Sejm-Wielki.pl [start]
M.J. Minakowski, Genealogy of the Descendants of the Great Sejm
Zaloguj się contact
Name Surname: 

Miejscowość: Warszawa

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Warszawa. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Powstanie Warszawskie (117), Warszawa, par. św. Krzyża (27), Muzeum Więzienia Pawiak (1), Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów na Rakowieckiej (1), Gdański (2), Cytadela Warszawska (1), Stoki Cytadeli Warszawskiej (22), Czerniaków (1), Warszawa Kasprzaka (1), Służew (5), Warszawa Okęcie (1), Tarchomin (3), Bitwa o Olszynkę Grochowską (1), Ząbki (6), Nowodwory (5), Falenty (3), Józefosław (2), Marki (4), Babice Nowe (1), Janczewice (1), Macierzysz (10), Stara Iwiczna (3), Dąbrowa Leśna (1), Rembertów (6), Klaudyn (2), Łomianki (18), Piastów (24), Piaseczno (63), Magdalenka (województwo mazowieckie) (1), Zielonka, pow. wołomiński (3), Okoliczne parafie (niektóre): Warszawa, Cyrkuł VII (946), Warszawa, Cyrkuł VI (859), Warszawa, Cyrkuł II (1656), Warszawa, Cyrkuł IV (598), Warszawa, Cyrkuł III (413), Warszawa, Cyrkuł I (825), Warszawa, par. Wszystkich Świętych (23698), Warszawa, par. św. Barbary (5797), Warszawa, par. Ewangelicko-Augsburska (5111), Warszawa, par. św. Krzyża (20840), Okoliczne cmentarze: Warszawa, dawny cm. Świętokrzyski na Koszykach (św. Barbary) (31), Warszawa, kościół Świętego Krzyża (19), Warszawa, kościół św. Antoniego (oo. Reformatów) (5), Warszawa, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca (d. karmelitów bosych) (2), Warszawa, kościół Kapucynów przy ul. Miodowej (13),

Zakres: do 1768 - od 1769 do 1810 - od 1811 do 1824 - od 1825 do 1830 - od 1831 do 1835 - od 1836 do 1838 - od 1839 do 1842 - od 1843 do 1845 - od 1846 do 1848 - od 1849 do 1850 - od 1851 do 1852 - od 1853 do 1854 - od 1855 do 1856 - od 1857 do 1858 - od 1859 do 1861 - od 1862 do 1867 - od 1868 do 1879 - od 1880 do 1887 - od 1888 do 1894 - od 1895 do 1899 - od 1900 do 1906 - od 1907 do 1913 - od 1914 do 1921 - od 1922 do 1928 - od 1929 do 1933 - od 1934 do 1939 - od 1940 do 1944 - od 1945 do 1950 - od 1951 do 1957 - od 1958 do 1964 - od 1965 do 1971 - od 1972 do 1976 - od 1977 do 1982 - od 1983 do 1988 - od 1989 do 1996 - od 1997 do 2005 - od 2006 do 2017 - od 2018

1965

Urodzenia

  1. Anna Maria ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001527), 1965– (r.: Krzysztof i Maria Czartoryska)
  2. Maria hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia (ID: cz.I004048), znani dziennikarze 1965– (r.: Andrzej i Maria Dangel)
  3. Paweł Maria Wołowski h. Na Kaskach (ID: cz.I028501), 1965– (r.: Tomasz i Alina Jędraszak)
  4. Anna Żarska h. Starykoń (ID: cz.I032369), 1965–
  5. Maciej Antoni hr. Mycielski z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.65576), 1965– (r.: Jerzy i Dorota Morawska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Jan Emeryk Rościszewski z Rościszewa h. Junosza (ID: mi.249), bohater Wiki 1965– (r.: Marcin i Elżbieta Mańkowska)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Marek Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: sw.10418), korespondent M.J.M. 1965– (r.: Witold i Anna Sobczak)
  14. Klaudia Róża Iwicka z Iwiczny h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: sw.11726), 1965– (r.: Bolesław i Ewa Wasilewska)
  15. Michał Adam Bichniewicz h. Pielesz (ID: sw.122081), korespondent M.J.M. 1965– (r.: Adam i Marta Smoleńska)
  16. Jarosław Robert Karwowski (ID: sw.123370), 1965–
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Piotr Żylonis (ID: sw.127060), 1965– (r.: Aleksander i Maria Sumińska)
  19. Alina Katarzyna Duszyńska (ID: sw.128311), 1965– (r.: Piotr i Barbara Wilska)
  20. Paweł Jan Łysak (ID: sw.128312), 1965– (r.: Jan i Maria Skowronek)
  21. Izabella Katarzyna Korsak h. wł. (ID: sw.13846), członek SPSW 1965– (r.: Andrzej i Władysława Bońdos)
  22. Anna Jadwiga Kossecka h. Rawicz (ID: sw.171861), 1965– (r.: Józef i Elżbieta Sulimierska)
  23. Agnieszka Olszacka (ID: sw.180095), 1965– (r.: Andrzej i Barbara Milewska)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Agnieszka Żołędziowska (ID: sw.252505), 1965– (r.: Wojciech i Joanna Ruszczyńska)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Szymon Moldenhawer h. wł. (ID: sw.39290), 1965– (r.: Andrzej i Józefa Gąsienica)
  30. Paweł Kornel Strzelecki h. Oksza (ID: sw.398225), korespondent M.J.M. 1965– (r.: Tomasz i Teresa Kalinowska)
  31. Jan Wojciech Berka (ID: sw.40005), korespondent M.J.M. 1965– (r.: Mieczysław i Cecylia Popiel)
  32. Grzegorz Marek Kluska (ID: sw.43200), 1965–
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Marek Lisiowski (ID: sw.51740), 1965– (r.: Józef i Jadwiga Lewicka)
  35. Piotr Morawiecki (ID: sw.5194), 1965– (r.: Roman i Dorota Horoch)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Katarzyna Maria Ostaszewska z Ostaszewa h. Ostoja (ID: sw.6452), 1965– (r.: Antoni i Małgorzata Łukaszewska)
  38. Jacek «Kuba» Gwiazdowski (ID: sw.649943), 1965– (r.: Bohdan i Anna Wiśniewska)
  39. Monika Higersberger h. wł. (ID: sw.651025), korespondent M.J.M. 1965– (r.: Jan i Taida Zimnoch)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Agata Młynarska z Młynarzy h. Belina (ID: sw.89547), znani dziennikarze 1965– (r.: Wojciech i Adrianna Godlewska)
  42. Janusz Walczak (ID: sw.95232), 1965– (r.: Stanisław i Regina Dimmich)
  43. Krzysztof Skowroński h. Jastrzębiec (ID: zi.1.154.a1a1a1), znani dziennikarze 1965– (r.: Andrzej i Barbara Petrozolin)
  44. Katarzyna Łucja Jaruzelska h. Ślepowron (ID: zi.3.68.a3a1), 1965– (r.: Jerzy i Dorota Szczepańska)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Piotr Łukasz Juliusz Andrzejewski (ID: cz.I001723), senator III RP 1942– × Ewa Maria Gzowska (ID: cz.I001724), 1946–
  2. Paweł Andrzej hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas (ID: cz.I002868), 1941– × Helena Ryczer (ID: cz.I022397), 1945–
  3. Jarosław Ekspedyt hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron (ID: cz.I006320), bohater Wiki 1940– × Barbara Michałowska h. Trzaska (ID: cz.I006513), 1935–
  4. Tomasz Józef Mańkowski h. Zaremba (ID: cz.I007438), 1937– × Małgorzata Grażyna Kostecka h. Leszczyc (ID: cz.I007439), 1942–
  5. Jerzy Gorzkowski (ID: cz.I022647), 1932– × Anna Maria Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I022646), 1938–
  6. Piotr Jan Gregorczyk (ID: cz.I032663), 1942– × Jolanta Gabriela Piaskowska h. Ostoja (ID: cz.I032662), 1944–
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Jerzy Eugeniusz Sobierański (ID: sw.342904), 1936–1993 × Anna Maria Szczawińska ze Szczawina Małego h. Prawdzic (ID: sw.342903), 1938–
  9. Andrzej Bober (ID: sw.45044), znani dziennikarze 1936– × Barbara Wilewska (ID: sw.45045), 1940–
  10. Janusz Aleksander Osęka (ID: ut.18.2.96), bohater Kto jest kim 1925–2014 × Maria Magdalena hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.2.95), 1939–
  11. Antoni Wojciech Chełkowski z Chełkowa h. Wczele (ID: zi.2.15.a3a3), 1928– × Magdalena Gabriela Czernicka h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.22589), 1936–

Zgony

  1. Helena Klementyna Frąckiewicz h. Ślepowron (ID: 12.579.209), 1873–1965 (r.: Władysław i Maria Kostecka)
  2. Maria Aniela ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: 4.1.726), bohater PSB 1880–1965 (r.: Włodzimierz i Maria Uruska)
    → PSB: TARNOWSKA Maria (1880-1965), major AK, działaczka PCK
  3. Danuta Życzkowska (ID: cz.I053676), 1921–1965
  4. Wanda Teresa Doria-Dernałowicz h. Lubicz (ID: dw.48772), 1927–1965 (r.: Kazimierz i Cecylia Komornicka)
  5. Tadeusz Franciszek Mieczkowski z Nieciszewa h. Bończa (ID: dw.51993), major wojsko polskie 1891–1965 (r.: Stanisław i Helena Donimirska)
  6. Maria Antonina Strojnowska h. Strzemię (ID: dw.65146), 1890–1965 (r.: Jan i Jadwiga Bielińska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Eugenia Jakóbowska (ID: psb.22528.6), człowiek teatru ~1900–1965 (r.: Robert i Irena Mikołajew)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Bohdan Wiktor Kazimierz Pniewski (ID: psb.23275.1), bohater PSB 1897–1965 (r.: Wiktor i Helena Kieszkowska)
    → PSB: PNIEWSKI Bohdan (1897-1965) architekt
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Wacław Szymanowski (ID: psb.34235.1), bohater PSB 1895–1965 (r.: Wacław i Gabriela Turner)
    → PSB: SZYMANOWSKI Wacław (1895-1965), fizyk, minister łączności PRL
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Witold Wierzbicki (ID: srodka.749), bohater Czy wiesz kto to jest 1890–1965 (r.: Stanisław i Stanisława Żmijewska)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. Józef Niedźwiedzki h. Ogończyk (ID: sw.124790), 1905–1965 (r.: Adam i Emilia Osińska)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. Kazimierz Makowski (ID: sw.138053), 1904–1965 (r.: Izydor i Maria Bieńkowska)
  56. Eleonora Strebejko (ID: sw.138056), 1902–1965 (r.: Wacław i Jadwiga Kozłowska)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. Józefa Pietkiewicz h. Pomian (ID: sw.155187), 1874–1965 (r.: Teodor i Stefania Iwanowicz)
  59. Stefan Grabski z Grabi h. Pomian (ID: sw.168607), 1883–1965 (r.: Konstanty i Jadwiga Zaremba)
  60. Stanisław Szlendak (ID: sw.179872), 1904–1965 (r.: Jan i Eleonora Szlendak)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. Karolina Henryka Wanda Rabowska (ID: sw.341276), 1878–1965 (r.: Juliusz i Anna Braun)
  65. Ludwik Sajkiewicz (ID: sw.367146), 1908–1965 (r.: Adam i Irena Chrzanowska)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. Janina Felicja Ciszewska (ID: sw.419994), 1889–1965
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  70. Mieczysław Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.56321), 1891–1965 (r.: Edward i Stanisława Lisiewicz)
  71. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. Tadeusz Marian Rudnicki h. Jastrzębiec (ID: sw.72895), 1888–1965 (r.: Bolesław i Zofia Znaniecka)
  74. Jan Antoni Borewicz h. wł. (Prus odm.) (ID: sw.74687), 1906–1965 (r.: Stefan i Maria Grabczyńska)
  75. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. Kornelia Zoe Skupiewska (ID: sw.87952), 1902–1965 (r.: Lucjan i Zofia Ajdukiewicz)
  79. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  80. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  81. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  82. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  83. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  84. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  85. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  86. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  87. Janina Maria Anna Gabriela Żółtowska h. Ogończyk (ID: teatr.34195.4), 1895–1965 (r.: Adam i Maria Kwilecka)
  88. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  89. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  90. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  91. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  92. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  93. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  94. Edward Jan Bielski h. Pogoń Litewska (ID: ut.2.5.83), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1878–1965 (r.: Ksawery i Maria Woyniłłowicz)
  95. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  96. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  97. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  98. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  99. Stanisław Jaśkowski h. Jasieńczyk (ID: zi.4.52.b1), znani logicy 1906–1965 (r.: Feliks i Kazimiera Dzierzbicka)
  100. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1966

Urodzenia

  1. Adrian Stankowski (ID: cz.I000648), 1966– (r.: Juliusz i Michalina Rosłan)
  2. Aleksander Andrzejewski (ID: cz.I001528), 1966– (r.: Piotr i Ewa Gzowska)
  3. Wojciech Goliński (ID: cz.I001663), 1966– (r.: Kazimierz i Anna Czartoryska)
  4. Anna Maria hr. Szeptycka z Przyłbic h. wł. (ID: cz.I003083), 1966– (r.: Aleksander i Bemigna Kosicka)
  5. Paweł bar. Heydel h. wł. (ID: cz.I005345), 1966–2001 (r.: Władysław i Maria Krzymuska)
  6. Marek hr. Starzeński ze Starzeńca h. Lis (ID: cz.I006233), korespondent M.J.M. 1966– (r.: Jan i Jolanta Ledóchowska)
  7. Maria Monika Krzyżanowska z Krzyżanowa h. Świnka (ID: cz.I007952), 1966– (r.: Adam i Róża Grabińska)
  8. Marta Spinek (ID: cz.I022438), korespondent M.J.M. 1966– (r.: Stanisław i Teresa Jagodzińska)
  9. Hanna Strzelecka (ID: cz.I028373), 1966– (r.: Andrzej i Zofia Jędrzejowicz)
  10. Irena Joanna Strzelecka (ID: cz.I028374), 1966– (r.: Andrzej i Zofia Jędrzejowicz)
  11. Aleksandra Mączyńska h. Jastrzębiec (ID: cz.I028402), 1966– (r.: Maciej i Maria Jędrzejowicz)
  12. Mateusz hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas (ID: cz.I029605), 1966– (r.: Paweł i Helena Ryczer)
  13. Katarzyna Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: cz.I031170), korespondent M.J.M. 1966– (r.: Edward i Małgorzata Herniczek)
  14. Katarzyna Świdzińska (ID: cz.I034415), 1966–
  15. Monika Anna Madej (ID: cz.I054433), 1966– (r.: Lucjan i Maria Cichowska)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Anna Mariola Królak (ID: sw.114377), 1966– (r.: Jan i Wiesława Lenart)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. Sławomir Zakrzewski (ID: sw.148519), 1966–
  23. Marek Edward Strzelecki (ID: sw.155213), 1966– (r.: Piotr i Joanna Skrzywan)
  24. Beata Trochim (ID: sw.155223), 1966– (r.: Andrzej i Zofia Cackowska)
  25. Katarzyna Maria Cieńska z Cieni h. Pomian (ID: sw.191377), 1966– (r.: Józef i Aniela Płoska)
  26. Piotr Jan Wesołowski (ID: sw.196379), 1966– (r.: Jan i Jolanta Dychdała)
  27. Robert Leszek Koński (ID: sw.243078), 1966– (r.: Tadeusz i Zyta Rehfus)
  28. Gizela Wojciechowicz (ID: sw.269428), 1966– (r.: Krzysztof i Krystyna Wiernicka)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. Monika Anna Suchorzewska h. Zaremba (ID: sw.364450), 1966– (r.: Wacław i Ewa Nieskołowska)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Małgorzata Loth (ID: sw.43168), 1966– (r.: Jerzy i Jadwiga Ceglińska)
  35. Joanna Ewa Perkowska h. Peretyakowicz (ID: sw.52028), 1966– (r.: Zygmunt i Teresa Paluch)
  36. Paweł ks. Podhorski h. wł. (ID: sw.54505), 1966– (r.: Piotr i Maria Rohozińska)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Paweł Jordan (ID: sw.89429), 1966– (r.: Lech i Maria Karwowska)
  41. Leszek Jerzy hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.3.32), 1966– (r.: Janusz i Danuta Gawarecka)
  42. Anna Jabłońska (ID: ut.29.1.170), 1966– (r.: Stanisław i Lucyna Kościuczuk)
  43. Rafał Płoski (ID: zi.6.71.a1b1a), 1966–

Małżeństwa

  1. Aleksander hr. Ronikier z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I007092), bohater Wiki 1942– × Bożena Kazimiera Lewandowska (ID: cz.I007093), 1942–
  2. Piotr Antoni Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I022322), 1940–2020 × Elżbieta Bojanowicz (ID: cz.I022323), 1939–
  3. Andrzej Bielecki (ID: sw.122396), ~1940– × Anna Gabriela Czerwińska (ID: sw.122154), 1936–2009
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Paweł Daniewski h. Prus (II) (ID: sw.7340), 1934– × Stefania Zielonka h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.51531), 1935–
  8. Ryszard Marian Stanisławski (ID: ut.1.1.288), bohater PSB 1921–2000
    → PSB: STANISŁAWSKI Ryszard Marian (1921-2000) historyk i krytyk sztuki, dyrektor Muzeum Sztuki w Łodzi
    × Urszula Joanna Maria ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.287), bohater Wiki 1934–1998
  9. Ignacy Stanisław hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.2.43), bohater Kto jest kim 1928–2018 × Delfina Maria Benigna Orłowska z Orłowa h. Lubicz (ID: ut.18.2.47), 1944–2012
  10. Maciej Galewski (ID: ut.18.3.36), 1932– × Elżbieta hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.3.35), 1936–2002
  11. Zdzisław Adam Edward Geppert z Ziempniowa h. wł. (odm.) (ID: zi.4.36.a1), 1928–1995 × Maria Pia Witold-Aleksandrowicz h. wł. (ID: cz.I039882), 1934–

Zgony

  1. Izabela hr. Wodzicka z Granowa h. Leliwa (ID: 12.270.486), 1882–1966 (r.: Stanisław i Maria Czarnomska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Janina Dowbor (ID: cz.I023418), 1884–1966 (r.: Michał i Weronika Rymgajłło)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Irena Kwiatkowska (ID: psb.13591.1), bohater PSB 1887–1966 (r.: Ludwik i Bronisława Kwiatkowska)
    → PSB: KRASZEWSKA Irena (1887-1966) rolnik, pedagog
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. Aleksandra Hessing (ID: psb.14078.3), 1876–1966
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Józef Plisowski h. Odrowąż (ID: psb.23196.1), bohater PSB 1877–1966 (r.: Karol i Maria Hołub)
    → PSB: PLISOWSKI Józef (1877-1966) generał WP
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Jan Kazimierz Rostafiński h. Jastrzębiec (ID: psb.26627.1), bohater PSB 1882–1966 (r.: Józef i Maria Ebert)
    → PSB: ROSTAFIŃSKI Jan (1882-1966) zootechnik, profesor hodowli zwierząt
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. Zygmunt Julian Załęski (ID: sw.120731), poseł na Sejm PRL 1892–1966 (r.: Franciszek i Bronisława Dmochowska)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. Helena Banasiewicz (ID: sw.126842), 1887–1966
  68. Jerzy Roman Pilecki (ID: sw.138962), 1905–1966 (r.: Roman i Maria Stefańska)
  69. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  70. Maria Mazaraki h. Newlin (ID: sw.191415), 1880–1966 (r.: Mieczysław i Oktawia Rotariusz)
  71. Maria Kozłowska (ID: sw.191624), bohater Wiki 1888–1966 (r.: Karol i Jadwiga Pawęcka)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. Anna Helena Georgina Zachariewicz z Lwigrodu (ID: sw.308542), 1873–1966 (r.: Julian i Józefina Dawid)
  74. Witold Bykowski-Łopott h. Łopot (ID: sw.365486), 1893–1966 (r.: Witold i Anna Szalewicz)
  75. Tadeusz Kreczmar (ID: sw.367728), człowiek teatru 1904–1966 (r.: Jan i Maria Kawiecka)
  76. Kazimierz Kalinowski (ID: sw.400741), 1897–1966 (r.: Michał i Maria N.)
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. Lucyna Maria Kazimiera Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58991), 1891–1966 (r.: Izydor i Józefa Sokołowska)
  79. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  80. Zbigniew Trąmpczyński (ID: sw.75929), 1884–1966
  81. Janina Helena de Latour (ID: sw.77758), 1889–1966
  82. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  83. Julia Stefania Wysocka (ID: sw.84155), 1886–1966 (r.: Józef i Władysława Niedźwiedzka)
  84. Zofia Władysława Rudnicka h. Lis (ID: sw.88360), 1878–1966 (r.: Władysław i Franciszka Markiewicz)
  85. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  86. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  87. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  88. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  89. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  90. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  91. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  92. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  93. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  94. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  95. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  96. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  97. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1967

Urodzenia

  1. Olga Stanisławska (ID: cz.I001554), bohater Wiki 1967– (r.: Ryszard i Urszula Czartoryska)
  2. Teresa Maria ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003128), korespondent M.J.M. 1967– (r.: Ferdynand i Nicole de Schoutheete)
  3. Krzysztof Jan hr. Tyszkiewicz-Łohojski z Andruszówki h. Leliwa (ID: cz.I005105), korespondent M.J.M. 1967– (r.: Stanisław i Irena Chmara)
  4. Katarzyna Maria hr. Grabowska z Grabówki h. Oksza (ID: cz.I006922), 1967– (r.: Andrzej i Maria Klar)
  5. Dominika hr. Ronikier z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I007096), 1967– (r.: Aleksander i Bożena Lewandowska)
  6. Piotr Jan Mańkowski h. Zaremba (ID: cz.I007440), 1967– (r.: Tomasz i Małgorzata Kostecka)
  7. Adam hr. Romer z Chyszowa h. Jelita (odm.) (ID: cz.I008521), 1967– (r.: Karol i Longina Wangiert)
  8. Jacek Martusewicz (ID: cz.I022339), 1967– (r.: Janusz i Grażyna Wierusz)
  9. Maciej Majewski (ID: cz.I022669), 1967– (r.: Krzysztof i Aleksandra Sokolnicka)
  10. Monika Górska z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I031993), korespondent M.J.M. 1967– (r.: Tomasz i Alicja Żebrowska)
  11. Joanna Małgorzata Gregorczyk (ID: cz.I032666), 1967– (r.: Piotr i Jolanta Piaskowska)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Adam Małkiewicz (ID: sw.117039), 1967–
  16. Artur Bartosz Rożnowski ze Skoków h. Nowina (ID: sw.12473), członek SPSW 1967– (r.: Andrzej i Krystyna Böhm)
  17. Marek Grodek (ID: sw.146797), 1967– (r.: Jacek i Teresa N.)
  18. Joanna Czermińska (ID: sw.148518), korespondent M.J.M. 1967– (r.: Andrzej i Barbara Kran)
  19. Małgorzata Kozoń (ID: sw.155220), 1967– (r.: Zbigniew i Jadwiga N.)
  20. Marcin Jędrzejewski (ID: sw.180220), bohater Wiki 1967–
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. Paweł Althamer (ID: sw.199939), bohater Wiki 1967– (r.: Adam i Barbara Baradziej)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Karolina Beata Lakshmi Wajda (ID: sw.32245), 1967– (r.: Andrzej i Beata Tyszkiewicz)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Wojciech Jarosław Senatorski (ID: sw.352503), 1967–
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Małgorzata Karolina Piekarska (ID: sw.364548), bohater Wiki 1967– (r.: Maciej i Halina Stec)
  29. Łukasz Jan Świątkowski h. Suszyński (ID: sw.44023), 1967– (r.: Zbigniew i Janina Rudowska)
  30. Anna Kniaginin (ID: sw.466711), 1967– (r.: Jerzy i Bożena Odachowska)
  31. Jacek Stępniewski (ID: sw.502652), 1967–
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Monika Szumna (ID: sw.50577), korespondent M.J.M. 1967– (r.: Zbigniew i Maria Mlicka)
  34. Marta Klara Daniewska h. Prus (II) (ID: sw.52084), korespondent M.J.M. 1967– (r.: Paweł i Stefania Zielonka)
  35. Anna Czempisz (ID: sw.60009), 1967– (r.: Zdzisław i Lucyna Makowska)
  36. Magdalena Maria Rączka (ID: sw.62562), 1967– (r.: Ryszard i Aleksandra Reklewska)
  37. Michał Kopczewski (ID: sw.63934), 1967– (r.: Marek i Halina Smalcerz)
  38. Magdalena Maria Skrzyńska h. Zaremba (ID: sw.6514), członek SPSW 1967– (r.: Jacek i Anna Byszewska)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Izabella Osmólska h. Bończa (ID: sw.756060), 1967–1998 (r.: Krzysztof i Stanisława Pilichowicz)
  42. Szymon Walewski-Colonna z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) (ID: sw.853893), 1967– (r.: Michał i Bożena Domańska)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. Marta Anna Kopczyńska (ID: ut.1.1.243), 1967– (r.: Marian i Teresa Droga)
  45. Anita Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: zi.4.82.a3a1), 1967– (r.: Krzysztof i Elżbieta Maciejewska)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Andrzej Wajda (ID: cz.I005126), bohater Kto jest kim 1926–2016 × Beata Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: cz.I005125), znani aktorzy 1938–
  2. Jerzy Andrzej Maria hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa (ID: cz.I006903), korespondent M.J.M. 1938– × Ewa Sztekiel (ID: cz.I007047), 1940–
  3. Karol Władysław hr. Romer z Chyszowa h. Jelita (odm.) (ID: cz.I008513), 1920–1984 × Longina Wangiert (ID: cz.I008517), 1935–
  4. Jan Józef Witold Chełkowski z Chełkowa h. Wczele (ID: cz.I047241), 1925–2003 × Ewa Anna Karska z Kars h. Boleścic (ID: cz.I047242), 1934–
  5. Wojciech Michał Krasicki-Mockałło (ID: cz.I053650), korespondent M.J.M. 1945– × Krystyna Jazłowiecka (ID: cz.I053674), 1944–
  6. Stefan Roguski h. Ostoja (ID: cz.I054529), 1936– × Jadwiga Krystyna Górniak (ID: zi.6.107.b1a), 1941–
  7. Jan Jakub Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: psb.25309.8), 1937– × Krystyna ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: psb.25309.7), 1937–
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Andrzej Jan Podstolski (ID: sw.1708), 1942– × Maria Róża Antonia Pułaska z Grzymiszewa h. Ślepowron (ID: sw.1707), 1942–
  10. Krzysztof Zielonka h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.52087), 1940– × Barbara Maczulewicz (ID: sw.52088), 1945–
  11. Jean Caillot (ID: ut.1.1.324), 1936–2018 × Izabela ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.323), 1942–
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × Iwona Zawadzka h. Rogala (ID: dw.59533), 1940–
  13. Bohdan Tomaszewski (ID: ut.32.1.48), bohater Kto jest kim 1921–2015 × Izabela Maria hr. Sierakowska z Waplewa h. Ogończyk (ID: ut.32.1.47), 1941–
  14. Janusz Jerzy Rudnicki (ID: zi.1.149.a3a2a), 1931–2009 × Maria Natalia Andrzejewska h. Nałęcz (II) (ID: zi.1.149.a3a2), 1934–
  15. Andrzej Mateusz Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: zi.2.126.a3), 1938–2007 × Maria Teresa Apryszko (ID: sw.67138), 1939–2013
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Janusz Franciszek Ksawery ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: 15.105.703), bohater PSB 1880–1967 (r.: Ferdynand i Pelagia Sapieha)
    → PSB: RADZIWIŁŁ Janusz Franciszek (1880-1967) polityk, działacz konserwatywny, poseł, senator
  3. Marta Zdziechowska h. Rawicz (ID: cz.I009190), 1892–1967 (r.: Feliks i Jadwiga Lipkowska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Karol Koźmiński z Koźmina h. Poraj (ID: psb.13418.1), bohater PSB 1888–1967 (r.: Jan i Stefania Mianowska)
    → PSB: KOŹMIŃSKI Karol (1888-1967) historyk, literat, malarz
  15. Stanisław Kryński z Krynek h. Przegonia (ID: psb.13942.1), bohater PSB 1912–1967 (r.: Stefan i Helena Frąckiewicz)
    → PSB: KRYŃSKI Stanisław (1912-1967) anglista, tłumacz
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Jerzy Loth (ID: psb.15589.1), bohater PSB 1880–1967 (r.: Edward i Anna Hoser)
    → PSB: LOTH Jerzy (1880-1967) profesor geografii, rektor SGH w Warszawie
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Romuald Pitera (ID: psb.23055.1), bohater PSB 1901–1967 (r.: Andrzej i Maria Pawelec)
    → PSB: PITERA Romuald (1901-1967) literat, powstaniec śląski
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Tadeusz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: psb.25990.7), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1897–1967 (r.: Mikołaj i Maria Bobrowska)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. Edward Strzelecki (ID: psb.32479.1), bohater PSB 1894–1967 (r.: Edward i Maria Chojnacka)
    → PSB: STRZELECKI Edward (1894-1967), ekonomista, statystyk, wiceprezydent Warszawy
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. Arnold Zygmunt Stanisław Szyfman (ID: psb.34182.1), bohater PSB 1882–1967 (r.: Jakub i Anna Halporn)
    → PSB: SZYFMAN Arnold (1882-1967), dyrektor teatrów
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. Irmina Maria Tekla Szwander h. Trzywdar (ID: psb.34491.1), bohater PSB 1900–1967 (r.: Adam i Zofia Krzymuska)
    → PSB: ŚLIWIŃSKA Irmina (1900-1967), bibliograf
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. Maria Buszczyńska h. Strzemię (ID: sw.115636), 1890–1967 (r.: Konstanty i Jadwiga Dmochowska)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. Stanisław Wacław Marian Życki (ID: sw.126958), 1903–1967 (r.: Edward i Franciszka von Molsdorff)
  74. Maria Magdalena Ostrowska h. Tępa Podkowa (ID: sw.132379), 1878–1967 (r.: Aleksander i Anna Gasztowt)
  75. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. Zofia Zielińska h. Świnka (ID: sw.20275), 1896–1967 (r.: Leonard i Kazimiera Skowrońska)
  80. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  81. Kazimierz Zygmunt Russocki z Brzezia h. Zadora (ID: sw.238), 1892–1967 (r.: Zygmunt i Maria Leszczyńska)
  82. Włodzimierz Ruszczyc h. Lis (ID: sw.253501), 1899–1967 (r.: Tadeusz i Jadwiga Gnatowska)
  83. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  84. Józefa Julia Mazaraki h. Newlin (ID: sw.269250), 1889–1967 (r.: August i Daniela Wyganowska)
  85. Olga Dłużniewska (ID: sw.308479), ~1880–1967
  86. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  87. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  88. Józef Chudzyński h. Cholewa (ID: sw.43815), 1894–1967 (r.: Maksym i Marianna N.)
  89. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  90. Tadeusz Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50780), 1917–1967 (r.: Stefan i Maria Świda)
  91. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  92. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  93. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  94. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  95. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  96. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  97. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  98. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  99. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  100. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  101. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  102. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  103. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  104. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  105. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  106. Józef Miedzianowski h. Jasieńczyk (ID: zi.1.119.a3a), 1893–1967 (r.: Eligiusz i Wiktoria Gawrońska)
  107. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1968

Urodzenia

  1. Andrzej Emeryk Mańkowski h. Zaremba (ID: cz.I007441), 1968– (r.: Tomasz i Małgorzata Kostecka)
  2. Ewa Gos (ID: cz.I013763), 1968–
  3. Dominika Maria Bernadeta Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: cz.I028554), znani dziennikarze 1968– (r.: Andrzej i Zofia Tyszkiewicz)
  4. Stanisław Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: cz.I031167), 1968– (r.: Edward i Małgorzata Herniczek)
  5. Marcin Żarski h. Starykoń (ID: cz.I032344), korespondent M.J.M. 1968– (r.: Andrzej i Liliana Fitowska)
  6. Anna Justyna Żemis (ID: cz.I032345), 1968– (r.: Adam i Danuta Sobieraj)
  7. Krzysztof Feliks hr. Mycielski z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.65577), 1968– (r.: Jerzy i Dorota Morawska)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Piotr Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: sw.10422), korespondent M.J.M. 1968– (r.: Witold i Anna Sobczak)
  15. Ewa Maria Polakowska h. Pokora (ID: sw.115287), 1968– (r.: Zbigniew i Maria Wielanier)
  16. Paweł Andrzej Zarzycki (ID: sw.145276), 1968– (r.: Andrzej i Elżbieta Nowacka)
  17. Maciej Tadeusz Żołędziowski (ID: sw.249655), korespondent M.J.M. 1968– (r.: Wojciech i Joanna Ruszczyńska)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Tomasz Pastwa (ID: sw.366770), 1968–
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. Maria Eryka Brabec (ID: sw.45672), 1968– (r.: Eryk i Renata Kułakowska)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Anna Alwina Świątkowska h. Suszyński (ID: sw.51736), 1968– (r.: Jerzy i Alwina Płońska)
  26. Miłosz Paweł Kaczanowski h. Strzemię (ID: sw.57708), 1968– (r.: Jacek i Danuta Laskowska)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Beata Małgorzata Proczka (ID: sw.613463), 1968– (r.: Stefan i Teresa N.)
  29. Tomasz Służewski (ID: sw.64514), 1968– (r.: Wojciech i Krystyna Wolińska)
  30. Aneta Małgorzata Szypuła (ID: sw.70901), 1968– (r.: Czesław i Bogusława Patkowska)
  31. Aleksandra Maria Sztetyłło (ID: sw.73549), 1968– (r.: Janusz i Barbara Langer)
  32. Maciej Gorzkowski (ID: sw.75912), 1968– (r.: Jerzy i Anna Dembińska)
  33. Aneta Szaszkiewicz h. wł. (ID: sw.97917), korespondent M.J.M. 1968– (r.: Andrzej i Maria Lindner)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. Robert Doria-Dernałowicz h. Lubicz (ID: sw.98852), 1968– (r.: Hubert i Krystyna Moczulska)
  36. Maria Soledad Gabriela hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.2.54), 1968– (r.: Ignacy i Delfina Orłowska)
  37. Agnieszka Dowgiałło h. Zadora (odm.) (ID: zi.5.17.a3a2), korespondent M.J.M. 1968– (r.: Andrzej i Elżbieta Mycielska)
  38. Joanna Franciszka Żurowska (ID: zi.5.57.a1a2a1), 1968– (r.: Wojciech i Irena Jasieńska)
  39. Katarzyna Witkowska (ID: zi.7.61.a1a1a1), 1968– (r.: Andrzej i Maria Baraniecka)

Małżeństwa

  1. Piotr hr. Grocholski z Grabowa h. Syrokomla (ID: cz.I002226), 1938– × Zofia Maria Elżbieta hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I002244), 1942–1970
  2. Zdzisław Franciszek hr. Kwilecki z Kwilcza h. Byliny (odm.) (ID: cz.I003158), 1938–1991 × Maria Zofia Rusinek (ID: cz.I007118), 1943–
  3. Maciej Mikołaj Antoni ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003715), 1930–2009 × Stanisława Janina Szczepek (ID: cz.I013888), 1938–2022
  4. Ludwik Cyryl hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004335), korespondent M.J.M. 1941– × Jolanta Doria-Dernałowicz h. Lubicz (ID: cz.I004336), 1944–
  5. Ryszard Henryk Dąbrowski (ID: cz.I009122), 1937– × Maria Fredro-Boniecka z Bończy h. Bończa (ID: cz.I009121), 1940–
  6. Andrzej Mieczysław Karol hr. Mycielski z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.59547), 1938– × Elżbieta Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: dw.59548), 1933–
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Zygmunt August Dziembowski-Pomian z Dziembowa h. Pomian (ID: sw.614488), bohater Kto jest kim 1921– × Janina Zbrzezniak (ID: sw.614490), 1923–
  9. Władysław Maria Jan hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: ut.1.1.322), korespondent M.J.M. 1940– × Maria Krystyna ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.321), 1940–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Tadeusz Agaton Stefan Garczyński h. wł. (ID: loza.1138), bohater Czy wiesz kto to jest 1893–1968 (r.: Franciszek i Helena Syroczyńska)
  6. Kazimierz Roman Borzym (ID: loza.393), bohater Czy wiesz kto to jest 1886–1968 (r.: Julian i Florentyna Obniska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Wanda Krahelska (ID: psb.13442.1), bohater PSB 1886–1968 (r.: Aleksander i Jadwiga Jerzykowicz)
    → PSB: KRAHELSKA Wanda (1886-1968) dziennikarka, plastyczka
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Stanisław Płoski h. Prus (I) (ID: psb.23258.1), bohater PSB 1901–1968 (r.: Antoni i Maria Bojanowska)
    → PSB: PŁOSKI Stanisław (1901-1968) architekt
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Karol Mikołaj He ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: psb.25303.8), bohater PSB 1886–1968 (r.: Jerzy i Maria Branicka)
    → PSB: RADZIWIŁŁ Karol Mikołaj (1886-1968) ziemianin, ordynat dawidgródecki
  38. Izabela Róża Maria ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: psb.25333.6), bohater Wiki 1888–1968 (r.: Dominik i Dolores de Agramonte)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. Wojciech Alojzy Świętosławski (ID: psb.34805.1), bohater PSB 1881–1968 (r.: Wacław i Aniela Rogozińska)
    → PSB: ŚWIĘTOSŁAWSKI Wojciech (1881-1968) fizykochemik, minister
  59. Stanisław Hempel (ID: psb.8399.5), bohater Czy wiesz kto to jest 1891–1968 (r.: Joachim i Anna Bądzyńska)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. Kazimierz Schmidt (ID: sw.106066), bohater Wiki 1895–1968 (r.: Antoni i Wanda Wierzchleyska)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. Wanda Borowska (ID: sw.155195), 1902–1968 (r.: Feliks i Józefa Pietkiewicz)
  72. Leokadia Czarnota-Bojarska z Bojar h. Sas (ID: sw.177644), 1910–1968 (r.: Antoni i Waleria Dylewska)
  73. Marianna Zielant (ID: sw.183007), 1899–1968
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. Felicja Gużkowska h. Lubicz (ID: sw.254906), 1903–1968 (r.: Józef i Helena Marynowska)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. Leon bar. Zachert h. Runicki (ID: sw.40620), 1894–1968 (r.: Henryk i Zofia Kleiber)
  80. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  81. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  82. Zbigniew Kowalewski h. Sulima (ID: sw.51891), 1919–1968 (r.: Adam i Helena Sułkowska)
  83. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  84. Bohdana Teresa Maria Niemczewska (ID: sw.68507), 1903–1968 (r.: Feliks i Zofia Dembowska)
  85. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  86. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  87. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  88. Maria Jarochowska z Jaroch h. Przerowa (ID: sw.853887), 1907–1968 (r.: Kazimierz i Janina Żywanowska)
  89. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  90. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  91. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  92. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  93. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  94. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  95. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  96. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  97. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  98. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  99. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  100. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  101. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  102. Emilia Paulina Schröter (ID: ut.5.6.128), bohater PSB 1886–1968 (r.: Paweł i Karolina Wende)
    → PSB: MANTEUFFLOWA Emilia (1886-1968) pedagog, działaczka społeczna
  103. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  104. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  105. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  106. Aleksandra Orsetti h. Złotokos (ID: zi.1.119.a), 1881–1968 (r.: Teodor i Maria Jełowicka)
  107. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  108. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  109. Roman Lutyński (ID: zi.5.144.ao), 1887–1968
  110. Janusz Gombrowicz h. Kościesza (ID: zi.5.23.r1), 1894–1968 (r.: Jan i Antonina Kotkowska)

1969

Urodzenia

  1. Karol Ferdynand ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003129), korespondent M.J.M. 1969– (r.: Ferdynand i Nicole de Schoutheete)
  2. Katarzyna Janina Kleniewska (ID: cz.I014104), 1969– (r.: Ryszard i Janina Mizak)
  3. Renata Edyta Aleksandra Balińska h. Jastrzębiec (ID: cz.I031926), 1969– (r.: Remigiusz i Barbara Nowocin)
  4. Joanna Maria Ursyn-Pruszyńska z Pruszyna h. Rawicz (ID: cz.I037114), 1969– (r.: Aleksander i Maria Kosik)
  5. Filip Jan Jasieński h. Dołęga (ID: cz.I044122), 1969– (r.: Ksawery i Magda Polak)
  6. Grzegorz Krasicki-Mockałło (ID: cz.I053677), 1969– (r.: Wojciech i Krystyna Jazłowiecka)
  7. Herakliusz Jerzy ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: dw.17548), korespondent M.J.M. 1969– (r.: Herakliusz i Dorota Brzozowska)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Mieczysław Hubert Radzicki-Róg z Radzicza h. Nałęcz (ID: mi.202), członek SPSW 1969– (r.: Józef i Urszula Pecht)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Joanna Iwicka z Iwiczny h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: sw.12100), członek SPSW 1969– (r.: Włodzimierz i Krystyna Kubicka)
  15. Joanna Katarzyna Lichocka (ID: sw.123373), poseł na Sejm III RP 1969– (r.: Andrzej i Halina Podolska)
  16. Krysztof Marcin Krzysztof Szułdrzyński (ID: sw.12847), 1969– (r.: Andrzej i Antonina Pierzga)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Maria Jadwiga Kossecka h. Rawicz (ID: sw.171862), 1969– (r.: Józef i Elżbieta Sulimierska)
  19. Robert Rokicki (ID: sw.177977), 1969– (r.: N. i Barbara Milewska)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. Anna Maria Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa (ID: sw.216476), 1969– (r.: Jan i Jolanta Zaremba)
  23. Wojciech Władysław Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa (ID: sw.216478), 1969– (r.: Jerzy i Jolanta Sankowska)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Paweł Rzepecki (ID: sw.47862), 1969– (r.: Tomasz i Ksawera Grocholska)
  28. Aleksandra Curkowska (ID: sw.501366), 1969–
  29. Aleksandra Karpiuk (ID: sw.502653), 1969–
  30. Piotr Seweryn Perkowski h. Peretyakowicz (ID: sw.52030), 1969– (r.: Zygmunt i Teresa Paluch)
  31. Marcin Radwan-Röhrenschef (ID: sw.58723), korespondent M.J.M. 1969–
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Sławomir Raczyński (ID: sw.68513), 1969– (r.: Andrzej i Elżbieta Borzewska)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. Michał Janusz Sobański h. Junosza (ID: sw.8322), członek SPSW 1969– (r.: Oskar i Janina Pałęcka)
  36. Urszula Dubińska (ID: sw.87699), 1969–
  37. Antonina Jordan (ID: sw.89434), 1969– (r.: Lech i Maria Karwowska)
  38. Magdalena Grochowska (ID: sw.97235), 1969–
  39. Michał Leszczyński (ID: zi.3.110.a1a1), 1969– (r.: Andrzej i Urszula Olizar)

Małżeństwa

  1. Adam Kotulski (ID: cz.I005974), 1942– × Teresa Weronika hr. Ronikier-Dolańska z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I005972), 1944–
  2. Andrzej hr. Ronikier z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I007088), 1936– × Teresa Maria Łopieńska (ID: cz.I007089), 1939–
  3. Jerzy Maria Andrzej Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba (ID: cz.I007464), 1944– × Brigitte Neys (ID: cz.I007466), 1948–
  4. Tomasz Antoni Rzepecki (ID: cz.I008012), 1941– × Ksawera Maria hr. Grocholska z Grabowa h. Syrokomla (ID: cz.I002231), 1939–
  5. Andrzej Stanisław hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron (ID: cz.I008960), uczestnik Powstania Warszawskiego 1929–1992 × Anna Maria de Virion h. Leliwa (ID: cz.I009017), 1947–
  6. Herakliusz Sebastian Maria ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: dw.17546), 1926–1992 × Dorota Brzozowska (ID: dw.17547), 1944–
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Tadeusz Zielonka h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.52095), 1942– × Anita Nowakowska (ID: sw.52096), 1943–
  9. Andrzej Holstinghausen-Holsten (ID: sw.56237), 1941– × Benedykta Stanisława Orda (ID: sw.69981), 1939–
  10. Andrzej Ludwik Korzeniewski h. Nałęcz (ID: sw.77786), 1945–2018 × Wanda Krystyna Walczak (ID: sw.87638), korespondent M.J.M. 1946–2022
  11. Bogdan Jaworski (ID: ut.35.1.69), 1931–1991 × Irena Antonina hr. Sumińska z Sumina h. Leszczyc (ID: ut.35.1.68), 1946–
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Leopoldyna Elżbieta hr. Hutten-Czapska h. Leliwa (ID: 3.598.138), 1887–1969 (r.: Jerzy i Józefa Thun)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Zygmunt Kamiński h. Łuk (Łuk Napięty) (ID: 9.359.68), bohater Czy wiesz kto to jest 1888–1969 (r.: Rajmund i Felicja Telszewska)
  5. Władysław Dynowski h. Doliwa (ID: cz.I002167), 1892–1969 (r.: Józef i Maria Tyszkiewicz)
  6. Kira von Meck h. wł. (ID: cz.I017415), 1886–1969 (r.: Mikołaj i Anna Dawidow)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Bohdan Marceli Michałowski (ID: psb.17867.1), bohater PSB 1888–1969 (r.: Antoni i Maria Żymirska)
    → PSB: MICHAŁOWSKI Bohdan Marceli (1888-1969) dermatolog
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Jerzy «Łanowski» Nechay (ID: psb.19683.1), bohater PSB 1899–1969 (r.: Adolf i Mieczysława Zbrożek)
    → PSB: NECHAY Jerzy (1899-1969) inżynier budownictwa, profesor
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Maria Ponikowska (ID: psb.23701.1), bohater PSB 1894–1969 (r.: Cezary i Ewelina Łuczycka)
    → PSB: PONIKOWSKA Maria (1894-1969) statystyk-dokumentalista
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Maria Helena Szajer (ID: psb.23979.12), 1879–1969 (r.: Michał i Helena Zalcost)
  50. Władysław Daniel Rabęcki (ID: psb.25019.1), bohater PSB 1899–1969 (r.: Radzisław i Leokadia Pinkowska)
    → PSB: RABĘCKI Władysław Daniel (1899-1969) radiotechnik, współtwórca radiofonii i telewizji
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Jadwiga Sienkiewicz h. Oszyk (ID: psb.29320.6), bohater PSB 1883–1969 (r.: Henryk i Maria Szetkiewicz)
    → PSB: SIENKIEWICZ-KORNIŁOWICZOWA Jadwiga (1883-1969) malarka, tłumaczka
  55. Wacław Franciszek Sierpiński (ID: psb.29410.1), bohater PSB 1882–1969 (r.: Konstanty i Ludwika Łapińska)
    → PSB: SIERPIŃSKI Wacław Franciszek (1882-1969) profesor matematyki
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Janusz Władysław Stępowski h. Junosza (ID: psb.32112.1), bohater PSB 1900–1969 (r.: Leon i Anna Więckowska)
    → PSB: STĘPOWSKI Janusz (1900-1969) pisarz marynista
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. Grażyna Bacewicz (ID: srodka.834x), bohater Wiki 1909–1969 (r.: Wincenty i Maria Modlińska)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. Anastazja Wyhowska (ID: sw.109649), 1900–1969
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. Mirosław «Jamont» Jasiński (ID: sw.130009), uczestnik Powstania Warszawskiego 1912–1969 (r.: Paweł i Maria Malkowska)
  76. Zygmunt Ryszard Aleksander Obrębski (ID: sw.149923), 1896–1969 (r.: Daniel i Wanda Szmit)
  77. Gabriela Bułhak (ID: sw.181832), ~1880–1969
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  80. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  81. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  82. Zofia Miedzianek-Kobyłecka z Bądkowa h. Godziemba (ID: sw.217678), 1911–1969 (r.: Stanisław i Leonia Siemieńska)
  83. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  84. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  85. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  86. Eugenia Horn (ID: sw.299499), 1899–1969 (r.: Albert i Jadwiga N.)
  87. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  88. Antoni Marcin Stelik (ID: sw.363436), 1905–1969 (r.: Władysław i Michalina Paciorkowska)
  89. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  90. Edmund Gotzman (ID: sw.44643), 1905–1969 (r.: Władysław i Bronisława Frydrysiak)
  91. Julia Taczanowska h. Jastrzębiec (ID: sw.46196), 1893–1969 (r.: Julian i Jadwiga Ostrowska)
  92. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  93. Maria Anna Karwowska z Karwowa h. Pniejnia (Cwaliny) (ID: sw.46645), 1933–1969 (r.: Stanisław i Stefania Madalińska)
  94. Mikołaj Jakubowski (ID: sw.466799), 1888–1969 (r.: Jan i Maria Wiśniewska)
  95. Maria Olga Karolina Pilecka h. Leliwa (ID: sw.52933), 1893–1969 (r.: Stanisław i Idalia Łoś)
  96. Maria Chrzanowska (ID: sw.58658), 1896–1969
  97. Helena Anna Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58972), 1887–1969 (r.: Izydor i Józefa Sokołowska)
  98. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  99. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  100. Stefan Lipiński (ID: sw.756040), 1891–1969
  101. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  102. Mirosława Sadżak (ID: sw.85719), 1931–1969
  103. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  104. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  105. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  106. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  107. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  108. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  109. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  110. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  111. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  112. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  113. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  114. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1970

Urodzenia

  1. Jerzy Władysław hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I001434), korespondent M.J.M. 1970– (r.: Władysław i Maria Czartoryska)
  2. Ludwik Jan hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004337), 1970– (r.: Ludwik i Jolanta Dernałowicz)
  3. Joanna Maria hr. Grabowska z Grabówki h. Oksza (ID: cz.I006923), 1970– (r.: Andrzej i Maria Klar)
  4. Maria Elżbieta hr. Grocholska z Grabowa h. Syrokomla (ID: cz.I012423), 1970– (r.: Piotr i Zofia Plater)
  5. Patrycja Izabella ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I013889), 1970– (r.: Maciej i Stanisława Szczepek)
  6. Paweł Zygmunt Golik (ID: cz.I022511), 1970– (r.: Włodzimierz i Zofia Mycielska)
  7. Piotr Kotulski (ID: cz.I028473), 1970– (r.: Adam i Teresa Ronikier)
  8. Irena Antonina hr. Ronikier-Dolańska z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I028481), 1970– (r.: Edward i Bożena Kapias)
  9. Paweł Piotr Petynka (ID: cz.I032350), 1970– (r.: Lech i Janina Najduk)
  10. Anna Olejniczak (ID: cz.I044152), korespondent M.J.M. 1970– (r.: Zbigniew i Katarzyna Cichowska)
  11. Joanna Maria hr. Mycielska z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.59549), 1970– (r.: Andrzej i Elżbieta Dembińska)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Paweł Jerzy Czerwiński (ID: sw.122408), 1970– (r.: Krzysztof i Maria Borowska)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Paweł Marcin Kaczyński (ID: sw.126584), 1970– (r.: Janusz i Marta Piętka)
  20. Agata Zarzycka (ID: sw.145275), 1970– (r.: Andrzej i Elżbieta Nowacka)
  21. Maria Suska h. Pomian (ID: sw.19626), 1970– (r.: Jan i Anna Szweycer)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Tomasz Englert (ID: sw.305421), 1970– (r.: Jan i Barbara Sołtysik)
  25. Marek Andrzej Radwański h. Radwan (ID: sw.400737), korespondent M.J.M. 1970– (r.: Janusz i Jadwiga Czajkowska)
  26. Aleksandra Rembowska (ID: sw.44024), 1970– (r.: Józef i Stanisława Trochimowicz)
  27. Witold Adam Świątkowski h. Suszyński (ID: sw.44025), korespondent M.J.M. 1970– (r.: Zbigniew i Janina Rudowska)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Robert Christiani-Grabieński h. wł. (ID: sw.45491), korespondent M.J.M. 1970– (r.: Zbigniew i Maria Frączek)
  30. Monika Teresa Ropska (ID: sw.51586), 1970– (r.: Zdzisław i Jadwiga Kowalska)
  31. Jarosław Domański (ID: sw.533552), korespondent M.J.M. 1970– (r.: Stefan i Marlena Skibniewska)
  32. Joanna Opalińska (ID: sw.533553), 1970– (r.: Jacek i Elżbieta Kułaga)
  33. Teresa Romualda Chrapowicka (ID: sw.57975), korespondent M.J.M. 1970– (r.: Andrzej i Anna Chrapowicka)
  34. Piotr Szymon hr. Łoś z Grodkowa i Krzynowłogi h. Dąbrowa (ID: sw.5813), znani dziennikarze 1970– (r.: Aleksander i Anna Paygert)
  35. Katarzyna Jaworska (ID: sw.59380), 1970– (r.: Bogdan i Irena Sumińska)
  36. Magdalena Reklewska (ID: sw.62570), 1970– (r.: Claude i Teresa Reklewska)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Maria Teresa Ostaszewska z Ostaszewa h. Ostoja (ID: sw.6453), 1970– (r.: Antoni i Małgorzata Łukaszewska)
  39. Maria Górska h. Ślepowron (ID: sw.647419), 1970– (r.: Kazimierz i Teresa Herse)
  40. Jakub Wacław Skrzyński h. Zaremba (ID: sw.6515), 1970– (r.: Jacek i Anna Byszewska)
  41. Katarzyna Anna Mulik (ID: sw.6516), 1970– (r.: Sylwester i Hanna Nozderka)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. Konrad Ryszard Skonieczny (ID: sw.74662), 1970– (r.: Bohdan i Janina Budzianowska)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. Agnieszka Graff (ID: sw.93384), bohater Wiki 1970– (r.: Piotr i Katarzyna Rosner)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. Marcin Buliński (ID: sw.97233), 1970– (r.: Andrzej i Teresa Kuczborska)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. Ignacy Ksawery hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.2.56), 1970– (r.: Ignacy i Delfina Orłowska)
  54. Dorota Kozłowska (ID: zi.7.19.a1a1a1), korespondent M.J.M. 1970– (r.: Zdzisław i Krystyna Sierzpowska)
  55. Tytus Marek Witkowski (ID: zi.7.61.a1a1a2), 1970– (r.: Andrzej i Maria Baraniecka)

Małżeństwa

  1. Witold Orzechowski (ID: cz.I005127), 1941– × Beata Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: cz.I005125), znani aktorzy 1938–
  2. Jan Bielecki h. Janina (ID: cz.I022289), bohater Wiki 1942–2000 × Alicja Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002152), 1943–2020
  3. Michał Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I022638), 1944– × Maria Glińska (ID: cz.I022639), 1944–
  4. Edward Józef hr. Poniński z Wrześni h. Łodzia (ID: dw.65069), korespondent M.J.M. 1940– × Maria Róża hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I001386), 1942–
  5. Aleksander Ludwik Łęcki (ID: sw.176936), 1942–1997 × Jadwiga Frąckiewicz (ID: sw.176937), 1947–
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Stanisław Jan Andrzej ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.297), bohater Wiki 1939–2021 × Krystyna Godlewska h. Gozdawa (ID: ut.1.1.298), 1936–

Zgony

  1. Barbara Zofia Seweryna ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: 4.1.721), 1900–1970 (r.: Seweryn i Zofia Przeździecka)
  2. Zofia Maria Elżbieta hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I002244), 1942–1970 (r.: Kazimierz i Ewa Grocholska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Antoni Ernest Mroczkowski (ID: psb.19184.1), bohater PSB 1896–1970 (r.: Józef i Matylda Stenka)
    → PSB: MROCZKOWSKI Antoni Ernest (1896-1970) lotnik
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Stefan Sienicki (ID: psb.29289.1), bohater PSB 1897–1970 (r.: Stefan i Antonina Maliszewska)
    → PSB: SIENICKI Stefan (1897-1970) profesor architektury
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Jan Marian «Janusz Warnecki» Kozłowski h. Jastrzębiec (ID: psb.32193.2), bohater Czy wiesz kto to jest 1895–1970 (r.: Józef i Michalina Świątkowska)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Leon Suchorzewski h. Zaremba (ID: psb.32669.1), bohater PSB 1894–1970 (r.: Witold i Stefania Gołębiowska)
    → PSB: SUCHORZEWSKI Leon (1894-1970), burmistrz Włodzimierza Wołyńskiego
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. Adam Tymoteusz Osuchowski h. Gozdawa (ID: sw.12514), 1875–1970 (r.: Feliks i Anastazja Zborska)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Zygmunt Marian Świerczyński h. Ostoja (ID: sw.159697), 1896–1970 (r.: Piotr i Aniela Łubieńska)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. Maria Achmatowicz (ID: sw.181838), 1905–1970 (r.: Bohdan i Helena Buczacka)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  70. Janusz Modliński h. Jastrzębiec (Tępa Podkowa) (ID: sw.256240), 1908–1970 (r.: Teodor i Maria Zakrzewska)
  71. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  74. Eugenia Szukszta h. Pobóg (odm.) (ID: sw.282541), 1895–1970 (r.: Ludwik i Zofia Narbutt)
  75. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  76. Jerzy Julian Osmólski h. Bończa (ID: sw.341239), 1896–1970 (r.: Julian i Maria Godlewska)
  77. Janina Teresa Osmólska h. Bończa (ID: sw.341240), 1896–1970 (r.: Julian i Maria Godlewska)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  80. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  81. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  82. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  83. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  84. Henryk August Skarbek-Kruszewski h. Awdaniec (ID: sw.53731), 1900–1970 (r.: Walenty i Augusta de Pourbaix)
  85. Zygmunt Karol Tyszka (ID: sw.548715), 1902–1970 (r.: Zygmunt i Wanda Miszewska)
  86. Hanna Maria Dobrowolska h. Doliwa (ID: sw.61262), 1890–1970 (r.: Henryk i Wanda Leopold)
  87. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  88. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  89. Józef Karney (ID: sw.66851), 1897–1970 (r.: Józef i Zofia Bojanowska)
  90. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  91. Leonard Płocharski (ID: sw.754128), 1893–1970
  92. Antoni Chaciński (ID: sw.76641), 1891–1970 (r.: Antoni i Adelajda Bloch)
  93. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  94. Roman «Ryszard» Kiedrzyński z Kiedrzyna h. Ostoja (ID: sw.95191), uczestnik Powstania Warszawskiego 1906–1970 (r.: Henryk i Lucyna Daszewska)
  95. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  96. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  97. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  98. Antoni Julian Wasilewski (ID: teatr.15930.1), człowiek teatru 1914–1970 (r.: Zygmunt i Maria Galska)
  99. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  100. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  101. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  102. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  103. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  104. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  105. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  106. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  107. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  108. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  109. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  110. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  111. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  112. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  113. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  114. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  115. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  116. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  117. Piotr ks. Podhorski h. wł. (ID: ut.6.2.125), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1889–1970 (r.: Leon i Maria Chojecka)
  118. Bogdan Leopold Zieleniewski h. Zgraja (ID: zi.4.128.probant), 1890–1970 (r.: Piotr i Paulina Zielonka)
  119. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1971

Urodzenia

  1. Marta Krzyszkowska (ID: cz.I001687), 1971– (r.: Wojciech i Maria Jureko)
  2. Maciej Maria hr. Szeptycki z Przyłbic h. wł. (ID: cz.I003084), korespondent M.J.M. 1971– (r.: Aleksander i Bemigna Kosicka)
  3. Wojciech bar. Heydel h. wł. (ID: cz.I030238), korespondent M.J.M. 1971– (r.: Władysław i Maria Krzymuska)
  4. Jan Antoni Świdziński (ID: cz.I034420), 1971–
  5. Roman Cichowski z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I044146), 1971– (r.: Krzysztof i Barbara Niedzielska)
  6. Jerzy Andrzej hr. Mycielski z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.65578), 1971– (r.: Jerzy i Dorota Morawska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Marcin Szuster (ID: sw.104862), 1971– (r.: Andrzej i Teresa Skrzywan)
  11. Artur Urbański (ID: sw.105216), 1971– (r.: Jacek i Zofia Borowa)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Witold Gintowt-Dziewiałtowski (ID: sw.114888), 1971–
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Stefan Krzysztof Popkowski h. Leszczyc (ID: sw.250968), 1971– (r.: Krzysztof i Anna Kołcz)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Antoni Senatorski (ID: sw.352084), 1971– (r.: Andrzej i Teresa Kochman)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Katarzyna Magdalena Świątkowska h. Suszyński (ID: sw.51726), 1971– (r.: Sławomir i Maria Barczewska)
  25. Andrzej Zdzitowiecki (ID: sw.51887), 1971– (r.: Krzysztof i Ewa Niedek)
  26. Małgorzata Kinga Zalewska h. Łabędź (ID: sw.53187), korespondent M.J.M. 1971– (r.: Zdzisław i Elżbieta Zielińska)
  27. Agnieszka de Pourbaix (ID: sw.54000), 1971– (r.: Andrzej i Teresa Przetakiewicz)
  28. Jan Stanisław Rączka (ID: sw.62563), 1971– (r.: Ryszard i Aleksandra Reklewska)
  29. Natasza Maria Kijowska (ID: sw.68755), 1971– (r.: Janusz i Hanna Kiliszek)
  30. Paweł Jerzy Holstinghausen-Holsten (ID: sw.69993), 1971– (r.: Andrzej i Benedykta Orda)
  31. Ewa Maria Witold-Aleksandrowicz h. wł. (ID: sw.74661), 1971– (r.: Antoni i Iwona Lusawa)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Artur Szczepanik (ID: sw.78626), korespondent M.J.M. 1971– (r.: Wojciech i Elżbieta Zagroba)
  34. Bogna Jankowska (ID: sw.80172), 1971– (r.: Wiesław i Ewa Matczak)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Ksawery Żuławski h. Szeliga (ID: sw.9825), bohater Wiki 1971– (r.: Andrzej i Małgorzata Braunek)
  38. Grażyna hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.3.33), 1971– (r.: Janusz i Danuta Gawarecka)
  39. Mateusz Jerzy Żurowski (ID: zi.5.57.a1a2a2), 1971– (r.: Wojciech i Irena Jasieńska)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Konstanty Rafał hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia (ID: cz.I001621), korespondent M.J.M. 1945– × Maria Teresa Joanna Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001620), 1947–
  2. Andrzej Antoni Gierych (ID: cz.I001646), 1939– × Małgorzata Józefa Golińska (ID: cz.I001645), 1951–
  3. Stefan Henryk Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: cz.I008523), 1918–2005 × Ida Katarzyna hr. Romer z Chyszowa h. Jelita (odm.) (ID: cz.I008522), 1924–1984
  4. Oskar Rudziński z Rudna h. Prus (III) (ID: cz.I017759), 1948– × Magdalena Teresa hr. Komorowska z Komorowa h. Korczak (ID: cz.I017758), 1945–2013
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Jerzy Kamiński (ID: sw.180491), 1945– × Małgorzata Jolanta Kanabus (ID: sw.180492), 1946–2017
  7. Michał Mieczysław Radwan h. wł. (ID: sw.244441), 1947– × Irena Dulewicz (ID: sw.244444), 1946–
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Andrzej Turkowski (ID: sw.37767), 1947–1996 × Lidia Rogalińska (ID: sw.37768), 1945–
  10. Tadeusz Moczarski (ID: sw.37779), 1949– × Beata Kobecka (ID: sw.37778), 1950–
  11. Tadeusz Piotr Bisecki (ID: sw.8238), 1939– × Maria Beata Chrapowicka h. Gozdawa (ID: sw.8237), 1944–2000
  12. Mikołaj Jan Drużbacki z Drużbaków Górnych h. wł. (Lew) (ID: sw.8903), korespondent M.J.M. 1940– × Bożenna Teresa Wodejko (ID: sw.9116), 1948–
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Zofia Maria hr. Baworowska z Baworowa h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: 1.518.93), 1887–1971 (r.: Michał i Maria Borkowska)
  2. Włodzimierz hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas (ID: 5.396.350), bohater Wiki 1885–1971 (r.: Tadeusz i Anna Dzieduszycka)
  3. Zofia Grotowska z Grotowic h. Rawicz (ID: 7.223.186), ~1900–1971 (r.: Zdzisław i Michalina Bogusławska)
  4. Elżbieta Wanda Joanna ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003519), 1905–1971 (r.: Seweryn i Zofia Przeździecka)
  5. Andrzej hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I004290), 1952–1971 (r.: Andrzej i Ewa Solska)
  6. Jan Maria hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron (ID: cz.I008993), 1922–1971 (r.: Michał i Elżbieta Bisping)
  7. Stefan Sabiniewicz (ID: cz.I032367), bohater PSB 1904–1971 (r.: Marceli i Stanisława Derpińska)
    → PSB: SABINIEWICZ Stefan (1904-1971) farmaceuta
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. Jerzy Zygmunt Michalewski (ID: psb.17784.1), bohater PSB 1894–1971 (r.: Konstanty i Kaliksta Orlewicz)
    → PSB: MICHALEWSKI Jerzy (1894-1971) legionista, emisariusz Sikorskiego, podpułkownik AK
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Konstanty Zdzisław Skąpski (ID: psb.30060.1), bohater PSB 1894–1971 (r.: Karol i Józefa Dzierżawska)
    → PSB: SKĄPSKI Konstanty Zdzisław (1894-1971) pułkownik WP, generał brygady na uchodźstwie
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. Stanisław Skrzywan (ID: psb.30311.1), bohater PSB 1902–1971 (r.: Kazimierz i Anna Chmielewska)
    → PSB: SKRZYWAN Stanisław (1902-1971) działacz gospodarczy, profesor rachunkowości
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. Olgierd Marian «Wesołowski» Straszyński (ID: psb.32305.1), bohater PSB 1903–1971 (r.: Stanisław i Aniela Aleksandrowicz)
    → PSB: STRASZYŃSKI Olgierd Marian (1903-1971) skrzypek, dyrygent, pedagog, kompozytor
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. Kazimierz Włodzimierz Szempliński h. Ślepowron (ID: psb.33566.1), bohater PSB 1899–1971 (r.: Tadeusz i Bronisława Całkowska)
    → PSB: SZEMPLIŃSKI Kazimierz Włodzimierz (1899-1971) szermierz, działacz sportowy
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. Maciej Kazimierz Święcicki h. Jastrzębiec (ID: psb.34741.1), bohater PSB 1913–1971 (r.: Kazimierz i Kazimiera Dyck)
    → PSB: ŚWIĘCICKI Maciej (1913-1971) prawnik
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. Leon Lutyk h. Hipocentaur (ID: sejmprl.5017), poseł na Sejm PRL 1902–1971 (r.: Mikołaj i Krystyna Pruszczewski)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. Wanda Bronisława Smoleńska h. Zagłoba (ID: sw.11282), 1891–1971 (r.: Szymon i Józefa Waśniewska)
  69. Michał Alojzy Leon Jan Benisławski z Benisławia h. Pobóg (ID: sw.115435), bohater Czy wiesz kto to jest 1884–1971 (r.: Michał i Amelia Swołyńska)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. Andrzej Cybulski h. Prawdzic (ID: sw.11777), człowiek teatru 1926–1971 (r.: Tadeusz i Róża Czarnowska)
  72. Jan Jastrzębski h. Dołęga (ID: sw.120087), 1899–1971 (r.: Antoni i Kazimiera Maryańska)
  73. Maria Frąckiewicz h. Ślepowron (ID: sw.12515), 1880–1971 (r.: Władysław i Maria Kostecka)
  74. Władysław Kaczyński (ID: sw.126841), 1875–1971
  75. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. Tadeusz Jan Zglenicki h. Prus (II) (ID: sw.188107), 1895–1971 (r.: Pankracy i Olimpia Załuska)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  80. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  81. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  82. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  83. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  84. Jadwiga Sikorska (ID: sw.271490), 1890–1971
  85. Wanda Chełmońska z Chełmoni i Chełmońca h. Ślepowron (ID: sw.316745), bohater Wiki 1892–1971 (r.: Józef i Maria Szymanowska)
  86. Zygmunt Fischer de Keczer-Pálvágás h. wł. (ID: sw.349745), 1891–1971 (r.: Zygmunt i Michalina Skrzyszowska)
  87. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  88. Zofia Strużyńska (ID: sw.400234), 1899–1971 (r.: Marian i Bronisława Pstruszeńska)
  89. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  90. Ludwika «Lili» Ropp (ID: sw.404058), 1883–1971 (r.: Juliusz i Bogumiła Ledóchowska)
  91. Janina Helbich h. Pikolar (ID: sw.43480), 1901–1971 (r.: Stanisław i Janina Zahorowska)
  92. Jan Chełmicki z Chełmicy h. Nałęcz (ID: sw.44157), 1897–1971 (r.: Ludwik i Eleonora Karwowska)
  93. Józef bar. Taube h. wł. (ID: sw.45223), bohater PSB 1893–1971 (r.: Karol i Anna Zbyszewska)
    → PSB: TAUBE Józef (1893 - 1971), podpułkownik kawalerii WP, senator RP
  94. Władysław Daszewski (ID: sw.46102), bohater Czy wiesz kto to jest 1902–1971 (r.: Konrad i Aniela Wiśniewska)
  95. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  96. Maria Dąbrowska (ID: sw.50594), 1886–1971 (r.: Edward i Sabina Łastowiecka)
  97. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  98. Jerzy Władysław Kazimierz Żuralski (ID: sw.58618), kapitan PSP-RAF 1905–1971 (r.: Zbigniew i Franciszka Laska)
  99. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  100. Zofia Zawadzka (ID: sw.64934), 1901–1971 (r.: Antoni i Maria Chrzanowska)
  101. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  102. Czesław Ścisłowski (ID: sw.755435), 1904–1971
  103. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  104. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  105. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  106. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  107. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  108. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  109. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  110. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  111. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  112. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  113. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  114. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  115. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  116. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  117. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  118. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  119. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  120. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  121. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  122. Irena Jadwiga Skibniewska h. Ślepowron (ID: zi.6.134.b), 1906–1971 (r.: Zygmunt i Zofia Kotkowska)

Zakres: do 1768 - od 1769 do 1810 - od 1811 do 1824 - od 1825 do 1830 - od 1831 do 1835 - od 1836 do 1838 - od 1839 do 1842 - od 1843 do 1845 - od 1846 do 1848 - od 1849 do 1850 - od 1851 do 1852 - od 1853 do 1854 - od 1855 do 1856 - od 1857 do 1858 - od 1859 do 1861 - od 1862 do 1867 - od 1868 do 1879 - od 1880 do 1887 - od 1888 do 1894 - od 1895 do 1899 - od 1900 do 1906 - od 1907 do 1913 - od 1914 do 1921 - od 1922 do 1928 - od 1929 do 1933 - od 1934 do 1939 - od 1940 do 1944 - od 1945 do 1950 - od 1951 do 1957 - od 1958 do 1964 - od 1965 do 1971 - od 1972 do 1976 - od 1977 do 1982 - od 1983 do 1988 - od 1989 do 1996 - od 1997 do 2005 - od 2006 do 2017 - od 2018


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 18.04.2024.
© 2002-2024 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie