Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 132.
- rząd 1, miejsce 7: Stefania Bagińska [inw: 44843] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Franciszka Cesarska [inw: 44844] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Piotr Stołowski [inw: 44845] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10: Ignacy Marchwicki [inw: 44846] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Wiktor Niemyski [inw: 44848] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Anonim [inw: 44850] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Władysław Żłobicki [inw: 44851] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Bolesław Pierzchała [inw: 44852] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15,16: Domańscy [inw: 44853] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17,18: Józef Witkowski [inw: 44854] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19: Elutka Mierzwińska [inw: 44857] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Helena Jackl [inw: 44859] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Pole Grobowe [inw: 44861] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Kaweccy [inw: 44862] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Seweryn Ziembiński [inw: 44863] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Manio Roszkowski [inw: 44866] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Falkowscy [inw: 44870] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Stokowscy [inw: 44871] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27,28: Kwiecińscy [inw: 44872] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 29: Pole Grobowe [inw: 44873] (mat. inw.)
- rząd 1,2, miejsce 1,2,3,4,5,6: Jan Szlenker [inw: 44842] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Ignacy Jakub Szlenkier (ID: zi.6.83.a2a3a2), 1983–2008 (r.: Stanisław i Ewa Malczewska)
- rząd 2, miejsce 7: Romuald Broniewicz [inw: 44874] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Mira Sadłowska [inw: 44875] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Roman Jasiński [inw: 44877] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Włodzimierz Czernuszenko [inw: 44880] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Wincenty Ambrożewicz [inw: 44882] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Przeworscy [inw: 44884] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Arkadjusz Tyczyński [inw: 44885] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Magdalena Brzezińska [inw: 44887] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15,16: Anonim [inw: 44889] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Wojciech Kaczmarski [inw: 44890] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Łaszczukowie, Łabiszewscy [inw: 44891] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Jan Władysław Dziewanowski [inw: 44892] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Jadwiga Pawłowska [inw: 44893] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Jan Boruszewski [inw: 44894] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Józef Ryss [inw: 44895] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Eugeniusz Heller [inw: 44897] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Pole Grobowe [inw: 44898] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Eugeniusz Wieprzkowski [inw: 44899] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26,27: Bronisław Pułka [inw: 44900] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Stefania Drągowska [inw: 44901] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 29: Marja Senetleben [inw: 44902] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Xawery Jaworowski [inw: 44903] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Fedorowiczowie [inw: 44905] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6: Stefan Stegawski [inw: 44906] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Stanisława Kotowska [inw: 44907] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8: Michał Mińkowski [inw: 44908] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Pole Grobowe [inw: 44909] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Feliks Zawalski [inw: 44910] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Adam Maksymowicz [inw: 44911] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Orzechowscy [inw: 44912] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13: Franciszka Chotomska [inw: 44913] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Bąkowie [inw: 44914] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15,16: Leon Różycki [inw: 44915] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17,18: Józef Buczyński [inw: 44916] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19,20: Zjawińscy [inw: 44917] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21,22: Marceli Głowacki [inw: 44919] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23,24: Wiesław Chrzanowski [inw: 44921] (mat. inw.)
- Wiesław Chrzanowski h. Poraj (ID: sw.58292), bohater Czy wiesz kto to jest 1880–1940 (r.: Władysław i Halina Chrzanowska) × Izabela Jaksa-Dobek h. Gryf
- Zygmunt Jaksa-Dobek h. Gryf (ID: sw.58290), ~1900–1965 (r.: Eustachy i Celina Koczorowska)
- Izabela Jaksa-Dobek h. Gryf (ID: sw.58291), 1893–1975 (r.: Eustachy i Celina Koczorowska) × Wiesław Chrzanowski h. Poraj
- Andrzej «Nowakowski» Tymowski h. Sas (ID: sw.11660), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–2002 (r.: Jan i Celina Bojanowska) × Ewa Chrzanowska h. Poraj
- Ewa Chrzanowska h. Poraj (ID: sw.11661), 1922–2010 (r.: Wiesław i Izabela Dobek) × Andrzej «Nowakowski» Tymowski h. Sas
- Wiesław Marian «Poraj» Chrzanowski h. Poraj (ID: parl.291), członek rządu J. K. Bieleckiego 1923–2012 (r.: Wiesław i Izabela Dobek)
- rząd 3, miejsce 25: Pole Grobowe [inw: 44924] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Piechowscy i Ciechomscy [inw: 44925] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Maria Zienkiewicz [inw: 44928] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28,29: Krawczykowie [inw: 44930] (mat. inw.)
- rząd 3,4, miejsce 1,2,3,4: Rządkowscy [inw: 44904] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5,6: Wolscy [inw: 44935] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Kazimierz Pestkowski [inw: 44936] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Pole Grobowe [inw: 44937] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Aleksander Wielopolski [inw: 44939] (mat. inw.)
- Aleksander Karol «Karol» hr. Wielopolski z Zabełcza h. Starykoń (odm.) (ID: cz.I004159), uczestnik Powstania Warszawskiego 1910–1980 (r.: Aleksander i Zofia Plater) × Anna Beata bar. Manteuffel-Szoege
- Hubert Ignacy hr. Wielopolski z Zabełcza h. Starykoń (odm.) (ID: cz.I004163), 1940–2002 (r.: Aleksander i Anna Manteuffel)
- Anna Beata bar. Manteuffel-Szoege (ID: cz.I004160), 1915–2005 (r.: Ignacy i Emilia Schröter) × Aleksander Karol «Karol» hr. Wielopolski z Zabełcza h. Starykoń (odm.)
- rząd 4, miejsce 10: August Jerzy Zarzycki [inw: 44941] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Zielińscy [inw: 44945] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12: Ludwik Kisieliński [inw: 44946] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Stanisław Karniewski [inw: 44948] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Irena Zarzycka [inw: 44949] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15,16: Anonim [inw: 44952] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Krysia Probulska [inw: 44953] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18,19: Hornungowie [inw: 44956] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20,21: Osmólscy i Zieleniewscy [inw: 44958] (mat. inw.)
- Roman Stanisław Osmólski h. Bończa (ID: sw.341238), 1891–1962 (r.: Julian i Maria Godlewska) × Janina Kowalewska, Zofia Strużyńska
- Zofia Strużyńska (ID: sw.400234), 1899–1971 (r.: Marian i Bronisława Pstruszeńska) × Roman Stanisław Osmólski h. Bończa
- Jan Zieleniewski (ID: sw.144216), bohater Wiki 1901–1973 (r.: Edmund i Jadwiga Ciechanowska) × Irena Nitsch
- Irena Nitsch (ID: sw.400241), 1904–1991 (r.: Leonard i Helena Radwańska) × Jan Zieleniewski
- Ewa Zieleniewska (ID: sw.400236), 1928–2008 (r.: Jan i Irena Nitsch) × Andrzej «Leszek» Osmólski h. Bończa
- Bohdan Drozdowski (ID: sw.756023), bohater Wiki 1931–2013 (r.: N. i Felicja Majewska) × Marta Osmólska h. Bończa, Bożenna Teresa Dybowska
- Andrzej «Leszek» Osmólski h. Bończa (ID: sw.400235), uczestnik Powstania Warszawskiego 1923–2015 (r.: Roman i Zofia Strużyńska) × Ewa Zieleniewska
- rząd 4, miejsce 22: Helena Misani [inw: 44960] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Karol Pstruszeński [inw: 44962] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Bronisława Pstruszeńska (ID: sw.756047), 1861–1954 × Marian Synezjusz Strużyński
- rząd 4, miejsce 24,25: Anonim [inw: 44965] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Jan Marceli Szwoch [inw: 44966] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Miecio Mazurkiewicz [inw: 44967] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Wacław Mróz [inw: 44968] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Jakób Łukasik [inw: 44970] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Stanisława Klepacka [inw: 44971] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1,2,3,4: Joanna Urbańska [inw: 44972] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 5: Anna Urbańska [inw: 44973] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6,7: Feliks Studziński [inw: 44980] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8,9: Henryk Chwilczyński [inw: 44981] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Ignacy Szulc [inw: 44982] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Stanisław Majewski [inw: 44984] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12,13,14,15: Pacholczykowie, Kwaśniewscy i Dobrzańscy [inw: 44985] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16,17: Hubnerowie [inw: 44987] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Miruś Dąbkowski [inw: 44989] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Pole Grobowe [inw: 44990] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Józefa Sierzputowska [inw: 44991] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 21: Stanisław Ostrowski [inw: 44992] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Stanisław Garczyński [inw: 44993] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Krystyna Czekanowska z Czekanowa h. Godziemba (ID: zi.6.20.a4), 1911–2006 (r.: Stanisław i Maria Domańska) × N. Garczyński
- rząd 5, miejsce 23: Władysław Lech Frydrych [inw: 44994] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Wanda Kościelewska-Frydrych [inw: 44996] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Mieczysław Udziela [inw: 44997] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Elżbieta Zdzitowiecka [inw: 44999] (mat. inw.)
- Elżbieta Kutyłowska z Kutyłowa h. Lis (ID: sw.151522), 1921–1985 (r.: Roman i Helena Kumanowska) × Stanisław Zdzitowiecki
- rząd 5, miejsce 27: Józefa Łuczakowska [inw: 45000] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Helena Janiszewska [inw: 45003] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Bohdan Kutyłowski [inw: 45004] (mat. inw.)
- Bohdan Kutyłowski z Kutyłowa h. Lis (ID: sw.151511), artykuł 55463 w Nekrologii 1863–1922 (r.: Fortunat i Anastazja Łyszczyńska) × Helena Sawicka, Helena N.
- Bohdan Kutyłowski z Kutyłowa h. Lis (ID: sw.151520), 1922–1969 (r.: Roman i Helena Kumanowska) × Blanka Blandyna Chruściel
- Roman Kutyłowski z Kutyłowa h. Lis (ID: sw.39271), bohater Czy wiesz kto to jest 1895–1976 (r.: Bohdan i Helena N.) × Helena Leta Kumanowska z Kumanowiec h. Ostoja
- Helena Leta Kumanowska z Kumanowiec h. Ostoja (ID: sw.39270), 1898–1992 (r.: Eligiusz i Janina Jakubowska) × Roman Kutyłowski z Kutyłowa h. Lis
- rząd 5, miejsce 30: Marianna Osińska [inw: 45007] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Joanna Chamcowa [inw: 45011] (mat. inw.)
- Adolf Nepomucen Mikołaj Dadźbóg-Bieńkiewicz h. Pobóg (ID: sw.255894), ~1830–1905 (r.: Adrian i ... ...) × Julia Jaksa-Chamiec h. Gryf
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Michał Wilga (ID: sw.647353), 1911–1977 (r.: Józef i Wiktoria Bieńkiewicz) × Janina Pieczkowska
- Michał Wilga (ID: sw.755317), 1940–2011 (r.: Michał i Janina Pieczkowska)
- rząd 6, miejsce 2: Jan Wilga [inw: 45013] (mat. inw.)
- Jan Adolf Feliks Wilga (ID: sw.299907), artykuł 70090 w Nekrologii 1901–1935 (r.: Józef i Wiktoria Bieńkiewicz) × Irena Cieszkowska z Cieszkowa v. Czeszkowa h. Dołęga
- Wiktoria Joanna Brygida Dadźbóg-Bieńkiewicz h. Pobóg (ID: sw.647364), ~1870–1959 (r.: Adolf i Julia Chamiec) × Józef Cezar Wilga
- Irena Cieszkowska z Cieszkowa v. Czeszkowa h. Dołęga (ID: sw.299906), ~1900–1980 (r.: Witold i Michalina Grocholska) × Jan Adolf Feliks Wilga
- rząd 6, miejsce 3: Felicya Śliwicka [inw: 45014] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4,5,6: Krywultowie [inw: 45016] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Wiśniewscy [inw: 45018] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 8: Adam Kwapiński [inw: 45019] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Karol Ciborski [inw: 45020] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Zadrożyńscy [inw: 45022] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 11: Balcerakowie [inw: 45024] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Konstancja Berens [inw: 45025] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Natalia Anna Dobrowolska [inw: 45026] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Maria Adamska [inw: 45028] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Julian Kaczmarski [inw: 45030] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Anna Piasecka [inw: 45032] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Mareczek Chwaściński [inw: 45033] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Skowrońscy [inw: 45034] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Ludwik Stefan Goszcz [inw: 45037] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Franciszek Krakowski [inw: 45038] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 21: Ludwik Romantowski [inw: 45040] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Maria Jabłońska [inw: 45042] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23,24: Marya Krajewicz [inw: 45044] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Stefańscy [inw: 45048] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Pole Grobowe [inw: 45050] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Jadwiga Jędrzejewska [inw: 45051] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Michałowscy [inw: 45052] (mat. inw.)
- Stanisław Michałowski (ID: sw.343502), artykuł 262064 w Nekrologii 1843–1914 (r.: Franciszek i Agnieszka Dąbrowska) × Maria Toczyska
- Maria Toczyska (ID: sw.343503), artykuł 55395 w Nekrologii 1853–1922 (r.: Euzebiusz i Katarzyna Metelska) × Stanisław Michałowski
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Aleksander Michałowski (ID: sw.343501), 1873–1944 (r.: Stanisław i Maria Toczyska) × Stanisława Wanda Raciborska
- rząd 6, miejsce 29: Zofia Tomczyńska [inw: 45054] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Julia Dębowska [inw: 45055] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi