Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 153.
- rząd 1, miejsce 1,2: Arczyńscy [inw. 18905] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 3: Borysowiczowie [inw. 18913] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4,5: Bronisława Terlecka [inw. 18914] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6: Natalia Jasińska [inw. 18923] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 7: Karol Lipnicki [inw. 18924] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8,9: Wysokińscy I Pytlińscy [inw. 18926] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Stanisław Henryk Pytliński (ID: psb.24985.1), bohater PSB 1865–1923 (r.: Edward i Marianna Baranowska) × Laura Konopnicka z Konopnicy h. Jastrzębiec
→ PSB: PYTLIŃSKI Stanisław Henryk (1865-1923) literat, prawnik
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10,11: Jakób Moczarski [inw. 18936] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Henio Beckier [inw. 18939] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13,14: Haeuslerowie [inw. 18943] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15: Cecylia Podlaska [inw. 18948] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Anonim [inw. 18949] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Robert Kaźniakowski [inw. 18951] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Stefan Mieloch [inw. 18953] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Jan Szustka [inw. 18954] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Emilia Zielonkowa [inw. 18955] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Leokadja Ostrowska [inw. 18956] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 22: Feliks Mystkowski [inw. 18960] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Jerzy Kozłowski [inw. 18963] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 24: Antonina Tomczyk [inw. 18967] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25,26: Tarnowscy, Wilamowscy [inw. 18969] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Marian Cudny [inw. 18972] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Sabina Zielińska [inw. 18977] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 29: Konstanty Cudny [inw. 18978] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 30: Edmund Huss [inw. 18982] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 31: Anonim [inw. 18986] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Teofila Piasecka [inw. 19649] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Anonim [inw. 19652] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Starczewscy [inw. 19664] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Helena I Aniela Szuba [inw. 19671] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Antoni Jankowski [inw. 19674] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Helena Wróblewska [inw. 19676] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Paciorkiewiczowie [inw. 19680] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8,9: Wiesława Bekasiewicz [inw. 19687] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Edward Rutkowski [inw. 19691] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11: Feliks Dzierżanowski [inw. 19693] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Adam Lesiewski [inw. 19697] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13: Cezary Łodziński [inw. 19698] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 19700] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Marychna Mertens [inw. 19703] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Izydor Śmiech [inw. 19707] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Bronisława Gurbiel [inw. 19711] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 18,19,20: Bojanowscy [inw. 19718] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Roszkowscy [inw. 19723] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 22: Marja Brunne [inw. 19731] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Antoni Sołdaczuk [inw. 19736] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Waleria Nowacka [inw. 19752] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Wacława Kanarek [inw. 19754] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26,27: Tarnowscy [inw. 19756] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28,29: Pole Grobowe [inw. 19758] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Leszek Jończyk - Zandecki [inw. 19759] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Bronisław Onderski [inw. 19763] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1,2: Henryk Skóra [inw. 19666] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Kazimierz Stradomski [inw. 19669] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Stanisław Demby [inw. 19675] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5,6: Janina Górska [inw. 19681] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 7: Jaśkiewiczowie [inw. 19683] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8: Piotr Paweł Pisarzewski [inw. 19689] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Wróblewscy [inw. 19690] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Norkowie [inw. 19692] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Norkowscy [inw. 19696] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12,13: Urbanowie [inw. 19699] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Staś Ostrowski [inw. 19702] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15: Kazimierz Kin [inw. 19706] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16,17: Stanisław Rapacki [inw. 19709] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18: Jadwiga Bogusławska [inw. 19716] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Stefan Małynicz [inw. 19720] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Janusz Konrad Grodzicki [inw. 19722] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Zygmunt Bramczewski [inw. 19725] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Anonim [inw. 19727] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Eleonora Bońkowska [inw. 19729] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Stanisław Zieleziński [inw. 19732] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25,26: Zielezińscy I Paszkiewiczowie [inw. 19735] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27,28: Leon Chamski [inw. 19739] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Marian Pniewski [inw. 19743] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30,31: Jadwiga Ogorkiewicz [inw. 19746] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Waleria Czerniawska [inw. 19734] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2: Władysław Konopnicki [inw. 19737] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Maria Cywińska [inw. 19741] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Władysława Borowicz [inw. 19742] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Tadeusz Mosiołek [inw. 19744] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Helena Semkowska [inw. 19745] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Aleksander Paszko [inw. 19747] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Hassowie [inw. 19750] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Jerzy Barański [inw. 19751] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Wosińscy [inw. 19791] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 11: Frankowscy [inw. 19795] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12: Bolesław Boniecki [inw. 19798] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Antoni Stelmach [inw. 19800] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Aleksander Waszkiewicz [inw. 19801] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Wanda Litworowa [inw. 19803] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Jan Borowski [inw. 19806] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17,18: Stanisław Burkiewicz [inw. 19807] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Wosińscy [inw. 19811] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Filipina Petkowicz [inw. 19813] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21: Konstanty Petkowicz [inw. 19822] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Maurycy Pietrzkiewicz [inw. 19825] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 23: Alfreda Sawicka [inw. 19829] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24: Pole Grobowe [inw. 21925] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Zbigniew Fabierkiewicz [inw. 19833] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 26: Józef Fabierkiewicz [inw. 19836] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Zofia Płonczyńska [inw. 19844] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Fabierkiewiczowie [inw. 19845] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Aleksander Gutt [inw. 19846] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 30,31: Brunon Presser [inw. 19847] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1,2: Ferdynand Trotschel [inw. 19748] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Michalina Stankiewiczówna [inw. 19755] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Mioduszewscy [inw. 19757] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Stanisława Krzewska [inw. 19760] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Pole Grobowe [inw. 19762] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Leon Jacuński [inw. 19764] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 8: Tadeusz Marceli Siedlanowski [inw. 19766] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 9,10: Antonina Stankiewiczowa [inw. 19768] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 11: Zygmunt Boćkowski [inw. 19770] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Konstanty Sekuła [inw. 19772] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Leon Juszczyk [inw. 19782] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Jadziulka Kleczewska [inw. 19783] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Adam Leszner [inw. 19784] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 16,17: Wanda Bobrowska [inw. 19785] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Henryk Brandt [inw. 19786] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Konstancja Żółcińska [inw. 19787] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Irena Brandt [inw. 19788] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Błażej Kuczbajski [inw. 19789] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Jan Prus [inw. 19790] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Wyłudowie [inw. 19792] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Stefania Zaremba [inw. 19794] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 25: Antoni Jaglarz [inw. 19796] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Irena Barska [inw. 19797] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Jan Jerzy Karpiński [inw. 19799] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Antonina Koćmierowska [inw. 19802] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 29: Tadeusz Zbrożek [inw. 19804] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30,31: Koćmierowscy [inw. 19805] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Maria Zalotina [inw. 19765] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2,3: Janinka Gulczyńska [inw. 19767] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4,5: Wierzbiccy [inw. 19771] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Józef Podbielski [inw. 19855] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7,8: Franciszek Gryf-Konarski I Garszyńscy [inw. 19857] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Melania Jurowska [inw. 19860] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10,11: Jaworscy [inw. 19863] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 12: Anonim [inw. 19874] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13,14: Pole Grobowe [inw. 19877] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Zbigniew Muszelewicz [inw. 19878] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Łopatowscy [inw. 19881] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Alicja Łopatowska [inw. 19884] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Prantl [inw. 19891] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19,20: Wincenty Żyniewicz [inw. 19893] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 21: Anastazja Wyrzykowska [inw. 19898] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 22: Józef Herman [inw. 19900] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23,24: Fredzio Zbrożek [inw. 19903] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Szczepan Antosiewicz [inw. 19907] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Walentyna Stromfeldtowa [inw. 19908] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Helena Zagrodzka [inw. 19913] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 28: Anonim [inw. 19915] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29,30: Walenty Wójcik [inw. 19916] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi