Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 164.
- rząd 1, miejsce 1: Zofia Płocińska - Świerzyńska [inw: 49006] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Iwan Raczew [inw: 49671] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Franciszka Niedzińska [inw: 49674] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Ignacy Szłuiński [inw: 49682] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Jadwiga Frankowska [inw: 49683] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Julian Wdowiarski [inw: 49685] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Julian Laryssa - Domański [inw: 49695] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Krystyna Koch [inw: 49700] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Henryk Pieliński [inw: 49701] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Andrzej Strajkowski [inw: 49704] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Beata Dmitrzyk [inw: 49709] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Hipolit Mczorowski [inw: 49712] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Antoni Dobrzański [inw: 49715] (mat. inw.)
- Antoni Hubal-Dobrzański z Dobrej h. Leliwa (ID: 4.572.82), artykuł 155351 w Nekrologii 1840–1911 (r.: Roch i Kasylda Dobrzańska) × Zofia Rudnicka
- Zofia Rudnicka (ID: 4.572.83), artykuł 56284 w Nekrologii 1856–1923 (r.: Zygmunt i Ksawera Kobierzycka) × Antoni Hubal-Dobrzański z Dobrej h. Leliwa
- rząd 1, miejsce 14: Andrzej Wróbel [inw: 49718] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Franciszek Kotelnicki [inw: 49721] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16,17: Sapiejewscy [inw: 49735] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18: Lucyna Fortini [inw: 49742] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Anonim/Pole Grobowe [inw: 49743] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Julia Bujalska [inw: 49744] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Skorupscy [inw: 49784] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 22: Władysław Ciak [inw: 49786] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Wróblewscy [inw: 49787] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Sobiszewscy [inw: 49791] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Adam Przybylski [inw: 49797] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Maria Jarosz [inw: 49798] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Leon Tarczyński [inw: 49804] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Władysław Bazarski [inw: 49810] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 29: Paulina Stępowska [inw: 49854] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 30: Pole Grobowe [inw: 49863] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Henryk Koch [inw: 49865] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Krystyna Dębniak [inw: 49898] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Anna Stefańska [inw: 49905] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Agata Apfelbaum [inw: 49909] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Józef Wyrzykowski [inw: 49914] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Maria Berezowska [inw: 49918] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Szopscy [inw: 49965] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Maliszewscy [inw: 49966] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Gabrjel Leppert [inw: 49967] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10: Marian Sobucki [inw: 49968] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Pole Grobowe [inw: 49969] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Tadeusz Karwowski [inw: 49970] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Januszek Zbyszyński [inw: 49971] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Wanda Kurowska [inw: 49972] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Anna Przysiecka [inw: 49973] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Anonim [inw: 49974] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Jasio Witt [inw: 49975] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Stanisław Brulikowski [inw: 49989] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 19: Aleksandra Szymańska [inw: 49990] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 20: Szczepanowscy [inw: 49992] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Józef Pocztarski [inw: 49994] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Maria Zofia Kita [inw: 49995] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Anonim [inw: 49997] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Apolonia i Tomasz Wapińscy [inw: 49998] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Żukowscy [inw: 49999] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26: Anonim [inw: 50001] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Tadeusz Szczytowski [inw: 50002] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Eugenia Szafran [inw: 50004] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Łuczakowie [inw: 50006] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Zatorscy [inw: 50007] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Jadwiga Omszczyk [inw: 49976] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Tadeusz Niementowski [inw: 49977] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Pole Grobowe/Anonim [inw: 49978] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Anonim [inw: 49979] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Józefa Górecka [inw: 49980] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Franciszek Tworog [inw: 49981] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Adam Jasiński [inw: 49982] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8: Kruszewscy [inw: 49983] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Janina Hykielowa [inw: 49984] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 10: Kwiecińscy [inw: 49985] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Frączkowscy [inw: 49986] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Kassylda Szałowicz [inw: 49987] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13: Irena Badowska [inw: 49988] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Wacław Chmielowski [inw: 49993] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Katarzyna Papież [inw: 49996] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Zofia Dziadowicz [inw: 50000] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Grzegorz Andrzej Piekarczyk [inw: 50003] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Joanna Dudiet [inw: 50005] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Aniela Biernacka [inw: 50008] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20: Cecylia Kaczmarkowa [inw: 50009] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Witt [inw: 50012] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 22,23,24: Roweccy i Maciejewscy [inw: 50017] (mat. inw.)
- Stefan Leon August Rowecki (ID: psb.26780.2), artykuł 195553 w Nekrologii 1865–1930 × Zofia Michalina Chrzanowska z Łaniowa h. Suchekomnaty
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Zofia Michalina Chrzanowska z Łaniowa h. Suchekomnaty (ID: psb.26780.3), artykuł 71621 w Nekrologii 1863–1936 (r.: Damian i Melania Ulatowska) × Stefan Leon August Rowecki
- Stefan Paweł «Grot» Rowecki (ID: psb.26780.1), bohater PSB 1895–1944 (r.: Stefan i Zofia Chrzanowska) × Halina Sabina Janina Paszkowska, Eugenia Fedorowicz
→ PSB: ROWECKI Stefan Paweł (1895-1944) generał dywizji WP; dowódca AK, działacz niepodległościowy
- Helena Świątkowska (ID: sw.50035), 1901–1980 × Stanisław Rowecki
- Stanisław Rowecki (ID: psb.26780.9), 1901–1993 (r.: Stefan i Zofia Chrzanowska) × Helena Świątkowska
- Jacek Trzebicki (ID: sw.50037), 1931–2014 (r.: Rudolf i Zofia Geneli) × Krystyna Rowecka
- rząd 3, miejsce 25: Anonim/Pole Grobowe [inw: 50022] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Władysław Bogucki [inw: 50024] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Józef Wapiński [inw: 50026] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Hintertanowie [inw: 50028] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29,30: Bokino [inw: 50031] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Stefania Dębska [inw: 50010] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Michał Turkowski [inw: 50013] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Marja Żukowska [inw: 50014] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Anonim [inw: 50015] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Wacława Matulko [inw: 50016] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Aleksander Popowski [inw: 50018] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Pikulscy [inw: 50019] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Pole Grobowe [inw: 50020] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Józef Roszkowski [inw: 50021] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Wacław Stajewski [inw: 50023] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 11: Eugenja Stajewska [inw: 50025] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Helena Bucewiczowa [inw: 50027] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Pole Grobowe [inw: 50029] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Hieronim Kamiński [inw: 50030] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15: Antonina Duszyńska [inw: 50032] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Karolina Zajączek [inw: 50033] (mat. inw.)
- Karolina Potworowska z Sienna h. Dębno (ID: cz.I047596), artykuł 31255 w Nekrologii ~1860–1897 (r.: Adam i Helena Bronikowska) × Roman Zajączek z Wrzący h. Świnka
- rząd 4, miejsce 17: Zygmunt Markiewicz [inw: 50034] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Idzi Kamiński [inw: 50036] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 19,20: Pole Grobowe [inw: 50037] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21,22: Rozalia Obrębska [inw: 50038] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Ignacy Rembieliński [inw: 50043] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24,25: Antonina Konarzewska [inw: 50045] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 26: Ambroży - Aleksander Danielewicz [inw: 50046] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Stanisław Zagórski [inw: 50047] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Lewiccy [inw: 50049] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Bolesław Krupa [inw: 50050] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Marianna Kamińska [inw: 50053] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Jan Kosiński [inw: 50035] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Helena Jastrzębska [inw: 50039] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Feliks Jakubowski [inw: 50040] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Julian Lang [inw: 50041] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5,6: Stanisław Góral [inw: 50042] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Wasilewscy [inw: 50044] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Jerzy Winiarski [inw: 50048] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Bolszakowie [inw: 50051] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Franciszek Schneider [inw: 50055] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 11: Jan Durr Durski [inw: 50057] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Paulina Pomianowska [inw: 50060] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Maria Józefa Skalmierska (ID: sw.336552), artykuł 65100 w Nekrologii ~1900–1931 (r.: Jan i Helena Pomianowska) × Kazimierz Cyprian Ujazdowski
- rząd 5, miejsce 13: Wanda Bielańska [inw: 50061] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14,15: Weronika Rozalska [inw: 50063] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 16,17: Henryk Osiński [inw: 50068] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18,19: Kozłowscy [inw: 50075] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Andrzej Kietliński [inw: 50078] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 21: Stanisław Kostka [inw: 50080] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Felicja i Apolonia Opalińskie [inw: 50081] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 23: Stefan Flisowski [inw: 50082] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Władysław Jastrzębski [inw: 50088] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Rostrowscy [inw: 50091] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Wiktor Dzierzgowski [inw: 50095] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27: Bronisław Baran [inw: 50097] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Tadeusz Malinowski [inw: 50100] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Kazimierz Luziński [inw: 50103] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5,6, miejsce 30,31: Czyżniewscy [inw: 50114] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1,2: Juljan Chrupczałowski [inw: 50054] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Kalikst Stanisław Gosławski [inw: 50056] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Anonim / Pole Grobowe [inw: 50058] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Julian Drzewiecki [inw: 50059] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Eliza Lipińska [inw: 50072] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Julian Warowny [inw: 50076] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Łucja Rządkowska [inw: 50079] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Skopińscy [inw: 50086] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Andrzej Mirecki [inw: 50089] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11,12: Ludwik Lipiński [inw: 50092] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13,14: Mroczkowie [inw: 50098] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15: Szubińscy [inw: 50101] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Zymlerowie [inw: 50102] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17: Leon Bartoszewski [inw: 50105] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Maria Osińska [inw: 50108] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Franciszek Pelc [inw: 50110] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Piotruś Luziński [inw: 50112] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 21: Janina Seguinaud [inw: 50116] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 22,23: Potworowscy [inw: 50123] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Stefania Sochocka [inw: 50124] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Zofia Burzyńska [inw: 50127] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Włodzimierz Luźniak [inw: 50128] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Anonim / Pole Grobowe [inw: 50132] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Józef Mazur [inw: 50135] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Korosadowiczowie [inw: 50137] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi