Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 154.
- rząd 1, miejsce 1: Anonim [inw. 15309] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Zdzisław Jerzy Idziakowski [inw. 15310] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Bolesławscy [inw. 15313] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4,5: Konstanty Kendzierski [inw. 15315] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6: Jaśko Wiland [inw. 15325] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 7: Aniela Raabe [inw. 15331] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Łokcikowscy [inw. 15339] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Dyjakowie [inw. 15341] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Łascy I Sitarkowie [inw. 15342] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Franciszek Barylewski [inw. 15344] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12,13: Sabina I Franciszek Kosińscy [inw. 15349] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Ignacy Henryk Rodkiewicz h. Pobóg (ID: le.3079.2.12), artykuł 43154 w Nekrologii 1835–1909 (r.: Ignacy i Julia Janasz) × Emilia Kosińska
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 14: Anonim [inw. 15355] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Anonim [inw. 15920] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16,17: Kosińscy [inw. 15356] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 15374] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Jadwiga Kosińska [inw. 15377] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20: Kowalewscy [inw. 15388] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Anonim [inw. 15397] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Zdanowiczowie [inw. 15402] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Tadeusz Muklanowicz [inw. 15466] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Anna Sierajewska [inw. 15467] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Maria Apolonia Karpińska [inw. 15468] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Pole Grobowe [inw. 15469] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Maciej Kosmowski [inw. 15470] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Bobolichowie [inw. 15471] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Leonard Kowalski [inw. 15472] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 30,31: Stasinek Kleczke [inw. 15473] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1,2: De Tilly'owie [inw. 15343] (mat. inw.)
- Emilian de Tylli h. Kubin (ID: le.3902.1.5), artykuł 107250 w Nekrologii 1810–1877 (r.: Antoni i Józefata Oborska) × Franciszka Ślaska
- Franciszka Ślaska (ID: sw.202513), artykuł 126799 w Nekrologii 1820–1893 (r.: Wincenty i Izabela Lau) × Emilian de Tylli h. Kubin
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jan Nepomucen de Tylli h. Kubin (ID: sw.124997), artykuł 76981 w Nekrologii 1839–1904 (r.: Emilian i Franciszka Ślaska) × Natalia Gorczycka h. Jastrzębiec
- Natalia Gorczycka h. Jastrzębiec (ID: sw.124998), artykuł 49721 w Nekrologii 1848–1916 (r.: Cyprian i Waleria Korzeniowska) × Jan Nepomucen de Tylli h. Kubin
- rząd 2, miejsce 3: Adam Szelewski [inw. 15345] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 4: Helena Wachtel [inw. 15348] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Gorczyccy I Golczowie [inw. 15350] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Teresa Bonczyk [inw. 15351] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 7: Mirosław Dietrich [inw. 15352] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Jan Tomaszewski [inw. 15354] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9: Eugeniusz Uchman [inw. 15357] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10,11: Tadeusz Pajączkowski [inw. 15360] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12,13: Zakrzewscy [inw. 15362] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Józef Łącki [inw. 15365] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Lucjan Heinrich [inw. 15371] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Bogusław Koziarski [inw. 15375] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Toczkiewiczowie [inw. 15378] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 18: Henryk Kozłowski [inw. 15379] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 19: Kazimierz Chełchowski [inw. 15385] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jadwiga Chełchowska z Chełch h. Lubicz (ID: zi.6.69.probant), bohater Wiki 1868–1943 (r.: Teodor i Julia Obrębska) × Jakub Tymoteusz Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron
- Andrzej Zawada h. Rawicz (ID: zi.6.71.a2a), bohater Wiki 1928–2000 (r.: Filip i Eleonora Czarnecka) × Anna Julia Milewska de Milewo-Gawary h. Ślepowron
- rząd 2, miejsce 20,21: Ludosław Wojciechowski [inw. 15391] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 22: Pole Grobowe [inw. 15392] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Janina Diehl [inw. 15396] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 24,25: Klementyna Charchowska [inw. 15400] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26: Ludwika Sotkiewicz [inw. 15406] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Anonim [inw. 15814] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Stanisław Firek [inw. 15816] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 15820] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Jakób Leszczyc-Koszutski [inw. 15821] (mat. inw.)
- Jakub Józef Koszutski z Koszut h. Leszczyc (ID: 11.515.400), artykuł 36727 w Nekrologii 1832–1903 (r.: Dezydery i Justyna Raczyńska) × Aniela Emilia Węsierska h. Belina
- Aniela Emilia Węsierska h. Belina (ID: 11.515.401), artykuł 48464 w Nekrologii 1836–1915 (r.: Tadeusz i Eleonora Brudzewska) × Jakub Józef Koszutski z Koszut h. Leszczyc
- rząd 2, miejsce 31: Władysław Kozak [inw. 15829] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Waleria Klimpel [inw. 15353] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Cecylja Kaczmarska [inw. 15359] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Jastrzębscy [inw. 15361] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4: Edward Muller [inw. 15363] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Sobolewscy [inw. 15367] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6,7: Faszczewscy [inw. 15370] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8: Franciszek Bokszczanin [inw. 15373] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Anonim [inw. 15382] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Anonim [inw. 15384] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Helena Czerepko [inw. 15387] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12,13: Kamienieccy [inw. 15389] (mat. inw.)
- Feliks Kamieniecki h. Pilawa (ID: 9.330.416), oficer Powstania Listopadowego 1808–1888 (r.: Ignacy i Ewa Baczmanowski) × Małgorzata Powells
- Klotylda Czaplicka h. Lubicz (ID: sw.133576), artykuł 28298 w Nekrologii 1808–1893 (r.: Kazimierz i Anna Puszet) × Adam Kłosowski h. Rola
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jadwiga Kamieniecka h. Pilawa (ID: 9.330.428), artykuł 49755 w Nekrologii 1886–1916 (r.: Feliks i Maria Raczyńska) × Marian Tadeusz Witold Łodyński
- Maria Raczyńska (ID: 9.330.426), artykuł 51329 w Nekrologii 1862–1918 (r.: Dionizy i Anna Kłossowska) × Feliks Kamieniecki h. Pilawa
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Feliks Kamieniecki h. Pilawa (ID: 9.330.425), artykuł 73327 w Nekrologii 1850–1938 (r.: Feliks i Małgorzata Powells) × Maria Raczyńska
- Witold Franciszek Kamieniecki h. Pilawa (ID: 9.330.427), bohater PSB 1883–1964 (r.: Feliks i Maria Raczyńska) × Jadwiga Stempkowska
→ PSB: KAMIENIECKI Witold (1883-1964) historyk, działacz polityczny, poseł
- Marian Tadeusz Witold Łodyński (ID: psb.16051.1), bohater PSB 1884–1972 (r.: Tadeusz i Zdzisława Strzelecka) × Jadwiga Kamieniecka h. Pilawa, Irena Kamieniecka h. Pilawa
→ PSB: ŁODYŃSKI Marian Tadeusz (1884-1972) bibliotekarz, bibliofil, historyk, podpułkownik WP
- Jadwiga Stempkowska (ID: psb.10720.4), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1887–1976 × Witold Franciszek Kamieniecki h. Pilawa
- Irena Kamieniecka h. Pilawa (ID: 9.330.429), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1889–1981 (r.: Feliks i Maria Raczyńska) × Marian Tadeusz Witold Łodyński
- Jadwiga Łodyńska (ID: psb.16051.7), ~1920–2009 (r.: Marian i Irena Kamieniecka)
- rząd 3, miejsce 14: Halina Turska [inw. 15393] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15,16: Bohuś Drzewiecki [inw. 15394] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Janina Daszyńska (ID: sw.198354), 1884–1943 (r.: Jan i Maria Matuszkiewicz) × Józef Drzewiecki
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Jan Antoni Jamiołkowski [inw. 15403] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18: Kobylańscy [inw. 15405] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Marczewscy [inw. 15410] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20,21: Lippertowie I Biernaccy [inw. 15412] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 22,23: Zuzanna Muklanowicz [inw. 15415] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24: Pole Grobowe [inw. 15418] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Janina Michałowska [inw. 15419] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 26: Alina Staffa [inw. 15420] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 15422] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Piotr Gawrosz [inw. 15423] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29,30: Wojakowscy [inw. 15425] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 31: Paulina Starzyńska [inw. 15431] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1: Maciej Łukasiewicz [inw. 15358] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2,3: Aleksander Sapieszko [inw. 15364] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Michniewiczowie [inw. 15366] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Maria Kaczmarska [inw. 15368] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Anonim [inw. 15369] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Kazimiera Zaleska [inw. 15372] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8,9: Edward Suski [inw. 15376] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 10: Hołowniowie [inw. 15380] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 11: Krystyna Misztal [inw. 15381] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12,13: Józef Polak [inw. 15386] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14,15: Maryia Rogozińska [inw. 15390] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16: Katarzyna Kwiatkowska [inw. 15395] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 17: Helusia Zawrocka [inw. 15398] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 18: Stanisław Szymoński [inw. 15399] (mat. inw.)
- Józef Stanisław Filip Szymoński h. Jastrzębiec (ID: sw.908521), 1846–1918 (r.: Walenty i Antonina Żelisławska) × Maria Michalina Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię
- Maria Michalina Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię (ID: sw.908520), artykuł 53709 w Nekrologii 1851–1920 (r.: Aleksander i Marcella Dąbrowska) × Józef Stanisław Filip Szymoński h. Jastrzębiec
- rząd 4, miejsce 19: Pole Grobowe [inw. 15401] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20,21: Walenty Szymoński [inw. 15404] (mat. inw.)
- Walenty Szymoński h. Jastrzębiec (ID: sw.52994), student Uniwersytetu Warszawskiego 1810–1887 (r.: Sebastian i Konstancja Rogalińska) × Antonina Franciszka Żelisławska h. Pilawa
- Stanisław Biedrzycki z Biedrzyc h. Rawicz (ID: sw.242489), artykuł 28725 w Nekrologii 1865–1894 (r.: Tomasz i Marianna Szymońska)
- Tomasz Biedrzycki z Biedrzyc h. Rawicz (ID: cz.I057032), okręg radomskowski Tow. Rolniczego 1835–1913 (r.: Edward i Marianna Rzeszotarska) × Marianna Szymońska h. Jastrzębiec
- Edward Biedrzycki z Biedrzyc h. Rawicz (ID: sw.242485), artykuł 47712 w Nekrologii 1861–1914 (r.: Tomasz i Marianna Szymońska) × Wanda Franciszka Rompalska
- Tomasz Władysław Biedrzycki z Biedrzyc h. Rawicz (ID: sw.242477), artykuł 48468 w Nekrologii 1864–1915 (r.: Tomasz i Marianna Szymońska) × Józefa Barbara Szczepanowska
- Marianna Szymońska h. Jastrzębiec (ID: sw.242475), artykuł 50920 w Nekrologii 1842–1917 (r.: Walenty i Antonina Żelisławska) × Tomasz Biedrzycki z Biedrzyc h. Rawicz
- Halina Maria Biedrzycka z Biedrzyc h. Rawicz (ID: sw.242487), 1898–1951 (r.: Edward i Wanda Rompalska) × Władysław Suboczewski
- Wanda Franciszka Rompalska (ID: sw.242486), 1882–1952 (r.: Kazimierz i Kamilla Wenda) × Edward Biedrzycki z Biedrzyc h. Rawicz, Ksawery Lucjan Melchior Święcicki
- Janina Wanda Biedrzycka z Biedrzyc h. Rawicz (ID: sw.242481), ~1900–1977 (r.: Tomasz i Józefa Szczepanowska) × Józef Stefan Anderszewski
- Józef Stefan Anderszewski (ID: sw.242482), ~1890–1979 (r.: Władysław i Wanda Raczyńska) × Janina Wanda Biedrzycka z Biedrzyc h. Rawicz
- Hanna Anderszewska (ID: sw.953176), ~1920–1996 (r.: Józef i Janina Biedrzycka) × N. Szwykowski
- rząd 4, miejsce 22: Marek Kostrzewa [inw. 15407] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Władysław Pudłowski [inw. 15408] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24,25: Myśliborscy [inw. 15409] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Roman Holc [inw. 15411] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Tomasz Zagłoba - Śniegocki [inw. 15413] (mat. inw.)
- Tomasz Śniegocki h. Zagłoba (ID: psb.34585.9), artykuł 25828 w Nekrologii 1841–1889 (r.: Kazimierz i Marianna Sempołowska) × Jolanta Prandota-Trzcińska na Trzcinnie h. Rawicz
- Jolanta Prandota-Trzcińska na Trzcinnie h. Rawicz (ID: psb.34585.10), artykuł 56957 w Nekrologii 1845–1923 (r.: Ryszard i Joanna Słubicka) × Tomasz Śniegocki h. Zagłoba
- Tomasz Śniegocki h. Zagłoba (ID: sw.754099), 1917–1941 (r.: Bolesław i Bronisława Szwabe) × Ewa N.
- Bolesław Śniegocki h. Zagłoba (ID: sw.754097), 1885–1945 (r.: Tomasz i Jolanta Trzcińska) × Bronisława Anna Szwabe
- Władysława Śniegocka h. Zagłoba (ID: sw.754116), 1875–1967 (r.: Tomasz i Jolanta Trzcińska) × Józef Konstanty Karasiński
- Bronisława Anna Szwabe (ID: sw.754098), 1887–1980 (r.: Sebastian i Adela Bysz) × Bolesław Śniegocki h. Zagłoba
- Maria Śniegocka h. Zagłoba (ID: sw.754104), 1912–1998 (r.: Bolesław i Bronisława Szwabe) × Ewaryst Sobolewski
- rząd 4, miejsce 28: Józefa Niwińska [inw. 15414] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Teresa Puchalska [inw. 15416] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Franciszka Gadawska [inw. 15417] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 31: Agnieszka Anna Karmińska [inw. 15421] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Anonim [inw. 15424] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Helena Zubko [inw. 15426] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Wanda Mathis [inw. 15428] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4,5: Bronisława Krajewska [inw. 15429] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6,7: Pole Grobowe [inw. 15430] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Maria Moszyńska [inw. 15432] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9,10: Regina Dworakowska [inw. 15433] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 11: Paweł Czyszkowski [inw. 15434] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Sarosiekowie [inw. 15435] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Walery Jastrzębiec - Rudnicki [inw. 15436] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Rudzińscy [inw. 15437] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Wikror Radwan - Paszkiewicz [inw. 15438] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16,17: Michalina Rogozińska [inw. 15439] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Kazimierz Szymanowski h. Jezierza (ID: sw.173219), 1911–1945 (r.: Michał i Stefania Ratyńska) × N. N.
- rząd 5, miejsce 18: Franciszek Straszak [inw. 15441] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19,20: Michał Ratyński [inw. 15442] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Stefania Ratyńska h. Łabędź (ID: sw.173218), 1889–1983 (r.: Kazimierz i Jadwiga Rogozińska) × Michał Szymanowski h. Jezierza
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 21: Jan Kalikst Popławski [inw. 15443] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Lesiewscy [inw. 15445] (mat. inw.)
- Ludwik Jan Lesiewski z Lesiewa h. Ogończyk (ID: 14.154.368), artykuł 28077 w Nekrologii 1832–1893 (r.: Jan i Maria Stokowska) × Natalia Irena Zielińska z Zielonej h. Świnka
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 23: Stanisław Gołębiowski [inw. 15446] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Sejkowie [inw. 15448] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25,26: Ucieszyńscy [inw. 15450] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27,28: Krystian Starczewski [inw. 15451] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Wiktorja Lacka [inw. 15452] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 30: Ostrowscy [inw. 15453] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 31: Emil Oliński [inw. 15455] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1: Justyna Dobrowolska [inw. 15440] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 2: Maria Witkowska [inw. 15444] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Józef Demby [inw. 15447] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Szymborscy [inw. 15449] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Józefa Bujalska [inw. 15454] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Franciszek Betlejczyk [inw. 15456] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Klotylda I Aleksander Biedrońscy [inw. 15457] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Edward Abramowski [inw. 15458] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 9: Aleksandra Biedrońska [inw. 15459] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10: Tadeusz Siedliński [inw. 15460] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Stefan Biedroński [inw. 15461] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 12: Jan Tadeusz Wróblewski [inw. 15462] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13,14: Kuszelewscy [inw. 15463] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15: Paulina Kutnerowa [inw. 15464] (mat. inw.)
- Paulina Flejszer (ID: psb.30842.3), artykuł 62830 w Nekrologii ~1850–1929 (r.: Józef i ... ...) × Maurycy Kutner
- rząd 6, miejsce 16,17: Ludmiła Hinczowa [inw. 15465] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Ludwina Kowalewska [inw. 15500] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Adolf Szymanowski [inw. 15504] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Anna Falęcka [inw. 15505] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Ziółkowscy [inw. 15509] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Zygmunt Łabędzki [inw. 15514] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23,24: Kołaczkowscy [inw. 15518] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Wawrzyniec Tomaszyk [inw. 15523] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Pole Grobowe [inw. 15524] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Albertyna Majewska [inw. 15526] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 28: Zofia Zielińska [inw. 15529] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Anonim [inw. 15534] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30,31: Siostry Zmartwychwstania Pańskiego [inw. 15535] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi