Janusz Józef Guttner
(ID: sw.69362)
|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
**Janusz Józef **
-
Zaloguj się
1939-2005
■
& Zaloguj się
?1930
dzieci
|
Zaloguj się 1964|
Zaloguj się 1965|
Zaloguj się 1965 |
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Józef Guttner ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Olga Fichtner
-
Zaloguj się
bohater Wiki
1906-1999
-
Władysław Roman Guttner
1910-1955
■
& Zofia Apolonia Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię
1913-2005 dzieci
|
Janusz Józef Guttner 1938|
Zaloguj się 1939-2005 |
- Tadeusz Jan Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Zofia Kazimiera Teresa Mikułowska z Mikułowic h. Rawicz
-
Zygmunt Marian Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię
bohater Listy Katyńskiej
1902-1940
■
& Maria Karnkowska z Karnkowa h. Junosza
(linia: Adam Lasocki 14.2.184)
,
(linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
,
(linia: Marceli Zembrzuski sejmwlk.409)
,
(linia: Roch Lasocki 14.2.185)
,
(linia: Teodor Szydłowski 7.8.73)
1908-1980 dzieci
|
Tadeusz Józef Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię 1937|
Wojciech Zygmunt Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię 1938 |
-
Zaloguj się
1907-1989
■
& Zaloguj się
1912-2000 dzieci
|
Krzysztof Janusz Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię 1947|
Zaloguj się 1949 |
-
Stefan Arkadiusz Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię
1910-1969
■
& Irena Dąbrowska h. wł.
(linia: Kazimierz Łempicki 15.431.567)
?1910-1943 dzieci
|
Jerzy Julian Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię 1943|
Andrzej Krzysztof Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię 2014 |
■
& Zaloguj się
?1920-2004 dzieci
|
Zaloguj się 1946|
Zaloguj się 1946 |
-
Zofia Apolonia Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię
1913-2005
■
& Władysław Roman Guttner
1910-1955 dzieci
|
Janusz Józef Guttner 1938|
Zaloguj się 1939-2005 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- SUŁOWSKI Tadeusz Jan (1874-1952), inżynier, elektrotechnik, przemysłowiec 2°
- BRAUNEK Tadeusz (ok. 1836-1909) ziemianin, działacz spółdzielczy 4°
- PANKIEWICZ Jan (1816-1899) nauczyciel, założyciel szkoły realnej w Warszawie 5°
- PANKIEWICZÓWNA Emilia (1864-1926) nauczycielka, działaczka oświatowa i społeczna 6°
- HULEWICZ Mikołaj (1746-1833) konfederat barski 6°
- ROŻAŃSKI Marian (1864-1927) adwokat, działacz narodowy i społeczno-polityczny 6°
- GARBIŃSKI Kajetan (1796-1847) profesor UW 6°
- MAKAROWICZ Franciszek Ksawery (2 poł. XVIII w.) kupiec, działacz mieszczański w okresie Sejmu Czteroletniego 6°
- SADOWSKI Michał Józef (1857-1900) działacz polonijny w USA, dziennikarz 6°
- DEMBIŃSKI Tadeusz (1865-1930) laryngolog 7°
- GERSON Wojciech (1831-1901) malarz 7°
- SZUMAN Władysław (1868-1924), sędzia 7°
- ROŻAŃSKI Stanisław (1832-1894) ziemianin, poseł 7°
- LUBIŃSKI Cezary (1880-1963) inżynier 7°
- FISZER Franciszek (1860-1937) zwolennik filozofii radykalnego idealizmu 7°
- BRAUNEK Florian Antoni (1797-1871) wojskowy, podróżnik 7°
- GRABIŃSKI Władysław (1827-1866) autor i tłumacz rozpraw rolniczych 7°
- BUDZISZEWSKI Jan (zm. 1854) pułkownik 7°
- SKUPIEWSKI Julian (1820-1877) filolog klasyczny, pedagog 7°
- FRYDRYCH Piotr (1806-1879) budowniczy 8°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi