Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 174.
- rząd 1, miejsce 1: Miron Niesiołowski [inw: 44251] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2: Józef Dzieweczyński [inw: 44255] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 3: Zofia Krygier [inw: 44256] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Danutka Bogusz [inw: 44258] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Karol Almakiewicz [inw: 44261] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Zawilińscy [inw: 44263] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Marylka Szypulska [inw: 44264] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Zygmunt Drewnowski [inw: 44266] (mat. inw.)
- Zygmunt Adam Drewnowski (ID: sw.50676), 1888–1942 (r.: Edmund i Eugenia Leszczyńska) × Halina Gieysztor z Giejsztorów h. Giejsztor
- Halina Gieysztor z Giejsztorów h. Giejsztor (ID: sw.50675), 1880–1971 (r.: Stanisław i Emilia Krzywicka) × Zygmunt Adam Drewnowski
- rząd 1, miejsce 9: Piotr Tuszyński [inw: 44268] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Władysław Labiński [inw: 44375] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11,12: Stefan Szmidt [inw: 44380] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13,14: Kondraccy [inw: 44384] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Maria Landau [inw: 44387] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Maria Zaleska [inw: 44390] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Wasiewscy [inw: 44398] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Anonim [inw: 44399] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19,20: Mieczysław Trzciński [inw: 44400] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Franciszek Tadeusz Gabler [inw: 44415] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Zofia Downarowiczowa [inw: 44418] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Antonina Kowalska [inw: 44421] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Stanisława Zamoyska [inw: 44423] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Wacław Gaza [inw: 44425] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Jędruś Danielewicz [inw: 44426] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Roman Zarębiński [inw: 44427] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Maria Starczewska [inw: 44429] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Janusz Szumski [inw: 44462] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Anonim [inw: 44463] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 31: Anonim [inw: 44464] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 32: Wanda Rudzka [inw: 44465] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Aniela Sobolewska [inw: 44262] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Jan Piórkowski [inw: 44265] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Maria Komorowska [inw: 44267] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Maria Komorowska [inw: 44269] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Zygmunt Wendrowski [inw: 44270] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Anonim [inw: 44271] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Mieczysław Zwierzański [inw: 44272] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Anonim [inw: 44273] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Eleonora i Władysław Wysoccy [inw: 44275] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Anonim [inw: 44276] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Honorata Romanowska [inw: 44277] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Pole Grobowe [inw: 44278] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Anonim [inw: 44279] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Pole Grobowe [inw: 44280] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15,16: Julia i Gustaw Wertheimowie [inw: 44281] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Jadwiga Grzybowska [inw: 44284] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Józefa Warzyńska [inw: 44286] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Hedwig Kruger [inw: 44291] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Helena Zażulińska [inw: 44296] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Honorat Wójcicki [inw: 44298] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22,23: Hryniewiczowie [inw: 44301] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Janina Vietinghoff [inw: 44303] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Hołyszowie [inw: 44304] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Władysław Magnowski [inw: 44306] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Pole Grobowe [inw: 44307] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Władysław Gagol [inw: 44309] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Pole Grobowe [inw: 44310] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Pole Grobowe [inw: 44311] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31,32: Anonim [inw: 44312] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1,2: Jaś Danielewicz [inw: 44274] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Pole Grobowe [inw: 44282] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Maksymilian Górkiewicz [inw: 44283] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Walenty Grabowski [inw: 44285] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6: Roman Glinkiewicz [inw: 44287] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Kazimierz Szpilarski [inw: 44288] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Zofia Radomska [inw: 44289] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9,10: M. i K. Ekner; J. Dobkowski; P. Gładzińska; A. Pajor; L. Mrówczyńska [inw: 44290] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Stanisław Namiotkiewicz [inw: 44292] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Pole Grobowe [inw: 44293] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Krystyna i Kazimiera Kaczorowskie [inw: 44294] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14,15,16: Domańscy [inw: 44295] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Irena Sajnóg [inw: 44297] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Marcela Mikusińska [inw: 44299] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Olga i Wiktorja Stefanowicz [inw: 44300] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Stanisława Pomorska [inw: 44302] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 21: Schonbornowie [inw: 44305] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Zygmunt Bogusławski [inw: 44308] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Matylda Słobodzińska [inw: 44314] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Maria Sobocińska [inw: 44315] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Bronisław Choynowski [inw: 44316] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Szczęsna Stanisława Sokołowska [inw: 44318] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Maria Rouba [inw: 44320] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 28: Pole Grobowe [inw: 44321] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Wiktor Świętorzecki [inw: 44322] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Jadwiga Klepówna [inw: 44323] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 31: Sławomir Darulewicz [inw: 44326] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 32: Aleksander Barbulant [inw: 44328] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Stanisławczykowie [inw: 44317] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Nowakowie [inw: 44324] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Anonim [inw: 44325] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Izydora Chmielewska [inw: 44327] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 5: Andrzej Jerzy Rożen [inw: 44331] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6,7: Wawrzyniec Malczyk [inw: 44332] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8: Dyonizy Gotz [inw: 44335] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Edward Mirosław Pietraszkiewicz [inw: 44336] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Jan Świenczyc Grabiański [inw: 44337] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Zofia Aniela Reszczyńska [inw: 44338] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Pole Grobowe [inw: 44339] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13,14: Zwolińscy [inw: 44340] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15,16: Anna Palesa [inw: 44342] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Natalia Bukowiecka [inw: 44346] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Konstanty Krzeczkowski [inw: 44348] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 19: Władysław Wojtczak [inw: 44352] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20,21: Leonia Zaniewska [inw: 44355] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Anonim [inw: 44359] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Anonim [inw: 44361] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Franciszek Jankowski [inw: 44362] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Bronisława Ners [inw: 44363] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Turczyńscy [inw: 44364] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Antoni Markowski [inw: 44365] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Karol Rose [inw: 44366] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29: Edmund Krzysztoporski [inw: 44367] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Przemysław Szkudlarek [inw: 44368] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 31: Pole Grobowe [inw: 44369] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 32: Staszewscy [inw: 44371] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Maryan Orłożeński [inw: 44329] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2,3: Orłożeńscy [inw: 44330] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Barteczkowie [inw: 44333] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 5: Wacława Mazurkiewiczówna [inw: 44334] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Teofil Tadeusz Hoffman [inw: 44341] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Pole Grobowe [inw: 44343] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Bronisław Piętka [inw: 44344] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Aleksandra Ciborowska [inw: 44345] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Michał Kreczmar [inw: 44347] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 11: Andrzej Rudnicki [inw: 44349] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Anonim [inw: 44350] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Emilja Brandt [inw: 44351] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Adam Dobrowolski [inw: 44353] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Jan Ogonowski [inw: 44354] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Stanisław Grabowski [inw: 44356] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Mieczysław Mizikowski [inw: 44357] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Aniela Morawiecka [inw: 44358] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Basiunia Popławska [inw: 44360] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Piotr Zajączkowski [inw: 44370] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Maria Miklaszewska [inw: 44372] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Feliks Górski [inw: 44373] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23,24: Stanisław Krzyżanowski [inw: 44374] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 25: Anonim [inw: 44376] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Walentyna Franciszka Nowowiejska [inw: 44377] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Bzowscy [inw: 44378] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Januszek Frączek [inw: 44381] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Kazimierz Myślicki [inw: 44383] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 30: Jan Walicki [inw: 44385] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 31: Waleria Górska [inw: 44389] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 32: Chabrzyccy-Białek [inw: 44391] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Jan Roman Malarski [inw: 44379] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Wanda Skierkowska [inw: 44382] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Leon Kryski [inw: 44386] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Anna Modrak [inw: 44388] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Janina Wiśniakowska [inw: 44392] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Franciszek Małek [inw: 44393] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Alina Łoś [inw: 44394] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Jerzy Adach [inw: 44397] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Kowalscy [inw: 44401] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Marta Gurniczowa [inw: 44403] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Władysław Tomasz Tomaszewski [inw: 44408] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Antoś Balcerzak [inw: 44411] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Alina Witkowska [inw: 44414] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Felicja Gałach [inw: 44419] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Felicja Regina Jaśkiewicz [inw: 44422] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Pole Grobowe [inw: 44424] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Emilia Machczyńska [inw: 44428] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Irena Rajca [inw: 44432] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Krzywdzińscy [inw: 44434] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Wojciech Wąsikowski [inw: 44436] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Paulina Czuraj [inw: 44441] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 22: Józef Piwarski [inw: 44444] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23,24: Potoccy [inw: 44446] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25,26: Szymańscy [inw: 44447] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Wanda Szaszkiewiczowa [inw: 44451] (mat. inw.)
- Helena Wanda Małutowska (ID: sw.97914), 1900–1939 (r.: Henryk i Anna Bartmańska) × Józef Cezary Szaszkiewicz h. wł.
- Andrzej Szaszkiewicz h. wł. (ID: sw.97915), 1931–1993 (r.: Józef i Helena Małutowska) × Maria Lindner
- rząd 6, miejsce 28: Stanisław Gorgoń-Benett [inw: 44452] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Pole Grobowe [inw: 44454] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Anastazja Jurewiczowa [inw: 44456] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 31: Mieczysław Domagalski [inw: 44457] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 32: Jan Kalinowski [inw: 44459] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi