Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 177.
- rząd 1, miejsce 1,2: Władysław Jan Zdanowicz [inw. 11022] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 3: Hanka Rychłowska [inw. 11027] (mat. inw.)
- Hanna Rychłowska (ID: n.58870), artykuł 58870 w Nekrologii ~1900–1925 (r.: Edward i Halina Potkańska)
- Halina Potkańska h. Brochwicz (ID: sw.200921), artykuł 63318 w Nekrologii ~1860–1929 (r.: Kalikst i Natalia Ossowska) × Edward Rychłowski
- Edward Rychłowski (ID: sw.200922), artykuł 78397 w Nekrologii ~1860–1930 × Halina Potkańska h. Brochwicz
- rząd 1, miejsce 4: Kazimierz Szczygielski [inw. 11028] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 5,6: Jan Łebkowski [inw. 11035] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7,8,9: Franciszek Kisieliński [inw. 11040] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Katarzyna Ojrzyńska [inw. 11042] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Janina Aniela Herfurt [inw. 11045] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Anonim - Franciszek Jaszowski - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 11047] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Jadwiga Pawłowska [inw. 11051] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Antoni Janowicz [inw. 11052] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Latoszyńscy [inw. 11055] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Anna Myślińska [inw. 11059] (mat. inw.)
- Anna Myślińska (ID: sw.892387), artykuł 29344 w Nekrologii ~1880–1894 (r.: Felicjan i Józefa Mokronoska)
- Józefa Gabriela Anna Mokronoska z Mokronosa h. Bogoria (ID: sw.1892), artykuł 38607 w Nekrologii ~1840–1905 (r.: Stanisław i Pelagia Cichocka) × Felicjan Myśliński
- rząd 1, miejsce 17: Henryk Łempicki [inw. 11061] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18: Anonim - Wincenty Borkowski - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 11062] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Bronisław Peszyński [inw. 11064] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Mieczysław Kretkowski [inw. 11066] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Kazimierz Karnkowski z Karnkowa h. Junosza (ID: sw.22445), artykuł 60865 w Nekrologii 1896–1927 (r.: Kazimierz i Łucja Górska)
- Zofia Karnkowska z Karnkowa h. Junosza (ID: sw.22449), 1906–1970 (r.: Kazimierz i Helena Orzechowska) × Wincenty Józef Górski h. Ślepowron
- rząd 1, miejsce 21: Rozalia Napieraj [inw. 11069] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22,23: Wodzyńscy [inw. 11071] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 24: Bogatko [inw. 11072] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25,26: Antoni Boglewski [inw. 11075] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Emilja Paszkowska [inw. 11081] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Gabryela Stabrowska [inw. 11082] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 29: Helena Stabrowska [inw. 11087] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 30: Feliks Pawlak [inw. 11089] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 31: Anna Pierczyńska [inw. 11091] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 32,33: Sylwester Kieszkowski [inw. 11096] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 34: Anonim [inw. 11097] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 35,36: Maria Kondzior [inw. 11099] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 37: Cecylia Chromińska [inw. 11102] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 38: Anonim - Eleonora Pusch - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 11105] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 39: Anonim [inw. 11106] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 40: Pole Grobowe [inw. 11567] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Anonim - Kalikst Podkoński - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 11084] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Oleszkiewiczowie [inw. 11086] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Wanda Anna Paszkowska (ID: sw.78439), 1892–1966 (r.: Gustaw i Kazimiera Oleszkiewicz) × Franciszek Józef Emilian Kleeberg
- rząd 2, miejsce 3: Gustaw Adolf Welke [inw. 11088] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Eleonora Wojciechowska [inw. 11092] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Ludwik Kujawski [inw. 11098] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Maria Choromańska (ID: sw.113435), 1860–1944 (r.: Karol i Pelagia Makomaska) × Stanisław Kwiryn Kujawski h. Rawicz (odm.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Staś Olszewski [inw. 11101] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 7,8: Zofja Krzemieniewska [inw. 11104] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9: Klet Alfred Ciszkiewicz [inw. 11107] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10: Stanisław Ciszkiewicz [inw. 11130] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Renia Ciszkiewiczówna [inw. 11138] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Ewa Wolska [inw. 11140] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13,14: Anonim - Janina Szydzińska - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 11142] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Aniela Górska [inw. 11144] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Witold Paszkiewicz [inw. 11147] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Franciszek Borsiak [inw. 11151] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 18: Romualda Chojnowska [inw. 11153] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Sobiescy I Witkowscy [inw. 11156] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 20: Stanisław Szybowski [inw. 11159] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 21: Anonim [inw. 11162] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Pole Grobowe [inw. 11163] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23,24: Sokolniccy [inw. 11168] (mat. inw.)
- Marianna Teresa Mikulińska (ID: le.3448.4.8), artykuł 17129 w Nekrologii ~1810–1875 (r.: Filip i Klara Wołowska) × Franciszek Szymon Sokolnicki h. Jastrzębiec
- Antoni Henryk Sokolnicki h. Jastrzębiec (ID: le.3448.4.11), artykuł 77449 w Nekrologii 1849–1912 (r.: Franciszek i Marianna Mikulińska) × Maria Skarzyńska h. Bończa
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Maria Skarzyńska h. Bończa (ID: zi.7.75.a1), artykuł 69186 w Nekrologii 1859–1934 (r.: Feliks i Józefa Niemojowska) × Antoni Henryk Sokolnicki h. Jastrzębiec
- rząd 2, miejsce 25: Adam Bielawski [inw. 11172] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26,27: Daniel Filleborn [inw. 11180] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28: Szletyńscy [inw. 11182] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 29: Aleksander Pruski [inw. 11185] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 30,31: Aleksander Szymański [inw. 11192] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 32: Jan Jackowski [inw. 11196] (mat. inw.)
- Jan Jackowski (ID: psb.20557.7), 1903–1968 × Maria Okolska z Okoła h. Rawicz
- Maria Okolska z Okoła h. Rawicz (ID: psb.20557.6), 1903–1984 (r.: Stanisław i Stefania Jaworowska) × Jan Jackowski
- rząd 2, miejsce 33: Leon Machowski [inw. 11198] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 34,35: Czyżewiczowie [inw. 11201] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 36: Marja Klauze [inw. 11203] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 37,38: Świerkowscy [inw. 11207] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 39: Olszewscy [inw. 11210] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 40: Anonim [inw. 11569] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1,2: Lewińscy [inw. 11085] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Marja Polkowska [inw. 11090] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4: Ignacy Warpechowski [inw. 11093] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5,6: Anonim - Jan Konarski - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 11094] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7,8: Skwierczyńscy [inw. 11100] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9,10: Tomczyccy [inw. 11108] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Mieczysław Byliński (ID: sw.289774), artykuł 54588 w Nekrologii ~1860–1921 (r.: Bonifacy i Pelagia Grodzka) × Zofia Poplińska
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Kazimierz Dębski [inw. 11112] (mat. inw.)
- Wincentyna Mieszkowska (ID: sw.523821), artykuł 16500 w Nekrologii ~1850–1873 (r.: Wincenty i Anna Sommer) × Apolinary Franciszek Władysław Dębski z Dembska h. Prawdzic
- Kazimierz Dębski z Dembska h. Prawdzic (ID: 4.413.48), urzędnik Królestwa Polskiego ~1800–1873 (r.: Mateusz i Marianna Michałowska) × N. N., Franciszka Zagajewska h. Ogończyk
- Maria Katarzyna Józefowicz-Hlebicka z Rudnika (ID: sw.193093), artykuł 47327 w Nekrologii ~1860–1913 (r.: Kazimierz i Maria Bentkowska) × Apolinary Franciszek Władysław Dębski z Dembska h. Prawdzic
- Zofia Józefa Dębska z Dembska h. Prawdzic (ID: sw.331205), artykuł 58797 w Nekrologii ~1860–1925 (r.: Kazimierz i Franciszka Zagajewska) × Aleksander Rakowski
- rząd 3, miejsce 12: Romuald Krzemieniewski [inw. 11115] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13: Józefa Gerlach [inw. 11116] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Henryk Bobiński [inw. 11119] (mat. inw.)
- Henryk Bobiński h. Kościesza (ID: psb.1511.1), bohater PSB 1861–1914 (r.: Antoni i Wiktoria Chachólska) × Helena Bobińska h. Kościesza
→ PSB: BOBIŃSKI Henryk (1861-1914) muzyk
- rząd 3, miejsce 15: Walenty Milczarek [inw. 11122] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Dunin Bartodziejscy [inw. 11128] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Juljusz Henryk Jastrzębiec Kamieński [inw. 11132] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Dyonizy Rózalski [inw. 11134] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19,20: Marya Timme [inw. 11137] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Anonim [inw. 11143] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22,23: Ludwik Jarra [inw. 11150] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jerzy Łempicki z Łempic h. Junosza (ID: sw.218118), 1883–1955 (r.: Ignacy i Florentyna Rościszewska) × Irena Jarra
- Irena Jarra (ID: sw.218119), 1890–1959 × Jerzy Łempicki z Łempic h. Junosza
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jerzy Łempicki z Łempic h. Junosza (ID: sw.218120), znani historycy 1923–2005 (r.: Jerzy i Irena Jarra) × Anna Mintowt-Czyż z Woronny h. Godziemba
- rząd 3, miejsce 24: Józefa Stańczykiewicz [inw. 11152] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25,26: Zygmunt Bojanowski [inw. 11160] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jan Bojanowski z Bojanowa h. Junosza (ID: zi.1.35.probant), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1893–1973 (r.: Michał i Jadwiga Rudowska) × Jadwiga Halina Chełchowska z Chełch h. Lubicz
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Juljanna Waszkowska [inw. 11164] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 28: Eustachy Milewski [inw. 11166] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Antonia Bernatowiczowa [inw. 11167] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30,31: Stamirowscy [inw. 11170] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 32: Józefa Żukowska [inw. 11174] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 33: Zofia Goździkowska [inw. 11176] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 34: Wiktor Jankowski [inw. 11179] (mat. inw.)
- Wiktor Jankowski (ID: loza.5908o), artykuł 50253 w Nekrologii 1853–1917 (r.: Ignacy i Agnieszka Gorzyńska) × Maria Elżbieta Nowicka
- Maria Elżbieta Nowicka (ID: loza.5908m), artykuł 60875 w Nekrologii ~1860–1927 (r.: Karol i Berta Sonnabend) × Wiktor Jankowski
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 35: Idalja Staniszewska [inw. 11181] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 36: Kazimierz Maciej Fitkau [inw. 11184] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 37: Mieczysław Dauksza [inw. 11187] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 38: Maria Pietrak [inw. 11191] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 39,40: Kohlsdorfowie, Tatarkiewiczowie I Woytkiewiczowie [inw. 11197] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1: Emilja Lebelt [inw. 11109] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2: Wojciech Bogusław Kowalik [inw. 11111] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3,4: Tomczyccy [inw. 11117] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jan Damazy Tomczycki h. Jastrzębiec (ID: le.3828.1.3), urzędnik Królestwa Polskiego ~1810–1879 (r.: Teodor i Apolonia Jarońska) × Adelajda Szymańska
- Adelajda Szymańska (ID: le.3828.1.6), artykuł 131080 w Nekrologii 1818–1896 (r.: Wawrzyniec i Marianna Ziemińska) × Jan Damazy Tomczycki h. Jastrzębiec
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jan Roman Tomczycki h. Jastrzębiec (ID: le.3828.1.10), artykuł 57297 w Nekrologii 1848–1924 (r.: Jan i Adelajda Szymańska) × Jadwiga Antonina Mielęcka h. Ciołek (Aulok)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Maria Petzold (ID: sw.761262), 1894–1973 (r.: Emil i Michalina Łuszczyńska) × Marian Tomczycki h. Jastrzębiec
- Marian Tomczycki h. Jastrzębiec (ID: sw.108909), 1894–1976 (r.: Jan i Jadwiga Mielęcka) × Maria Petzold
- rząd 4, miejsce 5: Barbara Zan [inw. 11118] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Antoni Ratyński [inw. 11121] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Marjanna Nowisz [inw. 11125] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8: Zofia Marczak [inw. 11126] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Felicja Piotrowska [inw. 11127] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10,11: Józefa Buczek [inw. 11129] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12: Aleksander Rykowski [inw. 11131] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13,14: Ważyńscy I Tesmorowie [inw. 11133] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15: Maksymilian Dymecki [inw. 11139] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16,17: Jan Markowski [inw. 11145] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 18,19: Kierszysowie [inw. 11149] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 11154] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21,22: Teressa Jerzmanowska [inw. 11155] (mat. inw.)
- Teresa Suchecka na Suchcicach h. Poraj (ID: lu.30588), artykuł 17001 w Nekrologii 1839–1874 (r.: Stanisław i Anna Dębowska) × Włodzimierz Władysław Jerzmanowski z Jerzmanowa h. Dołęga
- Jan Sierzpowski (ID: zi.7.19.a1ao), artykuł 48449 w Nekrologii ~1860–1915 (r.: Józef i Salomea Wyrzykowska) × Cecylia Malcz z Olszowej
- rząd 4, miejsce 23: Zofia Kropiwnicka [inw. 11157] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24: Józefa Domaniewska [inw. 11158] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25: Anastazja Południkiewicz [inw. 11165] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Kazimierz Werstak [inw. 11169] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Zofia Werstak [inw. 11171] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Zofia Jagodzińska [inw. 11175] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Anonim [inw. 11177] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Juljan Stamirowski [inw. 11178] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 31: Wacława Fijałkowska [inw. 11183] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 32: Maria Fitkau [inw. 11186] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 33,34: Walenty, Halina Witkowscy [inw. 11188] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 35: Leonard Kucharski [inw. 11193] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 36,37: Anonim [inw. 11195] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 38: Leontine-Charlotte Goyet-Heyman [inw. 11199] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 39,40: Anonim / Pole Grobowe [inw. 11200] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Jan Władysław Greczyk [inw. 11189] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2,3: Paulina Gierszt [inw. 11190] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Ignacy Goerscht-Drużbacki h. Gierszt (ID: 5.115.15), 1899–1982 (r.: August i Jadwiga Orzechowska)
- rząd 5, miejsce 4,5,6: Aniela Leszczyńska [inw. 11219] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7,8,9,10: Benedykt Młodzianowski [inw. 11250] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 11,12: Karpus [inw. 11260] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13,14: Anonim [inw. 11296] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15,16: Mosciccy [inw. 11298] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17: Klementyna Kadłubiska [inw. 11299] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Pole Grobowe - Antoni Kotarski - Z Bibliografii [inw. 11300] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Timme [inw. 11301] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Witold Dąbrowski [inw. 11303] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Kazimiera Zielińska [inw. 11306] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22,23: Feliks Szmydt [inw. 11307] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Zofia Paszkowska [inw. 11308] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Leon Janiszowski [inw. 11310] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Adam Bisiński [inw. 11311] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Ludwika Czarnecka [inw. 11313] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28,29: Zofja Kryłowska [inw. 11317] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 30: Edward Mosingiewicz [inw. 11321] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 31,32,33: Piaseccy,Popławscy [inw. 11323] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 34: Romuald Kupiec [inw. 11324] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 35,36,37: Szancenbachowie [inw. 11325] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 38: Billichowie [inw. 11326] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 39: Barbara Paszkowska [inw. 11332] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 40: Bronisława Boruta - Skulska [inw. 11333] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1,2: Anna Markowska [inw. 11206] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3,4: Stella Olczak-Wojciechowska [inw. 11204] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5,6: Rodkiewiczowie [inw. 11212] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7,8,9: Stainkowie [inw. 11217] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10: Anonim - Karol Dębski - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 11222] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11,12: Marya Julia Zaleska [inw. 11224] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13,14: Anna Julia Funkiewicz [inw. 11228] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Janiccy I Chotkowscy [inw. 11202] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16,17: Chądzyński [inw. 11205] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18,19: Feliks Rosiński [inw. 11209] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20,21: Józefa Bardzińska [inw. 11211] (mat. inw.)
- Józefa Maria Kozarska (ID: sw.72209), artykuł 17138 w Nekrologii 1850–1875 (r.: Bolesław i Salomea Leopold) × Piotr Bardziński z Bardzinina h. Awdaniec
- rząd 6, miejsce 22,23: Kania [inw. 11215] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24: Florjan Grużewski [inw. 11221] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Jan Szymon Zajkowski [inw. 11226] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 26: Leokadia Matyborska [inw. 11227] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Franciszek Remiszewski [inw. 11229] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28,29: Paulina Zajkowska [inw. 11231] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 30: Antoni Borakowski [inw. 11230] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 31,32: Wiktorja Majewska [inw. 11213] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 33: Edward Streij [inw. 11220] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 34: Pole Grobowe [inw. 11223] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 35: Edmund Sobol [inw. 11225] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 36,37: Służewscy [inw. 11232] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 38: Tadeusz Chełmiński [inw. 11233] (mat. inw.)
- Tadeusz Chełmiński h. Nałęcz (ID: sw.113077), artykuł 34957 w Nekrologii 1852–1901 (r.: Maksymilian i Kazimiera Janczewska) × Józefa Niepokojczycka
- Józefa Niepokojczycka (ID: sw.115346), artykuł 58923 w Nekrologii ~1860–1925 (r.: Stanisław i Felicja Ossolińska) × Tadeusz Chełmiński h. Nałęcz
- rząd 6, miejsce 39,40: Maksymilian Chełmiński [inw. 11234] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi