Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 162.
- rząd 1, miejsce 1,2,3: Stanisław Guliński [inw: 48864] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Halina Maria Fijałkowska (ID: zi.4.105.r1a), 1892–1975 (r.: Paweł i Stanisława Gulińska) × Stanisław Jan Ignacy Przyłęcki h. Śreniawa
- rząd 1, miejsce 4: Anonim [inw: 48867] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Zygiertowie [inw: 48868] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Czesław Hollender [inw: 48869] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7,8: Honorata Wojdacka [inw: 48875] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Tadziuś Pyrowicz [inw: 48882] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10: Pęczakowie [inw: 48883] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Symeon Gawroński [inw: 48884] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Leon Chojecki [inw: 48887] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13,14: Józefa Nowacka [inw: 48888] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15: Janina Lemieszek [inw: 48889] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Zdzisław Ludwik Kowalski [inw: 48890] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 17: Józef Krzyczkowski [inw: 48893] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Erazm Górski [inw: 48894] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19: Bardzcy [inw: 48895] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20: Anonim/ Pole Grobowe [inw: 48896] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Malwina Chomiak [inw: 48898] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22,23,24: Wołowscy [inw: 48899] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Bronisława Szulecka [inw: 48900] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Okołowiczowie [inw: 48901] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Pole Grobowe [inw: 48903] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28,29: Anonim / Pole Grobowe [inw: 48904] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Henryka Olszta [inw: 48906] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1: Geniusia Czaplicka [inw: 48907] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Julia Duczyńska [inw: 48909] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Pole Grobowe [inw: 48910] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Aleksander Gajdyczar [inw: 48911] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Henryk Hartman [inw: 48913] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6,7: Jan Kamiński [inw: 48914] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8,9: Helena Cinska Dudzińska [inw: 48916] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Aleksander Dębowski [inw: 48918] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11,12: Pelagia Kisielnicka [inw: 48920] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13: Jan Kowalczyk [inw: 48926] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Adam Maciejowski [inw: 48928] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Piotr Brodziński [inw: 48931] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Wacław Piotrowski [inw: 48934] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Anonim [inw: 48937] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Aniela Szymborska [inw: 48939] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 19: Tomasz Kosiński [inw: 48982] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Pole Grobowe [inw: 48984] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Marianna Kozakowska [inw: 48986] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Pole Grobowe [inw: 48987] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Leon Tombak [inw: 48988] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Władysław Merczyk [inw: 48989] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Barbara Krupińska [inw: 48990] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26: Konstanty Antoniewicz [inw: 48992] (mat. inw.)
- Konstantyn Antoniewicz (ID: sw.173885), ~1840–1898 (r.: Stefan i Elżbieta Adamowicz) × Ludwika Służewska
- Ludwika Służewska (ID: sw.173886), artykuł 49973 w Nekrologii ~1850–1916 (r.: Teodor i Ludwika Wejgert) × Konstantyn Antoniewicz
- rząd 2, miejsce 27: Bronisław Zaczkiewicz [inw: 48995] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Stanisław Zdzisław Strzałkowski [inw: 48997] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Anna Sułkowska [inw: 48999] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Cecylia Lepionka [inw: 49000] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Irena Sabłowska [inw: 49001] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Feillowie [inw: 49002] (mat. inw.)
- Aleksandra «Oleńka» Feill (ID: sw.94962), 1943–1962 (r.: Roman i Agnieszka Hulewicz) × Marek Daniewski
- Ernest Feill (ID: sw.203050), 1889–1962 × Helena Buszczyńska h. Strzemię
- Helena Buszczyńska h. Strzemię (ID: sw.203049), 1892–1972 (r.: Konstanty i Jadwiga Dmochowska) × Ernest Feill
- Agnieszka «Jagienka» Hulewicz h. Nowina (ID: psb.9063.5), 1922–1999 (r.: Witold i Anna Karpińska) × Roman Feill
- Roman Feill (ID: sw.52225), 1918–2010 (r.: Ernest i Helena Buszczyńska) × Agnieszka «Jagienka» Hulewicz h. Nowina
- rząd 3, miejsce 3: Pole Grobowe [inw: 49003] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Banjamin Michel [inw: 49004] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Marya Owczarska [inw: 49005] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Ludwika Zdanowicz [inw: 49007] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 7: Anonim [inw: 49008] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Ludwika Reszyńska [inw: 49009] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Pole Grobowe [inw: 49010] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Marja Rawicz-Kosińska [inw: 49011] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Książkowi [inw: 49012] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Anonim / Pole Grobowe [inw: 49013] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Anonim / Pole Grobowe [inw: 49014] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Matylda Sokołowska [inw: 49015] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Marja Kłossowska [inw: 49016] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16,17: Helena Markiewicz [inw: 49017] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Anonim [inw: 49018] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Franciszek Wrzesiński [inw: 49019] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20,21: Marjan Syderewicz [inw: 49020] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 22: Izabella Stawicka [inw: 49021] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Teodor Biedrzycki [inw: 49022] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Anonim [inw: 49023] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Stewichowie [inw: 49024] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 26: Mieczysław Jamiołkowski [inw: 49025] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Kazimierz Białowąs [inw: 49026] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Anonim / Pole Grobowe [inw: 49027] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Stanisława Zenowicz [inw: 49028] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 30: Anna Scholtz [inw: 49029] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Mieczysław Pawlak [inw: 49030] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Anna Bytner [inw: 49031] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Anonim [inw: 49032] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Bolesław Czerniawski [inw: 49033] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Anonim [inw: 49034] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Olga Gangel [inw: 49035] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Stanisław Molak [inw: 49036] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Józef Czajkowski [inw: 49037] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Hieronim Jarczewski [inw: 49043] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Maria Lisse [inw: 49046] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Józef Tomczyński [inw: 49047] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Pole Grobowe [inw: 49049] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Otton Szydłowski [inw: 49050] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14,15: Piotr Łepkowski [inw: 49051] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16: Maria Jasińska [inw: 49052] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 17: Władysław Wolski [inw: 49055] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 18: Mieczysław Ignacy Wilamowski [inw: 49056] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Marek Wantrych [inw: 49059] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Anonim / Pole Grobowe [inw: 49061] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Stanisława Michalina Małczyńska [inw: 49062] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Ludwika Kuczkowska [inw: 49063] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Marian Borowski [inw: 49065] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Anonim / Pole Grobowe [inw: 49067] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Anonim [inw: 49069] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Zofia Rogozińska [inw: 49070] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Anonim / Pole Grobowe [inw: 49071] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Józef Trzeciak [inw: 49075] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Zofia Słomińska [inw: 49076] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Szymon Gaszewski [inw: 49078] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1: Antonina Marczewska [inw: 49080] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Szczepan Lejter [inw: 49081] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Ludwika Lubicz-Żółkiewska [inw: 49082] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Szelichowscy [inw: 49083] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4,5: Maciejewscy [inw: 49160] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Irena Dziewulska [inw: 49087] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Zofia Rybałtowska-Hałka [inw: 49088] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Nieweglowscy i Grabowscy [inw: 49090] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Helena Michnik [inw: 49093] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 9: Karolina Pichel [inw: 49095] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Teofila Skorupska [inw: 49098] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Bronisława Hanysz [inw: 49101] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Tadeusz Grzymski [inw: 49104] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Anonim / Pole Grobowe [inw: 49105] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Jan Rychowiecki [inw: 49107] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15,16: Pole Grobowe [inw: 49110] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Anonim [inw: 49112] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Anna Walz [inw: 49117] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Czuperscy [inw: 49119] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Grzybowscy [inw: 49121] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Józefa Chmielewska [inw: 49125] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22,23: Józefa Brodkiewicz [inw: 49127] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Józefa Syskopf [inw: 49130] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 25: Jaroszewscy [inw: 49133] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Janina Hałka [inw: 49134] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Stanisław Falbowski [inw: 49135] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Eleonora Józefowicz [inw: 49136] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Anonim / Pole Grobowe [inw: 49138] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: August Waniasek [inw: 49145] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1,2: Edward Stryjewski [inw: 49154] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Bronisław Apolinary Krygier [inw: 49158] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4,5: Maciejewscy [inw: 49161] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Zuzanna Gumbrycht [inw: 49163] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Lubomira Ewa Balcerzak [inw: 49165] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Elżbieta Więckowska [inw: 49167] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Więckowscy [inw: 49169] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Stanisława Ejsmondowa [inw: 49170] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Irena Boczkowska [inw: 49173] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 12: Wincenty Iwaszkiewicz [inw: 49174] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Anonim / Pole Grobowe [inw: 49175] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14,15: Antonina Nowakowska [inw: 49177] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16,17: Bartłomiej Krynicki [inw: 49178] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Małgorzata Zakrzewska [inw: 49179] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Anonim / Pole Grobowe [inw: 49180] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Henryk Fortini [inw: 49181] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Stefania Granke [inw: 49184] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Józef Czaplicki [inw: 49189] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Anonim / Pole Grobowe [inw: 49190] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Gutowscy i Kołaczkowscy [inw: 49191] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Anonim [inw: 49195] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Antoni Teodor Hempel [inw: 49196] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Beczkowie [inw: 49198] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Piotr Turowski [inw: 49199] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Kazimierz Jerzyna [inw: 49201] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Antoś Tołłoczko [inw: 49205] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi