Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 169.
- rząd 1, miejsce 1: Józefa Szymańska [inw. 64375] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Henryk Szulecki [inw. 64378] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Antoni Gasparski [inw. 64380] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Jerzy Grodzki [inw. 64381] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Stefania Trojan [inw. 64382] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Dietrychowie [inw. 64383] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Kazimierz Kwiatkowski [inw. 64385] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Janina Mirowska [inw. 64386] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Maria Koczorowska [inw. 64387] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Zuzanna Stypułkowska [inw. 64390] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Szczuccy [inw. 64391] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Lubawscy [inw. 64393] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Bronisław Ostrowski [inw. 64395] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 14: Wiktorja Zieleniewska [inw. 64398] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Stefan Kopczyński [inw. 64400] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Irena Horosiewicz [inw. 64401] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Suscy [inw. 64403] (mat. inw.)
- rząd 1,2, miejsce 18: Andrzej Samos [inw. 64404] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19,2: Suscy [inw. 64408] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Piotr Dąbrowski [inw. 64411] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Bronisław Zodke [inw. 64414] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Józef Maciej Świderski [inw. 64415] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Bruzdowiczowie [inw. 64416] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Bublikowie [inw. 64419] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Andrzej Oleradzki [inw. 64420] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27,28: Edmund Wojciechowski [inw. 64422] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 29: Henryk Drążewski [inw. 64425] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Katarzyna Madejska [inw. 64405] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Stanisława Szewczyk [inw. 64406] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Anonim [inw. 64407] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Leokadja Hubert [inw. 64409] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Leonarda Drzewiecka [inw. 64410] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Anna Święcka [inw. 64412] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Helena Pawłowska [inw. 64413] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 64417] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Anonim [inw. 64418] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Stefania Szyszko [inw. 64421] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11: Tomasz Rembelski [inw. 64423] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Józef Mrowiński [inw. 64424] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Zofia Szatkowska [inw. 64427] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Grunwaldowie [inw. 64429] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Zbroch [inw. 64432] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Emilia Potocka [inw. 64433] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Maksio Rajkowski [inw. 64440] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Krystyna Drobik [inw. 64445] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Henryk Koc [inw. 64446] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 64447] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Roman Suski [inw. 64450] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23,24: Gruszczyńscy [inw. 64453] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Konstanty Drążewski [inw. 64464] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26: Emilia Drążewska [inw. 64465] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Maria Jasińska [inw. 64468] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Marja Sternowa [inw. 64469] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 29: Barbara Kuczykowa [inw. 64470] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Władzio Piasecki [inw. 64426] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Jerzy Ściebora [inw. 64428] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Edelmanowie [inw. 64430] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Franciszka Lipińska [inw. 64431] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Orewczykowie [inw. 64434] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Maria Banasiak [inw. 64435] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Ostrowscy [inw. 64437] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Maria Wilem [inw. 64439] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Jan Felcz [inw. 64441] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Lubicz-Majewscy [inw. 64442] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Stanisław Mazur [inw. 64443] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Kazimierz Malewski [inw. 64444] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13: Wacław Kurnatowski [inw. 64448] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Stanisław Uchmański [inw. 64449] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Śpiewakiewicz [inw. 64451] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Edmund Krankowski [inw. 64452] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Piotr Barczyk [inw. 64455] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18: Henryk Pyda [inw. 64456] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Anonim [inw. 64457] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Irena Śpiewankiewicz [inw. 64458] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Stefan Nalborski [inw. 64459] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Jan Rybak [inw. 64460] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 23: Józefa Paprocka [inw. 64461] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Józef Hała [inw. 64462] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Katarzyna Syga [inw. 64463] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Feliks Zodke [inw. 64466] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Tadzio Wiliński [inw. 64467] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 28: Pole Grobowe / Zdzisław Domaniewski [inw. 64471] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 64472] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Maria Michniewska [inw. 64473] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Józefa Kosikowska [inw. 64477] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Michał Szabrański [inw. 64478] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Jerzy Krawczyk [inw. 64480] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Margit Jelnicka [inw. 64482] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Eulalia Kaniewska [inw. 64484] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Pelagia Tarnowska [inw. 64486] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Jadwiga Zaborowska [inw. 64488] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Józefa Andrzejczuk [inw. 64492] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Marianna Glinka [inw. 64495] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Helena Moczulska [inw. 64497] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Leszek Nowak [inw. 64499] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Stanisława Stankiewicz [inw. 64500] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Stefania Raiterowa [inw. 64502] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Stanisław Strykowski [inw. 64503] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Makulscy [inw. 64962] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 17: Felicja Rupiewicz [inw. 64505] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Stefan Francki [inw. 64507] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 19: Kazimierz Załuska [inw. 64512] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Jan Kasperski [inw. 64513] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Zofja Ruczyńska [inw. 64517] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22,23: Stanisława Skrzycka [inw. 64520] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24: Herbuś Keczker [inw. 64527] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25: Aleksander Szumowski [inw. 64528] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Adela Zalewska [inw. 64529] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Anonim [inw. 64531] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Halina Wołyńczyk [inw. 64532] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Antoni Tarnowski [inw. 64534] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Teofil Adam Malicki [inw. 64474] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 2: Brudzińscy [inw. 64475] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Kazimiera Zielińska [inw. 64476] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Helena Kuśmierczyk [inw. 64479] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Zofia Filipiak [inw. 64481] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Leokadja Szabalińska [inw. 64483] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Franciszek Piotrowski [inw. 64485] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Zbigniew Franciszek Marcin Kucharski [inw. 64487] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Pole Grobowe [inw. 64489] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Jadwiga Pawlak [inw. 64490] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Norwa [inw. 64491] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Roman Boczkowski [inw. 64493] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Bronisław Stankiewicz [inw. 64494] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Jarzembowscy [inw. 64496] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Edward Słonawski [inw. 64498] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Kazimierz Raczkowski [inw. 64501] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17: Goldman [inw. 64504] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Zdzisław Tracz [inw. 64506] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Pole Grobowe [inw. 64508] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Stefan Neyman [inw. 64509] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Alfred Minich [inw. 64510] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Franciszek Dworzak [inw. 64511] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Teresa Walicka [inw. 64514] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Bogumiła Maruszak [inw. 64515] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Adolf Mamczyc [inw. 64516] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Karol Zorczykowski [inw. 64518] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Aleksander Jastrzębiec [inw. 64519] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Wanda i Józef Osińscy [inw. 64521] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Zuzanna Kozłowska [inw. 64522] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Henryka Tarnowska [inw. 64523] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 2: Pole Grobowe [inw. 64524] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Kazimierz Rutkowski [inw. 64525] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Włodzimierz Poeche [inw. 64526] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Julja Jakimowska [inw. 64530] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Pole Grobowe [inw. 64533] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Strońscy [inw. 64535] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Zofia Uchmańska [inw. 64537] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 9: Pole Grobowe [inw. 64538] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Stanisław Pawłowski [inw. 64539] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Rosikiewiczowie [inw. 64541] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Leśniakowie [inw. 64543] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Szemplińscy [inw. 64544] (mat. inw.)
- Bolesław Karol Szempliński h. Ślepowron (ID: psb.33567.2), artykuł 86342 w Nekrologii 1843–1918 (r.: Adam i Maria Wittan) × Julia Alberta Bystrzyńska, Kamilla Perzyńska
- Mieczysław Szempliński h. Ślepowron (ID: psb.33567.7), 1882–1957 (r.: Bolesław i Kamilla Perzyńska)
- rząd 6, miejsce 14: Janina Kisielewiczówna [inw. 64546] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Stanisława Lewandowska [inw. 64548] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Ludwik Borowski [inw. 64551] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Jerzy Miszczak [inw. 64552] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Zofia Ślaska [inw. 64553] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Irena Lipińska [inw. 64556] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Anonim [inw. 64558] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Anonim [inw. 64560] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Janina Cwenar [inw. 64561] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Jadwiga Sklepowicz [inw. 64563] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Petronela Perwozajtys [inw. 64566] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Wanda Burnicka [inw. 64567] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Pole Grobowe [inw. 64568] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Paulina Karaś [inw. 64570] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Tadeusz Hawrylak [inw. 64573] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Cecylia Soplińska [inw. 64574] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi