Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 163.
- rząd 1, miejsce 1: Witold Rutkowski [inw. 57901] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2: Pole Grobowe [inw. 57902] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Boryńscy [inw. 57905] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Eleonora Jakubczyk [inw. 57909] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Roman Dworakowski [inw. 57911] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Zygmunt Wąsowski [inw. 57912] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Aleksander Filipowski [inw. 57913] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Tadeusz Andryszewski [inw. 57916] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Wanowiczowie [inw. 57920] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10: Kobylińscy [inw. 57923] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Mieczysław Rudnicki [inw. 57924] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Apolonia Stegner [inw. 57926] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Buczyńscy [inw. 57928] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Władysław Gizaczyński [inw. 57930] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Anonim [inw. 57931] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Róża Kłodecka [inw. 57932] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 17: Załęscy [inw. 57935] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Szczepańscy [inw. 57936] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Pole Grobowe [inw. 57938] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Twierdziańskie [inw. 57939] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Adam Obuchowicz [inw. 57945] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22,23: Zofia Danielewska [inw. 57948] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Klementyna Stefania Grabicka [inw. 57949] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Stefan Bolesław Kieszkowski [inw. 57952] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Libensztejn [inw. 57954] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Halina Purzycka [inw. 57956] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Sztarkowie [inw. 57961] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 29: Marta Stachowicz [inw. 57964] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Gromółowie [inw. 57976] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Pole Grobowe [inw. 57978] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Orłowscy [inw. 57980] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Włodzimierz Afanasjew [inw. 57981] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Marja Nowak [inw. 57982] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Julia Budrewicz [inw. 57983] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Bagińscy [inw. 57985] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Józef Sawicki [inw. 57986] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Michał Ślusarski [inw. 57989] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Florentyna Piotrowska [inw. 57990] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Emil Młodzianowski [inw. 57991] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Andrzej Jachnik [inw. 57992] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Paulina Andrzejewska [inw. 57993] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Jakub Kaniewski [inw. 57994] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Józef Szcześniak [inw. 57995] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Kajetan Minkiewicz [inw. 57996] (mat. inw.)
- Kajetan Józef Minkiewicz (ID: sw.211280), artykuł 55986 w Nekrologii 1861–1922 (r.: Wojciech i Petronela Wachgausen) × Maria Aniceta Róża Furs-Bielicka
- Maria Aniceta Róża Furs-Bielicka (ID: sw.211279), 1875–1946 (r.: Aleksander i Emilia Walewska) × Kajetan Józef Minkiewicz
- Maria Piotra Minkiewicz (ID: sw.86207), 1901–1987 (r.: Kajetan i Maria Furs) × Wiktor Zdzisław Dmowski
- rząd 2, miejsce 17: Anonim [inw. 57998] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Dereccy [inw. 58000] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Pole Grobowe [inw. 58001] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Henryk Pajor [inw. 58002] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Władysław Byliński [inw. 58003] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 22,23: Pole Grobowe [inw. 58005] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Malwina Sandrowska [inw. 58006] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25,26: Józef Czarnecki [inw. 58037] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Marja Barbara Szatkowska [inw. 58038] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Niewiadomscy [inw. 58039] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 29: Jan Góralczyk [inw. 58040] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Antoni Piasecki [inw. 58041] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 2: Waleria Konarzewska [inw. 58043] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Masłowscy [inw. 58044] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 58045] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Józef Sikorski [inw. 58047] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Zdzisław Majewski [inw. 58048] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Bronisława Mołs [inw. 58049] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Genowefa Łapińska [inw. 58051] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Jan Dulinicz [inw. 58055] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Wacław Lubicki [inw. 58058] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11,12: Pole Grobowe [inw. 58060] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Anonim [inw. 58062] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14,15: Mieczysław Gierałtowski [inw. 58063] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Smelczyńscy [inw. 58065] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Katarzyna Małkowska [inw. 58070] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Aleksandra Zbawińska [inw. 58071] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Pirógowie [inw. 58072] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Anonim [inw. 58073] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Józef Lewandowski [inw. 58074] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Elżbieta Zasońska [inw. 58075] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Bronisław Tylingo [inw. 58076] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Maria Bocheńska [inw. 58077] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Kazimiera Karpińska [inw. 58078] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Olbratowscy [inw. 58079] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27,28: Stanisław Wyrzykowski [inw. 58080] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 29: Stanisław Olbromski [inw. 58081] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Bronisław Kozanecki [inw. 58082] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2: Julia Ignaciuk [inw. 58083] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Elżbieta Bąkowska [inw. 58084] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 58085] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Czapscy [inw. 58086] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Henryk Kucharski [inw. 58087] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7,8: Zygmunt Szynkielewski [inw. 58088] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Emilja Turska [inw. 58089] (mat. inw.)
- Emilia hr. Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) (ID: lu.4656), artykuł 55985 w Nekrologii ~1840–1922 (r.: Mikołaj i Tekla Masłowska) × Anastazy Turski h. Rogala
- rząd 4, miejsce 10: Antoni Stokowski [inw. 58090] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Jan Nowakowski [inw. 58091] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Feliks Tykwiński [inw. 58092] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Władysława Pisanecka [inw. 58093] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Halina Olszewska [inw. 58094] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Tadeusz Jan Mańkowski [inw. 58097] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Teodor Burakowski [inw. 58100] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Piotrowscy [inw. 58103] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Walawscy [inw. 58108] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Emilja Piotrowska [inw. 58112] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Henryka Kwiatkowska [inw. 58115] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Jadwiga Kolaszyńska [inw. 58117] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Stanisław Królski [inw. 58120] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 58123] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Anonim [inw. 58124] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Anonim [inw. 58125] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Anonim [inw. 58128] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Janina Musiałowicz [inw. 58130] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Kwaskowscy [inw. 58135] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Janina Rójszykowa [inw. 58137] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Konstancja Zacharko [inw. 58143] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Juliusz Rayzacher [inw. 58144] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Jan Goszczyński [inw. 58147] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Wojciech Tomczyński [inw. 58149] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Jerzy Władysław Lewiński [inw. 58152] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Pole Grobowe [inw. 58155] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Władysław J. Wołoszyński [inw. 58157] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Irena Żarnowiecka [inw. 58159] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Irena Sobiecka [inw. 58164] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Helena Grajnertówna [inw. 58166] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Jerzy Kazimierz Bieńkowski [inw. 58170] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Julia Drabarek [inw. 58171] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Anonim [inw. 58172] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Józef Hieropolitański [inw. 58174] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Elżbieta Nowik [inw. 58178] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Bronisława Rogalewicz [inw. 58180] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Anonim Anna Piróg [inw. 58184] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Anonim [inw. 58186] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Bolesław Piotr Gajowniczek [inw. 58188] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Antoni Falkowski [inw. 58190] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Stanisław Kozak [inw. 58193] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Pole Grobowe [inw. 58200] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Stanisław Popielarski [inw. 58201] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Pole Grobowe [inw. 58203] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Kaczmarczykowie i Psurscy [inw. 58208] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Szelenbergerowie [inw. 58211] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Leokadia Szcześniakowa [inw. 58217] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Florianna Wysokińska [inw. 58219] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Mikołajczewscy [inw. 58223] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Tadeusz Jędrykiewicz [inw. 58225] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Irena Blanka Ulle [inw. 58227] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Jan Spochacz [inw. 58231] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Petronela Kalkis [inw. 58234] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Marian Marek Piesiewicz [inw. 58236] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Jan Walczak [inw. 58237] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Zofia Kuliś [inw. 58241] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Jolanta Potyra [inw. 58242] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Renata Jadwiga Musikowska [inw. 58245] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10,11: Mikołaj Bondaruk [inw. 58250] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 12: Julian Delis [inw. 58258] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Albert Zamiechowski [inw. 58259] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Kazimierz Koziński [inw. 58260] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Anna Michalczyk [inw. 58264] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Józef Biały [inw. 58266] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17: Naczmańscy [inw. 58268] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Mieczysław Delega [inw. 58271] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Inocenta Iżycka [inw. 58272] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Walerja Kopaczewska [inw. 58276] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21,22: Adam Łuczaj [inw. 58279] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23,24: Saniewscy [inw. 58286] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25,26: Agnieszka Zielińska [inw. 58290] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Jan Błażej Karzycki [inw. 58293] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Wiśniewscy [inw. 58296] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Lutomierscy [inw. 58297] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi