Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 161.
- rząd 1, miejsce 1: Bolesław i Basia Kochańscy [inw. 63301] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2: Franciszka Jolanta Wojtulewicz [inw. 63305] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Julja Płaczkowska [inw. 63307] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Leokadia Okoń [inw. 63310] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Lucjan Kalinowski [inw. 63311] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Pole Grobowe [inw. 63313] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Anonim [inw. 63314] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 63315] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Stanisław Karsznia [inw. 63316] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Julianna Milewska [inw. 63318] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11: Wiktor Aleksander Popiński [inw. 63320] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Pole Grobowe [inw. 63328] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Karol Błażewicz [inw. 63330] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Maria Sławińska [inw. 63331] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15,16: Anna Makowska [inw. 63334] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Marianna Geller [inw. 63336] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Marjan Ciemski [inw. 63338] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Julianna Gajos [inw. 63339] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Klotylda Cieńska [inw. 63342] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Bolesław Gajos [inw. 63344] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Pole Grobowe [inw. 63346] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Emilia Ignaczak [inw. 63348] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Anna Ciosek [inw. 63350] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Henryk Majewski [inw. 63351] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Aleksander Dąbrowski [inw. 63352] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Władysława Kucharska [inw. 63353] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Teofil Boksz [inw. 63354] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 63355] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Kazimierz Przesmycki [inw. 63356] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Franciszek Gąska [inw. 63343] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Gorzechowski [inw. 63345] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Pole Grobowe [inw. 63347] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Andrzej Wójcik [inw. 63349] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Teofila Skibniewska [inw. 63357] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Maurycy Eyczun [inw. 63358] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Antoni Łukasik [inw. 63361] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Waldemar Mackiewicz [inw. 63366] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9,1: Pole Grobowe [inw. 63368] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Stanisław Pankiewicz [inw. 63369] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12,13: Jadwiga Bentkowska [inw. 63372] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Anonim / Włodzimierz Kamiński [inw. 63376] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15,16: Józef Dapkus-Dapkiewicz [inw. 63378] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Eugeniusz Konatkowski [inw. 63382] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 63383] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Skorowiczowie [inw. 63385] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Tomasz Wańkowicz [inw. 63387] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Witkowscy [inw. 63389] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22,23: Antoni Śliwiński [inw. 63391] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 24: Zdzisław Wojnarowski [inw. 63393] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Jan Teodorkowski [inw. 63395] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26: Piotr Popielicki [inw. 63397] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Ignacy Giergielewicz [inw. 63399] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Feliksa Godlewska [inw. 63402] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 29: Stanisław Panfiłow [inw. 63405] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Żerańscy [inw. 63407] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Ludwika Jaworska [inw. 63359] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Władysław Leśniak [inw. 63360] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Maria Roguska [inw. 63362] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 63363] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Janusz Cybulski [inw. 63364] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Pole Grobowe [inw. 63365] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7,8: Kazimiera Tupikowska [inw. 63367] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Wojciech Kin [inw. 63370] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Józef Liberadzki [inw. 63371] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Weronika Konopińska [inw. 63373] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Pole Grobowe [inw. 63374] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Wacława Zielińska - Gajak [inw. 63375] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14,15: Aleksander i Edward Szretter [inw. 63377] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16: Stanisław Pieśla [inw. 63379] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Stanisław Napiórkowski [inw. 63380] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Bolesław Kazimierski [inw. 63381] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Anna Kalicka [inw. 63384] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Tadeusz Wolfenburg [inw. 63386] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Antonina Olszewska [inw. 63388] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Wolfenburg [inw. 63390] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Bronisława Golatowska [inw. 63392] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Wacława Lorentz [inw. 63394] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Czesław Zwierzyński [inw. 63396] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Zdzisław Chojnacki [inw. 63398] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Zdzisław Mynarski [inw. 63400] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Emilja Danielewska [inw. 63401] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 63403] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Felicja Ratajewicz [inw. 63404] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Hermenegilda Stawska [inw. 63406] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Biernaccy [inw. 63408] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Eleonora Dziewulska [inw. 63415] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Władysław Koczywas [inw. 63416] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Franciszek Stańczykowski [inw. 63417] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Helena Brylska [inw. 63419] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Stanisława Różyńska [inw. 63420] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8,9: Pole Grobowe [inw. 63423] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Klementyna Mogilnicka [inw. 63425] (mat. inw.)
- Klementyna Ursyn-Niemcewicz h. Rawicz (ID: sw.19315), artykuł 51285 w Nekrologii ~1840–1918 (r.: Aleksander i Emilia Wisłocka) × Michał Mogilnicki h. Lubicz
- rząd 4, miejsce 11: Boretowie [inw. 63429] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Jadwiga Sołtowska [inw. 63430] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Jan Abramowicz [inw. 63431] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Eugeniusz Lehman [inw. 63433] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Czesław Sroczyński [inw. 63435] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Andrzej Teliga [inw. 63437] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Alina Czaplińska [inw. 63439] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Eugenia Dąbrowo [inw. 63442] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Anonim [inw. 63443] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Feliksa Michalak [inw. 63445] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21,22: Anonim [inw. 63447] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Leon Delost [inw. 63449] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24,25: Newińscy i Przastek [inw. 63451] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Jan Rautuszkiewicz [inw. 63454] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Julja Żebrowska [inw. 63458] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Pole Grobowe [inw. 63460] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29,3: Helena Łęcka [inw. 63462] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 63409] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2,3: Pole Grobowe / Patryk Głowacki, Halina Berłowska [inw. 63410] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Anna Rybakowa [inw. 63411] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Stanisław Pruszczyński [inw. 63412] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Julia Szyberówna [inw. 63413] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Maria Milczarek [inw. 63414] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Józef Olszewski [inw. 63418] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Kazimiera Iwańska [inw. 63421] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Włodzimierz Wojciechowski [inw. 63424] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Pole Grobowe [inw. 63426] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Karol Krawczyk [inw. 63427] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Hieronim Małecki [inw. 63428] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Maria Paja [inw. 63432] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Witold Grodzki [inw. 63434] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Mieczysław Pałyszko [inw. 63436] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Jan Kiljan [inw. 63438] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Budohoscy [inw. 63440] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Dominika Nartowska [inw. 63441] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Kazimiera i Zofia Floryanowicz [inw. 63444] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Stanisław Piłka [inw. 63446] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Jerzy Edward Lasocki [inw. 63448] (mat. inw.)
- Jerzy Bonifacy Edward Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: 14.1.320), artykuł 53176 w Nekrologii 1873–1919 (r.: Marceli i Maria Nagrodzka) × Aleksandra de Male
- Zbigniew Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: sw.155598), ~1910–1947 (r.: Jerzy i Aleksandra de Male)
- rząd 5, miejsce 23: Michał Chojnicki [inw. 63450] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Władysław Koźbiał [inw. 63452] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 25: Julian Rogulski [inw. 63453] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Stanisław Wajdwicz [inw. 63455] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 63456] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Danusia Ostowicz [inw. 63457] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 63459] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Rojewscy [inw. 63461] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2,3: Floryanowicz [inw. 63463] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Franciszek Walewski [inw. 63466] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Helusia Szolcówna [inw. 63470] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Wańkowiczowie [inw. 63472] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Florian Floryanowicz [inw. 63475] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 8: Natalia Zawadzka [inw. 63476] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Tadeusz Olszewski [inw. 63478] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Bachulscy [inw. 63480] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Anna Praszkiewicz [inw. 63482] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Leokadia Szwacka [inw. 63483] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Zbyszek Moryto [inw. 63486] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Anonim [inw. 63487] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Stanisława Trzebińska [inw. 63488] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Adam Wiśniewski [inw. 63489] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 63490] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18,19: Tomasz Świerżewski [inw. 63491] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Helena Gromczewska [inw. 63492] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21,22,23: Łodygowie [inw. 63497] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24,25: Hania Dróżdż [inw. 63504] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Pole Grobowe [inw. 63505] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Emilja Prus [inw. 63507] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Henryk Poznański [inw. 63508] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Helena Aleksandra Tomaszewska [inw. 63511] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi