Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 127.
- rząd 2/5, miejsce 1: Anonim [inw: 41306] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 2: Stefan Osiński [inw: 41308] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2/5, miejsce 3: Tadeusz Garlicki [inw: 41313] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 4: Anonim [inw: 41316] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 5: Hanna Wabich [inw: 41319] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 6: Aleksander Elter [inw: 41332] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 7: Władysław Milan [inw: 41337] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 8: Helena Szklennik [inw: 41341] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 9,10: Żegańscy [inw: 41345] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2/5, miejsce 11,12: Gryzlowie [inw: 41353] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 13,14: Palczewscy [inw: 41367] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 15: Stefania Prosińska [inw: 41373] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 16,17: Stefan Kański [inw: 41384] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 18,19: Władysław Filipkowski [inw: 41385] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 20: Pole Grobowe [inw: 41390] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 21,22: Stańczykowie [inw: 41391] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 23: Anonim [inw: 41393] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 24: Pole Grobowe - Jan Plebański - Z Archiwum Zarządu Cmentarza [inw: 41394] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 25: Mieczysław Lisiecki [inw: 41395] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 26: Pole Grobowe [inw: 41399] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 34,35: Pole Grobowe [inw: 41401] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 27-33: Pole Grobowe [inw: 41400] (mat. inw.)
- rząd 2/5, miejsce 36-40: Pole Grobowe [inw: 41402] (mat. inw.)
- rząd 3/4, miejsce 1: Pole Grobowe [inw: 41334] (mat. inw.)
- rząd 3/4, miejsce 2: Edward Michałowski [inw: 41336] (mat. inw.)
- Edward Dionizy Michałowski (ID: sw.720724), artykuł 28548 w Nekrologii 1860–1893 (r.: Marian i Franciszka Dobrogoyska)
- rząd 3/4, miejsce 3: Pole Grobowe [inw: 41344] (mat. inw.)
- rząd 3/4, miejsce 4: Karol Gomoliszewski [inw: 41347] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3/4, miejsce 5: Anna Holszańska [inw: 41350] (mat. inw.)
- rząd 3/4, miejsce 6: Zdzisław Matwijczyk [inw: 41355] (mat. inw.)
- rząd 3/4, miejsce 7: Pole Grobowe [inw: 41356] (mat. inw.)
- rząd 3/4, miejsce 8: Henryk Gerlach [inw: 41357] (mat. inw.)
- rząd 3/4, miejsce 9: Teofila Ull-Romańska [inw: 41358] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 1: Julia Świtalska [inw: 41335] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4/3, miejsce 2: Anonim - Jabłonowscy i Jadwiga Damska - Z Archiwum Zarządu Cmentarza [inw: 41338] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 3: Józefa Górecka [inw: 41339] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 4: Romuald Włodzimierz Wierszycki [inw: 41340] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 5: Tadeusz Klemczyński [inw: 41342] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 6: Karol Woyda [inw: 41343] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4/3, miejsce 7: Stanisław Machalski [inw: 41346] (mat. inw.)
- Stanisław Machalski (ID: sw.202327), artykuł 27205 w Nekrologii ~1840–1892 (r.: Franciszek i Marianna Augustynowicz) × Helena Bryll
- rząd 4/3, miejsce 8: Pole Grobowe [inw: 41348] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 9: Bogdan Horodyski [inw: 41349] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 10: Anonim [inw: 41351] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 11,12: Wojciech Jerzy Surwiłło [inw: 41352] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 13,14,15: Roman Zieliński [inw: 41354] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 16: Antonina Pinderak [inw: 41360] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 17: Pole Grobowe [inw: 41361] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 18: Bronisław Adolf Żakiewicz [inw: 41363] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 19: Pawliccy [inw: 41365] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 20: Świerczewscy, Gordziałkowscy [inw: 41366] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 21: Zbigniew Borowicz [inw: 41368] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 22: Marian Ponanta [inw: 41369] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 23: Stefa Stępień [inw: 41370] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 24: Edmund Wyszywacz [inw: 41372] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 25: Czesio Krukowski [inw: 41375] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 26: Pole Grobowe [inw: 41377] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 27: Wyszatkowie [inw: 41378] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 28: Lucyna Topolska [inw: 41381] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 29: Henryk Kietliński [inw: 41383] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 30: Pole Grobowe [inw: 41387] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 31,32: Stanisław Hanczke [inw: 41388] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4/3, miejsce 33,34: Jassowiczowie [inw: 41398] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 35,36: Wiktor Boczarski [inw: 41403] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4/3, miejsce 37: Borys Lisowski [inw: 41404] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 38: Władysław Mieczysław Michniewicz [inw: 41407] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 39: Ryszard Bitner [inw: 41410] (mat. inw.)
- rząd 4/3, miejsce 40,41: Karwowscy [inw: 41412] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5/2, miejsce 1: Maria Gałczyńska [inw: 41359] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 2: Kaźmierz Tański [inw: 41362] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 3,4: Burciccy [inw: 41364] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 5: Henryk Kicała [inw: 41371] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 6: Anna Grudzińska [inw: 41374] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 7: Pole Grobowe [inw: 41376] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 8: Maria Charzewska [inw: 41379] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 9,10: Henryk Jung [inw: 41380] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 11,12: Daneccy i Płochoccy [inw: 41382] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 13: Boguszowie [inw: 41386] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 14: Helena Maria Guzowska [inw: 41389] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 15: Nasierowscy [inw: 41392] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5/2, miejsce 16: Józef Sadowski [inw: 41396] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 17: Ignacy Żukowski [inw: 41397] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 18: Władysław Ogórkiewicz [inw: 41405] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 19: Maria Pawłowicz [inw: 41408] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 20,21: Józef Biner [inw: 41411] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 22: Piotr Załuski [inw: 41415] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 23: Marek Wojciech Petlicki [inw: 41416] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 24: Henryka Plebańska [inw: 41420] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 25,26: Wojciech Fedorowicz [inw: 41423] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 27: Jadwiga Żuławska [inw: 41426] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5/2, miejsce 28: Wanda Peresada [inw: 41427] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 29: Władysław Niemczewski [inw: 41429] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5/2, miejsce 30: Maria Matyjewicz-Maciejewicz [inw: 41431] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5/2, miejsce 31: Cecylia Mirek [inw: 41434] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 32,33: Piaseccy [inw: 41435] (mat. inw.)
- rząd 5/2, miejsce 34,35,36: Jan Karol Daniewski [inw: 41439] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Michał Strankowski (ID: psb.32263.1), bohater PSB 1902–1944 (r.: Jan i Marianna Nowicka) × Halina Felicja Daniewska
→ PSB: STRANKOWSKI Michał (1902-1944) zoolog, parazytolog, nauczyciel
- Halina Felicja Daniewska (ID: psb.32263.4), 1904–1951 (r.: Jan i Józefa Gloeh) × Michał Strankowski
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5/2, miejsce 40,41: Stanisław Nowicki [inw: 41465] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 1: Leon Nadolski [inw: 41406] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 2: Bronisława Rahnenfelo [inw: 41409] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 3: Paweł Kaczorowski [inw: 41413] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 4: Stanisław Zdziarski [inw: 41414] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6/1, miejsce 5: Pole Grobowe - Szczepan Kamiński - Z Archiwum Zarządu Cmentarza [inw: 41417] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 6: Kazimierz Broll [inw: 41421] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6/1, miejsce 7: Karol Mossakowski [inw: 41424] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 8: Anonim [inw: 41428] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 9: Jerzy Stoczkowski [inw: 41430] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 10: Włodzimierz Oczesalski [inw: 41433] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6/1, miejsce 11: Jan Kubicki [inw: 41436] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6/1, miejsce 12: Edward Pabiasz [inw: 41440] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 13: Maria Radziejewska [inw: 41441] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 14: Elżbieta Rubinowicz [inw: 41445] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6/1, miejsce 15: Halina Ferańska [inw: 41448] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 16,17: Stanisław Kozakiewicz [inw: 41451] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 18,19: Pole Grobowe - Piotr Piasny - Z Archiwum Zarządu Cmentarza [inw: 41453] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 20: Piotr Kiciński [inw: 41454] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6/1, miejsce 21,22: Eugeniusz Olszewski [inw: 41458] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 23: Felscy [inw: 41462] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 24: Eugenia Revuz [inw: 41466] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 25: Pole Grobowe [inw: 41474] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 26: Anna Wolff [inw: 41476] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 27: Helena Drewnowska [inw: 41478] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 28: Stanisław Wajda [inw: 41485] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6/1, miejsce 29,30: Jasia Sokół [inw: 41494] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 31: Anonim [inw: 41498] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 32: Czesława Pahl [inw: 41499] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 33,34: Piaseccy [inw: 41501] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6/1, miejsce 35,36: Szereszewskie [inw: 41506] (mat. inw.)
- rząd 6/1, miejsce 40,41: Stanisława Zębalska [inw: 41508] (mat. inw.)
- rząd 5,6/1,2, miejsce 37,38,39: Jezuici [inw: 41446] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jan Kanty Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: zi.7.66.r1), bohater PSB 1876–1963 (r.: Feliks i Jadwiga Popiel)
→ PSB: ROSTWOROWSKI Jan Kanty (1876-1963) jezuita, teolog, pisarz, rekolekcjonista, dyrektor wydawnictwa
- Stefan bar. Moysa-Rosochacki (ID: ut.55.1.9), bohater Wiki 1922–2007 (r.: Michał i Kinga Trzecieska)
- Jacek Bolewski h. Łodzia (ID: sw.145824), bohater Wiki 1946–2012 (r.: Stanisław i Katarzyna Cybichowska)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi