Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 47.
- rząd 1, miejsce 1: Pelagia Henelowa [inw. 67539] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Anonim [inw. 67542] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Maria Rogowiec [inw. 67543] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Anonim [inw. 67545] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Duchińscy [inw. 67551] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Pole Grobowe [inw. 67553] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7,8: Myszkowscy [inw. 67554] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Dąbrowa [inw. 67557] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Walenty Cygan [inw. 67564] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Jerzy Olgierd Jan Salecki [inw. 67565] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 3: Władysław Jordan Walawski [inw. 67569] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4,5: Pole Grobowe [inw. 67570] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Czajkowscy [inw. 67571] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 7: Józef Brodowski [inw. 67575] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Klemens Eustachy Zdunek [inw. 67577] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Anonim/ Władysława Stempkowska [inw. 67578] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Żmigrodzcy [inw. 67562] (mat. inw.)
- Anna Sudymontowicz-Czeczel z Czeczelówki h. Jelita (ID: sw.352231), artykuł 64662 w Nekrologii 1856–1930 (r.: Jakub i Izabela Michałowska) × Romuald Żmigrodzki
- Romuald Żmigrodzki (ID: sw.352230), artykuł 70440 w Nekrologii 1850–1935 × Anna Sudymontowicz-Czeczel z Czeczelówki h. Jelita
- rząd 3, miejsce 2: Bolesław Orzeszko [inw. 67566] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Zalewscy [inw. 67567] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4,5: Witold Czarnocki [inw. 67573] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6: Marta Kuszewska [inw. 67580] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 7: Henryk Zembrzycki [inw. 67582] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Józefa Wojdacka [inw. 67584] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Jadwiga Miltan [inw. 67579] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2: Józefa Galińska [inw. 67581] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Józef Ładyński [inw. 67583] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Jerzy Knorr [inw. 67585] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Mieczysław Żugajewicz [inw. 67587] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Jan Urbanowski [inw. 67589] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Jadwiga Bober [inw. 67593] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8: Janusz Albin Wiśniewski [inw. 67601] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Kobylińscy i Niżyccy [inw. 67586] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Michalikowscy [inw. 67588] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Pole Grobowe [inw. 67590] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Eugeniusz Bilinkiewicz [inw. 67591] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Wacław Ryszkowski [inw. 67592] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Leonard Płoszyński [inw. 67625] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Helena Zembrzycka [inw. 67629] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Henryk Mieczysław Tomalak [inw. 67630] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Tomasz Torczyński [inw. 67594] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 2: Mieczysława Stranc [inw. 67595] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Teresa Campbell [inw. 67596] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Stanisław Gosiński [inw. 67597] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Felicja Dobrzyńska [inw. 67598] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Pole Grobowe [inw. 67599] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Olszak (?) [inw. 67600] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Zygmunt Szpaczyński [inw. 67604] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi