Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 181.
- rząd 1, miejsce 1: Eugenia Ratold Zadarnowska [inw. 29819] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 1a: Pole Grobowe [inw. 29818] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Stanisław Czyhak [inw. 29822] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3,4: Feliks Bzowski [inw. 29824] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 5: Pelagia Bieńkowska [inw. 29826] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Wołłejko [inw. 29831] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Anonim [inw. 29832] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Tacikowscy [inw. 29833] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9,10,11,12: Wawrowie [inw. 29836] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Michał Jeske [inw. 29842] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14,15: Sobstel [inw. 29844] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Salomea Tomaszewska [inw. 29846] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 29850] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Karol Ostrowski [inw. 29851] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Maria Kazimiera Timirazjew [inw. 29853] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20,21: Giernatowscy [inw. 29856] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Józef Szczepanik [inw. 29858] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Aleksander Górecki [inw. 29862] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Feliks Gołaszewski [inw. 29866] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Stanisław Ożarowski [inw. 29868] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Piotr Pawełec [inw. 29870] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Marian Barwiński [inw. 29874] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28,29: Antonina Masztakowska [inw. 29876] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 30: Pole Grobowe [inw. 29879] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 31: Barbara Badurska - Modrzycka [inw. 29880] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 32: Pole Grobowe [inw. 29882] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Zofia Moszczyńska [inw. 29821] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1a: Pole Grobowe [inw. 29820] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Anonim [inw. 29823] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Franciszka Przedworska [inw. 29825] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Tadeusz Zawadzki [inw. 29827] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Pole Grobowe [inw. 29828] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: J. Kołczyn, F. Chojnacka [inw. 29829] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Pole Grobowe [inw. 29830] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Wojtuś Wawrzyńczak [inw. 29834] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Aleksander Słuczanowski [inw. 29835] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Tadeusz Radomski [inw. 29837] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Jan Balcerzak [inw. 29838] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Stefania Piotrowska [inw. 29839] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Aleksandra Siedlecka [inw. 29840] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 29843] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Jan Rakowski [inw. 29845] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Łucja Szpetkowska [inw. 29847] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Anonim [inw. 29848] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 29849] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Maria Wanda Olisiewicz [inw. 29852] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Władysław Czajka [inw. 29854] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Kazimierz Brakowiecki [inw. 29857] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Wiktoria Cocek [inw. 29859] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Kazimierz Wierzbicki [inw. 29860] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Aniela Leska [inw. 29863] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Stanisława Lankiewicz [inw. 29865] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Leon Narkiewicz [inw. 29867] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Anonim [inw. 29869] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Zygmunt Zora-Krudowski [inw. 29872] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Michalina Herubin [inw. 29873] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Ryszard Sitnik [inw. 29875] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Apolonia Hoelcer [inw. 29878] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 32: Piotr Kremer [inw. 29881] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Wacław Wasilewski [inw. 29861] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1a: Antoni Borowski [inw. 29855] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Pole Grobowe [inw. 29864] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Maria Korzeniowska [inw. 29871] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4,5: Kazimierz Chodynicki [inw. 29877] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6: Kazimiera Ziemichód [inw. 29888] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Antonina Strzałło [inw. 29891] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Barbara Kobieska [inw. 29894] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Stanisław Wojewódzki [inw. 29900] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 10: Zofia Łukomska [inw. 29903] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Anonim [inw. 29905] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Leokadia Niemczykiewicz [inw. 29911] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Maria Brzezińska [inw. 29913] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Dymitr Kościesza - Dylewski [inw. 29916] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Anonim [inw. 29919] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Jan Krzysztof Makulski [inw. 29927] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Anonim [inw. 29928] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Anonim [inw. 29929] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Eleonora Kaszewiak [inw. 29931] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Franciszek Zakolski [inw. 29932] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Feliks Pietrzak [inw. 29936] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Mieczysław Litterer [inw. 29938] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Karolina Wysokińska [inw. 29940] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Wiktoria Possart [inw. 29943] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Zofia Witkowska [inw. 29944] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Tadeusz Zbigniew Chindelewicz [inw. 29945] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Zofia Lissowska [inw. 29947] (mat. inw.)
- Zofia Lutostańska h. Jelita (ID: zi.4.75.a2), 1911–1942 (r.: Wacław i Maria Dąmbska) × Józef Lissowski h. Lubicz
- Józef Lissowski h. Lubicz (ID: zi.4.75.a2a), 1907–1993 (r.: Bolesław i Stanisława Białobrzeska) × Zofia Lutostańska h. Jelita
- rząd 3, miejsce 28: Walenty Rutka [inw. 29950] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Karol Pistel [inw. 29954] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Anonim [inw. 29958] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 29959] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Ignacy Czarniecki [inw. 29884] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1a: Berenika Maja Depo [inw. 29883] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Ryszard Wolski [inw. 29885] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Helena Supeł [inw. 29886] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4,5: Anna i Andrzej Gołaszewscy [inw. 29887] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Waleria Mieczyńska [inw. 29889] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Juljan Benedykt Kamiński [inw. 29890] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Anonim [inw. 29892] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9,1: Katarzyna Muzgier [inw. 29893] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Zofia Szymańska [inw. 29895] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12,13: Pole Grobowe [inw. 29896] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Wanda Lutosławska [inw. 29897] (mat. inw.)
- Wanda Zielińska z Zielonej h. Świnka (ID: sw.88372), 1912–1969 (r.: Kazimierz i Anita Blixt) × Jerzy Lutosławski z Lutosławic h. Jelita
- Jerzy Lutosławski z Lutosławic h. Jelita (ID: sw.247407), 1904–1974 (r.: Józef i Maria Olszewska) × Wanda Zielińska z Zielonej h. Świnka
- rząd 4, miejsce 15,16: Anonim / Pole Grobowe [inw. 29898] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Władysław Kora [inw. 29899] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Józefa Szydłowska [inw. 29901] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Antonina Migielska [inw. 29902] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Teofila Ejsmond [inw. 29904] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Aniela Filipkowska [inw. 29906] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Maria Karwacka [inw. 29907] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Anonim [inw. 29908] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Pole Grobowe [inw. 29909] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Józef Kowalczyk Sławbor [inw. 29910] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Anonim [inw. 29912] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Marian Pobudkowski [inw. 29914] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Krystyna Budek [inw. 29915] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Elżbieta Kabacińska [inw. 29917] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Karol Szombara [inw. 29918] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 31: Kazimierz Węgrzecki [inw. 29920] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 32: Pole Grobowe [inw. 29921] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Jaś Thime [inw. 29923] (mat. inw.)
- Jan Thieme (ID: sw.90619), 1942–1942 (r.: Roman i Maria Jędrzejewska)
- Jadwiga Jędrzejewska (ID: sw.332774), 1908–1944 (r.: Stanisław i Maria Sztembarth)
- rząd 5, miejsce 1a: Pole Grobowe [inw. 29922] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Ryszard Stefan Górnicki [inw. 29924] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Anonim [inw. 29926] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Antoni Nowak [inw. 29930] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 5: Marianna Gęszkiewicz [inw. 29933] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Feliks Tarasiewicz [inw. 29934] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7: Pole Grobowe [inw. 29935] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Henio Decewicz [inw. 29937] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9,1: Albert Jasio Szabunia [inw. 29939] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Pole Grobowe [inw. 29941] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12,13: Janina Chorzewska [inw. 29942] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Anonim [inw. 29946] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Apolonia Fernik [inw. 29948] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Helena Klettowa [inw. 29949] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17,18: Pole Grobowe [inw. 29951] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Maria Nikischowa [inw. 29952] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Anonim [inw. 29953] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Tadeusz Maziarz [inw. 29955] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Karl Peter Grill [inw. 29956] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Stanisława Janeczek [inw. 29957] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Jan Kurowski [inw. 29960] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Mikołaj Szymański [inw. 29962] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Józef Baranowski [inw. 29963] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Genowefa Włodarska [inw. 29965] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Pole Grobowe [inw. 29966] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Anonim [inw. 29968] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Witalia Rychlińska [inw. 29970] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 31: Anonim [inw. 29971] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 32: Agnieszka Czajkowska [inw. 29972] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Anonim [inw. 29964] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1a: Pole Grobowe [inw. 29961] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Alina Bukowska - Stadnicka [inw. 29967] (mat. inw.)
- Alina Bukowska h. Jastrzębiec (ID: cz.I004563), 1918–1990 (r.: Ludwik i Antonina Plesko) × Jerzy Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna
- Jerzy Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna (ID: cz.I004562), 1921–2003 (r.: Józef i Joanna Stadnicka) × Alina Bukowska h. Jastrzębiec
- rząd 6, miejsce 3: Zofia Frenklowa [inw. 29969] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Szczepańscy [inw. 29973] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Anonim [inw. 29974] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Anonim [inw. 29975] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Zbigniew Beze [inw. 29977] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 29978] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Feliksa Grabowska [inw. 29980] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Władysław Brenert [inw. 29981] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Pole Grobowe [inw. 29984] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Czesław Stępniak [inw. 29985] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Jan Stępniak [inw. 29988] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Jan Czapliński [inw. 29990] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Kicińscy [inw. 29996] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Stanisław Smolarz [inw. 29997] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Stanisław Grobelny [inw. 30000] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Wójcikowie [inw. 30002] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Józefa Janina Szkatulnik [inw. 30010] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Koberowie [inw. 30015] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 30019] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Anna Ogarzyńska [inw. 30021] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Anonim [inw. 30024] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Leonard Stępniak [inw. 30025] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Aleksander Michał Juchnowicz [inw. 30035] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Anna Olszewska [inw. 30039] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Anonim [inw. 30041] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Bronisława Konieczko [inw. 30043] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Grąbczewscy [inw. 30044] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Anonim [inw. 30047] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 31: Teofila Dorogostajska [inw. 30050] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi