Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 169.
- rząd 1, miejsce 1: Dąbrowa-Olesińscy [inw. 32969] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Jadwiga Świdzińska [inw. 32982] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Zenon Martynowicz [inw. 32984] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Irena Oberska [inw. 32987] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Zofia Krynkowska [inw. 32989] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Bronisław Gauze [inw. 32993] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Anonim [inw. 32996] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Adam Sadowski [inw. 32999] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 9: Zula Pogorzelska [inw. 33006] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10,11: Leon Kończak [inw. 33008] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Cymerman [inw. 33011] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Zofia Makarczyk [inw. 33015] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 14: Benedykt Borman [inw. 33016] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15: Władysław Jankowski-Kossobudzki [inw. 33017] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Adam Fajfer [inw. 33022] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Roman Wybawiński [inw. 33023] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18: Wacław Rudak [inw. 33031] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19: Leon Idźkowski [inw. 33036] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20: Franciszek Ksawery Kamiński [inw. 33039] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 21: Wanda Szczęsna Szymańska [inw. 33042] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 22: Anonim [inw. 33047] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Ewa Zduńska [inw. 33050] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Władysława Dobrowolska [inw. 33052] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25: Paulina Orszaghowa [inw. 33056] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26: Marja Zboromirska [inw. 33058] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Wilhelm Rudniewski [inw. 33065] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Tomek Krzemiński [inw. 33068] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Jadwiga Staniszewska [inw. 33071] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 30,31: Zofja Mackiewiczowa [inw. 33073] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1: Stefanja Ewa Pułaska [inw. 32971] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Łascy [inw. 32974] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 3: Leopold Womela [inw. 32976] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 4: Natalia Wasilewska [inw. 32978] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Hanna Grochowska [inw. 32979] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Russoccy [inw. 32983] (mat. inw.)
- Zofia Kapczyńska (ID: ut.30.1.40), 1902–1936 × Wacław Piotr Marian hr. Russocki z Brzezia h. Zadora
- rząd 2, miejsce 7: Zofja Brzozowska [inw. 32986] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Wolffowie [inw. 32990] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9: Barbara i Wanda Dudkiewicz [inw. 32994] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Irena Regicz-Pieczonkowa [inw. 32997] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Kama Górecka [inw. 33000] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Cezary Łukaszewicz [inw. 33009] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13: Edward Łabno [inw. 33012] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Aleksandra Zarembina [inw. 33014] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Jadwiga Chądzyńska [inw. 33021] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Stanisława Połtorzycka [inw. 33026] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Maksymilian Heiman [inw. 33027] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Józef Sioma [inw. 33029] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 19: Anonim [inw. 33030] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Stanisława Filomena Abramowiczowa [inw. 33032] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 21,22: Anielcia Prylińska [inw. 33033] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Jan Pawłowski [inw. 33035] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 24: Stanisław Rączka [inw. 33038] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 25: Edmund Wolski [inw. 33040] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26: Anna Janicka [inw. 33043] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Marian Rakowski [inw. 33045] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28,29: Zawadzcy [inw. 33049] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 30: Józef Dąbrowski [inw. 33053] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Stefan Jagodziński [inw. 33055] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1,2: Firstenbergowie [inw. 33028] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Kazimierz Kulikowski [inw. 33034] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4,5,6: Pole Grobowe [inw. 33037] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Maria Kalitowa [inw. 33041] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Józefa Burzyńska [inw. 33044] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Ewelina Kamieńska [inw. 33046] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 10: Juliusz Faliszewski [inw. 33048] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Maria Kwiatyszyńska [inw. 33051] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Edward Berszakiewicz [inw. 33054] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Pomorscy [inw. 33057] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Sobocińscy [inw. 33059] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Emilia Świątkowska [inw. 33061] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16: Antoni Kosiorkiewicz [inw. 33062] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Anatol Heiman [inw. 33064] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Leokadia Gołaszewska [inw. 33066] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Zbigniew Buszkowski [inw. 33069] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20,21: Samuel Józef Lipszyc [inw. 33072] (mat. inw.)
- Samuel Józef Lipszyc (ID: teatr.42978.4), artykuł 73844 w Nekrologii 1890–1938 (r.: Mejer i Zofia Bonepores) × Aldona Jastrzębska
- Aldona Jastrzębska (ID: teatr.42978.1), człowiek teatru 1896–1980 (r.: Serafin i Maria Lemke) × Samuel Józef Lipszyc
- rząd 3, miejsce 22: Anonim [inw. 33074] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Edward Jan Horzelski [inw. 33076] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Jerzy Lasocki [inw. 33079] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 25: Anna Grochowska [inw. 33081] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26,27: Ludwika Czaplińska [inw. 33085] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Władysław Czaykowski [inw. 33089] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Walerian Waldemar Wiśniewski [inw. 33092] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 30: Adam Wiciński [inw. 33094] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 31: Wasilewscy [inw. 33095] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1,2: Marzyńscy [inw. 33060] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3,4: Wacław Colonna Walewski [inw. 33063] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Maria i Wacław Czapliccy [inw. 33067] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Maria Goeldnerowa [inw. 33070] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Adam Breza [inw. 33075] (mat. inw.)
- Adam Breza z Goraja h. wł. (ID: 2.291.74), artykuł 71504 w Nekrologii 1850–1936 (r.: Włodzimierz i Wanda Wierzbińska) × Izabela Ludwika Goldstand
- rząd 4, miejsce 8: Józef Jasiński [inw. 33077] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Leon Bartliński [inw. 33078] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Jerzy Burzyński [inw. 33080] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Maria Woźniakowska [inw. 33082] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Anonim [inw. 33083] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Stanisława Cudziewiczowa [inw. 33084] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 33086] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Leon Witwicki [inw. 33087] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Pole Grobowe [inw. 33088] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Rena Józefowiczowa [inw. 33090] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 33091] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Zofia Głogowska [inw. 33093] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Roman Stanisław Lewandowski [inw. 33096] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Zofia Sobolewska [inw. 33097] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Andrzej Kamienobrodzki [inw. 33101] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Maria Pieniążek-Oginska [inw. 33103] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Zygmunt Biliński [inw. 33108] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Karolina Bock [inw. 33109] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Anonim [inw. 33112] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Pole Grobowe [inw. 33113] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Anonim [inw. 33114] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Pole Grobowe / Irena Trzeciecka [inw. 33115] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Marcela Antonina Zielonkowa [inw. 33116] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 31: Wacława Peretjatkowiczowa [inw. 33118] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1,2: Józef Wiśniewski [inw. 33098] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Pole Grobowe [inw. 33099] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Henryk Wdward Rey [inw. 33100] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Teofil Jelita-Wrzesiński [inw. 33102] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Jan Boruta Klimaszewski [inw. 33104] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Anonim [inw. 33105] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Marta Adamska [inw. 33106] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9,10,11: Ludwik Wejnert [inw. 33107] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Wacław Minkiewicz [inw. 33110] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Maksymilian Krasnodębski [inw. 33111] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Mieczysław Markusfeld [inw. 33117] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Roman Wrzosek [inw. 33119] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Lidia Witwicka [inw. 33120] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Andrzejek Niewiarowski [inw. 33122] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Julianna Suwarcz [inw. 33124] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Pole Grobowe [inw. 33125] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20,21: Marylka Przezdziękowa [inw. 33127] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Anna i Józef Dembiccy [inw. 33128] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Zygmunt Makólski [inw. 33129] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Kazimierz Kamienobrodzki [inw. 33136] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Zygmunt Białostocki [inw. 33139] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 26: Bolesław Wojciechowski [inw. 33141] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 27,28: Walery Franciszek Kozakowski [inw. 33144] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Walery Franciszek Krupek-Kozakowski h. Lilia Darta (ID: 12.86.176), artykuł 212496 w Nekrologii 1866–1938 (r.: Wincenty i Katarzyna Ostromęcka) × Helena Neyman h. Spława
- Wanda Krupek-Kozakowska h. Lilia Darta (ID: sw.118259), 1898–1944 (r.: Walery i Helena Neyman) × Zdzisław Teofil Tadeusz Schedlin-Czarliński h. wł.
- Helena Neyman h. Spława (ID: 12.86.177), 1875–1944 (r.: Aleksander i Maria Bocheńska) × Walery Franciszek Krupek-Kozakowski h. Lilia Darta
- rząd 5, miejsce 29: Stanisław Zubrzycki [inw. 33145] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30: Lucjan Krzemiński [inw. 33146] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 31: Włodzimierz Lewicki [inw. 33148] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Kazik Stopnicki [inw. 33121] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2,3: Jan Nepomucen Kurowski [inw. 33123] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Walerjan Królikowski [inw. 33126] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Zygmunt Wierzuchowski [inw. 33130] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Kazimiera Dąbrowska [inw. 33131] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Tadeusz Palęcki [inw. 33132] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Józef Lewicki [inw. 33133] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Pole Grobowe [inw. 33134] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Marian Dubiński [inw. 33135] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 11: Lucjan Gawroński [inw. 33137] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Wiktoria Rawa-Gawrońska z Gawron h. Rawicz (ID: sw.173037), 1869–1948 (r.: Edward i Jowita Bogucka) × Eligiusz Miedzianowski h. Jasieńczyk
- rząd 6, miejsce 12: Józef Fischer [inw. 33138] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13: Józef Grabowski [inw. 33140] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 14: Irena Osiowska [inw. 33142] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Mieczysław Czerwiński [inw. 33143] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Julia Czeżowska [inw. 33147] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 33149] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Dyonizy Odrowąż Waligórski [inw. 33150] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Jerzy Wojciechowski [inw. 33152] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Maria Suchocka [inw. 33153] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Jan Kaczorowski [inw. 33164] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Ania Rzewuska [inw. 33165] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Irena Suczyńska [inw. 33166] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Bolesław Sylwestrowicz [inw. 33167] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Szymańscy [inw. 33168] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 26: Walenty Wilk-Wilczyński [inw. 33169] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Jadwiga Nawrocka [inw. 33170] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Anonim [inw. 33171] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 29: Zdzisław Husarski [inw. 33172] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 30: Zofja Rosicka [inw. 33173] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 31: Pole Grobowe [inw. 33174] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi