Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 169.
- rząd 1, miejsce 1: Franciszka Jasińska [inw. 63791] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2: Karol Sikorski [inw. 63793] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 3: Antoni Mayer [inw. 63795] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Zygmunt Niedzielski [inw. 63797] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 5: Jadwiga Jasiewicz [inw. 63799] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6: Maria Kopczyńska [inw. 63802] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Zofia Rościszewska [inw. 63804] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Jerzy Arwaniti [inw. 63806] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Kusińscy [inw. 63808] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Jan Karpiński [inw. 63811] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11: Izabela Muszyńska [inw. 63816] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Antonina Steuer [inw. 63817] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Kołaczkowscy [inw. 63819] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 14: Antoni Kowal-Kowalczuk [inw. 63820] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Henryk Kodymowski [inw. 63822] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Jan Karol Szczeblewski [inw. 63824] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 17: Józefa Galicka [inw. 63825] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18,19: Jan Nepomucen Loga [inw. 63827] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20: Stanisław Kościesza Kuszłeyko [inw. 63831] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Ludwik Rynkowski [inw. 63833] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Janina Walewska [inw. 63835] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 23: Wacław Czerski [inw. 63838] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Janina Górzyńska [inw. 63840] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Natalia Horoszewicz [inw. 63841] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Wojciech Pielat [inw. 63843] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Teodor Grzegorczyk [inw. 63845] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Wisławek Dłuszyński [inw. 63847] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 29: Ciupalscy [inw. 63848] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1: Piotr Pawłowicz [inw. 63842] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Maria Okolska [inw. 63844] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 3: Semilowie [inw. 63846] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 63849] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Stanisław Seredyka [inw. 63850] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Radkowscy [inw. 63853] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Ludwik Tugendreich [inw. 63854] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Konrad Paczoski [inw. 63856] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9: Stanisław Kwiatek [inw. 63858] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Eugeniusz Kubicki [inw. 63859] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Mikołajczyk, Szkolnikowscy [inw. 63861] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Walenty Petkowski [inw. 63863] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Helena Rodkiewiczowa [inw. 63865] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Franciszek Jakubczak [inw. 63867] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Anonim / Krystyna Tomorowicz [inw. 63869] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Zygmunt Michał Kochman [inw. 63870] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Natalia Bożydar - Podhorodeńska [inw. 63873] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18,19: Helena Zarzycka [inw. 63876] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Urszulanki U. R. [inw. 63877] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Jan Tukerkes [inw. 63882] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Stanisław Janiszkiewicz [inw. 63883] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 63884] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Helena Zawadzka [inw. 63886] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 25: Henryka Olczak [inw. 63895] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Jan Luśtyk [inw. 63902] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 63905] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Szczęsny Bronowski [inw. 63906] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Helena Kamińska [inw. 63908] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1: Wanda Iwaszkiewicz [inw. 63851] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 2: Stefan Frankowski [inw. 63852] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Maria Zgórska [inw. 63855] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4: Krzyś Maciszewski [inw. 63857] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Anonim [inw. 63860] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Łagunowie [inw. 63862] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 7: Jędruś Jastrzębski [inw. 63864] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8: Anonim [inw. 63866] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Maria Kowalikowa [inw. 63868] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Edmund Miedzianowski [inw. 63871] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Roman Baranowski [inw. 63872] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Michał Szyndlarski [inw. 63874] (mat. inw.)
- Michał Szyndlarski (ID: sw.254433), artykuł 211079 w Nekrologii 1855–1937 (r.: Wincenty i Hortensja Słupska) × Róża Załęska
- Róża Załęska (ID: sw.254434), ~1870–1957 × Michał Szyndlarski
- rząd 3, miejsce 13: Helena Kubas [inw. 63875] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 63878] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Grątkowscy [inw. 63879] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16: Helena Serafin [inw. 63880] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Wacław Wrzeszcz [inw. 63881] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18: Basia Irena Olszewska [inw. 63885] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Musiejowie [inw. 63891] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Janina Zielińska [inw. 63892] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Stanisław Fijałkowski [inw. 63893] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22,23: Miłobędzcy [inw. 63894] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24: Juljan Dudkiewicz [inw. 63896] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Alusia Nowakowska [inw. 63897] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Służewscy [inw. 63898] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Józef Słomczyński [inw. 63899] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 28: Marian Stecki [inw. 63900] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Mieczysław Sławiński [inw. 63901] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 63903] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Vahan Bezdikian [inw. 63904] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Stanisław Kon [inw. 63907] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Aleksander Czaplicki [inw. 63909] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Zygmunt Ciuk [inw. 63910] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Leon Okręt [inw. 63911] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Kryniccy [inw. 63913] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Franciszek Paschalis-Jakubowicz [inw. 63915] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Eugenia Osińska [inw. 63916] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 10: Józef Petrycki [inw. 63917] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 11: Gustaw Żebrowski [inw. 63919] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12: Władysław Sułkowski [inw. 63921] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13: Aleksander Zaleski [inw. 63923] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Józefa Cissowska [inw. 63925] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15: Adela Jaroszewiczowa [inw. 63926] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Marcin Nossek [inw. 63927] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 17: Halina Rykiel [inw. 63929] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Józef Kołaczkowski [inw. 63931] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 19: Ludwik Mayer [inw. 63932] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Edward Biernacki [inw. 63935] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Tadzio Godziejewski [inw. 63938] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Jan Englert [inw. 63940] (mat. inw.)
- Jan Piotr Englert (ID: sw.42830), artykuł 72514 w Nekrologii 1887–1937 (r.: Aleksander i Helena Kuszel) × Irena Czarniecka z Czarncy h. Łodzia
- Irena Czarniecka z Czarncy h. Łodzia (ID: sw.42829), 1894–1973 (r.: Eustachy i Wiktoria Szymańska) × Jan Piotr Englert
- Andrzej Piotr Englert (ID: sw.463558), 1918–1976 (r.: Jan i Irena Czarniecka) × Barbara Sutkowska
- Teresa Englert (ID: sw.463576), 1923–1983 (r.: Jan i Irena Czarniecka)
- Przemysław Englert (ID: sw.463579), 1927–2002 (r.: Jan i Irena Czarniecka) × Irena Rawczyńska
- Magdalena Renata Englert (ID: sw.463578), 1926–2008 (r.: Jan i Irena Czarniecka)
- rząd 4, miejsce 23,24: Pomianowscy, Skrzywanowie [inw. 63944] (mat. inw.)
- Kazimierz Skrzywan (ID: psb.30311.2), artykuł 58615 w Nekrologii 1866–1924 × Anna Chmielewska
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25: Adam Gospodarowicz [inw. 63946] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 26: Stanisław Michalak [inw. 63947] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Maczkowscy [inw. 63948] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Janina Brewińska [inw. 63950] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Maria Zakrzewska [inw. 63951] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Dorota Kłosowska [inw. 63912] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 2: Marian Kwietniewski [inw. 63914] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Henio Kazberuk [inw. 63918] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Adela Topolnicka [inw. 63920] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Pole Grobowe / Weronika Walkowska [inw. 63922] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Tadeusz Karśnicki [inw. 63924] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7: Artur Albrecht [inw. 63928] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Józef Ostrowski [inw. 63930] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Edmund Materski [inw. 63933] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Anonim [inw. 63934] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Zygmunt Cywiński [inw. 63936] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Maria Magdalena Kowalska [inw. 63937] (mat. inw.)
- Marianna Magdalena Okryńska (ID: sw.185163), artykuł 72871 w Nekrologii 1850–1937 (r.: Antoni i Emilia Słomińska) × Jan Kowalski
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Zofia Krynicka [inw. 63939] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Leon Kowalski [inw. 63941] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Antoni Łada [inw. 63942] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 16: Mieczysław Kugler [inw. 63943] (mat. inw.)
- Mieczysław Kugler (ID: zi.1.123.probant), 1895–1941 (r.: Bolesław i Helena Domaszewska) × Maria Walicka z Krześlowa (pow. Piotrków Trybunalski), Danuta Arkuszewska h. Jastrzębiec
- Gustaw Rakowski (ID: zi.1.123.b2a), 1929–2006 (r.: Leon i Anna Jarmundowicz) × Maria Emanuela Kugler
- Jacek Wyczółkowski (ID: zi.1.123.b3a), 1937–2013 (r.: Roman i Jadwiga Sommer) × Helena Kugler
- rząd 5, miejsce 17: Magdzińscy [inw. 63945] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Józefa Olak [inw. 63949] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Maria Jaźwińska [inw. 63952] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Sławomir Irzyłowski [inw. 63954] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Anonim [inw. 63959] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Stanisław Nowakowski [inw. 63961] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 63962] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Przydatek [inw. 63964] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 25: Stanisław Glogier [inw. 63967] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Jan Klukowski [inw. 63968] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27: Roźniewiczowie [inw. 63969] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28: Wacław Biernat [inw. 63971] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Maria Skibińska [inw. 63972] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1,2: Sypniewscy [inw. 63953] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Pole Grobowe [inw. 63955] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Jadwiga Łukasiewiczowa [inw. 63956] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Pole Grobowe [inw. 63957] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Edward Lipski [inw. 63958] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Nossowiczowie [inw. 63960] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 63963] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Helena Warhanek [inw. 63965] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Kazimierz Morawski [inw. 63966] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Kazimierz Kaczanowski [inw. 63970] (mat. inw.)
- Kazimierz Kaczanowski (ID: psb.10520.1), bohater PSB 1875–1937 (r.: Feliks i Joanna Keller) × Anna Kossowska
→ PSB: KACZANOWSKI Kazimierz (1875-1937) dziennikarz, działacz socjalistyczny
- Anna Kossowska (ID: psb.10520.4), artykuł 72382 w Nekrologii 1875–1937 × Kazimierz Kaczanowski
- rząd 6, miejsce 12: Grzybowscy [inw. 63974] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Edmund Zakrzewski [inw. 63979] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14: Maria Kalisz [inw. 63981] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15: Anonim [inw. 63982] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Józefa Lubczyńska [inw. 63983] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 63984] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Jan Wacław Hroboni [inw. 63986] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Mieczysław Witkowski [inw. 63988] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Wiktor Poźniak [inw. 63989] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 21: Skwarscy [inw. 63990] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Aurelia Katarzyna Piotrowska [inw. 63991] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23: Józefa Gołda [inw. 63994] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24: Pole Grobowe [inw. 63995] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Sokołowscy [inw. 63997] (mat. inw.)
- Antonina Mielęcka h. Ciołek (Aulok) (ID: psb.30910.3), artykuł 72386 w Nekrologii 1870–1937 (r.: Prot i Wanda Sokołowska) × Mieczysław Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian
- Ludwik Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian (ID: sw.59269), 1897–1940 (r.: Mieczysław i Antonina Mielęcka)
- Mieczysław Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian (ID: psb.30910.2), 1863–1944 (r.: Eustachy i Bronisława Morzycka) × Antonina Mielęcka h. Ciołek (Aulok)
- Maria Sokołowska z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian (ID: sw.59268), 1900–1985 (r.: Mieczysław i Antonina Mielęcka)
- rząd 6, miejsce 26: Michał Kowalczyk [inw. 64000] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 64001] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Stanisław Piędzicki [inw. 64003] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Helena Rozwadowska [inw. 64006] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi