Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 83.
- rząd 1,2, miejsce 1-29: Siostry Miłosierdzia [inw. 60900] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Wanda Regina Stanisława Skarbek-Kruszewska z Kruszewa h. Awdaniec (ID: 12.539.383), artykuł 54260 w Nekrologii ~1870–1921 (r.: Stanisław i Maria Kruszewska)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1-29: Siostry Miłosierdzia [inw. 60914] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1: Kazimierz Lao [inw. 60915] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Pole Grobowe [inw. 60916] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Janina Ryng [inw. 60917] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Anonim / Jadwiga Modrzejewska [inw. 60918] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Karol Rynkal [inw. 60919] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Anonim [inw. 60920] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Pole Grobowe [inw. 61007] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Stanisław Majewski [inw. 60921] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Stefania Zammel [inw. 60924] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 10: Aniela Tatarczuch [inw. 60925] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Tadeusz Bejgrawicz [inw. 60926] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Edmund Kondracki [inw. 60927] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Irena Gruszczyńska [inw. 60928] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Anonim [inw. 60929] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Władysław Baliszewski, Marjanna Bulicz [inw. 60930] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16: Wiesław Jedliński [inw. 60931] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Jerzy Prudel [inw. 60932] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Danuta Wójcik [inw. 60933] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Jan Mamaj [inw. 60934] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 60935] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Adam Karcz [inw. 60936] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Andrzej Wasilewski [inw. 60938] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Piskorek [inw. 60939] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Kaplińscy, Sadkowscy [inw. 60940] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Walerjan Drzewiecki [inw. 60941] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Tadeusz Hulanicki [inw. 60943] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Katarzyna Hurcewicz [inw. 60945] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Jan Marczyński [inw. 60946] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Szeronos [inw. 60947] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1: Henryka Michalik [inw. 60937] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Józef Ostrowski [inw. 60944] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Bronisław Pechel [inw. 60948] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4,5,6: Pole Grobowe [inw. 60949] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Ludwika Bogucka [inw. 60950] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Anonim [inw. 60953] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Władysław Sygryc [inw. 60955] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10,11: Józef Kierski [inw. 60957] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Juliusz Majewski [inw. 60960] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Kazimiera Szczepaniak [inw. 60962] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Helena Wierzbicka [inw. 60966] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Władysław Włodarski [inw. 60967] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Genowefa Mucha [inw. 60970] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Teresa Włodarska [inw. 60972] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 60974] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Krystyna Szypowska [inw. 60976] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Piotruś Bratkowska [inw. 60978] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Helena Głowacka [inw. 60979] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Sienniccy [inw. 60981] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Mikołaj Safranienko [inw. 60982] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Joanna Filipczyk [inw. 60985] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Konrad Czajkowski [inw. 60988] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Helena Krauze [inw. 60989] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27: Eugenja Laferska [inw. 60991] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Drabarkowie [inw. 60993] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Adam Zabłocki [inw. 60994] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1: Anonim [inw. 60951] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Helena Drożyńska [inw. 60952] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Bronisław Błaszczuk [inw. 60954] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Edward Paczewski [inw. 60956] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Taida Kordas [inw. 60958] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Jan Rzepecki [inw. 60959] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Adam Wścieklica [inw. 60961] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8,9: Pamulscy [inw. 60963] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10: Anastazja Teklińska [inw. 60964] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Jan Aumiller [inw. 60965] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Józef Filipowicz [inw. 60968] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Anonim [inw. 60969] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Cichoccy [inw. 60971] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15: Natalia Kalinowska [inw. 60973] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Jan Kuciński [inw. 60975] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17: Zarębscy-Sip [inw. 60977] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Aleksander Kierwiński [inw. 60980] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Anonim [inw. 60983] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Zofia Czubowicz [inw. 60984] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Stanisław Karczewski [inw. 60986] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22,23: Maciuś Krupiński [inw. 60987] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Zofia Walewska [inw. 60990] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Lidia Rodacka [inw. 60995] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Michalina Pezowiczowa [inw. 60996] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Franciszek Grabowski [inw. 60998] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28,29: Andrzej Dębowski [inw. 60999] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi