|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
**Zdzisław **
-
Saturnina
(linia: Józef Gliszczyński 6.250.22)
,
(linia: Józef Radzimiński 16.78.177)
1909-ca 1909
-
Bożena
(linia: Józef Gliszczyński 6.250.22)
,
(linia: Józef Radzimiński 16.78.177)
1914-1995
□
& Józef Strauss
1909-1978
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Julian Charłampowicz ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Aniela Zaparcińska
-
Bolesław Charłampowicz
1873-1932
■
& Maria Zimmermann
(linia: Józef Gliszczyński 6.250.22)
,
(linia: Józef Radzimiński 16.78.177)
1879-1956 dzieci
|
Zdzisław Charłampowicz 1908-1976|
Saturnina Charłampowicz 1909-ca 1909|
Bożena Charłampowicz 1914-1995 |
-
Zaloguj się
1878-
- Jan Zimmermann ("Sosa" 6) & Helena Malczewska z Malczewa h. Awdaniec
-
Celina Zimmermann
(linia: Józef Gliszczyński 6.250.22)
,
(linia: Józef Radzimiński 16.78.177)
ca 1873-ca 1873
-
Kazimierz Zimmermann
rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego
(1924-1925)
,
(linia: Józef Gliszczyński 6.250.22)
,
(linia: Józef Radzimiński 16.78.177)
,
artykuł w Nekrologii
,
bohater Wiki
1874-1925
-
Stanisław Zimmermann
(linia: Józef Gliszczyński 6.250.22)
,
(linia: Józef Radzimiński 16.78.177)
1875-1875
- Jan Zimmermann ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Kazimiera Malczewska z Malczewa h. Awdaniec
-
Maria Zimmermann
(linia: Józef Gliszczyński 6.250.22)
,
(linia: Józef Radzimiński 16.78.177)
1879-1956
■
& Bolesław Charłampowicz
1873-1932 dzieci
|
Zdzisław Charłampowicz 1908-1976|
Saturnina Charłampowicz 1909-ca 1909|
Bożena Charłampowicz 1914-1995 |
-
Tadeusz Zimmermann
(linia: Józef Gliszczyński 6.250.22)
,
(linia: Józef Radzimiński 16.78.177)
1880-1951
■
& Zofia Grudzińska
1896- dzieci
|
Maria Zimmermann 1922-1995 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- SCHECHTEL Edward Piotr (1886-1957) profesor rolnictwa, ichtiolog 3°
- MALCZEWSKI Adolf Ignacy (1813-1887) powstaniec 1830 i 1848 3°
- MALCZEWSKI Jan (1884-1967) operator filmowy 5°
- MILSKI Bernard (1856-1926) drukarz-nakładca, dziennikarz 5°
- RADZIMIŃSKI Józef (zm. 1820) sędzia ziemski gnieźnieński, senator 5°
- GUTTRY Aleksander (1813-1891) spiskowiec, powstaniec 6°
- SUCHORZEWSKI Leon (1894-1970), burmistrz Włodzimierza Wołyńskiego 7°
- GARCZYŃSKI Antoni Rajmund (1812-1888) powstaniec 7°
- GARCZYŃSKI Józef Bonawentura (1805-1861) powstaniec 7°
- MOSZCZEŃSKI Bolesław (1826-1900) powstaniec 1848 i 1863, działacz poznański 7°
- GUTTRY Aleksander (1887-1955) tłumacz, krytyk literacki 7°
- JACKOWSKI NOSTITZ Henryk (1885-1948) malarz, witrażysta 7°
- GLISZCZYŃSKI Maciej (XVIII w.) urzędnik ziemski, prawnik 7°
- GRABOWSKI Wojciech (2. poł. XVIII w.) pułkownik konfederacji barskiej 8°
- ŁUBIEŃSKI Bogusław (1825-1885) ziemianin, działacz niepodległościowy, poseł 8°
- SIRWIND-ŁUKOWICZ Jan Paweł (1886-1957) lekarz 8°
- SKRZETUSKI Jan Kazimierz h. Jastrzębiec (przed 1663-po 1709) pisarz religijno-moralizujący 8°
- SKORASZEWSKI Władysław Michał h. Abdank (zm. 1682/3) pułkownik królewski, chorąży poznański 8°
- PAKOSZ Michał Władysław (1888-1938) generał brygady WP 8°
- KOSTROWICKA Maria (ok. 1851-1888) pisarka, tłumaczka 8°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi