Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 132.
- rząd 1, miejsce 1: Kostek Opania [inw. 4684] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Łukasz Jamiołkowski [inw. 4685] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 3,4: Pole Grobowe [inw. 4687] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5,6: Michałowscy [inw. 4688] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Helena Madalińska z Niedzielska h. Larysza (ID: sw.430420), artykuł 172325 w Nekrologii 1873–1919 (r.: Edward i Józefa Rasińska) × Artur Józef Dauben, Władysław Żymirski h. Jastrzębiec
- Maria Żymirska (ID: psb.17867.3), artykuł 60298 w Nekrologii 1850–1927 × Antoni Michałowski
- Antoni Michałowski (ID: psb.30961.5), bohater Wiki 1837–1930 × Maria Żymirska
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Bohdan Marceli Michałowski (ID: psb.17867.1), bohater PSB 1888–1969 (r.: Antoni i Maria Żymirska) × Bronisława Salomea Lubodziecka
→ PSB: MICHAŁOWSKI Bohdan Marceli (1888-1969) dermatolog
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Bronisława Salomea Lubodziecka (ID: psb.17867.4), 1894–1987 (r.: Ludwik i Maria Zaleska) × Bohdan Marceli Michałowski
- rząd 1, miejsce 7: Lemańscy [inw. 4691] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Cecylia Czumer [inw. 4693] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9,10: Kuśmierscy [inw. 4695] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11: Stanisław Hassewicz [inw. 4697] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12,13: Bobrekowie [inw. 4700] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Władysław Rakowiecki [inw. 4705] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15: Bibianna Chmielewska [inw. 4707] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Zbigniew Karpiński [inw. 4710] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Nowiccy [inw. 4711] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18: Helena Perczyńska [inw. 4712] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19: Tustanowscy [inw. 4714] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Anonim - Barbara Sitkiewicz - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 4718] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Mark Anthony Magiera [inw. 4719] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Anonim - Henryk Broel-Plater - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 4720] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Bereday [inw. 4722] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 24: Pole Grobowe [inw. 4724] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Władysław Krawczyński [inw. 4727] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Ryszard Piotr Mikucki [inw. 4731] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Mieczysław Czechowicz [inw. 4732] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Jadwiga Fryze [inw. 4686] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Zygmunt Grobicki [inw. 4689] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 3: Stefania Bielińska [inw. 4690] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Feliks Andrzej Wodziński [inw. 4740] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Maria Fediuszyn [inw. 4756] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Anna Chodźko [inw. 4760] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Maria Chodźko h. Kościesza (ID: zi.1.95.a3am), bohater Wiki 1902–1994 (r.: Witold i Anna Jankowska) × Jan Zachwatowicz
- rząd 2, miejsce 7: Wojciech Urbański [inw. 4784] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Paweł Stanisław Iliński [inw. 4803] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9,10,11,12: Franciszka Grzybowska [inw. 4832] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13: Anonim [inw. 4844] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Kwiatkowscy [inw. 4846] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Edward Rembiszewski [inw. 4852] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Antoni Niedźwiecki [inw. 4856] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Helena Perks [inw. 4857] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 18: Kozierscy [inw. 4859] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Adam Michał Tustanowski [inw. 4861] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Stanisław Furmanik [inw. 4864] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Irena Sperber [inw. 4866] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Pole Grobowe - Ludwik Kostecki - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 4868] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Jerzy Klaus [inw. 4870] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Ludwik Kosicki [inw. 4873] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 25,26: Antonina Zaborowska [inw. 4879] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Eugenia Zbijewska [inw. 4888] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1: Leon Hoeck [inw. 4692] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 2: Jerzy Braun [inw. 4694] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Rykowscy [inw. 4696] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Elżbieta Nosowska [inw. 4698] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Jerzy Kutyła [inw. 4699] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Jerzy Dobrowolski [inw. 4701] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Jerzy Andrzejewski [inw. 4702] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8: Stanisław Zaczyk [inw. 4703] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Krystyna Majchrowicz [inw. 4704] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10,11: Janina Balicka [inw. 4706] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Pole Grobowe - Celestyna Pajkowska - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 4708] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Wincenty Lemański [inw. 4709] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14,15: Ostrowscy [inw. 4713] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16,17: Anonim - Antonina Kowalewska - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 4715] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Hieronim Mroczek [inw. 4716] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Helena Kozierska [inw. 4717] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20: Jan Gryzewski [inw. 4721] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Władysław Zych [inw. 4723] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22,23: Anonim [inw. 4725] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Gniewiewscy [inw. 4726] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Stefan Lewiński [inw. 4728] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Gustawa Sunderlandowa [inw. 4729] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27: Maria Świerczewska [inw. 4730] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1,2: Wanda Karpińska [inw. 4787] (mat. inw.)
- Wanda Stanisława Olszewska (ID: sw.344715), artykuł 66602 w Nekrologii ~1880–1932 (r.: Konrad i Zofia Chełmicka) × Franciszek Teodoryk Teodor Karpiński
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Franciszek Teodoryk Teodor Karpiński (ID: psb.11012.1), bohater PSB 1868–1944 (r.: Wincenty i Wanda Kamelska) × Wanda Stanisława Olszewska
→ PSB: KARPIŃSKI Franciszek (1868-1944) przemysłowiec, działacz gospodarczy
- rząd 4, miejsce 3: Anonim - Leontyna Wengler - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 4789] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Adam Kosmowski [inw. 4793] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Szcześniewscy [inw. 4796] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6,7: Kuczmierowscy [inw. 4799] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Piotr Ziemecki h. Nieczuja (ID: ut.21.1.108), 1901–1979 (r.: Piotr i Maria Kuczmierowska) × Leokadia Łagoda
- Leokadia Łagoda (ID: ut.21.1.109), 1914–1983 (r.: Mateusz i Katarzyna Pietrzak) × Piotr Ziemecki h. Nieczuja
- rząd 4, miejsce 8: Kazimierz Oliwkiewicz [inw. 4808] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Anonim - Anna Nester - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 4809] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10,11: Matkowscy [inw. 4814] (mat. inw.)
- Helena Rakowska (ID: sw.219545), artykuł 47783 w Nekrologii ~1840–1914 × N. Matkowski, Dionizy Tłuchowski
- Sobiesław Aleksander Matkowski h. Sas (ID: ut.6.5.107), artykuł 55304 w Nekrologii 1868–1922 (r.: Stanisław i Helena Rakowska) × Leonia Felicja ks. Podhorska h. wł.
- Eustachy Maria Henryk Korwin-Szymanowski na Szymanowie h. Jezierza (ID: psb.34212.1), bohater PSB 1876–1936 (r.: Teodor i Julia Jełowicka) × Zofia Maria Skarbek-Tłuchowska
→ PSB: SZYMANOWSKI Eustachy (1876-1936), ekonomista, bankowiec
- Leonia Felicja ks. Podhorska h. wł. (ID: ut.6.5.106), 1874–1954 (r.: Leon i Kazimiera Wierzbicka) × Sobiesław Aleksander Matkowski h. Sas
- Antoni Brzozowski h. Korab (ID: sw.151663), ~1890–1958 (r.: Antoni i Klementyna Wierzbicka) × Jadwiga Matkowska h. Sas
- Jadwiga Matkowska h. Sas (ID: sw.151662), 1901–1982 (r.: Sobiesław i Leonia Podhorska) × Antoni Brzozowski h. Korab
- rząd 4, miejsce 12,13: Walczkiewiczowie [inw. 4820] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Luda Krauze [inw. 4822] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Czesław Żaboklicki [inw. 4824] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16: Kazimierz Ostrowski [inw. 4833] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Jan Albert Ostrowski (ID: sw.374911), 1881–1941 (r.: Ludwik i Maria Mystkowska) × Jadwiga Grabowska
- Jadwiga Grabowska (ID: sw.374912), 1891–1975 (r.: Jan i Maria Lemańska) × Jan Albert Ostrowski
- Joanna Ostrowska h. Nieczuja (ID: sw.374248), 1989–1989 (r.: Jerzy i Małgorzata Szotek)
- Zbigniew Jan Ostrowski h. Nieczuja (ID: sw.374241), 1912–2000 (r.: Jan i Jadwiga Grabowska) × Hanna Miedzianek-Kobyłecka z Bądkowa h. Godziemba
- Hanna Miedzianek-Kobyłecka z Bądkowa h. Godziemba (ID: sw.374240), 1917–2004 (r.: Stanisław i Leonia Siemieńska) × Zbigniew Jan Ostrowski h. Nieczuja
- rząd 4, miejsce 17: Zygmunt Muszyński [inw. 4837] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18,19: Kleszczowie [inw. 4840] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20,21: Ludwik Kurowski [inw. 4841] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22,23: Cecylia Jakacka [inw. 4843] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24: Anonim - Antoni Janoszewski - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 4849] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Modlińscy [inw. 4851] (mat. inw.)
- Teodor Modliński h. Jastrzębiec (Tępa Podkowa) (ID: sw.256238), 1869–1940 (r.: Teodor i Bronisława Podowska) × Maria Zakrzewska
- Maria Zakrzewska (ID: sw.256239), 1877–1960 × Teodor Modliński h. Jastrzębiec (Tępa Podkowa)
- Wacław Modliński h. Jastrzębiec (Tępa Podkowa) (ID: sw.256241), 1910–1980 (r.: Teodor i Maria Zakrzewska)
- rząd 4, miejsce 26: Władysław Nerlewski [inw. 4854] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Czesław Kulesza [inw. 4853] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Helena Borodzicz [inw. 4734] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 2,3: Marjanna Pieszczatowska [inw. 4735] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Michrowscy [inw. 4736] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Jan Witkowski [inw. 4737] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Ola Chojna [inw. 4738] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7,8: Kazimierz Stolarek [inw. 4739] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Sosnowscy [inw. 4744] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10,11: Bronisława Dobrowolska [inw. 4746] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Tadeusz Adam Majewski [inw. 4747] (mat. inw.)
- Tadeusz Adam Majewski h. Starykoń (ID: psb.16563.1), bohater PSB 1899–1969 (r.: Marian i Teresa Dąbrowska) × Anna Kolankowska
→ PSB: MAJEWSKI Tadeusz Adam (1899-1969) pułkownik, zastępca dowódcy I Dywizji Pancernej
- Anna Kolankowska (ID: psb.16563.6), 1918–1998 × Tadeusz Adam Majewski h. Starykoń
- rząd 5, miejsce 13: Anonim - Paweł Chodyniecki - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 4748] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Helena Podgórska [inw. 4753] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Michał Szukiewicz [inw. 4761] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 16: Pole Grobowe - Otylia Dahlen - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 4762] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Antoni Młodzianowski [inw. 4763] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18,19: Anonim - Emilia Czutarowska - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 4764] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Stanisława Pilaska [inw. 4769] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Florentyna Sommerowa [inw. 4771] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 22: Marian Załucki [inw. 4772] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23,24: Pole Grobowe [inw. 4774] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Edward Lipiński [inw. 4777] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Tekla Piszczatowska [inw. 4780] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Józefa Kowalska - Szorc [inw. 4782] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Szotkowie [inw. 4733] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 2: Anonim - Irena Hubner - z archiwum Zarządu Cmentarza [inw. 4834] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Andrzej Dzięcielski [inw. 4835] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Franciszka Maria Witkowska [inw. 4836] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Jan Abczyński [inw. 4838] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Stanisław Urbańczyk [inw. 4839] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7,8: Jan Gedymin Koneczny [inw. 4842] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 9: Justyn Przewuski [inw. 4845] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10,11: Bronisława Sieragowska [inw. 4847] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 12,13: Piotr Andrzej Jaworowski [inw. 4848] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Kazimiera Szukiewicz [inw. 4759] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15,16: Weronika Czaplicka [inw. 4855] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17: Józio Wóycicki [inw. 4860] (mat. inw.)
- Jan Stefan Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab (ID: zi.7.39.a6a4), 1932–2009 (r.: Jan i Anna Lipińska) × Maria Zofia Wójcicka
- Maria Zofia Wójcicka (ID: zi.7.19.a3a1), 1940–2009 (r.: Stanisław i Zofia Iwanicka) × Jan Stefan Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab
- rząd 6, miejsce 18,19: Helena Okoń [inw. 4862] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Michał Siwkowski [inw. 4863] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 21: Janina Siwkowska [inw. 4865] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 22,23: Alexander Kotarbiński [inw. 4867] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24: Wiktor Kotarbiński [inw. 4869] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Jędruś Przanowski [inw. 4871] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 26: Amelja Sierzputowska [inw. 4872] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Janina Ryntflejszówna [inw. 4874] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi