Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 136.
- rząd 1, miejsce 1: Jackowscy [inw. 30480] (mat. inw.)
- rząd 1,2, miejsce 2,3: Tomcio Bojanowicz [inw. 30481] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 30482] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Lucjan Przetaczyński [inw. 30483] (mat. inw.)
- Lucjan Tomasz Przetaczyński (ID: sw.1010801), artykuł 55548 w Nekrologii ~1850–1922 (r.: Antoni i Ksawera Zawadzka) × Waleria Ignacja Eugenia Rutkowska h. Bończa, Maria Barbara Julianna Rutkowska h. Bończa
- Maria Barbara Julianna Rutkowska h. Bończa (ID: sw.1010810), artykuł 217326 w Nekrologii ~1850–1923 (r.: Stanisław i Julianna Domańska) × Lucjan Tomasz Przetaczyński
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 6: Bolesław Kielski [inw. 30484] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7,8: Stachowscy [inw. 30486] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Wiktorya Czaplicka [inw. 30487] (mat. inw.)
- Wiktoria Izabela de la Grange (ID: sw.293659), artykuł 20048 w Nekrologii ~1830–1880 (r.: Hipolit i Franciszka Dmuchowska) × Józef Longin Kruszewski, Henryk Czaplicki h. Lubicz
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10: Bronisława Marya Dzierzanowska [inw. 30488] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11,12: Władysława Dobrzyńska [inw. 30489] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13,14,15: Glinka-Janczewscy [inw. 30491] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16,17: Ferdynand Car [inw. 30492] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18,19,20,21: Wacław Ostyk-Syrewicz [inw. 30493] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Anonim [inw. 30495] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23,24: Anonim [inw. 30496] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 30497] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Maria Rysia Bodal [inw. 30499] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 30501] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28,29: Sophie Shelley [inw. 30502] (mat. inw.)
- Zofia Wagner (ID: sw.172970), ~1920–1939 (r.: Karol i Elżbieta Potocka) × John Shelley
- Andrzej Wagner (ID: sw.172969), ~1920–1941 (r.: Karol i Elżbieta Potocka)
- Elżbieta Maria hr. Potocka z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (ID: psb.24041.5), 1893–1983 (r.: Tomasz i Ludwika Bnińska) × Zygmunt Wojnicz-Sianożęcki h. Nałęcz, Karol Wagner, Zygmunt Bogumił Kaszowski z Kaszowa h. Janina
- rząd 1, miejsce 30: Rzewuscy [inw. 30504] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1: Zygmunt Grudziński [inw. 30505] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 4: Pawluśkiewiczowie [inw. 30507] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Anonim [inw. 30508] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Waleryan Jezierski [inw. 30509] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 7,8: Szczelikowie [inw. 30511] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9,1: Jan Krasuski [inw. 30513] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11: Wargowscy [inw. 30514] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Jerzy Grużewski [inw. 30515] (mat. inw.)
- Jerzy Feliks Florian Grużewski (ID: sw.548824), artykuł 69637 w Nekrologii 1882–1935 (r.: Florian i Felicja Skarżyńska)
- rząd 2, miejsce 13,14: Wołkow i Mireccy [inw. 30517] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15,16: Aleksander Amber Cybulski [inw. 30518] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17,18: Antonina Wilkowska [inw. 30527] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 19: Pole Grobowe [inw. 30528] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Antoni Wałalis [inw. 30529] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 30530] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Jan Kossakowski [inw. 30531] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23,24: Ojrzyńscy - Ręczynowie [inw. 30532] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25,26: Maria Wasilewska [inw. 30533] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Katarzyna Mockałło [inw. 30539] (mat. inw.)
- Katarzyna Piwnicka h. Lubicz (ID: zi.4.14.r2a2), 1921–1976 (r.: Stanisław i Eugenia Morawska) × Jan Mockałło
- Stanisław Mockałło (ID: ut.18.1.63), 1916–2004 (r.: Piotr i Maria Stankiewicz) × Cecylia Elżbieta hr. Krasicka z Siecina h. Rogala
- rząd 2, miejsce 28: Zofia Czochańska [inw. 30540] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Pole Grobowe [inw. 30541] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Anna i Maria Tuszowskie [inw. 30542] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Józefa Matylda Chaberska [inw. 30545] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 2,3,4: Antoni Zgórski [inw. 30553] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Anna Szlegier [inw. 30563] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Stanisław Wolski [inw. 30566] (mat. inw.)
- Stanisław Wolski h. Lis (ID: sw.545013), artykuł 58399 w Nekrologii ~1850–1925 (r.: Franciszek i Józefa Niemojewska) × Zofia Zabokrzycka h. Sulima
- Zofia Zabokrzycka h. Sulima (ID: sw.653962), artykuł 61667 w Nekrologii 1853–1928 (r.: Julian i Józefa Leszczyńska) × Stanisław Wolski h. Lis
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 7: Anonim [inw. 30569] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Józef Andrychewicz [inw. 30574] (mat. inw.)
- Józef Andrychiewicz h. Prawodar (ID: 1.130.18), artykuł 109837 w Nekrologii 1834–1879 (r.: August i Karolina Bieńkowska) × Julia Janiszowska
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Stefan Feliks Andrychiewicz h. Prawodar (ID: sw.279159), artykuł 77679 w Nekrologii 1862–1916 (r.: Józef i Julia Janiszowska) × Maria Gawrońska z Gawron h. Rola, Teresa Szelawska
- rząd 3, miejsce 9: Michańscy [inw. 30580] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Maria Żurkowska [inw. 30582] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Juljan Skupiewski [inw. 30585] (mat. inw.)
- Julian Tomasz Skupiewski h. Belina (odm.) (ID: le.3391.1.1), bohater PSB 1820–1877 (r.: Józef i Tekla Sulikowska) × Angelika Wołowska
→ PSB: SKUPIEWSKI Julian (1820-1877) filolog klasyczny, pedagog
- Angelika Wołowska (ID: psb.30335.3), artykuł 115609 w Nekrologii ~1830–1884 (r.: Michał i Kazimiera Gumowska) × Julian Tomasz Skupiewski h. Belina (odm.)
- rząd 3, miejsce 12: Adolf Kessel [inw. 30590] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13: Maria Helena Kessel [inw. 30595] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 30596] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15,16: Mierzejewscy i Fajkowscy [inw. 30599] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Pole Grobowe / Anonim [inw. 30600] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18,19: Ignacy Błażej Collonna Bruliński [inw. 30603] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20,21: Anonim [inw. 30607] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22,23: Pole Grobowe [inw. 30608] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Walenty Cyganowski [inw. 30612] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25,26: Meklenburgowie [inw. 30623] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Jerzy Kopczewski [inw. 30630] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 28: Anonim / Pole Grobowe [inw. 30632] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Mila Piotruszewska [inw. 30635] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30,31: Szlezyngierowie [inw. 30638] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1,2: Józef Pawłowski [inw. 30547] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Stanisława Gołębiowska [inw. 30555] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Antonina Szymańska [inw. 30556] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Przegalińscy [inw. 30559] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Anonim [inw. 30561] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Anonim [inw. 30562] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Hugon Fried [inw. 30567] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Kazimierz, Jadwiga Mancewiczowie [inw. 30572] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Feliks Wołodkiewicz [inw. 30575] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 11: Pole Grobowe / Anonim [inw. 30576] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Katarzyna Cieślikiewicz [inw. 30581] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Strawińscy [inw. 30583] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Stanisława Włodkowska [inw. 30586] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15,16: Anonim [inw. 30588] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17,18: Albert Krzyżanowski [inw. 30593] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 19: Adam Szczeciński [inw. 30601] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Jędrzejewscy [inw. 30602] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Łuczkiewiczowie [inw. 30605] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22,23: Pole Grobowe [inw. 30606] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Krzyś Godysław Parell [inw. 30610] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 30611] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26,27: Stefan Artur Gutkowski [inw. 30614] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Adam Umieniecki [inw. 30618] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Stefan Bagniewski [inw. 30620] (mat. inw.)
- Stefan Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa (ID: 1.295.82), artykuł 306728 w Nekrologii 1881–1915 (r.: Juliusz i Paulina Suska) × Janina Maria Małgorzata Roszkowska h. Nieczuja
- Janina Maria Małgorzata Roszkowska h. Nieczuja (ID: zi.1.9.a), 1892–1974 (r.: Jan i Władysława Suska) × Stefan Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa
- Stefania Bagniewska z Bagniewa h. Bawola Głowa (ID: zi.1.9.a1), 1914–1993 (r.: Stefan i Janina Roszkowska) × Stanisław Kazimierz Karłowski h. Jastrzębiec
- rząd 4, miejsce 30,31: Pole Grobowe [inw. 30622] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Julja Czarkowska [inw. 30544] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 2,3: Bernard Sobocki [inw. 30546] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Anonim [inw. 30551] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Mieczysław Pawłowski [inw. 30554] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Natalja Pfeil [inw. 30558] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7: Magdalena Krugier [inw. 30564] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8,9: Pole Grobowe [inw. 30568] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Aniela Żak [inw. 30570] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 11: Pole Grobowe [inw. 30578] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Marcin Kowalewski [inw. 30579] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Stanisław Downarowicz [inw. 30584] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Jadwiga Pulich [inw. 30592] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Józio Budkiewicz [inw. 30598] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16,17: Józef Piwoński [inw. 30604] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: Michał Stojanowski [inw. 30609] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Luba Najberg [inw. 30613] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Kazimierz Budziński [inw. 30615] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21,22: Helena Gumińska [inw. 30616] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Leopold Stroiński [inw. 30617] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Anna Karska [inw. 30619] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Mieczysław Chmielewski [inw. 30621] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26,27: Pole Grobowe [inw. 30624] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Jan Czaplicki [inw. 30625] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 29: Władysława Kosiorek [inw. 30626] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Franciszka Werner [inw. 30631] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Franciszek Chorzewski [inw. 30628] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 2,3: Stanisław Morawski [inw. 30629] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Krygierowie [inw. 30639] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5,6: Wilandowie [inw. 30646] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Albin Zacharski [inw. 30650] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 30661] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Józef Groszkowski [inw. 30670] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10,11: Adam Paszyński [inw. 30676] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12,13: Hilchenowie [inw. 30708] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Feliks Stanisław Hilchen (ID: psb.8660.1), bohater PSB 1886–1943 (r.: Teodor i Józefa Rudzka) × Zofia Łucja Kotwicka
→ PSB: HILCHEN Feliks Stanisław (1886-1943) ekonomista, działacz gospodarczy
- Karol «Lorch» Hilchen (ID: sw.96462), 1918–1944 (r.: Feliks i Zofia Kotwicka) × Aniela Szulc-Holnicka h. Holnicki
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Zofia Łucja Kotwicka (ID: psb.8660.4), 1890–1969 (r.: Franciszek i Scholastyka Gacka) × Feliks Stanisław Hilchen
- Aniela Szulc-Holnicka h. Holnicki (ID: sw.96461), 1919–1981 (r.: Władysław i Janina Kownacka) × Karol «Lorch» Hilchen
- rząd 6, miejsce 14: Jan Ciosiński [inw. 30712] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Myszkowscy [inw. 30714] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Tekla Bartold [inw. 30718] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 30719] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Władysław Jaxa-Marcinkowski [inw. 30734] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Karwacińscy [inw. 30736] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Wincenty Kosiński [inw. 30738] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 21,22: Mańkowscy [inw. 30740] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23,24: Anonim [inw. 30741] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25,26: Owczarscy [inw. 30743] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jerzy Stefan Starzyński (ID: sw.500404), artykuł 65756 w Nekrologii 1918–1931 (r.: Jerzy i Janina Skonieczna)
- Janina Waleria Stefania Skonieczna (ID: sw.500401), 1883–1976 × Juliusz Przybyłowicz, Jerzy Stanisław Starzyński
- Anna Kazimiera Starzyńska (ID: sw.500398), 1911–1993 (r.: Jerzy i Janina Skonieczna) × Stanisław Hubert Wielgus
- rząd 6, miejsce 27: Stanisława Przedpełska [inw. 30746] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Pole Grobowe [inw. 30747] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Władysław Kmiecik [inw. 30749] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 30: Adolf Henryk Kellerman [inw. 30751] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi