Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 131.
- rząd 1, miejsce 1,2,3: Anonim- Maria Kazimiera Bronikowa -z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 1317] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Anonim [inw: 38470] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4,5: Juljanna Klicka [inw. 1316] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Bolesław Rykowski h. Doliwa (ID: zi.5.119.a4a2), 1932–1972 (r.: Bronisław i Władysława Mierzyńska) × Zofia Krawczyk, Bogumiła Musiałowska
- rząd 3, miejsce 27: Anonim [inw: 38469] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6,7: Natalia Wosińska [inw. 1315] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24: Anonim [inw: 38471] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Anonim- Benedykt Chmielewski- z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 1314] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Kowalewscy [inw. 1313] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Andrzej Prusek [inw. 1312] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Wiktor Gruzicki [inw. 1311] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Urszula Adamus [inw. 1310] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13,14: Witołd - Alexandrowiczowie [inw. 1309] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jerzy Falkowski (ID: zi.1.189.a1a3a3a), internowany Stanu Wojennego 1931–1984 × Teresa hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas
- rząd 1, miejsce 15: Tomasz Wójcik [inw. 1308] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16,17: Józefa Nagler [inw. 1307] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18: Kondraccy [inw. 1306] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19,20: Ojcowie I Bracia Towarzystwa Jezusowego [inw. 1305] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Henryk ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.685), 1905–1986 (r.: Kazimierz i Teresa Wodzicka)
- rząd 1, miejsce 21: Aleksandra Majdewicz [inw. 1304] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 22: Zuzanna Zielińska [inw. 1303] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 23,24: ...Ora Rogińska [inw. 1302] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25,26: Pole Grobowe [inw. 1301] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Ewa Burzyńska [inw. 9683] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Anonim [inw. 3766] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Anonim [inw. 9684] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30,31: Anonim [inw. 3767] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 32: Anonim [inw. 9685] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1,2,3: Maurycy Wolff [inw. 1300] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Nikodem Henryk Grzymała Szmidt [inw. 1299] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Walenty Broniewicz [inw. 1298] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Józef Komierowski [inw. 1297] (mat. inw.)
- Józef Komierowski z Komierowa h. Pomian (ID: 10.720.247), bohater PSB 1813–1861 (r.: Tomasz i Petronela Czarnowska) × Zofia Sobieska z Sobieszyna h. Janina
→ PSB: KOMIEROWSKI Józef (1813-1861) ziemianin, konspirator, literat
- Ludwik Walenty Hipolit Komierowski z Komierowa h. Pomian (ID: 10.720.215), okręg ostrołęcki Tow. Rolniczego 1812–1892 (r.: Franciszek i Józefa Kitnowska) × Kornelia Lemańska h. Bukowczyk
- Konstanty Komierowski z Komierowa h. Pomian (ID: 10.720.253), artykuł 67261 w Nekrologii 1854–1933 (r.: Józef i Zofia Sobieska) × Maria Hirschman
- Bronisław Komierowski z Komierowa h. Pomian (ID: 10.720.258), ~1860–1940 (r.: Józef i Zofia Sobieska) × Ludwika Kuszel z Hulidowa h. Drogosław, Urszula Czarniecka z Czarncy h. Łodzia
- rząd 2, miejsce 7,8: Wincenty Markowicz [inw. 1296] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9,10: Anonim [inw. 1295] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Aleksander Kowalewski [inw. 1294] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Eulalja Kucharska [inw. 1293] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13: Aleksandra Krajewska [inw. 1292] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Anonim [inw. 1291] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Tadeusz Charchowski [inw. 1290] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Pole Grobowe- Kleber, Kossobudzcy- Patrz Bibliografia [inw. 1289] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Anonim [inw. 1288] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Anonim [inw. 1287] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Anonim [inw. 1286] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Anonim [inw. 1285] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 1284] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Ignacy Włodzimierz Piotruszewski [inw. 1283] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Franciszek Szczetnikowicz [inw. 1282] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 24: Anonim [inw. 1281] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Apollonia Jankowska [inw. 1280] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Anonim [inw. 1279] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Fryderyka Deminczow [inw. 1278] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28,29,30,31: Zandbang [inw. 1275] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1,2,3: Magdalena Baum [inw. 1342] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4,5: Karol Wyleżyński [inw. 1341] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6: Jan Arcichiewicz [inw. 1339] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 7,8: Reklewscy I Szmideccy [inw. 1381] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Julian Kaczorowski [inw. 1338] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 10,11: Filipina Merkisz [inw. 1337] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Anonim [inw. 1336] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Anonim [inw. 1335] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Wincenty Markowicz [inw. 1334] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15: Anonim - Maria Gładyszewska - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 1333] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Jerzy Szremawa Oraczewski [inw. 1332] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Wanda Morawska h. Korab (ID: sw.182351), 1880–1940 (r.: Lucjan i Wanda Żychlińska) × N. Oraczewski
- rząd 3, miejsce 17: Maria Antepowicz [inw. 1331] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Elżbieta Lasocka [inw. 1330] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Anne Marie Dorothee Bouquerel [inw. 1329] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Emilia Halkader [inw. 1328] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Zygmunt Łempicki [inw. 1327] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 22: Ludwik Zientarski [inw. 1326] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 1325] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Koskowscy [inw. 1324] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Katarzyna Terech [inw. 1323] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 26: Musia Lude [inw. 1322] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Kossakowscy I Zagrabińscy [inw. 1321] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 28: Pole Grobowe [inw. 1320] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Wacław Mieczyński [inw. 1319] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 30: Zofja Rozmanith [inw. 3768] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 31: Anonim [inw. 3769] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1,2,3: Kropiwniccy [inw. 1359] (mat. inw.)
- Alfons Ferdynand Kropiwnicki z Kropiwnika h. Sas (ID: 12.442.141), bohater PSB 1803–1881 (r.: Kajetan i Barbara Marska) × Izabela Tekla Rozalia Miecznikowska h. Pobóg
→ PSB: KROPIWNICKI Alfons Ferdynand (1803-1881) budowniczy
- Izabela Tekla Rozalia Miecznikowska h. Pobóg (ID: 12.442.168), artykuł 26482 w Nekrologii ~1810–1890 (r.: Kazimierz i Marianna Kubecka) × Alfons Ferdynand Kropiwnicki z Kropiwnika h. Sas
- Jan Jaksa-Chamiec h. Gryf (ID: sw.51200), artykuł 39532 w Nekrologii 1894–1906 (r.: Gabriel i Janina Kropiwnicka)
- Alfons Stanisław Kropiwnicki z Kropiwnika h. Sas (ID: le.1809.2.47), artykuł 248493 w Nekrologii 1837–1909 (r.: Alfons i Izabela Miecznikowska) × Józefa Ludwika Wysłouch h. Odyniec
- Józefa Ludwika Wysłouch h. Odyniec (ID: sw.10236), artykuł 66163 w Nekrologii 1848–1932 (r.: Ludwik i Józefa Sułkowska) × Alfons Stanisław Kropiwnicki z Kropiwnika h. Sas
- Zofia Katarzyna Jaksa-Chamiec h. Gryf (ID: dw.36820), 1907–1981 (r.: Gabriel i Janina Kropiwnicka) × Krzysztof Breza h. wł., Lech Józef Dziembowski z Dziembowa h. Pomian
- Lech Józef Dziembowski z Dziembowa h. Pomian (ID: sw.84887), 1908–1988 (r.: Czesław i Urszula Kisielnicka) × Zofia Katarzyna Jaksa-Chamiec h. Gryf
- rząd 4, miejsce 4,5,6: Pole Grobowe [inw. 1358] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Ksawery Stobnicki [inw. 1357] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8,9: Mateusz Engelberg [inw. 1356] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 10: Ludwik Makowiecki [inw. 1355] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 11: Konstanty Turczynowicz [inw. 1354] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12: Jóljan Zalewski [inw. 1353] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 13,14,15: Gradowscy [inw. 1352] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16,17,18: Vaqueret I Wiewiórscy [inw. 1351] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 19,20: Kazimiera Filomena Elljaszewicz [inw. 1350] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21: Anna Ochorowicz [inw. 1349] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Anonim [inw. 1348] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Henryk Karski [inw. 1347] (mat. inw.)
- Henryk Karski z Kars h. Boleścic (ID: 9.503.197), artykuł 24710 w Nekrologii 1834–1888 (r.: Aleksander i Wiktoria Kossobudzka) × Józefa Dobiecka z Dobiecina h. Ossoria
- Józefa Dobiecka z Dobiecina h. Ossoria (ID: 4.484.271), artykuł 50772 w Nekrologii 1836–1917 (r.: Eustachy i Cecylia Cieszkowska) × Henryk Karski z Kars h. Boleścic
- Helena Karska z Kars h. Boleścic (ID: 9.503.213), okręg siennicki Tow. Rolniczego ~1860–1918 (r.: Henryk i Józefa Dobiecka)
- rząd 4, miejsce 24,25: Babiccy [inw. 1346] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 26: Florentyna Komorowska [inw. 1345] (mat. inw.)
- Florentyna Sieroszewska z Sieroszewic h. Nabram (Waldorf) (ID: 11.5.128), 1839–1868 (r.: Kajetan i Eleonora Jaskłowska) × Adam Euzebiusz Komorowski h. Ostoja
- Adam Euzebiusz Komorowski h. Ostoja (ID: 11.5.127), 1828–1876 (r.: Tomasz i Krystyna Spangenberg) × Florentyna Sieroszewska z Sieroszewic h. Nabram (Waldorf)
- Adam Władysław Wyleżyński (ID: sw.179859), bohater Czy wiesz kto to jest 1890–1960 (r.: Stanisław i Józefa Komorowska) × Halina Kucharska
- Marek Wyleżyński (ID: sw.179858), uczestnik Powstania Warszawskiego 1928–1976 (r.: Adam i Halina Kucharska) × Jolanta Kulińska
- Jolanta Kulińska (ID: sw.179857), 1930–2013 (r.: Jerzy i Maria Rafalska) × Marek Wyleżyński
- rząd 4, miejsce 27: Zofia Von Ulrich [inw. 1344] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28,29: Mateusz Nizieński [inw. 1343] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 30,31: Julia Rozmanith [inw. 1318] (mat. inw.)
- Julia Henrietta Liebchen (ID: sw.138558), artykuł 15102 w Nekrologii 1824–1869 (r.: Krzysztof i Dorota Wittchen) × Stanisław Jan Wieńczysław Rozmanit h. Leliwa
- rząd 5, miejsce 1,2: Wanda Maternicka [inw. 1380] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Eugenia Korwin-Maternicka h. Ślepowron (ID: psb.31555.3), artykuł 19735 w Nekrologii 1847–1880 (r.: Franciszek i ... ...) × Jan Nepomucen Antoni Kamocki h. Jelita
- Magdalena Maria Kotarska (ID: le.2229.1.4), artykuł 26552 w Nekrologii ~1820–1891 (r.: Stanisław i Katarzyna N.) × Franciszek Korwin-Maternicki h. Ślepowron
- Franciszek Korwin-Maternicki h. Ślepowron (ID: le.2229.1.3), artykuł 33529 w Nekrologii 1815–1899 (r.: Jan i Antonina Ławczyńska) × Magdalena Maria Kotarska
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3,4: Dobrscy [inw. 1379] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 5: Sylwia Prądzyńska [inw. 1378] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Gierłowscy [inw. 1377] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7: Golczowie [inw. 1376] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Pole Grobowe - Cyprian Komierowski - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 1375] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Elżbieta Nizieńska [inw. 1374] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Władysław Zeidler [inw. 1373] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 11: Jan Chrościelewski [inw. 1372] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Aleksandra Chrzanowska [inw. 1371] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Anonim [inw. 1370] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14,15,16: Jan Trószyński [inw. 1369] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17,18: Pole Grobowe [inw. 1368] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Henryk Wierusz Kowalski [inw. 1367] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Zofia Ciesielska [inw. 1366] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 21: Ludgard Oczapowski [inw. 1365] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22,23,24: Supryniewiczowie [inw. 1364] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 25: Stefan Kozakiewicz [inw. 1363] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Anonim [inw. 1362] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Gustaw Wołowski [inw. 1361] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28,29,30,31: Rohrowie [inw. 1360] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1,2,3,4: Pięciu Poległych [inw. 1398] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Marceli Paweł Karczewski h. Samson (ID: le.1444.1.38), bohater Wiki ~1810–1861 (r.: Andrzej i Bogumiła Chlebowska) × Antonina Lipnicka z Lipnicy Wielkiej h. Poraj
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5,6: Karolina Rokicka [inw. 1397] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Antoni Korzeniowski [inw. 1396] (mat. inw.)
- Pelagia de Tylli h. Kubin (ID: 11.325.69), artykuł 12101 w Nekrologii ~1810–1861 (r.: Antoni i ... ...) × Antoni Filip Jan Korzeniowski h. Nałęcz
- Antoni Filip Jan Korzeniowski h. Nałęcz (ID: 11.325.63), urzędnik Królestwa Polskiego 1798–1876 (r.: Ignacy i Agnieszka Chmielińska) × Pelagia de Tylli h. Kubin
- rząd 6, miejsce 8,9: Anonim [inw. 1399] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Kędzierzawscy, Radzińscy I Sowińscy [inw. 1394] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11,12: Paszkowscy [inw. 1393] (mat. inw.)
- Józef Franciszek Daniel Paszkowski h. Zadora (ID: le.2715.1.8), bohater PSB 1817–1861 (r.: Dominik i Anna Niemojewska) × Kazimiera Seweryna Stompf
→ PSB: PASZKOWSKI Józef Edmund (1817-1861) poeta, tłumacz
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13: Zofia Garszyńska [inw. 1392] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14,15: Karolina Zeidler [inw. 1391] (mat. inw.)
- Karolina Fiszer h. Tarczała (ID: le.4376.1.5), artykuł 18487 w Nekrologii 1799–1877 (r.: Józef i Maria Przyjemska) × N. Zytowski, Karol Henryk Zejdler h. Zborowski
- Kamila Franciszka Zejdler h. Zborowski (ID: le.4376.1.12), artykuł 19629 w Nekrologii 1824–1880 (r.: Karol i Karolina Fiszer) × Jan Nepomucen Rostworowski h. Nałęcz (II), Ignacy Ludwik Karol Płonczyński h. Glaubicz, Hieronim Krzyżanowski
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Anonim [inw. 1390] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Stasia Porzycka [inw. 1389] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 18,19,20: Dembińscy [inw. 1388] (mat. inw.)
- Tytus Daniel Aleksander Dembiński z Dembian h. Rawicz (ID: 4.327.1666), okręg pułtuski Tow. Rolniczego ~1820–1861 (r.: Jan i Tekla Langowska) × Pelagia Sabina Boerner
- Pelagia Sabina Boerner (ID: sw.214516), artykuł 41593 w Nekrologii ~1830–1908 (r.: Ludwik i Zuzanna Przepałkowska) × Tytus Daniel Aleksander Dembiński z Dembian h. Rawicz
- Bronisława Sławińska (ID: sw.215375), artykuł 47454 w Nekrologii ~1870–1913 (r.: Piotr i Zofia Solecka) × Stanisław Ksawery Dembiński z Dembian h. Rawicz
- Adam Dembiński z Dembian h. Rawicz (ID: sw.122070), ~1900–1952 (r.: Stanisław i Bronisława Sławińska) × Laura Skarżyńska h. Bończa
- Laura Skarżyńska h. Bończa (ID: sw.122025), 1901–1984 (r.: Stefan i Janina Szańkowska) × Adam Dembiński z Dembian h. Rawicz
- rząd 6, miejsce 21,22: Znamierowscy [inw. 1387] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23: Mikołaj Szokalski [inw. 1386] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24: Anonim - Ludwika Lembke - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 1385] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25,26: Roch Mianowski [inw. 1384] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27,28: Antoni Górski [inw. 1383] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29,30,31: Paulina Suska [inw. 1382] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Ksawery Franciszek Norwid h. Topór (ID: 10.720.251), bohater PSB 1825–1864 (r.: Jan i Ludwika Zdzieborska) × Zofia Sobieska z Sobieszyna h. Janina
→ PSB: NORWID Franciszek Ksawery (1825-1864) urzędnik, kupiec, polityk
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi