Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 140.
- rząd 1, miejsce 1,2: Zofja Kuksz [inw. 14937] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Władysław Kryże (ID: sw.198528), artykuł 41138 w Nekrologii 1840–1908 (r.: Edward i Franciszka Gutowska) × Maria Naimska
- rząd 1, miejsce 3: Anonim [inw. 14942] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4,5: Leon Jaszewski [inw. 14947] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6,7: Walerjan Lange [inw. 14949] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Roman Sikorski [inw. 14952] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Łyszkowscy [inw. 14962] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10: Agnieszka Konopka [inw. 14964] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11: Władysław Kral [inw. 14966] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Władysław Dysiewicz [inw. 14970] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Franciszek Czekierski [inw. 14978] (mat. inw.)
- Franciszek Dionizy Czekierski h. Rawicz (ID: 3.713.6), artykuł 7913 w Nekrologii 1783–1856 (r.: Stanisław i Agnieszka Wrocińska) × Karolina Joanna Kestner
- Izydor Kazimierz Czekierski h. Rawicz (ID: 3.713.23), artykuł 40873 w Nekrologii 1826–1907 (r.: Franciszek i Karolina Kestner) × Aniela Hilaria bar. Brincken h. wł.
- rząd 1, miejsce 14: Eugeniusz Kuligowski [inw. 14980] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Kazimierz Korczyński [inw. 14981] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Anonim - Franciszka Fedenkiewicz- Patrz Bibliografia [inw. 14983] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Piotr Brewiński [inw. 14984] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Władysław Rąpała [inw. 14985] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19,20: Pole Grobowe - Edward Jędrzejewicz- Patrz Bibliografia [inw. 14986] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Karolina Czekierska [inw. 14988] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 22,23: Marya Jadwiga Kwiecińska [inw. 14995] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 24: Eugenija Iwanicka [inw. 15006] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Strasińscy [inw. 15007] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Stanisław Potkański [inw. 15010] (mat. inw.)
- Stanisław Potkański h. Brochwicz (ID: 16.84.252), artykuł 37605 w Nekrologii 1850–1904 (r.: Kalikst i Natalia Ossowska) × Maria Buża-Łubkowska z Łubków h. Bończa
- rząd 1, miejsce 27: Józef Bąkowski [inw. 15015] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28,29,30: Marciniewscy [inw. 15018] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 31: Edmund Maciak [inw. 15020] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1,2: Rosłanowie [inw. 14979] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 3: Pole Grobowe [inw. 14989] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Stanisława Szczepankowska [inw. 14991] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Bodurkiewiczowie [inw. 14998] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6,7: Aniela Ornowska [inw. 15003] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Antoni Studziński [inw. 15005] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9: Janina Haspert [inw. 15008] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Zygmunt Ambros [inw. 15011] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Anonim [inw. 15014] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Mierzejewscy I Dziewulscy [inw. 15016] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13,14,15: Ludwik Straszyński [inw. 15026] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Julian Fedynkiewicz [inw. 15034] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17,18: Pole Grobowe [inw. 15035] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Anonim [inw. 15037] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Myszkowscy [inw. 15039] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 21: Konstanty Łącki [inw. 15044] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 22: Halina Lenartowicz [inw. 15050] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Józef Stefan Graff [inw. 15055] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Antoni Kowalski [inw. 15057] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Jan Rawa [inw. 15059] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26: Anonim - Barbara Janowska - Patrz Bibliografia [inw. 15062] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Gębarscy [inw. 15065] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Franciszek Wasilkowski [inw. 15071] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 29: Maryanna Jaroszyńska [inw. 15079] (mat. inw.)
- Tadeusz Jaroszyński (ID: sw.257443), artykuł 18616 w Nekrologii ~1870–1878 (r.: Władysław i Helena Bełza)
- Czesław Feliks Jaroszyński (ID: sw.255831), artykuł 19791 w Nekrologii ~1880–1880 (r.: Władysław i Helena Bełza)
- rząd 2, miejsce 30: Andrzej Borowski [inw. 15081] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Hipolit Zakrzewski [inw. 15086] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1,2: Duszyńscy [inw. 14993] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Jerzy Jan Luks [inw. 14996] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 14999] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Anonim [inw. 15000] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Podlewscy [inw. 15004] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 7,8: Grubenthalowie I Jaroszyńscy [inw. 15023] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Władysław Kazimierz Jaroszyński (ID: 1.616.15), urzędnik Królestwa Polskiego ~1840–1898 (r.: Jan i Marianna Zielińska) × Helena Maria Bełza h. wł., Eleonora Anna Kuczkowska
- Anna Bronisława Jaroszyńska (ID: starobielsk.3573m), artykuł 36884 w Nekrologii ~1870–1903 (r.: Władysław i Helena Bełza) × Stefan Paweł Wolfram
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Eleonora Anna Kuczkowska (ID: sw.238164), artykuł 62899 w Nekrologii 1844–1929 (r.: Józef i Anna Lange) × Władysław Kazimierz Jaroszyński
- Władysław Jan Jaroszyński (ID: sw.257442), 1876–1944 (r.: Władysław i Helena Bełza)
- rząd 3, miejsce 9,10: Oskierkowie [inw. 15030] (mat. inw.)
- Bolesław Oskierka h. Murdelio (ID: psb.21058.1), bohater PSB 1822–1896 (r.: Paweł i Franciszka Jeleńska) × Maria Mikulicz
→ PSB: OSKIERKA Bolesław (1822-1896) działacz powstańczy, zesłaniec
- Wacław Oskierka h. Murdelio (ID: psb.21058.7), 1854–1905 (r.: Bolesław i Maria Mikulicz) × Jadwiga Światopełk-Mirska z maj. Ustrzeż k. Międzyrzecza h. Białynia (odm.)
- Maria Mikulicz (ID: psb.21058.4), artykuł 45382 w Nekrologii ~1830–1912 (r.: Stanisław i Justyna Oskierka) × Bolesław Oskierka h. Murdelio
- Jadwiga Światopełk-Mirska z maj. Ustrzeż k. Międzyrzecza h. Białynia (odm.) (ID: sw.2144), 1862–1940 (r.: Wiktor i Laura Czyżewicz) × Wacław Oskierka h. Murdelio
- rząd 3, miejsce 11,12: Skalscy [inw. 15040] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Michał Skalski (ID: sw.402795), artykuł 45774 w Nekrologii ~1840–1912 (r.: Józef i Maria Łoś) × Franciszka Zuzanna Piwońska
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13,14: Winniccy I Ściborowscy [inw. 15061] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Józef Jacenty Stypiński (ID: psb.32607.1), bohater PSB 1880–1943 (r.: Józef i Emilia Jasińska) × Stanisława Marianna Wachowska
→ PSB: STYPIŃSKI Józef Jacenty (1880-1943), poseł na Sejm
- Stanisława Marianna Wachowska (ID: psb.32606.3), 1883–1960 (r.: Michał i Emilia Milke) × Józef Jacenty Stypiński
- Andrzej Józef Stypiński (ID: psb.32606.1), bohater PSB 1907–1975 (r.: Józef i Stanisława Wachowska) × Aniela Malinowska, Kalina Rauszer, Jadwiga Wegenko
→ PSB: STYPIŃSKI Andrzej (1907-1975), architekt wnętrz
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15,16: Jan Pełczyński [inw. 15073] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Józef Pawłowski [inw. 15078] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18,19: Kazimiera Latkowska [inw. 15087] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Michał Czekierski [inw. 15097] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Zbigniew Gebel [inw. 15100] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Aldona Bakunowa [inw. 15102] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Anonim [inw. 15106] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Zofia I Józef Rancewiczowie [inw. 15109] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Waleria Drągowska [inw. 15114] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26,27: Aleksander Trebert [inw. 15119] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Aleksander Trebert (ID: sw.45017), 1874–1945 (r.: Henryk i Florentyna Hawelka) × Wanda Reszke
- Henryk Trebert (ID: psb.33315.4), bohater PSB 1906–1990 (r.: Aleksander i Wanda Reszke) × Krystyna «Klementyna» Szczepanowska h. Prus (Turzyma), Janina Girtler
→ PSB: TREBERT Henryk (19061990) inżynier mechanik
- rząd 3, miejsce 28: Czesław Jacek [inw. 15128] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29,30: Helena Dutkiewiczowa [inw. 15131] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 31: Przeździeccy I Koelichenowie [inw. 15137] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1: Borkowscy [inw. 15033] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Janek Jerzy Goebel [inw. 15038] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Izabella Szymańska [inw. 15041] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Ludwik Redulski [inw. 15043] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5,6: Jan Krajewski [inw. 15048] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Wojciech Biernacki [inw. 15051] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Zbigniew Filar [inw. 15054] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9,10,11: Goldstandowie [inw. 15060] (mat. inw.)
- Aleksander Goldstand (ID: ut.13.1.72), bohater PSB 1838–1903 (r.: Leon i Felicja Salinger) × Maria Guttman
→ PSB: GOLDSTAND Aleksander (1838-1903) bankier
- Jan Goldstand (ID: psb.6970.2), artykuł 37996 w Nekrologii 1837–1904 (r.: Leon i Felicja Salinger) × Zofia Horowitz
- Izabela Ludwika Goldstand (ID: 2.291.75), neofita ochrzczony 1865–1922 (r.: Aleksander i Maria Guttman) × Adam Breza z Goraja h. wł.
- Leon Feliks Goldstand (ID: 9.485.422), bohater PSB 1871–1926 (r.: Jan i Zofia Horowitz) × Zofia Dorota Karolina Karnkowska z Karnkowa h. Junosza
→ PSB: GOLDSTAND Leon Feliks (1871-1926) ekonomista, dyplomata
- Maria Guttman (ID: ut.13.1.73), neofita ochrzczony 1840–1928 (r.: Mikołaj i Józefa Rosen) × Aleksander Goldstand
- Józefa Goldstand (ID: psb.6969.8), neofita ochrzczony 1863–1936 (r.: Aleksander i Maria Guttman) × Wiktor Kronenberg, Jan Kazimierz Teofil Skiwski
- rząd 4, miejsce 12: Marcelli Kramsztyk [inw. 15067] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13,14: Wanda Szymańska [inw. 15070] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15,16,17: Anastazyia Stępkowska [inw. 15082] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Zofia Katarzyna Kwiatkowska (ID: sw.160298), artykuł 59502 w Nekrologii 1851–1926 (r.: Michał i Julianna Stępkowska) × Stanisław Antoni Hiszpański
- rząd 4, miejsce 18: Piotr Janowski [inw. 15084] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19,20: Anonim [inw. 15089] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Antoni Szumski [inw. 15091] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Pole Grobowe [inw. 15092] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23,24: Irmina Szubert [inw. 15095] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25,26: Wiktor Rupniewski [inw. 15098] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Tomasz Komorowski [inw. 15103] (mat. inw.)
- Tomasz Komorowski h. Ostoja (ID: 11.5.123), urzędnik Królestwa Polskiego 1789–1868 (r.: Józef i Franciszka Krajewska) × Krystyna Julia Spangenberg
- Krystyna Julia Spangenberg (ID: le.1631.1.7), artykuł 19161 w Nekrologii ~1810–1879 (r.: Eberhard i Anna Andreass) × Tomasz Komorowski h. Ostoja
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Jan Wyglendowski [inw. 15108] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Domańscy [inw. 15111] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Ignacy Kubiński [inw. 15115] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 31: Joanna Karolina Wysocka [inw. 15121] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1: Anonim [inw. 15090] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Marya Chmielewska [inw. 15093] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3,4: Choińscy [inw. 15096] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5,6: Adam Naimski [inw. 15099] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7,8: Antoni Willman [inw. 15107] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 9: Włodzimiera Łukaszewicz [inw. 15113] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Teresa Nowicka [inw. 15116] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11,12: Antonina Skomorowska [inw. 15118] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Helena Trawczyńska [inw. 15120] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Sieniawscy [inw. 15123] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Matlińscy [inw. 15127] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16,17: Eleonora Szczerbino [inw. 15129] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: Michał Gajewski [inw. 15135] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 19: Krysia Gajewska [inw. 15139] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20,21: Łukasz Batkowski [inw. 15143] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22: Julia Markianowicz [inw. 15148] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 23: Sikorscy [inw. 15152] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24,25: Ludwik Kramer [inw. 15155] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Franciszek Filipczuk [inw. 15166] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27,28: Hipolit Truszkowski [inw. 15169] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 29: Helena Kossowska [inw. 15172] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 30,31: Kazimierz Pacuski [inw. 15173] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Leon Wielski [inw. 15125] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 2: Zofia Tuszowska [inw. 15133] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Emil Przychodzki [inw. 15144] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Redulscy,Tuszewscy [inw. 15145] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5,6: Anonim [inw. 15156] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7,8: Juljusz Wilkans [inw. 15160] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 9: Maria Kozłowska [inw. 15167] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10,11: Michalina Balbina Scisłowska [inw. 15174] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Maria Święcińska [inw. 15179] (mat. inw.)
- Maria Kochowicz (ID: sw.1137506), ~1870–1950 (r.: Stanisław i Amelia Niedziewska) × Stefan Prot Święciński h. Powała
- rząd 6, miejsce 13,14: Antoni Janowski [inw. 15199] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15,16: Oskar Szmit [inw. 15208] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17,18: Anna Janowska [inw. 15211] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19,20: Jan Święciński [inw. 15217] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 21: Ignacy Wójcicki [inw. 15230] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 22: Eugeniusz Napieralski [inw. 15235] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23: Aniela Pęczalska [inw. 15239] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24: Michał Rajmund Zubowicz [inw. 15250] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Stanisława Krzyżanowska [inw. 15254] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Adolf Erlicz [inw. 15260] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Alexandre Karras [inw. 15263] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 28: Eufemia Staszewska [inw. 15268] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Stefania Ożarowska [inw. 15284] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 30: Leonard Cupriak [inw. 15288] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 31,32: Władysław Pobóg-Górski [inw. 15290] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi