Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 160.
- rząd 1, miejsce 1: Julja Radwanówna [inw. 59319] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2,3: Anonim [inw. 59321] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Czesław Bujalski [inw. 59322] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Anna Klinowska [inw. 59326] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Michalina Bartoszyńska [inw. 59329] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Olempja Darnikiewicz [inw. 59332] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Antonina Grudzińska [inw. 59339] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9,1: Trzaskowie [inw. 59341] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Paulina Danowska [inw. 59342] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12,13: Albert Szwarc [inw. 59344] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 14: Michalina Wiśniewska [inw. 59351] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15: Pole Grobowe [inw. 59355] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Anonim [inw. 59356] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Leopold Królikowski [inw. 59358] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18: Aleksander Piróg [inw. 59362] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Anonim [inw. 59365] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Natalia Grymińska [inw. 59367] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Natalia Plucińska-Podgórska [inw. 59376] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 22: Anonim [inw. 59377] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Leon Rembiszewski [inw. 59378] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Franciszek Zakrzewski [inw. 59380] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Helena Kulikowska [inw. 59385] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Marja Trabsza [inw. 59387] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Cudak [inw. 59388] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Anonim [inw. 59390] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Augusta Stachnik [inw. 59393] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1: Andrzej Głowacki [inw. 59320] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Melania Bruszewska [inw. 59323] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Teodor Gutowski [inw. 59324] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Helena Mirosz [inw. 59325] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Ludwik Lenczewski [inw. 59327] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Józef Chołodziński [inw. 59328] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Oluś Łyczewski [inw. 59330] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Bogdan Jabczyński [inw. 59331] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Jadwiga Baszniakowa [inw. 59333] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Maryla Orłowska [inw. 59334] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Palmyre Granez [inw. 59335] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Aniela Missunianka [inw. 59336] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Anonim [inw. 59337] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Jadwiga Neugebauer [inw. 59338] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Romuald Bronisław Kazłowski [inw. 59345] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Władysław Morawski [inw. 59346] (mat. inw.)
- Władysław Jan Morawski h. Korab (ID: sw.156113), artykuł 40646 w Nekrologii 1866–1907 (r.: Lucjan i Wanda Żychlińska) × Maria Marta Zakrzewska h. Pomian
- rząd 2, miejsce 17: Marianna Wiśniewska [inw. 59348] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Felicjan Sieciński [inw. 59349] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 19: Anonim [inw. 59352] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Helena Gościcka [inw. 59353] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 59354] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22,23: Feliks Olszyński [inw. 59357] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Władysław Tuczyński [inw. 59361] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Wiktor Bratz [inw. 59363] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26: Maria Hołubecka [inw. 59368] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Malwina Nazarewicz [inw. 59371] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Zygmunt Lorec [inw. 59372] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 29: Ignacy Madej [inw. 59373] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Leon Szymłowski [inw. 59374] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Władysław Kłoss [inw. 59340] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 2: Antoni Wójcikiewicz [inw. 59343] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Stefania Ząbkowska [inw. 59347] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Vaclav Vanicek [inw. 59350] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Florian Zbanuszek [inw. 59359] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Jan Nowiński [inw. 59360] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Ignacy Podgórski [inw. 59364] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Ignacy Piotrowicz [inw. 59366] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9,1: Pole Grobowe [inw. 59369] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Sylwester Pawłowski [inw. 59370] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Kazimierz Jan Korbuszewski [inw. 59379] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13: Zenon Kaczorowski [inw. 59384] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Jaś Sęp Szarzyński [inw. 59392] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15: Kazimiera Szulc [inw. 59395] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Jan Zadara [inw. 59396] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Adam Henryk Lisonek [inw. 59397] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Zuzanna Marcinkaniec [inw. 59401] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19,2: Pole Grobowe [inw. 59404] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21,22: Irena Jakóbczyk [inw. 59407] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 23: Stefan Stolarski [inw. 59415] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Józef Nyckowski [inw. 59416] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 59417] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Jadwiga Hojarczyk [inw. 59418] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Kazimierz Maryan Gołygowski [inw. 59419] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 28,29: Pole Grobowe [inw. 59420] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Marian Wierzbicki [inw. 59976] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Mieczysław Topolski [inw. 59375] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Władysław Gołębiowski [inw. 59381] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Jan Zieliński [inw. 59382] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Rycembel [inw. 59383] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Walerja Gross [inw. 59386] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Danuta Rumińska [inw. 59389] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Jan Walczuk [inw. 59391] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Stanisław Walczuk [inw. 59394] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Barbara Smaczna [inw. 59398] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Marja Cierpińska [inw. 59400] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Franciszek Szybek [inw. 59406] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Karol Przyłuski [inw. 59409] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13: Adam Romanowski [inw. 59412] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14,15: Piotr Trzciński [inw. 59414] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Walerian Niziołek [inw. 59425] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Aloizy Reder [inw. 59427] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Józef Morawski [inw. 59428] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19,2: Kazimierz Pytlasiński [inw. 59431] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21,22: Zaniewscy [inw. 59438] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 59443] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Jan Albert Madey [inw. 59444] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 59446] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26,27: Maria Felicja Łędzowicz [inw. 59448] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Wojciech Ziemkiewicz [inw. 59450] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Marek Madey [inw. 59452] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Janina Gut [inw. 59453] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Jakób Bus [inw. 59399] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 2: Jolanta Dąbrowska [inw. 59402] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Michał Sikorski [inw. 59403] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Henryk Bolen [inw. 59405] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Józef Tadeusz Piechowski [inw. 59408] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Stanisław Czarniawski [inw. 59410] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Wincenty Borowski [inw. 59411] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 8: Anonim [inw. 59413] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Maria Podwińska [inw. 59422] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Anonim [inw. 59423] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11,12: Kisielińscy [inw. 59424] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Jan Mizgier [inw. 59426] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Eugeniusz Kruszewski [inw. 59429] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Pole Grobowe [inw. 59430] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Franciszek Munchberg [inw. 59432] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Stanisław Urbański [inw. 59433] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Antonina Twardo-Chlebowicz [inw. 59435] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 19: Henryk Dambski [inw. 59436] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Mieczysław Jasiński [inw. 59439] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Władysław Źeleźniak [inw. 59447] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Jolanta Wisniewska [inw. 59454] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 59455] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Małgorzata Rokosz [inw. 59457] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 25: Janiszewscy [inw. 59458] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Maria Bednarska [inw. 59461] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Zygmunt Sylwester Malanowski [inw. 59462] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Madeyowie [inw. 59463] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Aleksandra Dzwonkowska [inw. 59465] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Konstanty Zieliński [inw. 59466] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1,2: Wiłkajtis - Wiłkowscy [inw. 59421] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Jerzy Bończa - Rutkowski [inw. 59434] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4,5: Lubomira Łazowska [inw. 59437] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Stanisław Chrzanowski [inw. 59440] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Marja Fryderyka Lesmanówna [inw. 59441] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 8: Leszek Krzemieniewski [inw. 59445] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Stanisław Tomczyński [inw. 59449] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10,11: Zdzisław Żadejko [inw. 59451] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 12: Florentyna Słabowicz [inw. 59456] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Władysław Sadowski [inw. 59459] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Zofia Korlak [inw. 59460] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Kaźmierz Lesman [inw. 59464] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16,17: Otolija Opalska [inw. 59467] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Władysław Dobrzelecki [inw. 59468] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19,2: Stankowscy [inw. 59469] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Władysław Józef Pietras [inw. 59470] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Ignacy Szymanowski [inw. 59471] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23: Aniela Krzywdzińska [inw. 59472] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24: Kuźmińscy [inw. 59473] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Natalja Janczarek [inw. 59474] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Stanisława Szutowicz [inw. 59475] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Kazimierz Redo [inw. 59476] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 28: Jozef Szubartowski [inw. 59477] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29,3: Plichtowie [inw. 59478] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi