Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 162.
- rząd 1, miejsce 1: Waleria Smoleńska [inw. 64735] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Pole Grobowe [inw. 64737] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Hornowie [inw. 64740] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4,5: Pole Grobowe [inw. 64742] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Henrietta Maria Rosenfeld [inw. 64743] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 7: Maria Kiełbaska [inw. 64746] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Władysława Kaczorek [inw. 64748] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Józef Zdunek [inw. 64750] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Janina Marczyńska [inw. 64753] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Stefan Popławski [inw. 64755] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Marjanna Deresiewicz [inw. 64756] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Pole Grobowe [inw. 64757] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14,15: Ziutek Skowroński [inw. 64768] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Aleksander Krajza [inw. 64770] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Janina Rutkowska [inw. 64771] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Michalina Turek [inw. 64772] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Eugeniusz Drezner [inw. 64773] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Helena Bączyńska [inw. 64777] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Maria Ostrowska [inw. 64778] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Dąbrówka [inw. 64779] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Zofia Bobrowska [inw. 64781] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Rajmund Muller [inw. 64782] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Zalescy [inw. 64786] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Stefan Kowalski [inw. 64788] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Józef Wesołowski [inw. 64790] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Edward Gronek [inw. 64791] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Aluchna Siecińska [inw. 64793] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1: Tadeusz Ostrzeszewicz [inw. 64760] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Anastazja Gawor [inw. 64761] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3,4: Alinka Zwolińska [inw. 64762] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Olga Benisławska [inw. 64763] (mat. inw.)
- Olga Becker (ID: sw.246795), 1886–1962 (r.: Jan i Olga Kulabkow) × N. Borowy, Juliusz Benisławski z Benisławia h. Pobóg
- Juliusz Benisławski z Benisławia h. Pobóg (ID: sw.115436), 1885–1972 (r.: Michał i Amelia Swołyńska) × Olga Becker
- rząd 2, miejsce 6: Wyrzykowscy [inw. 64764] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Anonim [inw. 64765] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Ewa Rudzka [inw. 64766] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Marychna Starzyńska [inw. 64767] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Karolina Wolańska [inw. 64769] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Jadwiga Maksymowicz [inw. 64774] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Janina Nyk [inw. 64775] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Jadwiga Grzegorzewska [inw. 64776] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Wincenty Elwich [inw. 64780] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Pole Grobowe [inw. 64784] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Jadwiga Popielarz [inw. 64785] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Anna Benisławska [inw. 64787] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Janina Heine [inw. 64789] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Teofil Mirecki [inw. 64792] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 20: Paulina Dalewska [inw. 64794] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 21: Wacław Borkowski [inw. 64795] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Wacław Stefan Kredyk [inw. 64797] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Józef Legutko [inw. 64799] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Antoni Wojdecki [inw. 64800] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Halinka Kornalewska [inw. 64801] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Stanisław Bogusz [inw. 64842] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27,28: Luterkowie [inw. 64843] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Eugeniusz Wilczkowski [inw. 64844] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Antoni Kostecki [inw. 64796] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Wincenty Jasiński [inw. 64798] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Zofja Sniegocka [inw. 64802] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Cecylia Fijałkowska [inw. 64803] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Zygmunt Toczyski [inw. 64804] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Wincentyna Foltyńska [inw. 64805] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7,8: Pole Grobowe [inw. 64806] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Ignacy Pietkiewicz [inw. 64807] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10,11: Wacław Dargiel [inw. 64808] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Jakób Pawełek [inw. 64809] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13: Franciszka Bachulska [inw. 64810] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Anna Leple [inw. 64811] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Zofia Fedorowicz [inw. 64812] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Irena Zajączkowska [inw. 64813] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Maryleczka Kruszyńska [inw. 64814] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18,19: Antonina Lutz [inw. 64815] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20: Jerzy Turlewicz [inw. 64816] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Ludwik Woyda [inw. 64817] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Maria Oleszyńska [inw. 64818] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 64819] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Anonim [inw. 64820] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Roman Dalewski [inw. 64821] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 26: Piotr Bartoszewicz [inw. 64822] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27,28: Bryś [inw. 64823] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Halinka Rustejko [inw. 64824] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 30: Władysław Miernik [inw. 64825] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1,2: Anna Uścińska [inw. 64826] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Władysław Ressau-Rousseau [inw. 64827] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Anonim [inw. 64828] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Anonim [inw. 64829] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Janina Serafinowicz [inw. 64830] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Ludwik Kotecki [inw. 64831] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Marceli Pawlicki [inw. 64832] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Pole Grobowe [inw. 64833] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Janina Zwierzchowska [inw. 64834] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Maria Bobowska [inw. 64835] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Marja Sobiesiak [inw. 64836] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Rudolf Kawczak [inw. 64837] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Michalina Maszyńska-Krzewińska [inw. 64838] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15: Anonim [inw. 64839] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Anonim [inw. 64840] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Aniela Binge [inw. 64841] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Amelia Mańkowska [inw. 64845] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Teodor Klutke [inw. 64846] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 64847] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Jakób Bartoszewicz [inw. 64848] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Ludwik Szewski [inw. 64849] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Stanisław Sikorski [inw. 64850] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Bieńkowscy [inw. 64851] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Zygmunt Powichrowski [inw. 64852] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 26,27: Antoni i Barbara Linke'owie [inw. 64854] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Magdalena Rau [inw. 64855] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Helena Wąsak [inw. 64856] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Anna Misiewska [inw. 64857] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Helena Murchel [inw. 64858] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Władysław Rządkowski [inw. 64859] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Filomena Staszkiewicz [inw. 64860] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 64861] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Mikołaj Ratyński [inw. 64862] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Bronisław Gadaliński [inw. 64863] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Anonim [inw. 64864] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Edward Hechmann [inw. 64865] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 9: Marian Skąpski [inw. 64866] (mat. inw.)
- Marian Skąpski (ID: sw.465819), 1883–1964 (r.: Karol i Józefa Dzierżawska) × Janina Krejbich
- Janina Krejbich (ID: sw.465820), 1888–1971 (r.: Jan i Zofia Szumkowska) × Marian Skąpski
- rząd 5, miejsce 10: Kacper Wolski [inw. 64867] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 11: Władysław Kandefer [inw. 64869] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Kazimierz Jarzębski [inw. 64870] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Kazimiera Fajecka [inw. 64871] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Florentyna Precht [inw. 64872] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Paulina Kellerowa [inw. 64873] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Leopold Lewiński [inw. 64874] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17: Stanisława Rudkowska [inw. 64875] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Anonim [inw. 64876] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Leon Rudnicki [inw. 64877] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 64878] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Anonim [inw. 64879] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Teresa Michalczewska [inw. 64880] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 64881] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Anonim [inw. 64882] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25,26,27: Pole Grobowe [inw. 64883] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Ewa Steppa [inw. 64884] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29,3: Turkowscy i Szczypiorscy [inw. 64885] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1,2: Józef Szymczak [inw. 64886] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Felicja Świętoszewska [inw. 64887] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Januszek Ilecki [inw. 64888] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Antoni Wojtowicz [inw. 64889] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Łucja Arendzikowska [inw. 64890] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Marianna Orłowska [inw. 64891] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Stanisława Bem [inw. 64892] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 9: Franciszek Przybyszewski [inw. 64893] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Maria Kucharska [inw. 64894] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Bronisława Kucharska [inw. 64895] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12,13: Trentowscy [inw. 64896] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 64897] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Natalia Olszewska [inw. 64898] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Wojciech Bednarczyk [inw. 64899] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Stanisław Brochowski [inw. 64900] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Anna Samorewicz [inw. 64901] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Gołębiewscy [inw. 64902] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Józefa Krygier [inw. 64903] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Rodkiewiczowie [inw. 64904] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Janina i Stanisław Rykowscy [inw. 64905] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Adam Baranowski [inw. 64906] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24,25: Pole Grobowe [inw. 64907] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Julja Sadowska [inw. 64908] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Anna Sztuk [inw. 64909] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Józefa Sadowska [inw. 64910] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Teresa Olek [inw. 64911] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Świderscy [inw. 64912] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi