Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 166.
- rząd 1, miejsce 1,2: Leszczyna - Głybowscy [inw. 66002] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Wacław Musiałek [inw. 66010] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Czesława Grabicka [inw. 66015] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Anna Scholl [inw. 66018] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Antoni Dobrowolski [inw. 66020] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Bolesław Rakowski [inw. 66039] (mat. inw.)
- Bolesław Rakowski h. Lubicz (ID: sw.1041464), artykuł 55402 w Nekrologii ~1870–1922 (r.: Henryk i Józefina Łuszczewska) × Kazimiera Wnukowska
- Kazimiera Wnukowska (ID: n.264339), artykuł 264339 w Nekrologii ~1880–1923 × Bolesław Rakowski h. Lubicz
- rząd 1, miejsce 8: Nast [inw. 66043] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Pole Grobowe [inw. 66045] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Józef Kwapich [inw. 66046] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Wanda Regina Marszałek [inw. 66052] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Aleksander Popiński [inw. 66061] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Mateusz Sawoniak [inw. 66063] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Eugeniusz Gerc [inw. 66066] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Władysław Galicz [inw. 66069] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Andrzej Niemirowski [inw. 66072] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Anonim [inw. 66233] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Hubert Kasprzycki [inw. 66074] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Januszek Pereświet - Sołtan [inw. 66075] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Janusz Ufnal [inw. 66080] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20: Natalia Brydak [inw. 66081] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21,22: Pole Grobowe [inw. 66083] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Joasia Pańczak [inw. 66086] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Purzyccy [inw. 66091] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Władysław Ponicki [inw. 66095] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Halinka Bednarska [inw. 66097] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Leonarda Biercewicz [inw. 66099] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Pole Grobowe [inw. 66101] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 66102] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Marian Królicki [inw. 66031] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Wacław Juchniewicz [inw. 66032] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Zofia Emilia Wladich [inw. 66033] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Kazimiera Rutkowska [inw. 66034] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Marcjanna Pietrzak [inw. 66035] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Euzebiusz Kiełkiewicz [inw. 66036] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Józefa Socha [inw. 66040] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Tadeusz Zieliński [inw. 66042] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Włodzimierz Wołk-Lewonowicz [inw. 66044] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Józef Przastek [inw. 66048] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Przemysław Piaskiewicz [inw. 66053] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Aleksander Żołądek [inw. 66055] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Pole Grobowe [inw. 66058] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Wincenty Mirecki [inw. 66059] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Anna Mirecka [inw. 66065] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Antonina Krajewska [inw. 66068] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Lucyna Kossecka [inw. 66076] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Karol Buczyński [inw. 66078] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 19: Jan Zaborowski [inw. 66082] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 66087] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Anonim [inw. 66090] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Kazimiera Wyrwich [inw. 66092] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Karolina Rutkowska [inw. 66093] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Bogdan Stępień [inw. 66127] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Wincenty Jakubiak [inw. 66130] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Ludwika Mirowska [inw. 66134] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Helena Wiśniewska [inw. 66137] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Gutkowscy [inw. 66138] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 29: Anonim [inw. 66139] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Marta Klemińska [inw. 66062] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Anonim / Maria Baranowska [inw. 66064] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Franciszek Parada [inw. 66067] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Wiktoria Janicka [inw. 66070] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Palaczowie [inw. 66071] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Adolf Szatkowski [inw. 66073] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Anonim [inw. 66077] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Wincenty Bolejszo [inw. 66079] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Zygmuś Szymański [inw. 66084] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Feliks Doboszyński [inw. 66089] (mat. inw.)
- Aniela Doboszyńska (ID: sw.242505), artykuł 61448 w Nekrologii 1860–1928 × Bolesław Piotr Wyganowski h. Łodzia
- rząd 3, miejsce 11: Józef Rędziński [inw. 66094] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Władysław Kotkowski [inw. 66096] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Anonim [inw. 66098] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Julia Zaczek [inw. 66100] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Pole Grobowe [inw. 66103] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16,17: Stanisława Nowakowska [inw. 66104] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Maria Płaza [inw. 66106] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Włodzimierz Siemiński [inw. 66108] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Anonim [inw. 66111] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Krystyna Oleksiak [inw. 66112] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Pole Grobowe [inw. 66113] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Leon Fiszer [inw. 66114] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Kazimiera Iwanowska [inw. 66115] (mat. inw.)
- Kazimiera Ziemięcka h. Nieczuja (ID: zi.6.44.a), 1880–1967 (r.: Antoni i Karolina Oziębłowska) × Jerzy Iwanowski h. Rogala (odm.)
- Wanda Jadwiga «Joanna» Iwanowska h. Rogala (odm.) (ID: psb.15036.4), uczestnik Powstania Warszawskiego 1920–1977 (r.: Jerzy i Kazimiera Ziemięcka) × Stanisław Wojciech «Rafał» Leopold, Kajetan Sosnowski
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 66117] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Józefa Niedźwiedzka [inw. 66118] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Maria Siecińska [inw. 66119] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Ryłko [inw. 66121] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Marian Kazimierz Schlosser [inw. 66123] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Barbara Denta [inw. 66105] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Stanisław Godlewski [inw. 66107] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Józef Wojdyłło [inw. 66109] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Stefania Kijanowska [inw. 66110] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Kluszczyńscy [inw. 66116] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Adam Grochowski [inw. 66120] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Anna Tomaszewska [inw. 66122] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Jerzy Fournier [inw. 66125] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Zosieńka Oszmanowicz [inw. 66126] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Pietkiewiczowie [inw. 66128] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 11: Maria Sołtys [inw. 66131] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Franciszek Marzyński [inw. 66136] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Józef Niewiadomski [inw. 66144] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 66146] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Marianna Sikora [inw. 66147] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Felicja Szarlittowa [inw. 66149] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Anonim [inw. 66154] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Walenty Latoszek [inw. 66157] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Krawczak [inw. 66158] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Ignacja Bukowska [inw. 66161] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Maria Matyjewicz [inw. 66163] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Pole Grobowe [inw. 66166] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Stanisław Niwiński [inw. 66167] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Waleria Kowalska [inw. 66168] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25: Jan Włodarek [inw. 66170] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Mikołaj Crotti [inw. 66173] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Alina Witkowska [inw. 66178] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Pole Grobowe [inw. 66179] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Józefa Witalska [inw. 66180] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Emila Wołodkowicz [inw. 66124] (mat. inw.)
- Emilia Jurewicz h. Lubicz (ID: sw.9508), 1890–1963 (r.: Fortunat i Zofia Szyszko) × Ignacy Wołodkowicz h. Radwan
- Renata Maria Dzidzikowska (ID: sw.9513), 1924–2006 (r.: Jan i Helena Malinowska) × Władysław Wincenty Wołodkowicz h. Radwan
- Władysław Wincenty Wołodkowicz h. Radwan (ID: sw.9511), 1923–2010 (r.: Ignacy i Emilia Jurewicz) × Renata Maria Dzidzikowska, Halina Sawicka
- rząd 5, miejsce 2: Kazimierz Weber [inw. 66129] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Irena Zawiślakowa [inw. 66132] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 66133] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Anonim [inw. 66135] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Remiszewscy [inw. 66141] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Anonim [inw. 66142] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8,9: Walenty Jabłoński [inw. 66143] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Józef Dąbrowski [inw. 66145] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Mieczysław Popielarz [inw. 66148] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Karol Dobrzyński [inw. 66150] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Stanisława Wzorek [inw. 66151] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Wiesław Czerwenka [inw. 66153] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Pole Grobowe [inw. 66155] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Bolesław Szymański [inw. 66159] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Antonina Gertz [inw. 66162] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 66165] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Emilja Kowalewska [inw. 66169] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Maria Kowalska [inw. 66175] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Jan Gołębiowski [inw. 66182] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Julianna Traczuk [inw. 66185] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Kazimierz Grochowski [inw. 66188] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Pole Grobowe [inw. 66191] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Bibianna Grochowska [inw. 66192] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26,27: Florentyna Sikorowska [inw. 66195] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Maria Szrejer [inw. 66202] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Kazimierz Rejniak [inw. 66204] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1,2: Anna Jarosz [inw. 66140] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Anonim [inw. 66152] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Władysław Witalski [inw. 66156] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Helena Krzemińska [inw. 66160] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Stolarscy [inw. 66164] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Pole Grobowe [inw. 66171] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Piaseccy [inw. 66172] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9,1: Pole Grobowe [inw. 66174] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Anonim [inw. 66176] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Jan Przepiórka [inw. 66177] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Pawłowscy [inw. 66181] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Anonim [inw. 66184] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Mieczysław Cygański [inw. 66186] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Stanisława Pławska [inw. 66190] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17,18: Eleonora Bijakowska [inw. 66193] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Stanisława Gnarowska [inw. 66199] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 66200] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Stasiunia Jaroszówna [inw. 66201] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22,23: Pole Grobowe [inw. 66203] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Franciszek Baranowski [inw. 66205] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Ignacy Karol Poraj-Kuczewski [inw. 66209] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Wacław Cieszewski [inw. 66211] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Ludwik i Aniela Zapp [inw. 66215] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Pole Grobowe [inw. 66218] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Marysia Kwiatkowska [inw. 66221] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi