Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 156.
- rząd 1, miejsce 1,2,3: Ludwik Grabowski [inw. 17628] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4,5,6: Czarneccy [inw. 17642] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 7: Roszkowscy [inw. 17650] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Marya Koszorek [inw. 17656] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Grażyna Pietrzykowska [inw. 17660] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10,11: Bronisława Kwiatkowska [inw. 17661] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Michał Zaręba [inw. 17663] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Mioduszewscy [inw. 17665] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Szubińscy [inw. 17666] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Szubińscy [inw. 17668] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Halinka Librowska [inw. 17679] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Wacława Jarocka [inw. 17685] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Aleksander Zawadzki [inw. 17688] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Wacław Masikowski [inw. 17690] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Teresa Barbara Morawska [inw. 17694] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Helena Dobrzańska [inw. 17699] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Zygmunt Humnicki [inw. 17703] (mat. inw.)
- Zygmunt Humnicki z Humnisk h. Gozdawa (ID: 8.12.338), artykuł 46345 w Nekrologii 1875–1912 (r.: Adolf i Małgorzata Sulimierska) × Katarzyna Lucyna Daniewska h. Prus (II)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 23,24: Geblewiczowie [inw. 17705] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Eleonora Kozicka [inw. 17712] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Juljan Chrempiński [inw. 17714] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Apolonia Grabowska [inw. 17717] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Stanisław Podlasiński [inw. 17719] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Matylda Turczynowiczowa [inw. 17720] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 30,31: Odorowscy [inw. 17721] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 17691] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Szczepan Bolesław Jandziński [inw. 17693] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Marcjanna Kędziora [inw. 17698] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Stanisław Półtorak [inw. 17700] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Pole Grobowe [inw. 17706] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6,7: Jan Hipolit Allerow [inw. 17707] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Czajkowscy [inw. 17710] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9: Anonim [inw. 17713] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Bolesław Lisicki [inw. 17716] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Henryk Paweł Lubczyński [inw. 17718] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Wincenty Lęcznarowicz [inw. 17725] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Franciszka Pacholska [inw. 17726] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Wacław Owerłło [inw. 17727] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Pole Grobowe [inw. 17730] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Wiśniakowscy [inw. 17731] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Anonim [inw. 17733] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18,19: Stanisław Schlies [inw. 17736] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 20,21: Bolesław Iwicki [inw. 17744] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 22: Jan Feliks Rosiński [inw. 17747] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Henryk Załęski [inw. 17748] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 24: Jan Rola Gadomski [inw. 17751] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 25: Anonim [inw. 17752] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Marja Dłuska [inw. 17753] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Stanisława Jaroszewska [inw. 17754] (mat. inw.)
- Stanisława Maria Srzednicka (ID: sw.841445), artykuł 42955 w Nekrologii 1874–1909 (r.: Karol i Matylda Kierzkowska) × Bolesław Włodzimierz Jaroszewski z Jaroszewa h. Zagłoba
- Matylda Julianna Kierzkowska h. Krzywda (ID: le.1509.1.13), artykuł 70981 w Nekrologii 1846–1936 (r.: Władysław i Justyna Kozłowska) × Karol Tymoteusz Srzednicki
- Stanisława Michalina Jaroszewska z Jaroszewa h. Zagłoba (ID: sw.841443), 1905–1970 (r.: Bolesław i Stanisława Srzednicka) × Leon Konstanty Wiśniewski
- Leon Konstanty Wiśniewski (ID: sw.841442), 1904–1987 (r.: Konstanty i Antonina Ruttié) × Stanisława Michalina Jaroszewska z Jaroszewa h. Zagłoba
- rząd 2, miejsce 28: Henryk Krzemiński [inw. 17756] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Alina Gzowska [inw. 17758] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 30: Aleksander Jacobi [inw. 17763] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Jadwiga Jacobi [inw. 17765] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1: Leopold Adamów-Sadurski [inw. 17734] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2,3: Joanna Dybikowska [inw. 17738] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4,5: Anonim [inw. 17742] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Helena Wastkowska [inw. 17745] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 7: Antoni Koncewicz [inw. 17746] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8,9: Aleksandra Niemirowska [inw. 17750] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 10: Wacław Jarnicki [inw. 17759] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Zofia Grzeszczyk [inw. 17761] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Amalia Duval [inw. 17764] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13,14: Bereżyńscy [inw. 17767] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Wiśniewscy [inw. 17768] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16,17: Głowińscy [inw. 17770] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Zalescy-Korsakowie [inw. 17772] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Ryszard Witold Jędrzejewski [inw. 17778] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20: Zofia Stefania Daszkiewiczowa [inw. 17780] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Szyperscy [inw. 17783] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Janina Pawlak [inw. 17786] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Eleonora Perlitschke [inw. 17788] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Elżbieta Stanisławska [inw. 17790] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Otton Bobrowski [inw. 17792] (mat. inw.)
- Otto Bobrowski (ID: sw.160347), artykuł 25864 w Nekrologii ~1820–1890 × Katarzyna Rostkowska
- rząd 3, miejsce 26: Anonim [inw. 17793] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 17794] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28,29: Hipolit Mierzejewski [inw. 17797] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 30: Irenka Iwaszkiewiczówna [inw. 17803] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Helunia Garczarczyk [inw. 17749] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2: Czampe [inw. 17757] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Mary Mag-Watt [inw. 17762] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Ignacy Benedykt Rakowiecki [inw. 17769] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Anonim [inw. 17773] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6,7: Przybyszewscy [inw. 17777] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8: Anielka Jaworowska [inw. 17791] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Staręgowie [inw. 17796] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Piotr Bujwid [inw. 17800] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Emilja Młodowska [inw. 17806] (mat. inw.)
- Emilia Ksawera Helena Czarnowska (ID: sw.209012), artykuł 23880 w Nekrologii 1829–1886 (r.: Stanisław i Helena Celińska) × Lucjan Młodowski
- Kazimierz Konstanty Młodowski (ID: sw.209010), artykuł 48145 w Nekrologii 1864–1914 (r.: Lucjan i Emilia Czarnowska) × Tekla Helena Dąmbska z Dąbia h. Godziemba
- rząd 4, miejsce 12: Ignacy Rostalski [inw. 17811] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13: Edward Patkiewicz [inw. 17814] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Antoni Szafarczyk [inw. 17816] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Kamil Strzyżowski [inw. 17818] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16: Kirschnerowie [inw. 17836] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Anonim [inw. 17843] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18,19: Iżyccy I Mężyńscy [inw. 17844] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 17859] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Leokadya Rudnicka [inw. 17863] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22,23: Andrzej Anderszewski [inw. 17875] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Władysław Anderszewski (ID: sw.242483), ~1870–1945 (r.: Władysław i Józefa Waltemberg) × Wanda Raczyńska
- Wanda Raczyńska (ID: sw.242484), ~1870–1952 × Władysław Anderszewski
- rząd 4, miejsce 24: Paweł Helcman [inw. 17882] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25: Helcmanowie [inw. 17889] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Marjan Jasiński [inw. 17896] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Paweł Bryła [inw. 17908] (mat. inw.)
- Paweł Feliks Bryła (ID: lu.27454), bohater PSB 1852–1903 (r.: Piotr i Maria Koluta) × Eligia Maria Chrzanowska z Łaniowa h. Suchekomnaty
→ PSB: BRYŁA Paweł (1852-1903) pedagog, historyk literatury
- Eligia Maria Chrzanowska z Łaniowa h. Suchekomnaty (ID: lu.27453), bohater PSB 1855–1927 (r.: Władysław i Emilia Sapalska) × Paweł Feliks Bryła
→ PSB: BRYŁOWA Eligia Maria z Chrzanowskich (1855-1927) działaczka społeczna
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Jakób Kosiewicz [inw. 17914] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Anonim [inw. 17918] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Ludwika Baranowska [inw. 17920] (mat. inw.)
- Ludwika Krzykowska (ID: sw.358313), ~1840–1886 (r.: Jan i Konstancja Swiniarska) × Franciszek Juskowiak, Franciszek Baranowski
- Franciszek Baranowski (ID: sw.358312), ~1840–1890 (r.: Stanisław i Marianna Miezierkow) × Ludwika Krzykowska
- rząd 5, miejsce 1,2: Józef Pągowski [inw. 17775] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Józefa Imiałkowska [inw. 17779] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Alla Mia Diletta [inw. 17782] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Rainka, Nawałła - Nawarscy [inw. 17787] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Savarychowie [inw. 17789] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7: Antoni Anders [inw. 17795] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Amelcia Latawiec [inw. 17798] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Bondy [inw. 17799] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Edward Szerękowski [inw. 17801] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Stanisława Hawryszko [inw. 17804] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12,13: Mirosław Sufryd [inw. 17807] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Eleonora Falęcka [inw. 17809] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Pole Grobowe [inw. 17812] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Zofia Wadołowska [inw. 17813] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Maria Magdalena Żeberska [inw. 17815] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Maria Janczar [inw. 17817] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Konrad Piotrowski [inw. 17821] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Roman Pomorski [inw. 17826] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 21: Kuźniccy [inw. 17827] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22: Leokadia Hildebrandt [inw. 17831] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Julian Muszyński [inw. 17834] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Róża Bojanowicz [inw. 17837] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 25: Bronisława Wawrzynkiewicz [inw. 17838] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Antoni Grabiański [inw. 17841] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27: Emilja Ficka [inw. 17842] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28: Feliks Ficki [inw. 17845] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Stefan Dominik Kozłowski [inw. 17846] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 30: Zofia Karwowska [inw. 17848] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 31: Feliks Kobielski [inw. 17849] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1: Bronisław Gajkiewicz [inw. 17781] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Adam Szymański [inw. 17785] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Maria Rucka [inw. 17802] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Maria Rudzik [inw. 17805] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Jóef Żenczykowski [inw. 17810] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6,7: Goszczyńscy [inw. 17819] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Irena Chudzyńska [inw. 17822] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Antoni Wojciechowski [inw. 17829] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10,11: Saczewscy [inw. 17833] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Józef Adamczewski [inw. 17835] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13,14: Łucja Płodowska [inw. 17839] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15,16: L. Waliccy [inw. 17847] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17,18: Gwiździńscy [inw. 18074] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Marie Fennery [inw. 18084] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Roman Kulesza [inw. 18086] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 21: Irena Kosmowska [inw. 18092] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 22: Anonim [inw. 18103] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Edward Brodzki [inw. 18112] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Józef Grotowski [inw. 18129] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25,26: Lorens [inw. 18132] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Alfred Józef Wellenger [inw. 18139] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Stanisław Nowicki [inw. 18144] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Sikorscy [inw. 18146] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 30,31: Franciszek Błażewicz [inw. 18152] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi