Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 164.
- rząd 1, miejsce 1: Antoni Orłowski [inw. 19187] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Chodkiewiczowie [inw. 19191] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 3: Marja Guzińska [inw. 19196] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Władysław Grządzielski [inw. 19197] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 5: Warawscy [inw. 19204] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6: Ludwika Nagorniczewska [inw. 19210] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Anonim [inw. 19211] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Stanisław Surdykowski [inw. 19213] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9,10: Klejnowie [inw. 19223] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11: Józef Głowacki [inw. 19226] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Ignacy Gajewski [inw. 19232] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Paulina Połacińska [inw. 19234] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Anonim [inw. 19237] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Adamscy [inw. 19239] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16,17: Szydłowscy [inw. 19242] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 19248] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Wiktoria Sułkowska [inw. 19252] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20,21: Pole Grobowe [inw. 19253] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Alfons Alexandrowicz [inw. 19255] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Jan Kleinadel [inw. 19286] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 24: Florentyna Malinowska [inw. 19296] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Jan Rzepko [inw. 19297] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Władysława Żenczykowska [inw. 19301] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27,28: Jadwiga Załęska [inw. 19305] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Stanisław Orłowski [inw. 19310] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 30: Zofia Bugalska [inw. 19313] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 31: Moszyńscy [inw. 19314] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1,2: Adelajda Pałuska [inw. 19224] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 3: Szreniawa Rzecznikowie-Rzeccy [inw. 19230] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Katarzyna Gornicka [inw. 19233] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Piotr Caderski [inw. 19236] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Stefanja Grabowska [inw. 19240] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 7: Maria Elsner Podobalska [inw. 19241] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Wojciech Kozłowski [inw. 19243] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Emanuel Bokszczanin [inw. 19244] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10: Anna Trepka [inw. 19246] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11: Aniela Dessler [inw. 19249] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Bronisław Komorowski [inw. 19251] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13: Stanisława Milewska [inw. 19254] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Juliusz Kuryłowicz [inw. 19257] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15,16: Pole Grobowe [inw. 19259] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Józef Pęsiek [inw. 19260] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Antonina Szczyglińska [inw. 19262] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 19: Edward Muszejczyk [inw. 19265] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 19266] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Leonard Szepietowski [inw. 19268] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Karońscy [inw. 19269] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Anonim [inw. 19273] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Anonim [inw. 19274] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Bronisława Dworzańska [inw. 19276] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Anonim [inw. 19277] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Teofil Nestorowicz [inw. 19279] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28: Barbara Alina Czemier-Wołonciej [inw. 19280] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Roman Jungiewicz [inw. 19282] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 30: Cecylia Watten [inw. 19283] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 19284] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Franciszek Mroziewicz [inw. 19288] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 2: Stanisław Janicki [inw. 19293] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Węgrzeccy [inw. 19300] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4: Alexander Rudziec - Rudnicki [inw. 19302] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5,6: Walenty Belcikowski [inw. 19306] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 7: Czesław Kiela [inw. 19309] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Feliks Buraczewski [inw. 19312] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Ianina Paschalis - Jakubowicz [inw. 19315] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 10: August Mieczysław Bielecki [inw. 19321] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Feliksa Zuchowicz [inw. 19324] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12,13: Kwiecińscy [inw. 19327] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Franciszka Czerwińska [inw. 19331] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Aniela Czarnicka [inw. 19335] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Zbigniew Jagodziński [inw. 19337] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Anonim [inw. 19339] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Pigłowscy [inw. 19342] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Anonim [inw. 19345] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Januszek Sadzyński [inw. 19347] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Antoni Mokrzyński [inw. 19348] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 22: Jan Radomski [inw. 19350] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Paweł Romanowski [inw. 19352] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24: Bronisława Wiśniowska [inw. 19358] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Anonim [inw. 19361] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Stanisław Nowakowski [inw. 19364] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Bogusławscy [inw. 19367] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Eugeniusz Łupiński [inw. 19368] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Gąsowscy [inw. 19375] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: August - Tarnawa Malczewski [inw. 19376] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 31: Henryk Karski [inw. 19381] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Anonim [inw. 19247] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Janiccy [inw. 19250] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3,4: Jan Bylczyński [inw. 19256] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Demetryusz Wojciechowski [inw. 19261] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Maryanna Fabiani [inw. 19267] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Anonim [inw. 19270] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Kowalscy [inw. 19272] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Julja Niewiarowska [inw. 19285] (mat. inw.)
- Julia Brzozowska h. Korab (ID: psb.19958.2), bohater Wiki 1827–1891 (r.: Wincenty i Helena Brzozowska) × Aleksander Niewiarowski h. Półkozic
- Aleksander Florian Niewiarowski h. Półkozic (ID: sw.160997), artykuł 71884 w Nekrologii ~1860–1937 (r.: Aleksander i Julia Brzozowska) × Maria Joanna Nepomucena Niewiarowska
- rząd 4, miejsce 10: Pole Grobowe [inw. 19294] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Antoni Stanisław Mucharski [inw. 19298] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12: Aleksander Kopczewski [inw. 19303] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13: Roman Antoni Waschko [inw. 19304] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14,15: Arkuszewscy [inw. 19307] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16: Jadwiga Karasińska [inw. 19326] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 17: Stanisława Krawczyk [inw. 19332] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Anonim [inw. 19334] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Eugenja Gawrońska [inw. 19336] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20,21: Maria Teleżyńska [inw. 19351] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Konstancya Grzybowska [inw. 19355] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 23: Leon Colonna - Walewski [inw. 19362] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Franciszek Kolosek [inw. 19365] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Bibianna Rakowska [inw. 19373] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 26,27: Gintrowie [inw. 19377] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Andrzej Rabek [inw. 19378] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Alicja Winiarczyk [inw. 19382] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30,31: Anonim [inw. 19385] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Roch Stebnowski [inw. 19287] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Józef Roliński [inw. 19289] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Anonim [inw. 19290] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Barbara Goździcka [inw. 19292] (mat. inw.)
- Franciszka Myszczyńska h. Pierzchała (Roch I v. Kolumna) (ID: sw.266416), artykuł 40695 w Nekrologii 1836–1907 (r.: Kazimierz i Antonina Uzdowska) × Antoni Ignacy Goździcki
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 5: Pietraszewscy I Matlęga [inw. 19317] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Jan Uziębło [inw. 19322] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Antoni Lammel [inw. 19330] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Ludwik Nadratowski [inw. 19354] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 9: Bozdiechowie [inw. 19357] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Bobowscy [inw. 19369] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 11,12: Dartschowie [inw. 19387] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Emilja Kłossowska [inw. 19394] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Paciorkowscy [inw. 19395] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Janina Kawałkowska [inw. 19406] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Antoni Gnatowski [inw. 19412] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17: Kazimierz Zbrożek [inw. 19416] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: Anonim [inw. 19422] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Marceli Ponewczyński [inw. 19426] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Stanisłwa Włodkowa [inw. 19701] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Artur Szczuka [inw. 19705] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22: Rajmund Stanisław Kamiński [inw. 19708] (mat. inw.)
- Rajmund Stanisław Kamiński h. Łuk (Łuk Napięty) (ID: 9.359.64), adwokat [maz] Warszawa 1848–1910 (r.: Piotr i Emilia Sznuk) × Felicja Maria Emilia Skarbek-Telszewska
- Felicja Maria Emilia Skarbek-Telszewska (ID: 9.359.65), 1864–1942 (r.: Ryszard i Jadwiga Nowomińska) × Rajmund Stanisław Kamiński h. Łuk (Łuk Napięty)
- Bartłomiej Morawski (ID: sw.61820), 1934–1961 (r.: Wojciech i Katarzyna Kamińska)
- Katarzyna Kamińska h. Łuk (Łuk Napięty) (ID: sw.61818), 1910–1998 (r.: Zygmunt i Zofia Trzcińska) × Wojciech Morawski
- rząd 5, miejsce 23: Marya Skarbek-Kruszewska [inw. 19712] (mat. inw.)
- Maria Skarbek-Kruszewska z Kruszewa h. Awdaniec (ID: 12.539.384), artykuł 44990 w Nekrologii 1869–1911 (r.: Stanisław i Maria Kruszewska)
- rząd 5, miejsce 24: Jerzy Basik [inw. 19713] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 19714] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Franciszka Dominiak [inw. 19715] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27: Anonim [inw. 19717] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Feliks Krasnodebski [inw. 19719] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Feliks Rosiński [inw. 19721] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30,31: Maria Tomorowicz [inw. 19724] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1,2,3: Pole Grobowe [inw. 19291] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Stanisław Kwiatkowski [inw. 19295] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Konstanty Czernicki [inw. 19299] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Zofija Obuchowska [inw. 19308] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Teresa Siwicka [inw. 19311] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 8: Dyonizy Henkiel [inw. 19316] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 9: Murawscy [inw. 19319] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Siarkowscy [inw. 19320] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 11: Święccy I Baczyńscy [inw. 19323] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 12,13: Aleksander Antoniewicz [inw. 19329] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14: Helena Charazińska [inw. 19338] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Stanisław Wolski [inw. 19341] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16,17: Ciszewscy I Piotrowscy [inw. 19344] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Paulina Ponewczyńska [inw. 19356] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Jadwiga Kłossowska [inw. 19366] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 19372] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Ludwika Kalenkiewiczowa [inw. 19374] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Anonim [inw. 19380] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Antoni Kozicki [inw. 19384] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24,25: Franciszek Szurawski [inw. 19388] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26,27: Dąbrowscy [inw. 19393] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 28: Pole Grobowe [inw. 19399] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Jan Laudański [inw. 19400] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30,31: Florentyna Poznańska [inw. 19403] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi