Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 162.
- rząd 1, miejsce 1,2,3: Szczepan Bukowiecki [inw: 42266] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Anonim [inw: 42277] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5,6: Homoliccy i Chrostowscy [inw: 42278] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 7,8: Szymon Kulesza [inw: 42280] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9,10: Anonim [inw: 42283] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Wandzia Wierzbicka [inw: 42284] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Karol Dobrzyński [inw: 42285] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Franciszka Stokowska [inw: 42286] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Teodozja Pyrek [inw: 42290] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Pole Grobowe [inw: 42291] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Romualda Serafinowa [inw: 42293] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Tadeusz Malinowski [inw: 42294] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18,19: Adam Witoszyński [inw: 42297] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20: Maria Grabowska [inw: 42299] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21,22: Pole Grobowe [inw: 42300] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Kozaczyńscy [inw: 42302] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 24,25: Ruszczyńscy [inw: 42310] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26,27: Ludwika Ciechanowiecka [inw: 42312] (mat. inw.)
- Ludwika Wojnicz-Sianożęcka h. Nałęcz (ID: 3.348.185), artykuł 173669 w Nekrologii ~1850–1920 (r.: Platon i Aleksandra Żukowska) × Włodzimierz Ciechanowiecki z Ciechanowca h. Dąbrowa
- Platon Ciechanowiecki z Ciechanowca h. Dąbrowa (ID: 3.348.187), artykuł 73215 w Nekrologii ~1880–1938 (r.: Włodzimierz i Ludwika Sianożęcka) × Helena Michalina Abamowicz
- rząd 1, miejsce 31,32: Moszoro [inw: 42320] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1,2, miejsce 28,29,30: Hołyńscy i Bielscy Gedyminowiczowie [inw: 42314] (mat. inw.)
- Jan Stefan Hołyński z Hołyna h. Klamry (odm.) (ID: 7.796.210), 1889–1914 (r.: Jan i Janina Ciechanowiecka)
- Janina Ciechanowiecka z Ciechanowca h. Dąbrowa (ID: 3.348.190), 1866–1916 (r.: Włodzimierz i Ludwika Sianożęcka) × Jan Hołyński z Hołyna h. Klamry (odm.)
- Jan Hołyński z Hołyna h. Klamry (odm.) (ID: 7.796.206), 1863–1943 (r.: Stefan i Maria Kobylińska) × Janina Ciechanowiecka z Ciechanowca h. Dąbrowa
- Edward Jan Bielski h. Pogoń Litewska (ID: ut.2.5.83), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1878–1965 (r.: Ksawery i Maria Woyniłłowicz) × Franciszka Komierowska z Komierowa h. Pomian
- Jadwiga Skirmunt h. Dąb (ID: psb.30108.9), 1874–1968 (r.: Henryk i Maria Twardowska)
- Jan Edward Bielski h. Pogoń Litewska (ID: sw.18420), 1876–1968 (r.: Ksawery i Maria Woyniłłowicz) × Regina Walicka h. Łada
- Irena Ludwika Hołyńska z Hołyna h. Klamry (odm.) (ID: 7.796.211), 1891–1981 (r.: Jan i Janina Ciechanowiecka)
- Maria Bielska h. Pogoń Litewska (ID: sw.18424), 1919–1990 (r.: Edward i Franciszka Komierowska) × Andrzej Korsak
- Jadwiga Mickiewicz (ID: sw.97303), 1925–1999 (r.: Kazimierz i Czesława Kraińska) × Kazimierz Otto hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
- Andrzej Strzelecki (ID: cz.I028372), 1938–2003 × Zofia Jędrzejowicz z Zaczernia h. Świat z Krzyżem
- Kazimierz Otto hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I006152), uczestnik Powstania Warszawskiego 1915–2004 (r.: Marian i Ludwika Hołyńska) × Jadwiga Smoniewska, Jadwiga Mickiewicz
- Irena Bielska h. Pogoń Litewska (ID: cz.I028367), 1915–2010 (r.: Edward i Franciszka Komierowska) × Stanisław Maria Michał Jędrzejowicz z Zaczernia h. Świat z Krzyżem
- rząd 2, miejsce 1: Julia Pretwic [inw: 42308] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Szymkowscy [inw: 42309] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Szymkowscy [inw: 42311] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4,5: Dobrowolscy [inw: 42313] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Stefan Halkiew [inw: 42319] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Michał Dziarski [inw: 42350] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Anonim [inw: 42354] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9,10: Wincenty Jakubowski [inw: 42357] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11: Jan Jaxa Otffinowski [inw: 42373] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Leontyna Gałecka [inw: 42375] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13: Jadwiga Rinżanka [inw: 42380] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Marian Małecki [inw: 42382] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Ignacy Żółkiewski [inw: 42384] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Antoni Bożewicz [inw: 42389] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Żmijewscy i Budzikowie [inw: 42391] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Nałęcz - Skomorowscy [inw: 42400] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Pole Grobowe [inw: 42403] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Anonim [inw: 42406] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Trzeciak [inw: 42412] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Stanisław Pskiet [inw: 42418] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Wanda Kaufman [inw: 42419] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24,25: Janina Rostkowska [inw: 42421] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26: Jan Żółkiewski [inw: 42430] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Władysław Barczyk [inw: 42441] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Jaworscy [inw: 42451] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 32: Łucja Tytusa Sołtycka [inw: 42462] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1: Helena Grzybowska [inw: 42306] (mat. inw.)
- Helena Dąmbska z Dąbia h. Godziemba (ID: 4.285.335), artykuł 48462 w Nekrologii 1844–1915 (r.: Franciszek i Faustyna Niemirycz) × Ludomir Grzybowski h. Prus (II)
- Ludomir Grzybowski h. Prus (II) (ID: 4.285.336), artykuł 53131 w Nekrologii ~1840–1919 (r.: Jan i ... ...) × Helena Dąmbska z Dąbia h. Godziemba
- Maria Grzybowska h. Prus (II) (ID: n.264474), artykuł 264474 w Nekrologii ~1890–1924 (r.: Ludomir i Helena Dąmbska)
- rząd 3, miejsce 2: Zofia Błotowska [inw: 42315] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Anonim [inw: 42316] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Agnieszka Miduchowa [inw: 42317] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Erazm Krystian Krysiak [inw: 42318] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Jurkowie [inw: 42321] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Pole Grobowe [inw: 42323] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Felicja Litauerowa [inw: 42325] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Bolesław Konopski [inw: 42329] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Jan Cygański [inw: 42330] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Chybowscy [inw: 42331] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Aleksandra Bochenek [inw: 42332] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13,14: Julian Jastrzębiec-Zakrzewski [inw: 42333] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15: Antoni Aleksander Krubski [inw: 42334] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16: Pole Grobowe [inw: 42337] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Aleksander Malarski [inw: 42338] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Wanda Norwerthowa [inw: 42339] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Alicja Zaręba [inw: 42341] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Anonim [inw: 42342] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Anonim [inw: 42343] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Maria Pawłowska [inw: 42345] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Zofja Powicka [inw: 42346] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24: Sylwia Czyż [inw: 42353] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Antoni Gawlik [inw: 42356] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 26: Michałowscy [inw: 42359] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Anonim [inw: 42360] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Kazimierz Kulczyński [inw: 42362] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 29: Janina Szymańska [inw: 42365] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Kazimierz Max [inw: 42366] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 31: Karol Kwiatkowski [inw: 42368] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 32: Stanisław Dunin [inw: 42369] (mat. inw.)
- Stanisław Dunin ze Skrzynna h. Łabędź (ID: sw.327608), artykuł 182678 w Nekrologii ~1880–1924 (r.: Adam i Stefania Barska) × Janina Barbara Kamińska
- Józefa Edmunda Joanna Stypułkowska (ID: sw.484487), artykuł 61488 w Nekrologii 1854–1928 (r.: Andrzej i Joanna Winnicka) × Henryk Kamiński
- Henryk Kamiński (ID: sw.484484), bohater Wiki 1854–1930 (r.: Antoni i Barbara Wójcicka) × Józefa Edmunda Joanna Stypułkowska
- Janina Barbara Kamińska (ID: sw.486632), artykuł 255077 w Nekrologii ~1880–1939 (r.: Henryk i Józefa Stypułkowska) × Stanisław Dunin ze Skrzynna h. Łabędź, Józef Krupiński
- rząd 4, miejsce 1: Zofia Grabowska [inw: 42322] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Anonim [inw: 42324] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Witold Cedrowski [inw: 42326] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Aleksander Kędzierzawski [inw: 42327] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Leon Waszkiewicz [inw: 42335] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6,7: Kraśniewscy [inw: 42336] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Józef Stańczyk [inw: 42340] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Stefania Alimowicz [inw: 42344] (mat. inw.)
- Antoni Stefan Alimowicz (ID: sw.341234), artykuł 57439 w Nekrologii 1883–1924 (r.: Antoni i Stefania Korf) × Helena Filomena Osmólska h. Bończa
- Stefania Korf (ID: sw.341236), artykuł 57211 w Nekrologii ~1850–1924 × Antoni Alimowicz
- Witold Alimowicz (ID: sw.341237), artykuł 73055 w Nekrologii 1911–1938 (r.: Antoni i Helena Osmólska)
- Helena Filomena Osmólska h. Bończa (ID: sw.341233), 1890–1941 (r.: Julian i Maria Godlewska) × Antoni Stefan Alimowicz
- rząd 4, miejsce 10,11: Kapko [inw: 42347] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Jan Jaworski [inw: 42348] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Czesław Mazuś [inw: 42349] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Franciszek Kurzawiński [inw: 42351] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15: Marian Jerzy Ring [inw: 42352] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16,17: Łucja Goliszek [inw: 42355] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Wiktor Czaplicki [inw: 42358] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 19: Woźniccy [inw: 42361] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Władysław Leszek [inw: 42363] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21: Jadwiga Neuding [inw: 42364] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Piwnikiewiczowie [inw: 42370] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 23: Franciszka Bomba [inw: 42372] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Adam Krupiński [inw: 42374] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25,26: Karol Jackowski [inw: 42376] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Żdżarscy [inw: 42378] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Marian Domański [inw: 42381] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Kornelja Pokrzywnicka [inw: 42383] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 30: Konstancja Piątkowska [inw: 42386] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 31,32: Gregorowie i Żebrowscy [inw: 42388] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1: Kazimiera Giernakowska [inw: 42371] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 2: Anonim [inw: 42377] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Ładowie [inw: 42379] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Józefa Adamczewska [inw: 42385] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 5: Dobrowolscy [inw: 42387] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Gościccy [inw: 42390] (mat. inw.)
- Kazimiera Lasocka z Lasocina h. Dołęga (ID: 14.1.352), artykuł 57355 w Nekrologii ~1850–1924 (r.: August i Ludwika Damięcka) × Feliks Gościcki z Gościc h. Lubicz
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7: Ździenniccy [inw: 42393] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Franciszek Koryciński [inw: 42417] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 9: Michał Niemcewicz [inw: 42420] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Ludwik Suliński [inw: 42422] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 11: Józef Święcki [inw: 42423] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12,13: Anna Stefania Kawińska [inw: 42425] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Tadeusz Barański [inw: 42427] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15,16: Szczyglińscy [inw: 42428] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17: Mieczysław Korab' Kokowski [inw: 42431] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Aniela Chodorowska [inw: 42433] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 19: Józef Łapczyński [inw: 42438] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Henryka Łapczyńska [inw: 42440] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Józef i Konstanty Knollowie [inw: 42446] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Anonim [inw: 42448] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Teofil Zabłocki [inw: 42450] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Stanisław Danielewicz [inw: 42452] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 25: Szymon Skarżyński [inw: 42454] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Jadwiga Horochowa [inw: 42455] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Maria Zahorska [inw: 42457] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28: Helena Godlewska [inw: 42458] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Seweryn Januszewski [inw: 42460] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 30: Łukasiewiczowie, Strzeszewscy [inw: 42463] (mat. inw.)
- Danuta Strzeszewska (ID: sw.196416), bohater Wiki 1920–1992 × Krzysztof Maciej Bieńkowski z Bieńków h. Łada
- rząd 5, miejsce 31: Anonim [inw: 42465] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 32: Wiktor Czarnocki [inw: 42472] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1,2: Tadeusz Michał Zieliński [inw: 42392] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Jan Chwirut [inw: 42395] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4,5: Pole Grobowe [inw: 42396] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Puchalscy [inw: 42397] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Pole Grobowe [inw: 42398] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Anonim [inw: 42399] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Janina Suska [inw: 42401] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10: Klementyna Majcherowa [inw: 42402] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 11: Anonim [inw: 42407] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Wojtuś Kołodziejski [inw: 42408] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Klotylda Mej [inw: 42409] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14: Anonim [inw: 42410] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Wojciech Toruń [inw: 42411] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Eichlerowie [inw: 42413] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Szymaniewscy [inw: 42414] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Kazimierz Rajski [inw: 42415] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Maria Irena Fydowa [inw: 42416] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Ignacy Ciszewski [inw: 42424] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 21: Zygmunt Grudziński [inw: 42426] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Wanda Katuszewska [inw: 42429] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23,24: Sabina Bańkowska [inw: 42432] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Artuś Biziorek [inw: 42434] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Stanisława Witkowska [inw: 42435] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Anonim [inw: 42436] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Jan Banaszek [inw: 42437] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Bronisław Jaworowski [inw: 42439] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 30: Gawrońscy [inw: 42442] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 31,32: Górczyńscy, Grzeszkiewiczowie [inw: 42443] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi