Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 179.
- rząd 1, miejsce 1: Troszokowie [inw. 52072] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Wacław Antoni Domowicz [inw. 52076] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Naruszewiczowie [inw. 52077] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Anonim [inw. 52078] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Wiśniewscy, Dobrzyccy [inw. 52079] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Późniakowie, Piotrowscy [inw. 52080] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Wincenty Plewko [inw. 52088] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Reinerowie [inw. 52091] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Semilscy [inw. 52096] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Jacek Świerkosz [inw. 52098] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Amelia Żurowska [inw. 52103] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Aleksandra Zaliwska [inw. 52107] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Zofia Maniewska [inw. 52110] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Maria Świderska Maciejewska [inw. 52115] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Bolesław Mirecki [inw. 52117] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Stanisław Wypiórkiewicz [inw. 52120] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Paweł Bieńkiewicz [inw. 52127] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Kazimiera Ignatowicz [inw. 52128] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Aleksandra Guzik [inw. 52134] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Dowgwillowie [inw. 52138] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Julian Faliński [inw. 52140] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Brzezińscy [inw. 52146] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Anonim/Pole Grobowe [inw. 52150] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Czyżewscy [inw. 52152] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Maria Niemczynowicz [inw. 52160] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Eugenia Wygrzywalska [inw. 52172] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Witold Rajewski [inw. 52177] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Czesław Ferens [inw. 52179] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 52183] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Karolina Żajkowska [inw. 52184] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Anonim [inw. 52186] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Krzysio Konopka [inw. 52189] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Helena Jagiełło [inw. 52193] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Anonim [inw. 52197] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Anonim [inw. 52198] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Tadeusz Kamiński [inw. 52200] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Helena Klepczarek [inw. 52204] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Jadwiga Kostrzanowska [inw. 52207] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Aleksander Koch [inw. 52211] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Kilukowie [inw. 52215] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Matylda Chęcińska [inw. 52219] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Kocimscy [inw. 52224] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Mieczysław Tymiński [inw. 52227] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Feliks Grabowski [inw. 52238] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Zygmunt Kadłubiski [inw. 52240] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Anonim [inw. 52242] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Stefania Gierymska [inw. 52247] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19, 20: Waleria Janiszewska [inw. 52251] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Roman Zwoiński [inw. 52266] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Barbara Korsak [inw. 52268] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Anonim [inw. 52270] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Gołdygowie [inw. 52272] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Mieczysław Linowski [inw. 52275] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26,27: Anonim/Pole Grobowe [inw. 52277] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Stanisław Kania [inw. 52280] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Anonim [inw. 52281] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 52289] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Zenon Buncler [inw. 52292] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Franciszka Łabęcka [inw. 52295] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Maria Frenkiel-Knaster "Morska" [inw. 52297] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Wanda Chętnik [inw. 52299] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Tadeusz Lamer [inw. 52308] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Anonim/Pole Grobowe [inw. 52312] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Anonim/Pole Grobowe [inw. 52313] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Kornelia Szczepkowska [inw. 52314] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 10: Stanisław Szopski [inw. 52315] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Wincenty Andruszkiewicz [inw. 52318] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Anonim [inw. 52319] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Romuald Dobracki [inw. 52320] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Ewa Zofia Tymińska [inw. 52321] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Leonard Grzelakowski [inw. 52322] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Małgorzata Potopowicz [inw. 52323] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Mirosław Młodzki [inw. 52324] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Zdzisław Dąbrowski [inw. 52327] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Poluś Kowalski [inw. 52329] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Piotruś Zieliński [inw. 52330] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Wojciech Kott [inw. 52331] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Władysław Kuzan [inw. 52333] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Anonim/Pole Grobowe [inw. 52334] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Władysława Zagórska [inw. 52335] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Kazimierz Radwan [inw. 52340] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Aleksander Cichecki [inw. 52341] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Błażejewscy [inw. 52344] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Antoni Nacewicz [inw. 52345] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Anonim [inw. 52346] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Maria Skoff-Rogozińska [inw. 52195] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Anonim [inw. 52203] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Zarzyccy, Sujakowie [inw. 52205] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Marceli Krzycki [inw. 52210] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Anna Szczepaniec [inw. 52214] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Zygmunt Czermiński, Stanisław Jabłoński [inw. 52217] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Joasia Gajewska [inw. 52223] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Józefa Sokopp [inw. 52226] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Stanisław Węgliński [inw. 52229] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Anonim/Pole Grobowe [inw. 52230] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Anna Barańska [inw. 52231] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Teodozja Jurkowska [inw. 52232] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Józefa Korczykowska (ID: sw.239972), ~1880–1955 (r.: Walenty i Zofia Waszczyk) × Stanisław Wieczorkiewicz
- Leokadia Wieczorkiewicz (ID: sw.244536), 1904–1996 (r.: Stanisław i Józefa Korczykowska) × Jan Kanty Józef Wiśniewski
- rząd 4, miejsce 13: Juliusz Łaba [inw. 52243] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Anonim/Pole Grobowe [inw. 52245] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Wanda Michalina Towiańska [inw. 52246] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Maria Wołosiewicz [inw. 52249] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Franciszka Kamecka [inw. 52256] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Trojszczakowie [inw. 52258] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Dołęga-Makowieccy [inw. 52260] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Daniela Kosiorek [inw. 52261] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Stefan Łobacz [inw. 52263] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Leszek Odyniec Dobrowolski [inw. 52265] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Józef Sakowski [inw. 52269] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Romuald Zochowski [inw. 52271] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Anna Remiszewska [inw. 52273] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Grygorjewowie [inw. 52276] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Marianna Budziszewska [inw. 52282] (mat. inw.)
- Paulina Grudniewicz (ID: sw.649573), 1898–1979 × Aleksy Cielecki z Cielczy h. Zaremba
- rząd 4, miejsce 28: Helena Polons [inw. 52285] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Anonim [inw. 52286] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Szlagierowie [inw. 52122] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 2: Grzegorzewscy [inw. 52125] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Janina Danek [inw. 52129] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Tabaczyńscy [inw. 52131] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Anonim/Pole Grobowe [inw. 52132] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Zosia Milewska [inw. 52135] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Anonim [inw. 52137] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Anonim [inw. 52139] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Paweł Gładysz [inw. 52141] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Bronisława Wiśniewska [inw. 52142] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Małkiewiczowie [inw. 52143] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Olgierd Krukowski [inw. 52144] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Piotr Michałowski [inw. 52145] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Waleria Augustyńska [inw. 52148] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Anonim/Pole Grobowe [inw. 52151] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Maria Kacperska [inw. 52153] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Aleksander Rodziewicz [inw. 52155] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: Bandurscy [inw. 52159] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19,2: Anonim/Pole Grobowe [inw. 52162] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Czyżowie, Stasiakowie [inw. 52165] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Lidia Zielińska [inw. 52167] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Jadwiga Kuspiel [inw. 52170] (mat. inw.)
- Sabina Kuśpiel (ID: sw.50685), ~1900–1990 × Stanisław Dobek Gieysztor z Giejsztorów h. Giejsztor
- Apolinary Kubicki (ID: sw.14790), ~1900–1992 × Anna Major
- Anna Major (ID: sw.14791), ~1920–2008 × Apolinary Kubicki
- rząd 5, miejsce 24: Zygmunt Jurkowski [inw. 52174] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Wyganowscy [inw. 52178] (mat. inw.)
- Jan Wyganowski h. Łodzia (ID: psb.19635.6), 1893–1940 (r.: Stanisław i Anna Orzechowska) × Maria Natanson
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Maria Natanson (ID: psb.19635.5), 1901–1980 (r.: Edward i Amelia Eiger) × Jan Wyganowski h. Łodzia
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Benedyktyna Chentkowska [inw. 52182] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Jerzy Olczak [inw. 52185] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Józefa Grzegorczyk [inw. 52188] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Anonim [inw. 52191] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Sałajczykowie [inw. 52149] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Marianna Kasprzyk [inw. 52154] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Anonim/Pole Grobowe [inw. 52157] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Zbigniew Urbański [inw. 52161] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Anonim/Pole Grobowe [inw. 52163] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Kazimierz Rossowski [inw. 52166] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Zaniewscy [inw. 52171] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Franciszek Borudzki [inw. 52176] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Michał Radwan [inw. 52181] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Podgórscy [inw. 52192] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Andrzej Kaczorowski [inw. 52196] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Marja Radziszewska [inw. 52201] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Anonim [inw. 52209] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Januszek Rosenbusch [inw. 52213] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Zofia Ruszczykowska [inw. 52218] (mat. inw.)
- Stanisław Ruszczykowski h. Brochwicz (ID: sw.364813), 1872–1920 (r.: Bronisław i Stanisława Gorczycka) × Zofia Skrzynecka
- Zofia Skrzynecka (ID: sw.364814), 1878–1946 (r.: Antoni i Maria Gorczycka) × Stanisław Ruszczykowski h. Brochwicz
- Stefania Eligia «Bogda» Ruszczykowska h. Brochwicz (ID: sw.364815), uczestnik Powstania Warszawskiego 1913–1991 (r.: Stanisław i Zofia Skrzynecka) × Ryszard Krosnowski z Załusk h. Junosza
- rząd 6, miejsce 16: Maria Kozłowska [inw. 52221] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Anonim/Pole Grobowe [inw. 52225] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Józef Korab Piątkowski [inw. 52228] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Anonim/Pole Grobowe [inw. 52233] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Wacław Malikowski [inw. 52234] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Stefan Ziółek [inw. 52235] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Franciszek Sokołowski [inw. 52236] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Anonim [inw. 52237] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Irena Krupińska [inw. 52239] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Kazimierz Zygmuntowicz [inw. 52241] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Szymańscy [inw. 52244] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Henryk Zorański [inw. 52248] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Kamińscy [inw. 52250] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 52252] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 1: Janina Bańkowska [inw. 52194] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 2: Nawroccy [inw. 52199] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 3: Franciszek Tuszyński [inw. 52202] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 4: Elżunia Malinowska [inw. 52208] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 5: Anonim/Pole Grobowe [inw. 52356] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 6: Zofia Gajewska [inw. 52216] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 7: Kurowscy [inw. 52220] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 8: Anonim [inw. 52222] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi