektant, menadżer.
  3187. Zwinogrodzka Wanda Jadwiga mgr - z-ca dyrektora Agencji Filmowej TVP ds. artystyczno-literackich, dziennikarz, krytyk literacki.
  3188. Zyblikiewicz Lubomir W. prof. dr hab. - historyk, politolog, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  3189. Zych Józef dr n. prawn. - prawnik, polityk.
  3190. Zychowicz Zbigniew Stanisław dr n. pol. - senator Rzeczypospolitej Polskiej; zastępca przewodniczącego Komisji Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej.
  3191. Zydroń Teresa mgr - emeryt, artysta plastyk.
  3192. Zysk Zbigniew mgr inż. - właściciel, inż. budownictwa lądowego, rzeczoznawca majątkowy.
  3193. Żabiński Władysław - prezes zarządu.
  3194. Żak Piotr - nauczyciel, poseł.
  3195. Żak Stanisław Józef prof. dr hab. n. humanistycznych - nauczyciel akademicki.
  3196. Żakowski Jacek mgr - dziennikarz.
  3197. Żaliński Antoni mgr wych. fiz. - dyr. Ogniska Pracy Pozaszkolnej na Mokotowie.
  3198. Żarski Zdzisław gen. bryg., dr n. wojsk. - pilot w stanie spoczynku.
  3199. Żaryn Jan Krzysztof dr - gł. specjalista, historyk.
  3200. Żaryn Szczepan - dziennikarz.
  3201. Żdżarski Zygmunt Marek inż. chemii - rencista.
  3202. Żeleński Andrzej prof. dr hab. inż. - prof. nadzw., energetyk, elektrotechnik.
  3203. Żelichowski Stanisław mgr - minister.
  3204. Żeligowski Andrzej dr n. tech. inż. mech. - adiunkt, nauczyciel akademicki.
  3205. Żenkiewicz Marian prof. dr hab. inż. - wybitny specjalista z zakresu inżynierii materiałowej, 1997-2005 Senator RP.
  3206. Żmija Janusz prof. dr hab. - ekonomista, nauczyciel akademicki, kierownik katedry, rektor.
  3207. Żmijan Stanisław mgr inż. - prezes zarządu, inż. budownictwa drogowego, polityk.
  3208. Żmijewski Tomasz mgr inż. budownictwa - prezes zarządu.
  3209. Żochowska Elżbieta - właściciel własnej praktyki dentystycznej, lek.
  3210. Żochowski Iwo Dominik lek. med. - dyrektor.
  3211. Żółkiewski Jan Stanisław mgr wych. fiz. - trener.
  3212. Żukowski Wojciech Sławomir mgr historii - nauczyciel.
  3213. Żukrowska Katarzyna Ida prof. nadzw. dr hab. n. ekon. - prodziekan ds. naukowych.
  3214. Żurawiecki Jerzy Antoni mgr socjologii - przewodniczący.
  3215. Żurawski Maciej lek. med. - chirurg, ordynator.
  3216. Żurowski Stanisław Roman h. Leliwa mgr etnogr. - wicedyrektor.
  3217. Żychowicz Maria Barbara mgr - miejski rzecznik konsumentów, radca prawny.
  3218. Życzkowski Karol prof. dr hab. - fizyk.
  3219. Życzkowski Stefan - inżynier, menedżer, prezes zarządu.
  3220. Żygocki Dariusz Jerzy - prezes zarządu.
  3221. Żygulski Kazimierz Franciszek prof. - prezydent, socjolog kultury.
  3222. Żylicz Maciej prof. - pracownik naukowy.
  3223. Żylicz Tomasz prof. dr hab. - ekonomista, dziekan, nauczyciel akademicki.
  3224. Żyliński Adam mgr administracji - burmistrz.
  3225. Żyła Mieczysław prof. dr hab. - emerytowany pracownik naukowo-dydaktyczny.
  3226. Żynda Lech Andrzej dr n. med. - ordynator, lekarz medycyny.
  3227. Żynda Marek Franciszek mgr - mgr wychowania fizycznego, radny SLD.
  3228. Żyszkiewicz Jerzy - przewodniczący, współwłaściciel.
  3229. Żyszkowska Wiesława dr hab. - geograf, kartograf, nauczyciel akademicki.
  3230. Żyszkowski Jan Feliks mgr - geograf, specjalista kartograf.
  3231. Żytkowski Stanisław mgr - właściciel, adwokat.
  3232. Żyżliński Jerzy prof. dr hab. - kierownik Zakładu Gospodarki Publicznej, ekonomista, nauczyciel akademicki.

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1000.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 18.05.2022.
© 2002-2022 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie