Nowość! “Nekrologia Minakowskiego” (nekrologia.wielcy.pl) - Encyklopedia biograficzna na podstawie
kompletu nekrologów głównych polskich gazet od lutego 1845 do września 1939 r.
Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Name Surname: 

Miejscowość: Warszawa

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Warszawa. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Powstanie Warszawskie (117), Warszawa, par. św. Krzyża (24), Muzeum Więzienia Pawiak (1), Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów na Rakowieckiej (1), Gdański (2), Cytadela Warszawska (1), Stoki Cytadeli Warszawskiej (22), Czerniaków (1), Warszawa Kasprzaka (1), Służew (5), Warszawa Okęcie (1), Tarchomin (3), Bitwa o Olszynkę Grochowską (1), Ząbki (6), Nowodwory (5), Falenty (3), Józefosław (2), Marki (3), Babice Nowe (1), Janczewice (1), Macierzysz (10), Stara Iwiczna (3), Dąbrowa Leśna (1), Rembertów (6), Klaudyn (2), Łomianki (18), Piastów (19), Piaseczno (62), Magdalenka (województwo mazowieckie) (1), Zielonka, pow. wołomiński (3), Okoliczne parafie (niektóre): Warszawa, Cyrkuł VII (869), Warszawa, Cyrkuł VI (829), Warszawa, Cyrkuł II (1628), Warszawa, Cyrkuł IV (564), Warszawa, Cyrkuł III (379), Warszawa, Cyrkuł I (782), Warszawa, par. Wszystkich Świętych (18328), Warszawa, par. św. Barbary (2654), Warszawa, par. Ewangelicko-Augsburska (1938), Warszawa, par. św. Krzyża (16046), Okoliczne cmentarze: Warszawa, dawny cm. Świętokrzyski na Koszykach (św. Barbary) (31), Warszawa, kościół Świętego Krzyża (18), Warszawa, kościół św. Antoniego (oo. Reformatów) (5), Warszawa, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca (d. karmelitów bosych) (2), Warszawa, kościół Kapucynów przy ul. Miodowej (13),

Zakres: do 1766 - od 1767 do 1809 - od 1810 do 1824 - od 1825 do 1830 - od 1831 do 1835 - od 1836 do 1838 - od 1839 do 1842 - od 1843 do 1845 - od 1846 do 1848 - od 1849 do 1850 - od 1851 do 1852 - od 1853 do 1854 - od 1855 do 1856 - od 1857 do 1858 - od 1859 do 1861 - od 1862 do 1867 - od 1868 do 1879 - od 1880 do 1887 - od 1888 do 1894 - od 1895 do 1899 - od 1900 do 1906 - od 1907 do 1913 - od 1914 do 1922 - od 1923 do 1929 - od 1930 do 1935 - od 1936 do 1941 - od 1942 do 1944 - od 1945 do 1953 - od 1954 do 1960 - od 1961 do 1967 - od 1968 do 1973 - od 1974 do 1978 - od 1979 do 1984 - od 1985 do 1992 - od 1993 do 2001 - od 2002 do 2012 - od 2013

1993

Urodzenia

  1. Karol Roman ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001539), 1993– (r.: Konstanty i Joanna Dąbrowska)
  2. Jerzy Maria Niemojewski z Niemojewa h. Wieruszowa (ID: cz.I001682), 1993– (r.: Jan i Małgorzata Starega)
  3. Aleksandra ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001690), 1993– (r.: Maciej i Maria Radziwiłł)
  4. Jan Szeliga (ID: cz.I001692), 1993– (r.: Piotr i Elżbieta Radziwiłł)
  5. Michał Tadeusz Maria Bylicki h. Pobóg (ID: cz.I001693), 1993– (r.: Maksymilian i Irena Czartoryska)
  6. Maria hr. Grocholska z Grabowa h. Syrokomla (ID: cz.I034472), 1993– (r.: Jacek i Elżbieta Dzieduszycka)
  7. Jan Marek Konczewski (ID: cz.I048776), 1993– (r.: Piotr i Magdalena Morawska)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Magdalena Ślaska ze Slasów h. Ślasa (ID: sw.10424), 1993– (r.: Piotr i Katarzyna Balcerzak)
  10. Jacek Stefan Kułakowski h. Kościesza (ID: sw.123896), 1993– (r.: Jan i Małgorzata Jońska)
  11. Maciej Skarżyński (ID: sw.13131), 1993– (r.: Marek i Joanna Oryl)
  12. Tomasz Bornus (ID: sw.13222), korespondent M.J.M. 1993– (r.: Rafał i Alicja Sypuła)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Piotr Strzelecki (ID: sw.155222), 1993– (r.: Paweł i Małgorzata Kozoń)
  15. Justyna Słodyczka (ID: sw.167471), korespondent M.J.M. 1993– (r.: Wojciech i Magdalena Jaroszyńska)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Mateusz Kamil Wewerek (ID: sw.186108), 1993– (r.: Adam i Iwona Chabros)
  19. Antoni Mitraszewski h. Nałęcz (ID: sw.191398), 1993– (r.: Paweł i Agnieszka Dziuba)
  20. Anna Teresa Ursyn-Pruszyńska z Pruszyna h. Rawicz (ID: sw.19844), korespondent M.J.M. 1993– (r.: Stanisław i Aleksandra Zawadzka)
  21. Tomasz Wojciech Żołędziowski (ID: sw.252507), 1993– (r.: Maciej i ... ...)
  22. Dominika Agnieszka Świerczyńska (ID: sw.349683), 1993– (r.: Witold i Lucyna Stępnowska)
  23. Barbara Świątkowska h. Suszyński (ID: sw.44030), 1993– (r.: Witold i Beata Dulińska)
  24. Wiktor Maciej Maria «Korek» Bojanowski z Bojanowa h. Junosza (ID: sw.45383), 1993– (r.: Michał i Małgorzata Hoffmann)
  25. Catherine Marie Henriette Marbot (ID: sw.5241), 1993– (r.: Michel i Anna von Mauberg)
  26. Natalia Szczurowska (ID: sw.610384), 1993–
  27. Urszula Anna Latek (ID: zi.4.82.a3a1a1), 1993– (r.: Wojciech i Anita Łoś)

Małżeństwa

  1. Karol Ferdynand ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003129), korespondent M.J.M. 1969– × Katarzyna Janina Kleniewska (ID: cz.I014104), 1969–
  2. Artur Urbański (ID: sw.105216), 1971– × Iwona Maria Brulińska h. Pierzchała (Roch II) (ID: sw.85738), korespondent M.J.M. 1972–
  3. Andrzej Żółkoś (ID: sw.401622), 1968– × Liliana Radwańska h. Radwan (ID: sw.401621), 1964–
  4. Jan Marek Wiśniewski (ID: sw.72842), 1963– × Olga Butowtt (ID: sw.52486), 1959–
  5. Edmund Rafał «Drop» hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.2.114), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–2004 × Jadwiga Górczewska h. Gorczewski (ID: ut.18.2.118), 1936–

Zgony

  1. Janina Tomalska (ID: cz.I048638), 1933–1993
  2. Aleksandra Kłossowska h. Rola (ID: cz.I057147), 1905–1993 (r.: Edward i Maria Turska)
  3. Karol Szuman (ID: dw.37666), ~1920–1993 (r.: Władysław i Emilia von Bülow)
  4. Andrzej hr. Mycielski z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.59369), bohater Wiki 1900–1993 (r.: Władysław i Felicja Zaklika)
  5. Anna Maria hr. Mycielska z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.59370), 1904–1993 (r.: Władysław i Felicja Zaklika)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Jan Trzeciak (ID: iirp.1747), poseł na Sejm II RP 1902–1993 (r.: Józef i Malwina Korzon)
  10. Stanisław Rowecki (ID: psb.26780.9), 1901–1993 (r.: Stefan i Zofia Chrzanowska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Michał «Bej» Olszewski (ID: sw.10390), uczestnik Powstania Warszawskiego 1905–1993 (r.: Michał i Barbara Spieszny)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Helena Grigoriew (ID: sw.118050), 1904–1993 (r.: Aleksander i Maria Umińska)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Anna Danuta Czerwińska (ID: sw.122144), 1903–1993 (r.: Konrad i Gabriela Bronikowska)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Tadeusz Stefan «Góra» Gurbiel (ID: sw.170408), uczestnik Powstania Warszawskiego 1908–1993 (r.: Józef i Stefania Burakowska)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Stanisław Kacper Suski h. Pomian (ID: sw.18030), 1912–1993 (r.: Brunon i Rozalia Gościmska)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. Mieczysław Budny z Budnego h. Jastrzębiec (ID: sw.19505), 1899–1993 (r.: Kazimierz i Marianna Charzyńska)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. Halina Zambrzycka (ID: sw.308704), 1901–1993 (r.: Władysław i Waleria Godebska)
  49. Jerzy Eugeniusz Sobierański (ID: sw.342904), 1936–1993 (r.: Adam i Marianna Ambroziak)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. Andrzej Kasznica (ID: sw.42219), 1923–1993 (r.: Stanisław i Eleonora Malewska)
  53. Janina Teresa Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.44007), 1939–1993 (r.: Szymon i Janina Szlązkiewicz)
  54. Jolanta Pac-Pomarnacka h. Gozdawa (ID: sw.48428), 1929–1993 (r.: Wacław i Anna Mielżyńska)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. Anna Kazimiera Starzyńska (ID: sw.500398), 1911–1993 (r.: Jerzy i Janina Skonieczna)
  57. Ryszard Kleniewski (ID: sw.6442), 1941–1993
  58. Maria Kazimiera Stebelska (ID: sw.64424), 1910–1993 (r.: Antoni i Zofia Zadarnowska)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Janina Horodecka (ID: sw.652020), 1909–1993 (r.: Aleksander i Teresa Kossecka)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. Mieczysław Dornowski (ID: sw.73022), 1914–1993 (r.: Bolesław i Maria Janowska)
  65. Ludwik Stanisław Karnkowski z Karnkowa h. Junosza (ID: sw.74308), 1919–1993 (r.: Stanisław i Elżbieta Hołyńska)
  66. Jadwiga Miecznikowska (ID: sw.751512), 1902–1993 (r.: Władysław i Zofia Kozielska)
  67. Grzegorz Płodowski (ID: sw.76191), 1914–1993
  68. Aleksandra Maria Karczewska z Karczewa h. Samson (ID: sw.77235), 1918–1993 (r.: Józef i Maria Stan)
  69. Leokadia Malawska h. Pomian (ID: sw.84469), 1901–1993 (r.: Ludwik i Maria Zięcik)
  70. Andrzej Szaszkiewicz h. wł. (ID: sw.97915), 1931–1993 (r.: Józef i Helena Małutowska)
  71. Wojciech Jaroszewski (ID: sw.980479), bohater Wiki 1935–1993 (r.: Zdzisław i Maria Smoluchowska)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. Jerzy Zawadil (ID: sw.9810), 1922–1993 (r.: Oskar i Irena Braunek)
  74. Krzysztof Kasznica (ID: sw.981044), bohater Wiki 1923–1993 (r.: Stanisław i Eleonora Malewska)
  75. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  76. Paulina Irma ks. Giedrojć h. wł. (ID: ut.2.5.33), 1905–1993 (r.: Władysław i Margueritte de Pourbaix)
  77. Leopold Grzegorzewski (ID: ut.27.1.33), 1916–1993
  78. Karol Ksawery Wojciech «Atos» Szlenkier (ID: ut.6.2.171), uczestnik Powstania Warszawskiego 1921–1993 (r.: Karol i Halina Pfeiffer)
  79. Maria Piasecka h. Janina (ID: zi.2.102.a1), 1896–1993 (r.: Antoni i Jadwiga Zarzycka)
  80. Irena Jadwiga Skarbek-Borowska z Minogi h. Awdaniec (ID: zi.3.22.a3), 1899–1993 (r.: Józef i Irena Gorska)
  81. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1994

Urodzenia

  1. Pola Barbara Golik (ID: cz.I001684), 1994– (r.: Jarosław i Barbara Czartoryska)
  2. Klementyna Gierych (ID: cz.I001688), 1994– (r.: Mikołaj i Marta Krzyszkowska)
  3. Dominik Tomasz Mazan (ID: cz.I032301), 1994– (r.: Andrzej i Maria Sułowska)
  4. Stanisław Maria Adam Malczewski h. Tarnawa (ID: cz.I037035), 1994– (r.: Piotr i Teresa Krzyżanowska)
  5. Kajetan Tomasz Rościszewski z Rościszewa h. Junosza (ID: mi.305), 1994– (r.: Jan i Anna Rościszewska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Maria Teresa Jackowska h. Gozdawa (ID: sw.118625), 1994– (r.: Jan i Agnieszka Klukowska)
  10. Michał Andrzej hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: sw.12217), 1994– (r.: Zbigniew i Katarzyna Sienicka)
  11. Aleksander Strzelecki (ID: sw.155226), 1994– (r.: Marek i Maryann Chodkowska)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Justyna Marta Fundowicz (ID: sw.288869), 1994– (r.: Piotr i Ewa Wrochna)
  16. Katarzyna Maria Żółkoś (ID: sw.401623), 1994– (r.: Andrzej i Liliana Radwańska)
  17. Jan Jawłowski (ID: sw.42927), członek SPSW 1994– (r.: Andrzej i Barbara Kamionka)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Justyna Dorota Zielonka h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.48436), członek SPSW 1994– (r.: Witold i Agnieszka Świętochowska)
  20. Adrianna Stępniewska (ID: sw.502651), 1994– (r.: Jacek i Aleksandra Karpiuk)
  21. Michał Szpądrowski (ID: sw.51711), 1994– (r.: Piotr i Maria Trąbińska)
  22. Dorota Maria Wiśniewska (ID: sw.72845), 1994– (r.: Jan i Olga Butowtt)
  23. Alicja Jordan (ID: sw.89431), 1994– (r.: Paweł i Edyta Pączkowska)
  24. Olga Ewa Sobocka (ID: sw.98444), 1994– (r.: Marcin i Ewa Sztymela)
  25. Stefan Michał ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.247), 1994– (r.: Michał i Marta Kopczyńska)

Małżeństwa

  1. Ksawery Wąsowski (ID: cz.I004191), korespondent M.J.M. 1961– × Monika Daszewska z Pniew h. Mścigniew (ID: cz.I004190), korespondent M.J.M. 1968–
  2. Jacek Martusewicz (ID: cz.I022339), 1967– × Paulina hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas (ID: cz.I022338), ~1950–
  3. Tomasz Stepnowski (ID: sw.340732), 1966– × Zofia Wędrychowska h. Ślepowron (ID: sw.340731), 1964–
  4. Piotr Seweryn Perkowski h. Peretyakowicz (ID: sw.52030), 1969– × Anita Wanda Drozdowska (ID: sw.52031), 1968–
  5. Wojciech Stefan Bukowski z Bukowego h. Ossoria (ID: sw.613462), 1971– × Beata Małgorzata Proczka (ID: sw.613463), 1968–
  6. Paweł Jordan (ID: sw.89429), 1966– × Edyta Pączkowska (ID: sw.89430), 1967–
  7. Michał Andrzej ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.242), 1961– × Marta Anna Kopczyńska (ID: ut.1.1.243), 1967–
  8. Gregory Steven Hallisey (ID: ut.29.1.43), 1967– × Cecilia hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.42), 1966–
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × Joanna Twarowska h. Pilawa (ID: ut.30.1.52), 1934–
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Kazimierz Jan hr. Szeptycki z Przyłbic h. wł. (ID: cz.I002875), 1907–1994 (r.: Aleksander i Izabella Sobańska)
  2. Teresa Maria Czarnecka h. Prus (III) (ID: cz.I007132), 1928–1994 (r.: Janusz i Romana Czarnowska)
  3. Maria Janota-Bzowska z Bzowa h. Ostoja (mylnie Nowina) (ID: cz.I047986), 1905–1994 (r.: Zygmunt i Jadwiga Orzechowska)
  4. Ignacy hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: dw.59434), głowa w spisie ludn. Krakowa 1906–1994 (r.: Jan i Maria Szajer)
  5. Anna Zofia Tymińska (ID: dw.65558), 1927–1994 (r.: Józef i Kornela Karczewska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Włodzimierz Henryk Hagemejer (ID: mi.784), 1908–1994 (r.: Stanisław i Ida Kracowska)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Leszek Lech Kwiatkowski (ID: psb.14592.5), 1924–1994 (r.: Stanisław i Aniela Mierzanowska)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. Jerzy Ozdowski h. Bończa (ID: sw.124779), poseł na Sejm PRL 1925–1994 (r.: Seweryn i Czesława Wentzel)
  31. Janina bar. Manteuffel-Szoege (ID: sw.138961), 1908–1994 (r.: Stanisław i Maria Żebrowska)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Maria Irena Kryńska h. Przegonia (ID: sw.149574), 1912–1994 (r.: Jan i Antonina Kryńska)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. Alina Skorupska (ID: sw.16068), bohater PSB 1922–1994 (r.: Walerian i Olga Salkow)
    → PSB: ŚLESIŃSKA Alina (1922-1994), rzeźbiarka
  36. Krystyna Świątecka (ID: sw.167604), 1929–1994 (r.: Tadeusz i Ewa Podlewska)
  37. Krystyna Maria Chodakowska h. Dołęga (ID: sw.173576), 1912–1994 (r.: Stefan i Maria Pawłowicz)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Janusz Wiśniewski (ID: sw.180503), 1920–1994
  40. Michał Bogusław Ludwicki (ID: sw.191462), 1913–1994
  41. Zenon «Kłos» Tarasiewicz (ID: sw.204984), bohater PSB 1911–1994 (r.: Antoni i Eleonora Baniewska)
    → PSB: TARASIEWICZ Zenon (1911-1994), major Armii Krajowej, podpułkownik WP
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. Halina Glondalska (ID: sw.240973), 1923–1994 (r.: Bronisław i Janina Krupska)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Kazimierz Wejroch (ID: sw.365471), 1906–1994 (r.: Adam i Wanda Grodzka)
  52. Maria Miedzianek-Kobyłecka z Bądkowa h. Godziemba (ID: sw.374232), 1907–1994 (r.: Stanisław i Leonia Siemieńska)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Bronisława Janina Maria Teodorowicz (ID: sw.413552), 1907–1994 (r.: Jan i Maria Rozwadowska)
  55. Władysław Franciszek Borkowski (ID: sw.46113), bohater Czy wiesz kto to jest 1892–1994 (r.: Ferdynand i Antonina Stymowicz)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. Stefan Leopold (ID: sw.50935), 1897–1994 (r.: Stanisław i Stefania Maciejowska)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. Zofia Maria Murzynowska h. Ogończyk (ID: sw.93823), 1903–1994 (r.: Feliks i Jadwiga Rzeszotarska)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. Antoni Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: ut.21.1.43), 1903–1994 (r.: Ludwik i Maria Michałowska)
  69. Ludwika hr. Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) (ID: ut.37.1.40), 1918–1994 (r.: Stanisław i Paulina Schultz)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  72. Maria Chodźko h. Kościesza (ID: zi.1.95.a3am), bohater Wiki 1902–1994 (r.: Witold i Anna Jankowska)
  73. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. Maria Mineyko z Dubnik h. Gozdawa (ID: zi.6.40.a3am), 1912–1994 (r.: Józef i Natalia Maszewska)

1995

Urodzenia

  1. Helena ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I002649), 1995– (r.: Maciej i Maria Radziwiłł)
  2. Jakub Andrzejewski (ID: cz.I004631), 1995– (r.: Aleksander i Anna Radziwiłł)
  3. Oktawia Maria Bylicka h. Pobóg (ID: cz.I014780), 1995– (r.: Maksymilian i Irena Czartoryska)
  4. Stanisław Kazimierz ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: cz.I014783), 1995– (r.: Michał i Marta Kopczyńska)
  5. Franciszek Ireneusz Jan-Nepomucen Wielowieyski z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: cz.I028528), 1995– (r.: Piotr i Barbara Roszkowska)
  6. Gaja Tarnowska-Goodman (ID: cz.I028727), 1995– (r.: Andrzej i Aneta Smolik)
  7. Krystyna Cygler (ID: cz.I028762), 1995– (r.: Tadeusz i Maria Ottomańska)
  8. Irena Maria Górska z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I031952), 1995– (r.: Maciej i Anna Łastowiecka)
  9. Mateusz Jakub Staniszewski (ID: cz.I036991), 1995– (r.: Piotr i Izabela Żelachowska)
  10. Franciszek Konstanty Konczewski (ID: cz.I048777), 1995– (r.: Piotr i Magdalena Morawska)
  11. Anna Dominika Kisielnicka z Kisielnicy h. Topór (ID: sw.105238), 1995– (r.: Wojciech i Barbara Czarnuszka)
  12. Agata Dmochowska (ID: sw.106631), 1995– (r.: Robert i Wanda Jabłońska)
  13. Anna Maria Jackowska h. Gozdawa (ID: sw.118626), 1995– (r.: Jan i Agnieszka Klukowska)
  14. Zuzanna Ziętara (ID: sw.13124), 1995– (r.: Witold i Małgorzata Oryl)
  15. Monika Anna Szelemetko (ID: sw.179870), 1995– (r.: Wojciech i Alicja Szlendak)
  16. Albert Tadeusz Świerczyński (ID: sw.349684), 1995– (r.: Witold i Lucyna Stępnowska)
  17. Aleksander Jałoszyński (ID: sw.42622), członek SPSW 1995– (r.: Dominik i Ewa Jałoszyńska)
  18. Zuzanna Kluska (ID: sw.43202), 1995– (r.: Grzegorz i Agata Swinarska)
  19. Michalina Maria Małgorzata «Linka» Bojanowska z Bojanowa h. Junosza (ID: sw.45384), 1995– (r.: Michał i Małgorzata Hoffmann)
  20. Paweł Stefan Bukowski z Bukowego h. Ossoria (ID: sw.613466), 1995– (r.: Wojciech i Beata Proczka)
  21. Michał Maria Witold-Aleksandrowicz h. wł. (ID: sw.74462), 1995– (r.: Tomasz i Martyna Żebrowska)
  22. Józef Jordan (ID: sw.89427), 1995– (r.: Tomasz i Agata Jordan)
  23. Karolina Ostaszewska h. Ostoja (ID: sw.90142), 1995– (r.: Piotr i Barbara Muzyczak)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Andrzej Filip Gładykowski (ID: cz.I027437), korespondent M.J.M. 1960– × Izabella Krakowiak (ID: cz.I032785), 1972–
  2. Robert Wegrzynowski (ID: sw.123378), 1967– × Joanna Maria Bichniewicz h. Pielesz (ID: sw.123377), 1974–
  3. Michał Kacprzyk (ID: sw.340745), 1971– × Janina Wędrychowska h. Ślepowron (ID: sw.340744), 1973–
  4. Jacek Stępniewski (ID: sw.502652), 1967– × Aleksandra Karpiuk (ID: sw.502653), 1969–

Zgony

  1. Edward Zaborowski h. Rawicz (ID: cz.I000375), 1927–1995
  2. Róża Fudakowska h. Dołęga (ID: cz.I001929), 1913–1995 (r.: Kazimierz i Maria Kicińska)
  3. Jerzy Łopuszański h. Junosza (ID: cz.I002314), 1915–1995 (r.: Eugeniusz i Zofia Zdrojewska)
  4. Jan hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas (ID: cz.I002876), 1916–1995 (r.: Włodzimierz i Wanda Sapieha)
  5. Maria Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I002877), 1922–1995 (r.: Tadeusz i Bronisława Zacharewicz)
  6. Joanna Zofia Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: cz.I004866), 1898–1995 (r.: Józef i Jadwiga Czetwertyńska)
  7. Jan Karol Prot «Scott» Falewicz h. Pobóg (ID: cz.I005821), uczestnik Powstania Warszawskiego 1927–1995 (r.: Andrzej i Zofia Lenczewska)
  8. Adam hr. Ronikier z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I007081), 1907–1995 (r.: Bogdan i Ksawera Chrzanowska)
  9. Michał Stanisław Karski z Kars h. Boleścic (ID: cz.I007101), 1927–1995 (r.: Michał i Elżbieta Plater)
  10. Tadeusz Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: cz.I022313), kapitan PSP-RAF 1901–1995 (r.: Antoni i Helena Włodek)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Barbara Koziełł-Poklewska h. wł. (ID: kozielsk.1771d2), 1924–1995 (r.: Wincenty i ... ...)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Klementyna Sołonowicz (ID: psb.30996.1), bohater PSB 1909–1995 (r.: Kazimierz i Zofia Śmiałowska)
    → PSB: SOŁONOWICZ-OLBRYCHSKA Klementyna (1909-1995) pisarka dla młodzieży, autorka słuchowisk Radiowych
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Grażyna Garwolińska (ID: sw.112103), 1954–1995
  39. Iwona Kędzierska (ID: sw.121557), 1956–1995
  40. Andrzej Woyciechowski h. Jelita (ID: sw.126358), znani dziennikarze 1946–1995 (r.: Feliks i Ludwika Rajgrodzka)
  41. Andrzej Mystkowski h. Puchała (ID: sw.145516), 1910–1995 (r.: Jan i Anastazja Kukielska)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. Anna Karpińska (ID: sw.179864), 1910–1995 (r.: Kazimierz i Eleonora Rutkowska)
  45. Mirosław Żuławski h. Szeliga (ID: sw.197222), bohater Wiki 1913–1995 (r.: Sławomir i ... ...)
  46. Małgorzata Irena Szymanowska h. Jezierza (ID: sw.203215), 1915–1995 (r.: Stanisław i Teresa Domachowska)
  47. Jerzy «Wolski» Młokosiewicz (ID: sw.243586), uczestnik Powstania Warszawskiego 1923–1995 (r.: Kazimierz i Zofia Skirmunt)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. Józef Kochman (ID: sw.352079), bohater Wiki 1903–1995 (r.: Jakub i Marianna Błaszczak)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. Halina Małgorzata Stec (ID: sw.364547), 1927–1995 (r.: Julian i Konstancja Kurzyńska)
  54. Władysława Talik (ID: sw.367195), 1923–1995
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. Juliusz Hirszowski (ID: sw.42430), 1910–1995 (r.: Alfred i Kazimiera Malińska)
  57. Anna Krystyna Barbara Prandota-Trzcińska na Trzcinnie h. Rawicz (ID: sw.44876), 1911–1995 (r.: Edward i Jadwiga Ostrowska)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. Danuta Anna Czesława Jabłońska h. Jasieńczyk (ID: sw.50211), 1902–1995 (r.: Stanisław i Aleksandra Ślaska)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Marian Andrzej Byliński h. Łodzia (ID: sw.50747), 1902–1995 (r.: Antoni i Bronisława Pytlińska)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. Lucyna Stefania Wiśniewska (ID: sw.52967), 1925–1995
  64. Maria Zykus (ID: sw.55748), 1899–1995
  65. Maria Bronisława Szwarc (ID: sw.56394), 1908–1995 (r.: Aleksander i Józefa Chomicz)
  66. Bohdan Bromek (ID: sw.56527), 1930–1995 (r.: Karol i Wanda Franke)
  67. Halina Jakubowska (ID: sw.65715), 1923–1995 (r.: Dionizy i Leokadia Brodowska)
  68. Adolf Ryszka (ID: sw.77017), bohater Wiki 1935–1995
  69. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  70. Zofia Barbara Zakrzewska h. Wyskota (ID: sw.85323), 1915–1995 (r.: Stanisław i Maria Mieczkowska)
  71. Janina Kostecka (ID: sw.854450), 1901–1995 (r.: Kazimierz i Julia Pińska)
  72. Jadwiga Mierzejewska (ID: sw.90821), bohater Wiki 1900–1995 (r.: Adam i Józefa Oksińska)
  73. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. Anna hr. Dąmbska z Dąbia h. Godziemba (ID: ut.14.2.53), 1919–1995 (r.: Włodzimierz i Anna Korolec)
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. Zbigniew Wilski h. Półkozic (ID: zi.2.132.a5), bohater Wiki 1934–1995 (r.: Zbigniew i Irena Jagmin)
  80. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  81. Zdzisław Adam Edward Geppert z Ziempniowa h. wł. (odm.) (ID: zi.4.36.a1), 1928–1995 (r.: Franciszek i Helena Romer)
  82. Kazimierz Stanisław Baraniecki (ID: zi.7.61.a1a), 1909–1995 (r.: Franciszek i Wanda Grochowicz)

1996

Urodzenia

  1. Jan Stefan Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I012392), 1996– (r.: Ignacy i Izabella Radziwiłł)
  2. Antoni hr. (primog.) Brzozowski z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I014772), 1996– (r.: Maciej i Kamila Zaborowska)
  3. Karolina Szałkowska (ID: cz.I028376), 1996– (r.: Andrzej i Hanna Strzelecka)
  4. Maria Zofia Rościszewska z Rościszewa h. Junosza (ID: cz.I028552), korespondent M.J.M. 1996– (r.: Jakub i Agnieszka Wielowieyska)
  5. Magda Anna Żarska h. Starykoń (ID: cz.I032348), 1996– (r.: Marcin i Anna Żemis)
  6. Stanisław hr. Grocholski z Grabowa h. Syrokomla (ID: cz.I034473), 1996– (r.: Jacek i Elżbieta Dzieduszycka)
  7. Zuzanna Jabłońska (ID: cz.I037043), 1996– (r.: Wojciech i Maria Krzyżanowska)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Szymon Paweł Wójcik (ID: sw.180304), 1996– (r.: Maciej i Małgorzata Majewska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Maciej Radwan (ID: sw.244447), 1996– (r.: Michał i Iwona Buraczewska)
  13. Rafał Andrzej Fundowicz (ID: sw.288870), 1996– (r.: Piotr i Ewa Wrochna)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Małgorzata Jawłowska (ID: sw.42928), korespondent M.J.M. 1996– (r.: Andrzej i Barbara Kamionka)
  16. Ignacy Świątkowski h. Suszyński (ID: sw.44029), 1996– (r.: Łukasz i Aleksandra Rembowska)
  17. Krzysztof Filip Apolinarski (ID: sw.466839), 1996– (r.: Wojciech i Małgorzata Stencel)
  18. Anna Maria Kleszcz (ID: sw.61130), 1996– (r.: Krzysztof i Joanna Perkowska)
  19. Klementyna Holstinghausen-Holsten (ID: sw.69998), 1996– (r.: Paweł i Karolina Ziemińska)
  20. Dominika Maria Wiśniewska (ID: sw.72846), 1996– (r.: Jan i Olga Butowtt)
  21. Paweł ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7672), 1996– (r.: Wojciech i Urszula Tataj)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. Iza Ewa Sobocka (ID: sw.98445), 1996– (r.: Marcin i Ewa Sztymela)
  24. Bartłomiej Jakub hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.159), 1996– (r.: Władysław i Małgorzata Ryżko)
  25. Maria Tulisow (ID: zi.7.12.a1a2a1), 1996– (r.: Grzegorz i Anna Dowgiałło)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Jerzy Władysław hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I001434), korespondent M.J.M. 1970– × Agnieszka Michalak (ID: cz.I012302), 1971–
  2. Maciej Majewski (ID: cz.I022669), 1967– × Ewa Nowczyk (ID: cz.I022670), ~1970–
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Michał Jung (ID: sw.173581), 1972– × Monika Maria Starecka (ID: sw.176929), 1972–
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Maria Anna Zofia hr. Gołuchowska z Gołuchowa h. Leliwa (ID: cz.I006664), 1916–1996 (r.: Wojciech i Zofia Baworowska)
  2. Ireneusz Roszkowski h. Ogończyk (ID: cz.I028523), bohater Wiki 1909–1996 (r.: Franciszek i Natalia Wnorowska)
  3. Leokadia «Loda» Halama (ID: cz.I029153), bohater Czy wiesz kto to jest 1911–1996 (r.: Stanisław i Marta Cegielska)
  4. Julia Karolina Drege (ID: cz.I048634), 1898–1996 (r.: Stefan i Anna Diehl)
  5. Roman Gan (ID: cz.I054143), 1903–1996 (r.: Józef i Emilia Popławska)
  6. Franciszek Piotr Cichowski z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I054440), 1922–1996 (r.: Seweryn i Franciszka Mrozińska)
  7. Marcela Zofia Mrozińska h. Prus (III) (ID: cz.I054455), 1912–1996 (r.: Witold i Helena Kotkowska)
  8. Konstanty Łukasz hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia (ID: dw.40869), 1919–1996 (r.: Konstanty i Irena Ponińska)
  9. Lucjan Stanisław Maria Mieczkowski z Nieciszewa h. Bończa (ID: dw.52047), bohater Wiki 1931–1996 (r.: Tadeusz i Aleksandra Wichlińska)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Halszka Grażyna Nawroczyńska (ID: psb.19667.7), 1913–1996 (r.: Eugeniusz i Maria Zaporska)
  16. Izabela Róża ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: psb.25309.4), 1915–1996 (r.: Karol i Izabela Radziwiłł)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Władysław Józef «Sabała» Sieroszewski z Sieroszewic h. Nabram (Waldorf) (ID: psb.29401.4), uczestnik Powstania Warszawskiego 1900–1996 (r.: Wacław i Stefania Mianowska)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Wanda Natalia Parys (ID: psb.30867.1), bohater PSB 1903–1996 (r.: Jan i Ludwika Flatt)
    → PSB: SOKOŁOWSKA Wanda Natalia (1903-1996) historyk, bibliotekarz
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Ryszard Józef Roman Straszewski h. Radwan (ID: psb.32301.1), bohater PSB 1921–1996 (r.: Henryk i Janina Woźniakowska)
    → PSB: STRASZEWSKI Ryszard Józef Roman Maurycy (1921-1996) kierownik produkcji filmów, producent filmowy
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Stanisława Szwankowska (ID: sw.10430), 1911–1996 (r.: N. i Bronisława Kowalewska)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Krystyna Zawadzka h. Rogala (ID: sw.112398), 1907–1996 (r.: Feliks i Zofia Pomarnacka)
  42. Leszek Ossowski h. Dołęga (ID: sw.114941), bohater Wiki 1905–1996 (r.: Konrad i Romana Półtawska)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. Mirosław Wojciech Szczytnicki h. Belina (ID: sw.120293), 1919–1996 (r.: Tytus i Zofia Maternicka)
  45. Mirosław Wojciech Bogusławski (ID: sw.120299), 1919–1996 (r.: Konstanty i Hanna Dobrowolska)
  46. Joanna Brandt (ID: sw.133639), 1918–1996
  47. Jerzy Kozarzewski z Kozarzewa (ID: sw.145722), bohater Wiki 1913–1996 (r.: Zbigniew i Janina Łempicka)
  48. Janina Wąsowska (ID: sw.148825), 1918–1996 (r.: Jan i Leokadia Świątkowska)
  49. Wanda Rowińska (ID: sw.154567), 1909–1996
  50. Jan Antoni Szelemetko (ID: sw.177942), 1913–1996 (r.: Aleksander i Wacława Solbrig)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. Bogusław Szymon Tracjan Milewski (ID: sw.215009), 1928–1996 (r.: Kazimierz i Zofia N.)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. Juliusz Gustaw Owidzki (ID: sw.281333), bohater Wiki 1921–1996 (r.: Felicjan i Helena Roguska)
  56. Maria Franciszka Wawrzkiewicz (ID: sw.363438), 1909–1996
  57. Antoni Kreczmar (ID: sw.367722), bohater Wiki 1945–1996 (r.: Jerzy i Felicja Kasman)
  58. Andrzej Turkowski (ID: sw.37767), 1947–1996 (r.: Zbigniew i Wanda Plisowska)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. Ryszard Rączka (ID: sw.45948), 1931–1996 (r.: Józef i Feliksa Koptas)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. Janina Halina Ptaszyńska h. Leliwa (ID: sw.51452), 1907–1996 (r.: Antoni i Zenobia Ostermann)
  65. Weronika Ćwirko-Godycka (ID: sw.533551), 1918–1996
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. Stefan Leon Król (ID: sw.54865), 1915–1996 (r.: Piotr i Paulina Dziubałtowska)
  68. Maria Olga Bożeniec-Jełowicka h. wł. (ID: sw.57545), 1927–1996 (r.: Włodzimierz i Maria Jełowicka)
  69. Ryszard Pietruski z Siemuszowy h. Starykoń (ID: sw.614174), bohater Wiki 1922–1996 (r.: Oktaw i Helena Krasnopolska)
  70. Anna Wiśniewska (ID: sw.649941), 1941–1996 (r.: N. i Krystyna Lasek)
  71. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  76. Helena Zan (ID: sw.90554), bohater Wiki 1904–1996 (r.: Tomasz i Teresa Dowgiałło)
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. Jolanta Żebrowska (ID: zi.3.66.a), 1908–1996 (r.: Konstanty i Maria Hauke)
  80. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  81. Jerzy Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: zi.7.31.a2a), 1916–1996 (r.: Władysław i Florentyna Orłowska)

1997

Urodzenia

  1. Helena Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I013749), 1997– (r.: Maciej i Kamila Zaborowska)
  2. Antoni Golik (ID: cz.I014795), 1997– (r.: Jarosław i Barbara Czartoryska)
  3. Kazimierz Antoni ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: cz.I015157), 1997– (r.: Michał i Marta Kopczyńska)
  4. Piotr Paweł Rościszewski z Rościszewa h. Junosza (ID: cz.I028553), 1997– (r.: Jakub i Agnieszka Wielowieyska)
  5. Magdalena Róża Petrow-Ganew (ID: cz.I028558), 1997– (r.: Dymitr i Dominika Wielowieyska)
  6. Karolina Anna ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I028718), 1997– (r.: Karol i Katarzyna Kleniewska)
  7. Jerzy Tymoteusz Łaskowski (ID: cz.I028723), 1997– (r.: Karol i Rebeka Goodman)
  8. Maja Golińska (ID: cz.I032227), 1997– (r.: Wojciech i Janina Marianowicz)
  9. Zofia Maria Mazan (ID: cz.I032302), 1997– (r.: Andrzej i Maria Sułowska)
  10. Mikołaj Wąsowski (ID: cz.I032479), 1997– (r.: Ksawery i Monika Daszewska)
  11. Tymoteusz Piotr Staniszewski (ID: cz.I036992), 1997– (r.: Piotr i Izabela Żelachowska)
  12. Helena Wanda Malczewska h. Tarnawa (ID: cz.I037036), 1997– (r.: Piotr i Teresa Krzyżanowska)
  13. Adam Stanisław Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III) (ID: cz.I048740), 1997– (r.: Stanisław i Elżbieta Muszalska)
  14. Stanisław Piotr Konczewski (ID: cz.I048778), 1997– (r.: Piotr i Magdalena Morawska)
  15. Helena Maria Rościszewska z Rościszewa h. Junosza (ID: mi.1254), 1997– (r.: Jan i Anna Rościszewska)
  16. Antoni Krzysztof Kisielnicki z Kisielnicy h. Topór (ID: sw.105239), 1997– (r.: Wojciech i Barbara Czarnuszka)
  17. Dominika Maria Jackowska h. Gozdawa (ID: sw.118627), 1997– (r.: Jan i Agnieszka Klukowska)
  18. Julia Smoleńska-Pikul h. Zagłoba (ID: sw.155616), 1997– (r.: Andrzej i Beata Jakubowska)
  19. Wojciech Trzciński (ID: sw.167135), 1997– (r.: Tomasz i Marzena Borkowska)
  20. Mikołaj Mendys (ID: sw.20096), 1997– (r.: Jakub i Wioletta Marciniak)
  21. Anna Nicole Fundowicz (ID: sw.288857), 1997– (r.: Michał i Katarzyna Jaroszewska)
  22. Anna Maria hr. Koziebrodzka z Koziebród h. Boleścic (ID: sw.32545), 1997– (r.: Szczęsny i Monika Bogusz)
  23. Piotr Suszczewski h. Bogoria (ID: sw.342974), 1997– (r.: Wojciech i Anna Grabowska)
  24. Tadeusz Henryk Epsztein (ID: sw.34648), 1997– (r.: Tadeusz i Jolanta Zięba)
  25. Agata Maria hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: sw.49646), 1997– (r.: Zbigniew i Agnieszka Szwed)
  26. Karolina Domańska (ID: sw.533556), 1997– (r.: Jarosław i Joanna Opalińska)
  27. Maciej Bruliński h. Pierzchała (Roch II) (ID: sw.539820), 1997– (r.: Krzysztof i N. N.)
  28. Agnieszka Magdalena Skibińska (ID: sw.62619), 1997– (r.: Marek i Urszula Wielowieyska)
  29. Henryk Jacek Skrzyński h. Zaremba (ID: sw.6519), 1997– (r.: Jakub i Katarzyna Mulik)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Julia Krystyna Latek (ID: zi.4.82.a3a1a2), 1997– (r.: Wojciech i Anita Łoś)

Małżeństwa

  1. Marcin Dominik Józef ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (odm) (ID: cz.I001594), 1965– × Karin Frentzen (ID: cz.I013732), korespondent M.J.M. 1961–
  2. Piotr Goliński (ID: cz.I001662), 1963– × Dorota Gałuszka (ID: cz.I013729), 1969–
  3. Maciej Maria hr. Szeptycki z Przyłbic h. wł. (ID: cz.I003084), korespondent M.J.M. 1971– × Katarzyna Szymańska (ID: cz.I022654), korespondent M.J.M. 1972–
  4. Michał Maria hr. Szeptycki z Przyłbic h. wł. (ID: cz.I003085), 1973– × Magdalena Szczuraszek (ID: cz.I022347), 1973–
  5. Stefan Chłopicki (ID: cz.I013745), 1965– × Joanna Maria hr. Mycielska z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.59549), 1970–
  6. Aleksander Gubrynowicz (ID: cz.I022350), bohater Wiki 1974– × Katarzyna Maria Nowicka (ID: cz.I022351), korespondent M.J.M. 1972–
  7. Michel Beaulieu (ID: cz.I022664), ~1970– × Magdalena Emanuela Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I022663), 1971–
  8. Tomasz Wasielewski (ID: cz.I022762), korespondent M.J.M. 1973– × Joanna Wydżga (ID: cz.I022763), ~1970–
  9. Jerzy Dwernicki z Dwernik h. Sas (ID: sw.114577), 1927–2009 × Anna Kira Bukowska h. Jastrzębiec (ID: sw.114579), bohater Wiki 1930–
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Andrzej Komornicki z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.7055), korespondent M.J.M. 1965– × Elżbieta Janasz (ID: sw.43358), 1964–
  12. Leszek Jerzy hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.3.32), 1966– × Agnieszka Żakowska (ID: sw.12816), 1970–

Zgony

  1. Teresa Tuszyńska (ID: cz.I001351), bohater Wiki 1942–1997
  2. Eustachy Maria hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas (ID: cz.I002880), 1917–1997 (r.: Włodzimierz i Wanda Sapieha)
  3. Antoni Władysław hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas (ID: cz.I005182), 1937–1997 (r.: Wojciech i Maria Kostecka)
  4. Wanda Żabkiewicz (ID: cz.I005826), 1920–1997 (r.: Michał i Anna Kozak)
  5. Stanisław Maria Michał Jędrzejowicz z Zaczernia h. Świat z Krzyżem (ID: cz.I028366), 1916–1997 (r.: Jan i Maria Tyszkiewicz)
  6. Maria Gabriela Wężyk-Rudzka z Wielkiej Rudy h. Wąż (ID: cz.I032643), 1904–1997 (r.: Franciszek i Amelia Gruszecka)
  7. Tadeusz Kazimierz hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas (ID: dw.42719), 1913–1997 (r.: Włodzimierz i Wanda Sapieha)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Jadwiga Adela Plisowska h. Odrowąż (ID: psb.23196.5), 1906–1997 (r.: Józef i Janina Opoczyńska)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. Stefan Szempliński h. Ślepowron (ID: psb.33565.4), uczestnik Powstania Warszawskiego 1913–1997 (r.: Zygmunt i Stanisława Malewska)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Alina Ślaska ze Slasów h. Ślasa (ID: sw.10389), 1915–1997 (r.: Władysław i Jadwiga Białecka)
  35. Jacek Ubysz h. Cholewa (ID: sw.108090), 1949–1997 (r.: Witold i Ewa Nasierowska)
  36. Barbara Krasnodębska (ID: sw.111427), 1934–1997 (r.: Kazimierz i Aniela Rudowska)
  37. Krzysztof Jan Andrzej Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: sw.119097), 1930–1997 (r.: Michał i Helena Paszkiewicz)
  38. Jadwiga Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina (ID: sw.121604), 1919–1997 (r.: Adam i Malwina Czermińska)
  39. Wacław Gajewski (ID: sw.128049), bohater Wiki 1911–1997 (r.: Wacław i Wanda N.)
  40. Halina Wesołowska (ID: sw.128885), 1924–1997
  41. Adam «Morski» Wodziński z Zaborówka h. Jastrzębiec (ID: sw.133183), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–1997 (r.: Gustaw i Eugenia Rzewuska)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. Aleksander Ludwik Łęcki (ID: sw.176936), 1942–1997
  44. Antoni Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177760), 1904–1997 (r.: Antoni i Helena Włodek)
  45. Halina Bobrowska (ID: sw.18027), 1909–1997 (r.: Józef i Janina Wolska)
  46. Barbara Wielowieyska h. Poraj (ID: sw.18029), 1921–1997 (r.: Ludwik i Janina Wolska)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. Zofia Burczak-Abramowicz h. Lubicz (ID: sw.191390), 1932–1997 (r.: Seweryn i Wanda Brudzińska)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. Witold Łopuszański (ID: sw.247087), 1914–1997 (r.: Eugeniusz i Zofia Zdrojewska)
  51. Antonina Górska h. Bożawola (ID: sw.279585), 1904–1997 (r.: Kazimierz i ... ...)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. Jerzy Milewski h. Ślepowron (ID: sw.33755), bohater Wiki 1935–1997 (r.: Józef i Maria Bobrzyńska)
  56. Hanna N. (ID: sw.348780), 1920–1997
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. Leokadia Figurska (ID: sw.374210), 1900–1997 (r.: Jan i Albina Nieżyńska)
  64. Halina Huszcza h. Podkowa (ID: sw.401090), 1916–1997 (r.: Kazimierz i Maria Downarowicz)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. Zbigniew Bronisław Świątkowski h. Suszyński (ID: sw.44022), 1935–1997 (r.: Bronisław i Maria Bielska)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. Konstanty Jan Golik (ID: sw.50575), 1923–1997 (r.: Roman i Salomea N.)
  72. Czesława Zakrzewska (ID: sw.54469), 1913–1997 (r.: Antoni i Ewa Posiewska)
  73. Wincenty Grąbczewski z Grąbczewa Małego h. Nałęcz (ID: sw.544938), 1922–1997 (r.: Bronisław i Felicja Parczewska)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. Roman Kleszcz (ID: sw.61109), 1920–1997
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. Teresa Józefa Jabłońska h. Jasieńczyk (ID: sw.66621), 1926–1997 (r.: Kazimierz i Jadwiga Łuniewska)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. Zbigniew Łoskot (ID: sw.68556), bohater Wiki 1922–1997
  80. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  81. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  82. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  83. Ewa Fundament-Karśnicka z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec (ID: sw.93327), 1925–1997 (r.: Feliks i Jadwiga Radońska)
  84. Jan Kazimierz Zimoch (ID: sw.93336), 1924–1997 (r.: Józef i Adela Podbielska)
  85. Tadeusz Walla (ID: sw.94745), 1923–1997 (r.: Antoni i Anastazja Wyhowska)
  86. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  87. Karol «Tryb» hr. (primog.) Brzozowski z Brzozowa h. Belina (ID: ut.1.1.222), uczestnik Powstania Warszawskiego 1917–1997 (r.: Karol i Zofia Krasińska)
  88. Katarzyna Maria hr. Szeptycka z Przyłbic h. wł. (ID: ut.21.1.44), 1905–1997 (r.: Aleksander i Izabella Sobańska)
  89. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  90. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  91. Władysława Julia Mierzyńska h. Jastrzębiec (ID: zi.5.119.a4a), ~1910–1997 (r.: Bolesław i Anna Tabaczyńska)
  92. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  93. Anna Wanda Skotnicka h. Bogoria (ID: zi.5.37.b4a1), 1917–1997 (r.: Michał i Anna Jasieńska)
  94. Helena Maria Baczyńska h. Sas (ID: zi.7.4.a2), 1919–1997 (r.: Henryk i Helena Wodzińska)

1998

Urodzenia

  1. Krzysztof Andrzejewski (ID: cz.I017476), 1998– (r.: Aleksander i Anna Radziwiłł)
  2. Maciej Albert ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I019015), 1998– (r.: Maciej i Maria Radziwiłł)
  3. Klara Górska z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I031953), 1998– (r.: Maciej i Anna Łastowiecka)
  4. Karolina Katarzyna Kołatkowska (ID: cz.I032004), 1998– (r.: Dariusz i Monika Górska)
  5. Jan Erazm Witkowski h. Nowina (ID: cz.I037117), 1998– (r.: Leszek i Joanna Pruszyńska)
  6. Konstanty Bonawentura Krzysztof Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I047243), 1998– (r.: Jerzy i Karolina Chełkowska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Aleksander Franciszek Kisielnicki z Kisielnicy h. Topór (ID: sw.105240), 1998– (r.: Wojciech i Barbara Czarnuszka)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Marian Antoni Plewako h. Pogonia (ID: sw.11612), członek SPSW 1998– (r.: Stanisław i Lucyna Kniszewska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. Antoni Jan Żołędziowski (ID: sw.252508), 1998– (r.: Maciej i ... ...)
  17. Martyna Barbara Świerczyńska (ID: sw.349685), 1998– (r.: Witold i Lucyna Stępnowska)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Maksymilian Jerzy Kozarzewski z Kozarzewa (ID: sw.403624), 1998– (r.: Marcin i Hanna Osowicka)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. Benedykt Jan hr. Tyszkiewicz-Łohojski z Andruszówki h. Leliwa (ID: sw.60013), 1998– (r.: Krzysztof i Anna Czempisz)
  23. Maria Teresa Bukowska z Bukowego h. Ossoria (ID: sw.613467), 1998– (r.: Wojciech i Beata Proczka)
  24. Stanisław Jan Skrzyński h. Zaremba (ID: sw.6520), 1998– (r.: Jakub i Katarzyna Mulik)
  25. Jan ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7673), 1998– (r.: Wojciech i Urszula Tataj)
  26. Andrzej Jordan (ID: sw.89432), 1998– (r.: Paweł i Edyta Pączkowska)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Dominik Mikołaj ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003340), bohater Wiki 1964– × Elżbieta Milewska de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: cz.I021151), 1975–
  2. Jerzy Antoni Krzysztof Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I012370), 1967– × Karolina Krystyna Chełkowska z Chełkowa h. Wczele (ID: cz.I047240), 1976–
  3. Tomasz hr. Ronikier h. Gryf (ID: cz.I022306), 1971– × Anna Elżbieta Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I012379), 1976–
  4. Leszek Nikodem Krzysztof Witkowski h. Nowina (ID: cz.I037113), 1976– × Joanna Maria Ursyn-Pruszyńska z Pruszyna h. Rawicz (ID: cz.I037114), 1969–
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Stanisław Jan Plewako h. Pogonia (ID: sw.9968), internowany Stanu Wojennego 1956– × Lucyna Kniszewska h. Grabie (ID: sw.11611), członek SPSW 1974–

Zgony

  1. Wojciech Witold Andrzej Wartenberg (ID: cz.I001983), 1927–1998 (r.: Stefan i Janina Mrówczyńska)
  2. Mieczysława Sokołowska (ID: cz.I014797), 1927–1998
  3. Zbigniew Herbert (ID: cz.I032243), znani literaci 1924–1998 (r.: Bolesław i Maria Kaniak)
  4. Franciszek Kazimierz Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.56162), bohater Wiki 1925–1998 (r.: Jan i Anna Turno)
  5. Maria Daniela Furmanik (ID: dw.65072), 1922–1998 (r.: Jan i Leokadia Chulewska)
  6. Marek Jarmułt-Mlicki z Komaszyc h. Dołęga (ID: dw.65594), 1955–1998 (r.: Kazimierz i Wanda Pieńkowska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Jan Józef Podoski h. Junosza (ID: psb.23426.7), bohater Wiki 1904–1998 (r.: Roman i Maria Zakrzewska)
  12. Maria Jadwiga hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: psb.23979.17), 1912–1998 (r.: Jan i Maria Szajer)
  13. Mirosław Mielczarski (ID: psb.26780.6), 1920–1998
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. Adam Michał Józef ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: psb.31350.11), 1906–1998 (r.: Witold i Jadwiga Dzieduszycka)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Maria Ludwika Światopełk-Mirska h. Białynia (odm.) (ID: psb.7320.4), 1901–1998 (r.: Czesław i Maria Fraget)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Krystyna Maria Józefa Korewicka (ID: sw.114870), 1919–1998 (r.: Józef i Alina Chwalibóg)
  32. Jerzy «Kiejstut» Hagmajer (ID: sw.116010), poseł na Sejm PRL 1913–1998 (r.: Stanisław i Maria Michaeli)
  33. Maria Czarnota-Bojarska z Bojar h. Sas (ID: sw.124791), 1908–1998 (r.: Antoni i Waleria Dylewska)
  34. Irena Zofia Osuchowska h. Gozdawa (ID: sw.12517), 1905–1998 (r.: Adam i Maria Frąckiewicz)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Małgorzata Waszczuk (ID: sw.14639), 1950–1998 (r.: Czesław i Helena Kuliszewska)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Monika Ziarek (ID: sw.179873), 1912–1998 (r.: Stanisław i Julianna Zych)
  40. Jana Linhartová (ID: sw.179881), 1943–1998 (r.: Bohumil i Vlasta Machačová)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. Rozalia Janina Białecka h. Jelita (ID: sw.213), 1899–1998 (r.: Tadeusz i Maria Przanowska)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Witold Baniewicz (ID: sw.283598), 1937–1998
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. Anna Łucja Zadura (ID: sw.352080), 1906–1998 (r.: Aleksander i Stanisława Groch)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. Ewa Rogowska (ID: sw.374821), 1922–1998 (r.: Stanisław i Zofia Boska)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. Maria Ludwika Świątkowska h. Suszyński (ID: sw.51701), 1921–1998 (r.: Wacław i Maria Wiszniewska)
  57. Maria Florentyna Antonina Kęszycka z Kęszyc h. Nałęcz (ID: sw.55842), 1911–1998 (r.: Daniel i Julia Ponikiewska)
  58. Stefania Peda (ID: sw.60051), 1923–1998
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Izabella Osmólska h. Bończa (ID: sw.756060), 1967–1998 (r.: Krzysztof i Stanisława Pilichowicz)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. Władysław Bruliński h. Pierzchała (Roch II) (ID: sw.85735), bohater Wiki 1915–1998 (r.: Wojciech i Marianna Ogonowska)
  65. Teresa Dobrska z Dobrska h. Jastrzębiec (ID: sw.94433), bohater Wiki 1921–1998 (r.: Wacław i Halina Drecka)
  66. Jadwiga Maria Monika ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.221), 1920–1998 (r.: Kazimierz i Helena Skrzyńska)
  67. Sergiusz Stanisław Niemojewski z Niemojewa h. Wieruszowa (ID: ut.1.1.282), 1927–1998 (r.: Konrad i Celina Morawska)
  68. Urszula Joanna Maria ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.287), bohater Wiki 1934–1998 (r.: Roman i Teresa Zamoyska)
  69. Jan Stefan Przyłuski (ID: zi.1.3.a5a3), bohater Wiki 1930–1998 (r.: Bronisław i Jadwiga Arkuszewska)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. Jerzy Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: zi.7.42.a2), bohater Wiki 1920–1998 (r.: Zygmunt i Zofia Rostworowska)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1999

Urodzenia

  1. Gabriela Maria Anna Żychlińska-Mielżyńska h. Szeliga (ID: cz.I032572), 1999– (r.: Robert i Maria Grocholska)
  2. Władysław hr. Ronikier h. Gryf (ID: cz.I032576), 1999– (r.: Tomasz i Anna Dembińska)
  3. Filip Pruszak-Bieniewski h. Leliwa (ID: cz.I034405), 1999– (r.: Zbigniew i Maria Deskur)
  4. Ignacy Stanisław Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I047057), 1999– (r.: Ignacy i Izabella Radziwiłł)
  5. Helena Maria Jabłonowska z Jabłonowa h. Prus (III) (ID: cz.I048741), 1999– (r.: Stanisław i Elżbieta Muszalska)
  6. Piotr Kazimierz Konczewski (ID: cz.I048779), 1999– (r.: Piotr i Magdalena Morawska)
  7. Bianka Dwernicka z Dwernik h. Sas (ID: cz.I065778), 1999– (r.: Roman i Joanna Gromnicka)
  8. Tadeusz Jan Stanecki (ID: sw.1019706), 1999– (r.: Maciej i Zofia Gugulska)
  9. Antoni Stanisław hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: sw.12219), 1999– (r.: Zbigniew i Katarzyna Karpińska)
  10. Tomasz Tomaszewski (ID: sw.130707), 1999– (r.: Tomasz i ... ...)
  11. Natalia Maria Jadwiga hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: sw.131871), 1999– (r.: Ignacy i Izabela Dębska)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. Urszula Mendys (ID: sw.20097), 1999– (r.: Jakub i Wioletta Marciniak)
  17. Dorota Julia Fundowicz (ID: sw.288871), 1999– (r.: Piotr i Ewa Wrochna)
  18. Marcin Adam hr. Koziebrodzki z Koziebród h. Boleścic (ID: sw.32546), 1999– (r.: Szczęsny i Monika Bogusz)
  19. Jakub Michał Tombiński (ID: sw.32985), 1999– (r.: Jan i Agnieszka Szaniecka)
  20. Stanisław Świątkowski h. Suszyński (ID: sw.44028), 1999– (r.: Łukasz i Aleksandra Rembowska)
  21. Krystyna Magdalena Kleszcz (ID: sw.61131), 1999– (r.: Krzysztof i Joanna Perkowska)
  22. Piotr Maciej Skibiński (ID: sw.62620), 1999– (r.: Marek i Urszula Wielowieyska)
  23. Michał Konrad Iłowiecki z Iłowca h. Ostoja (ID: sw.70959), 1999– (r.: Piotr i Marzanna Nowocień)
  24. Julia Maria Witold-Aleksandrowicz h. wł. (ID: sw.74463), 1999– (r.: Tomasz i Martyna Żebrowska)
  25. Paweł Jan Kaczanowski h. Ostoja (ID: sw.87475), 1999– (r.: Jakub i Anna Rieger)
  26. Felicja Jones (ID: sw.89438), 1999– (r.: Steven i Antonina Jordan)
  27. Dominika Syska (ID: sw.94255), 1999– (r.: Stefan i Anna Syska)
  28. Jakub Maria hr. Szeptycki z Przyłbic h. wł. (ID: zi.7.102.a1a4a1), 1999– (r.: Michał i Magdalena Szczuraszek)

Małżeństwa

  1. Stefan Michał Aleksander hr. Potocki h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002536), 1965– × Katarzyna Wanda Kułakowska h. Kościesza (ID: cz.I028031), 1972–
  2. Stanisław ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003536), korespondent M.J.M. 1949– × Halina Szlenkier (ID: sw.85947), korespondent M.J.M. 1954–
  3. Dymitr Petrow-Ganew (ID: cz.I028555), korespondent M.J.M. 1964– × Dominika Maria Bernadeta Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: cz.I028554), znani dziennikarze 1968–
  4. Tomasz Marian Jackowski h. Gozdawa (ID: sw.12622), korespondent M.J.M. 1950– × Joanna Zarańska (ID: sw.47644), 1953–
  5. Artur Surowiński (ID: sw.340737), 1964– × Dąbrówka Wędrychowska h. Ślepowron (ID: sw.340736), 1967–
  6. Krzysztof Zielonka h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.52087), 1940– × Elżbieta Galińska (ID: sw.52094), 1954–
  7. Karol Wacław Jaroszyński z Jaroszynki h. wł. (ID: sw.52969), 1959– × Maria Kawecka (ID: zi.4.96.a1a3a2), 1964–
  8. Jan Bartłomiej Ostaszewski z Ostaszewa h. Ostoja (ID: sw.6451), korespondent M.J.M. 1964– × Emiko Fujita (ID: sw.6725), ~1970–
  9. Marcin Gabriel Osęka (ID: sw.89535), 1973– × Magdalena Macko (ID: sw.89536), 1971–

Zgony

  1. Maria Żółtowska z Niechanowa h. Ogończyk (ID: cz.I001717), 1906–1999 (r.: Leon i Anna Mężyńska)
  2. Eliza Maria Felicja hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I002404), 1901–1999 (r.: Zygmunt i Anna Brzozowska)
  3. Jadwiga Skarbek-Borowska z Minogi h. Awdaniec (ID: cz.I004175), 1904–1999 (r.: Józef i Irena Gorska)
  4. Halina Obrocka h. Rudnica (ID: cz.I028524), 1922–1999 (r.: Kazimierz i Kazimiera Pieślak)
  5. Stanisława Zofia Baron (ID: cz.I054442), 1925–1999 (r.: Jan i Genowefa Woźniak)
  6. Paweł Maria ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: dw.65060), członek Komitetu Obywatelskiego Solidarność 1924–1999 (r.: Włodzimierz i Zofia Tyszkiewicz)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Ksawery Franciszek Maria hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: psb.13517.7), 1911–1999 (r.: August i Izabela Wodzicka)
  11. Maria Krüger (ID: psb.13837.5), bohater Wiki 1904–1999 (r.: Edmund i Aniela Dobosiewicz)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Agnieszka «Jagienka» Hulewicz h. Nowina (ID: psb.9063.5), 1922–1999 (r.: Witold i Anna Karpińska)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Antoni «Zawilski» de Pourbaix (ID: sw.11719), uczestnik Powstania Warszawskiego 1919–1999 (r.: Kamil i Maria Miączyńska)
  35. Adam Borowski h. Jastrzębiec (ID: sw.121603), 1910–1999 (r.: Adam i Maria Wietrzykowska)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Anna Kulisiewicz (ID: sw.13129), 1927–1999 (r.: Jan i Maria Włodarska)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Justyna Wojno (ID: sw.152072), ~1900–1999 (r.: Stanisław i Stanisława Sobieszczańska)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. Jadwiga Wierzbicka (ID: sw.180478), bohater Wiki 1919–1999 (r.: Franciszek i Oktawia Leśkiewicz)
  44. Eugeniusz Szczepanik (ID: sw.19641), 1922–1999 (r.: Stanisław i Józefa Więtczak)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Maria Sylwestra Wilkońska h. Odrowąż (ID: sw.30226), 1907–1999 (r.: Józef i Jadwiga Leźnicka)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. Helena Bronisława Bukowska (ID: sw.52123), 1922–1999 (r.: Czesław i Apolonia Szaładajska)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. Zofia «Maria Springer» Konieczko (ID: sw.675715), uczestnik Powstania Warszawskiego 1918–1999
  59. Tadeusz Mieczysław Natorff (ID: sw.77756), 1918–1999 (r.: Mieczysław i Janina de Latour)
  60. Danuta Zofia Miller (ID: sw.88390), 1922–1999 (r.: Eugeniusz i Maria Kozłowska)
  61. Helena Kuliszewska (ID: sw.94223), 1920–1999 (r.: Kazimierz i Stanisława Mikołajewska)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. Jadwiga Mickiewicz (ID: sw.97303), 1925–1999 (r.: Kazimierz i Czesława Kraińska)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. Anna Maria Weronika ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.226), 1927–1999 (r.: Kazimierz i Helena Skrzyńska)
  66. Andrzej Maria ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.228), 1929–1999 (r.: Kazimierz i Helena Skrzyńska)
  67. Gabriela Maria Barbara Sobańska h. Junosza (ID: ut.18.2.92), 1918–1999 (r.: Feliks i Zofia Kwilecka)
  68. Maria ks. Podhorska h. wł. (ID: ut.6.2.149), 1904–1999 (r.: Leon i Waleria Chojecka)
  69. Joanna Irena Olszowska z Olszowy h. Prus (II) (ID: zi.1.111.a), 1903–1999 (r.: Stefan i Joanna Kosińska)
  70. August Chełkowski z Chełkowa h. Wczele (ID: zi.2.15.a1a2), senator III RP 1927–1999 (r.: Franciszek i Emilia Mieczkowska)
  71. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. Jerzy «Konar» Jaxa-Konarski h. Gryf (ID: zi.5.37.b2a1), uczestnik Powstania Warszawskiego 1920–1999 (r.: Kazimierz i Wanda Jasieńska)
  74. Maria Bożena Iwanicka h. wł. (ID: zi.7.19.a5a1), 1950–1999 (r.: Witold i Stefania Drozdowicz)

2000

Urodzenia

  1. Jan Marek hr. Ronikier h. Gryf (ID: cz.I007396), 2000– (r.: Tomasz i Anna Dembińska)
  2. Agnieszka Anna Golińska (ID: cz.I030401), 2000– (r.: Piotr i Dorota Gałuszka)
  3. Barbara Dorota ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I030527), 2000– (r.: Konstanty i Joanna Dąbrowska)
  4. Kazimierz Goliński (ID: cz.I030588), 2000– (r.: Wojciech i Janina Marianowicz)
  5. Andrzej Jan Rościszewski z Rościszewa h. Junosza (ID: cz.I031807), 2000– (r.: Jan i Anna Rościszewska)
  6. Konstancja Isabelle Gabrielle ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna (ID: cz.I032205), 2000– (r.: Władysław i Renata Balińska)
  7. Rafał Sławomir Tomaszewski (ID: cz.I032311), 2000– (r.: Andrzej i Anna Aleksandrowicz)
  8. Mikołaj Olivier Maria Hermann-Dzieduszycki (ID: cz.I034492), 2000– (r.: Zbigniew i Ewa Dzieduszycka)
  9. Antoni Michał Witkowski (ID: cz.I037112), 2000–
  10. Ignacy Ksawery Witkowski h. Nowina (ID: cz.I037118), 2000– (r.: Leszek i Joanna Pruszyńska)
  11. Anna Maria Wojtkowska (ID: cz.I039730), 2000– (r.: Ryszard i Zofia Stachura)
  12. Zofia Julia Cichowska z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I054430), 2000– (r.: Jerzy i Katarzyna Kowalska)
  13. Kay Minkiewicz h. Odrowąż (ID: sw.105682), 2000– (r.: Marek i Anna Zengteler)
  14. Wojciech Jan Kluska (ID: sw.113763), 2000– (r.: Grzegorz i Agata Swinarska)
  15. Joanna Maria Gubrynowicz (ID: sw.116577), 2000– (r.: Aleksander i Katarzyna Nowicka)
  16. Łukasz Kremky h. Nadelwicz (ID: sw.166474), korespondent M.J.M. 2000– (r.: Michał i Monika Witecka)
  17. Jan Goliński (ID: sw.177875), 2000– (r.: Michał i Katarzyna Madalińska)
  18. Ksawery Jaroszyński z Jaroszynki h. wł. (ID: sw.200586), 2000– (r.: Karol i Maria Kawecka)
  19. Aleksandra Walentynowicz (ID: sw.44520), 2000– (r.: Hubert i Iwona Bałazy)
  20. Tomasz Marchowiecki (ID: sw.47013), 2000–
  21. Maria Danuta Meredith (ID: sw.48444), 2000– (r.: Robert i Taida Kulikowska)
  22. Joanna Małgorzata Lisiowska (ID: sw.51741), 2000– (r.: Marek i Krystyna Świątkowska)
  23. Bartłomiej Maciej Perkowski h. Peretyakowicz (ID: sw.61132), 2000– (r.: Piotr i Anita Drozdowska)
  24. Zofia Maria Witold-Aleksandrowicz h. wł. (ID: sw.74464), 2000– (r.: Tomasz i Martyna Żebrowska)
  25. Clara Teresa M'pika (ID: sw.78065), 2000– (r.: Dieudonne i Magdalena Reklewska)
  26. Artur Jordan (ID: sw.89428), 2000– (r.: Tomasz i Agata Jordan)
  27. Maksymilian Kazimierz Osęka (ID: sw.89539), 2000– (r.: Marcin i Magdalena Macko)
  28. Igor Buliński (ID: sw.97236), 2000– (r.: Marcin i Magdalena Grochowska)

Małżeństwa

  1. Andrzej Michał Tomaszewski (ID: cz.I032307), 1974– × Anna Aleksandrowicz (ID: cz.I032308), 1979–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Jan Bielecki h. Janina (ID: cz.I022289), bohater Wiki 1942–2000 (r.: Henryk i Vera Lampe)
  2. Romana Józefa Janina Szymanowska (ID: cz.I024111), 1923–2000 (r.: Stanisław i Zofia de Makay)
  3. Stanisław Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III) (ID: cz.I032336), 1918–2000 (r.: Józef i Helena Rey)
  4. Tomasz «Tomek» Wolfram (ID: cz.I048611), uczestnik Powstania Warszawskiego 1920–2000 (r.: Konrad i Wanda Wilczyńska)
  5. Witold Cichowski z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I054060), 1915–2000 (r.: Seweryn i Janina Chądzyńska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Jan Kanty Wierusz-Kowalski z Kowali h. Wieruszowa (ID: psb.13232.9), bohater Wiki 1912–2000 (r.: Józef i Leonia Rostworowska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Jacek Sienicki (ID: psb.29289.6), bohater Wiki 1928–2000 (r.: Stefan i Zofia Smoleńska)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Kazimierz Marian Świeżyński h. Korczak (ID: psb.34721.1), bohater PSB 1922–2000 (r.: Franciszek i Kazimiera Russocka)
    → PSB: ŚWIEŻYŃSKI Kazimierz Marian (1922-2000) profesor genetyki i hodowli roślin
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. Adam Ziętkiewicz (ID: sw.100715), 1917–2000 (r.: Bolesław i Łucja Turner)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Michał Maciej Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: sw.10379), bohater PSB 1913–2000 (r.: Michał i Wanda Nowierska)
    → PSB: ŚLASKI Michał (1913-2000), śpiewak i reżyser operetkowy
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Roman Walewski (ID: sw.111946), 1906–2000
  37. Grażyna Staręga (ID: sw.116310), 1957–2000
  38. Anna Maria Ostromęcka h. Pomian (ID: sw.12123), 1944–2000 (r.: Mirosław i Helena Deskur)
  39. Mirosław «Majewski» Ostromęcki h. Pomian (ID: sw.12124), uczestnik Powstania Warszawskiego 1914–2000 (r.: Michał i Anna Suminska)
  40. Barbara Prus (ID: sw.144946), 1935–2000 (r.: Wincenty i Lucyna Różańska)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Edmund Rudziński (ID: sw.155517), 1913–2000
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Jan Grabski z Grabi h. Pomian (ID: sw.168621), 1923–2000 (r.: Stefan i Janina Tarasiewicz)
  46. Zdzisław Antoni Józef Borzewski z Ugoszcza h. Lubicz (ID: sw.16906), 1909–2000 (r.: Artur i Wanda Popławska)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. Marianna Sosnowska (ID: sw.19704), 1916–2000
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. Helena Natalia Kluczny (ID: sw.341241), 1908–2000 (r.: Piotr i Stanisława Łysak)
  53. Danuta Anna Bykowska-Łopott h. Łopot (ID: sw.365469), 1919–2000 (r.: Stefan i Maria von Voelckersahm)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. Zbigniew Jan Ostrowski h. Nieczuja (ID: sw.374241), 1912–2000 (r.: Jan i Jadwiga Grabowska)
  57. Teresa Plisowska h. Odrowąż (ID: sw.37776), 1925–2000 (r.: Kazimierz i Maria Sulimirska)
  58. Maria Bielecka (ID: sw.45227), 1916–2000 (r.: Włodzimierz i Maria Śliwińska)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Łucja Jasińska (ID: sw.466642), 1910–2000 (r.: Stanisław i Łucja Zaleska)
  62. Kazimierz «Bradl» Leski (ID: sw.4714), uczestnik Powstania Warszawskiego 1912–2000 (r.: Juliusz i Maria Olszyńska)
  63. Stanisław Antoni Kahl (ID: sw.59218), 1921–2000 (r.: Artur i Eugenia Łaszczyńska)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. Zenon Łukasiewicz (ID: sw.68643), 1923–2000
  66. Stanisław «Miedza» Tomaszewski (ID: sw.72430), bohater Wiki 1913–2000 (r.: Władysław i Stanisława Wyrzykowska)
  67. Zbigniew Krawczyk (ID: sw.77761), 1928–2000
  68. Maria Beata Chrapowicka h. Gozdawa (ID: sw.8237), 1944–2000 (r.: Włodzimierz i Waleria Wieliczko)
  69. Wojciech Żukrowski (ID: sw.87133), poseł na Sejm PRL 1916–2000 (r.: Zygmunt i Jadwiga Wójtowicz)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. Ryszard Marian Stanisławski (ID: ut.1.1.288), bohater PSB 1921–2000 (r.: Romuald i Maria Stanisławska)
    → PSB: STANISŁAWSKI Ryszard Marian (1921-2000) historyk i krytyk sztuki, dyrektor Muzeum Sztuki w Łodzi
  74. Ludwik Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: zi.3.23.a2a), bohater Wiki 1928–2000 (r.: Henryk i Jadwiga Szeptycka)
  75. Halina Radlińska h. Gryf (ID: zi.5.41.x1a1), 1916–2000 (r.: Zygmunt i Zofia Paprocka)
  76. Tadeusz Wroński (ID: zi.5.41.x1a1a), bohater Wiki 1915–2000
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. Andrzej Zawada h. Rawicz (ID: zi.6.71.a2a), bohater Wiki 1928–2000 (r.: Filip i Eleonora Czarnecka)

2001

Urodzenia

  1. Mikołaj Krzysztof Jerzy hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I037212), 2001– (r.: Krzysztof i Nathalie Martin)
  2. Dorota Powichrowska (ID: cz.I044156), 2001– (r.: Michał i Anna Olejniczak)
  3. Karol hr. Potocki z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I047225), 2001– (r.: Aleksander i Dorota Sikorska)
  4. Gabriela Ewa Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I047244), 2001– (r.: Jerzy i Karolina Chełkowska)
  5. Antoni hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: cz.I047749), 2001– (r.: Beniamin i Koralia Kaliska)
  6. Jakub Juliusz Czekaj (ID: cz.I053574), 2001– (r.: Jakub i Dorota Śpiewla)
  7. Antonina Zofia Stanecka (ID: sw.1019707), 2001– (r.: Maciej i Zofia Gugulska)
  8. Andrzej Wiktor Kisielnicki z Kisielnicy h. Topór (ID: sw.105241), 2001– (r.: Wojciech i Barbara Czarnuszka)
  9. Mikołaj Michał Dąbski h. Godziemba (ID: sw.108812), 2001– (r.: Wojciech i Karina Szatyńska)
  10. Wojciech Ignacy Kułakowski h. Kościesza (ID: sw.123897), 2001– (r.: Jan i Małgorzata Jońska)
  11. Ignacy Konstanty hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: sw.131872), 2001– (r.: Ignacy i Izabela Dębska)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Hannah Strzelecka (ID: sw.155227), 2001– (r.: Marek i Maryann Chodkowska)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Elżbieta Halina Lasocka z Lasocina h. Dołęga (ID: sw.1972), 2001– (r.: Michał i Joanna Dobrska)
  16. Maciej Mendys (ID: sw.20098), 2001– (r.: Jakub i Wioletta Marciniak)
  17. Zofia Anna Walędziak (ID: sw.299344), 2001– (r.: Krzysztof i Justyna Borusińska)
  18. Wojciech Feliks hr. Koziebrodzki z Koziebród h. Boleścic (ID: sw.32547), 2001– (r.: Szczęsny i Monika Bogusz)
  19. Emilia Teresa Tombińska (ID: sw.32986), 2001– (r.: Jan i Agnieszka Szaniecka)
  20. Aleksandra Maria Stevnert (ID: sw.59110), 2001– (r.: Wacław i Maria Brabec)
  21. Leon Aleksander hr. Tyszkiewicz-Łohojski z Andruszówki h. Leliwa (ID: sw.60014), 2001– (r.: Krzysztof i Anna Czempisz)
  22. Olga Krzyżanowska z Krzyżanowa h. Świnka (ID: sw.62812), 2001– (r.: Tomasz i Inessa Kim)
  23. Dominik Ferdynand ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: sw.6447), 2001– (r.: Karol i Katarzyna Kleniewska)
  24. Maria Magdalena Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.72721), 2001– (r.: Michał i Maria Środoń)
  25. Jan Kazimierz hr. Szeptycki z Przyłbic h. wł. (ID: zi.7.102.a1a3a1), 2001– (r.: Maciej i Katarzyna Szymańska)
  26. Julia Maria hr. Szeptycka z Przyłbic h. wł. (ID: zi.7.102.a1a3a2), 2001– (r.: Maciej i Katarzyna Szymańska)

Małżeństwa

  1. Łukasz Antoni Olszewski h. Ślepowron (ID: cz.I061720), korespondent M.J.M. 1976– × Małgorzata Krystyna hr. Ronikier z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I061719), 1976–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Barbara Jankowska h. Jastrzębiec (ID: cz.I002315), 1919–2001 (r.: Władysław i Wanda Jankowska)
  2. Maria Ewa Dangel (ID: cz.I004045), 1945–2001 (r.: Anatol i Alina Krodkiewska)
  3. Paweł bar. Heydel h. wł. (ID: cz.I005345), 1966–2001 (r.: Władysław i Maria Krzymuska)
  4. Michał Rusinek (ID: cz.I007120), bohater Czy wiesz kto to jest 1904–2001 (r.: Piotr i Maria Starzyk)
  5. Sabina Maria Marchwicka h. Ostoja (ID: cz.I039627), 1914–2001 (r.: Zdzisław i Marta Łabęcka)
  6. Helena Dyoniza Tatar-Zagórska (ID: mi.812), 1921–2001 (r.: Kazimierz i Helena Jaworska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Danuta Antonina «Lena» Rudnicka h. Jastrzębiec (ID: sw.126456), bohater Wiki 1924–2001 (r.: Zdzisław i Jadwiga Życka)
  21. Teresa Małcużyńska (ID: sw.144355), 1915–2001 (r.: Witold i ... ...)
  22. Janina Krzywiec h. Ostoja (ID: sw.173571), 1907–2001 (r.: Aleksander i Aleksandra Hessing)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Janina Ojrzanowska (ID: sw.182710), bohater Wiki 1918–2001 (r.: Kazimierz i Maria Czarnecka)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Wojciech Damian Marcin Gniazdowski z Gniazdowa h. Korab (ID: sw.210427), 1923–2001 (r.: Tadeusz i Maria Gierzyńska)
  28. Aleksandra Maria Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec (ID: sw.21659), 1932–2001 (r.: Józef i Felicyta Brodnicka)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Jadwiga Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50746), 1913–2001 (r.: Leon i Zofia Czerniewska)
  37. Janusz Euzebiusz Ciborowski (ID: sw.56245), 1930–2001 (r.: Franciszek i Zofia Mysłowska)
  38. Zofia Wanda Glińska h. Jastrzębiec (ID: sw.62480), 1919–2001 (r.: Bohdan i Helena Sokołowska)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Alina Goździuk (ID: sw.68557), 1920–2001
  41. Elżbieta Maria Nowicka h. Ciołek (ID: sw.84979), bohater Wiki 1944–2001 (r.: Zbigniew i Krystyna Karczewska)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. Bronisław Siarkiewicz (ID: sw.90155), 1921–2001 (r.: Antoni i Florentyna Kamińska)
  45. Jerzy Feliks Frydrychowicz (ID: sw.90800), 1926–2001 (r.: Antoni i Anna Kamińska)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Wanda Maria Gabriela ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.281), 1929–2001 (r.: Roman i Teresa Zamoyska)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Teresa Banaszek (ID: zi.2.25.b1a), 1932–2001 (r.: Bolesław i Władysława Strojny)
  50. Maciej Woyciechowski h. Jelita (ID: zi.5.91.a2a), 1917–2001 (r.: Ksawery i Zofia Wietrzykowska)
  51. Elżbieta Irena Targowska h. Rogala (ID: zi.6.134.a5), 1918–2001 (r.: Józef i Koleta Descours)
  52. Zofia Iwanicka h. wł. (ID: zi.7.19.a3), 1910–2001 (r.: Witold i Maria Orsetti)

Zakres: do 1766 - od 1767 do 1809 - od 1810 do 1824 - od 1825 do 1830 - od 1831 do 1835 - od 1836 do 1838 - od 1839 do 1842 - od 1843 do 1845 - od 1846 do 1848 - od 1849 do 1850 - od 1851 do 1852 - od 1853 do 1854 - od 1855 do 1856 - od 1857 do 1858 - od 1859 do 1861 - od 1862 do 1867 - od 1868 do 1879 - od 1880 do 1887 - od 1888 do 1894 - od 1895 do 1899 - od 1900 do 1906 - od 1907 do 1913 - od 1914 do 1922 - od 1923 do 1929 - od 1930 do 1935 - od 1936 do 1941 - od 1942 do 1944 - od 1945 do 1953 - od 1954 do 1960 - od 1961 do 1967 - od 1968 do 1973 - od 1974 do 1978 - od 1979 do 1984 - od 1985 do 1992 - od 1993 do 2001 - od 2002 do 2012 - od 2013


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1000.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 28.11.2022.
© 2002-2022 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie