(linia: Antoni Michałowski dw.16707) ,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421) ,
(linia: Jan Syberg dw.57633) ,
(linia: Jerzy Tyszkiewicz 15.105.954) ,
(linia: Józef Borch 2.34.20) ,
(linia: Kazimierz Plater 2.34.22) ,
(linia: Michał Borch 2.34.19) ,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313) ,
(linia: Piotr Ożarowski 5.433.121) ,
(linia: Prot Potocki 15.105.392) ,
(linia: Stanisław Tyszkiewicz 1.787.353) ,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
|
|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
Andrzej
(linia: Antoni Michałowski dw.16707)
,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421)
,
(linia: Jan Syberg dw.57633)
,
(linia: Jerzy Tyszkiewicz 15.105.954)
,
(linia: Józef Borch 2.34.20)
,
(linia: Kazimierz Plater 2.34.22)
,
(linia: Michał Borch 2.34.19)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Piotr Ożarowski 5.433.121)
,
(linia: Prot Potocki 15.105.392)
,
(linia: Stanisław Tyszkiewicz 1.787.353)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
2002
-
**Krzysztof **
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Andrzej Maria Jordan-Stojowski ze Stojowic h. Trąby (Brzezina) ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Urszula Gosz
-
Piotr Jordan-Stojowski ze Stojowic h. Trąby (Brzezina)
(linia: Antoni Michałowski dw.16707)
,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421)
,
(linia: Jan Syberg dw.57633)
,
(linia: Jerzy Tyszkiewicz 15.105.954)
,
(linia: Józef Borch 2.34.20)
,
(linia: Kazimierz Plater 2.34.22)
,
(linia: Michał Borch 2.34.19)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Piotr Ożarowski 5.433.121)
,
(linia: Prot Potocki 15.105.392)
,
(linia: Stanisław Tyszkiewicz 1.787.353)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
1974
■
& Jadwiga Jurczyk
?1970 dzieci
|
Andrzej Jordan-Stojowski ze Stojowic h. Trąby (Brzezina) 2002|
Krzysztof Jordan-Stojowski ze Stojowic h. Trąby (Brzezina) 2003 |
-
Magdalena Jordan-Stojowska ze Stojowic h. Trąby (Brzezina)
(linia: Antoni Michałowski dw.16707)
,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421)
,
(linia: Jan Syberg dw.57633)
,
(linia: Jerzy Tyszkiewicz 15.105.954)
,
(linia: Józef Borch 2.34.20)
,
(linia: Kazimierz Plater 2.34.22)
,
(linia: Michał Borch 2.34.19)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Piotr Ożarowski 5.433.121)
,
(linia: Prot Potocki 15.105.392)
,
(linia: Stanisław Tyszkiewicz 1.787.353)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
1978
■
& Arkadiusz Gałkiewicz
?1970 dzieci
|
Jeremi Gałkiewicz 2001|
Maciej Gałkiewicz 2005 |
-
Kinga Jordan-Stojowska ze Stojowic h. Trąby (Brzezina)
(linia: Antoni Michałowski dw.16707)
,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421)
,
(linia: Jan Syberg dw.57633)
,
(linia: Jerzy Tyszkiewicz 15.105.954)
,
(linia: Józef Borch 2.34.20)
,
(linia: Kazimierz Plater 2.34.22)
,
(linia: Michał Borch 2.34.19)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Piotr Ożarowski 5.433.121)
,
(linia: Prot Potocki 15.105.392)
,
(linia: Stanisław Tyszkiewicz 1.787.353)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
1981
-
Paweł Jordan-Stojowski ze Stojowic h. Trąby (Brzezina)
(linia: Antoni Michałowski dw.16707)
,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421)
,
(linia: Jan Syberg dw.57633)
,
(linia: Jerzy Tyszkiewicz 15.105.954)
,
(linia: Józef Borch 2.34.20)
,
(linia: Kazimierz Plater 2.34.22)
,
(linia: Michał Borch 2.34.19)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Piotr Ożarowski 5.433.121)
,
(linia: Prot Potocki 15.105.392)
,
(linia: Stanisław Tyszkiewicz 1.787.353)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
1987
-
Aleksandra Jordan-Stojowska ze Stojowic h. Trąby (Brzezina)
(linia: Antoni Michałowski dw.16707)
,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421)
,
(linia: Jan Syberg dw.57633)
,
(linia: Jerzy Tyszkiewicz 15.105.954)
,
(linia: Józef Borch 2.34.20)
,
(linia: Kazimierz Plater 2.34.22)
,
(linia: Michał Borch 2.34.19)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Piotr Ożarowski 5.433.121)
,
(linia: Prot Potocki 15.105.392)
,
(linia: Stanisław Tyszkiewicz 1.787.353)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
1990
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- GONIEWSKA Zofia (1818-1907) działaczka społeczna, powstaniec 1863 6°
- KONOPKA Jan Franciszek (1855-1948) działacz społeczno-polityczny 7°
- ROSTWOROWSKI Antoni Jan (1871-1934) ziemianin, działacz społeczny 7°
- PLATER-ZYBERK Michał (1777-1862/63) wice gubernator cywilny wileński 7°
- OGIŃSKI Michał Kleofas (1765-1833) dyplomata, podskarbi litewski, emigrant, kompozytor, pamiętnikarz 7°
- KOWERSKA Zofia (1845-1929) powieściopisarka 7°
- CZARTORYSKI Zygmunt (1853-1920) ziemianin 7°
- NAGURSKI Kajetan (po. 1760-1802) członek Rady Najwyższej Narodowej Litewskiej 8°
- ROMER Maciej Stefan (1890-1955) oficer WP, naczelnik wojskowy 8°
- STOJOWSKI Nikodem (1738-1793) burgrabia krakowski 8°
- ROSTWOROWSKI Jan Maria (1915-1944) dziennikarz, publicysta, cichociemny, oficer AK 8°
- MĘCIŃSKI Józef Gabriel (1839-1921) powstaniec 1863, poseł na sejm galicyjski 8°
- PLATER-ZYBERK Stefan (1891-1943) fotografik 8°
- PLATER-ZYBERK Antoni (1901-1977) ekonomista, działacz społeczny 8°
- OGIŃSKI Ireneusz Kleofas (1808-1863) działacz społeczny i gospodarczy 8°
- CZARTORYSKI Adam Konstanty (1804-1880) oficer ordynansowy Chłopickiego 8°
- PLATER Kazimierz Konstanty (1749-1807) starosta, kasztelan, pisarz, targowiczanin 8°
- BORCH Michał Jan (1751-1810) wojewoda bełski, pisarz 8°
- OGIŃSKI Andrzej Ignacy (1740-1787) poseł, wojewoda trocki 8°
- LUBOMIRSKI Jan Tadeusz (1826-1908) działacz ekonomiczny, społeczny i oświatowy 8°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi