|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
Michał Jerzy
korespondent M.J.M.
,
(linia: Marcin Szczytt sw.3846)
1967
-
**Małgorzata Ciundziewicka h. Następ-Rudnica**
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Michał Ciundziewicki h. Następ-Rudnica ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Lidia Szymel
-
Janusz Ciundziewicki h. Następ-Rudnica
korespondent M.J.M.
,
(linia: Marcin Szczytt sw.3846)
1936
■
& Danuta Bachańska
1939 dzieci
|
Michał Jerzy Ciundziewicki h. Następ-Rudnica 1967|
Małgorzata Ciundziewicka h. Następ-Rudnica 1969 |
- Jerzy Bachański ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Marianna Irena Borowska
-
Danuta Bachańska
1939
■
& Janusz Ciundziewicki h. Następ-Rudnica
korespondent M.J.M.
,
(linia: Marcin Szczytt sw.3846)
1936 dzieci
|
Michał Jerzy Ciundziewicki h. Następ-Rudnica 1967|
Małgorzata Ciundziewicka h. Następ-Rudnica 1969 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- CIUNDZIEWICKI Michał (1839-1863) powstaniec 6°
- JURAHA Giedroyć Franciszek (zm. po 1803) regent ziemski i grodzki wileński 6°
- SZCZYTT NIEMIROWICZ Marcin (1749- w lub po 1800) sędzia ziemski połocki, poseł sejmowy 7°
- RADZIWIŁŁ Konstanty Mikołaj (1902-1944) ziemianin, oficer AK 9°
- MONTWIŁŁ Józef (1850-1911) społecznik, bankier, filantrop, poseł 9°
- ŚLIZIEŃ Józef (zm. ok. 1856), marszałek powiatu borysowskiego, kolekcjoner 10°
- JURAHA Giedroyć Jan (1697-1757) rektor Akademii Wileńskiej 10°
- SZCZYTT NIEMIROWICZ Justynian (zm. 1677) podkomorzy połocki, poseł na sejmy 10°
- LEDNICKA-SZCZYTT Maryla (1893-1947) rzeźbiarka 10°
- POGORZELSKI Stefan Teofil (1881-1961) działacz socjalistyczny, publicysta, nauczyciel 10°
- ŚLIZIEŃ Michał (zm. 1803?), sędzia ziemski smoleński 10°
- BUDNY Stanisław (1797-1853) prawnik 10°
- RADZIWIŁŁ Maciej Mikołaj (1873-1920) ziemianin, działacz gospodarczy i polityczny 10°
- SAPIEHA Adam (1828-1903) polityk galicyjski 10°
- PLATER Władysław Ewaryst (1808-1889) poseł, dziennikarz, polityk 10°
- SAPIEHA Eustachy Kajetan (1881-1963) minister spraw zagranicznych 10°
- LUBECKI Franciszek (zm. 1806) poseł, marszałek i kasztelan piński 10°
- POTOCKA Katarzyna (1825-1907) arystokratka, działaczka społeczna 10°
- POTOCKI Adam (1822-1872) właściciel dóbr i zakładów przemysłowych, polityk konserwatywny 10°
- CHOJECKI Jan Nepomucen (1748-1817) poseł na sejm czteroletni 10°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi