Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 155.
- rząd 1, miejsce 1: Anonim / Pole Grobowe [inw. 31791] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Stanisław Wójcik [inw. 31795] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Pudełkowie [inw. 31798] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Stanisława Sokólska Sokolicz [inw. 31801] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Pole Grobowe [inw. 31804] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Kazimiera Jankowska [inw. 31805] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Tadeusz Rzymowski [inw. 31807] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Józefa Nowak [inw. 31811] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Marja Kossowska [inw. 31812] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10: Włodzimierz Rudnicki [inw. 31818] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 11: Leokadja Okońska [inw. 31822] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Eugenja Podworska [inw. 31825] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 13: Anonim [inw. 31828] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Marja Choynowska [inw. 31831] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 15: Stanisław Mamczyc [inw. 31832] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Lusia Powojewska [inw. 31833] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Wanda Herbst [inw. 31838] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 18: Stanisław Podgórski [inw. 31842] (mat. inw.)
- Stanisław Podgórski (ID: psb.23354.2), artykuł 59350 w Nekrologii 1847–1926 (r.: Ignacy i Antonina Wiśniewska) × Karolina Tomkiel
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 19: Zofia Rybińska [inw. 31844] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20: Anonim [inw. 31847] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Jacoueline Ouenard [inw. 31849] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22,23: Drzewica Dobrowolscy [inw. 31855] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Emil Prochaska [inw. 31858] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 25,26: Jacław Makowski [inw. 31861] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27,28: Romuald Lesisz [inw. 31866] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29,3: Paweł Ryszard Stempowski [inw. 31869] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1: Zygmunt Lambrecht [inw. 31819] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Kazimierz Filipowicz [inw. 31821] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 3: Jan Raczkowski [inw. 31824] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Jan Jaworski [inw. 31827] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 5: Piotr Jankowski [inw. 31830] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Irusia Śmiderska [inw. 31834] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Zygmunt Brydacki [inw. 31836] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Helena Dąbrowska [inw. 31839] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Honorata Koźniewska [inw. 31843] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Sławomir Piątkowski [inw. 31846] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11: Jerzy Antoni De Lichtfus Wachsztejnski [inw. 31852] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 12: Anonim [inw. 31854] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Franciszek Kodym [inw. 31859] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Feliks Antoniak [inw. 31860] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Ignacy Chrościcki [inw. 31868] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Statkiewiczowie [inw. 31871] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Magdalena Przestrzelska [inw. 31873] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Józef Słomski [inw. 31875] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Władysław Kasprzak [inw. 31879] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 20: Janusz Jabłoński [inw. 31883] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 21,22: Eugenjusz Miłkowski [inw. 31885] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Jan Posmykiewicz [inw. 31888] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Juljan Dmowski [inw. 31893] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 25: Walery Okoński [inw. 31898] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26: Leokadja Piotrowska [inw. 31900] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 27: Marian Stokowski [inw. 31905] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28: Ryszard Chełmoński [inw. 31907] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 29: Gudowiczowie [inw. 31909] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Marja Homolka [inw. 31911] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1: Józef Kowalski [inw. 31835] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2,3: Bemowie [inw. 31841] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4: Józef Ojrzyński [inw. 31850] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 5: Bronisław Dużewicz [inw. 31853] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Stanisław Kozłowski [inw. 31857] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 7: Helena Zawadzka [inw. 31862] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Piotr Brzosko [inw. 31864] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Karol Ciszewski [inw. 31867] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 10: Eleonora Kossarek [inw. 31870] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Nowaccy [inw. 31874] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 12: Gryf-Marcinkowscy [inw. 31876] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Stefan Dąbkowski [inw. 31881] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Leopold Mataszewski [inw. 31882] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 15: Korkosińscy [inw. 31886] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16: Tymińscy [inw. 31889] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Stanisław Tymiński (ID: sw.167976), 1894–1964 × Janina Cichowska
- Janina Cichowska (ID: sw.167977), 1890–1969 × Stanisław Tymiński
- rząd 3, miejsce 17: Jan Żarnik [inw. 31895] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Stanisław Murdza [inw. 31903] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Stanisław Limprecht [inw. 31910] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20: Anonim [inw. 31914] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Helena Ruszkowska [inw. 31915] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 22: Stanisław Świderski [inw. 31919] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 23: Janek Bednarczyk [inw. 31923] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24,25: Skibińscy [inw. 31930] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 26: Prosińscy [inw. 31939] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Anastazja Myc [inw. 31943] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Władysław Offenberg [inw. 31945] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Helunia Kasprzakówna [inw. 31950] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 30: Marja Radwańska [inw. 31954] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1: Anonim [inw. 31887] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Jan Michał Doberski [inw. 31890] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Zdzisław Lasoń [inw. 31892] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Dorota Sonne [inw. 31894] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Kazimierz Jaskólski [inw. 31897] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Tekla Szaranowa [inw. 31899] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Stanisława Jaskólska [inw. 31904] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 8: Karol Dziduszko [inw. 31912] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Stanisława Lazarewicz [inw. 31913] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Andrzej Skrzypek [inw. 31916] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Anonim [inw. 31918] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Jan Jeziorkowski [inw. 31922] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Jan Giziński [inw. 31924] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Bałłasowie [inw. 31927] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15,16: Julia Moraczewska [inw. 31929] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Konstancja Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa (ID: 16.81.43), artykuł 72182 w Nekrologii 1882–1937 (r.: Tadeusz i Władysława Zglinicka) × Kazimierz Łubieński
- Olga Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa (ID: sw.96060), artykuł 74087 w Nekrologii 1895–1938 (r.: Tadeusz i Władysława Zglinicka) × Włodzimierz Plebański h. Junosza
- Wojciech Moraczewski-Trzecieski h. Cholewa (ID: sw.112134), 1900–1941 (r.: Tadeusz i Władysława Zglinicka) × Krystyna Zawadzka h. Rogala
- Jadwiga Moraczewska-Trzecieska h. Cholewa (ID: sw.96056), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1891–1964 (r.: Tadeusz i Władysława Zglinicka) × Olgierd Jakub Zan
- rząd 4, miejsce 17: Adela Wiśniewska [inw. 31932] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 18: Stanisława Matuszewska [inw. 31938] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Usakiewiczowie [inw. 31941] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 20: Jadwiga Fogler [inw. 31942] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21: Anna Kuliszewska [inw. 31944] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Ludwik Guranowski [inw. 31946] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 23: Henneberg [inw. 31949] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Teodor Klincewicz [inw. 31952] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Ratusińscy, Bodych [inw. 31955] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Kabulscy [inw. 31957] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Wanda Strumiłłowa [inw. 31962] (mat. inw.)
- Wanda Kulwieć (ID: psb.14331.7), 1899–1991 (r.: Kazimierz i Julia Stankiewicz) × Bronisław Strumiłło
- Andrzej Miłosz h. Lubicz (ID: sw.65050), bohater Wiki 1917–2002 (r.: Aleksander i Weronika Kunat) × Hanna Goliszewska, Grażyna Strumiłło
- rząd 4, miejsce 28: Saryusz-Stokowscy [inw. 31966] (mat. inw.)
- Bogusław Saryusz-Stokowski z Pieskowic h. Jelita (ID: zi.3.126.probant), artykuł 59503 w Nekrologii 1860–1926 (r.: Ignacy i Konstancja Wąsowicz) × Wiktoria Siemieńska de Siemienice h. Leszczyc
- Ryszard Saryusz-Stokowski z Pieskowic h. Jelita (ID: zi.3.126.a5a2), artykuł 72683 w Nekrologii 1937–1937 (r.: Janusz i Maria Siemieńska)
- Wiktoria Siemieńska de Siemienice h. Leszczyc (ID: zi.3.126.a), 1871–1950 (r.: Leon i Zofia Zielonka) × Bogusław Saryusz-Stokowski z Pieskowic h. Jelita
- Janusz Saryusz-Stokowski z Pieskowic h. Jelita (ID: zi.3.126.a5), 1896–1982 (r.: Bogusław i Wiktoria Siemieńska) × Maria Siemieńska de Siemienice h. Leszczyc
- Maria Siemieńska de Siemienice h. Leszczyc (ID: zi.4.112.a3), 1908–1986 (r.: Leon i Natalia Świrska) × Janusz Saryusz-Stokowski z Pieskowic h. Jelita
- Bogusław Saryusz-Stokowski z Pieskowic h. Jelita (ID: zi.3.126.a5a3), 1938–1994 (r.: Janusz i Maria Siemieńska)
- Teresa Saryusz-Stokowska z Pieskowic h. Jelita (ID: zi.4.109.a5a2), ~1920–2011 (r.: Józef i Stefania Siemieńska)
- rząd 4, miejsce 29: Nadrowscy [inw. 31969] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Kisiel-Dorohiniccy [inw. 31971] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Alfreda Łukasiewicz [inw. 31891] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 2: Hadziewiczowie [inw. 31896] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Apolonia Tymińska [inw. 31901] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4,5: Jan Teofil Jankowski [inw. 31902] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Janina Staryszakowa [inw. 31906] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Genowefa Borowiak [inw. 31908] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Julia Seroczyńska [inw. 31917] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Helena Łopatko - Rawicz [inw. 31920] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Marianna Łuszczyk [inw. 31926] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Franciszek Rygiel [inw. 31931] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Henryk Prus Iii Augustowski [inw. 31934] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Aleksandra Gołąb [inw. 31935] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Piątkowscy [inw. 31937] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Stanisław Gronkiewicz [inw. 31947] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 16: Ryszard Kozuń [inw. 31956] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17: Zofia Kowalska [inw. 31965] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Wacław Majewski [inw. 31974] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Feliks Zarzycki [inw. 31976] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 20: Kamila Euzebia Kozikowska [inw. 31981] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 21: Wiśniewscy [inw. 31984] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Franciszek Kurkiewicz [inw. 31993] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5,6, miejsce 23-30: Stanisław Kostka Zwoliński [inw. 31995] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1: Władysław Rudczuk [inw. 31921] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Tadeusz Stawarski [inw. 31925] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Ryszard Nossek [inw. 31928] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Michalina Zofia Skwirzyńska [inw. 31933] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Bilińscy-Szerypo [inw. 31936] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6: Dorabialscy [inw. 31940] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7: Dorabialscy [inw. 31948] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Tadeusz May [inw. 31951] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Anonim [inw. 31953] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Leon Rogoziński [inw. 31958] (mat. inw.)
- Leon Benedykt Rogoziński (ID: kw.92.34), artykuł 59554 w Nekrologii 1860–1926 (r.: Tadeusz i Antonina Bieniewska) × Aniela Certowicz
- Adam Rogoziński (ID: sw.299676), 1899–1941 (r.: Leon i Aniela Certowicz) × Irena Szmitt
- Aniela Certowicz (ID: kw.92.33), 1862–1944 (r.: Jan i Henryka Kuczalska) × Leon Benedykt Rogoziński
- Stefan Rogoziński (ID: sw.755446), 1901–1949 (r.: Leon i Aniela Certowicz) × Janina Siewniak
- Janina Siewniak (ID: sw.755447), 1901–1985 × Stefan Rogoziński
- Leon «Babinicz» Rogoziński (ID: zi.6.118.a3a), uczestnik Powstania Warszawskiego 1928–2009 (r.: Stefan i Janina Siewniak) × Halina «Niebieska» Rutkowska
- rząd 6, miejsce 11: Anonim [inw. 31960] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12,13: Anonim / Pole Grobowe [inw. 31961] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Wacława Różańska [inw. 31963] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Edward Ratajewski [inw. 31967] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Jadwiga Benisławska [inw. 31970] (mat. inw.)
- Jadwiga Benisławska z Benisławia h. Pobóg (ID: sw.115437), artykuł 59536 w Nekrologii 1890–1926 (r.: Michał i Amelia Swołyńska)
- Michał Benisławski z Benisławia h. Pobóg (ID: 1.632.32), bohater Wiki 1860–1933 (r.: Michał i Ida Szadurska) × Amelia Swołyńska z Kniażyc h. Massalski, N. Bornhold
- rząd 6, miejsce 17: Kosińscy [inw. 31973] (mat. inw.)
- Karol Kosiński z Kosianki h. Rawicz (ID: 11.401.201), artykuł 59565 w Nekrologii 1844–1926 (r.: Józef i Placyda Nadratowska) × Maria Rakowska h. Lubicz
- Ignacy Kosiński z Kosianki h. Rawicz (ID: 11.401.208), 1884–1971 (r.: Karol i Maria Rakowska) × Zofia Chrząszczewska z Chrząszczewa h. Trzaska
- Zofia Chrząszczewska z Chrząszczewa h. Trzaska (ID: zi.5.48.a), 1893–1973 (r.: Teodor i Gabriela Modlińska) × Ignacy Kosiński z Kosianki h. Rawicz
- rząd 6, miejsce 18: Józefa Parnowska [inw. 31975] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Karolina Jastrzębiec-Mańkowska [inw. 31980] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Romualda Prus-Opacka [inw. 31983] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Lucyna Tatkiewicz [inw. 31987] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Anna Young [inw. 31988] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi