Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 153.
- rząd 1, miejsce 1: Zofja Kościołkowska [inw. 31643] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2,3: Dudzińscy [inw. 31648] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Józef Lubański [inw. 31653] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Zofia Doleżalowa [inw. 31655] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Anonim [inw. 31657] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Rzempołuchowie [inw. 31660] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Rajmund Grzybowski [inw. 31664] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Anonim / Pole Grobowe [inw. 31665] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10,11: Ludwika Grodzka [inw. 31666] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 12: Katarzyna Góralczyk [inw. 31673] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Gillewiczowie [inw. 31678] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 31679] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Kazimierz Gamski [inw. 31681] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Michalina Olszewska [inw. 31682] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Sokolscy [inw. 31686] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Bolesław Opolski [inw. 31687] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Konicowie [inw. 31690] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20,21: Helena Stopińska [inw. 31693] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Olga Kamienogradzka [inw. 31698] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 23: Kazimiera Korwin-Szymanowska [inw. 31700] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24,25: Anonim / Pole Grobowe [inw. 31707] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Anonim [inw. 31709] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27,28: Sierakowscy [inw. 31711] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Eufemia Dyga [inw. 31714] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 30: Kazimierz Starża-Miniszewski [inw. 31715] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 1: Halinka i Januszek Bering [inw. 31652] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 2: Józef Karolewicz [inw. 31656] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Hammerowie [inw. 31659] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4,5: Zaborowscy, Święciccy [inw. 31662] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6,7: Tadeusz Zaborowski [inw. 31670] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Marcin Idzikowski [inw. 31672] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 9: Tomasz Dzik [inw. 31675] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 10: Aniela Grzybowska [inw. 31680] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Szewczakowie [inw. 31685] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Wiesio Dobroński [inw. 31688] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Feliks Krassowski [inw. 31695] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 31701] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Stanisław Dobrzyński [inw. 31702] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Władysław Dziegiński [inw. 31703] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 17: Zbyszko Ożarowski [inw. 31704] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 18: Jan Mieczkowski [inw. 31705] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 19,2: Andrzejewscy [inw. 31706] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21,22: Czerwińscy [inw. 31712] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Marta Łącka [inw. 31716] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Henryk Majchrzak [inw. 31720] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Anonim [inw. 31724] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Danuta Zofia Podraszko [inw. 31728] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Szczepan Podraszko [inw. 31731] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28: Antoni Winter [inw. 31734] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Stępkowska [inw. 31738] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Maria Fankanowska [inw. 31742] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Kazimiera Frankowska [inw. 31674] (mat. inw.)
- Kazimiera Salomea Franciszka Leopold (ID: sw.72207), artykuł 166896 w Nekrologii 1867–1917 (r.: Kazimierz i Zuzanna Porębińska) × Władysław Frankowski
- Władysław Frankowski (ID: sw.72208), artykuł 64697 w Nekrologii ~1860–1930 (r.: Józef i Florentyna Zygmuntowicz) × Kazimiera Salomea Franciszka Leopold
- Mieczysław Kazimierz Frankowski (ID: sw.171755), 1900–1972 (r.: Władysław i Kazimiera Leopold) × Marianna Cieciuch
- rząd 3, miejsce 2: Konstanty Sokołowski [inw. 31677] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Stefanja Płodowska [inw. 31684] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 4: Marja Mierzejewska [inw. 31689] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Zofja Olszewska [inw. 31692] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Anonim [inw. 31694] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7,8: Prymus - Felicjan Szymański [inw. 31697] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Łucja Kelmer [inw. 31708] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10,11: Roman Krasuski [inw. 31713] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Marja Ferencowiczowa [inw. 31719] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13: Józef Szelągowski [inw. 31726] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 14: Aleksander Sikora [inw. 31729] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Teofil Tomaszewski [inw. 31733] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16: Kazimiera Zahorska [inw. 31735] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 17: Łucja Górska [inw. 31740] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18: Jadwiga Białokoz [inw. 31748] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 19: Monika Wojciechowska [inw. 31749] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20,21: Ksawery Boreyko [inw. 31752] (mat. inw.)
- Ksawery Szczęsny Boreyko z Knierut h. Borejko (ID: cz.I009840), artykuł 54089 w Nekrologii ~1840–1920 (r.: Włodzimierz i Aniela Stadnicka)
- rząd 3, miejsce 22: Szymon Rudowski [inw. 31753] (mat. inw.)
- Szymon Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: zi.2.107.a2), 1907–1975 (r.: Michał i Bronisława Mieczkowska) × Janina Szlązkiewicz
- Janina Szlązkiewicz (ID: zi.2.107.a2a), 1908–1979 (r.: Jan i Anna Bajkowska) × Szymon Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy)
- Michał Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.44006), 1938–2015 (r.: Szymon i Janina Szlązkiewicz) × Maria Dyląg
- rząd 3, miejsce 23,24: Strupczewscy [inw. 31758] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Stanisław Kossecki z Kossocic h. Rawicz (ID: sw.652005), 1886–1946 (r.: Konrad i Maria N.)
- rząd 3, miejsce 25,26: Franciszek Ostrowski [inw. 31773] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27,28: Kazimierz Kubiak [inw. 31777] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29,3: Górscy [inw. 31781] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 31: Anonim [inw. 31788] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 31717] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Anonim [inw. 31718] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Helena Hanke [inw. 31722] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4,5: Ludwik Zych [inw. 31725] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6,7: Bronisław Tywanek [inw. 31727] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Jan Leszczyński [inw. 31737] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Janinka Riedel [inw. 31739] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 10: Ferdynand Herforth [inw. 31743] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Gliniccy [inw. 31746] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12,13: Anonim [inw. 31750] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Wanda Plenkiewicz [inw. 31754] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15: Antoni Suchocki [inw. 31757] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16: Jan Krzemiński [inw. 31759] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Anonim [inw. 31761] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Aleksander Śniechórski [inw. 31763] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Jan Szlązkiewicz [inw. 31767] (mat. inw.)
- Jan Szlązkiewicz (ID: sw.57269), ~1880–1939 × Anna Bajkowska
- Anna Bajkowska (ID: sw.57270), ~1880–1967 × Jan Szlązkiewicz
- rząd 4, miejsce 20: Wanda Pułaska [inw. 31769] (mat. inw.)
- Wanda Sadowska h. Lubicz (ID: cz.I010199), artykuł 175299 w Nekrologii ~1870–1921 (r.: Szczęsny i Krystyna Szydłowska) × Józef Kazimierz Kostro-Pułaski z Pułazia h. Ślepowron
- rząd 4, miejsce 21: Maksymilian Dyduszyński [inw. 31772] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 22: Marianna Kazimiera Karpińska [inw. 31776] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Anna Sippkowa [inw. 31782] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 24: Anonim [inw. 31784] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Janina Cybulska [inw. 31786] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Julian Romankiewicz [inw. 31790] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Janina Sagan [inw. 31793] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28,29: Ulatowscy [inw. 31796] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 30: Wacław G. Zalewski [inw. 31799] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 31: Stanisław Szor [inw. 31802] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 1: Aniela Januszewska [inw. 31744] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Antoni Herdan [inw. 31751] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 3: Rysio Rolla [inw. 31755] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4,5: Jan Sadowski [inw. 31760] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Wojciechowscy [inw. 31764] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 7,8: Stanisław i Janina Włodarczyk, Bronisława Rachocka [inw. 31765] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Michał Róża [inw. 31768] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Marian Ewiak [inw. 31771] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Emilia Winiaszkiewicz [inw. 31775] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Anna Hetnerowa [inw. 31778] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 13: Zbigniew Sosnowski [inw. 31779] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Anonim / Pole Grobowe [inw. 31780] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Wiktoria Nencka [inw. 31783] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 16: Janina Balcerska [inw. 31785] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Jakób Erlich [inw. 31787] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 18: Dobrowolscy [inw. 31789] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Zienkiewiczowie [inw. 31792] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20,21,22: Kazimierz Trzeciecki [inw. 31797] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 23: Edward Rola [inw. 31808] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Lucia Maryańska [inw. 31814] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 25: Henryka Wawrzyńska [inw. 31815] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Witold Kozłowski [inw. 31816] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Juluś Rymaszewski [inw. 31817] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28,29: Julia Maciejewska [inw. 31823] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 30,31: Anonim [inw. 31829] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Tadeusz Rechniewski [inw. 31756] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 2: Stefan Czyżewski [inw. 31762] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 3: Lucjan Tański [inw. 31766] (mat. inw.)
- Lucjan Bronimir Bronisław Tański (ID: sw.19798), artykuł 51130 w Nekrologii ~1860–1918 (r.: Marcjan i Zofia Kamieńska) × Jadwiga Stefania Nałęcz h. wł.
- rząd 6, miejsce 4: Wojtuś Frańczuk [inw. 31770] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Józefa Sztompka [inw. 31774] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 6,7: Teofil Makowski [inw. 31794] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Mieczysław Bibrowski [inw. 31800] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Józef Czapski [inw. 31803] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10: Maria Doskoczyńska [inw. 31806] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11,12: Durkowie [inw. 31809] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13: Regina Szczudło [inw. 31810] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Weronika Nowińska [inw. 31813] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Helena Wojdyga [inw. 31820] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 16: Maurycy Dołowski [inw. 31826] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Adamscy [inw. 31837] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Zofja Sobieraj [inw. 31840] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Lucjan Sikorski [inw. 31845] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Antoniakowie [inw. 31848] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Janina Hejna [inw. 31851] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22,23: Czesław Tryjarski [inw. 31856] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 24: Tadeusz Faszowicz [inw. 31863] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25,26: Henryka Prochaska [inw. 31865] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Marjanna Lec [inw. 31872] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Marysieńka Kochanowska [inw. 31877] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Anonim [inw. 31878] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30,31: Pole Grobowe [inw. 31880] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi