Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 145.
- rząd 1, miejsce 1,2: Wacław Smoliński [inw: 44625] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Lucyna Woydyno [inw: 44627] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Piotr Sokołowski [inw: 44630] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5,6: Zenon Trojanowski [inw: 44631] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Henryk Koralewski [inw: 44633] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8,9: Eryk Budzyński [inw: 44634] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10,11: Tadeusz Jan Smuga-Otto [inw: 44639] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Łucja Żbikowska [inw: 44642] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Halina Stasieczek [inw: 44645] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14,15: Maria Feill [inw: 44646] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Helena Bolechowska [inw: 44647] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Stanisław Jakubczyk [inw: 44648] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Wacław Milewski [inw: 44650] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Paweł Kulikowski [inw: 44651] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Wanda Jarszewska-Relidzyńska [inw: 44652] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Jan Grela [inw: 44654] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Bronisław Grochowski [inw: 44655] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Olszewscy [inw: 44656] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Romuald Gugnacki [inw: 44657] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Helena Śliwska [inw: 44658] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Czesław Jastrzębski [inw: 44661] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Kazimierz Chróścielewski [inw: 44664] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Honorata Matula [inw: 44667] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Celestyn Gawin [inw: 44668] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Maria Szeląg [inw: 44670] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 31: Helena Makieła [inw: 44671] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 32: Olimpia Teofila Adamczyk [inw: 44673] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 33: Anonim [inw: 44675] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Zofia Rakowska [inw: 44679] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Bronisław Szpicki [inw: 44682] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Helena Rajska [inw: 44683] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Zofia Ślaska [inw: 44686] (mat. inw.)
- Zofia Ślaska ze Slasów h. Ślasa (ID: zi.2.116.a1a2), 1898–1964 (r.: Jarosław i Maria Jaworska)
- Michał Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: zi.2.120.a1), 1923–2011 (r.: Ludwik i Elżbieta Grodzińska) × Kazimiera Gontarz
- Kazimiera Gontarz (ID: zi.2.120.a1a), 1924–2011 (r.: Stanisław i Marianna Skórko) × Michał Ślaski ze Slasów h. Ślasa
- rząd 2, miejsce 5: Hentyk Mamroth [inw: 44688] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Zofia Owsianko [inw: 44690] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Lucjan Garley [inw: 44691] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Maria Łozińska [inw: 44693] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Ezechiel Edward Ancerewicz [inw: 44694] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Bronisław Lubiński [inw: 44695] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Maria Stankiewicz [inw: 44696] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Jadwiga Romańska [inw: 44698] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13: Anonim [inw: 44701] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Ludwika Korycińska [inw: 44702] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Józio Adamski [inw: 44703] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Roman Czarkowski [inw: 44704] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Anna Sikorska [inw: 44705] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Maria Szybicka [inw: 44706] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Bogusław Bacciarelli [inw: 44707] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Władysław Bielecki [inw: 44708] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Ignacy Lasota [inw: 44709] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Stefan Czesław Dobrowolski [inw: 44711] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Jan Grobel [inw: 44712] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Władysław Tomaszewski [inw: 44713] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Edward Michlewski [inw: 44715] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Jan Morawetz [inw: 44723] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Felicia Pawlińska [inw: 44725] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28,29: Jadwiga Banasiowa [inw: 44727] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Marian Derlacki [inw: 44729] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Aleksandra Kuczyńska [inw: 44731] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 32: Witold Rosłoniewski [inw: 44732] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 33: Anonim [inw: 44734] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Edward Pudło [inw: 44736] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Czesław Pyskło [inw: 44737] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Stanisław Plewiński [inw: 44738] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Zofia Skwarczyńska [inw: 44741] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Jadwiga Kotlarska [inw: 44743] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Franciszek Suder [inw: 44745] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Granoszewscy [inw: 44746] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Waleria Frank [inw: 44748] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Halina Iwacyk [inw: 44749] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Edward Woliński [inw: 44750] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Adam Marian Palatzki [inw: 44751] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Jadwiga Janas [inw: 44753] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Pelagia Ograbek [inw: 44755] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Maciej Król [inw: 44756] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Jadwiga Pollakowa [inw: 44757] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Feliks Krauze [inw: 44759] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Wiktor Gałązkowski [inw: 44761] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Hipolit Radliński [inw: 44763] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Zofia Przedpełska [inw: 44764] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Janina Skulska [inw: 44765] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Bronisława Grodek [inw: 44766] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Michał Dybek [inw: 44767] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Ludwik Kacperski [inw: 44768] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Anonim [inw: 44769] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Wacław Ferański [inw: 44770] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Janina Wilkiewicz [inw: 44771] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Piotr Tochowicz [inw: 44772] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Zygmunt Furstenberg [inw: 44773] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Stanisław Watras [inw: 44774] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Knapscy [inw: 44775] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 31: Weronika Łagun [inw: 44776] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 32: Leon Krupski [inw: 44777] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 33: Halina Maria Skarbek-Tłuchowska [inw: 44778] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Rozalia Opara [inw: 44779] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Mikołaj Kołodziej [inw: 44780] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Pole Grobowe [inw: 44781] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Tadeusz Mickiewicz [inw: 44782] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Irena Zaborowska [inw: 44783] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Kazimierz Wyrzykowski [inw: 44784] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Maria i Magdalena Chruszczyńskie [inw: 44785] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Ignacy Foterek [inw: 44786] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Maria Dębska [inw: 44787] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Władysław Cichoński [inw: 44788] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Grudzińscy [inw: 44789] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Paulina Powago [inw: 44790] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Janina Karaś [inw: 44791] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Kazimierz Orłowski [inw: 44792] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Zdzisław Umiastowski [inw: 44793] (mat. inw.)
- Zdzisław Umiastowski von Nandelstädt h. Pierzchała (Roch III) (ID: psb.22051.8), 1909–1965 (r.: Marian i Maria Narzymska) × Janina Mossor
- Zofia Pelczar (ID: psb.22051.11), 1931–1984 (r.: Kazimierz i Janina Mossor) × Ryszard Szczypczyński, Tadeusz Łodziana
- Janina Mossor (ID: psb.22051.7), 1909–1999 (r.: Mieczysław i Józefa Dietl) × Zdzisław Umiastowski von Nandelstädt h. Pierzchała (Roch III), Kazimierz Pelczar
- rząd 4, miejsce 16: Helena Sierota [inw: 44794] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Janusz Romuald Klimowiecki [inw: 44795] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Edmund Janiszewski [inw: 44796] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Wacława Kornacka [inw: 44798] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Zdzisław Pietrusiak [inw: 44800] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Elżbieta Trojan [inw: 44801] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Anonim [inw: 44802] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Salomea Makowska [inw: 44803] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Józefa Kolman Stanisławska [inw: 47510] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Leopold Koehler [inw: 44805] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Ludwika Dobrowolska [inw: 44807] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Aleksandra Remus [inw: 44808] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Franciszka Nowak [inw: 44809] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Wanda Hulewiczowa [inw: 44810] (mat. inw.)
- Wanda Karpińska z Karpina h. Korab (ID: psb.9056.4), 1893–1967 (r.: Antoni i Wanda Święcicka) × Jerzy Teodor Hulewicz h. Nowina
- Zygmunt Karpiński z Karpina h. Korab (ID: psb.11009.5), bohater Czy wiesz kto to jest 1892–1981 (r.: Antoni i Wanda Święcicka) × Grażyna Jeżewska h. Jastrzębiec, Wanda Jolanta Garbowska
- rząd 5, miejsce 2: Jadwiga Karpińska [inw: 44811] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Władysława Rewkiewicz [inw: 44812] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Helena Jaczewska [inw: 44813] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 5: Maria Strzelińska [inw: 44814] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Stanisława Pretkiel [inw: 44816] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7,8: Teodozja Kaczyńska [inw: 44817] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Anna Szymanowska [inw: 44819] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Zofia Karbowiak [inw: 44820] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Zofia Baran [inw: 44822] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Stefania Wolff [inw: 44823] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Jadwiga Łucka [inw: 44824] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Stefan Mroczek [inw: 44826] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Tadeusz Zielonka [inw: 44827] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Westyna Piecha [inw: 44829] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Seweryn Glinicki [inw: 44830] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Anonim [inw: 44831] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Helena Gancarczyk [inw: 44832] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Kazimiera Kunicka [inw: 44834] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Piotruś Łopaciuk [inw: 44835] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Pole Grobowe [inw: 44836] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Rozalia Tenerowicz [inw: 44837] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Maria Biel [inw: 44838] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Zofia Bielska [inw: 44839] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi