Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 159.
- rząd 1, miejsce 1: Łakomscy [inw. 52480] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Anonim [inw. 52482] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Kazimiera Krystyna Gacparska [inw. 52483] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Kazimierz Falkiewicz [inw. 52488] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 5: Emilja Migocka [inw. 52492] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6: Józef Mieszalski [inw. 52495] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Edward Stępień [inw. 52497] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8,9: Paweł Jeżewski [inw. 52501] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10,11: Edward Lubowski [inw. 52502] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Bolesław Gutwiński [inw. 52503] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Franciszek Kolasa [inw. 52504] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Drobczyńscy [inw. 52505] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15,16: Romana Górska [inw. 52506] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 17: Anonim [inw. 52507] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Ludwik Toboldt [inw. 52508] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19,2: Anonim [inw. 52509] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Anonim [inw. 52511] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Chojnaccy [inw. 52512] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 23: Michał Bogusz [inw. 52516] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Anonim [inw. 52517] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Stanisław Kędzierski [inw. 52519] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Waleria Stamirowska [inw. 52521] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Włodzio Nadera [inw. 52524] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Dutkiewiczowie [inw. 52529] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29,3: Bronisława Zaniewska [inw. 52531] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1: Aleksander Klonowski [inw. 52534] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Józefa Madyjewska [inw. 52537] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Anonim [inw. 52538] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Anonim [inw. 52541] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Marja Białkiewicz [inw. 52542] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Stefania Gos [inw. 52545] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Adela Ambroziak [inw. 52549] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8,9: Anonim [inw. 52552] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Bronisław Gleicher-Szymański [inw. 52553] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Henryk Głażewski [inw. 52558] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Anonim [inw. 52562] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Władysław Maluga [inw. 52563] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Józef Makowiecki [inw. 52565] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Pole Grobowe [inw. 52570] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Bronisława Piasecka [inw. 52572] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17,18: Tajchertowie [inw. 52579] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 19: Józefa Romanow [inw. 52588] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 20: Szelągowscy [inw. 52595] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 21: Anonim [inw. 52596] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Tadeusz Gadomski [inw. 52597] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23,24: Regina Rabcewiczówna [inw. 52607] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Adolf Leopold Babiański (ID: sw.254868), ~1880–1942 (r.: Adolf i Florentyna Pomarnacka) × Seweryna Rapcewicz
- Seweryna Rapcewicz (ID: sw.254871), ~1890–1964 (r.: Benedykt i Zofia Sosnowska) × Adolf Leopold Babiański
- rząd 2, miejsce 25: Juljan Lewinowicz [inw. 52608] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Kazimiera Engielke [inw. 52610] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 52612] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Zygmunt Miesiewicz [inw. 52614] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 52615] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Misiewiczowie [inw. 52616] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1,2,3: Sokołowscy [inw. 52540] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4: Andrzej Auerbach [inw. 52544] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Józef i Jan Winczorkowie [inw. 52550] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Józefa Tyszer [inw. 52554] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Michalina Zielińska [inw. 52555] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Anonim [inw. 52557] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Paszyńscy [inw. 52559] (mat. inw.)
- Stanisław Paszyński (ID: cz.I024129), 1899–1968 × Natalia Brunner
- Natalia Brunner (ID: cz.I024130), 1900–1987 × Stanisław Paszyński
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Marian Paszyński (ID: cz.I024128), 1931–2006 (r.: Stanisław i Natalia Brunner) × Alicja Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota)
- rząd 3, miejsce 10: Anna Lechnicka [inw. 52561] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Maria Żelawska [inw. 52567] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Jan Podziemski [inw. 52569] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Anonim [inw. 52571] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Anonim [inw. 52573] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Anonim [inw. 52575] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Anna Baland [inw. 52577] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Bronisław Mikołajewski [inw. 52578] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Józef Bellert [inw. 52580] (mat. inw.)
- Stanisław Bellert (ID: sw.130725), znani uczeni nauk technicznych 1924–1976 (r.: Piotr i Józefa Myślicka) × Irena Zieleniewska h. Zgraja
- Piotr Bellert (ID: srodka.662o), 1888–1979 × Józefa Myślicka
- rząd 3, miejsce 19: Anonim [inw. 52585] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Stanisław Trawiński [inw. 52586] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Julia Błaszczak [inw. 52591] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Bronisław Madejski [inw. 52592] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Kazanowscy [inw. 52598] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Antonina Bielewicz [inw. 52599] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Anonim [inw. 52600] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Zofja Hellwig [inw. 52602] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Wiktoria Dopierało [inw. 52605] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Zygmuś Motz [inw. 52611] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 29: Józef Pieńkowski [inw. 52617] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 30: Józef Smoleński [inw. 52619] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1,2: Siewkowie [inw. 52624] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Paweł Margielski [inw. 52629] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Maria Gawuciowa [inw. 52644] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Maria Scholtz [inw. 52651] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Władysław Konopski [inw. 52657] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Helena Hadziewicz [inw. 52659] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 52671] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Antoni Polkowski [inw. 52674] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 10: Pole Grobowe [inw. 52677] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Anonim [inw. 52678] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Władysław Horodyńska [inw. 52679] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Bojnowscy [inw. 52687] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Alfreda Górecka [inw. 52691] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Kamilla Szwentnerowa [inw. 52693] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Stanisław Ochocki [inw. 52696] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Helena Terenkoczy [inw. 52697] (mat. inw.)
- Helena Terenkoczy (ID: sw.72057), 1874–1962 (r.: Władysław i Emilia Bauman) × Leopold Terenkoczy
- Janina Terenkoczy (ID: sw.70953), 1904–1989 (r.: Leopold i Helena Terenkoczy) × Stanisław Iłowiecki z Iłowca h. Ostoja
- rząd 4, miejsce 18: Jadwiga Iłowiecka [inw. 52699] (mat. inw.)
- Jadwiga Brymas (ID: sw.70955), 1927–2007 (r.: Mieczysław i Apolonia Fedor) × Stanisław Grzegorz Iłowiecki z Iłowca h. Ostoja
- rząd 4, miejsce 19: Zofia Ochalska [inw. 52701] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Aleksander Sokołowski [inw. 52702] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Władysław Szmidt [inw. 52703] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Miecio Kuleszo [inw. 52704] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 23: Anonim [inw. 52705] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Kunegunda Rachalewska [inw. 52706] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25: Władysław Mejer [inw. 52708] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 26: Emilja Lipińska [inw. 52711] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Michalina Pękalska [inw. 52714] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Justyn Frasunkiewicz [inw. 52715] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Ludwik Brzeziński [inw. 52716] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Wilhelm Szprokoff [inw. 52717] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Jan Szpikowski [inw. 52621] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 2: Stanisław Nartowski [inw. 52623] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Michalina Klimaszewska [inw. 52633] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Władysław Laszczko [inw. 52634] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Stefania Jarominek [inw. 52635] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Eugeniusz Szulc [inw. 52637] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Gorczyccy [inw. 52638] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 8: Stanisława Michałowska [inw. 52640] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 9: Anonim [inw. 52642] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Anonim [inw. 52645] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Tomasz Janicki [inw. 52647] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Eugenia Hammer [inw. 52649] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Dobrosińscy [inw. 52653] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Józefa Karwowska [inw. 52656] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Odrowąż-Wysoccy [inw. 52660] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Paulina Widlińska [inw. 52662] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17,18: Zajdowscy [inw. 52665] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 19: Franciszek Porzeziński [inw. 52669] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Franciszka Gorzkiewicz [inw. 52672] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Stanisława Kunińska [inw. 52680] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22: Markowscy [inw. 52681] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Stanisław Gronkiewicz [inw. 52682] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Feliks Miłobędzki [inw. 52683] (mat. inw.)
- Feliks Miłobędzki (ID: sw.501388), artykuł 35358 w Nekrologii ~1830–1901 (r.: Jakub i Weronika Komorowska) × Stanisława Dunin ze Skrzynna h. Łabędź
- Stanisława Dunin ze Skrzynna h. Łabędź (ID: sw.501391), artykuł 50371 w Nekrologii ~1850–1917 (r.: Eugeniusz i Róża Kożuchowska) × Feliks Miłobędzki
- rząd 5, miejsce 25: Franciszka Oleszkiewicz [inw. 52684] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Tadeusz Unkiewicz [inw. 52685] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Maria Słoninkiewicz [inw. 52688] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28,29,30: Piotrowscy [inw. 52692] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1,2,3: Małeccy [inw. 52846] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Władysława Źródelska [inw. 52847] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Pole Grobowe [inw. 52848] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Ludwik Pawłowski [inw. 52849] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Filipowiczowie [inw. 52850] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 52851] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Stefania Matusowska [inw. 52852] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Mieczysław Porczyński [inw. 52853] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Natalja Junosza Cieślińska [inw. 52854] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12,13: Józef Kamiński [inw. 52855] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14: Józef Stupak [inw. 52856] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Czarneccy [inw. 52857] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Basia Długosiewicz [inw. 52858] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Wiesława Kolipost [inw. 52859] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Eugenia Wrocławek [inw. 52860] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Andrzej Filipowicz [inw. 52861] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Anonim [inw. 52862] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Stanisław Burzyński [inw. 52863] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 22: Janina Gąssowska [inw. 52864] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23: Koziarscy [inw. 52865] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Eugeniusz Gołębiewski [inw. 52866] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 52867] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26,27: Szrajberowie [inw. 52868] (mat. inw.)
- Ludwika Barbara Krzymuska h. Radwan (odm.) (ID: 13.62.75), artykuł 36724 w Nekrologii 1835–1903 (r.: Kazimierz i Teresa Gałczyńska) × Jan Mielęcki h. Ciołek (Aulok)
- Eligiusz Wiktor Szrajber (ID: sw.108895), artykuł 53287 w Nekrologii 1851–1920 (r.: Józef i Paulina Mintzberg) × Wanda Maria Mielęcka h. Ciołek (Aulok)
- Zygmunt Szrajber (ID: sw.108901), ~1890–1941 (r.: Eligiusz i Wanda Mielęcka)
- Wanda Maria Mielęcka h. Ciołek (Aulok) (ID: dw.52715), 1860–1943 (r.: Jan i Ludwika Krzymuska) × Eligiusz Wiktor Szrajber
- Wiktor Szrajber (ID: sw.108900), ~1890–1944 (r.: Eligiusz i Wanda Mielęcka)
- Karol Hubert Szrajber (ID: sw.108902), kapitan PSP-RAF 1894–1951 (r.: Eligiusz i Wanda Mielęcka)
- Maria Szrajber (ID: sw.108899), ~1890–1975 (r.: Eligiusz i Wanda Mielęcka)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi