Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 139.
- rząd 1, miejsce 1: Franciszek Dąbrowski [inw. 31090] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2: Krzyczkowscy [inw. 31091] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 3: Waleria Miazga [inw. 31092] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Aleksander Olszewski [inw. 31093] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 5: Witold Adolf Wróblewski [inw. 31094] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6: Stanisław Wróblewski [inw. 31095] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Grzegorz Chwedoruk [inw. 31096] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Józef Sokulski [inw. 31097] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9,1: Pole Grobowe [inw. 31098] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Tadzik Łapiński [inw. 31099] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Zygmunt Gecow [inw. 31100] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13,14: Gąsowscy [inw. 31101] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15: Aleksander Soroka [inw. 31102] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Stefan Zygadlewicz [inw. 31103] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Wiśniewscy [inw. 31104] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18,19: Czarnoccy [inw. 31107] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20: Tekla Winer [inw. 31113] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Madejscy [inw. 31114] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Jasieńka Blusiewiczówna [inw. 31115] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Mieczysław Dubois [inw. 31116] (mat. inw.)
- Mieczysław Dubois (ID: sw.68347), ~1870–1942 (r.: Mikołaj i Emilia Czerkowska) × Stanisława Aleksandra Rafalska
- Stanisława Aleksandra Rafalska (ID: sw.68348), ~1870–1956 × Mieczysław Dubois
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Adam Karnkowski z Karnkowa h. Junosza (ID: sw.22472), 1907–1983 (r.: Piotr i Czesława Karnkowska) × Maria Dubois
- Maria Dubois (ID: sw.22473), 1908–1989 (r.: Mieczysław i Stanisława Rafalska) × Adam Karnkowski z Karnkowa h. Junosza
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 24: Anonim [inw. 31119] (mat. inw.)
- rząd 1,2, miejsce 25,26,27: Siostry Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia [inw. 31124] (mat. inw.)
- Ewa Karolina Józefa Teresa Antonina ks. Sułkowska h. Sulima (ID: psb.11385.10), bohater PSB 1814–1881 (r.: Antoni i Ewa Kicka) × Władysław hr. Potocki h. Pilawa (Złota)
→ PSB: POTOCKA Ewa Karolina (1814-1881) założycielka Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Stefania Wiktoria Ewa Maria Józefa Cielecka z Cielczy h. Zaremba (ID: sw.720542), artykuł 306567 w Nekrologii 1850–1933 (r.: Konstanty i Aleksandra Skarzyńska)
- rząd 1,2, miejsce 28,29,30: Fortunat Poll [inw. 31152] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1: Amelia Wilhelmi [inw. 31105] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2,3: Mateusz Fonberg [inw. 31110] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 4: Tadeusz Sidor [inw. 31112] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Teofil Tutas [inw. 31120] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Buksowiczowie [inw. 31122] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 7: Bronisława Belina-Szpakowska [inw. 31127] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Aleksander Bielawski [inw. 31130] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9: Jadwiga Pawłowska [inw. 31135] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10: Kurkiewiczowie [inw. 31137] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11: Aniela Chluska [inw. 31141] (mat. inw.)
- Aniela Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) (ID: sw.737826), artykuł 179989 w Nekrologii ~1850–1923 (r.: Stefan i Marianna Łaszewska) × N. Chluski
- rząd 2, miejsce 12: Kiljan [inw. 31143] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Walery Wołowski [inw. 31144] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Feliks Bielawski [inw. 31148] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Czesław Domański [inw. 31149] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Helena Hryniewicz [inw. 31150] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Henryk Michta [inw. 31154] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Marianna Paplińska [inw. 31155] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Franciszek Gawinek [inw. 31158] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Aleksander Knyt [inw. 31166] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21,22: Eugeniusz Mączyński [inw. 31170] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Nałęcz Tuszyńscy [inw. 31174] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Wincenty Jasiński [inw. 31181] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1: Anonim [inw. 31106] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Czesław Śmietanowski [inw. 31108] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3,4: Józef Greń [inw. 31109] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5,6,7: Wojciech Szumański [inw. 31111] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8: Henryk Margosz [inw. 31117] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9,1: Arnold Wilder [inw. 31118] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Jadwiga Wirth [inw. 31121] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Romuald Podbielski [inw. 31123] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13: Stasio Martin [inw. 31125] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Jan Sobieraj [inw. 31126] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Franciszek Jerzy Kociel [inw. 31128] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Stanisław Jabłoński [inw. 31129] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Józefa Jagielska [inw. 31131] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18: Józef Backiel [inw. 31132] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Bolesław Gepner [inw. 31133] (mat. inw.)
- Bolesław Ryszard Gepner (ID: sw.100324), bohater Wiki 1863–1923 (r.: Bolesław i Helena Sokołow) × Zofia Lewandowska, Teresa Malinowska
- Bolesław Marek Gepner (ID: sw.100341), 1896–1944 (r.: Bolesław i ... ...) × Stefania «Anna» Tomczycka h. Jastrzębiec
- rząd 3, miejsce 20: Stanisław Wartołowski [inw. 31134] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Feliks Szymczak [inw. 31136] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Jabłońscy [inw. 31138] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Zbigniew Malikowski [inw. 31139] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Janina Szeliga-Mierzejewska Bończa-Pióro [inw. 31140] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25,26: Marcin Stefanowicz [inw. 31142] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Michalina Ciempiel [inw. 31145] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Juliusz Korsak [inw. 31146] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 29: Cecylia Zofia Zierkowska [inw. 31147] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1,2: Franciszek Paszukiewicz [inw. 31151] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Pelagia Słowikowska [inw. 31153] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Antoni Obłąkowski [inw. 31156] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Władysław Łaganowski [inw. 31160] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Klementyna Lepieszka [inw. 31163] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Pole Grobowe [inw. 31164] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Andrzej Sitek [inw. 31165] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9,1: Małgorzata i Stefan Łubieńscy [inw. 31167] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 11: Wanda Bujwid [inw. 31171] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12: Anonim [inw. 31176] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13,14: Pniewscy [inw. 31178] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Julianna Onoszko (ID: sw.183836), artykuł 61267 w Nekrologii ~1860–1928 (r.: Florian i Anna Tomaszewska) × Witold Szczepan Niemirycz h. Klamry
- rząd 4, miejsce 15: Włodzimierz Horodyński [inw. 31182] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16,17: Stankiewiczowie [inw. 31188] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Zdzisława Tarkowska [inw. 31193] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 19: Jadwiga Hegersbergerowa [inw. 31198] (mat. inw.)
- Jadwiga Stanisława Grzymała (ID: sw.398198), artykuł 58374 w Nekrologii 1901–1925 × Stefan «Stefan II» Higersberger h. wł.
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Filanowiczowie [inw. 31200] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21,22: Wojciechowscy [inw. 31216] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 23: Emilia Ludwig [inw. 31219] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Malinowscy [inw. 31221] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25: Maksymilian Kaczorowski [inw. 31226] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Jan Ptasiński [inw. 31227] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Wojciech i Helena Glixelli [inw. 31228] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28,29: Chwiałkowscy [inw. 31231] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 30: Marya Urbanowska [inw. 31239] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1: Jan Józef Rotwand [inw. 31159] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 2: Klażyńscy [inw. 31162] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Józefa Szokalska [inw. 31169] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Kobierscy [inw. 31172] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Stanisław Luge [inw. 31175] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Helena Czarnocka [inw. 31179] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Pęśko [inw. 31183] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Władysław Lękowski [inw. 31186] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Władysław Rudziński [inw. 31191] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Władysław Kościuch [inw. 31192] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Pole Grobowe [inw. 31194] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Jadwiga Pichelska [inw. 31197] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Walery Gomulicki [inw. 31202] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Zielezińscy [inw. 31237] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Michał Szczytt [inw. 31240] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Anonim [inw. 31241] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Buschowie [inw. 31242] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18,19: Arnoldowie [inw. 31244] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Rudolf Filanowicz, Janina Teofila Lewińska [inw. 31249] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21,22: Aleksander Świerczewski [inw. 31251] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Jan Grzymała [inw. 31255] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24,25: Tańscy [inw. 31257] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26,27,28: Józef Włodarczyk [inw. 31260] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Antoni Włodarczyk (ID: sw.448809), artykuł 49515 w Nekrologii 1858–1916 (r.: Walenty i Marianna Bajer) × Aleksandra Franciszka Orzechowska
- Aleksandra Franciszka Orzechowska (ID: sw.448812), 1857–1944 (r.: Adam i Ludwika Kozińska) × Antoni Włodarczyk
- Maria Zofia Włodarczyk (ID: sw.59779), 1896–1965 (r.: Antoni i Aleksandra Orzechowska) × Jerzy Franciszek Królikowski
- Maria Królikowska (ID: sw.59667), ~1900–1971 (r.: Karol i Julia Suchecka) × Stanisław Paszkowski
- Jerzy Franciszek Królikowski (ID: sw.59666), ~1900–1974 (r.: Karol i Julia Suchecka) × Maria Zofia Włodarczyk
- rząd 5, miejsce 29: Tekla Barańska [inw. 31262] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Adam Komorek [inw. 31264] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1,2: Emilja Hiller [inw. 31157] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Stanisław Wróblewski [inw. 31161] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Celina Kosiewicz [inw. 31168] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5,6: Wincenty Rzewnicki [inw. 31173] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Kupiszewscy [inw. 31177] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Helena Moszczeńska [inw. 31180] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Maria Komiczowa [inw. 31184] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10: Anonim [inw. 31187] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11,12: Antoni Chojnacki [inw. 31190] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13,14: Antoni Kostecki [inw. 31199] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15: Mirosław Kazimierz Jankowski [inw. 31209] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Karol Wójcik [inw. 31212] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Wysoccy [inw. 31214] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Anonim [inw. 31217] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Krystyna Świderska [inw. 31218] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Jerzy Stawicki [inw. 31222] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21,22,23: Józef Wężyk [inw. 31225] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24: Stefania Gałecka [inw. 31230] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25,26: Zofja Szredzka [inw. 31232] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Zygmunt Jan Morawski [inw. 31235] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 28,29: Jan Starożyk [inw. 31238] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi