Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 147.
- rząd 1, miejsce 1,2: Długosiewiczowie [inw. 35004] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 3: Jadwiga Dulewiczowa [inw. 35015] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Anonim [inw. 35016] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Mateusz Bujacz [inw. 35021] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Bernard Sienkiewicz [inw. 35032] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Henryka Sienkiewicz [inw. 35038] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Jan Dzięgielewski [inw. 35044] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Ludwika Kubicka [inw. 35052] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10,11: Tadeusz Ślepowron - Krassowski [inw. 35071] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Piotr Wilniewczyc [inw. 35086] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Stanisława Olszewska [inw. 35090] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Aleksander Girczys [inw. 35097] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15: Adrjańscy [inw. 35100] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16,17: Fijałkowscy, Białkowscy, Jaworscy [inw. 35105] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Paweł Fijałkowski (ID: sw.867144), artykuł 47412 w Nekrologii ~1840–1913 (r.: Jan i Magdalena N.) × Stanisława Jadwiga Gulińska
- Stanisława Jadwiga Gulińska (ID: sw.867145), artykuł 53114 w Nekrologii ~1850–1919 (r.: Stanisław i Julia Jezierska) × Paweł Fijałkowski
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18: Stanisław Lipski [inw. 35114] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19: Katarzyna Kędzierska [inw. 35119] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20: Ludwika Jabłonowska [inw. 35129] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Wiktorja Wojewódzka [inw. 35135] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 22: Aloiza Trauguttówna [inw. 35143] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 23,24,25,26: Jastrzębscy [inw. 35155] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Władysław Kurkiewicz [inw. 35169] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Pole Grobowe [inw. 35171] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29,3: Antoni Konarski [inw. 35174] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Ilkowie [inw. 35054] (mat. inw.)
- Marcin Szymon Ilka (ID: sw.52849), 1863–1944 (r.: Franciszek i Klara Komorowska) × Zofia Jurkiewicz
- Stefan Ilka (ID: sw.51904), 1909–1988 (r.: Marcin i Zofia Jurkiewicz) × Krystyna Wolska h. Jelita
- rząd 2, miejsce 2: Pole Grobowe [inw. 35055] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Mieczysław Bek [inw. 35058] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Katarzyna Królowa [inw. 35060] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Antonina Stawińska [inw. 35062] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6,7: Jackowscy [inw. 35065] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Kazimierz Koniuszewski [inw. 35066] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9: Anonim [inw. 35069] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Witold Nowolecki [inw. 35072] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Stefan Kulśtejn [inw. 35074] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Stefan Adler [inw. 35076] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Stanislawa Niesłuchowska [inw. 35077] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Izydor Ursyn-Rusiecki [inw. 35078] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Lebiodowie [inw. 35080] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Józefa Skoroszewska [inw. 35082] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 35083] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Franciszek Szrajer [inw. 35085] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 19: Anonim [inw. 35087] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20,21: Józef Marceli Cynk [inw. 35091] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 22: Józef Smolka [inw. 35093] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Antoni Sadowski [inw. 35094] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 24: Wandeczka Libicka [inw. 35096] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Szczęsny Chojnowski [inw. 35099] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26: Maria Markowska [inw. 35102] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Powierzowie, Nowaccy [inw. 35104] (mat. inw.)
- Paweł Powierza (ID: psb.24094.2), artykuł 48337 w Nekrologii 1844–1914 (r.: Antoni i Antonina Radziszewska) × Jadwiga Politowska
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jadwiga Anna Powierza (ID: sw.216562), 1886–1976 (r.: Paweł i Jadwiga Politowska) × Zygmunt Nowacki, Stefan Wawrzyniec Kuczyński z Kuczyna h. Ślepowron, Marjan Józef Żybułtowski
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28: Anonim [inw. 35108] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Anonim [inw. 35109] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Tryfonowie [inw. 35112] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1,2: Zygmunt Patocki [inw. 35041] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Józef Laskowski [inw. 35050] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4: Karol Sroczyński [inw. 35053] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Pole Grobowe [inw. 35056] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Danuta Wudel [inw. 35057] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7,8: Rozalja Kowalewska [inw. 35063] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Jan Gruszczyński [inw. 35092] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Julian Purzycki [inw. 35095] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Stefan Żmijewski [inw. 35101] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Maria Ławruszonis [inw. 35106] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Pole Grobowe [inw. 35110] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Musieńka Krzesińska [inw. 35116] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15,16: Pole Grobowe [inw. 35126] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Wincenty Chotomski [inw. 35127] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Franciszek Kuzior [inw. 35128] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19,2: Julian Stanisław Słupski [inw. 35131] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Góreccy [inw. 35134] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Chorzewscy [inw. 35138] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23,24: Maniusia Niedźwiecka [inw. 35144] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Czesław Twardowski [inw. 35149] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Weryha-Dąbrowscy [inw. 35156] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Kazimierz Kałużyński [inw. 35158] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 28: Jemielewscy [inw. 35159] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Wierzcholscy [inw. 35162] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Włodzimierz Zdzitowiecki [inw. 35166] (mat. inw.)
- Włodzimierz Paweł Zdzitowiecki (ID: sw.240725), artykuł 45321 w Nekrologii 1860–1912 (r.: Mieczysław i Leokadia Kietlińska) × Stefania Zaorska h. Lubicz
- rząd 4, miejsce 1: Wincenty Kwieciński [inw. 35075] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Zofia Olędzka [inw. 35079] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Stefania Olszewska [inw. 35081] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Monasterscy [inw. 35084] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Irena Starnawska [inw. 35088] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Nagórni [inw. 35089] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7,8: Julian Andre' [inw. 35098] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Kazimierz Turosieński [inw. 35103] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Maria Święcicka [inw. 35107] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Zofia Wizowa [inw. 35111] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12: Apolonia Nowowiejska [inw. 35113] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Kosowscy [inw. 35117] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14,15: Jan Pomiński [inw. 35121] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Seredowie [inw. 35122] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Buczyńscy [inw. 35125] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Filip Łyziak [inw. 35130] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Władysław Kosmalli [inw. 35132] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20,21: Radeccy [inw. 35133] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Jerzy Krasnodębski [inw. 35136] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Eugenia Osadca [inw. 35139] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Anonim [inw. 35140] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Antoni Roszkowski [inw. 35142] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 26,27: Wartolińscy [inw. 35145] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Regina Grzybowska [inw. 35147] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Alfons Jaxa-Marcinkowski [inw. 35152] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Maszadro Raciborscy [inw. 35154] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1: Emilia Pieczak [inw. 35115] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Anonim [inw. 35118] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Czesław Bacciarelli [inw. 35120] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Julitta Bacciarelli h. wł. (ID: sw.13120), 1923–1994 (r.: Czesław i Zofia Zapała) × Włodzimierz Ziętara
- rząd 5, miejsce 4: Szymańscy [inw. 35123] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Jan Marian Skorupka [inw. 35124] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Edward Jeruszka [inw. 35137] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7,8: Teodozja Niedzielska [inw. 35141] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 9: Witold Plapis [inw. 35146] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Władysław Kardasiński [inw. 35148] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11,12: Anna Kardasińska [inw. 35150] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Kardasińscy [inw. 35151] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Franciszka Wójtowicz [inw. 35153] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Stefan Kurowski [inw. 35157] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Henryk Dziatlik [inw. 35163] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Onufry Mikołaj Bęklewski [inw. 35167] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: Anastazja Walla [inw. 35170] (mat. inw.)
- Anastazja Wyhowska (ID: sw.109649), 1900–1969 × Antoni Walla
- Antoni Walla (ID: sw.109648), 1894–1988 × Anastazja Wyhowska
- rząd 5, miejsce 19: Bronisława Tomaszewska [inw. 35173] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Bronisław Drozdowicz [inw. 35175] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Krystyna Mirosława Krzyżanowska [inw. 35177] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Wanda Lewinger [inw. 35179] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 35187] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Felicja Kryszkiewicz [inw. 35189] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Zygmunt Wiśniewski [inw. 35194] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5,6, miejsce 26,27,28,29: Kapłani Archidiecezji Warszawskiej [inw. 35197] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 30: Pole Grobowe [inw. 35203] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Henryk Krzoss [inw. 35160] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 2: Jan Stefanowski [inw. 35161] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Juljusz Popow [inw. 35164] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Antonina De Lewiń-Lewińska [inw. 35165] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Anonim [inw. 35172] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Jakób Niesłuchowski [inw. 35176] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7,8: Karol Lenartowicz [inw. 35180] (mat. inw.)
- Karol Lenartowicz (ID: sw.124446), artykuł 119037 w Nekrologii 1831–1886 (r.: Wincenty i Urszula N.) × Marianna Leszczyńska
- Marianna Leszczyńska (ID: sw.124447), 1844–1888 (r.: Józef i Rozalia Włodkowska) × Karol Lenartowicz
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Józef Mikołaj Lenartowicz (ID: sw.124398), bohater Wiki 1870–1951 (r.: Karol i Marianna Leszczyńska) × Helena Anna Laskowska z Laskowa Jabłoni i Laskowa Sierzputow h. Dąbrowa
- Helena Anna Laskowska z Laskowa Jabłoni i Laskowa Sierzputow h. Dąbrowa (ID: sw.124397), 1883–1958 (r.: Zygmunt i Zofia Czaplicka) × Józef Mikołaj Lenartowicz
- N. N. (ID: sw.124400), 1911–1964 × Henryk Lenartowicz
- Henryk Lenartowicz (ID: sw.124399), 1912–1988 (r.: Józef i Helena Laskowska) × N. N.
- rząd 6, miejsce 9: Józef Hereśniak [inw. 35181] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Pole Grobowe [inw. 35182] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: August Woyciechowski [inw. 35183] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 12,13: Majewscy [inw. 35184] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14: Jankowscy [inw. 35190] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15,16: Makarewiczowie [inw. 35196] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17: Auchowie, Turscy [inw. 35199] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Roman Kuklewicz [inw. 35202] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Stanisław Zachara [inw. 35206] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20,21,22: Maltzowie [inw. 35219] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23,24: Zielińscy i Noskiewiczowie [inw. 35220] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Józef Nowak [inw. 35221] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Zuzanna Wróblewska [inw. 35222] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi