Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 155.
- rząd 1, miejsce 1,2: Maria Oskierko [inw. 62028] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 3: Anonim [inw. 62029] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Anonim [inw. 62030] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Wandeczka Bielicka [inw. 62031] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6: Zdzisław Wolski [inw. 62032] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7,8: Antonina Dąbrowska [inw. 62033] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9,1: Maria Marcinkowska [inw. 62034] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Sawaniewscy [inw. 62035] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Michał Jerzy Tomaszewski [inw. 62036] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Józefa Myzik [inw. 62038] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Ignacy Przyżycki [inw. 62039] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Tadeusz Romański [inw. 62043] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Aleksander Grotowski [inw. 62044] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Klementyna Wylazłowska [inw. 62045] (mat. inw.)
- Klementyna Gozimirska z Gozimierza h. Bończa (ID: sw.603553), artykuł 48568 w Nekrologii ~1860–1915 (r.: Maksymilian i Marianna Arnold) × N. Wylazłowski, Kazimierz Michelis
- Jadwiga Gozimirska z Gozimierza h. Bończa (ID: sw.1041463), artykuł 55160 w Nekrologii ~1880–1922 (r.: Maksymilian i Marianna Arnold)
- Maria Mieczysława Gozimirska z Gozimierza h. Bończa (ID: sw.723885), artykuł 204039 w Nekrologii 1863–1934 (r.: Maksymilian i Marianna Arnold)
- rząd 1, miejsce 18: Wandeczka Pannenko [inw. 62047] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19: Szadurscy [inw. 62050] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20: Józefa Urbańska [inw. 62059] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Małgorzata Chys [inw. 62061] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Kibalenko [inw. 62063] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Anonim [inw. 62067] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Stach Kozerski [inw. 62068] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Łatkiewiczowie [inw. 62071] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Kazia Gościniak [inw. 62074] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Stanisław Arkuszewski [inw. 62077] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Franciszka Turek [inw. 62080] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Józef Paprocki [inw. 62081] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1,2: Anastazy Chamski [inw. 62037] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 3: Maria Reichel [inw. 62040] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Tadeusz Stańczak [inw. 62041] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5,6: Ewa Sztekier [inw. 62042] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Krystyna Pawełkiewicz [inw. 62046] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Szymańscy [inw. 62048] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9: Pole Grobowe [inw. 62049] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10,11: Wyznerowie [inw. 62051] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Marianna Wrońska [inw. 62052] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Walenty Laudowicz [inw. 62053] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Mroczkowie [inw. 62054] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Salomea Ostrowska [inw. 62055] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Roch Błaszczyk [inw. 62056] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Orzechowscy [inw. 62057] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 62058] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Konstanty Gąssowski [inw. 62060] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 20: Skrzyszewscy [inw. 62062] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Franciszka Jacyna [inw. 62064] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Mateusz Czarnocki [inw. 62065] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Maria Czarnocka [inw. 62066] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Zosia Masłowska [inw. 62069] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Offinowscy [inw. 62070] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Wacław Pachnikiewicz [inw. 62072] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Julianna Raciborska [inw. 62073] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Emilja Zorczykowska [inw. 62075] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Jadwiga Karolak [inw. 62076] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Jan Zdzienicki [inw. 62078] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Józef Migdal [inw. 62079] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3,4: Ładowie i Klimaszewscy [inw. 62083] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Franciszka Ludwika Biejat [inw. 62087] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6: Janina Lucyna Sewerin [inw. 62093] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Helena Józefa Kosińska [inw. 62095] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8,9: Pole Grobowe [inw. 62097] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10,11: Gulczyńscy [inw. 62099] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Anonim [inw. 62100] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Pole Grobowe [inw. 62101] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Jerzy Szymonski [inw. 62102] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Felicja Skupieńska [inw. 62106] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Julia Klepacka [inw. 62110] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Anonim [inw. 62115] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Aleksander Ostrowski [inw. 62116] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Rynkowiczowie [inw. 62119] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Anna Zbrożek [inw. 62121] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Kołodyńscy [inw. 62123] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Maria Ropelewska [inw. 62124] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 23,24: Pole Grobowe [inw. 62127] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Aniela Rzetelska [inw. 62128] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Skrobikowie [inw. 62130] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27,28: Bydlińscy-Stefańscy [inw. 62132] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Czesław Zbrożek [inw. 62135] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Zygmuś Karwacki [inw. 62082] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Józef Wrona [inw. 62084] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Michalina Sawicz [inw. 62085] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 62086] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Maria Juszczak [inw. 62088] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Albina Szpaczyńska [inw. 62089] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Marianna Wrotnowska [inw. 62090] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Józef Jezierski [inw. 62091] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Pole Grobowe [inw. 62092] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Zygmunt Lasiewicz [inw. 62094] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Janina Piskorek [inw. 62096] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Przesmyccy [inw. 62098] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13: Pole Grobowe [inw. 62103] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Maria Niemirowska [inw. 62104] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15: Tomasz Grzywaczewski [inw. 62105] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Adela Suchocka [inw. 62107] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Hillerowie [inw. 62108] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Anonim [inw. 62109] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Leokadia Kubicka [inw. 62111] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Zofia Mielec [inw. 62112] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Antoni Klimczak [inw. 62113] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Jan Krajewski [inw. 62114] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 23: Natalia Czesława Groszkowska [inw. 62117] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24: Leon Huet [inw. 62118] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25: Anonim [inw. 62120] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26,27: Stanisław Motyl [inw. 62122] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Ziętara [inw. 62125] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Józef Kołpotowski [inw. 62126] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1: Walentyna Iżyłowska [inw. 62129] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2,3: Wacio Łazęcki [inw. 62131] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Felicjan Stodolski [inw. 62133] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Kasia Kowalska [inw. 62406] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Maria Wójcicka [inw. 62134] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Eugenia Rybaczuk [inw. 62137] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8,9: Antoni Denhoff [inw. 62139] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10,11: Franciszek Szurmak [inw. 62141] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Irena Łuczyńska - Szymanowska [inw. 62142] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Józef Sokołowski [inw. 62144] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 62145] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Zofja Tobijańska [inw. 62147] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 16: Antoni Zasoński [inw. 62151] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Kajetan Sawczuk [inw. 62154] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: Markowie [inw. 62156] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Edward Przybylski [inw. 62157] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Jan Zbrzeźniak [inw. 62161] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Czesława Sager [inw. 62162] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Jan Parulski [inw. 62164] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Henryk Dębiński [inw. 62166] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Eugenia Rojek [inw. 62168] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 25: Ryszard Burakowski [inw. 62170] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26,27: Józefa Górecka [inw. 62173] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28: Pole Grobowe [inw. 62174] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Irena Pawłowska [inw. 62175] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1,2: Czosnowscy [inw. 62136] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3,4: Bukaty [inw. 62138] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Aniela Stawinoga [inw. 62140] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Józef Jakóbczyk [inw. 62143] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Józef Jordan [inw. 62146] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Witold Palmowski [inw. 62148] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Anonim [inw. 62149] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Anonim [inw. 62150] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Wiesław Sobótka [inw. 62152] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Stefania Tarnowska [inw. 62153] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13: Marysia Strzemecka [inw. 62155] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Marja Boll [inw. 62158] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15: Anonim [inw. 62159] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Maniuś Żółciak [inw. 62160] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Henryk Salich [inw. 62163] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Aniela Janina Borecka [inw. 62165] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Władysław Sznurowski [inw. 62167] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Janusz Zawada [inw. 62169] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Wiktoria Sager [inw. 62171] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Julian Parulski [inw. 62172] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23,24: Alicja Maria Zambrzycka [inw. 62176] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Bogumił Wilkiewicz [inw. 62179] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Pietrzakowie i Czarnogórscy [inw. 62181] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Stanisław Narzymski [inw. 62182] (mat. inw.)
- Stanisław Andrzej Narzymski h. Dołęga (ID: sw.90603), artykuł 52986 w Nekrologii ~1850–1919 (r.: Jan i Ludwika Jezierska) × Zenobia Nagrodzka h. Lubicz
- Stefania Irena Czarniecka z Czarncy h. Łodzia (ID: sw.42854), 1891–1940 (r.: Henryk i Zenobia Smoleńska) × Edward Jan Narzymski h. Dołęga
- Hanna Maria Narzymska h. Dołęga (ID: sw.42856), 1918–1942 (r.: Edward i Stefania Czarniecka)
- Edward Jan Narzymski h. Dołęga (ID: sw.42855), 1878–1943 (r.: Stanisław i Zenobia Nagrodzka) × Stefania Irena Czarniecka z Czarncy h. Łodzia
- rząd 6, miejsce 28: Łucja Piotrowicz [inw. 62183] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Helena Dziedziela [inw. 62185] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi