Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 185.
- rząd 1, miejsce 1: Stefan Ancuta [inw. 53045] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2: Pole Grobowe [inw. 53046] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Władysław Babel [inw. 53047] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Anonim [inw. 53048] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Leokadia Sośnierz [inw. 53049] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Stanisław Kolmas [inw. 53051] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Piotr Zdanowicz [inw. 53052] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Anastazja Walewska [inw. 53054] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Malanowscy [inw. 53056] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10: Pyżykowscy [inw. 53057] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11: Sabina Ang [inw. 53059] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Teofil Grotowicz [inw. 53060] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Włodzimierz Granowski [inw. 53064] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Anonim [inw. 53065] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Fedeccy [inw. 53066] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Julja Bem [inw. 53067] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Adolf Ludwik Łącz [inw. 53068] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18,19: Stefania Hiszpańska [inw. 53070] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20,21: Józef Muszał [inw. 53161] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 22: Pole Grobowe [inw. 53162] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Zofia Wojnarowska [inw. 53163] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Antoni Coray [inw. 53164] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Kazimiera Komorowska [inw. 53165] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Anonim [inw. 53167] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Anna Święcka [inw. 53169] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Edward Troszczyński [inw. 53170] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Karol Tomaszewski [inw. 53172] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Jan Klim [inw. 53072] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Czesław Klim [inw. 53078] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Klim [inw. 53079] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Jan Łagowski [inw. 53080] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Anonim [inw. 53081] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Roman Gronkiewicz [inw. 53082] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Pole Grobowe [inw. 53083] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Edward Berc [inw. 53084] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Wejrochowie [inw. 53085] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10,11: Jan Fritsch [inw. 53086] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Leon Przyłuski [inw. 53088] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Eleonora Sosnowska [inw. 53089] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Maria Lucyna Polgar [inw. 53090] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15,16: Pole Grobowe [inw. 53091] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Apolonia Matuszewska [inw. 53092] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Stanisława Węcławek [inw. 53093] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Feliks Szczęsny Kwarta [inw. 53094] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Ignacy Hamerliński [inw. 53095] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Stanisław Straszak [inw. 53096] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22,23: Pole Grobowe [inw. 53097] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Anonim [inw. 53098] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Aleksander Jan Kotowski [inw. 53099] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Antoni Gołębiowski [inw. 53100] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Anonim [inw. 53101] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Jasińscy [inw. 53102] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Piotr Szwabe [inw. 53103] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 30: Zofia Tokarska [inw. 53104] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Riessowie [inw. 53077] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 2,3: Katarzyna Choińska [inw. 53087] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4,5: Irka Grochowska [inw. 53105] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Bronisława Józefowska [inw. 53106] (mat. inw.)
- Bronisława Marczewska h. Prawdzic (ID: sw.37473), 1880–1962 (r.: Bolesław i Maria Zabłocka) × Stanisław Józefowski
- Światosław Schmatera (ID: sw.145390), 1904–1971 × Irena Józefowska
- Irena Józefowska (ID: sw.37482), 1917–1972 (r.: Stanisław i Bronisława Marczewska) × Światosław Schmatera
- rząd 3, miejsce 7: Karczewscy [inw. 53107] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Wanda Szaniawska [inw. 53108] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Wanda Pingot [inw. 53109] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Głogowscy [inw. 53110] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Otolia Nałęcz - Czarnecka [inw. 53111] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Kiszczakowie [inw. 53112] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Wiktorja Struss [inw. 53113] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Mieczysław Rzewnicki [inw. 53114] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15: Anna Kompaniejcow [inw. 53115] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16: Pole Grobowe [inw. 53116] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Marcela i Nikodem Łojewscy [inw. 53117] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Straszakowie [inw. 53118] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Ludwik Wolski [inw. 53119] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20,21: Anonim [inw. 53120] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Danuta Wasilewska [inw. 53125] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Walerya Łabęcka [inw. 53132] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24: Ewelina Kocowska [inw. 53150] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Stanisław Barczewski [inw. 53151] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 26: Karolina Raab [inw. 53152] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Julian Jan Maskier [inw. 53166] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Wanda Ptaszyńska [inw. 53168] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 29: Płończyńscy, Kiedrzyńscy [inw. 53171] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 30: Pole Grobowe [inw. 53173] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1,2: Trzebieccy [inw. 53121] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Manieccy [inw. 53122] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Ryszard Wisłocki [inw. 53123] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Jadziuchna Szepska [inw. 53124] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Czerwonkowie [inw. 53126] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Zofia Palmowska [inw. 53127] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Jadwiga Rusiniak [inw. 53128] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Marianna Kukułka [inw. 53129] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Andrzej Węngrzyn [inw. 53130] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Anonim [inw. 53131] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Gustaw Tomasz Sobolewski [inw. 53133] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13: Kosińscy [inw. 53134] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Daria Gubarewska [inw. 53135] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Kazimiera Biernacka [inw. 53136] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Anonim [inw. 53137] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17,18: Marianna Czerwińska [inw. 53138] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Eufrozyna Cybulska [inw. 53139] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Maria Petecka [inw. 53140] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21: Walerian Pałyska [inw. 53141] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Jadwiga Domańska [inw. 53142] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Wojterowie [inw. 53143] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Nowakowscy [inw. 53144] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Anonim [inw. 53145] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Mirosława Wolska [inw. 53146] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Anna Salska [inw. 53147] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28,29: Krystyna Juć [inw. 53148] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Jan Szwaro [inw. 53149] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Adolf Sarjusz-Szarski [inw. 53174] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Tomasz Muller [inw. 53176] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Jadwiga Lewińska [inw. 53178] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Krystyna Worek [inw. 53179] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Henryka Agnieszka Kucharek [inw. 53181] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Karpińscy [inw. 53182] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Zygmunt Niwiński [inw. 53183] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 8: Kalinowscy [inw. 53184] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Loluś Kalinowski [inw. 53185] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Teofila Bożyk [inw. 53186] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Jaworscy, Fukowscy [inw. 53187] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Grabowscy [inw. 53189] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13,14: Kazimierz Dziewulski [inw. 53191] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Władysław Zwoliński [inw. 53193] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Anonim [inw. 53194] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Ryszard Bartosik [inw. 53195] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Łukasz Tobaszewski [inw. 53196] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 19,2: Anonim [inw. 53197] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Małgorzata Kilman [inw. 53198] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22: Anonim [inw. 53199] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Bolesław Stachoń [inw. 53200] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Papayowie [inw. 53201] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25,26: Lewińscy, Borsowie [inw. 53203] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Antoni Rzepczyński [inw. 53205] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28: Kuleszowie [inw. 53207] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 29: Kazimierz Jastrzębski [inw. 53208] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Stefania Osowiecka [inw. 53210] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Longina Jankowska [inw. 53175] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 2: Rutowska, Wiśniewska, Kosińska [inw. 53177] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3,4: Wapińscy [inw. 53180] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Kazimierz Trzciński [inw. 53188] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Kazimierz Trzciński [inw. 53190] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Władysław Trojanek [inw. 53192] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Ksaweryn Solski [inw. 53202] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Dariusz Kuziak [inw. 53204] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Karol Lewiński [inw. 53206] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10: Walery Frydman [inw. 53209] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11,12: Kazimierz Piestrzyński [inw. 53212] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13: Czesław Rogulski [inw. 53214] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14,15: Anonim [inw. 53216] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16,17: Sułkowscy [inw. 53253] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18,19: Wacław Strzembosz [inw. 53270] (mat. inw.)
- Wacław Marian Strzembosz h. Jastrzębiec (ID: zi.6.124.probant), artykuł 64953 w Nekrologii 1853–1931 (r.: Jan i Seweryna Wilczopolska) × Maria Narcyza Bylina h. Belina
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Adam Strzembosz h. Jastrzębiec (ID: psb.32505.7), bohater Wiki 1895–1968 (r.: Wacław i Maria Bylina) × Zofia Gadomska h. Rola
- Teresa Strzembosz h. Jastrzębiec (ID: psb.32505.8), bohater PSB 1930–1970 (r.: Adam i Zofia Gadomska)
→ PSB: STRZEMBOSZ Teresa (1930-1970), katolicka działaczka społeczna
- Zofia Gadomska h. Rola (ID: psb.32508.3), 1898–1973 (r.: Romuald i Zofia Ubysz) × Adam Strzembosz h. Jastrzębiec
- Tomasz Jerzy Strzembosz h. Jastrzębiec (ID: zi.6.124.a3), 1893–1984 (r.: Wacław i Maria Bylina) × Marta Podlewska h. Poraj, Maria Ginwiłł-Piotrowska h. Ślepowron (Korwin)
- Marta Podlewska h. Poraj (ID: zi.6.124.a3b), 1896–1989 (r.: Feliks i Maria Ronikier) × Tomasz Jerzy Strzembosz h. Jastrzębiec, N. Grzymałowski
- Tomasz Strzembosz h. Jastrzębiec (ID: sw.9063), bohater Wiki 1930–2004 (r.: Adam i Zofia Gadomska) × Maria «Jagoda» Dawidowska
- rząd 6, miejsce 20: Czesława Szmyrew - Szmyrewska [inw. 53273] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21,22: Cecylia Kamińska [inw. 53276] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Tekla Czerwińska [inw. 53279] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24: Fr. Ksawery Zrzelski [inw. 53286] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Jan Sobstyl [inw. 53289] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Cecylia Jadwiga Hołdorowicz [inw. 53291] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Adamkiewiczowie [inw. 53297] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Wanda Wosińska [inw. 53298] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Edmund Frąckiewicz [inw. 53302] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Szwedowscy [inw. 53305] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 1: Brunon Słubicki [inw. 53211] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 2: Tomaszewscy [inw. 53213] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 3: Grędzińscy [inw. 53215] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 4: Hipolit Godzieliński [inw. 53217] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 5,6: Rogulscy [inw. 53238] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 7: Irena Stasiewicz-Jasiukowa [inw. 53240] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 8: Janusz Aleksander Jelita-Makowski [inw. 53252] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 9,1: Ludwik Jarek [inw. 53269] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 11: Stanisław Zuba [inw. 53271] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 12: Marja Klaus [inw. 53272] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 13,14: Krukowscy [inw. 53274] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 15: Eugenia Downar-Zapolska [inw. 53275] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 16: Józef Maciejko [inw. 53277] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 17,18: Granke [inw. 53278] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 19: Elżbieta Dobrorolska [inw. 53280] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 20: Krzysztof Bielski [inw. 53281] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 21: Anonim [inw. 53282] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 22: Aleksandra Trzcińska [inw. 53283] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 23: Stanisław Pytel [inw. 53284] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 24: Michał Rejmer-Krzywicki [inw. 53285] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 25: Józef Kwieciński [inw. 53287] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 26: Józefina Raciborska [inw. 53288] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 7, miejsce 27: Mikulscy i Piaseccy [inw. 53290] (mat. inw.)
- Tadeusz Anioł Piasecki (ID: sw.703627), artykuł 248510 w Nekrologii ~1870–1931 (r.: Marceli i Emilia Gąsiorowska) × Maria Mikulska
- rząd 7, miejsce 28: Anonim [inw. 53292] (mat. inw.)
- rząd 7, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 53293] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi