Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 169.
- rząd 1, miejsce 1,2: Lubomir Dymsza [inw: 39114] (mat. inw.)
- Lubomir Dymsza h. wł. (ID: 5.331.27), bohater PSB 1859–1915 (r.: Kleofas i Teresa Gorska) × Zofia Kierbedź h. Ślepowron
→ PSB: DYMSZA Lubomir (1860-1915) profesor prawa, polityk
- Józef Dymsza h. wł. (ID: sw.91159), artykuł 217423 w Nekrologii ~1850–1917 (r.: Kleofas i Teresa Gorska)
- Janina Klara Dymsza h. wł. (ID: cz.I004716), 1894–1991 (r.: Eugeniusz i Liwia Maiorescu) × Stanisław Eugeniusz Przemysław hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł.
- rząd 1, miejsce 3: Józef Wasiłowski [inw: 39119] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4,5: Wacław Biernacki [inw: 39122] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Zenon Sokołowski [inw: 39125] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Antoni Krauze [inw: 39126] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Józefa Kohlowa [inw: 39130] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Stradeccy [inw: 39131] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Benedykt Kubicki [inw: 39132] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Lucyna Ossowska [inw: 39133] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Kosteccy [inw: 39134] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Helena Albertowa [inw: 39137] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Julia Musiałkowska [inw: 39139] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Henryk Drzewiński [inw: 39140] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Chojnaccy [inw: 39141] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 17: Wrońscy [inw: 39144] (mat. inw.)
- Tadeusz Wroński (ID: zi.5.41.x1a1a), bohater Wiki 1915–2000 × Halina Radlińska h. Gryf
- Halina Radlińska h. Gryf (ID: zi.5.41.x1a1), 1916–2000 (r.: Zygmunt i Zofia Paprocka) × Tadeusz Wroński
- rząd 1, miejsce 18: Kalinowscy [inw: 39148] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19: Salomea Puchalska [inw: 39150] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: A. Zaremba [inw: 39153] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Białowiejscy [inw: 39154] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Jan Konieczny [inw: 39156] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 23: Władysław Skiba [inw: 39158] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Moniuszkowie [inw: 39160] (mat. inw.)
- Juliusz Onufry Maleciński (ID: sw.659954), artykuł 64902 w Nekrologii ~1860–1931 (r.: Józef i Balbina Lipińska) × Stanisława Domicela Świerkowska
- Stanisława Domicela Świerkowska (ID: sw.659957), artykuł 72241 w Nekrologii 1868–1937 (r.: Wiktor i Karolina Chrzanowska) × Juliusz Onufry Maleciński
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Zofja Giedroyć-Juraha [inw: 39164] (mat. inw.)
- Zofia ks. Juraha h. Giedrojć (ID: sw.45644), artykuł 61553 w Nekrologii 1875–1928 (r.: Romuald i Wanda Szczytt)
- rząd 1, miejsce 26: Pole Grobowe [inw: 39166] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Maria Fitzke [inw: 39168] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Antonina Kowalska [inw: 39169] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Wałajtysowie [inw: 39171] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Pomian Biesiekierscy [inw: 39173] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Petro Prondis [inw: 39175] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Edward Sokołowski [inw: 39177] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Tadeusz Zając [inw: 39178] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Walerja Siemiątkowska [inw: 39179] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Pole Grobowe [inw: 39180] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Makowscy [inw: 39181] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Marja Gąsiorowska [inw: 39184] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Nowakowie [inw: 39186] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Barbara Nowicka [inw: 39190] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Jan Skulimowski [inw: 39191] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Jan Platkiewicz [inw: 39192] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13: Anonim [inw: 39194] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Anna Zofja Załuska [inw: 39196] (mat. inw.)
- Anna Zofia Klein (ID: sw.241632), artykuł 61953 w Nekrologii 1864–1928 (r.: Józef i Marianna Dejas) × Leonard Antoni Załuska h. Lubicz
- rząd 2, miejsce 15: Ptaszyńscy [inw: 39197] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Adam Drosio [inw: 39199] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Czesława Pszenna [inw: 39200] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Antoni Karlikowski [inw: 39204] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 19: Stanisława Dziechlicka [inw: 39205] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 20: Stanisław Olkuśnik [inw: 39207] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Stanisława Rolle [inw: 39208] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 22: Leon Giedych [inw: 39211] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Pole Grobowe [inw: 39212] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Kazimierz Nielubowicz [inw: 39213] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 25: Rozalia Brodniewicz [inw: 39216] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Dominika Obidzińska [inw: 39218] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Tadeusz Ring [inw: 39219] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28: Szymczakowie [inw: 39222] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Janina Stefko [inw: 39224] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1: Aurelia Miecznikowska [inw: 39182] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 2: Pole Grobowe [inw: 39183] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Eugenjusz Grodzki [inw: 39185] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4: Tekla Chojecka [inw: 39187] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Anonim [inw: 39188] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Adolfa Szmitt [inw: 39189] (mat. inw.)
- Adolfa Małgorzata Dolińska (ID: sw.627466), artykuł 61962 w Nekrologii 1871–1928 (r.: Ignacy i Amalia Bogusławska) × Edmund Szmitt
- Irena Szmitt (ID: sw.299677), 1900–1965 (r.: Edmund i Adolfa Dolińska) × Adam Rogoziński
- Andrzej Rogoziński (ID: sw.299678), 1923–2003 (r.: Adam i Irena Szmitt)
- rząd 3, miejsce 7: Krystyna Marciniak [inw: 39193] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Andrzej Rdzonek [inw: 39195] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Żabowie [inw: 39198] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Anna bar. Manteuffel-Szoege h. wł. (ID: zi.3.96.a3), 1907–1961 (r.: Józef i Maria Czyż)
- Maria Mintowt-Czyż z Woronny h. Godziemba (ID: zi.3.96.a), 1876–1968 (r.: Kasper i Wirginia Benisławska) × Józef Gustaw Ignacy bar. Manteuffel-Szoege h. wł.
- rząd 3, miejsce 10: Maria Dziewanowska [inw: 39201] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Helena Piątkowska [inw: 39202] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Tadeusz Pawlak [inw: 39203] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Szczytowscy [inw: 39206] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Pole Grobowe [inw: 39209] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Halina Trzcińska [inw: 39210] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16: Anonim [inw: 39214] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Bronisława Zwolińska [inw: 39215] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18: Henryk Kozłowski [inw: 39217] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Pole Grobowe [inw: 39220] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Polkowscy, Marcinkowscy [inw: 39221] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Antoni Emirhassan Emirsajłow [inw: 39223] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 22: Czesława Bieniowa [inw: 39229] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 23: Pole Grobowe [inw: 39231] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Konstancja Muraszko [inw: 39232] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Hanna Peszkowska [inw: 39233] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Antonina Ostrowska [inw: 39234] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Ignacy Wojtulewicz [inw: 39235] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 28: Bolesław Kluk [inw: 39236] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 29: Tadeusz Łozicki [inw: 39237] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Aleksander Trębaczkiewicz [inw: 39225] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 2: Pelagja Skonieczna [inw: 39226] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Rotterowie [inw: 39227] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Zdzisław Myśliwiec [inw: 39228] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Rogowie [inw: 39230] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Maria Przeorska [inw: 39245] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 7: Zofia Steczkowska [inw: 39246] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8: Kazimierz Frączek [inw: 39247] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Zofia Strzeszewska [inw: 39248] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Barbara Grabińska [inw: 39250] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Majewscy i Wnukowscy [inw: 39252] (mat. inw.)
- Włodzimierz Jan Wnukowski (ID: sw.230719), artykuł 62139 w Nekrologii ~1890–1928 (r.: Henryk i Izabela Majewska) × Józefa Konstancja Urbanowska
- rząd 4, miejsce 12: Karbownikowie [inw: 39253] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Szewczykowscy [inw: 39255] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Kalina Skarbek-Kruszewska Majewska [inw: 39259] (mat. inw.)
- Kalina Wojciechowska h. Jelita (ID: sw.219779), artykuł 62784 w Nekrologii ~1910–1929 (r.: Ksawery i Zofia Wietrzykowska) × N. Majewski, Stanisław Kruszewski
- Ksawery Stanisław Wojciechowski h. Jelita (ID: sw.18001), 1870–1961 (r.: Maksymilian i Seweryna Gołuchowska) × Regina Joanna Michalina Bogusławska h. Prus (III), Zofia Wietrzykowska h. Korab
- Zofia Wietrzykowska h. Korab (ID: sw.18002), 1883–1972 (r.: Teodor i Henryka Jabłońska) × Ksawery Stanisław Wojciechowski h. Jelita
- Maciej Woyciechowski h. Jelita (ID: zi.5.91.a2a), 1917–2001 (r.: Ksawery i Zofia Wietrzykowska) × Anna Orzechowska h. Oksza
- rząd 4, miejsce 15: Maria Banasiewicz [inw: 39261] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16: Korzon [inw: 39264] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 17: Marja Wrześniowska [inw: 39265] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 18: Antoni Nurczyński [inw: 39266] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Marian Markiewicz [inw: 39267] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Krusiewiczowie [inw: 39268] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Władysław Miłowski [inw: 39270] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Józef Koprowski [inw: 39272] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Czyżewscy [inw: 39275] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Pole Grobowe [inw: 39277] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Franciszka Szczech [inw: 39278] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Czyżewscy [inw: 39281] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Eulalia Malgrem [inw: 39283] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Jan Mulewicz [inw: 39286] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Aleksander Łodzia-Byliński [inw: 39294] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Anonim/ Zofia Dobijowa [inw: 39238] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Lepachowie [inw: 39239] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Stefan Karoński [inw: 39240] (mat. inw.)
- Stefan Karoński h. Syrokomla (ID: sw.156107), artykuł 190525 w Nekrologii ~1860–1928 (r.: Piotr i Marianna Rudnicka) × Wanda Stanisława Brzechffa
- Wanda Stanisława Brzechffa (ID: sw.156135), artykuł 64572 w Nekrologii ~1860–1930 (r.: Stanisław i Matylda Majzel) × Stefan Karoński h. Syrokomla
- Matylda Józefa Majzel (ID: sw.156269), artykuł 65366 w Nekrologii ~1840–1931 (r.: Józef i Rozalia N.) × Stanisław Kazimierz Brzechffa
- rząd 5, miejsce 4: Pole Grobowe [inw: 39241] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Jan Staszewski [inw: 39242] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Stanisława Chodynicka [inw: 39243] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7: Anonim [inw: 39244] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Zofia Ossowska [inw: 39249] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 9: Wincenty Ruciński [inw: 39251] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Joanna Lindner [inw: 39254] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 11: Wanda Wrotek [inw: 39256] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Wojciech Adamczyk [inw: 39257] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Wawrzyniec Bożek [inw: 39269] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Jadwiga Styczyńska [inw: 39271] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Pole Grobowe [inw: 39274] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Władysław Turbański [inw: 39276] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17: Wacław Welenowski [inw: 39279] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Józef Trzciński [inw: 39282] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Stefan Olesiński [inw: 39284] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Hanusia Polińska [inw: 39285] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Józef Sadowski [inw: 39287] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Roman Głodziński [inw: 39290] (mat. inw.)
- Roman Fortunat Głodziński h. Jastrzębiec (ID: sw.111610), artykuł 62401 w Nekrologii 1884–1929 (r.: Józef i Anna Leopold)
- rząd 5, miejsce 23: Anonim [inw: 39293] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Izabela Zaruska [inw: 39295] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 25: Pieńkosowie [inw: 39296] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Henryk Nakwaski [inw: 39298] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Teresa Skarzyńska [inw: 39299] (mat. inw.)
- Teresa Lipińska (ID: sw.357117), artykuł 61858 w Nekrologii ~1850–1928 (r.: Aleksander i Franciszka Sokołowska) × Józef Walenty Błażej Skarzyński
- rząd 5, miejsce 28: Kazimierz Morawiec [inw: 39300] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Wilhelm Karaffa-Korbutt [inw: 39301] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Jan Fabierkiewicz [inw: 39258] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 2: Stanisław Herod [inw: 39260] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Hieronim Smoliński [inw: 39262] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Marjan Pusz [inw: 39263] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Józef Kazimierz Pobóg - Pągowski [inw: 39273] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Łączkowscy [inw: 39280] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Bolesław Kosicki [inw: 39291] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8,9: Stanisława Garbowicz [inw: 39292] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Świątkiewiczowie [inw: 39297] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 11: Ludwik Baldwin - Ramult [inw: 39302] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 12: Eleonora Szymańska [inw: 39303] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13: Jan i Zofia Krzeczkowscy [inw: 39304] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Wojciech Szymczyk [inw: 39305] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15: Ignacy Adamski [inw: 39307] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Stefan Mikulski [inw: 39308] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17: Kłopotowscy [inw: 39309] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18: Maria Puchalska [inw: 39316] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19,20: Wadowscy [inw: 39317] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Janina Pstrągowska [inw: 39320] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 22: Konstancja Wiatrowska [inw: 39321] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23,24: Grabińscy i Zdanowiczowie [inw: 39322] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Władysław Garbiński [inw: 39323] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 26: Walenty Szydłowski [inw: 39324] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Bronisława Kurkowska [inw: 39326] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 28: Jan i Maria Kominek [inw: 39327] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Ignacy Pietrzyk [inw: 39328] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi