Nowość! “Nekrologia Minakowskiego” (nekrologia.wielcy.pl) - Encyklopedia biograficzna na podstawie
kompletu nekrologów głównych polskich gazet od lutego 1845 do września 1939 r.
Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Name Surname: 

Miejscowość: Warszawa

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Warszawa. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Powstanie Warszawskie (117), Warszawa, par. św. Krzyża (24), Muzeum Więzienia Pawiak (1), Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów na Rakowieckiej (1), Gdański (2), Cytadela Warszawska (1), Stoki Cytadeli Warszawskiej (22), Czerniaków (1), Warszawa Kasprzaka (1), Służew (5), Warszawa Okęcie (1), Tarchomin (3), Bitwa o Olszynkę Grochowską (1), Ząbki (6), Nowodwory (5), Falenty (3), Józefosław (2), Marki (3), Babice Nowe (1), Janczewice (1), Macierzysz (10), Stara Iwiczna (3), Dąbrowa Leśna (1), Rembertów (6), Klaudyn (2), Łomianki (18), Piastów (19), Piaseczno (62), Magdalenka (województwo mazowieckie) (1), Zielonka, pow. wołomiński (3), Okoliczne parafie (niektóre): Warszawa, Cyrkuł VI (829), Warszawa, Cyrkuł II (1628), Warszawa, Cyrkuł IV (564), Warszawa, Cyrkuł III (379), Warszawa, Cyrkuł I (782), Warszawa, Cyrkuł VII (869), Warszawa, par. Wszystkich Świętych (18328), Warszawa, par. św. Barbary (2654), Warszawa, par. Ewangelicko-Augsburska (1938), Warszawa, par. św. Krzyża (16046), Okoliczne cmentarze: Warszawa, dawny cm. Świętokrzyski na Koszykach (św. Barbary) (31), Warszawa, kościół Świętego Krzyża (18), Warszawa, kościół św. Antoniego (oo. Reformatów) (5), Warszawa, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca (d. karmelitów bosych) (2), Warszawa, kościół Kapucynów przy ul. Miodowej (13),

Zakres: do 1766 - od 1767 do 1809 - od 1810 do 1824 - od 1825 do 1830 - od 1831 do 1835 - od 1836 do 1838 - od 1839 do 1842 - od 1843 do 1845 - od 1846 do 1848 - od 1849 do 1850 - od 1851 do 1852 - od 1853 do 1854 - od 1855 do 1856 - od 1857 do 1858 - od 1859 do 1861 - od 1862 do 1867 - od 1868 do 1879 - od 1880 do 1887 - od 1888 do 1894 - od 1895 do 1899 - od 1900 do 1906 - od 1907 do 1913 - od 1914 do 1922 - od 1923 do 1929 - od 1930 do 1935 - od 1936 do 1941 - od 1942 do 1944 - od 1945 do 1953 - od 1954 do 1960 - od 1961 do 1967 - od 1968 do 1973 - od 1974 do 1978 - od 1979 do 1984 - od 1985 do 1992 - od 1993 do 2001 - od 2002 do 2012 - od 2013

1985

Urodzenia

  1. Anna Magdalena Maria Bylicka h. Pobóg (ID: cz.I001581), 1985– (r.: Maksymilian i Irena Czartoryska)
  2. Jan Nepomucen Aleksander Wielowieyski z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: cz.I028525), 1985– (r.: Piotr i Barbara Roszkowska)
  3. Błażej Antoni Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I031999), 1985– (r.: Paweł i Katarzyna Zielińska)
  4. Monika Rożnowska ze Skoków h. Nowina (ID: cz.I032200), członek SPSW 1985– (r.: Robert i Agnieszka Zamoyska)
  5. Dorota Lichmira (ID: cz.I032316), korespondent M.J.M. 1985– (r.: Włodzimierz i Marta Sułowska)
  6. Zuzanna Solarska (ID: cz.I032373), 1985– (r.: Tomasz i Anna Żarska)
  7. Anna Maria Witkowska h. Nowina (ID: cz.I037119), korespondent M.J.M. 1985– (r.: Jan i Ewa Rybińska)
  8. Maria Matylda Górka (ID: cz.I037124), 1985– (r.: Henryk i Maria Rybińska)
  9. Jacek Krzysztof Cichowski z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I044150), 1985– (r.: Krzysztof i Halina Babiarz)
  10. Jan Piotr Zborowski (ID: cz.I046940), 1985– (r.: Piotr i Anna Dietl)
  11. Franciszek Zakrzewski (ID: cz.I048630), 1985– (r.: Rafał i Agnieszka Wolfram)
  12. Zofia Maria Konczewska (ID: cz.I048772), 1985– (r.: Piotr i Magdalena Morawska)
  13. Bartłomiej Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: sw.119105), 1985– (r.: Maciej i Zofia Nowak)
  14. Ireneusz Zawadzki (ID: sw.121558), 1985– (r.: Jerzy i Iwona Kędzierska)
  15. Jędrzej Orkisz (ID: sw.130633), korespondent M.J.M. 1985– (r.: Jacek i Agnieszka Milewska)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Emilia Anna Sidorska (ID: sw.154854), 1985– (r.: Jacek i Aniela Stefanowska)
  18. Marcin Milewski de Milewo-Gawary (ID: sw.177985), 1985– (r.: Wojciech i Małgorzata Kwiatkowska)
  19. Joanna Agnieszka Kowalczyk (ID: sw.178007), 1985– (r.: Marek i Magdalena Obuchowicz)
  20. Andrzej Piotr Szelemetko (ID: sw.179871), 1985– (r.: Wojciech i Alicja Szlendak)
  21. Joanna Maria Helena Faryna (ID: sw.187911), 1985– (r.: Jan i Marta Ryżewska)
  22. Ewa Piechowska (ID: sw.188848), 1985– (r.: Adam i Joanna Jankiewicz)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Mateusz Radwan h. wł. (ID: sw.244445), 1985–2013 (r.: Michał i Irena Dulewicz)
  25. Michał Przyborski (ID: sw.349547), 1985– (r.: Krzysztof i Maria Twaróg)
  26. Michał Marcin Fischer de Keczer-Pálvágás h. wł. (ID: sw.349566), ~1990–
  27. Grzegorz Daukszewicz (ID: sw.367979), bohater Wiki 1985– (r.: Krzysztof i Małgorzata Kreczmar)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Tomasz Horbowski (ID: sw.374899), 1985– (r.: Andrzej i Krystyna Ostrowska)
  30. Bolesław Stradomski h. Prus (I) (ID: sw.42629), 1985– (r.: Rafał i Wanda Zięba)
  31. Magdalena Zofia Świątkowska h. Suszyński (ID: sw.44027), 1985– (r.: Zbigniew i Janina Rudowska)
  32. Jakub Polkowski (ID: sw.45967), 1985– (r.: Tomasz i Monika Szydłowska)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Anna Maria Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec (ID: sw.50530), 1985– (r.: Adam i Dorota Siarkiewicz)
  35. Jakub Wittbrodt (ID: sw.51916), 1985– (r.: Mieczysław i Marzena Wolska)
  36. Kinga Jóźków (ID: sw.63943), 1985– (r.: Władysław i Ewa Wrzesińska)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Agnieszka Cecylia hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.158), 1985– (r.: Władysław i Małgorzata Ryżko)
  40. Ludwik hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.166), 1985– (r.: Józef i Anna Wysocka)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. Jerzy Dowgiałło h. Zadora (ID: zi.7.12.a1a5), 1985– (r.: Władysław i Elżbieta Olizar)

Małżeństwa

  1. Jan Maria Stanisław Niemojewski z Niemojewa h. Wieruszowa (ID: cz.I001513), 1958– × Małgorzata Starega (ID: cz.I001514), 1961–
  2. Paweł Dobrzański (ID: cz.I017117), 1956– × Izabella Maria hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003862), 1960–
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Michał Antoni Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: sw.1966), 1954– × Joanna Maria Dobrska z Dobrska h. Jastrzębiec (ID: sw.1967), 1961–
  5. Marcin Wladysław Sobocki (ID: sw.98439), 1958– × Ewa Ignatowska (ID: sw.98440), ~1960–

Zgony

  1. Maria Gabriela Iżycka h. Bończa (ID: 8.179.223), 1897–1985 (r.: Józef i Leonia Dachowska)
  2. Aniela Maria Komierowska z Komierowa h. Pomian (ID: dw.65062), 1898–1985 (r.: Konstanty i Helena Gniewosz)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Gustaw Gettlich (ID: psb.30012.4), ~1910–1985 (r.: Władysław i Wanda Geyer)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Stefan Florian Stablewski h. Oksza (ID: psb.31294.11), bohater PSB 1895–1985 (r.: Karol i Anna de Mylo)
    → PSB: STABLEWSKI Stefan Florian (1895-1985) rotmistrz dyplomowany Wojska Polskiego, publicysta, działacz konserwatywny
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Kazimierz Szemiot h. Łabędź (ID: psb.33562.1), bohater PSB 1933–1985 (r.: Wacław i Anna Doroszewska)
    → PSB: SZEMIOTH Kazimierz (1933-1985) poeta, malarz, grafik
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. Krystyna Zofia Jadwiga Szyjkowska (ID: psb.34186.6), bohater Wiki 1907–1985 (r.: Marian i Wanda Lewicka)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Tadeusz Marian Edmund Marchowiecki h. Ostoja (ID: sw.114894), 1904–1985
  55. Jolanta Mitraszewska h. Nałęcz (ID: sw.12279), 1917–1985 (r.: Mikołaj i Maria Lipińska)
  56. Zbigniew Lisowski (ID: sw.126118), 1903–1985 (r.: Stanisław i Zofia Malewska)
  57. Zofia Polkowska h. Prus (I) (ID: sw.126119), 1906–1985 (r.: Wacław i Maria de Lamer)
  58. Marta Marianna Cegielska (ID: sw.128824), 1882–1985
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. Elżbieta Kutyłowska z Kutyłowa h. Lis (ID: sw.151522), 1921–1985 (r.: Roman i Helena Kumanowska)
  61. Tadeusz Dąbrowski (ID: sw.182423), 1917–1985
  62. Julia Krusenstern (ID: sw.185745), 1920–1985 (r.: Paweł i Katarzyna O'Brien)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. Jerzy Kreczmar (ID: sw.367718), bohater Wiki 1902–1985 (r.: Jan i Maria Kawiecka)
  70. Witold «Korycki» Psarski h. Jastrzębiec (ID: sw.37336), uczestnik Powstania Warszawskiego 1914–1985 (r.: Czesław i Janina Rakowiecka)
  71. Adolfa «Ada» Wentel (ID: sw.400745), uczestnik Powstania Warszawskiego 1912–1985 (r.: Franciszek i Ewa Kuraś)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. Feliks Wodejko (ID: sw.45046), 1908–1985
  74. Wiktor Narkiewicz (ID: sw.463467), kapitan PSP-RAF 1905–1985 (r.: Eugeniusz i Julia Szabuniewicz)
  75. Stanisław Edward Olędzki h. Rawicz (ID: sw.49058), 1909–1985 (r.: Aleksander i Wanda Lekczyńska)
  76. Wacław Walewski z Walów h. Pierzchała (Kolumna) (ID: sw.52116), 1906–1985 (r.: Wacław i Janina Miklaszewska)
  77. Janina Bronisława Zielińska h. Świnka (ID: sw.53195), 1900–1985 (r.: Kazimierz i Wanda Sztremer)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  80. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  81. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  82. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  83. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  84. Leonia Strigl (ID: sw.74611), 1909–1985
  85. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  86. Michał Szymanowski (ID: sw.88876), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1899–1985 (r.: Wacław i Gabriela Turner)
  87. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  88. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  89. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1986

Urodzenia

  1. Stanisław Maria Niemojewski z Niemojewa h. Wieruszowa (ID: cz.I001515), 1986– (r.: Jan i Małgorzata Starega)
  2. Antoni Mikołaj ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001525), 1986– (r.: Mikołaj i Joanna Dembińska)
  3. Anna Jadwiga ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001535), 1986– (r.: Konstanty i Joanna Dąbrowska)
  4. Katarzyna Maria Dobrzańska (ID: cz.I028714), 1986– (r.: Paweł i Izabella Tarnowska)
  5. Maria Wanda Mazan (ID: cz.I032299), 1986– (r.: Andrzej i Maria Sułowska)
  6. Mikołaj Jerzy Konczewski (ID: cz.I048773), 1986– (r.: Piotr i Magdalena Morawska)
  7. Anna Maria Moes (ID: cz.I053253), 1986– (r.: Kazimierz i Dorota Żółtowska)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Paulina Podrecka (ID: sw.100706), 1986– (r.: Andrzej i Elżbieta Lis)
  10. Aleksandra Maria Marczak (ID: sw.11839), korespondent M.J.M. 1986– (r.: Stanisław i Anna Stępniak)
  11. Aleksandra Mejer (ID: sw.119315), 1986– (r.: Andrzej i Barbara Załęska)
  12. Cyprian Torlicki (ID: sw.12098), 1986– (r.: Robert i Klaudia Iwicka)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. Małgorzata Białecka (ID: sw.148834), 1986– (r.: Jacek i Alina Krupska)
  17. Piotr Michalak (ID: sw.148839), 1986– (r.: Dariusz i Irmina Krupska)
  18. Julia Szczypek (ID: sw.148918), 1986– (r.: Dariusz i Wanda Buchowska)
  19. Jan Dzierżko (ID: sw.151669), 1986– (r.: Jan i Maria Buchowska)
  20. Jan Strzelecki (ID: sw.155224), 1986– (r.: Marek i Beata Trochim)
  21. Marek Smoleński-Pikul h. Zagłoba (ID: sw.155615), 1986– (r.: Andrzej i Beata Jakubowska)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. Karol Stanisław Mitraszewski h. Nałęcz (ID: sw.191397), korespondent M.J.M. 1986– (r.: Paweł i Agnieszka Dziuba)
  24. Antoni Kość (ID: sw.200069), 1986– (r.: Michał i Magdalena Borowska)
  25. Katarzyna Kielan (ID: sw.272440), 1986– (r.: Michał i Krystyna Witowska)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Jan Suszczewski h. Bogoria (ID: sw.342973), 1986– (r.: Wojciech i Anna Grabowska)
  28. Jan Leon Epsztein (ID: sw.34645), 1986– (r.: Tadeusz i Jolanta Zięba)
  29. Krystyna Biernawska h. Korczak (ID: sw.349043), korespondent M.J.M. 1986– (r.: Wojciech i Magdalena Tesławska)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Karol Domysławski (ID: sw.40144), 1986– (r.: Jerzy i Alicja Wiącek)
  32. Krzysztof Stradomski h. Prus (I) (ID: sw.42635), 1986– (r.: Dariusz i Jadwiga Sikorska)
  33. Maria Teresa Pacuska (ID: sw.48825), 1986– (r.: Kazimierz i Zofia Epsztein)
  34. Joanna Marta Kalicka (ID: sw.53200), 1986– (r.: Andrzej i Anna Koziełł)
  35. Agnieszka Koziełł-Poklewska (ID: sw.53205), 1986– (r.: Ryszard i Bożena N.)
  36. Bogusława Sobolewska (ID: sw.59231), 1986– (r.: Janusz i Ewa Kahl)
  37. Anna Herbich (ID: sw.755277), bohater Wiki 1986– (r.: Piotr i Ewa Mariańczyk)
  38. Michał Roman ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.307), 1986– (r.: Stanisław i Ewa Minkowska)
  39. Aleksandra Maria hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.152), korespondent M.J.M. 1986– (r.: Jerzy i Małgorzata Iwińska)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Maciej ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001548), bohater Wiki 1961– × Maria Anna ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001549), 1962–
  2. Andrzej Weyssenhoff h. Łabędź (ID: sw.12723), korespondent M.J.M. 1962– × Anna Jechowicz (ID: sw.12724), korespondent M.J.M. 1960–
  3. Andrzej Maria Baran (ID: sw.364451), 1960– × Monika Anna Suchorzewska h. Zaremba (ID: sw.364450), 1966–
  4. Janusz Walczak (ID: sw.95232), 1965– × Blanka Wyszyńska (ID: sw.95231), korespondent M.J.M. 1963–
  5. Krzysztof Wójcicki (ID: ut.35.1.64), 1956– × Dorota hr. Sumińska z Sumina h. Leszczyc (ID: ut.35.1.62), bohater Wiki 1957–

Zgony

  1. Jerzy Włodzimierz Adam Jabłoński z Jabłoni h. Jasieńczyk (ID: 8.197.226), poseł na Sejm II RP 1895–1986 (r.: Józef i Maria Wosińska)
  2. Joanna Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I006017), 1910–1986 (r.: Edward i Janina Tyszkiewicz)
  3. Kazimiera Charewicz (ID: cz.I007082), głowa w spisie ludn. Krakowa 1907–1986 (r.: Tytus i Felicja Oskarbska)
  4. Adrianna Helena Karolina hr. Komorowska z Komorowa h. Korczak (ID: cz.I017751), 1911–1986 (r.: Edmund i Karolina Raczyńska)
  5. Helena Maria Aleksasndra hr. Potocka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I048703), 1896–1986 (r.: Artur i Maria Młodecka)
  6. Maria Anna hr. Zaleska z Otoka h. Dołęga (ID: dw.55459), 1898–1986 (r.: Wacław i Helena Mycielska)
  7. Jerzy Feliks hr. Mycielski z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.59545), bohater Wiki 1930–1986 (r.: Andrzej i Maria Mańkowska)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Roman Tomczak (ID: iirp.1735), poseł na Sejm II RP 1898–1986
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Maria Knothe (ID: psb.11928.6), 1906–1986 (r.: Stanisław i Antonina Józefowska)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Antoni Ignacy Stanisław hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: psb.13517.5), głowa w spisie ludn. Krakowa 1904–1986 (r.: August i Izabela Wodzicka)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Maria Milewska h. Ślepowron (ID: psb.18332.6), 1891–1986 (r.: Józef i Maria Dąmbska)
  22. Krzysztof Mikołaj Arthur ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: psb.25346.6), bohater Czy wiesz kto to jest 1898–1986 (r.: Maciej i Róża Potocka)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Maria Anna Jurasz (ID: psb.26627.4), 1892–1986 (r.: Antoni i Karolina Gaspey)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. Irena Małgorzata Strassburger (ID: sw.102172), 1898–1986 (r.: Lucjan i Wanda de Sarré)
  65. Zofia Zielińska h. Ciołek (ID: sw.105264), 1900–1986 (r.: Stanisław i Zofia Domańska)
  66. Ewa Szelburg (ID: sw.109583), bohater PSB 1899–1986 (r.: Antoni i Elżbieta Kałużyńska)
    → PSB: SZELBURG-ZAREMBINA Ewa (1899-1986) pisarka
  67. Stanisław Rafałowski (ID: sw.116158), 1906–1986 (r.: Artur i Zofia Kownacka)
  68. Agnieszka Iwona Rudnicka h. Jastrzębiec (ID: sw.117698), 1910–1986 (r.: Andrzej i Vera Prokofieff)
  69. Aleksander Rawita-Ostrowski (ID: sw.119615), 1895–1986 (r.: Władysław i Tadea Bogusławska)
  70. Bogdan Józef Antoni Rożnowski ze Skoków h. Nowina (ID: sw.12436), 1905–1986 (r.: Antoni i Maria Jurgielewicz)
  71. Maria Zimnoch (ID: sw.12462), 1906–1986
  72. Leonid Pozdniakow (ID: sw.125095), 1910–1986
  73. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  74. Tadeusz Jan Czermiński (ID: sw.146012), 1908–1986 (r.: Jan i Stanisława Tyska)
  75. Zygmunt Niewidowski (ID: sw.149766), bohater Wiki 1914–1986 (r.: Jan i Maria Sieradzka)
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  80. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  81. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  82. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  83. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  84. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  85. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  86. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  87. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  88. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  89. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  90. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  91. Irena Jeleniewska (ID: sw.45224), 1897–1986 (r.: Roman i Leonia Starzyńska)
  92. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  93. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  94. Irena Klara Mierzanowska (ID: sw.51965), 1897–1986 (r.: Władysław i Anna N.)
  95. Jerzy Aleksander Ordęga h. Łodzia (ID: sw.54229), 1915–1986 (r.: Jerzy i Maria Dalewska)
  96. Zofia Pisanko h. Lubicz (ID: sw.58678), 1902–1986 (r.: Bolesław i Maria Bobrowska)
  97. Henryk Ranc (ID: sw.613460), 1907–1986
  98. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  99. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  100. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  101. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  102. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  103. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  104. Celina Kiersnowska (ID: sw.80407), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1890–1986 (r.: Jan i Izabella Czarnowska)
  105. Zofia Grot-Nowomiejska h. Rawicz (ID: sw.85732), 1907–1986 (r.: Marian i Maria Karnkowska)
  106. Brunon Sariusz-Romiszowski z Romiszowic h. Jelita (ID: sw.8677), bohater Wiki 1892–1986 (r.: Kalikst i Józefa Wolska)
  107. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  108. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  109. Irena Likowska (ID: sw.90307), 1901–1986 (r.: Leon i Helena Marczewska)
  110. Maria Piskorz (ID: sw.9114), 1906–1986 (r.: Józef i Agnieszka Siemaszkiewicz)
  111. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  112. Kazimierz Goliński (ID: ut.1.1.227), 1926–1986 (r.: Marcin i Weronika Szymandera)
  113. Idalia Bocheńska h. Rawicz (odm.) (ID: ut.29.1.24), 1900–1986 (r.: Franciszek i Tymotea Dzieduszycka)
  114. Dori Maria Łakomska (ID: ut.35.1.56), 1933–1986 (r.: Aleksander i Hermenegilda Bosari)
  115. Stanisław Hubert hr. Wolański z Wolan h. Przyjaciel (ID: ut.39.1.23), 1922–1986 (r.: Władysław i Julia Pinińska)
  116. Elżbieta hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: ut.6.2.165), 1902–1986 (r.: Stanisław i Maria Wielowieyska)
  117. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  118. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1987

Urodzenia

  1. Elżbieta Teresa ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001536), 1987– (r.: Konstanty i Joanna Dąbrowska)
  2. Franciszek Ksawery de Sage (ID: cz.I022526), korespondent M.J.M. 1987– (r.: Oscar i Ada Tarnowska)
  3. Paweł Aleksander Kraciuk (ID: cz.I028519), 1987– (r.: Jerzy i Zofia Wielowieyska)
  4. Michał Jan Nepomucen Wielowieyski z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: cz.I028526), 1987– (r.: Piotr i Barbara Roszkowska)
  5. Ewa Agnieszka Chabiera (ID: cz.I028543), 1987– (r.: Tadeusz i Anna Wielowieyska)
  6. Hubert Cygler (ID: cz.I028761), 1987– (r.: Tadeusz i Maria Ottomańska)
  7. Jerzy Maria Maciej Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I031949), korespondent M.J.M. 1987– (r.: Maciej i Anna Łastowiecka)
  8. Małgorzata Solarska (ID: cz.I032374), korespondent M.J.M. 1987– (r.: Tomasz i Anna Żarska)
  9. Katarzyna Skórzyńska (ID: cz.I047237), 1987– (r.: Jan i Katarzyna Zarańska)
  10. Zuzanna Zofia Cichowska z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I054431), 1987– (r.: Jerzy i Katarzyna Kowalska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Zygmunt Kaczyński (ID: sw.126589), 1987–1987 (r.: Bogdan i Łucja Kozłowicz)
  13. Daniel Ziętara (ID: sw.13123), 1987– (r.: Witold i Małgorzata Oryl)
  14. Olga Zofia Korsak h. wł. (ID: sw.13842), korespondent M.J.M. 1987– (r.: Michał i Monika Madeyska)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Emilia Łopińska (ID: sw.15240), korespondent M.J.M. 1987– (r.: Marek i Helena Rekowska)
  18. Jadwiga Zofia Jaxa-Konarska h. Gryf (ID: sw.16236), 1987– (r.: Piotr i Maria Popiel)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Joanna Kielan (ID: sw.272441), korespondent M.J.M. 1987– (r.: Michał i Krystyna Witowska)
  22. Krzysztof Zdanowski (ID: sw.272454), korespondent M.J.M. 1987– (r.: Krzysztof i Anna Wyganowska)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Mikołaj Jerzy Getka-Kenig (ID: sw.300341), korespondent M.J.M. 1987– (r.: Krzysztof i Małgorzata Kenig)
  25. Mikołaj Piotr Epsztein (ID: sw.34646), 1987– (r.: Tadeusz i Jolanta Zięba)
  26. Klementyna Porazińska (ID: sw.463297), 1987– (r.: Krzysztof i Katarzyna Żakowska)
  27. Julian Dzieża-Łoziński z Łoziny h. Lubicz (ID: sw.46842), 1987– (r.: Jacek i Anna Waczkowska)
  28. Paweł Jarosz (ID: sw.52789), 1987– (r.: Andrzej i Ewa Janda)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. Stanisław Michał Płoski h. Prus (I) (ID: sw.709242), 1987– (r.: Michał i Anna Krysztofiak)
  31. Anna Maria Domosławska (ID: sw.751484), 1987– (r.: Maciej i Barbara Piekutowska)
  32. Aleksander ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7670), 1987– (r.: Wojciech i Anna Janczewska)
  33. Krzysztof Włodzimierz Molga (ID: zi.5.57.a2a2), 1987– (r.: Jacek i Irena Pietrzykowska)
  34. Andrzej Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: zi.7.42.a2a1a2), 1987– (r.: Zygmunt i Joanna Skal)

Małżeństwa

  1. Michał Bartłomiej Korsak h. wł. (ID: sw.13563), członek SPSW 1963– × Monika Małgorzata Madeyska h. Poraj (ID: sw.13841), 1962–
  2. Piotr Janusz Zarzycki (ID: sw.144441), korespondent M.J.M. 1959– × Ewa Małgorzata Bielecka (ID: sw.137651), 1958–2001
  3. Tomasz Maria Witold-Aleksandrowicz h. wł. (ID: sw.74455), 1964– × Martyna Magdalena Żebrowska (ID: sw.74456), 1964–
  4. Stanisław Józef Iwaniszewski (ID: sw.76457), 1953– × Gabriela Calvillo (ID: sw.76458), korespondent M.J.M. 1961–
  5. Maciej Antoni hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.169), 1964– × Anna Jabłońska (ID: ut.29.1.170), 1966–

Zgony

  1. Teresa Hanna Długokęcka (ID: cz.I047227), 1944–1987
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Anna Szemplińska h. Ślepowron (ID: psb.14783.3), 1899–1987 (r.: Józef i Adela Dembowska)
  7. Maria Antonina hr. Korwin-Krasińska z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) (ID: psb.15613.4), 1899–1987 (r.: Henryk i Maria Łęska)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. Danuta Cecylia Pollheim (ID: sw.121847), 1917–1987 (r.: Ferdynand i Jadwiga Podhorska)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. Zygmunt Kaczyński (ID: sw.126589), 1987–1987 (r.: Bogdan i Łucja Kozłowicz)
  51. Irena Światogor Sztepin (ID: sw.148014), 1885–1987
  52. Zygmunt Cygielski (ID: sw.154308), 1902–1987
  53. Zofia Arlitewicz (ID: sw.16437), 1900–1987 (r.: Ziemowit i Maria Pleszczyńska)
  54. Jadwiga Milewska de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177763), 1909–1987 (r.: Antoni i Helena Włodek)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. Maria Apolonia Jaworska (ID: sw.191393), 1896–1987
  57. Aleksander Marian Szymanowski h. Jezierza (ID: sw.203226), bohater Wiki 1913–1987 (r.: Stanisław i Teresa Domachowska)
  58. Franciszek Tomasz Ekiert (ID: sw.204736), bohater Wiki 1921–1987 (r.: Julian i Julia N.)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  70. Emilia Daszewska (ID: sw.44721), 1890–1987 (r.: Jan i Emilia Hoffmeister)
  71. Jan ks. Juraha h. Giedrojć (ID: sw.45655), 1907–1987 (r.: Julian i Helena Prószynska)
  72. Lech Wojciech Jordan (ID: sw.46646), 1933–1987 (r.: Witold i Anastazja Przybyłowska)
  73. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. Marian Pacuła (ID: sw.72352), ~1910–1987
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. Edward ks. Światopełk-Czetwertyński na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: sw.76977), znani uczeni nauk technicznych 1901–1987 (r.: Edward i Zofia Beyzym)
  80. Henryk Pohoski h. Półkozic (ID: sw.84721), bohater Wiki 1909–1987 (r.: Bohdan i Zofia Karlińska)
  81. Maria Piotra Minkiewicz (ID: sw.86207), 1901–1987 (r.: Kajetan i Maria Furs)
  82. Maria Kotowska (ID: sw.86333), 1896–1987 (r.: Bernard i Teofila Liberadzka)
  83. Helena Lapierre h. Kamieńczyk (ID: sw.86818), 1909–1987 (r.: Henryk i Olga Dłużniewska)
  84. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  85. Stefan Walczak (ID: sw.88389), 1913–1987 (r.: Ignacy i Marianna Rudzińska)
  86. Władysława Nowacka (ID: sw.88749), 1906–1987
  87. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  88. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  89. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  90. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  91. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  92. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  93. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  94. Stefan hr. Ronikier-Dolański z Korytnicy h. Gryf (ID: ut.48.4.109), 1915–1987 (r.: Adam i Jadwiga Plater)
  95. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  96. Natalia Stefania Arkuszewska h. Jastrzębiec (ID: zi.1.3.a2), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1898–1987 (r.: Kazimierz i Jadwiga Arkuszewska)
  97. Wanda Piasecka h. Janina (ID: zi.2.102.a4), 1910–1987 (r.: Antoni i Jadwiga Zarzycka)
  98. Maria Zdziarska h. Gozdawa (ID: zi.2.138.probant), bohater Czy wiesz kto to jest 1898–1987 (r.: Kazimierz i Kamilla Arkuszewska)
  99. Antonina Cyprysińska h. Rogala (ID: zi.3.119.r4a1), 1922–1987 (r.: August i Jadwiga Podczaska)
  100. Maria Haack (ID: zi.3.61.r1), 1912–1987 (r.: Artur i Irena Bojańczyk)
  101. Barbara Stanisława Grodzicka z Grodźca h. Gryf (ID: zi.6.41.a1), 1930–1987 (r.: Stanisław i Maria Ignatowicz)

1988

Urodzenia

  1. Zofia Joanna ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001526), 1988– (r.: Mikołaj i Joanna Dembińska)
  2. Jan Kazimierz Goliński (ID: cz.I001654), 1988– (r.: Jerzy i Elżbieta Zaraś)
  3. Maciej Maria Rybiński h. Radwan (ID: cz.I001672), 1988– (r.: Adam i Katarzyna Czartoryska)
  4. Zofia Katarzyna Kraciuk (ID: cz.I028520), 1988– (r.: Jerzy i Zofia Wielowieyska)
  5. Elżbieta Maria Rościszewska z Rościszewa h. Junosza (ID: cz.I028550), 1988– (r.: Jakub i Agnieszka Wielowieyska)
  6. Jan Maria Mazan (ID: cz.I032300), 1988– (r.: Andrzej i Maria Sułowska)
  7. Michał Rożnowski ze Skoków h. Nowina (ID: cz.I032487), członek SPSW 1988– (r.: Robert i Agnieszka Zamoyska)
  8. Ewa Maria Witkowska h. Nowina (ID: cz.I037120), 1988– (r.: Jan i Ewa Rybińska)
  9. Magdalena Maria Ratajska (ID: cz.I048746), 1988– (r.: Sławomir i Zofia Jabłonowska)
  10. Marta Ubysz h. Cholewa (ID: sw.108093), korespondent M.J.M. 1988– (r.: Jacek i Grażyna Okrasa)
  11. Karol Władysław Morawski h. Dąbrowa (ID: sw.126640), 1988– (r.: Jan i Maria Morawska)
  12. Aleksandra Michalak (ID: sw.148840), 1988– (r.: Dariusz i Irmina Krupska)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. Olga Maria Drewnowska z Drewnowa h. Junosza (ID: sw.32437), korespondent M.J.M. 1988– (r.: Tomasz i Katarzyna Trębska)
  17. Magdalena Domysławska (ID: sw.40145), 1988– (r.: Jerzy i Alicja Wiącek)
  18. Paulina Wasielewska (ID: sw.501692), 1988– (r.: Zbigniew i Agnieszka Kuligowska)
  19. Zofia Janina Płoska h. Prus (I) (ID: sw.646805), 1988– (r.: Michał i Anna Krysztofiak)
  20. Antoni Maria Witold-Aleksandrowicz h. wł. (ID: sw.74459), 1988– (r.: Tomasz i Martyna Żebrowska)
  21. Adam Karol Drozdowski (ID: sw.756024), 1988– (r.: Bohdan i Marta Osmólska)
  22. Justyna Maria Walczak (ID: sw.95233), 1988– (r.: Janusz i Blanka Wyszyńska)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Piotr Szeliga (ID: cz.I001519), 1953– × Elżbieta Maria ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001518), 1955–
  2. Michał Jan ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003339), korespondent M.J.M. 1963– × Klaudia Zaremba h. wł. (ID: cz.I022660), 1963–2006
  3. Ignacy Władysław Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I012378), 1965– × Izabella Ghislaine ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I002984), 1964–
  4. Jerzy Jacek Gładykowski (ID: cz.I027438), 1961– × Agata Kleszcz (ID: cz.I028639), ~1960–
  5. Martin Hus h. wł. (ID: cz.I031070), korespondent M.J.M. 1960– × Izabella Anna Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.56168), członek SPSW 1960–
  6. Dominik Wieczorkowski-Rettinger h. Bożezdarz (II) (ID: psb.32301.13), korespondent M.J.M. 1953– × Barbara Małgorzata Kralewska (ID: sw.59997), 1959–
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Zbigniew Berko-Haas (ID: sw.78012), 1954– × Maria Małgorzata Tomaszewska h. Bończa (ID: sw.57853), 1957–
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × Marta Anna Kopczyńska (ID: ut.1.1.243), 1967–
  10. Krzysztof Zakrzewski h. Trzaska (ID: zi.2.85.a5a1), 1964– × Ewa Lewicka (ID: sw.47602), 1964–

Zgony

  1. Maciej Świdziński h. Półkozic (ID: cz.I002122), 1930–1988 (r.: Antoni i Maria Glogier)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Władysław «Rudzki» Minkiewicz (ID: psb.18447.7), uczestnik Powstania Warszawskiego 1913–1988 (r.: Antoni i Emilia Gruja)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Kazimierz Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba (ID: psb.23979.16), 1908–1988 (r.: Stanisław i Wanda Plater)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Stanisław Szymon Skorupka (ID: psb.30175.1), bohater PSB 1906–1988 (r.: Walenty i Konstancja Skrzypczyńska)
    → PSB: SKORUPKA Stanisław Szymon (1906-1988) językoznawca, profesor Uniw. Warsz.
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. Antoni Walla (ID: sw.109648), 1894–1988
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. Stanisław Piniński h. Jastrzębiec (ID: sw.120825), 1900–1988 (r.: Adam i Teresa Zielińska)
  60. Henryk Lenartowicz (ID: sw.124399), 1912–1988 (r.: Józef i Helena Laskowska)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. Kazimierz «Antoni» Tarwid (ID: sw.151084), bohater PSB 1909–1988 (r.: Leopold i Leontyna Lacarus)
    → PSB: TARWID Kazimierz (1909-1988), profesor Instytutu Ekologii PAN
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. Anna Kuczyńska z Kuczyna h. Ślepowron (ID: sw.216956), 1926–1988 (r.: Stefan i Paulina Bereśniewicz)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. Wanda Jasieńska h. Dołęga (ID: sw.340268), bohater Wiki 1910–1988 (r.: Leon i Zofia Zboromirska)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. Zofia Joanna Tworzydło (ID: sw.39829), 1922–1988 (r.: Jan i Maria Lewicka)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. Józef Skarbek-Kruszewski h. Awdaniec (ID: sw.413554), ~1930–1988 (r.: Henryk i Bronisława Teodorowicz)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. Jadwiga Kurnatowska z Kurnatowic h. Łodzia (ID: sw.49059), 1915–1988 (r.: Eustachy i Wanda Zaleska)
  76. Stanisław Bolewski h. Łodzia (ID: sw.50571), 1918–1988 (r.: Tadeusz i Aniela Janta)
  77. Stefan Ilka (ID: sw.51904), 1909–1988 (r.: Marcin i Zofia Jurkiewicz)
  78. Tomasz Krzysztof Zalewski h. Łabędź (ID: sw.53186), 1964–1988 (r.: Zdzisław i Elżbieta Zielińska)
  79. Wojciech Kajetan Dmowski (ID: sw.58731), 1945–1988 (r.: Wiktor i Maria Minkiewicz)
  80. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  81. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  82. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  83. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  84. Janina «Janka» Gołęgowska (ID: sw.80541), uczestnik Powstania Warszawskiego 1923–1988 (r.: Aleksander i Marianna Zielant)
  85. Olgierd Józef Mackiewicz h. Lubicz (ID: sw.8333), 1903–1988 (r.: Władysław i Jadwiga Kamińska)
  86. Hanna Gorazdowska (ID: sw.84410), 1912–1988 (r.: Ludwik i Jadwiga Głębicka)
  87. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  88. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  89. Antoni Bielecki (ID: sw.98971), 1902–1988 (r.: Jan i Henryka Moszkowska)
  90. Helena Grabska z Grabu h. Wczele (ID: sw.9974), 1898–1988 (r.: Stefan i Sabina Śniechowska)
  91. Elżbieta Minkiewicz h. Odrowąż (ID: sw.99839), 1909–1988 (r.: Michał i Anna Skórzewska)
  92. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  93. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  94. Helena Skrzyńska h. Zaremba (ID: ut.1.1.214), 1894–1988 (r.: Antoni i Eugenia Dembowska)
  95. Beata Maria Helena hr. Branicka z Wilanowa h. Korczak (ID: ut.12.1.45), 1926–1988 (r.: Adam i Maria Potocka)
  96. Izabela Maria Czarkowska-Golejewska h. Awdaniec (ID: ut.15.2.28), 1917–1988 (r.: Cyryl i Izabela Małachowska)
  97. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  98. Ludwik Wielowieyski z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: zi.4.116.b7), 1906–1988 (r.: Stefan i Jadwiga Grabkowska)
  99. Piotr Cielecki z Cielczy h. Zaremba (ID: zi.4.14.r2a1a), 1921–1988 (r.: Włodzimierz i Ewa Skałkowska)
  100. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  101. Józef Girtler (ID: zi.7.99.a2a1), 1909–1988 (r.: Jan i Helena Stecewicz)

1989

Urodzenia

  1. Michał Maria Niemojewski z Niemojewa h. Wieruszowa (ID: cz.I001512), korespondent M.J.M. 1989– (r.: Włodzimierz i Dorota Policińska)
  2. Jan Albert ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001537), 1989– (r.: Konstanty i Joanna Dąbrowska)
  3. Maciej Maria Niemojewski z Niemojewa h. Wieruszowa (ID: cz.I001551), 1989– (r.: Jan i Małgorzata Starega)
  4. Natalia Bogumiła Gierych (ID: cz.I001649), 1989– (r.: Andrzej i Małgorzata Golińska)
  5. Katarzyna hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: cz.I028627), 1989– (r.: Paweł i Marzena Kraszewska)
  6. Maria Gładykowska (ID: cz.I028642), 1989– (r.: Jerzy i Agata Kleszcz)
  7. Marianna Krystyna Pia Górska z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I031950), 1989– (r.: Maciej i Anna Łastowiecka)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Jędrzej Jabłoński (ID: cz.I037040), 1989– (r.: Wojciech i Maria Krzyżanowska)
  10. Antoni Jabłoński (ID: cz.I037041), korespondent M.J.M. 1989– (r.: Wojciech i Maria Krzyżanowska)
  11. Andrzej de Virion h. Leliwa (ID: cz.I037097), 1989– (r.: Andrzej i Angelica Chaczaturow)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Łukasz Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: sw.10420), 1989– (r.: Marek i Beata Pyszczak)
  14. Aleksandra Łubieńska z Łubnej h. Pomian (ID: sw.119108), 1989– (r.: Maciej i Zofia Nowak)
  15. Beata Kaczyńska (ID: sw.126590), 1989– (r.: Bogdan i Łucja Kozłowicz)
  16. Maciej Bartłomiej Korsak h. wł. (ID: sw.13843), korespondent M.J.M. 1989– (r.: Michał i Monika Madeyska)
  17. Michał Patryk Wewerek (ID: sw.186107), 1989– (r.: Adam i Iwona Chabros)
  18. Anna Elżbieta Lasocka z Lasocina h. Dołęga (ID: sw.1970), 1989– (r.: Michał i Joanna Dobrska)
  19. Filip Maleszewski (ID: sw.229867), 1989– (r.: Andrzej i Katarzyna Skowron)
  20. Joanna Aniela Święcka (ID: sw.402171), 1989–
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. Magdalena Maria Zakrzewska h. Trzaska (ID: sw.47603), 1989– (r.: Krzysztof i Ewa Lewicka)
  23. Jerzy Krzysztof Kleszcz (ID: sw.61128), 1989– (r.: Krzysztof i Joanna Perkowska)
  24. Magdalena Maria Witold-Aleksandrowicz h. wł. (ID: sw.74460), 1989– (r.: Tomasz i Martyna Żebrowska)
  25. Jan Hubert Sierosławski h. Łodzia (ID: sw.7535), 1989– (r.: Ludwig i Katarzyna Ostaszewska)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Aleksandra Maria Żychlińska h. Szeliga (ID: sw.90270), 1989– (r.: Dariusz i Anna Madalińska)
  28. Joachim Maria Walczak (ID: sw.95234), 1989– (r.: Janusz i Blanka Wyszyńska)
  29. Aleksander Gustaw Iwaniszewski (ID: sw.99547), 1989– (r.: Stanisław i Gabriela Calvillo)
  30. Robert Bolesław hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.173), 1989– (r.: Maciej i Anna Jabłońska)

Małżeństwa

  1. Jan Maria Dominik Jackowski h. Gozdawa (ID: parl.685), senator III RP 1958– × Agnieszka Anna Klukowska h. Jasieńczyk (ID: sw.118623), 1963–
  2. Krzysztof Roman Kleszcz (ID: sw.52029), 1954– × Joanna Ewa Perkowska h. Peretyakowicz (ID: sw.52028), 1966–
  3. Stefan Czesław Dunin-Szostakowski h. Łabędź (ID: sw.75388), 1952– × Anna Maria Okońska (ID: sw.75389), 1956–
  4. Marcin Ciempiel (ID: ut.1.1.296), bohater Wiki 1964– × Barbara Anna ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.295), 1968–

Zgony

  1. Zofia Róża Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska z Landwarowa h. Leliwa (ID: cz.I002486), 1893–1989 (r.: Władysław i Krystyna Lubomirska)
  2. Grażyna Janina hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: cz.I009106), 1908–1989 (r.: Stanisław i Maria Wielowieyska)
  3. Magdalena Maria Gorska z Góry h. Nałęcz (ID: cz.I017786), 1900–1989 (r.: Tomasz i Anna Gorska)
  4. Zofia Szweykowska (ID: cz.I022314), 1914–1989
  5. Erna Czeczot (ID: cz.I022386), 1916–1989
  6. Michalina Maria Wężyk-Rudzka z Wielkiej Rudy h. Wąż (ID: cz.I032650), 1906–1989 (r.: Franciszek i Amelia Gruszecka)
  7. Wacław Jan Komierowski z Komierowa h. Pomian (ID: cz.I039618), 1910–1989 (r.: Stefan i Maria Jurewicz)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Halina Krüger (ID: psb.13837.6), bohater Wiki 1914–1989 (r.: Edmund i Aniela Dobosiewicz)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Barbara Wrzosek (ID: psb.29401.1), bohater PSB 1904–1989 (r.: Stanisław i Anna Chrzanowska)
    → PSB: SIEROSZEWSKA Barbara (1904-1989) tłumaczka
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Stefan Nowak (ID: srodka.1102), znani uczeni 1925–1989 (r.: Władysław i Aleksandra Górzyńska)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. Halina Julia Machlejd h. MacLeod (ID: sw.100540), 1900–1989 (r.: Juliusz i Krystyna Ulrich)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Eugenia Okońska (ID: sw.139153), 1911–1989 (r.: Józef i Helena Bońkowska)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. Jolanta Teresa Netto (ID: sw.180498), uczestnik Powstania Warszawskiego 1927–1989 (r.: Stefan i Wanda Wierzbicka)
  64. Aleksander Gołęgowski (ID: sw.183006), 1899–1989
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. Tomasz Zan (ID: sw.23324), bohater Wiki 1902–1989 (r.: Tomasz i Teresa Dowgiałło)
  69. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  72. Zofia Wierusz-Kowalska h. Wieruszowa (ID: sw.342916), 1911–1989 (r.: Ignacy i Zofia Linowska)
  73. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  80. Aleksander Madaliński h. Larysza (ID: sw.43666), 1921–1989 (r.: Józef i Izabella Karłowska)
  81. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  82. Zbigniew Piwnicki h. Lubicz (ID: sw.51966), 1919–1989 (r.: Stanisław i Irena Mierzanowska)
  83. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  84. Barbara Chrzanowska h. Korab (ID: sw.64886), 1918–1989 (r.: Zygmunt i Zofia Frankowska)
  85. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  86. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  87. Wiktoria Wisławska (ID: sw.756041), 1893–1989
  88. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  89. Tadeusz Pisański (ID: sw.84467), 1926–1989 (r.: Kazimierz i Leokadia Malawska)
  90. Arkadiusz Henryk Piekara (ID: sw.85958), znani uczeni 1904–1989 (r.: Wincenty i Maria Biała)
  91. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  92. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  93. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  94. Maria Helena Józefina «Ryś I» hr. Branicka z Wilanowa h. Korczak (ID: ut.12.1.41), uczestnik Powstania Warszawskiego 1923–1989 (r.: Adam i Maria Potocka)
  95. Maria Zdziechowska h. Rawicz (ID: ut.18.3.54), 1915–1989 (r.: Kazimierz i Amelia Lebowska)
  96. Piotr Paweł Stefan hr. Sumiński z Sumina h. Leszczyc (ID: ut.35.1.48), bohater PSB 1908–1989 (r.: Artur i Sabina Oczosalska)
    → PSB: SUMIŃSKI Piotr Paweł (1908-1989), zoolog, leśnik
  97. Karol Grzegorz hr. Zabiełło ze Starzów Zbylutów\na Chrzczowie h. Topór (ID: ut.40.1.38), 1944–1989 (r.: Karol i Alina Slażewicz)
  98. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  99. Tadeusz Zygmunt Epsztein (ID: ut.6.2.132), 1908–1989 (r.: Leon i Zofia Kołaczkowska)
  100. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1990

Urodzenia

  1. Stanisław Szeliga (ID: cz.I001520), 1990– (r.: Piotr i Elżbieta Radziwiłł)
  2. Jędrzej Ciempiel (ID: cz.I001564), 1990– (r.: Marcin i Barbara Czartoryska)
  3. Mikołaj Władysław Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I012389), 1990– (r.: Ignacy i Izabella Radziwiłł)
  4. Piotr Ignacy Kraciuk (ID: cz.I028521), 1990– (r.: Jerzy i Zofia Wielowieyska)
  5. Stanisław Jan Nepomucen Wielowieyski z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: cz.I028527), 1990– (r.: Piotr i Barbara Roszkowska)
  6. Adam Władysław Chabiera (ID: cz.I028544), 1990– (r.: Tadeusz i Anna Wielowieyska)
  7. Klara Aleksandra Rościszewska z Rościszewa h. Junosza (ID: cz.I028551), 1990– (r.: Jakub i Agnieszka Wielowieyska)
  8. Zofia hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: cz.I028628), 1990– (r.: Paweł i Marzena Kraszewska)
  9. Jan Aleksander Sękowski z Wojsławia h. Prawdzic (ID: cz.I048642), 1990– (r.: Andrzej i Hanna Chorzewska)
  10. Joanna Maria Ratajska (ID: cz.I048747), 1990– (r.: Sławomir i Zofia Jabłonowska)
  11. Anna Maria Konczewska (ID: cz.I048774), 1990– (r.: Piotr i Magdalena Morawska)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Aleksandra Ślaska ze Slasów h. Ślasa (ID: sw.10421), 1990– (r.: Marek i Beata Pyszczak)
  14. Ryszard Adam Wójcik (ID: sw.109714), 1990– (r.: Krzysztof i Anna Kulikowska)
  15. Magdalena Ewa Haman (ID: sw.115290), korespondent M.J.M. 1990– (r.: Maciej i Ewa Polakowska)
  16. Piotr Jan Kułakowski h. Kościesza (ID: sw.123895), 1990– (r.: Jan i Małgorzata Jońska)
  17. Anna Bornus (ID: sw.13220), korespondent M.J.M. 1990–2013 (r.: Rafał i Alicja Sypuła)
  18. Karolina Winkowska (ID: sw.145791), 1990– (r.: Piotr i Joanna Pomianowska)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Michał Strzelecki (ID: sw.155221), 1990– (r.: Paweł i Małgorzata Kozoń)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. Aleksandra Paśnik (ID: sw.190916), 1990– (r.: Krzysztof i Alicja Jasionowicz)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Leszek Kielan (ID: sw.272442), 1990– (r.: Michał i Krystyna Witowska)
  26. Katarzyna Domysławska (ID: sw.40146), 1990– (r.: Jerzy i Alicja Wiącek)
  27. Ada Maria Kułakowska h. Kościesza (ID: sw.45679), 1990– (r.: Krzysztof i Beata Kaczmarek)
  28. Kaja Polkowska (ID: sw.45968), 1990– (r.: Tomasz i Monika Szydłowska)
  29. Michał Paweł Pertyński (ID: sw.57684), 1990– (r.: Maciej i Anita Turkowicz)
  30. Małgorzata Wiktoria Kahl (ID: sw.59223), 1990– (r.: Krzysztof i Barbara Ziontek)
  31. Zuzanna Holstinghausen-Holsten (ID: sw.69997), 1990– (r.: Paweł i Karolina Ziemińska)
  32. Maria Jordan (ID: sw.89426), 1990– (r.: Tomasz i Agata Jordan)
  33. Julian Walczak (ID: sw.95235), 1990– (r.: Janusz i Blanka Wyszyńska)
  34. Marek hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.167), 1990– (r.: Józef i Anna Wysocka)
  35. Tadeusz Mikołaj hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.174), 1990– (r.: Maciej i Anna Jabłońska)
  36. Maciej Stanisław Gniewosz z Olexowa h. Rawicz (ID: zi.4.38.a2a1a2), 1990– (r.: Marcin i Anna Jamontt)

Małżeństwa

  1. Jan Woźniakowski h. Prawdzic (ID: cz.I000145), 1959– × Dominika Falguiere de Roqueplo (ID: cz.I000144), 1963–2010
  2. Jan Spytek hr. Tarnowski-Męciński z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003895), korespondent M.J.M. 1958– × Irena Urszula Ina Boruszewska (ID: cz.I017105), 1961–
  3. Zbigniew Stanisław hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I005834), 1961– × Agnieszka Szwed (ID: sw.49645), 1965–
  4. Marek hr. Starzeński ze Starzeńca h. Lis (ID: cz.I006233), korespondent M.J.M. 1966– × Ewa Gos (ID: cz.I013763), 1968–
  5. Dariusz Domagalski (ID: cz.I028403), 1967– × Aleksandra Mączyńska h. Jastrzębiec (ID: cz.I028402), 1966–
  6. Enrique de la Peňa (ID: cz.I032002), 1960– × Monika Górska z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I031993), korespondent M.J.M. 1967–
  7. Andrzej Sękowski z Wojsławia h. Prawdzic (ID: cz.I048635), 1950– × Hanna Katarzyna Chorzewska h. Awdaniec (ID: cz.I048639), 1954–
  8. Herakliusz Jerzy ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: dw.17548), korespondent M.J.M. 1969– × Elżbieta Kacprzak (ID: ut.4.2.150), 1963–
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Stanisław Suchodolski h. Janina (ID: ut.18.3.34), 1964– × Grażyna hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.3.33), 1971–

Zgony

  1. Helena Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: 4.325.534), 1899–1990 (r.: Henryk i Zofia Tyszkiewicz)
  2. Krystyna Wężyk-Rudzka z Wielkiej Rudy h. Wąż (ID: cz.I004213), 1913–1990 (r.: Franciszek i Amelia Gruszecka)
  3. Zofia Maria «Magda» Dowgiałło h. Zadora (odm.) (ID: cz.I032335), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–1990 (r.: Karol i Zofia Potulicka)
  4. Zofia Kazimiera Widawska (ID: cz.I032875), 1911–1990 (r.: Kazimierz i Eugenia Fejertak)
  5. Józef Tomasz Kaszczyński (ID: cz.I047493), 1909–1990 (r.: Aleksander i Aniela Kalińska)
  6. Julian «Ludwik» Chłapowski z Chłapowa h. Dryja (ID: dw.59566), uczestnik Powstania Warszawskiego 1910–1990 (r.: Gustaw i Janina Popławska)
  7. Halina Gniazdowska h. Korab (ID: dw.60261), 1905–1990 (r.: Stanisław i Zofia Wąsowicz)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Jan Teodor Ignacy Serwatowski h. Jastrzębiec (ID: psb.28953.13), 1912–1990 (r.: Władysław i Wanda Puzyna)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. Karol Stablewski h. Oksza (ID: psb.31296.10), 1929–1990 (r.: Stefan i Anna Wodzicka)
  17. Klemens Karol Szaniawski h. Junosza (ID: psb.33176.1), bohater PSB 1925–1990 (r.: Władysław i Stanisława Reszka)
    → PSB: SZANIAWSKI Klemens Karol (1925-1990) logik, działacz opozycji w PRL
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Henryk Trebert (ID: psb.33315.4), plany PSB 1906–1990 (r.: Aleksander i Wanda Reszke)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Maciej Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa (ID: sw.112133), 1898–1990 (r.: Tadeusz i Władysława Zglinicka)
  30. Piotr Marian Komierowski z Komierowa h. Pomian (ID: sw.11721), 1899–1990 (r.: Konstanty i Helena Gniewosz)
  31. Wiktoria Anna Jedlińska (ID: sw.12051), 1910–1990 (r.: Józef i Anna Mączyńska)
  32. Leokadia Świątkowska (ID: sw.148828), 1896–1990
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Tadeusz Suszczewski h. Bogoria (ID: sw.308706), 1903–1990 (r.: Stanisław i Jadwiga Makowiecka)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. Janina Kubicka (ID: sw.51967), 1924–1990 (r.: Wincenty i Helena Zube)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. Kazimierz Jan Sułowski ze Skołyszyna h. Strzemię (ID: ut.29.1.129), 1921–1990 (r.: Adam i Joanna Rudzka)
  54. Maria Gutkowska h. Rawicz (ID: zi.3.59.a4), 1897–1990 (r.: Kazimierz i Wanda Myszkiewicz)

1991

Urodzenia

  1. Zofia Szeliga (ID: cz.I001521), 1991– (r.: Piotr i Elżbieta Radziwiłł)
  2. Michał Kazimierz ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001538), 1991– (r.: Konstanty i Joanna Dąbrowska)
  3. Izabella ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001550), 1991– (r.: Maciej i Maria Radziwiłł)
  4. Maria Elżbieta Tarnowska z Tarnowa (ID: cz.I004188), 1991– (r.: Jan i Gabriela Morawska)
  5. Aleksandra hr. Starzeńska ze Starzeńca h. Lis (ID: cz.I013764), 1991– (r.: Marek i Ewa Gos)
  6. Anna Domagalska (ID: cz.I028404), 1991– (r.: Dariusz i Aleksandra Mączyńska)
  7. Olga Gładykowska (ID: cz.I028643), 1991– (r.: Jerzy i Agata Kleszcz)
  8. Kazimierz Maria Maciej Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I031951), 1991– (r.: Maciej i Anna Łastowiecka)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Magdalena Marta Łysak (ID: sw.128315), 1991– (r.: Paweł i Alina Duszyńska)
  11. Bartłomiej Bornus (ID: sw.13221), korespondent M.J.M. 1991– (r.: Rafał i Alicja Sypuła)
  12. Marta Trzcińska (ID: sw.167134), 1991–2002 (r.: Tomasz i Marzena Borkowska)
  13. Stanisław Słodyczka (ID: sw.167470), 1991– (r.: Wojciech i Magdalena Jaroszyńska)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Eleonora Maria Małgorzata «Norka» Bojanowska z Bojanowa h. Junosza (ID: sw.45382), 1991– (r.: Michał i Małgorzata Hoffmann)
  16. Mateusz Polkowski (ID: sw.45969), 1991– (r.: Tomasz i Monika Szydłowska)
  17. Isabelle Marie Hélene Marbot (ID: sw.5240), 1991– (r.: Michel i Anna von Mauberg)
  18. Ewa Sobolewska (ID: sw.59232), 1991– (r.: Janusz i Ewa Kahl)
  19. Tomasz Krzysztof Kułakowski h. Kościesza (ID: sw.61762), 1991– (r.: Krzysztof i Beata Kaczmarek)
  20. Inga Łatkowska (ID: sw.651029), 1991– (r.: Robert i Monika Higersberger)
  21. Tadeusz Maria Witold-Aleksandrowicz h. wł. (ID: sw.74461), 1991– (r.: Tomasz i Martyna Żebrowska)
  22. Marcin Szumski (ID: sw.754126), 1991– (r.: Bogdan i Teresa N.)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Aleksander Karwowski z Karwowa h. Pniejnia (Cwaliny) (ID: sw.89442), 1991– (r.: Piotr i Agata Kuś)
  25. Marianna Teresa Żychlińska h. Szeliga (ID: sw.90271), 1991– (r.: Dariusz i Anna Madalińska)
  26. Stanisław Jerzy Kastory (ID: zi.3.68.a3a1a2), 1991– (r.: Paweł i Katarzyna Jaruzelska)

Małżeństwa

  1. Marcin Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba (ID: cz.I022650), 1966– × Agata Urbańska (ID: cz.I022651), 1965–
  2. Marian Paszyński (ID: cz.I024128), 1931–2006 × Alicja Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002152), 1943–2020
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Piotr Bogusławski (ID: sw.48821), 1972– × Helena Teresa Pacuska (ID: sw.39303), 1973–
  6. Wacław Stevnert (ID: sw.59106), ~1960– × Maria Eryka Brabec (ID: sw.45672), 1968–
  7. Stanisław Andrzej Byszewski z Drozdowa h. Jastrzębiec (ID: sw.7185), korespondent M.J.M. 1963– × Dorota Janczewska (ID: sw.50532), 1968–

Zgony

  1. Zofia Bożeniec-Jełowicka h. wł. (ID: 9.5.602), 1901–1991 (r.: Kazimierz i Janina Jezierska)
  2. Zdzisław «Inżynier» Walentowicz (ID: cz.I000255), uczestnik Powstania Warszawskiego 1909–1991
  3. Ewa Buxhoeveden (ID: cz.I001292), 1910–1991 (r.: Wojciech i Izabela Działowska)
  4. Krystyna hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I003708), 1903–1991 (r.: Edward i Janina Tyszkiewicz)
  5. Janina Klara Dymsza h. wł. (ID: cz.I004716), 1894–1991 (r.: Eugeniusz i Liwia Maiorescu)
  6. Mieczysław Julian Piekarski h. Rola (ID: cz.I032468), 1908–1991
  7. Wiktoria Szepelska h. Ślepowron (ID: dw.57765), 1906–1991 (r.: Andrzej i Emilia Mosiewicz)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Zofia Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: psb.23755.6), 1900–1991 (r.: Paweł i Maria Mańkowska)
  14. Bogusław Perkowski (ID: psb.24617.9), 1930–1991 (r.: Wincenty i Leonia Leśniewska)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Franciszek Maria Maksymilian Skibiński (ID: psb.30072.1), bohater PSB 1899–1991 (r.: Władysław i Zofia Królikowska)
    → PSB: SKIBIŃSKI Franciszek Maria (1898/9-1991) generał dywizji WP
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Stefan Treugutt (ID: psb.31949.8), plany PSB 1925–1991
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Elżbieta Szemplińska h. Ślepowron (ID: psb.33565.1), bohater PSB 1909–1991 (r.: Zygmunt i Stanisława Malewska)
    → PSB: SZEMPLIŃSKA-SOBOLEWSKA Elżbieta (1909-1991) pisarka
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Zofia N. (ID: sw.100716), 1911–1991
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Elżbieta Sędzimir (ID: sw.12052), 1940–1991 (r.: Stefan i Wiktoria Jedlińska)
  52. Witold Zaleski h. Łabędź (ID: sw.121552), 1896–1991 (r.: Bernard i Katarzyna Trześniowska)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. Agnieszka Joanna Milewska de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177968), 1959–1991 (r.: Adam i Anna Hirszman)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. Janina Żółkiewska h. Lubicz (ID: sw.181023), 1898–1991 (r.: Jan i Helena Jakubowska)
  60. Witalis Stacewicz (ID: sw.181578), 1915–1991 (r.: Witold i Anna N.)
  61. Jerzy Bieńkowski z Bieńków h. Łada (ID: sw.196426), 1932–1991 (r.: Krzysztof i Anna Laewasser)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. Zofia «Krystyna» Schneider von Heldenburg (ID: sw.221775), uczestnik Powstania Warszawskiego 1917–1991 (r.: Wiktor i Eugenia Tabęcka)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  70. Maria Rakusa-Suszczewska h. Bogoria (ID: sw.349744), 1903–1991 (r.: Bolesław i Bronisława Kamionko)
  71. Bożena Kasina (ID: sw.365476), 1947–1991 (r.: Stanisław i Danuta Bykowska)
  72. Marek Sławek (ID: sw.365478), 1944–1991 (r.: Wacław i Dobrosława Grasińska)
  73. Józef Chrostowski h. Ostoja (ID: sw.39902), 1925–1991 (r.: Aleksander i Anna Grabska)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. Janina Damszel (ID: sw.52355), 1909–1991
  76. Elżbieta Zielińska h. Świnka (ID: sw.53178), 1934–1991 (r.: Zdzisław i Maria Bzowska)
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  80. Bohdan Gracjan Borkowski (ID: sw.67876), 1912–1991 (r.: Stanisław i Marianna Czarnocka)
  81. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  82. Helena Śmiałek (ID: sw.754152), 1909–1991
  83. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  84. Kazimierz Wojciech Rudnicki h. Jastrzębiec (ID: sw.80540), 1915–1991 (r.: Tadeusz i Leokadia Frey)
  85. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  86. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  87. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  88. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  89. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  90. Bogdan Jaworski (ID: ut.35.1.69), 1931–1991
  91. Alina Slażewicz (ID: ut.40.1.34), 1921–1991 (r.: Jan i Helena Zienkiewicz)
  92. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  93. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  94. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  95. Ryszard Juliusz Jan bar. Manteuffel-Szoege (ID: zi.7.77.ar2a3), znani uczeni 1903–1991 (r.: Henryk i Maria Zielińska)

1992

Urodzenia

  1. Andrzej Krzysztof Zorski (ID: cz.I001675), 1992– (r.: Krzysztof i Maria Czartoryska)
  2. Zofia Gabriela Tarnowska z Tarnowa (ID: cz.I004189), 1992– (r.: Jan i Gabriela Morawska)
  3. Piotr Ferdynand Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I012390), 1992– (r.: Ignacy i Izabella Radziwiłł)
  4. Marek Jan Feliks hr. Tarnowski-Męciński z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I017106), 1992– (r.: Jan i Irena Boruszewska)
  5. Ada Natalia Waleria hr. Tarnowska-Męcińska z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I017107), 1992– (r.: Jan i Irena Boruszewska)
  6. Bolesław Jabłoński (ID: cz.I037042), 1992– (r.: Wojciech i Maria Krzyżanowska)
  7. Mikołaj Maciaszek (ID: cz.I044154), korespondent M.J.M. 1992– (r.: Michał i Anna Olejniczak)
  8. Krzysztof Leszek Maria Ratajski (ID: cz.I048748), 1992– (r.: Sławomir i Zofia Jabłonowska)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Joanna Maria Jackowska h. Gozdawa (ID: sw.118624), 1992– (r.: Jan i Agnieszka Klukowska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Krystyna Elżbieta Jaxa-Konarska h. Gryf (ID: sw.16237), 1992– (r.: Piotr i Maria Popiel)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Agnieszka Maria Lasocka z Lasocina h. Dołęga (ID: sw.1971), 1992– (r.: Michał i Joanna Dobrska)
  15. Franciszek Michał Żołędziowski (ID: sw.252506), 1992– (r.: Maciej i ... ...)
  16. Aleksander Rzepka (ID: sw.279588), 1992– (r.: Jan i ... ...)
  17. Maksymilian Tadeusz Epsztein (ID: sw.34647), 1992– (r.: Tadeusz i Jolanta Zięba)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Karolina Kluska (ID: sw.43201), 1992– (r.: Grzegorz i Agata Swinarska)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Grzegorz Kamil Zielonka h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.48435), członek SPSW 1992– (r.: Witold i Agnieszka Świętochowska)
  22. Sławomir Paweł Trzewik (ID: sw.500707), 1992– (r.: Andrzej i Jolanta Kowalska)
  23. Jakub Marek Kalicki (ID: sw.53201), 1992– (r.: Andrzej i Anna Koziełł)
  24. Ewa Magdalena Pertyńska (ID: sw.57685), 1992– (r.: Maciej i Anita Turkowicz)
  25. Tomasz Jan Kleszcz (ID: sw.61129), 1992– (r.: Krzysztof i Joanna Perkowska)
  26. Hubert Łatkowski (ID: sw.651030), 1992– (r.: Robert i Monika Higersberger)
  27. Zofia hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.168), 1992– (r.: Józef i Anna Wysocka)

Małżeństwa

  1. Aleksander Andrzejewski (ID: cz.I001528), 1966– × Anna Maria ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001527), 1965–
  2. Stanisław François Joseph Dwernicki z Dwernik h. Sas (ID: cz.I022342), 1963–2022 × Krystyna Milewska de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: cz.I022341), 1968–
  3. Maciej Waldemar Wójcik (ID: sw.180301), 1956– × Małgorzata Helena Majewska (ID: sw.62872), 1959–2005
  4. Szymon Walewski-Colonna z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) (ID: sw.853893), 1967– × Anna Markowska (ID: sw.853894), 1967–

Zgony

  1. Maria Stanisława ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.706), 1903–1992 (r.: Adam i Maria Jełowicka)
  2. Teresa Żółtowska z Czacza h. Ogończyk (ID: cz.I004433), 1914–1992 (r.: Jan i Ludwika Ostrowska)
  3. Irena Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: cz.I005068), 1922–1992 (r.: Stanisław i Maria Milewska)
  4. Andrzej Stanisław hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron (ID: cz.I008960), uczestnik Powstania Warszawskiego 1929–1992 (r.: Stanisław i Maria Puzyna)
  5. Joanna Taczanowska z Wilczyna h. Jastrzębiec (ID: dw.53814), 1913–1992 (r.: Kazimierz i Irena Rudnicka)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Jan Marek hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: psb.13517.8), 1917–1992 (r.: August i Izabela Wodzicka)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Ferdynand Krzysztof Michał ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: psb.25309.6), 1935–1992 (r.: Edmund i Izabela Radziwiłł)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Waleria Cecylia Żeleńska z Żelanki h. Ciołek (ID: psb.31276.12), bohater PSB 1901–1992 (r.: Stanisław i Izabela Madeyska)
    → PSB: SROCZYŃSKA Waleria (1901-1992) działaczka harcerska
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Aleksander Stanisław Tuszko (ID: sw.10374), plany PSB 1901–1992 (r.: Aleksander i Helena Kuczyńska)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. Janusz Ernest «Jaworski» Tymowski h. Sas (ID: sw.11629), uczestnik Powstania Warszawskiego 1902–1992 (r.: Józef i Jadwiga Truchlińska)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Małgorzata Hermanowicz (ID: sw.138993), 1951–1992 (r.: Władysław i Petronela Górecka)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Anna Dowgird h. Łabędź (ID: sw.176533), 1942–1992 (r.: Adam i Walentyna Dowejko)
  55. Alicja Helena Puszczałowska (ID: sw.183174), 1914–1992
  56. Danuta Strzeszewska (ID: sw.196416), bohater Wiki 1920–1992
  57. Lech Stanisław Miklaszewski (ID: sw.204773), 1910–1992
  58. Marek Ruszczyc h. Lis (ID: sw.215008), internowany Stanu Wojennego 1934–1992 (r.: Włodzimierz i N. N.)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. Hanna Suszczewska h. Bogoria (ID: sw.340319), 1928–1992 (r.: Eugeniusz i Halina Zambrzycka)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. Wacław Janusz Suchorzewski h. Zaremba (ID: sw.363663), 1931–1992 (r.: Jan i Maria Niesiołowska)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. Wanda Maria Wiktor z Wiatrowic h. Brochwicz (ID: sw.37843), 1915–1992 (r.: Jan i Helena Puzyna)
  67. Helena Leta Kumanowska z Kumanowiec h. Ostoja (ID: sw.39270), 1898–1992 (r.: Eligiusz i Janina Jakubowska)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. Jan Gorzechowski-Wieliczko h. Ogończyk (ID: sw.51702), 1911–1992 (r.: Stanisław i Aleksandra Witens)
  70. Julia Grudzińska (ID: sw.51918), 1899–1992 (r.: Antoni i Kazimiera Mokrzycka)
  71. Jan Zakrzewski h. Trzaska (ID: sw.58331), 1978–1992 (r.: Stanisław i Halina Faba)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. Krystyna Piekarska (ID: sw.62788), 1922–1992 (r.: Wacław i Izabella Kułak)
  74. Ewa Maria Józefa hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: sw.63311), 1904–1992 (r.: Justyn i Helena Dzieduszycka)
  75. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. Zofia Julia Kostecka (ID: sw.854451), 1903–1992 (r.: Kazimierz i Julia Pińska)
  80. Gustaw Findeisen (ID: sw.96806), 1912–1992 (r.: Tadeusz i Aniela Szczytt)
  81. Helena Szeląg (ID: sw.9811), 1919–1992
  82. Karol hr. Bobrowski ze wsi Bobrowo h. Boleścic (ID: ut.10.1.48), 1920–1992 (r.: Stefan i Róża Męcińska)
  83. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  84. Janusz Szlaszewski (ID: ut.6.2.173), 1926–1992
  85. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  86. Halina Bogusławska h. Ślepowron (ID: zi.4.118.a), 1910–1992 (r.: Józef i Antonina Zaremba)
  87. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  88. Krzysztof Lipiński z Lipin h. Gozdawa (ID: zi.4.74.a4), 1930–1992 (r.: Erazm i Natalia Arkuszewska)
  89. Jadwiga Krajewska (ID: zi.7.99.a2a1a), 1908–1992 (r.: Bronisław i Anna Paszczyńska)

Zakres: do 1766 - od 1767 do 1809 - od 1810 do 1824 - od 1825 do 1830 - od 1831 do 1835 - od 1836 do 1838 - od 1839 do 1842 - od 1843 do 1845 - od 1846 do 1848 - od 1849 do 1850 - od 1851 do 1852 - od 1853 do 1854 - od 1855 do 1856 - od 1857 do 1858 - od 1859 do 1861 - od 1862 do 1867 - od 1868 do 1879 - od 1880 do 1887 - od 1888 do 1894 - od 1895 do 1899 - od 1900 do 1906 - od 1907 do 1913 - od 1914 do 1922 - od 1923 do 1929 - od 1930 do 1935 - od 1936 do 1941 - od 1942 do 1944 - od 1945 do 1953 - od 1954 do 1960 - od 1961 do 1967 - od 1968 do 1973 - od 1974 do 1978 - od 1979 do 1984 - od 1985 do 1992 - od 1993 do 2001 - od 2002 do 2012 - od 2013


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1000.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 28.11.2022.
© 2002-2022 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie