Małgorzata Kozłowska
(ID: sw.61080)
- Urodzona prawdopodobnie w roku 1950
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
|
-
Mąż (ślub: około 1970):
Hieronim hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1947
, (Rodzice :
Krzysztof hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza, (linia: Józef Olizar psb.20705.21) 1912-1978 &
Maria Komarnicka h. Sas, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1914)
, dzieci
-
Jan
(linia: Adam Rzewuski 7.508.157)
,
(linia: August Iliński 11.1.1147)
,
(linia: Jan Iliński 8.73.162)
,
(linia: Jan Syberg dw.57633)
,
(linia: Józef Borch 2.34.20)
,
(linia: Józef Olizar psb.20705.21)
,
(linia: Józef Szczytt sw.10777)
,
(linia: Karol Radziwiłł 15.105.778)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Kazimierz Plater 2.34.22)
,
(linia: Krzysztof Szembek dw.16616)
,
(linia: Michał Borch 2.34.19)
,
(linia: Michał Korzeniowski 11.324.34)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Seweryn Rzewuski dw.13957)
1979
-
Anna
(linia: Adam Rzewuski 7.508.157)
,
(linia: August Iliński 11.1.1147)
,
(linia: Jan Iliński 8.73.162)
,
(linia: Jan Syberg dw.57633)
,
(linia: Józef Borch 2.34.20)
,
(linia: Józef Olizar psb.20705.21)
,
(linia: Józef Szczytt sw.10777)
,
(linia: Karol Radziwiłł 15.105.778)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Kazimierz Plater 2.34.22)
,
(linia: Krzysztof Szembek dw.16616)
,
(linia: Michał Borch 2.34.19)
,
(linia: Michał Korzeniowski 11.324.34)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Seweryn Rzewuski dw.13957)
1980
|
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- STECKI Erazm Julian (1819-1863), ziemianin, marszałek szlachty powiatu łuckiego 5°
- SZAWERNOWSKI Włodzimierz (1872-1944) inżynier 6°
- PLATER Adam Antoni (1790-1862) ziemianin, polihistor, zoolog 6°
- PLATER Stanisław (1784-1851) oficer, historyk, geograf 6°
- OLIZAR Gustaw Henryk (1798-1865) poeta, publicysta, pamiętnikarz 6°
- GOLICYNOWA Karolina Teresa z Walewskich (1778-1846) córka Michała, wojewody sieradzkiego 6°
- CHODKIEWICZ Aleksander (1776-1838) generał, literat, technolog 6°
- SZAWERNOWSKI Piotr (1901-1975) inżynier hydrotechnik, żołnierz AK 7°
- OLIZAR Filip Nereusz (ok. 1750-1816) podczaszy litewski 7°
- PLATER Stanisław (1822-1890) ziemianin, działacz polityczny i gospodarczy 7°
- POTULICKI Józef Kazimierz (1828-1870) ziemianin, działacz społeczny i gospodarczy 7°
- CHODKIEWICZ Jan Mikołaj (1738-1781) starosta żmudzki 7°
- PLATER Kazimierz Konstanty (1749-1807) starosta, kasztelan, pisarz, targowiczanin 7°
- PLATER August Hiacynt (po 1745-1803) marszałek konfederacji targowickiej 7°
- KOSSAKOWSKI Stanisław Kazimierz (1837-1905) heraldyk 7°
- POTOCKI Tomasz Ludwik (1860-1912) współtwórca podstaw finansowych Teatru Polskiego w Warszawie 7°
- MIRSKI Kazimierz (1891-1941), ziemianin, poseł do Sejmu RP, działacz społeczny 8°
- POTULICKI Karol (1861-1931) ziemianin, publicysta, działacz społeczno-polityczny 8°
- KOMORNICKI Stefan Saturnin (1887-1942) historyk sztuki, muzeolog 8°
- OLIZAR Narcyz (1794-1862) senator-kasztelan, powstaniec 1830, emigrant, publicysta 8°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi