Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 161.
- rząd 1, miejsce 1: Franciszka Piotrowska [inw. 56036] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Kazimiera Kazimierczyk [inw. 56039] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Piotrowscy [inw. 56043] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Wanda Artomska [inw. 56048] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Aleksander Kożuchowski [inw. 56052] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6: Anonim [inw. 56060] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Jerzy Łaski [inw. 56062] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8,9,10: Wojalscy [inw. 56063] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11,12: Ludomir Nowierski [inw. 56068] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Bętkowscy [inw. 56080] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Maria Władysława Komońska [inw. 56087] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Waleria Skalska [inw. 56091] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Kazimierz Majewski [inw. 56095] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Eufrozyna Rogalska [inw. 56102] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Emilia Jacuńska [inw. 56104] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Edward Radosz [inw. 56108] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Józef Dyszyński [inw. 56116] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Władysław Pabich [inw. 56118] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Pole Grobowe [inw. 56121] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23,24: Marja Kurczyńska [inw. 56122] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Tekla Łopalewska [inw. 56126] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Popławski [inw. 56130] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Bolesław Tarasiewicz [inw. 56132] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Salomea Młodzikowska [inw. 56134] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 29: Anonim [inw. 56140] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Anonim [inw. 56142] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Franciszek Brudnicki [inw. 56149] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Maria Hintz [inw. 56153] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Karolina Szymkiewiczowa [inw. 56155] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Laskowscy [inw. 56157] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Bronisława Kamieńska [inw. 56163] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Anonim [inw. 56171] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Sabina Dramińska [inw. 56172] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Władysława Zasadzińska [inw. 56174] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Władysław Dębski [inw. 56177] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Apolonia Brzozowska [inw. 56180] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Ewa Krystyna Paduch [inw. 56185] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Pietkiewiczowie [inw. 56190] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Maria Piętkowska [inw. 56194] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Witold Mizerski [inw. 56202] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Pole Grobowe [inw. 56203] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Anonim [inw. 56207] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Pęczkowscy [inw. 56209] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Lisowscy [inw. 56213] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Zofia Stankiewicz [inw. 56218] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20,21: Władysław Białęski [inw. 56222] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 22: Wullertowie i Poziomkowie [inw. 56229] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Kazimierz Kunowski [inw. 56252] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Maria Wullert [inw. 56253] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Wacław Parczewski [inw. 56254] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Czesław Rosiński [inw. 56255] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Jadzia Kokosińska [inw. 56256] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28: Michał Szymański [inw. 56259] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Helunia Hofman [inw. 56261] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Leon Romanowski [inw. 56264] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Stefan Bartnicki [inw. 56275] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Marja Zbrozińska [inw. 56278] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Anonim [inw. 56292] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Wiesław Ostrowski [inw. 56294] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Kazimierz Miszczuk [inw. 56297] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Zofia Dejczman [inw. 56303] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Marja Lewicka [inw. 56306] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8: Wiktoria Ołdakowska [inw. 56310] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Aleksander Furmański [inw. 56311] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Jadwiga Zamojska-Egger [inw. 56315] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Anonim [inw. 56316] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Jarantowscy [inw. 56319] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Gołowaczowie [inw. 56321] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Emilia Schreiber [inw. 56323] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Ludwik Bogdan [inw. 56327] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Edward Daszewski [inw. 56330] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Stefan Jastrzębski [inw. 56337] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Helena Nowakowska [inw. 56339] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Maria Szmitrowska [inw. 56345] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Pole Grobowe [inw. 56346] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Zygmunt Borzuchowski [inw. 56348] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 22: Wiktor Wilgocki [inw. 56350] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Kłobukowscy [inw. 56351] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Stanisław Nagabczyński [inw. 56354] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Władysława Hennig [inw. 56357] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Zosia Pietkiewicz [inw. 56360] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Eugenia Penciłło [inw. 56365] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Dołęga-Szyszko [inw. 56374] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 29: Aleksander Seydlitz [inw. 56380] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1: Walerian Klukowski [inw. 56383] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2: Emil Niklewicz [inw. 56385] (mat. inw.)
- Emil Niklewicz (ID: psb.26470.9), artykuł 42761 w Nekrologii 1846–1909 (r.: Jan i Antonina Zielińska) × Zofia Zielińska
- Zofia Zielińska (ID: psb.20003.3), artykuł 44674 w Nekrologii 1857–1911 × Emil Niklewicz
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Grzegorz Olszewski [inw. 56389] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Anonim [inw. 56391] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Sylwester Morawski [inw. 56393] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Maksymiljan Chmurczyński [inw. 56398] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Wiesław Wojalski [inw. 56403] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Ludwika Wolfram [inw. 56405] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Jadwiga Janicka [inw. 56408] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Anonim [inw. 56412] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Zbigniew Kominek [inw. 56414] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Paweł Dąbrowski [inw. 56419] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Tadeusz Służewski [inw. 56420] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14,15: Anonim [inw. 56421] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Eugeniusz Jakubowski [inw. 56422] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Michał Szyszkowski [inw. 56431] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Maria Emilia Kacprzak [inw. 56433] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Wilhelm Cichosz [inw. 56437] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Władysław Królikowski [inw. 56445] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21: Scholastyka Fedorowiczowa [inw. 56448] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Wanda Lipowska [inw. 56450] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Władysław Sobótka [inw. 56454] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Tadeusz Jakubowski [inw. 56455] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Wiktor Parczewski [inw. 56459] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Andrzej Parczewski [inw. 56484] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Antonina Lechowska [inw. 56485] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28,29: Walerja Stabrowska [inw. 56486] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1: Adam Aksman [inw. 56490] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Marja Wasiljewa [inw. 56493] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Jarosław Madolew [inw. 56501] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Stanisława Wiśniewska [inw. 56503] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 5: Witold Borkowski [inw. 56504] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Marcin Smogorzewski [inw. 56507] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7: Janina Taboł [inw. 56508] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Feliks Starza-Obidziński [inw. 56511] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Wincenty Królikowski [inw. 56513] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Tekla Barańska [inw. 56517] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Terpiłowscy [inw. 56557] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Rozalja Moscicka [inw. 56559] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Zygmunt Flaszczyński [inw. 56560] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14,15: Aleksandra Gregolajtys [inw. 56562] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Chełmiccy [inw. 56564] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 56566] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Bolesława Chmielińska [inw. 56568] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 19: Stanisław Gołaszewski [inw. 56570] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20,21: Leopold Pieńkowski [inw. 56572] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22: Wacław Borodzicz [inw. 56574] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Natalia Eychhorn (ID: psb.8710.1), bohater PSB 1904–1944 (r.: Franciszek i Natalia Borodzicz) × Stanisław Hiszpański
→ PSB: HISZPAŃSKA Natalia (1904-1944) architekt
- Natalia Borodzicz (ID: psb.23635.1), bohater PSB 1877–1944 (r.: Mikołaj i Tekla Grabska) × Franciszek Eychhorn
→ PSB: POMIAN Natalia (1877-1944) aktorka, śpiewaczka
- Franciszek Eychhorn (ID: psb.8710.2), 1878–1964 × Natalia Borodzicz
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 23: Stefan Szafiański [inw. 56579] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Konrad Tomaszewicz [inw. 56581] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Emilia Świerkowska [inw. 56583] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Władysława Rosińska [inw. 56585] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Jadwiga Desko [inw. 56586] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28,29: Wiesława Woźniak [inw. 56588] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Szyszkowscy [inw. 56589] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1,2: Zawistowscy [inw. 56590] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Irena Bińczak [inw. 56592] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Marua Szlenkierowa [inw. 56594] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Szlenkierowie [inw. 56595] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Juljan Donin [inw. 56597] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Teresa Dąbek Wirgowa [inw. 56598] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Anonim [inw. 56599] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Stefan Pokrzywiński [inw. 56601] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Henryk Zagrodzki [inw. 56602] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 11: Gąssowscy [inw. 56605] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Kazimiera Karwowska z Karwowa h. Pniejnia (Cwaliny) (ID: 9.526.390), artykuł 41937 w Nekrologii 1820–1908 (r.: Franciszek i Elżbieta Karniewska) × Wiktor Gąsowski
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 12: Zielińscy [inw. 56607] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13: Aleksander Nowicki [inw. 56609] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14,15: Anonim [inw. 56610] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16,17: Pole Grobowe [inw. 56611] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Stefuś Tomczycki [inw. 56612] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Aleksander Kowrecki [inw. 56613] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Bogdan Konrad Breszel [inw. 56614] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 21: Ejerowie [inw. 56615] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Anonim [inw. 56616] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Kazimierz Michalski [inw. 56617] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Piotr Matuszewski [inw. 56619] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25,26,27: Pole Grobowe [inw. 56621] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28,29,30: Pyrżakowie [inw. 56623] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi