Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 186.
- rząd 1, miejsce 1: Rajmund Błeszyński [inw: 43488] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2,3: Kubiccy [inw: 43490] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Helena Walaszczyk [inw: 43496] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Michał Tylkowski [inw: 43497] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Józefa Wyżnikiewicz [inw: 43499] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Anonim [inw: 43500] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Magierowie [inw: 43502] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Antoni Wiśniewski [inw: 43503] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Narkiewiczowie-Jodko [inw: 43505] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Zygmunt Humięcki [inw: 43508] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12,13: Wincenty Kołakowski [inw: 43510] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Jan Wełna [inw: 43515] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Halina Kaczorowska [inw: 43517] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Franciszek Klaman [inw: 43520] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Edmund Makowski [inw: 43524] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Jan Świąder [inw: 43525] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Jan Ptasiński [inw: 43527] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Feliks Abstawski [inw: 43528] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Marek Łukomski [inw: 43530] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Tadeusz Chojecki [inw: 43533] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Zbigniew Konarzewski [inw: 43546] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Zygmunt Zgliński [inw: 43548] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Wacław Gumkowski [inw: 43549] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Helena Roguska [inw: 43550] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Maksymilian Hensel [inw: 43551] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Witold Wróblewski [inw: 43552] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 29: Józef Kosiński [inw: 43557] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Anonim [inw: 43559] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 31: Jerzy Zahn [inw: 43562] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 32: Ryszard Nowak [inw: 43564] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Marian Piotrowski [inw: 43521] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Łucja Maryniak [inw: 43526] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Władysława Skrzymowska [inw: 43534] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Anonim [inw: 43535] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Maria Zambrzycka [inw: 43536] (mat. inw.)
- Maria Pac-Pomarnacka h. Gozdawa (ID: sw.46166), 1893–1943 (r.: Władysław i Stanisława Ulatowska) × Tytus Antoni Zambrzycki h. Kościesza
- Tytus Antoni Zambrzycki h. Kościesza (ID: sw.46167), 1888–1960 (r.: Zygmunt i Jadwiga Jackowska) × Maria Pac-Pomarnacka h. Gozdawa
- Halina Zambrzycka h. Kościesza (ID: sw.46176), 1917–2010 (r.: Tytus i Maria Pomarnacka) × Henryk Orszański
- rząd 2, miejsce 6: Anonim [inw: 43538] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Konstanty Moszczyński [inw: 43539] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Aleksander Cieplak [inw: 43540] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Władysław Florysiak [inw: 43544] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Zygmunt Putz [inw: 43547] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Salomea Bielawna [inw: 43554] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Wanda Waleszkowska [inw: 43556] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Anonim [inw: 43558] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Marian Patrycy [inw: 43561] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15,16: Jędrykowie [inw: 43568] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Anonim [inw: 43576] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Stefan Rutkowski [inw: 43577] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19,20: Anonim [inw: 43578] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Marian Baehr [inw: 43582] (mat. inw.)
- Marian Baehr h. Ursus (ID: zi.2.4.probant), 1879–1943 (r.: Otto i Zofia Kleczkowska) × Irena Skarbek-Kiełczewska z Kiełczewic h. Awdaniec
- rząd 2, miejsce 22,23: Zofia Hołderna [inw: 43587] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Marian Bogdan Gołębiowski [inw: 43590] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Julia Bogdańska [inw: 43593] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Stanisław Mirecki [inw: 43594] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Zofia Szulcowa [inw: 43596] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28: Stanisława Łukinowa [inw: 43600] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Agnieszka Mazurkiewicz [inw: 43602] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Gajewscy [inw: 43603] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Jan Kuczyk [inw: 43605] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 32: Julia Kalitowska [inw: 43606] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Kazimierz Szynklewicz [inw: 43567] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Maria Jabłońska [inw: 43570] (mat. inw.)
- Maria Felicja Apolonia Łączkowska (ID: sw.306087), 1899–1943 (r.: Ludwik i Maria Sąsiedzka) × Jerzy Włodzimierz Adam Jabłoński z Jabłoni h. Jasieńczyk
- Jerzy Włodzimierz Adam Jabłoński z Jabłoni h. Jasieńczyk (ID: 8.197.226), poseł na Sejm II RP 1895–1986 (r.: Józef i Maria Wosińska) × Maria Felicja Apolonia Łączkowska, Izabela hr. Potulicka z Więcborga h. Grzymała
- rząd 3, miejsce 3: Alicja Anna Zaczyńska [inw: 43571] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Anonim [inw: 43572] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Stanisław Sokołowski [inw: 43573] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6: Helena Mierosławska [inw: 43574] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 7: Maria Poradowska [inw: 43579] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Wanda Gromaszewska [inw: 43581] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Aleksandra Zgorzelska [inw: 43584] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Florentyna Dudek [inw: 43585] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Łucja Miernikowa [inw: 43589] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Anonim [inw: 43591] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Maria Grudzień [inw: 43592] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Anonim [inw: 43595] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Anonim [inw: 43597] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Laura de Berier Longchamps [inw: 43598] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Franciszka Karaś [inw: 43599] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Bronisław Puchalski [inw: 43601] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Kistelscy [inw: 43607] (mat. inw.)
- Leszek Bolesław Kistelski (ID: sw.349026), 1924–1944 (r.: Leszek i Zofia Paszkowska)
- Zofia Eliza Walentyna Radwańska (ID: kozielsk.1556m), ~1870–1953 (r.: Stanisław i Romualda Górska) × Bolesław Józef Stanisław Kistelski
- Leszek Kistelski (ID: sw.336689), 1898–1981 (r.: Bolesław i Zofia Radwańska) × Zofia Paszkowska, Stanisława Mazurek
- Stanisława Mazurek (ID: sw.336690), 1919–1994 (r.: Stanisław i Rozalia N.) × Leszek Kistelski
- rząd 3, miejsce 20: Juliusz Jan Rosen [inw: 43609] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Zofia Markiewicz [inw: 43611] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Antonina Goldringowa [inw: 43613] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Ignacy Kiełbasiński [inw: 43614] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Czesiunia Lubaszko [inw: 43617] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Zygmunt Szarski [inw: 43620] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Janusz Wojtaś [inw: 43623] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Michał Chałas [inw: 43624] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Ciukowie [inw: 43626] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Budahowscy [inw: 43628] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Wincenty Kurowski [inw: 43629] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 31: Anonim [inw: 43631] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 32: Leon Olasz [inw: 43633] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Niedźwieccy [inw: 43608] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Franciszek Stefan Adamczewski [inw: 43610] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Stefan Czesław Ponto [inw: 43616] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Stanisław Broszkowski [inw: 43618] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Stanisława Rudolf [inw: 43619] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Jan Kontowt [inw: 43621] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Maria Michałowska [inw: 43622] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Józef Stryczek [inw: 43625] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Władysław Ługowski [inw: 43627] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Graduszyńscy [inw: 43632] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Hanna Maria Stachowiak [inw: 43634] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Ludwika Ostroróg [inw: 43636] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Andrzej Zmorski [inw: 43637] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Pole Grobowe [inw: 43667] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Stanisław Szypowski [inw: 43668] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Pieraccy [inw: 43672] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 17: Maria Michajłowska [inw: 43687] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Andrzej Modrzewski [inw: 43688] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Roman Witkowski [inw: 43690] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Waleria Ciosek [inw: 43697] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Irena Gustowska [inw: 43701] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Phil Apolinary Osowicki [inw: 43705] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Marianna Kraśniewska [inw: 43714] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Skomorowscy [inw: 43716] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Pole Grobowe [inw: 43718] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Kazimiera Kowalska [inw: 43719] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Karłowscy [inw: 43723] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Moskwińscy [inw: 43729] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Lorochowie [inw: 43736] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Eugenia i Józef Dalder [inw: 43740] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 31: Pole Grobowe [inw: 43744] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 32: Pole Grobowe [inw: 43745] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Zofia Junosza - Stępowska [inw: 43612] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Czesław Pawlak [inw: 43615] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Kamińscy [inw: 43630] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Irena Iłłakowiczowa [inw: 43635] (mat. inw.)
- Irena Morzycka h. Mora (ID: sw.56338), bohater Wiki 1906–1943 (r.: Bolesław i Władysława Zakrzewska) × Azis Zangenah, Jerzy Naczko-Iłłakowicz h. Doliwa
- Ligia Naczko-Iłłakowicz h. Doliwa (ID: sw.80589), 1936–2013 (r.: Jerzy i Irena Morzycka) × Andrzej Grajnert
- rząd 5, miejsce 5: Józef Chmielewski [inw: 43638] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Mieczysław Pudłowski [inw: 43640] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Franciszek Lipiński [inw: 43644] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Tadeusz Fryderyk Chrząszcz [inw: 43648] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Wiesława Kuklewska - Kobylińska [inw: 43649] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Jerzy Wakuliński [inw: 43651] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Aniela Zagórska [inw: 43653] (mat. inw.)
- Aniela Zagórska (ID: sw.39328), bohater Czy wiesz kto to jest 1881–1943 (r.: Karol i Aniela Unrug)
- rząd 5, miejsce 12: Pole Grobowe [inw: 43656] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Stefan Badek [inw: 43658] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Pole Grobowe [inw: 43661] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Jakub Patalong [inw: 43662] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Bogdan Zahn [inw: 43664] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Józef Ostoja - Chrostowski [inw: 43689] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Andrzej Zdunikowski [inw: 43696] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Zbigniew Musiałek [inw: 43699] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Teodora Nowicka [inw: 43702] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 21: Stefania Millakowska [inw: 43707] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Stanisław Chełmecki [inw: 43710] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Julian Sadłowski [inw: 43711] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Anonim [inw: 43721] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Stefania Kuna [inw: 43724] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Rakowscy [inw: 45918] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Maria Apcio [inw: 43727] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Teresa Rulikowska [inw: 43728] (mat. inw.)
- Teresa Chrzanowska (ID: sw.52295), 1877–1943 (r.: Edward i Maria Kicińska) × Tomasz Rulikowski
- rząd 5, miejsce 29,30: Korwin - Piotrowscy [inw: 43731] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 31: Mieczysław Gasiński [inw: 43735] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 32: Wiktor Wyszyński [inw: 43738] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: S. Sadowy, T. Pawlak, R. Smorongiewicz [inw: 43639] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Kazimierz Zygmunt Orbitan [inw: 43641] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Anonim [inw: 43642] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Andrzej Makowski [inw: 43643] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Kazimierz Szerszyński [inw: 43645] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Zbyszek Eysmont [inw: 43646] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Wacław Ratajczyk [inw: 43647] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Grudniowie [inw: 43650] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Jerzy Kamil Weintraub-Krzyżanowski [inw: 43652] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Kazimierz Arendt [inw: 43654] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Feliksa Gajowiak [inw: 43655] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Stanisława Gliszczyńska [inw: 43657] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Jerzy Osierda [inw: 43659] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Edmund Szkiela [inw: 43660] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Maria Michalska [inw: 43663] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Stanisław Kowaliszewski [inw: 43665] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Lalunia Ołtarzewska [inw: 43666] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Zofia Orczyńska [inw: 43669] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Leopold Urban [inw: 43670] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Walentyna Żyliczowa [inw: 43671] (mat. inw.)
- Walentyna Zawadzka h. Rogala (ID: sw.12486), 1872–1943 (r.: Ignacy i Maria Lipczyńska) × Józef Żylicz h. Lubicz
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 21: Maria Jabłońska [inw: 43673] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Władysław Pulikowski [inw: 43674] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Halina Osuchowska [inw: 43675] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Adam J. Łętowski [inw: 43676] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Władysław Galica [inw: 43677] (mat. inw.)
- Władysław Galica (ID: sw.126353), bohater Wiki 1900–1943 × Helena Witkowska
- Helena Witkowska (ID: sw.126354), 1904–1975 × Władysław Galica
- Roman Zaremba h. wł. (ID: zi.4.48.ar1a1), 1921–1997 (r.: Roman i Gabriela Ołdakowska) × Eleonora «Maja» Galica
- rząd 6, miejsce 26: Holenderscy [inw: 43678] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 27: Władysław Czerwiński [inw: 43679] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Stefania Sławińska [inw: 43680] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Jan Giruć [inw: 43681] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Antoni Hauffe [inw: 43682] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 31: Cezary Jung [inw: 43683] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 32: Danuta Wysocka-Ottosson [inw: 43684] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi