Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 146.
- rząd 1, miejsce 1: Mazurewiczowie [inw: 38549] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Kurnatowscy [inw: 38550] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Stanisław Rykowski [inw: 38551] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Leokadia Aleksandra Supińska (ID: le.3606.1.14), artykuł 61505 w Nekrologii 1836–1928 (r.: Leopold i Antonilla Wyczałkowska) × Julian Walenty Ignacy Rykowski h. Doliwa
- rząd 1, miejsce 4,5: Tadeusz Braun [inw: 38552] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Tadeusz Kukliński [inw: 38553] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 7,8: Roman Oziarski [inw: 38554] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Anonim [inw: 38555] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10,11: Rauerowie [inw: 38556] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Regulscy [inw: 38557] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Aleksander Kornowski [inw: 38558] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 14: Stanisława Chociwska [inw: 38559] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Józef Chudek [inw: 38560] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16,17: Wojciechowscy, Gierczyńscy, Podleccy [inw: 38561] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18: Ludwik Bajer [inw: 38562] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19,20: Krystyna Balińska [inw: 38563] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Tadeusz Osiński [inw: 38564] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Maria Jeżyńska [inw: 38565] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 23: Róża Bałtutis [inw: 38566] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 24: Wincenty Sikorski [inw: 38567] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Leonard Majchrzak [inw: 38568] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Roman Dereń [inw: 38569] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Pole Grobowe [inw: 38570] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Anuszewscy [inw: 38571] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29,30: Anna Anuszewska [inw: 38572] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1,2: Wincenty Józef Zakrzewski [inw: 38573] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 3: Ewa Maria Ilkowska [inw: 38574] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Anonim [inw: 38575] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Michał Pirogowski [inw: 38576] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Edmund Dąbrowski [inw: 38577] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Leon Lubicz-Wolski [inw: 38578] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Eleonora Jasińska [inw: 38579] (mat. inw.)
- Eleonora Wilkońska z Wilkonic h. Odrowąż (ID: psb.10048.6), artykuł 60511 w Nekrologii 1881–1927 (r.: Tadeusz i Eleonora Hirschberg) × Zdzisław Piotr Jasiński
- Eleonora Kobylińska z Kobylina h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.88862), 1930–1933 (r.: Zygmunt i Wanda Jasińska)
- Zygmunt Kobyliński z Kobylina h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: psb.11985.1), bohater PSB 1895–1958 (r.: Wiktor i Wanda Bilnicka) × Wanda Maria Jasińska
→ PSB: KOBYLIŃSKI Zygmunt (1895-1958) inżynier rolnik
- Wanda Maria Jasińska (ID: sw.88735), 1903–1986 (r.: Zdzisław i Eleonora Wilkońska) × Zygmunt Kobyliński z Kobylina h. Prus (II - Wilczekosy)
- rząd 2, miejsce 9: Rozalia Bartnicka [inw: 38580] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10,11: Pole Grobowe [inw: 38581] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Władysława Wesołowska [inw: 38582] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Aleksandra Kuczyńska [inw: 38583] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Norbertyna Zbąska [inw: 38584] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Stefan Dziugiełł [inw: 38585] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16,17: Suchenek Sucheccy [inw: 38586] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 18,19: Eugenia Sendziuk [inw: 38587] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Rafałek Tauber [inw. 63216] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Józef Zbaski [inw: 38588] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 21: Jan Nepomucen Pierożyński [inw: 38589] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Loodttowie [inw: 38590] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Grabowscy [inw: 38591] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Pole Grobowe [inw: 38592] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Klara Pierożyńska [inw: 38593] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26: Walenty Rudzki [inw: 38594] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Jakób Wieczorkiewicz [inw: 38595] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28,29: Iza Niedziałkówna [inw: 38596] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Zygmunt Białoskórski [inw: 38597] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Hanna Bąkowska [inw: 38598] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Paulina Szymańska [inw: 38599] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4: Ruśkiewiczowie [inw: 38600] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Jerzy Nekanda Trepka [inw: 38601] (mat. inw.)
- Jerzy Nekanda-Trepka z Mokrska h. Topór (ID: 13.415.286), artykuł 53706 w Nekrologii 1865–1920 (r.: Tadeusz i Wincentyna Kalkstein) × Jadwiga Kurnatowska z Kurnatowic h. Łodzia
- Jadwiga Kurnatowska z Kurnatowic h. Łodzia (ID: 13.415.285), 1878–1947 (r.: Gustaw i Antonina Rogalińska) × Jerzy Nekanda-Trepka z Mokrska h. Topór
- rząd 3, miejsce 6: Walenty Cabaj [inw: 38602] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Kolbuszowie, Błociszewscy, Krajewscy [inw: 38603] (mat. inw.)
- Ludwika Stanisława Błociszewska z Błociszewa h. Ostoja (ID: iirp.680a), 1895–1942 (r.: Feliks i Wiktoria Doberska) × Franciszek Jerzy Kolbusz
- Wiktoria Anna Doberska h. Gryf (ID: sw.364046), 1870–1943 (r.: Władysław i Anna Trzeciecka) × Feliks Klemens Błociszewski z Błociszewa h. Ostoja
- Helena Błociszewska z Błociszewa h. Ostoja (ID: sw.364049), 1893–1944 (r.: Feliks i Wiktoria Doberska) × Stefan Faustyn Krajewski
- Janina Błociszewska Błociszewska z Błociszewa h. Ostoja (ID: sw.540038), 1901–1944 (r.: Feliks i Wiktoria Doberska)
- Izabella Ludwika Kolbusz (ID: iirp.680a1), ~1930–1976 (r.: Franciszek i Ludwika Błociszewska)
- rząd 3, miejsce 8: Anonim [inw: 38604] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Michał Opalski [inw: 38605] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Helena Aleksandra Wojciechowska [inw: 38606] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Emilia Kozłowska [inw: 38607] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Stanisław Sokołowski [inw: 38608] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13: Edward Miller [inw: 38609] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Pole Grobowe [inw: 38610] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Waleria Czerniawska [inw: 38611] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16: Władysław Czerniawski [inw: 38612] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Pole Grobowe [inw: 38613] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Marja Majewska [inw: 38615] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Zygmunt Koskowski [inw: 38616] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20: Danuta Jazłowiecka [inw: 38617] (mat. inw.)
- Danuta Życzkowska (ID: cz.I053676), 1921–1965 × Władysław Jazłowiecki
- Władysław Jazłowiecki (ID: cz.I053675), 1923–1993 × Danuta Życzkowska
- rząd 3, miejsce 21: Peszyńscy [inw: 38618] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 22,23: Elżbieta Lanowińska [inw: 38619] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24,25: Janina Patzer [inw: 38620] (mat. inw.)
- Janina Józefa Maria Czarniecka z Czarncy h. Łodzia (ID: sw.42873), artykuł 60672 w Nekrologii 1888–1927 (r.: Henryk i Zenobia Smoleńska) × Kazimierz Władysław Juliusz Patzer
- Kazimierz Władysław Juliusz Patzer (ID: sw.42874), bohater PSB 1877–1944 (r.: Ludwik i Olga Gebhardt) × Janina Józefa Maria Czarniecka z Czarncy h. Łodzia
→ PSB: PATZER Kazimierz Władysław (1877-1944) inżynier elektromechanik
- Kazimierz Piotr «Kazik» Patzer (ID: sw.42880), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–1978 (r.: Kazimierz i Janina Czarniecka)
- Zofia Patzer (ID: sw.42875), 1919–1988 (r.: Kazimierz i Janina Czarniecka) × Stanisław Wyrzykowski
- Nina Irena Patzer (ID: sw.42879), 1920–1996 (r.: Kazimierz i Janina Czarniecka)
- rząd 3, miejsce 26: Stanisław Biega [inw: 38622] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Florentyna Rawicka [inw: 38625] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Piotr Alfons Gajewski [inw: 38626] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 29: Józef Burian [inw: 38628] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1,2: Szymańscy [inw: 38621] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Stanisław Szymański [inw: 38623] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Kazimierz Jeżewski [inw: 38624] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Zenobia Karolina Jeżewska [inw: 38627] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6,7: Pole Grobowe [inw: 38630] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8,9: Bielińscy [inw: 38631] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Gorżoch [inw: 38675] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Ciupa [inw: 38677] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12,13: Kazimierz Jakubowski [inw: 38678] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Julia Eugenia Czarnecka (ID: ut.25.1.33), 1895–1990 (r.: Franciszek i Leokadia Jakubowska) × Władysław Dobrzański, Tadeusz Minkiewicz h. Odrowąż
- rząd 4, miejsce 14: Antoni Tyraj [inw: 38680] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15,16: Anonim [inw: 38681] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Jan Wit Jabłczyński [inw: 38682] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Walerja Dublaszewska [inw: 38684] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 19: Genowefa Łuszpianko [inw: 38687] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20,21,22: Franciszka Zofia Sujata [inw: 38688] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 23: Wanda Kulikowska [inw: 38691] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24: Henryk Sarcewicz [inw: 38692] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25: Marysieńka Skaczkowska [inw: 38694] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Władysław Janusz Jankowski [inw: 38699] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Zofja Kossuth Lorecowa [inw: 38701] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Rudolf Łubkowski [inw: 38704] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Henio Obtułowicz [inw: 38706] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Zygmunt D'auguste [inw: 38629] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 2,3: Falencik [inw: 38632] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Stanisław Krzemieniewski [inw: 38633] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 5: Pole Grobowe [inw: 38634] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6,7: Waldemar Kalinowski [inw: 38635] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Półkozic-Wolscy [inw: 38637] (mat. inw.)
- Józefa Jakubowska (ID: sw.156148), 1866–1941 (r.: Michał i Karolina Sontag) × Aleksander Ignacy Wolski h. Półkozic
- Aleksander Ignacy Wolski h. Półkozic (ID: sw.156120), 1859–1942 (r.: Mikołaj i Aleksandra Umiastowska) × Józefa Jakubowska
- rząd 5, miejsce 9: Pole Grobowe [inw: 38638] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Eugeniusz Siwik [inw: 38639] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Zygmunt Nowakowski [inw: 38640] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Mieczysław Nowakowski [inw: 38641] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Antoniewicze [inw: 38642] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Mieczysław Pankiewicz [inw: 38643] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Gliszczyńscy [inw: 38644] (mat. inw.)
- Mieczysław Gliszczyński (ID: sw.354100), artykuł 57141 w Nekrologii ~1850–1924 (r.: Andrzej i Jadwiga Tyszkiewicz) × Ewa Modlińska
- Ewa Modlińska (ID: sw.354101), artykuł 71502 w Nekrologii 1864–1936 × Mieczysław Gliszczyński
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 16,17: Sławka Szeliżanka [inw: 38645] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: Witold Jasieńczyk-Jabłoński [inw: 38646] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Elżbieta Antosiewicz-Gołaj [inw: 38647] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Janina Chodowicz [inw: 38648] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Maruszewscy [inw: 38649] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22: Cezara Rokicka [inw: 38650] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Jerzy Paschalski [inw: 38651] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Julia Habrowska [inw: 38658] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Zygmunt Anastazy Zembowicz (ID: katyn.7969o), ~1890–1962 (r.: Stanisław i Anna Zielińska) × Helena Konstancja Wiktoria Paciorkowska h. Gryf (odm.)
- rząd 5, miejsce 25: Maria Litwińska [inw: 38660] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Antoni Witkowski [inw: 38663] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27: Maria Sokołowska i Ludwika Krysiak [inw: 38665] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Józefa Teodozja Nejman [inw: 38667] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Lucjan Buchalczyk [inw: 38671] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Jadwiga Michałowska [inw: 38673] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1,2: Janina Barra [inw: 38659] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Henryk Marconi [inw: 38661] (mat. inw.)
- Henryk Marconi (ID: psb.17010.16), bohater PSB 1842–1920 (r.: Henryk i Małgorzata Heiton) × Helena Stanisława Alina Lilpop
→ PSB: MARCONI Henryk (1842-1920) inżynier-technolog, przemysłowiec
- Helena Stanisława Alina Lilpop (ID: psb.17007.4), artykuł 68654 w Nekrologii 1861–1934 (r.: Stanisław i Joanna Petzold) × Henryk Marconi
- rząd 6, miejsce 4: Zdzisław Świecki [inw: 38662] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Bobrowie [inw: 38664] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6,7: Zygmunt Gromko [inw: 38666] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 8: Anonim [inw: 38668] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Kamilla Karmonoff [inw: 38669] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Pole Grobowe [inw: 38670] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Jan Wróblewski [inw: 38672] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Adam Burchacki [inw: 38674] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13,14: Walenty Broszkiewicz [inw: 38676] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15,16: Godlewscy [inw: 38679] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Zofia Bryling [inw: 38683] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Anonim [inw: 38685] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19,20: Cecylia Wanda Członkowska [inw: 38686] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21,22: Grylicz-Gryzima [inw: 38689] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Edmund Łunkiewicz [inw: 38693] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Pietr Antonowicz [inw: 38695] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Niemirycz Czerniechowscy [inw: 38696] (mat. inw.)
- Tadeusz Niemirycz h. Klamry (ID: gr.11593), 1890–1943 (r.: Eugeniusz i Zofia Karpińska)
- Jerzy Niemirycz h. Klamry (ID: gr.11594), 1893–1945 (r.: Eugeniusz i Zofia Karpińska)
- Stanisław Niemirycz h. Klamry (ID: sw.54594), 1892–1950 (r.: Eugeniusz i Zofia Karpińska) × Zofia Karpińska h. Korab
- rząd 6, miejsce 26,27: Florentyna Zychert [inw: 38697] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28,29: Milewscy [inw: 38698] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi