|
Zaloguj się ?1750-/1850
&ca 1780 Zaloguj się ca 1756-1850 |
|
|
Roman Antoni Bogumił Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, (linia: Serafin Sokołowski psb.30914.1) 1786-1865
&1818 Katarzyna Sokołowska z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian ?1790- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Walenty Sokołowski h. Gozdawa, urzędnik Królestwa Polskiego ca 1799-1851
&1830 Eufrozyna Katarzyna Cissowska h. Sas, artykuł w Nekrologii ca 1811-1901 |
|
|
Michalina Ludwika Józefa Sokołowska z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, (linia: Serafin Sokołowski psb.30914.1) ?1820-1882
&1842 Antoni z Padwy Robert Morzycki h. Mora, bohater PSB 1801-1882 |
|
|
Michał Konstanty Jan Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, okręg włocławski Tow. Rolniczego 1823-1896
&ca 1850 Wanda Bibianna Martyna Wiesiołowska h. Ogończyk 1830-1913 |
|
|
Stefan Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, okręg jędrzejowski Tow. Rolniczego 1830-1881
&ca 1850 Teresa Nepomucena Rusocka z Brzezia h. Zadora, artykuł w Nekrologii 1836-1907 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Władysław Ignacy Sokołowski h. Gozdawa 1836- |
|
|
Marianna Kazimiera Morzycka h. Mora, artykuł w Nekrologii 1846-1933 |
|
|
Zofia Urszula Stanisława Sokołowska z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, (linia: Serafin Sokołowski psb.30914.1) 1853-1915
&1878 Maciej Artur Konstanty Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, bohater PSB 1834-1893 |
|
|
Władysław Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1859-1933
&1886 Jadwiga Bądzyńska z Bądzyna h. Junosza, artykuł w Nekrologii ?1860-1927 |
|
|
Karolina Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1867-1954
&ca 1890 Antoni Kamocki z Kamocina h. Jelita, artykuł w Nekrologii 1862-1936 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Antoni Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ?1880-1945 |
|
|
Jadwiga Jadwga Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, (linia: Franciszek Prażmowski 2.190.457) 1891-1972 |
|
|
Stanisław Kamocki z Kamocina h. Jelita, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1892-1985
&1919 Maria Helena hr. Oppeln-Bronikowska z Bronikowa h. Osęk, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1898-1953 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Krystyna Maria Kamocka z Kamocina h. Jelita, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1920-1999
&1953 Władysław Aleksander Maria hr. Koziebrodzki z Koziebród h. Boleścic, (linia: Tadeusz Matuszewicz psb.11383.5) 1906-1974 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Szczęsny Stanisław Feliks hr. Koziebrodzki z Koziebród h. Boleścic, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1957 |
|