Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 163.
- rząd 1, miejsce 1: Kazimierz Wodczyński [inw. 23002] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Góreccy I Wodczyńscy [inw. 23004] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 3: Góreccy [inw. 23008] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Stanisława Olesińska [inw. 23010] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Stanisław Koczerski [inw. 23012] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Tadeusz Kochanowicz [inw. 23014] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Bohdan Korczak-Chęciński [inw. 23017] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Bogdańscy [inw. 23018] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Edmund Marcinkowski [inw. 23022] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Marianna (Maria) Kulbicka [inw. 23024] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Józef Pietrzak [inw. 23030] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Feliksa Milczarska [inw. 23032] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Wanda Dobrska [inw. 23033] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Tadeusz Zielonka [inw. 23036] (mat. inw.)
- Tadeusz Zielonka h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.52078), 1895–1952 (r.: Tadeusz i Stefania Siemieńska)
- Wacław Zielonka h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.52079), 1897–1975 (r.: Tadeusz i Stefania Siemieńska) × Michalina Janina Ostromęcka h. Pomian
- rząd 1, miejsce 15: Czesio Bronisz [inw. 23038] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Czesław Świerżewski [inw. 23041] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Ludwik Krzymuski [inw. 23043] (mat. inw.)
- Ludwik Krzymuski h. Radwan (odm.) (ID: sw.65513), 1893–1959 (r.: Ludwik i Eugenia Morzkowska) × Helena Ciszewska
- Helena Ciszewska (ID: sw.65564), 1904–1983 (r.: Aleksander i Stefania Zaleska) × Ludwik Krzymuski h. Radwan (odm.)
- rząd 1, miejsce 18: Elżunia Dwojakowska [inw. 23045] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Woźniakowscy [inw. 23048] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Basia Ipohorska-Lenkiewicz [inw. 23051] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Karol Lipman [inw. 23054] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Wilhelm Sowiński [inw. 23057] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Natalia Adamowicz [inw. 23061] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24,25: Wanda Wisławska-Januszewska [inw. 23062] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Antoni Spławski [inw. 23064] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27,28: Błażej Jakóbik [inw. 23066] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Leon Zieliński [inw. 23069] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 30: Janina Zielińska [inw. 23071] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 31: Józef Zieliński [inw. 23073] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Marian Łebkowski [inw. 23055] (mat. inw.)
- Marian Łebkowski h. Dąbrowa (ID: sw.279030), 1896–1955 (r.: Tomasz i Maria Pigłowska)
- rząd 2, miejsce 2: Anna Ciepichałł [inw. 23056] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Wanda Czernik [inw. 23059] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Kazimierz Zołędziowski [inw. 23060] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5,6: Jbele [inw. 23063] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 7: Stanisława Leszkowa [inw. 23065] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8,9: Ludwika Libelt [inw. 23067] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Lilianna Chmielowska [inw. 23068] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Janina Dura [inw. 23070] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Kazimierz Taczanowski [inw. 23072] (mat. inw.)
- Kazimierz Taczanowski h. Jastrzębiec (ID: sw.44797), 1886–1952 (r.: Zygmunt i Franciszka Krzymuska) × Irena Aurelia Rudnicka h. Jastrzębiec
- Jerzy Tabaczyński z Horodelska h. Grabie (ID: zi.6.132.a4), 1908–1953 (r.: Tadeusz i Wanda Dąmbska) × Joanna Taczanowska z Wilczyna h. Jastrzębiec
- Joanna Taczanowska z Wilczyna h. Jastrzębiec (ID: dw.53814), 1913–1992 (r.: Kazimierz i Irena Rudnicka) × Stanisław Jarmułt-Mlicki h. Dołęga, Jerzy Tabaczyński z Horodelska h. Grabie
- rząd 2, miejsce 13: Własow [inw. 23074] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Zofia Latosińska [inw. 23075] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Maria Wołowicz [inw. 23076] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Zofia Wierzbicka [inw. 23077] (mat. inw.)
- Zofia Cieszkowska (ID: cz.I039895), ~1870–1952 (r.: Karol i Marianna Chrzanowska) × Leon Wierzbicki
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Stanisław Dehnel [inw. 23079] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Adam Chmielewski [inw. 23080] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 19: Kosteccy [inw. 23082] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Władysława Sikorska [inw. 23083] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 21: Rudolf Peschel [inw. 23085] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Małgorzata Koreywo [inw. 23087] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Zofia Wierusz Kowalska [inw. 23088] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Marychna Bigoszewska [inw. 23091] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Irena Sojecka [inw. 23093] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Józef Leon Kolczyński [inw. 23095] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Jerzy Rabcewicz [inw. 23096] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Andrea Tonchu Ru [inw. 23098] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Władysław Kościański [inw. 23102] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Kazimiera Heyman [inw. 23104] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Stanisław Szymaniak [inw. 23106] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Kreczkowie [inw. 23081] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2,3: Józef I Karolina O'amman [inw. 23084] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Henryk Żółtowski [inw. 23086] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Klemens Wierzbicki [inw. 23089] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Muszyńscy I Ślepowrońscy [inw. 23090] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Marja Magdalena Żurawiecka [inw. 23094] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8: Sośnierz [inw. 23097] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9,10: Franciszka I Jan Nowiccy [inw. 23101] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jan Feliks Nowicki (ID: sw.39955), 1864–1920 (r.: Julian i Stefania Modrzewska) × Maria Bujalska, Franciszka Dziewanowska
- Franciszka Dziewanowska (ID: sw.39956), artykuł 53304 w Nekrologii 1876–1920 (r.: Mikołaj i Franciszka Bejt) × Jan Feliks Nowicki
- Wanda Chrostowska h. Ostoja (ID: sw.39893), 1916–1941 (r.: Aleksander i Anna Grabska) × Stefan Nowicki
- Józef Chrostowski h. Ostoja (ID: sw.39902), 1925–1991 (r.: Aleksander i Anna Grabska) × Jadwiga Podobińska
- rząd 3, miejsce 11: Anonim [inw. 23103] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Helena Miazga [inw. 23105] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Młodziejewscy [inw. 23107] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Kazimierz Lasocki [inw. 23109] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15: Antoni Charski [inw. 23110] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Ignacy Kurcke [inw. 23113] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Antoni Stańczyk [inw. 23114] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18,19,20: Anonim [inw. 23116] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Mogilscy [inw. 23118] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Milada Stanisława Wojciechowska [inw. 23121] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Kamilla Domańska [inw. 23123] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Gabriela Styczyńska [inw. 23124] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Anonim [inw. 23126] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Anonim [inw. 23127] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Anonim [inw. 23128] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Franciszek Dalba [inw. 23135] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Kruszewscy [inw. 23138] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Stanisław Kowalski [inw. 23142] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1,2,3: Stefania Kotarska [inw. 23078] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4,5: Bartłomiej Ludwik Tomaszewski [inw. 23099] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Stefania Wołk - Łaniewska [inw. 23100] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Emilia Halladin [inw. 23111] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8: Katarzyna Wyrozębska [inw. 23115] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Wanda Hausman [inw. 23117] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Tomankiewiczowie [inw. 23120] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Pole Grobowe [inw. 23129] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Zbigniew Racewicz [inw. 23130] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Anonim [inw. 23132] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Kazimiera Sędkiewicz [inw. 23133] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Anonim [inw. 23134] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Anonim [inw. 23136] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Franciszka Tarczyńska [inw. 23141] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18,19,20,21: Adam Tak - Tarczyński [inw. 23145] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Stanisław Maksymiuk [inw. 23152] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Ewelina Kacprowska [inw. 23156] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Kazimierz Ogiela [inw. 23160] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Zofia Hirszel [inw. 23163] (mat. inw.)
- Zofia Władysława Zielińska z Zielonej h. Świnka (ID: sw.14147), 1868–1953 (r.: Jan i Anna Gadomska) × Antoni Władysław Hirszel
- rząd 4, miejsce 26: Stanisława Jelec [inw. 23165] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Anonim [inw. 23168] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Zofia Sternińska [inw. 23177] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Zapłatka [inw. 23180] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Kazimiera Maczyńska [inw. 23184] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 31: Julia Romańska [inw. 23185] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 23108] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2,3: Kuntzowie [inw. 23112] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Walercio Jendral [inw. 23119] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 5: Józefa De Julien [inw. 23122] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Jadwiga Gwizdak [inw. 23125] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7,8: Franciszek Urbański [inw. 23131] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 9: Anonim [inw. 23137] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Emeryk Zdrojewski [inw. 23139] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Pole Grobowe [inw. 23140] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Maria Makowska [inw. 23143] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Walentyna Krestyńska [inw. 23146] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Stefan Łochański [inw. 23148] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Helena Sikorska [inw. 23153] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Zofia Janowska [inw. 23154] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Maria Grabiańska [inw. 23158] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Jadwiga Gatkowska [inw. 23162] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Julian Domiński [inw. 23166] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Aleksandra Szmidecka (Śmidecka) [inw. 23169] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Wanda Skudro-Parasiewicz [inw. 23172] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Anonim [inw. 23173] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Halina Słonowska [inw. 23175] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Kazimiera Jaderek [inw. 23176] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Leokadia Karpf [inw. 23179] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Józefa Lipska [inw. 23183] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Andrzejek Kmita [inw. 23187] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Katarzyna Sygryc [inw. 23189] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Maria Haar [inw. 23191] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Wiktoria Piotrowska [inw. 23194] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 31: Bolesław Topór-Terlecki [inw. 23198] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Tadeusz Roman Banaszkiewicz [inw. 23144] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2,3: Stanisław Trzciński [inw. 23147] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4,5: Anonim [inw. 23149] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Edmund Simon [inw. 23150] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Marcjanna Skwarska [inw. 23151] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Czesław Supeł [inw. 23155] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Jadwiga Chmielewska [inw. 23157] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Aurelia Stróżewska [inw. 23159] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 11: Apolonia Janina Orańska [inw. 23161] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Stanisław Rajski [inw. 23164] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Karolina Bienkiewiczowa [inw. 23167] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14: Tadeusz Czaplicki [inw. 23170] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Stanisław Hojnacki [inw. 23171] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Antoni Choynowski [inw. 23174] (mat. inw.)
- Antoni Chojnowski h. Lubicz (ID: n.45560), artykuł 45560 w Nekrologii ~1900–1912 (r.: Leopold i Anna Kwilecka)
- Anna Kwilecka z Kwilcza h. Byliny (odm.) (ID: sw.209903), artykuł 61508 w Nekrologii ~1850–1928 (r.: Ignacy i Emilia Ślaska) × Leopold Chojnowski h. Lubicz
- Leopold Chojnowski h. Lubicz (ID: le.457.2.44), artykuł 70041 w Nekrologii 1835–1935 (r.: Zachariasz i Scholastyka Stankiewicz) × Marianna Michalina Smoleńska, Anna Kwilecka z Kwilcza h. Byliny (odm.)
- rząd 6, miejsce 17: Edward Żebrowski [inw. 23178] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Ziemowit Józef Kowalczyk [inw. 23182] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19,20: Zakrzewscy [inw. 23186] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Zakrzewscy [inw. 23190] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Irmina Świstun [inw. 23192] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Józefa Młodzińska [inw. 23193] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Krysia Skrzynecka [inw. 23195] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Irena Komornicka [inw. 23196] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Karasińscy I Orzeszkowie [inw. 23199] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27,28: Antonina Lechowska [inw. 23201] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29,30: Miesztalscy [inw. 23203] (mat. inw.)
- Henryk Miesztalski (ID: sw.48109), 1909–1960 × Wanda Różycka h. Doliwa
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi